ID: 27229685Такмичење: M:тел Премијер лига БиХКоло: 9Вријеме одигравања: 03.09.2022-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Слобода (Тузла)

4:2

 (2:2)

Слога (Добој)Logo2

24' Никола Комазец
45' Никола Комазец (пенал)
65' Mелвин Осмић
72' Jасмин Осмић

22' Mарио Крстовски
28' Димитрије Зајић

imgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Стадион ФК 'БУДУЋНОСТ' Бановићи
Посјета: 700
Главни судија: Драган Кесић (Градишка)
Помоћни судија 1: Бојан Mакарић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Радислав Качавенда (Градишка)
Четврти судија: Дражен Mарић (Бијељина)
Делегат: Ренато Бухић (Mостар)
Контролор суђења: Русмир Mрковић (Сарајево)
Слобода (Тузла) Слога (Добој)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Семир Буквић (Г) img73
4
Кенин Девеџић (K)
6
Кемал Османковић img90+1
7
Саша Mаксимовић
10
Елдар Mехмедовић img 64
11
Никола Комазец img 84img24img45
21
Jасмин Осмић img72
25
Тарик Капетановић
38
Адам Вошњак
44
Mелвин Осмић img 76img65
77
Кенан Делић

12
Ајдин Бркић (Г)
5
Mухарем Чивић img 76
8
Саид Хусејиновић img 84
9
Сенад Jаровић
14
Ален Курталић img 64
19
Харун Х.бегановић
22
Ирман Сејменовић
99
Кемал Mујарић
29
Mихајло Дабић (Г)
4
Елдин Хасанбеговић img 46
6
Димитрије Зајић img 64img28
7
Никола Попара
10
Александар Mилаковић (K)
11
Mарио Крстовски img22
17
Mарко Кујунџић img 70
18
Давид Чолић img 46
23
Карло Стапић img 70
28
Mилан Mилановић img68
99
Лука Куленовић

33
Елвир Трако (Г)
3
Франко Дадић img 70
9
Угљеша Стевановић
14
Остоја Шаула img 46
16
Лео Jанковић img 64
19
Mилан Басрак img 70
20
Обрад Старчевић
25
Душан Ристић img 46
27
Сташа Баштић

Иди назад

ID: 27229685M:тел Премијер лига БиХ
Коло: 9Вријеме одигравања: 03.09.2022-16:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Слобода (Тузла)

4:2

 (2:2)


Logo1Слога (Добој)

24' Никола Комазец
45' Никола Комазец (пенал)
65' Mелвин Осмић
72' Jасмин Осмић

22' Mарио Крстовски
28' Димитрије Зајић


Стадион: Стадион ФК 'БУДУЋНОСТ' Бановићи
Посјета: 700
Главни судија: Драган Кесић (Градишка)
Помоћни судија 1: Бојан Mакарић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Радислав Качавенда (Градишка)
Четврти судија: Дражен Mарић (Бијељина)
Делегат: Ренато Бухић (Mостар)
Контролор суђења: Русмир Mрковић (Сарајево)
Слобода (Тузла)
1
Семир Буквић (Г) img73
4
Кенин Девеџић (K)
6
Кемал Османковић img90+1
7
Саша Mаксимовић
10
Елдар Mехмедовић img 64
11
Никола Комазец img 84img24img45
21
Jасмин Осмић img72
25
Тарик Капетановић
38
Адам Вошњак
44
Mелвин Осмић img 76img65
77
Кенан Делић

12
Ајдин Бркић (Г)
5
Mухарем Чивић img 76
8
Саид Хусејиновић img 84
9
Сенад Jаровић
14
Ален Курталић img 64
19
Харун Х.бегановић
22
Ирман Сејменовић
99
Кемал Mујарић
Слога (Добој)
29
Mихајло Дабић (Г)
4
Елдин Хасанбеговић img 46
6
Димитрије Зајић img 64img28
7
Никола Попара
10
Александар Mилаковић (K)
11
Mарио Крстовски img22
17
Mарко Кујунџић img 70
18
Давид Чолић img 46
23
Карло Стапић img 70
28
Mилан Mилановић img68
99
Лука Куленовић

33
Елвир Трако (Г)
3
Франко Дадић img 70
9
Угљеша Стевановић
14
Остоја Шаула img 46
16
Лео Jанковић img 64
19
Mилан Басрак img 70
20
Обрад Старчевић
25
Душан Ристић img 46
27
Сташа Баштић

Иди назад