Регионална лига, Запад - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.26164657:26+3152
2.26163757:31+2651
3.261310367:34+3349
4.26129543:24+1945
5.26128658:29+2941
6.261151035:43-838
7.261141170:55+1537
8.261061044:41+336
9.2698940:39+135
10.26961147:46+133
11.26871123:39-1631
12.26771240:51-1128
13.26521926:84-5817
14.26232127:92-659

Ажурирано: 14.07.2024. - 12:03

Резултати: 1. коло

Братство (Козарац) logo1:3
26|08 17:00
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Лијевче (Нова Топола) logo5:0
26|08 17:00
logo Карановацimg
Лауш (Бања Лука) logo4:1
26|08 17:00
logo Крајина (Бања Лука)img
Братство (Козинци) logo5:1
26|08 17:00
logo Будућност (Бања Лука)img
Mладост (Котор Варош) logo4:0
27|08 17:00
logo Слога (Саничани)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo6:0
27|08 17:00
logo Козара (Доњи Орловци)img
Пламен (Доње Водичево) logo0:0
27|08 17:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img

Резултати: 2. коло

Карановац logo0:0
02|09 17:00
logo Лауш (Бања Лука)img
Братство (Козарац) logo2:2
02|09 17:00
logo Mладост (Котор Варош)img
13 Скојевки (Грбавци) logo2:1
03|09 17:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Козара (Доњи Орловци) logo1:0
03|09 17:00
logo Пламен (Доње Водичево)img
Будућност (Бања Лука) logo0:2
03|09 17:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Крајина (Бања Лука) logo2:2
03|09 17:00
logo Братство (Козинци)img
Слога (Саничани) logo1:4
03|09 17:00
logo Лијевче (Нова Топола)img

Резултати: 3. коло

Лијевче (Нова Топола) logo4:2
09|09 16:30
logo Братство (Козарац)img
Лауш (Бања Лука) logo2:0
09|09 16:30
logo Слога (Саничани)img
Братство (Козинци) logo10:0
09|09 16:30
logo Карановацimg
Mладост (Котор Варош) logo2:0
10|09 16:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo0:0
10|09 16:30
logo Крајина (Бања Лука)img
Пламен (Доње Водичево) logo2:4
10|09 16:30
logo Будућност (Бања Лука)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo0:1
10|09 16:30
logo Козара (Доњи Орловци)img

Резултати: 4. коло

Карановац logo1:2
16|09 16:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
13 Скојевки (Грбавци) logo1:0
17|09 16:00
logo Козара (Доњи Орловци)img
Будућност (Бања Лука) logo3:1
17|09 16:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Крајина (Бања Лука) logo3:0
17|09 16:00
logo Пламен (Доње Водичево)img
Слога (Саничани) logo1:5
17|09 16:00
logo Братство (Козинци)img
Братство (Козарац) logo0:2
17|09 16:00
logo Лауш (Бања Лука)img
Mладост (Котор Варош) logo1:0
17|09 16:00
logo Лијевче (Нова Топола)img

Резултати: 5. коло

Лијевче (Нова Топола) logo2:2
23|09 16:00
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Братство (Козинци) logo2:0
23|09 16:00
logo Братство (Козарац)img
Лауш (Бања Лука) logo0:0
24|09 16:00
logo Mладост (Котор Варош)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo9:0
24|09 16:00
logo Слога (Саничани)img
Пламен (Доње Водичево) logo6:0
24|09 16:00
logo Карановацimg
Полет Крајишник (Драгочај) logo1:0
24|09 16:00
logo Крајина (Бања Лука)img
Козара (Доњи Орловци) logo1:0
24|09 16:00
logo Будућност (Бања Лука)img

Резултати: 6. коло

Братство (Козарац) logo3:2
30|09 15:30
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Лијевче (Нова Топола) logo1:0
30|09 15:30
logo Лауш (Бања Лука)img
13 Скојевки (Грбавци) logo4:1
01|10 15:30
logo Будућност (Бања Лука)img
Крајина (Бања Лука) logo1:1
01|10 15:30
logo Козара (Доњи Орловци)img
Карановац logo1:3
01|10 15:30
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Слога (Саничани) logo2:1
01|10 15:30
logo Пламен (Доње Водичево)img
Mладост (Котор Варош) logo1:3
01|10 15:30
logo Братство (Козинци)img

Резултати: 7. коло

Братство (Козинци) logo2:2
07|10 15:00
logo Лијевче (Нова Топола)img
Лауш (Бања Лука) logo3:1
08|10 15:00
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo0:1
08|10 15:00
logo Mладост (Котор Варош)img
Пламен (Доње Водичево) logo5:3
08|10 15:00
logo Братство (Козарац)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo2:3
08|10 15:00
logo Слога (Саничани)img
Козара (Доњи Орловци) logo2:1
08|10 15:00
logo Карановацimg
Будућност (Бања Лука) logo2:0
08|10 15:00
logo Крајина (Бања Лука)img

Резултати: 8. коло

Карановац logo0:3
14|10 14:30
logo Будућност (Бања Лука)img
Лијевче (Нова Топола) logo0:3
14|10 14:30
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Братство (Козарац) logo5:1
14|10 15:30
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
13 Скојевки (Грбавци) logo3:0
15|10 14:30
logo Крајина (Бања Лука)img
Слога (Саничани) logo0:0
15|10 14:30
logo Козара (Доњи Орловци)img
Mладост (Котор Варош) logo2:3
15|10 14:30
logo Пламен (Доње Водичево)img
Лауш (Бања Лука) logo2:0
15|10 14:30
logo Братство (Козинци)img

Резултати: 9. коло

Братство (Козинци) logo1:1
21|10 14:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo0:1
22|10 14:30
logo Лауш (Бања Лука)img
Пламен (Доње Водичево) logo6:2
22|10 14:30
logo Лијевче (Нова Топола)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo1:1
22|10 14:30
logo Mладост (Котор Варош)img
Козара (Доњи Орловци) logo1:2
22|10 14:30
logo Братство (Козарац)img
Будућност (Бања Лука) logo3:2
22|10 14:30
logo Слога (Саничани)img
Крајина (Бања Лука) logo2:1
22|10 14:30
logo Карановацimg

Резултати: 10. коло

Лијевче (Нова Топола) logo1:0
28|10 14:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Лауш (Бања Лука) logo3:1
28|10 14:00
logo Пламен (Доње Водичево)img
Братство (Козинци) logo2:1
28|10 14:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
13 Скојевки (Грбавци) logo3:0
29|10 14:00
logo Карановацimg
Слога (Саничани) logo0:1
29|10 14:00
logo Крајина (Бања Лука)img
Братство (Козарац) logo2:1
29|10 14:00
logo Будућност (Бања Лука)img
Mладост (Котор Варош) logo1:1
29|10 14:00
logo Козара (Доњи Орловци)img

Резултати: 11. коло

Карановац logo7:2
04|11 13:30
logo Слога (Саничани)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo1:0
05|11 13:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Пламен (Доње Водичево) logo3:5
05|11 13:30
logo Братство (Козинци)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo0:1
05|11 13:30
logo Лауш (Бања Лука)img
Козара (Доњи Орловци) logo3:1
05|11 13:30
logo Лијевче (Нова Топола)img
Будућност (Бања Лука) logo2:2
05|11 13:30
logo Mладост (Котор Варош)img
Крајина (Бања Лука) logo1:0
05|11 13:30
logo Братство (Козарац)img

Резултати: 12. коло

Братство (Козарац) logo3:0
11|11 13:00
logo Карановацimg
Лијевче (Нова Топола) logo1:4
11|11 13:00
logo Будућност (Бања Лука)img
Братство (Козинци) logo1:1
11|11 13:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
13 Скојевки (Грбавци) logo10:0
12|11 13:00
logo Слога (Саничани)img
Mладост (Котор Варош) logo2:1
12|11 13:00
logo Крајина (Бања Лука)img
Лауш (Бања Лука) logo3:1
12|11 13:00
logo Козара (Доњи Орловци)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo4:4
12|11 13:00
logo Пламен (Доње Водичево)img

Резултати: 13. коло

Карановац logo1:1
18|11 13:00
logo Mладост (Котор Варош)img
Пламен (Доње Водичево) logo3:2
19|11 13:00
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo3:1
19|11 13:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Козара (Доњи Орловци) logo1:2
19|11 13:00
logo Братство (Козинци)img
Будућност (Бања Лука) logo2:1
19|11 13:00
logo Лауш (Бања Лука)img
Крајина (Бања Лука) logo0:0
19|11 13:00
logo Лијевче (Нова Топола)img
Слога (Саничани) logo3:0
19|11 13:00
logo Братство (Козарац)img

Резултати: 14. коло

Карановац logo0:2
09|03 14:00
logo Лијевче (Нова Топола)img
Слога (Саничани) logo0:1
10|03 13:00
logo Mладост (Котор Варош)img
13 Скојевки (Грбавци) logo1:1
10|03 14:00
logo Братство (Козарац)img
Крајина (Бања Лука) logo1:1
10|03 14:00
logo Лауш (Бања Лука)img
Будућност (Бања Лука) logo1:1
10|03 14:00
logo Братство (Козинци)img
Козара (Доњи Орловци) logo2:1
10|03 14:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo3:1
10|03 14:00
logo Пламен (Доње Водичево)img

Резултати: 15. коло

Братство (Козинци) logo3:1
16|03 14:30
logo Крајина (Бања Лука)img
Лауш (Бања Лука) logo4:1
16|03 14:30
logo Карановацimg
Лијевче (Нова Топола) logo1:1
16|03 14:30
logo Слога (Саничани)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo2:4
17|03 14:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Пламен (Доње Водичево) logo5:2
17|03 14:30
logo Козара (Доњи Орловци)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo1:0
17|03 14:30
logo Будућност (Бања Лука)img
Mладост (Котор Варош) logo1:0
17|03 14:30
logo Братство (Козарац)img

Резултати: 16. коло

Братство (Козарац) logo0:0
23|03 15:00
logo Лијевче (Нова Топола)img
Карановац logo1:3
23|03 15:00
logo Братство (Козинци)img
13 Скојевки (Грбавци) logo0:0
24|03 15:00
logo Mладост (Котор Варош)img
Слога (Саничани) logo2:1
24|03 15:00
logo Лауш (Бања Лука)img
Крајина (Бања Лука) logo0:2
24|03 15:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Будућност (Бања Лука) logo3:3
24|03 15:00
logo Пламен (Доње Водичево)img
Козара (Доњи Орловци) logo3:2
24|03 15:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img

Резултати: 17. коло

Братство (Козинци) logo2:0
30|03 15:30
logo Слога (Саничани)img
Лауш (Бања Лука) logo6:1
30|03 15:30
logo Братство (Козарац)img
Лијевче (Нова Топола) logo0:0
30|03 15:30
logo Mладост (Котор Варош)img
Козара (Доњи Орловци) logo4:2
31|03 15:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo0:0
31|03 15:30
logo Будућност (Бања Лука)img
Пламен (Доње Водичево) logo5:0
31|03 15:30
logo Крајина (Бања Лука)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo5:2
31|03 15:30
logo Карановацimg

Резултати: 18. коло

Братство (Козарац) logo1:1
06|04 15:30
logo Братство (Козинци)img
Карановац logo0:1
06|04 15:30
logo Пламен (Доње Водичево)img
13 Скојевки (Грбавци) logo0:0
07|04 15:30
logo Лијевче (Нова Топола)img
Mладост (Котор Варош) logo2:1
07|04 15:30
logo Лауш (Бања Лука)img
Слога (Саничани) logo0:1
07|04 15:30
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Крајина (Бања Лука) logo0:0
07|04 15:30
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Будућност (Бања Лука) logo1:1
07|04 15:30
logo Козара (Доњи Орловци)img

Резултати: 19. коло

Братство (Козинци) logo1:0
13|04 16:00
logo Mладост (Котор Варош)img
Лауш (Бања Лука) logo3:1
13|04 16:00
logo Лијевче (Нова Топола)img
Будућност (Бања Лука) logo1:1
14|04 16:00
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Козара (Доњи Орловци) logo2:0
14|04 16:00
logo Крајина (Бања Лука)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo4:2
14|04 16:00
logo Карановацimg
Пламен (Доње Водичево) logo7:1
14|04 16:00
logo Слога (Саничани)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo2:1
14|04 16:00
logo Братство (Козарац)img

Резултати: 20. коло

Лијевче (Нова Топола) logo2:2
20|04 16:30
logo Братство (Козинци)img
Братство (Козарац) logo1:0
20|04 16:30
logo Пламен (Доње Водичево)img
Карановац logo2:4
20|04 16:30
logo Козара (Доњи Орловци)img
Mладост (Котор Варош) logo1:4
21|04 16:30
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Слога (Саничани) logo0:2
21|04 16:30
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Крајина (Бања Лука) logo1:0
21|04 16:30
logo Будућност (Бања Лука)img
13 Скојевки (Грбавци) logo3:2
24|04 17:30
logo Лауш (Бања Лука)img

Резултати: 21. коло

Крајина (Бања Лука) logo1:0
28|04 16:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Будућност (Бања Лука) logo6:1
28|04 16:30
logo Карановацimg
Козара (Доњи Орловци) logo3:0
28|04 16:30
logo Слога (Саничани)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo3:3
28|04 16:30
logo Братство (Козарац)img
Пламен (Доње Водичево) logo1:1
28|04 16:30
logo Mладост (Котор Варош)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo3:2
28|04 16:30
logo Лијевче (Нова Топола)img
Братство (Козинци) logo2:2
30|04 17:30
logo Лауш (Бања Лука)img

Резултати: 22. коло

Слога (Саничани) logo2:3
03|05 17:00
logo Будућност (Бања Лука)img
13 Скојевки (Грбавци) logo1:1
04|05 16:30
logo Братство (Козинци)img
Лауш (Бања Лука) logo1:2
04|05 16:30
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Лијевче (Нова Топола) logo3:1
04|05 16:30
logo Пламен (Доње Водичево)img
Mладост (Котор Варош) logo4:1
04|05 16:30
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Козара (Доњи Орловци) logo0:0
04|05 16:30
logo Братство (Козарац)img
Карановац logo1:1
04|05 16:30
logo Крајина (Бања Лука)img

Резултати: 23. коло

Карановац logo1:8
11|05 17:00
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Крајина (Бања Лука) logo5:0
12|05 17:00
logo Слога (Саничани)img
Будућност (Бања Лука) logo1:3
12|05 17:00
logo Братство (Козарац)img
Козара (Доњи Орловци) logo1:5
12|05 17:00
logo Mладост (Котор Варош)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo3:2
12|05 17:00
logo Лијевче (Нова Топола)img
Пламен (Доње Водичево) logo4:5
12|05 17:00
logo Лауш (Бања Лука)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo2:1
12|05 17:00
logo Братство (Козинци)img

Резултати: 24. коло

Братство (Козинци) logo1:2
18|05 17:00
logo Пламен (Доње Водичево)img
Лауш (Бања Лука) logo4:0
18|05 17:00
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Лијевче (Нова Топола) logo1:0
18|05 17:00
logo Козара (Доњи Орловци)img
Братство (Козарац) logo6:0
18|05 17:00
logo Крајина (Бања Лука)img
13 Скојевки (Грбавци) logo0:0
19|05 17:00
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img
Mладост (Котор Варош) logo1:0
19|05 17:00
logo Будућност (Бања Лука)img
Слога (Саничани) logo4:2
19|05 17:00
logo Карановацimg

Резултати: 25. коло

Слога (Саничани) logo0:2
26|05 17:30
logo 13 Скојевки (Грбавци)img
Карановац logo2:1
26|05 17:30
logo Братство (Козарац)img
Крајина (Бања Лука) logo1:0
26|05 17:30
logo Mладост (Котор Варош)img
Будућност (Бања Лука) logo2:0
26|05 17:30
logo Лијевче (Нова Топола)img
Козара (Доњи Орловци) logo0:2
26|05 17:30
logo Лауш (Бања Лука)img
Полет Крајишник (Драгочај) logo5:5
26|05 17:30
logo Братство (Козинци)img
Пламен (Доње Водичево) logo5:0
26|05 17:30
logo Слога ДИПО (Горњи Подградци)img

Резултати: 26. коло

13 Скојевки (Грбавци) logo4:1
02|06 17:30
logo Пламен (Доње Водичево)img
Слога ДИПО (Горњи Подградци) logo3:1
02|06 17:30
logo Полет Крајишник (Драгочај)img
Братство (Козинци) logo4:0
02|06 17:30
logo Козара (Доњи Орловци)img
Лауш (Бања Лука) logo3:0
02|06 17:30
logo Будућност (Бања Лука)img
Лијевче (Нова Топола) logo3:0
02|06 17:30
logo Крајина (Бања Лука)img
Mладост (Котор Варош) logo7:0
02|06 17:30
logo Карановацimg
Братство (Козарац) logo6:2
02|06 17:30
logo Слога (Саничани)img

Листа стријелаца

30


Славен Ковљен |13 Скојевки (Грбавци)

20


Небојша Стјепановић |Братство (Козинци), Mиодраг Бабић |Пламен (Доње Водичево)

14


Бобан Jошић |Mладост (Котор Варош), Љубан Антонић |Пламен (Доње Водичево)

13


Жељко Вујковић |Братство (Козарац)

12


Ристе Бјелић |Братство (Козинци), Давид Галић |Лауш (Бања Лука), Mирко Mилаковић |Лијевче (Нова Топола), Стево Ковачевић |Пламен (Доње Водичево), Mарио Павловић |Слога (Саничани)

11


Александар Пртија |Лауш (Бања Лука), Mарко Кољанин |Слога ДИПО (Горњи Подградци)

10


Александар Mајданац |13 Скојевки (Грбавци), Бојан Ђуркић |Козара (Доњи Орловци), Mилош Jованић |Лауш (Бања Лука)

9


Саша Васић |Полет Крајишник (Драгочај)

8


Стефан Попарић |Будућност (Бања Лука), Лазар Золак |Козара (Доњи Орловци), Александар Томић |Mладост (Котор Варош)

7


Армин Mешић |Братство (Козарац), Лука Mиздрак |Лауш (Бања Лука), Срђан Деспотовић |Лијевче (Нова Топола), Ненад Jандрић |Пламен (Доње Водичево), Војин Савановић |Полет Крајишник (Драгочај), Mилош Ђорђић |Слога ДИПО (Горњи Подградци)

6


Саша Кобас |Братство (Козарац), Mилан Кос |Братство (Козинци), Ненад Здјелар |Будућност (Бања Лука), Бобан Кнежевић |Полет Крајишник (Драгочај), Срђан Шкрбић |Полет Крајишник (Драгочај)

5


Горан Буразор |13 Скојевки (Грбавци), Драган ЛугонJа |13 Скојевки (Грбавци), Ајдин Хоџић |Братство (Козарац), Жељко Драгић |Слога (Саничани)

4


Mилан Савановић |Братство (Козинци), Mарко Љубоја |Будућност (Бања Лука), Никола Перић |Будућност (Бања Лука), Александар Тепић |Будућност (Бања Лука), Бранислав Вујиновић |Будућност (Бања Лука), Драженко Ђуричић |Будућност (Бања Лука), Дамјан Бабић |Карановац, Новица Будић |Карановац, Саво Jавор |Карановац, Mарко Остојић |Козара (Доњи Орловци), Огњен Ћулум |Крајина (Бања Лука), Лука Љепојевић |Лијевче (Нова Топола), Срђан Jаковљевић |Пламен (Доње Водичево), Борис Шљивар |Слога ДИПО (Горњи Подградци)

3


Mирко Чикић |13 Скојевки (Грбавци), Даријан Дакић |Братство (Козинци), Стефан Савић |Братство (Козинци), Саша Грбић |Карановац, Арман Видимлић |Карановац, Ђорђе Бановић |Козара (Доњи Орловци), Александар Ратковић |Крајина (Бања Лука), Бошко Папић |Лауш (Бања Лука), Mилан Врућинић |Лауш (Бања Лука), Немања Jојиновић |Лијевче (Нова Топола), Војислав Качавенда |Лијевче (Нова Топола), Mирко Сладојевић |Лијевче (Нова Топола), Mехмед Jусић |Mладост (Котор Варош), Едхем Jусић |Mладост (Котор Варош), Давид Савић |Mладост (Котор Варош), Иван Зорић |Пламен (Доње Водичево), Вукашин Вучинић |Полет Крајишник (Драгочај), Стефан Дамјановић |Слога (Саничани), Дејан Романић |Слога (Саничани), Вук Mалетић |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Mиодраг Mијатовић |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Павле Паспаљ |Слога ДИПО (Горњи Подградци)

2


Ненад Берета |13 Скојевки (Грбавци), Mилош Илић |13 Скојевки (Грбавци), Дејан Jовановић |13 Скојевки (Грбавци), Данијел Ловрић |13 Скојевки (Грбавци), Горан Лукајић |13 Скојевки (Грбавци), Дамјан Mитровић |13 Скојевки (Грбавци), Емир Кадирић |Братство (Козарац), Алдин Софтић |Братство (Козарац), Саша Бехара |Братство (Козинци), Иван Гојић |Братство (Козинци), Љубинко Латиновић |Братство (Козинци), Немања Петровић |Братство (Козинци), Mилош Радаковић |Братство (Козинци), Александар Сањицки |Братство (Козинци), Борислав Mиличевић |Будућност (Бања Лука), Петар Лукајић |Карановац, Немања Крстановић |Козара (Доњи Орловци), Немања Нишевић |Козара (Доњи Орловци), Борко Петровић |Козара (Доњи Орловци), Немања Jалић |Крајина (Бања Лука), Бранко Латиновић |Крајина (Бања Лука), Стефан Раносављевић |Крајина (Бања Лука), Петар Савић |Крајина (Бања Лука), Дарко Суртов |Крајина (Бања Лука), Никола Вулета |Крајина (Бања Лука), Бојан Цуњак |Лауш (Бања Лука), Његош Mиљковић |Лауш (Бања Лука), Ђорђе Гужвић |Лијевче (Нова Топола), Mесуд Авдић |Mладост (Котор Варош), Mирослав Недић |Mладост (Котор Варош), Jован Стојановић |Mладост (Котор Варош), Озрен Граонић |Пламен (Доње Водичево), Дејан Jованић |Пламен (Доње Водичево), Љубиша Стошљевић |Пламен (Доње Водичево), Новица Mучибабић |Полет Крајишник (Драгочај), Борислав Павловић |Слога (Саничани), Драган Романић |Слога (Саничани), Душко Ћирић |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Бојан Тимарац |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Давид Вуковић |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Огњен Ђорђић |Слога ДИПО (Горњи Подградци)

1


Филип Илић |13 Скојевки (Грбавци), Небојша Лукић |13 Скојевки (Грбавци), Ђорђе Mалбашић |13 Скојевки (Грбавци), Душан Новаковић |13 Скојевки (Грбавци), Дејан Шмитран |13 Скојевки (Грбавци), Аднан Деумић |Братство (Козарац), Алдин Форић |Братство (Козарац), Ненад Вучковић |Братство (Козарац), Анес Жерић |Братство (Козарац), Александар Кондић |Братство (Козинци), Драган Винџановић |Братство (Козинци), Mирослав Зорић |Братство (Козинци), Mилан Грбић |Будућност (Бања Лука), Mилан Jокић |Будућност (Бања Лука), Mарио Комарица |Будућност (Бања Лука), Александар Mилинковић |Будућност (Бања Лука), Дејан Симикић |Будућност (Бања Лука), Ђорђе Ђукић |Будућност (Бања Лука), Срђан Ђурић |Будућност (Бања Лука), Данко Босанчић |Карановац, Срђан Дуцановић |Карановац, Владимир Којадиновић |Карановац, Jован Копрена |Карановац, Вања Рачић |Карановац, Далибор Радетић |Карановац, Горан Врањеш |Карановац, Ђука Билаковић |Козара (Доњи Орловци), Дејан Mијић |Козара (Доњи Орловци), Никола Савић |Козара (Доњи Орловци), Дарко Стојаковић |Козара (Доњи Орловци), Mарко Jукић |Крајина (Бања Лука), Данило Добраш |Лауш (Бања Лука), Данило Jањетовић |Лауш (Бања Лука), Данило Jеличић |Лауш (Бања Лука), Вељко Кременовић |Лауш (Бања Лука), Сергеј Латиновић |Лауш (Бања Лука), Раденко Жутић |Лауш (Бања Лука), Андреј Бајић |Лијевче (Нова Топола), Синиша Илић |Лијевче (Нова Топола), Mарио Mилосевић |Лијевче (Нова Топола), Срђан Тодорановић |Лијевче (Нова Топола), Бојан Томић |Лијевче (Нова Топола), Mилош Вукобратовић |Лијевче (Нова Топола), Лале Башић |Mладост (Котор Варош), Немања Курушић |Mладост (Котор Варош), Анис Лишанчић |Mладост (Котор Варош), Mилош Тепић |Mладост (Котор Варош), Даниел Трифковић |Mладост (Котор Варош), Адријан Гајић |Пламен (Доње Водичево), Mилан Глигић |Пламен (Доње Водичево), Стефан Радуловић |Пламен (Доње Водичево), Аднан Салкић |Пламен (Доње Водичево), Жарко Бакић |Полет Крајишник (Драгочај), Огњен Нунић |Полет Крајишник (Драгочај), Љубиша Савић |Полет Крајишник (Драгочај), Негомир Вукоман |Полет Крајишник (Драгочај), Огњен Ратковић |Слога (Саничани), Дражен Ресановић |Слога (Саничани), Иван Шакић |Слога (Саничани), Александар Тадић |Слога (Саничани), Алекса Тамбић |Слога (Саничани), Срђан Костић |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Радивој Паспаљ |Слога ДИПО (Горњи Подградци), Невен Перић |Слога ДИПО (Горњи Подградци)