ID: 27247820Такмичење: м:тел Прва Лига ФСРСКоло: 12Вријеме одигравања: 08.10.2022-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

5:1

 (2:1)

Сутјеска (Фоча)Logo2

14' Срђан Mрзић
18' Срђан Mрзић (пенал)
50' Огњен Ђуричин
61' Огњен Крнета
71' Огњен Крнета

45' Бранко Секулић

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: 'Крупа'
Посјета: 200
Главни судија: Данијел Перић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Његослав Бошковић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Mилан Спасојевић (Зворник)
Четврти судија: Стефан Ђукић (Угљевик)
Делегат: Бојан Топић (Бања Лука)
Контролор суђења: Драган Нишић (Шамац)
Крупа (Крупа на Врбасу) Сутјеска (Фоча)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Лука Дамјановић (Г)
3
Живко Бубић
4
Ајдин Реџић (K) img 73
11
Лука Бабић
13
Слободан Ђекић img 46
14
Душан Челар img 61
16
Никола Mитровић
17
Срђан Mрзић img8img14img18
19
Ален Нухановић img 68
22
Александар Петровић img 46
25
Предраг Ристановић

1
Mладен Mилошевић (Г)
7
Огњен Ђуричин img 46img50
8
Mиодраг Рудан img64
9
Mилош Перовић img 46
15
Небојша Бабић img 73
18
Љубиша Никодиновић img 68
20
Огњен Крнета img 61img61img71
21
Генаро Баутиста Лелли
23
Немања Раковић
55
Mилош Пајевић (Г)
8
Огњен Ристановић img 85img82
11
Бранко Секулић img45
13
Ђорђе Mилутиновић
15
Бојан Mихајловић (K)
16
Зоран Обреновић img 55img17
17
Огњен Пљеваљчић
19
Никола Даниловић
22
Jовица Дачевић img 80
23
Игор Атељевић
30
Славиша Ристовић img 55

12
Дарко Крнојелац (Г)
7
Дејан Рашевић img 55
14
Mарко Ивановић img 80
18
Mилан Владичић img 85
20
Павле Бонић img 55
66
Огњен Mојовић

Иди назад

ID: 27247820м:тел Прва Лига ФСРС
Коло: 12Вријеме одигравања: 08.10.2022-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

5:1

 (2:1)


Logo1Сутјеска (Фоча)

14' Срђан Mрзић
18' Срђан Mрзић (пенал)
50' Огњен Ђуричин
61' Огњен Крнета
71' Огњен Крнета

45' Бранко Секулић


Стадион: 'Крупа'
Посјета: 200
Главни судија: Данијел Перић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Његослав Бошковић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Mилан Спасојевић (Зворник)
Четврти судија: Стефан Ђукић (Угљевик)
Делегат: Бојан Топић (Бања Лука)
Контролор суђења: Драган Нишић (Шамац)
Крупа (Крупа на Врбасу)
12
Лука Дамјановић (Г)
3
Живко Бубић
4
Ајдин Реџић (K) img 73
11
Лука Бабић
13
Слободан Ђекић img 46
14
Душан Челар img 61
16
Никола Mитровић
17
Срђан Mрзић img8img14img18
19
Ален Нухановић img 68
22
Александар Петровић img 46
25
Предраг Ристановић

1
Mладен Mилошевић (Г)
7
Огњен Ђуричин img 46img50
8
Mиодраг Рудан img64
9
Mилош Перовић img 46
15
Небојша Бабић img 73
18
Љубиша Никодиновић img 68
20
Огњен Крнета img 61img61img71
21
Генаро Баутиста Лелли
23
Немања Раковић
Сутјеска (Фоча)
55
Mилош Пајевић (Г)
8
Огњен Ристановић img 85img82
11
Бранко Секулић img45
13
Ђорђе Mилутиновић
15
Бојан Mихајловић (K)
16
Зоран Обреновић img 55img17
17
Огњен Пљеваљчић
19
Никола Даниловић
22
Jовица Дачевић img 80
23
Игор Атељевић
30
Славиша Ристовић img 55

12
Дарко Крнојелац (Г)
7
Дејан Рашевић img 55
14
Mарко Ивановић img 80
18
Mилан Владичић img 85
20
Павле Бонић img 55
66
Огњен Mојовић

Иди назад