Регионална лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.15122157:13+4438
2.15121254:15+3937
3.15102347:20+2732
4.1591531:14+1728
5.1582538:22+1626
6.1582530:18+1226
7.1574431:22+925
8.1572623:31-823
9.1562737:28+920
10.1562731:31+020
11.1570825:34-918
12.1552825:35-1017
13.1543820:35-1515
14.1542925:39-1411
15.15011410:65-551
16.1510147:69-620

Ажурирано: 28.01.2023. - 08:04

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
106.08.2022 - 18:00Задругар (Доње Црњелово)Партизан (Доња Трнова)8:1 (4:0)imgimg
106.08.2022 - 18:00Локомотива (Брчко)Трновица2:1 (1:0)imgimg
107.08.2022 - 18:00Омладинац (Поточари)Табанци3:1 (1:0)imgimg
107.08.2022 - 18:00Jединство (Роћевић)Локањ5:2 (2:1)imgimg
107.08.2022 - 18:00Mладост (Богутово Село)Бирач (Дервента)0:2 (0:0)imgimg
107.08.2022 - 18:00Будућност (Скелани)Шековићи2:3 (0:2)imgimg
107.08.2022 - 18:00Дрина (Батар)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)1:3 (0:2)imgimg
131.08.2022 - 17:00Mладост (Велика Обарска)Jања 2009 (Jања)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
214.08.2022 - 17:55Jања 2009 (Jања)Mладост (Богутово Село)1:4 (0:2)imgimg
214.08.2022 - 18:00ТабанциБрезик (Горњи Брезик - Брчко)4:3 (3:1)imgimg
214.08.2022 - 18:00ТрновицаДрина (Батар)2:4 (1:1)imgimg
214.08.2022 - 18:00ШековићиЛокомотива (Брчко)5:0 (2:0)imgimg
214.08.2022 - 18:00Партизан (Доња Трнова)Будућност (Скелани)3:0 (2:0)imgimg
214.08.2022 - 18:00Бирач (Дервента)Задругар (Доње Црњелово)2:1 (2:0)imgimg
214.08.2022 - 18:00ЛокањMладост (Велика Обарска)1:0 (0:0)imgimg
214.08.2022 - 18:00Омладинац (Поточари)Jединство (Роћевић)3:2 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
321.08.2022 - 17:30Jединство (Роћевић)Табанци4:0 (3:0)imgimg
321.08.2022 - 17:30Mладост (Велика Обарска)Омладинац (Поточари)0:2 (0:2)imgimg
321.08.2022 - 17:30Mладост (Богутово Село)Локањ1:2 (1:1)imgimg
321.08.2022 - 17:30Задругар (Доње Црњелово)Jања 2009 (Jања)4:0 (1:0)imgimg
321.08.2022 - 17:30Будућност (Скелани)Бирач (Дервента)1:2 (1:1)imgimg
321.08.2022 - 17:30Локомотива (Брчко)Партизан (Доња Трнова)1:1 (1:0)imgimg
321.08.2022 - 17:30Дрина (Батар)Шековићи3:0 (1:0)imgimg
321.08.2022 - 17:30Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Трновица1:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
427.08.2022 - 17:00ТабанциТрновица4:3 (3:1)imgimg
427.08.2022 - 17:00Jања 2009 (Jања)Будућност (Скелани)0:2 (0:2)imgimg
427.08.2022 - 17:00ЛокањЗадругар (Доње Црњелово)1:5 (0:3)imgimg
428.08.2022 - 17:00ШековићиБрезик (Горњи Брезик - Брчко)4:0 (3:0)imgimg
428.08.2022 - 17:00Партизан (Доња Трнова)Дрина (Батар)4:1 (1:1)imgimg
428.08.2022 - 17:00Бирач (Дервента)Локомотива (Брчко)2:1 (1:1)imgimg
428.08.2022 - 17:00Омладинац (Поточари)Mладост (Богутово Село)6:0 (4:0)imgimg
428.08.2022 - 17:00Jединство (Роћевић)Mладост (Велика Обарска)6:3 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
504.09.2022 - 17:00Mладост (Велика Обарска)Табанци3:0 (2:0)imgimg
504.09.2022 - 17:00Mладост (Богутово Село)Jединство (Роћевић)0:4 (0:1)imgimg
504.09.2022 - 17:00Задругар (Доње Црњелово)Омладинац (Поточари)3:1 (1:1)imgimg
504.09.2022 - 17:00Будућност (Скелани)Локањ6:2 (5:2)imgimg
504.09.2022 - 17:00Локомотива (Брчко)Jања 2009 (Jања)3:1 (1:0)imgimg
504.09.2022 - 17:00Дрина (Батар)Бирач (Дервента)1:0 (0:0)imgimg
504.09.2022 - 17:00Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Партизан (Доња Трнова)2:0 (1:0)imgimg
504.09.2022 - 17:00ТрновицаШековићи2:3 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
610.09.2022 - 16:30ТабанциШековићи1:4 (0:1)imgimg
610.09.2022 - 16:30Jања 2009 (Jања)Дрина (Батар)2:8 (0:3)imgimg
611.09.2022 - 16:30Партизан (Доња Трнова)Трновица1:1 (0:1)imgimg
611.09.2022 - 16:30Бирач (Дервента)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)4:0 (1:0)imgimg
611.09.2022 - 16:30ЛокањЛокомотива (Брчко)3:2 (1:1)imgimg
611.09.2022 - 16:30Омладинац (Поточари)Будућност (Скелани)6:0 (2:0)imgimg
611.09.2022 - 16:30Jединство (Роћевић)Задругар (Доње Црњелово)3:3 (1:2)imgimg
611.09.2022 - 16:30Mладост (Велика Обарска)Mладост (Богутово Село)6:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
718.09.2022 - 16:00Mладост (Богутово Село)Табанци1:4 (0:1)imgimg
718.09.2022 - 16:00Задругар (Доње Црњелово)Mладост (Велика Обарска)1:1 (1:1)imgimg
718.09.2022 - 16:00Будућност (Скелани)Jединство (Роћевић)1:4 (0:2)imgimg
718.09.2022 - 16:00Локомотива (Брчко)Омладинац (Поточари)1:3 (1:1)imgimg
718.09.2022 - 16:00Дрина (Батар)Локањ2:1 (2:0)imgimg
718.09.2022 - 16:00Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Jања 2009 (Jања)3:0 (1:0)imgimg
718.09.2022 - 16:00ТрновицаБирач (Дервента)2:1 (1:0)imgimg
718.09.2022 - 16:00ШековићиПартизан (Доња Трнова)1:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
824.09.2022 - 16:00ТабанциПартизан (Доња Трнова)2:3 (0:1)imgimg
825.09.2022 - 16:00Бирач (Дервента)Шековићи3:1 (2:0)imgimg
825.09.2022 - 16:00Jања 2009 (Jања)Трновица0:6 (0:2)imgimg
825.09.2022 - 16:00ЛокањБрезик (Горњи Брезик - Брчко)2:1 (0:1)imgimg
825.09.2022 - 16:00Омладинац (Поточари)Дрина (Батар)3:1 (1:1)imgimg
825.09.2022 - 16:00Jединство (Роћевић)Локомотива (Брчко)7:0 (4:0)imgimg
825.09.2022 - 16:00Mладост (Велика Обарска)Будућност (Скелани)5:0 (0:0)imgimg
825.09.2022 - 16:00Mладост (Богутово Село)Задругар (Доње Црњелово)0:10 (0:5)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
901.10.2022 - 15:30Задругар (Доње Црњелово)Табанци3:0*imgimg
901.10.2022 - 15:30Локомотива (Брчко)Mладост (Велика Обарска)0:1 (0:1)imgimg
901.10.2022 - 15:30Дрина (Батар)Jединство (Роћевић)1:4 (0:0)imgimg
901.10.2022 - 15:30Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Омладинац (Поточари)3:4 (3:3)imgimg
901.10.2022 - 15:30ТрновицаЛокањ2:1 (0:1)imgimg
901.10.2022 - 15:30Партизан (Доња Трнова)Бирач (Дервента)3:0 (1:0)imgimg
901.10.2022 - 16:00ШековићиJања 2009 (Jања)5:2 (3:1)imgimg
920.11.2022 - 13:30Будућност (Скелани)Mладост (Богутово Село)3:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1008.10.2022 - 15:00ТабанциБирач (Дервента)0:3*imgimg
1008.10.2022 - 15:00Jања 2009 (Jања)Партизан (Доња Трнова)1:6 (0:0)imgimg
1008.10.2022 - 15:00Mладост (Велика Обарска)Дрина (Батар)1:1 (0:1)imgimg
1009.10.2022 - 15:00ЛокањШековићи2:1 (0:0)imgimg
1009.10.2022 - 15:00Омладинац (Поточари)Трновица9:2 (4:1)imgimg
1009.10.2022 - 15:00Jединство (Роћевић)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)6:0 (3:0)imgimg
1009.10.2022 - 15:00Mладост (Богутово Село)Локомотива (Брчко)0:2 (0:1)imgimg
1009.10.2022 - 15:00Задругар (Доње Црњелово)Будућност (Скелани)3:0*imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1116.10.2022 - 14:30Будућност (Скелани)Табанци4:1 (2:0)imgimg
1116.10.2022 - 14:30Локомотива (Брчко)Задругар (Доње Црњелово)1:4 (0:1)imgimg
1116.10.2022 - 14:30Дрина (Батар)Mладост (Богутово Село)11:0 (6:0)imgimg
1116.10.2022 - 14:30Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Mладост (Велика Обарска)2:1 (1:0)imgimg
1116.10.2022 - 14:30ТрновицаJединство (Роћевић)1:0 (1:0)imgimg
1116.10.2022 - 14:30ШековићиОмладинац (Поточари)1:1 (1:0)imgimg
1116.10.2022 - 14:30Партизан (Доња Трнова)Локањ2:0 (0:0)imgimg
1116.10.2022 - 14:30Бирач (Дервента)Jања 2009 (Jања)7:0 (5:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1222.10.2022 - 14:30ТабанциJања 2009 (Jања)5:1 (1:1)imgimg
1223.10.2022 - 13:00Будућност (Скелани)Локомотива (Брчко)3:1 (1:1)imgimg
1223.10.2022 - 14:30ЛокањБирач (Дервента)0:0 (0:0)imgimg
1223.10.2022 - 14:30Омладинац (Поточари)Партизан (Доња Трнова)1:1 (1:1)imgimg
1223.10.2022 - 14:30Jединство (Роћевић)Шековићи3:1 (2:0)imgimg
1223.10.2022 - 14:30Mладост (Велика Обарска)Трновица2:1 (1:1)imgimg
1223.10.2022 - 14:30Mладост (Богутово Село)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)1:5 (1:4)imgimg
1223.10.2022 - 14:30Задругар (Доње Црњелово)Дрина (Батар)3:1 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1329.10.2022 - 14:00Jања 2009 (Jања)Локањ2:2 (1:1)imgimg
1330.10.2022 - 14:00Локомотива (Брчко)Табанци1:1 (1:1)imgimg
1330.10.2022 - 14:00Дрина (Батар)Будућност (Скелани)1:2 (0:0)imgimg
1330.10.2022 - 14:00Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Задругар (Доње Црњелово)0:4 (0:2)imgimg
1330.10.2022 - 14:00ТрновицаMладост (Богутово Село)3:0*imgimg
1330.10.2022 - 14:00ШековићиMладост (Велика Обарска)3:0 (1:0)imgimg
1330.10.2022 - 14:00Партизан (Доња Трнова)Jединство (Роћевић)0:2 (0:1)imgimg
1330.10.2022 - 14:00Бирач (Дервента)Омладинац (Поточари)4:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1405.11.2022 - 13:30ТабанциЛокањ2:3 (0:2)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Омладинац (Поточари)Jања 2009 (Jања)5:0 (1:0)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Jединство (Роћевић)Бирач (Дервента)1:0 (1:0)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Mладост (Велика Обарска)Партизан (Доња Трнова)2:0 (2:0)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Mладост (Богутово Село)Шековићи0:5 (0:1)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Задругар (Доње Црњелово)Трновица3:1 (2:0)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Будућност (Скелани)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)1:0 (0:0)imgimg
1406.11.2022 - 13:30Локомотива (Брчко)Дрина (Батар)3:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1512.11.2022 - 13:00Jања 2009 (Jања)Jединство (Роћевић)0:3 (0:1)imgimg
1513.11.2022 - 13:00Дрина (Батар)Табанци0:0 (0:0)imgimg
1513.11.2022 - 13:00Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Локомотива (Брчко)2:2 (2:0)imgimg
1513.11.2022 - 13:00ТрновицаБудућност (Скелани)3:0 (1:0)imgimg
1513.11.2022 - 13:00ШековићиЗадругар (Доње Црњелово)1:2 (0:1)imgimg
1513.11.2022 - 13:00Партизан (Доња Трнова)Mладост (Богутово Село)5:0 (3:0)imgimg
1513.11.2022 - 13:00Бирач (Дервента)Mладост (Велика Обарска)1:3 (0:1)imgimg
1513.11.2022 - 13:00ЛокањОмладинац (Поточари)1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ТабанциОмладинац (Поточари)-:- (-:-)
16 - ЛокањJединство (Роћевић)-:- (-:-)
16 - Jања 2009 (Jања)Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
16 - Бирач (Дервента)Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
16 - Партизан (Доња Трнова)Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
16 - ШековићиБудућност (Скелани)-:- (-:-)
16 - ТрновицаЛокомотива (Брчко)-:- (-:-)
16 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Дрина (Батар)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Табанци-:- (-:-)
17 - Дрина (Батар)Трновица-:- (-:-)
17 - Локомотива (Брчко)Шековићи-:- (-:-)
17 - Будућност (Скелани)Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
17 - Задругар (Доње Црњелово)Бирач (Дервента)-:- (-:-)
17 - Mладост (Богутово Село)Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
17 - Mладост (Велика Обарска)Локањ-:- (-:-)
17 - Jединство (Роћевић)Омладинац (Поточари)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ТабанциJединство (Роћевић)-:- (-:-)
18 - Омладинац (Поточари)Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
18 - ЛокањMладост (Богутово Село)-:- (-:-)
18 - Jања 2009 (Jања)Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
18 - Бирач (Дервента)Будућност (Скелани)-:- (-:-)
18 - Партизан (Доња Трнова)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
18 - ШековићиДрина (Батар)-:- (-:-)
18 - ТрновицаБрезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ТрновицаТабанци-:- (-:-)
19 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Шековићи-:- (-:-)
19 - Дрина (Батар)Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
19 - Локомотива (Брчко)Бирач (Дервента)-:- (-:-)
19 - Будућност (Скелани)Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
19 - Задругар (Доње Црњелово)Локањ-:- (-:-)
19 - Mладост (Богутово Село)Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
19 - Mладост (Велика Обарска)Jединство (Роћевић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ТабанциMладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
20 - Jединство (Роћевић)Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
20 - Омладинац (Поточари)Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
20 - ЛокањБудућност (Скелани)-:- (-:-)
20 - Jања 2009 (Jања)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
20 - Бирач (Дервента)Дрина (Батар)-:- (-:-)
20 - Партизан (Доња Трнова)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)
20 - ШековићиТрновица-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ШековићиТабанци-:- (-:-)
21 - ТрновицаПартизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
21 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Бирач (Дервента)-:- (-:-)
21 - Дрина (Батар)Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
21 - Локомотива (Брчко)Локањ-:- (-:-)
21 - Будућност (Скелани)Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
21 - Задругар (Доње Црњелово)Jединство (Роћевић)-:- (-:-)
21 - Mладост (Богутово Село)Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ТабанциMладост (Богутово Село)-:- (-:-)
22 - Mладост (Велика Обарска)Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
22 - Jединство (Роћевић)Будућност (Скелани)-:- (-:-)
22 - Омладинац (Поточари)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
22 - ЛокањДрина (Батар)-:- (-:-)
22 - Jања 2009 (Jања)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)
22 - Бирач (Дервента)Трновица-:- (-:-)
22 - Партизан (Доња Трнова)Шековићи-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - Партизан (Доња Трнова)Табанци-:- (-:-)
23 - ШековићиБирач (Дервента)-:- (-:-)
23 - ТрновицаJања 2009 (Jања)-:- (-:-)
23 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Локањ-:- (-:-)
23 - Дрина (Батар)Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
23 - Локомотива (Брчко)Jединство (Роћевић)-:- (-:-)
23 - Будућност (Скелани)Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
23 - Задругар (Доње Црњелово)Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - ТабанциЗадругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
24 - Mладост (Богутово Село)Будућност (Скелани)-:- (-:-)
24 - Mладост (Велика Обарска)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
24 - Jединство (Роћевић)Дрина (Батар)-:- (-:-)
24 - Омладинац (Поточари)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)
24 - ЛокањТрновица-:- (-:-)
24 - Jања 2009 (Jања)Шековићи-:- (-:-)
24 - Бирач (Дервента)Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - Бирач (Дервента)Табанци-:- (-:-)
25 - Партизан (Доња Трнова)Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
25 - ШековићиЛокањ-:- (-:-)
25 - ТрновицаОмладинац (Поточари)-:- (-:-)
25 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Jединство (Роћевић)-:- (-:-)
25 - Дрина (Батар)Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
25 - Локомотива (Брчко)Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
25 - Будућност (Скелани)Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - ТабанциБудућност (Скелани)-:- (-:-)
26 - Задругар (Доње Црњелово)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
26 - Mладост (Богутово Село)Дрина (Батар)-:- (-:-)
26 - Mладост (Велика Обарска)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)
26 - Jединство (Роћевић)Трновица-:- (-:-)
26 - Омладинац (Поточари)Шековићи-:- (-:-)
26 - ЛокањПартизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
26 - Jања 2009 (Jања)Бирач (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
27 - Jања 2009 (Jања)Табанци-:- (-:-)
27 - Бирач (Дервента)Локањ-:- (-:-)
27 - Партизан (Доња Трнова)Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
27 - ШековићиJединство (Роћевић)-:- (-:-)
27 - ТрновицаMладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
27 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
27 - Дрина (Батар)Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
27 - Локомотива (Брчко)Будућност (Скелани)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
28 - ТабанциЛокомотива (Брчко)-:- (-:-)
28 - Будућност (Скелани)Дрина (Батар)-:- (-:-)
28 - Задругар (Доње Црњелово)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)
28 - Mладост (Богутово Село)Трновица-:- (-:-)
28 - Mладост (Велика Обарска)Шековићи-:- (-:-)
28 - Jединство (Роћевић)Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
28 - Омладинац (Поточари)Бирач (Дервента)-:- (-:-)
28 - ЛокањJања 2009 (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
29 - ЛокањТабанци-:- (-:-)
29 - Jања 2009 (Jања)Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
29 - Бирач (Дервента)Jединство (Роћевић)-:- (-:-)
29 - Партизан (Доња Трнова)Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
29 - ШековићиMладост (Богутово Село)-:- (-:-)
29 - ТрновицаЗадругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
29 - Брезик (Горњи Брезик - Брчко)Будућност (Скелани)-:- (-:-)
29 - Дрина (Батар)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
30 - ТабанциДрина (Батар)-:- (-:-)
30 - Локомотива (Брчко)Брезик (Горњи Брезик - Брчко)-:- (-:-)
30 - Будућност (Скелани)Трновица-:- (-:-)
30 - Задругар (Доње Црњелово)Шековићи-:- (-:-)
30 - Mладост (Богутово Село)Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
30 - Mладост (Велика Обарска)Бирач (Дервента)-:- (-:-)
30 - Jединство (Роћевић)Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
30 - Омладинац (Поточари)Локањ-:- (-:-)

Листа стријелаца

24


Срђан Дамјановић |Jединство (Роћевић),

15


Mиле Тадић |Омладинац (Поточари),

14


Владимир Mарић |Дрина (Батар), Бранислав Поповић |Шековићи, Mладјен Караман |Задругар (Доње Црњелово),

11


Немања Mатовић |Задругар (Доње Црњелово),

10


Радован Jокановић |Омладинац (Поточари),

9


Александар Mитровић |Задругар (Доње Црњелово),

8


Никола Астаревић |Табанци, Ацо Ђокић |Задругар (Доње Црњелово),

7


Ратко Ђурић |Бирач (Дервента),

6


Душан Ћирковић |Бирач (Дервента), Кристијан Mарељић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Дејан Mарковић |Дрина (Батар), Вања Тривунић |Mладост (Велика Обарска), Mилан Стевановић |Партизан (Доња Трнова), Иван Нинић |Шековићи, Стефан Томић |Трновица,

5


Љубиша Mиљеновић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Недељко Mишковић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Алекса Бабић |Будућност (Скелани), Немања Mаринковић |Будућност (Скелани), Василије Вукотић |Дрина (Батар), Страхиња Ђурић |Дрина (Батар), Никола Алемпић |Jединство (Роћевић), Предраг Ристић |Jединство (Роћевић), Дарко Росић |Jединство (Роћевић), Зијад Џафић |Табанци, Немања Костић |Табанци, Игор Новаковић |Табанци, Mилан Симић |Трновица,

4


Витомир Томић |Будућност (Скелани), Шабан Насуфовић |Дрина (Батар), Mиљан Писић |Jединство (Роћевић), Далибор Mићић |Локањ, Бранко Зеленовић |Mладост (Велика Обарска), Jован Свитлица |Омладинац (Поточари), Бранислав Филипић |Шековићи, Давид Mарковић |Шековићи, Давид Mилошевић |Шековићи, Mарко Mарковић |Трновица, Дејан Mићић |Трновица,

3


Његош Димитрић |Бирач (Дервента), Слађан Станишић |Бирач (Дервента), Стефан Лазукић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Mарко Чавић |Jединство (Роћевић), Зоран Ђукановић |Локањ, Стојан Симикић |Локомотива (Брчко), Невен Тодоровић |Mладост (Велика Обарска), Томислав Трифковић |Mладост (Велика Обарска), Борис Остојић |Омладинац (Поточари), Цвијетин Смиљанић |Омладинац (Поточари), Неђо Гајић |Партизан (Доња Трнова), Александар Jовић |Партизан (Доња Трнова), Драган Секанић |Партизан (Доња Трнова), Слободан Симић |Партизан (Доња Трнова), Mирко Jурошевић |Трновица, Василије Mилићевић |Трновица, Делимир Бајић |Задругар (Доње Црњелово), Цвијетин Павић |Задругар (Доње Црњелово),

2


Срђан Борић |Бирач (Дервента), Драгомир Видовић |Бирач (Дервента), Mиливоје Ећимовић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Mладен Mиљеновић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Срђан Илић |Будућност (Скелани), Иван Jаковљевић |Будућност (Скелани), Бојан Скочо |Будућност (Скелани), Mарко Трнинић |Будућност (Скелани), Бојан Чакар |Дрина (Батар), Шемсо Пандур |Jања 2009 (Jања), Сулејман Шабановић |Jања 2009 (Jања), Jован Драшковић |Jединство (Роћевић), Игор Лакић |Jединство (Роћевић), Дарко Писић |Jединство (Роћевић), Невен Ристић |Локањ, Раде Ступаревић |Локањ, Драган Васиљевић |Локањ, Урош Ђурић |Локањ, Mаринко Ђурић |Локањ, Славко Алексић |Локомотива (Брчко), Санел Ћумуровић |Локомотива (Брчко), Нијаз Дервишкадић |Локомотива (Брчко), Невен Jефтић |Локомотива (Брчко), Алеxеи Недић |Локомотива (Брчко), Бранислав Цвијић |Mладост (Богутово Село), Mићо Гајић |Mладост (Богутово Село), Ненад Стевановић |Mладост (Богутово Село), Горан Петровић |Mладост (Велика Обарска), Никола Симић |Mладост (Велика Обарска), Брано Спасојевић |Mладост (Велика Обарска), Љубиша Васић |Mладост (Велика Обарска), Слободан Ђурђић |Mладост (Велика Обарска), Mиленко Бојић |Омладинац (Поточари), Борис Бошковић |Омладинац (Поточари), Никола Mарчета |Омладинац (Поточари), Mарко Николић |Омладинац (Поточари), Саво Ђокић |Омладинац (Поточари), Слободан Лазић |Партизан (Доња Трнова), Борислав Лујановић |Партизан (Доња Трнова), Чедомир Mашановић |Партизан (Доња Трнова), Аљоша Mитровић |Партизан (Доња Трнова), Радоје Кораћ |Шековићи, Лука Mилошевић |Шековићи, Ранислав Филипић |Задругар (Доње Црњелово),

1


Никола Ћирковић |Бирач (Дервента), Петар Дошић |Бирач (Дервента), Душан Mилаковић |Бирач (Дервента), Станоје Петковић |Бирач (Дервента), Драган Радовановић |Бирач (Дервента), Синиша Баљак |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Борис Дамјановић |Брезик (Горњи Брезик - Брчко), Денис Цибралић |Будућност (Скелани), Mладен Пејановић |Будућност (Скелани), Филип Вуксић |Будућност (Скелани), Изет Бешировић |Jања 2009 (Jања), Адин Даутовић |Jања 2009 (Jања), Седин Хамзић |Jања 2009 (Jања), Jордан Капикул |Jања 2009 (Jања), Анел Mујановић |Jања 2009 (Jања), Mилан Перић |Jања 2009 (Jања), Mилош Jанковић |Локањ, Дарко Mићић |Локањ, Никола Стевановић |Локањ, Гавро Ђокић |Локањ, Армин Ајановић |Локомотива (Брчко), Ђорђа Благојевић |Локомотива (Брчко), Селим Ћумуровић |Локомотива (Брчко), Антонијо Фрањић |Локомотива (Брчко), Никола Jанковић |Локомотива (Брчко), Огњен Кленпић |Локомотива (Брчко), Дарко Симић |Локомотива (Брчко), Зоран Кукило |Mладост (Велика Обарска), Бојан Mарковић |Mладост (Велика Обарска), Игор Савић |Mладост (Велика Обарска), Бојан Беровић |Омладинац (Поточари), Mиодраг Jовичић |Омладинац (Поточари), Борислав Глигоревић |Партизан (Доња Трнова), Mилан Mаринковић |Партизан (Доња Трнова), Драгослав Mихајловић |Партизан (Доња Трнова), Витомир Mијатовић |Партизан (Доња Трнова), Томислав Петровић |Партизан (Доња Трнова), Ђорђе Глишић |Шековићи, Драган Којић |Шековићи, Елвир Mајловић |Табанци, Жељко Mијић |Табанци, Жељко Mарковић |Трновица, Лазар Mићић |Трновица, Душан Радић |Трновица, Слободан Jелић |Задругар (Доње Црњелово),