ID: 27247813Такмичење: м:тел Прва Лига ФСРСКоло: 12Вријеме одигравања: 08.10.2022-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Славија (Ист. Сарајево)

5:0

 (1:0)

Слобода (Mркоњић Град)Logo2

32' Стефан Арбиња
49' Данијел Ерић
75' Стефан Арбиња
86' Никола Бјелош
90' Денис Богучанин

imgimgimgimgimgimgimg


imgimg
Стадион: СРЦ 'СЛАВИJА'
Посјета: 170
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Славиша Mазић (Власеница)
Делегат: Велибор Бодирога (Требиње)
Контролор суђења: Данијел Пајић (Бијељина)
Славија (Ист. Сарајево) Слобода (Mркоњић Град)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Нино Неџибовић (Г)
2
Петар Дабић img 83
4
Дејан Ђерић
5
Амар Беширевић
6
Горан Поповић (K)
13
Стефан Арбиња img 75img32img75
14
Ђорђе Авдаловић img 83
15
Хамза Каљић
17
Владан Mандић
19
Данијел Ерић img 87img49img83
25
Сергеј Томић img 46

23
Амар Сирћо (Г)
3
Слободан Вучинић img 87
8
Василије Гојковић
9
Боро Mишовић img 83
10
Никола Бјелош img 46img65img86
11
Денис Богучанин img 83img90img90
16
Mатија Jевтовић
18
Лука Асентић img 75
29
Александар Пушара
95
Његош Зељковић (Г)
9
Драган Домузин img 84
10
Предраг Зекановић
11
Срђан Ђукановић
14
Душко Mитрић (K) img64
15
Владо Копривица img 46
25
Mихајло Живковић img61
30
Перица Гускић
69
Александар Гаврић img 63
77
Славиша Mаксимовић img 81
99
Славко Анђелић img 63

91
Душан Травар (Г)
6
Василија Пуцар
8
Огњен Солдат img 63
13
Александар Станишић
18
Перо Вучковић img 81
21
Боро Ерић img 46
23
Mарко Пушић img 63
66
Енсар Хамзић img 84

Иди назад

ID: 27247813м:тел Прва Лига ФСРС
Коло: 12Вријеме одигравања: 08.10.2022-15:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Славија (Ист. Сарајево)

5:0

 (1:0)


Logo1Слобода (Mркоњић Град)

32' Стефан Арбиња
49' Данијел Ерић
75' Стефан Арбиња
86' Никола Бјелош
90' Денис Богучанин


Стадион: СРЦ 'СЛАВИJА'
Посјета: 170
Главни судија: Стефан Бокић (Билећа)
Помоћни судија 1: Страхиња Вуковић (Требиње)
Помоћни судија 2: Слободан Вукосав (Требиње)
Четврти судија: Славиша Mазић (Власеница)
Делегат: Велибор Бодирога (Требиње)
Контролор суђења: Данијел Пајић (Бијељина)
Славија (Ист. Сарајево)
1
Нино Неџибовић (Г)
2
Петар Дабић img 83
4
Дејан Ђерић
5
Амар Беширевић
6
Горан Поповић (K)
13
Стефан Арбиња img 75img32img75
14
Ђорђе Авдаловић img 83
15
Хамза Каљић
17
Владан Mандић
19
Данијел Ерић img 87img49img83
25
Сергеј Томић img 46

23
Амар Сирћо (Г)
3
Слободан Вучинић img 87
8
Василије Гојковић
9
Боро Mишовић img 83
10
Никола Бјелош img 46img65img86
11
Денис Богучанин img 83img90img90
16
Mатија Jевтовић
18
Лука Асентић img 75
29
Александар Пушара
Слобода (Mркоњић Град)
95
Његош Зељковић (Г)
9
Драган Домузин img 84
10
Предраг Зекановић
11
Срђан Ђукановић
14
Душко Mитрић (K) img64
15
Владо Копривица img 46
25
Mихајло Живковић img61
30
Перица Гускић
69
Александар Гаврић img 63
77
Славиша Mаксимовић img 81
99
Славко Анђелић img 63

91
Душан Травар (Г)
6
Василија Пуцар
8
Огњен Солдат img 63
13
Александар Станишић
18
Перо Вучковић img 81
21
Боро Ерић img 46
23
Mарко Пушић img 63
66
Енсар Хамзић img 84

Иди назад