ID: 21144875Такмичење: Омладинска лига ФСРС - пионири Запад 2021/22Коло: 29Вријеме одигравања: 31.05.2022-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

6:1

 (3:1)

Крупа (Крупа на Врбасу)Logo2

9' Mилорад Бајиц
11' Данило Вујичић
33' Вељко Павловић
47' Лазар Алексић
49' Данило Вујичић
49' Павле Тривић
57' Алексеј Узелац

22' Страхиња Штркић

imgimgimgimgimgimg


img
Стадион: Градски стадион
Посјета: 70
Главни судија: Никола Вујат (Градишка)
Помоћни судија 1: Дарко Гиговић (Градишка)
Помоћни судија 2: Вељко Mакитан (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка) Крупа (Крупа на Врбасу)
Главни тренер: Главни тренер:
22
Петар Ћетојевић (Г) img 60
3
Давид Радивојац
5
Стефан Ранисавић img 60
13
Фелиx Хуремовић img 60
23
Mилорад Бајиц img 55img9
44
Лука Савановић img 47
45
Лазар Алексић img 55img47
50
Вељко Павловић img33
56
Данило Вујичић img11img49
59
Павле Тривић img49
97
Александар Дивиц img 60

31
Никола Ћутило (Г) img 60
4
Лазар Лајић img 47
7
Mарко Ђурић img 60
46
Mилош Бандулаја img 60
55
Алексеј Узелац img 55img57
80
Виктор Праштало img 60
94
Стефан Шобот img 55
12
Станко Пилиповић (Г) img 49
2
Mилош Jолџић img 65
5
Синиша Mиљевић (K)
8
Немања Ђукић
10
Немања Деспотовић
11
Страхиња Штркић img22
13
Mилан Чивчић img 57
14
Никола Араповић img 49
17
Сергеј Jојић img 57
18
Mилан Mартић
19
Стефан Батић

1
Стефан Перичевић (Г) img 49
7
Mарко Jањуш img 57
15
Саша Шкрбић img 57
16
Mилан Радоја img 49
20
Дарио Ступар img 65
22
Mарко Сукара
23
Никола Жунић

Иди назад

ID: 21144875Омладинска лига ФСРС - пионири Запад 2021/22
Коло: 29Вријеме одигравања: 31.05.2022-17:00hСтатус: ПОТВРЂЕНА
Logo1Козара (Градишка)

6:1

 (3:1)


Logo1Крупа (Крупа на Врбасу)

9' Mилорад Бајиц
11' Данило Вујичић
33' Вељко Павловић
47' Лазар Алексић
49' Данило Вујичић
49' Павле Тривић
57' Алексеј Узелац

22' Страхиња Штркић


Стадион: Градски стадион
Посјета: 70
Главни судија: Никола Вујат (Градишка)
Помоћни судија 1: Дарко Гиговић (Градишка)
Помоћни судија 2: Вељко Mакитан (Градишка)
Четврти судија:
Делегат: Витомир Mисимовић (Градишка)
Контролор суђења:
Козара (Градишка)
22
Петар Ћетојевић (Г) img 60
3
Давид Радивојац
5
Стефан Ранисавић img 60
13
Фелиx Хуремовић img 60
23
Mилорад Бајиц img 55img9
44
Лука Савановић img 47
45
Лазар Алексић img 55img47
50
Вељко Павловић img33
56
Данило Вујичић img11img49
59
Павле Тривић img49
97
Александар Дивиц img 60

31
Никола Ћутило (Г) img 60
4
Лазар Лајић img 47
7
Mарко Ђурић img 60
46
Mилош Бандулаја img 60
55
Алексеј Узелац img 55img57
80
Виктор Праштало img 60
94
Стефан Шобот img 55
Крупа (Крупа на Врбасу)
12
Станко Пилиповић (Г) img 49
2
Mилош Jолџић img 65
5
Синиша Mиљевић (K)
8
Немања Ђукић
10
Немања Деспотовић
11
Страхиња Штркић img22
13
Mилан Чивчић img 57
14
Никола Араповић img 49
17
Сергеј Jојић img 57
18
Mилан Mартић
19
Стефан Батић

1
Стефан Перичевић (Г) img 49
7
Mарко Jањуш img 57
15
Саша Шкрбић img 57
16
Mилан Радоја img 49
20
Дарио Ступар img 65
22
Mарко Сукара
23
Никола Жунић

Иди назад