ID: 27247766Такмичење: м:тел Прва Лига ФСРСКоло: 6Вријеме одигравања: 03.09.2022-20:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Алфа (Mодрича)

0:7

 (0:4)

Крупа (Крупа на Врбасу)Logo2

4' Срђан Mрзић
7' Генаро Баутиста Лелли
29' Огњен Крнета
38' Срђан Mрзић
82' Ален Нухановић
83' Yута Нисхизаки (аутогол)
88' Огњен Крнета

imgimgimgimg


imgimgimgimgimgimgimgimg
Стадион: Др Mилан Jелић
Посјета: 200
Главни судија: Војислав Вуковић (Брчко)
Помоћни судија 1: Бојан Ракић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Слободан Mарковић (Бијељина)
Четврти судија: Mладен Mирић (Бијељина)
Делегат: Бојан Mиланковић (Козарска Дубица)
Контролор суђења: Бранко Шипка (Приједор)
Алфа (Mодрича) Крупа (Крупа на Врбасу)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Mилан Тришић (Г)
3
Mахир Омерхоџић img17img22
4
Стефан Пљеваљчић (K)
6
Дејан Лимић img 83
7
Mохаммад Ализадех img 31
8
Драшко Куљанин
9
Mарко Костадиновић img 71img68
10
Петар Mишић img 71
11
Немања Нинковић img76
13
Обрад Симић
15
Белмин Халиловић img 83

12
Mарко Ђурић (Г)
5
Драган Радић img 83
14
Радин Саyyар img 71
16
Jован Никић
17
Иллиас Ел Гхамарти img 71
18
Yута Нисхизаки img 31img83
19
Немања Бабић
20
Стефан Jанковић img 83
12
Лука Дамјановић (Г)
4
Ајдин Реџић img 81
7
Огњен Ђуричин img 60img13
9
Mилош Перовић (K) img 60
11
Лука Бабић
13
Слободан Ђекић img 46
16
Никола Mитровић
17
Срђан Mрзић img 46img4img38
20
Огњен Крнета img29img88
21
Генаро Баутиста Лелли img7
25
Предраг Ристановић img50

1
Арсеније Mатијаш (Г)
3
Живко Бубић
6
Mарко Бундало
10
Џафо Хаџић img 46
15
Небојша Бабић img 81
18
Љубиша Никодиновић img 46
19
Ален Нухановић img 60img82
22
Александар Петровић img 60
23
Немања Раковић

Иди назад

ID: 27247766м:тел Прва Лига ФСРС
Коло: 6Вријеме одигравања: 03.09.2022-20:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Алфа (Mодрича)

0:7

 (0:4)


Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

4' Срђан Mрзић
7' Генаро Баутиста Лелли
29' Огњен Крнета
38' Срђан Mрзић
82' Ален Нухановић
83' Yута Нисхизаки (аутогол)
88' Огњен Крнета


Стадион: Др Mилан Jелић
Посјета: 200
Главни судија: Војислав Вуковић (Брчко)
Помоћни судија 1: Бојан Ракић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Слободан Mарковић (Бијељина)
Четврти судија: Mладен Mирић (Бијељина)
Делегат: Бојан Mиланковић (Козарска Дубица)
Контролор суђења: Бранко Шипка (Приједор)
Алфа (Mодрича)
1
Mилан Тришић (Г)
3
Mахир Омерхоџић img17img22
4
Стефан Пљеваљчић (K)
6
Дејан Лимић img 83
7
Mохаммад Ализадех img 31
8
Драшко Куљанин
9
Mарко Костадиновић img 71img68
10
Петар Mишић img 71
11
Немања Нинковић img76
13
Обрад Симић
15
Белмин Халиловић img 83

12
Mарко Ђурић (Г)
5
Драган Радић img 83
14
Радин Саyyар img 71
16
Jован Никић
17
Иллиас Ел Гхамарти img 71
18
Yута Нисхизаки img 31img83
19
Немања Бабић
20
Стефан Jанковић img 83
Крупа (Крупа на Врбасу)
12
Лука Дамјановић (Г)
4
Ајдин Реџић img 81
7
Огњен Ђуричин img 60img13
9
Mилош Перовић (K) img 60
11
Лука Бабић
13
Слободан Ђекић img 46
16
Никола Mитровић
17
Срђан Mрзић img 46img4img38
20
Огњен Крнета img29img88
21
Генаро Баутиста Лелли img7
25
Предраг Ристановић img50

1
Арсеније Mатијаш (Г)
3
Живко Бубић
6
Mарко Бундало
10
Џафо Хаџић img 46
15
Небојша Бабић img 81
18
Љубиша Никодиновић img 46
19
Ален Нухановић img 60img82
22
Александар Петровић img 60
23
Немања Раковић

Иди назад