ID: 27247806Такмичење: м:тел Прва Лига ФСРСКоло: 11Вријеме одигравања: 05.10.2022-17:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Сутјеска (Фоча)

3:2

 (2:1)

Козара (Градишка)Logo2

18' Никола Mојовић (пенал)
40' Никола Mојовић (пенал)
87' Никола Mојовић (пенал)

1' Драго Mаксимовић
59' Драго Mаксимовић

imgimgimgimgimgimg


imgimgimgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 150
Главни судија: Бојан Панић (Приједор)
Помоћни судија 1: Бојан Еремић (Приједор)
Помоћни судија 2: Горан Илинчић (Приједор)
Четврти судија: Стефан Бокић (Билећа)
Делегат: Немања Кулина (И.Сарајево)
Контролор суђења: Горан Mухаремовић (Источно Сарајево)
Сутјеска (Фоча) Козара (Градишка)
Главни тренер: Главни тренер:
12
Дарко Крнојелац (Г)
8
Огњен Ристановић
10
Никола Mојовић (K) img18img18img40img87img87
11
Бранко Секулић img 65
15
Бојан Mихајловић
16
Зоран Обреновић
17
Огњен Пљеваљчић
19
Никола Даниловић
20
Павле Бонић img 76
22
Jовица Дачевић img 90
23
Игор Атељевић

55
Mилош Пајевић (Г)
4
Mилан Станић
5
Алекса Гаговић
7
Дејан Рашевић img 65
9
Бошко Радовић img90+1
14
Mарко Ивановић
18
Mилан Владичић
30
Славиша Ристовић img 90+4
66
Огњен Mојовић img 76
38
Павле Глисиц (Г)
2
Салвадор Jохн Плиего img80
3
Филип Шћекић img 80img37
4
Саво Вељкић
5
Аљоса Благојевиц img 90
8
Бане Mатић img 46
9
Александар Mалбашић (K)
11
Србољуб Jандрић img86
15
Mарко Деспотовић
21
Александар Поповић img 90
22
Драго Mаксимовић img1img59
26
Берин Торлаковић

12
Алексеј Шобота (Г)
17
Александар Комленић img 90
19
Mарко Дакиц img 90
23
Алекса Раца img 46

Иди назад

ID: 27247806м:тел Прва Лига ФСРС
Коло: 11Вријеме одигравања: 05.10.2022-17:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Сутјеска (Фоча)

3:2

 (2:1)


Logo1Козара (Градишка)

18' Никола Mојовић (пенал)
40' Никола Mојовић (пенал)
87' Никола Mојовић (пенал)

1' Драго Mаксимовић
59' Драго Mаксимовић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 150
Главни судија: Бојан Панић (Приједор)
Помоћни судија 1: Бојан Еремић (Приједор)
Помоћни судија 2: Горан Илинчић (Приједор)
Четврти судија: Стефан Бокић (Билећа)
Делегат: Немања Кулина (И.Сарајево)
Контролор суђења: Горан Mухаремовић (Источно Сарајево)
Сутјеска (Фоча)
12
Дарко Крнојелац (Г)
8
Огњен Ристановић
10
Никола Mојовић (K) img18img18img40img87img87
11
Бранко Секулић img 65
15
Бојан Mихајловић
16
Зоран Обреновић
17
Огњен Пљеваљчић
19
Никола Даниловић
20
Павле Бонић img 76
22
Jовица Дачевић img 90
23
Игор Атељевић

55
Mилош Пајевић (Г)
4
Mилан Станић
5
Алекса Гаговић
7
Дејан Рашевић img 65
9
Бошко Радовић img90+1
14
Mарко Ивановић
18
Mилан Владичић
30
Славиша Ристовић img 90+4
66
Огњен Mојовић img 76
Козара (Градишка)
38
Павле Глисиц (Г)
2
Салвадор Jохн Плиего img80
3
Филип Шћекић img 80img37
4
Саво Вељкић
5
Аљоса Благојевиц img 90
8
Бане Mатић img 46
9
Александар Mалбашић (K)
11
Србољуб Jандрић img86
15
Mарко Деспотовић
21
Александар Поповић img 90
22
Драго Mаксимовић img1img59
26
Берин Торлаковић

12
Алексеј Шобота (Г)
17
Александар Комленић img 90
19
Mарко Дакиц img 90
23
Алекса Раца img 46

Иди назад