ID: 21351290Такмичење: Куп ФС РС 2021Коло: 1Вријеме одигравања: 08.09.2021-16:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Jединство (Брчко)

:

 (:) Пен - 0:3

Слога (Добој)Logo2Стадион: Градски стадион
Посјета: 0
Главни судија: Бојан Mитровић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Раденко Jовић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Његослав Бошковић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат:
Контролор суђења:
Jединство (Брчко) Слога (Добој)
Главни тренер: Главни тренер:Иди назад

ID: 21351290Куп ФС РС 2021
Коло: 1Вријеме одигравања: 08.09.2021-16:30hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Jединство (Брчко)

:

 (:) Пен - 0:3


Logo1Слога (Добој)


Стадион: Градски стадион
Посјета: 0
Главни судија: Бојан Mитровић (Бијељина)
Помоћни судија 1: Раденко Jовић (Бијељина)
Помоћни судија 2: Његослав Бошковић (Бијељина)
Четврти судија:
Делегат:
Контролор суђења:
Jединство (Брчко)

Слога (Добој)


Иди назад