ID: 21147081Такмичење: Омладинска лига ФСРС претпионири Запад 2021Коло: 2Вријеме одигравања: 31.08.2021-12:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

7:3

 (4:0)

Текстилац (Дервента)Logo2

7' Александар Рисовић
16' Огњен Вукелић (пенал)
17' Андреј Глишић
19' Кенан Герзић
47' Александар Рисовић
56' Александар Рисовић
58' Огњен Вукелић

33' Филип Косијер
50' Jован Лазић
57' Jован Плиснић

imgimgimgimgimgimgimg


imgimgimg
Стадион: Градски стадион
Посјета: 20
Главни судија: Дарко Гиговић (Градишка)
Помоћни судија 1: Велибор Пеулић (Градишка)
Помоћни судија 2: Драган Илишевић (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Текстилац (Дервента)
Главни тренер: Главни тренер:
1
Алекса Рисовић (Г)
5
Сергеј Mилановић (K)
9
Андреј Глишић img17
11
Огњен Вукелић img16img58
17
Mилош Бороја
24
Филип Ристић
25
Вукашин Mиљковић
40
Александар Рисовић img7img47img56
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег
91
Mихаел Гњатић

7
Лука Драгољевић
27
Mилош Ћургуз
37
Лука Лајић
50
Кенан Герзић img19
75
Стефан Mаричић
80
Дејан Стојановић
92
Борис Jанковић
99
Александар Плиснић (Г)
3
Jован Лазић img50
7
Александар Стојчић
8
Борис Дробиловић
9
Mарко Станић
10
Филип Косијер img33
13
Огњен Ћелић
14
Бојан Петковић
21
Jован Плиснић (K) img57
26
Лука Ковачевић
61
Mарио Секулић

1
Немања Раилић (Г)
15
Гаврило Ђукић
16
Mанојло Тепић
17
Немања Ђекић
18
Данијел Mишић
19
Mарко Рауковић
20
Андреј Зубић

Иди назад

ID: 21147081Омладинска лига ФСРС претпионири Запад 2021
Коло: 2Вријеме одигравања: 31.08.2021-12:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

7:3

 (4:0)


Logo1Текстилац (Дервента)

7' Александар Рисовић
16' Огњен Вукелић (пенал)
17' Андреј Глишић
19' Кенан Герзић
47' Александар Рисовић
56' Александар Рисовић
58' Огњен Вукелић

33' Филип Косијер
50' Jован Лазић
57' Jован Плиснић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 20
Главни судија: Дарко Гиговић (Градишка)
Помоћни судија 1: Велибор Пеулић (Градишка)
Помоћни судија 2: Драган Илишевић (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
1
Алекса Рисовић (Г)
5
Сергеј Mилановић (K)
9
Андреј Глишић img17
11
Огњен Вукелић img16img58
17
Mилош Бороја
24
Филип Ристић
25
Вукашин Mиљковић
40
Александар Рисовић img7img47img56
78
Немања Дакић
81
Mиљан Ерцег
91
Mихаел Гњатић

7
Лука Драгољевић
27
Mилош Ћургуз
37
Лука Лајић
50
Кенан Герзић img19
75
Стефан Mаричић
80
Дејан Стојановић
92
Борис Jанковић
Текстилац (Дервента)
99
Александар Плиснић (Г)
3
Jован Лазић img50
7
Александар Стојчић
8
Борис Дробиловић
9
Mарко Станић
10
Филип Косијер img33
13
Огњен Ћелић
14
Бојан Петковић
21
Jован Плиснић (K) img57
26
Лука Ковачевић
61
Mарио Секулић

1
Немања Раилић (Г)
15
Гаврило Ђукић
16
Mанојло Тепић
17
Немања Ђекић
18
Данијел Mишић
19
Mарко Рауковић
20
Андреј Зубић

Иди назад