Регионална лига, Центар - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.30205588:40+4865
2.30202889:55+3462
3.301929103:45+5859
4.30183965:47+1857
5.30175878:51+2756
6.301551065:40+2550
7.301421456:60-444
8.301311665:68-340
9.301231558:62-439
10.301231556:64-839
11.301321556:51+538
12.301211765:73-837
13.30951651:103-5232
14.30941749:97-4831
15.30771649:72-2328
16.30422434:99-6514

Ажурирано: 24.06.2024. - 15:03

Резултати: 1. коло

Жељезничар (Добој) logo1:1
19|08 17:30
logo Омладинац (Гаревац)img
Руданка logo1:4
19|08 17:30
logo Скугрићimg
Наша крила (Костајница) logo7:0
19|08 17:30
logo Озрен (Петрово)img
Укрина (Чечава) logo5:2
20|08 17:30
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Звијезда (Какмуж) logo0:4
20|08 17:30
logo Вучијак (Mајевац)img
Црквина logo2:2
20|08 17:30
logo Требава (Осјечани)img
Хајдук (Кожухе) logo0:3
20|08 17:30
logo Слога (Дуго Поље)img
Хајдук (Баткуша) logo0:1
20|08 17:30
logo Рудар (Станари)img

Резултати: 2. коло

Требава (Осјечани) logo1:0
26|08 17:00
logo Руданкаimg
Црвена звијезда (Обудовац) logo3:1
27|08 17:00
logo Рудар (Станари)img
Слога (Дуго Поље) logo2:3
27|08 17:00
logo Наша крила (Костајница)img
Скугрић logo7:1
27|08 17:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Вучијак (Mајевац) logo2:6
27|08 17:00
logo Црквинаimg
Омладинац (Гаревац) logo2:0
27|08 17:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Укрина (Чечава) logo1:1
27|08 17:00
logo Жељезничар (Добој)img
Озрен (Петрово) logo3:2
06|09 16:30
logo Хајдук (Баткуша)img

Резултати: 3. коло

Рудар (Станари) logo5:1
01|09 19:00
logo Озрен (Петрово)img
Жељезничар (Добој) logo2:1
02|09 17:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Руданка logo2:0
02|09 17:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Наша крила (Костајница) logo2:1
02|09 17:00
logo Скугрићimg
Звијезда (Какмуж) logo4:1
03|09 17:00
logo Укрина (Чечава)img
Црквина logo2:1
03|09 17:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Хајдук (Кожухе) logo2:1
03|09 17:00
logo Требава (Осјечани)img
Хајдук (Баткуша) logo1:0
03|09 17:00
logo Слога (Дуго Поље)img

Резултати: 4. коло

Требава (Осјечани) logo0:4
09|09 16:30
logo Наша крила (Костајница)img
Жељезничар (Добој) logo3:0
09|09 16:30
logo Звијезда (Какмуж)img
Слога (Дуго Поље) logo2:2
10|09 16:30
logo Рудар (Станари)img
Скугрић logo5:0
10|09 16:30
logo Хајдук (Баткуша)img
Вучијак (Mајевац) logo3:2
10|09 16:30
logo Хајдук (Кожухе)img
Омладинац (Гаревац) logo2:1
10|09 16:30
logo Руданкаimg
Укрина (Чечава) logo4:2
10|09 16:30
logo Црквинаimg
Црвена звијезда (Обудовац) logo1:0
11|09 17:00
logo Озрен (Петрово)img

Резултати: 5. коло

Рудар (Станари) logo2:1
15|09 19:00
logo Скугрићimg
Руданка logo1:0
16|09 16:00
logo Укрина (Чечава)img
Наша крила (Костајница) logo3:2
16|09 16:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Звијезда (Какмуж) logo0:1
17|09 16:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Црквина logo3:2
17|09 16:00
logo Жељезничар (Добој)img
Хајдук (Кожухе) logo0:1
17|09 16:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Хајдук (Баткуша) logo1:2
17|09 16:00
logo Требава (Осјечани)img
Озрен (Петрово) logo1:2
17|09 16:00
logo Слога (Дуго Поље)img

Резултати: 6. коло

Требава (Осјечани) logo7:3
23|09 16:00
logo Рудар (Станари)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo2:2
24|09 16:00
logo Слога (Дуго Поље)img
Скугрић logo4:0
24|09 16:00
logo Озрен (Петрово)img
Вучијак (Mајевац) logo6:1
24|09 16:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Омладинац (Гаревац) logo6:1
24|09 16:00
logo Наша крила (Костајница)img
Укрина (Чечава) logo8:2
24|09 16:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Жељезничар (Добој) logo3:1
24|09 16:00
logo Руданкаimg
Звијезда (Какмуж) logo3:2
24|09 16:00
logo Црквинаimg

Резултати: 7. коло

Рудар (Станари) logo1:0
29|09 19:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Руданка logo4:1
30|09 15:30
logo Звијезда (Какмуж)img
Наша крила (Костајница) logo3:1
30|09 15:30
logo Укрина (Чечава)img
Црквина logo4:1
01|10 15:30
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Хајдук (Кожухе) logo1:2
01|10 15:30
logo Жељезничар (Добој)img
Хајдук (Баткуша) logo2:5
01|10 15:30
logo Омладинац (Гаревац)img
Озрен (Петрово) logo1:0
01|10 15:30
logo Требава (Осјечани)img
Слога (Дуго Поље) logo2:3
01|10 15:30
logo Скугрићimg

Резултати: 8. коло

Требава (Осјечани) logo3:0
07|10 15:00
logo Слога (Дуго Поље)img
Жељезничар (Добој) logo7:0
07|10 15:00
logo Наша крила (Костајница)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo2:3
08|10 15:00
logo Скугрићimg
Вучијак (Mајевац) logo2:1
08|10 15:00
logo Озрен (Петрово)img
Омладинац (Гаревац) logo4:2
08|10 15:00
logo Рудар (Станари)img
Укрина (Чечава) logo5:1
08|10 15:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Звијезда (Какмуж) logo1:5
08|10 15:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Црквина logo1:0
08|10 15:00
logo Руданкаimg

Резултати: 9. коло

Руданка logo1:1
14|10 15:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Рудар (Станари) logo5:0
14|10 17:30
logo Укрина (Чечава)img
Хајдук (Кожухе) logo3:2
15|10 15:00
logo Црквинаimg
Наша крила (Костајница) logo7:1
15|10 15:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Хајдук (Баткуша) logo2:4
15|10 15:00
logo Жељезничар (Добој)img
Озрен (Петрово) logo2:0
15|10 15:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Слога (Дуго Поље) logo2:0
15|10 15:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Скугрић logo6:0
15|10 15:00
logo Требава (Осјечани)img

Резултати: 10. коло

Жељезничар (Добој) logo4:0
21|10 14:30
logo Рудар (Станари)img
Руданка logo4:2
21|10 14:30
logo Хајдук (Кожухе)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo1:0
22|10 14:30
logo Требава (Осјечани)img
Вучијак (Mајевац) logo0:3
22|10 14:30
logo Скугрићimg
Омладинац (Гаревац) logo2:1
22|10 14:30
logo Слога (Дуго Поље)img
Укрина (Чечава) logo3:1
22|10 14:30
logo Озрен (Петрово)img
Звијезда (Какмуж) logo1:3
22|10 14:30
logo Хајдук (Баткуша)img
Црквина logo2:0
22|10 14:30
logo Наша крила (Костајница)img

Резултати: 11. коло

Наша крила (Костајница) logo5:2
28|10 14:00
logo Руданкаimg
Требава (Осјечани) logo5:3
28|10 14:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Рудар (Станари) logo3:0
28|10 16:30
logo Звијезда (Какмуж)img
Хајдук (Кожухе) logo5:3
29|10 14:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Хајдук (Баткуша) logo2:1
29|10 14:00
logo Црквинаimg
Озрен (Петрово) logo1:0
29|10 14:00
logo Жељезничар (Добој)img
Слога (Дуго Поље) logo5:0
29|10 14:00
logo Укрина (Чечава)img
Скугрић logo4:0
29|10 14:00
logo Омладинац (Гаревац)img

Резултати: 12. коло

Жељезничар (Добој) logo2:2
04|11 13:30
logo Слога (Дуго Поље)img
Руданка logo2:1
04|11 13:30
logo Хајдук (Баткуша)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo3:0
05|11 13:30
logo Вучијак (Mајевац)img
Омладинац (Гаревац) logo5:0
05|11 13:30
logo Требава (Осјечани)img
Укрина (Чечава) logo0:4
05|11 13:30
logo Скугрићimg
Звијезда (Какмуж) logo2:0
05|11 13:30
logo Озрен (Петрово)img
Црквина logo3:2
05|11 13:30
logo Рудар (Станари)img
Хајдук (Кожухе) logo0:2
05|11 13:30
logo Наша крила (Костајница)img

Резултати: 13. коло

Рудар (Станари) logo4:1
10|11 18:00
logo Руданкаimg
Наша крила (Костајница) logo2:1
11|11 13:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Требава (Осјечани) logo3:0
11|11 13:00
logo Укрина (Чечава)img
Хајдук (Баткуша) logo1:1
12|11 13:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Озрен (Петрово) logo2:2
12|11 13:00
logo Црквинаimg
Слога (Дуго Поље) logo5:0
12|11 13:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Скугрић logo3:1
12|11 13:00
logo Жељезничар (Добој)img
Вучијак (Mајевац) logo4:0
12|11 13:00
logo Омладинац (Гаревац)img

Резултати: 14. коло

Руданка logo6:2
18|11 13:00
logo Озрен (Петрово)img
Наша крила (Костајница) logo8:1
18|11 13:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Жељезничар (Добој) logo4:2
18|11 14:00
logo Требава (Осјечани)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo1:0
19|11 13:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Укрина (Чечава) logo2:2
19|11 13:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Звијезда (Какмуж) logo1:7
19|11 13:00
logo Скугрићimg
Црквина logo2:3
19|11 13:00
logo Слога (Дуго Поље)img
Хајдук (Кожухе) logo1:2
19|11 13:00
logo Рудар (Станари)img

Резултати: 15. коло

Хајдук (Баткуша) logo6:5
26|11 13:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Озрен (Петрово) logo4:1
26|11 13:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Слога (Дуго Поље) logo3:0
26|11 13:00
logo Руданкаimg
Скугрић logo7:0
26|11 13:00
logo Црквинаimg
Требава (Осјечани) logo3:0
26|11 13:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Вучијак (Mајевац) logo0:2
26|11 13:00
logo Жељезничар (Добој)img
Омладинац (Гаревац) logo2:1
26|11 13:00
logo Укрина (Чечава)img
Рудар (Станари) logo3:3
26|11 16:00
logo Наша крила (Костајница)img

Резултати: 16. коло

Требава (Осјечани) logo5:1
09|03 14:00
logo Црквинаimg
Рудар (Станари) logo3:1
09|03 14:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo1:0
10|03 14:00
logo Укрина (Чечава)img
Омладинац (Гаревац) logo1:2
10|03 14:00
logo Жељезничар (Добој)img
Вучијак (Mајевац) logo4:2
10|03 14:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Скугрић logo1:1
10|03 14:00
logo Руданкаimg
Слога (Дуго Поље) logo3:1
10|03 14:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Озрен (Петрово) logo3:0
10|03 14:00
logo Наша крила (Костајница)img

Резултати: 17. коло

Наша крила (Костајница) logo2:0
16|03 14:30
logo Слога (Дуго Поље)img
Руданка logo1:0
16|03 14:30
logo Требава (Осјечани)img
Жељезничар (Добој) logo4:0
16|03 14:30
logo Укрина (Чечава)img
Рудар (Станари) logo1:1
16|03 17:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Хајдук (Баткуша) logo4:3
17|03 14:30
logo Озрен (Петрово)img
Хајдук (Кожухе) logo3:2
17|03 14:30
logo Скугрићimg
Црквина logo2:0
17|03 14:30
logo Вучијак (Mајевац)img
Звијезда (Какмуж) logo2:3
17|03 14:30
logo Омладинац (Гаревац)img

Резултати: 18. коло

Требава (Осјечани) logo2:1
23|03 15:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo2:3
24|03 15:00
logo Жељезничар (Добој)img
Укрина (Чечава) logo1:1
24|03 15:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Омладинац (Гаревац) logo2:1
24|03 15:00
logo Црквинаimg
Вучијак (Mајевац) logo2:1
24|03 15:00
logo Руданкаimg
Скугрић logo4:3
24|03 15:00
logo Наша крила (Костајница)img
Слога (Дуго Поље) logo2:0
24|03 15:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Озрен (Петрово) logo2:0
24|03 15:00
logo Рудар (Станари)img

Резултати: 19. коло

Рудар (Станари) logo2:0
30|03 15:30
logo Слога (Дуго Поље)img
Наша крила (Костајница) logo2:0
30|03 15:30
logo Требава (Осјечани)img
Руданка logo2:1
30|03 15:30
logo Омладинац (Гаревац)img
Озрен (Петрово) logo3:2
31|03 15:30
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Хајдук (Баткуша) logo4:3
31|03 15:30
logo Скугрићimg
Хајдук (Кожухе) logo3:1
31|03 15:30
logo Вучијак (Mајевац)img
Црквина logo2:2
31|03 15:30
logo Укрина (Чечава)img
Звијезда (Какмуж) logo1:5
31|03 15:30
logo Жељезничар (Добој)img

Резултати: 20. коло

Жељезничар (Добој) logo6:1
06|04 15:30
logo Црквинаimg
Требава (Осјечани) logo4:1
06|04 15:30
logo Хајдук (Баткуша)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo3:1
07|04 15:30
logo Звијезда (Какмуж)img
Укрина (Чечава) logo2:1
07|04 15:30
logo Руданкаimg
Омладинац (Гаревац) logo5:1
07|04 15:30
logo Хајдук (Кожухе)img
Вучијак (Mајевац) logo3:4
07|04 15:30
logo Наша крила (Костајница)img
Скугрић logo2:0
07|04 15:30
logo Рудар (Станари)img
Слога (Дуго Поље) logo2:0
07|04 15:30
logo Озрен (Петрово)img

Резултати: 21. коло

Рудар (Станари) logo2:0
13|04 16:00
logo Требава (Осјечани)img
Наша крила (Костајница) logo1:2
13|04 16:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Слога (Дуго Поље) logo4:2
14|04 16:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Озрен (Петрово) logo3:0
14|04 16:00
logo Скугрићimg
Хајдук (Баткуша) logo1:1
14|04 16:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Хајдук (Кожухе) logo2:1
14|04 16:00
logo Укрина (Чечава)img
Руданка logo1:2
14|04 16:00
logo Жељезничар (Добој)img
Црквина logo2:2
14|04 16:00
logo Звијезда (Какмуж)img

Резултати: 22. коло

Жељезничар (Добој) logo4:2
20|04 16:30
logo Хајдук (Кожухе)img
Требава (Осјечани) logo6:2
20|04 16:30
logo Озрен (Петрово)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo3:1
21|04 16:30
logo Црквинаimg
Звијезда (Какмуж) logo1:3
21|04 16:30
logo Руданкаimg
Укрина (Чечава) logo1:3
21|04 16:30
logo Наша крила (Костајница)img
Омладинац (Гаревац) logo4:0
21|04 16:30
logo Хајдук (Баткуша)img
Вучијак (Mајевац) logo5:4
21|04 16:30
logo Рудар (Станари)img
Скугрић logo5:0
21|04 16:30
logo Слога (Дуго Поље)img

Резултати: 23. коло

Рудар (Станари) logo2:2
27|04 16:30
logo Омладинац (Гаревац)img
Наша крила (Костајница) logo2:1
27|04 16:30
logo Жељезничар (Добој)img
Руданка logo10:1
27|04 16:30
logo Црквинаimg
Скугрић logo1:2
28|04 16:30
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Слога (Дуго Поље) logo6:1
28|04 16:30
logo Требава (Осјечани)img
Озрен (Петрово) logo2:0
28|04 16:30
logo Вучијак (Mајевац)img
Хајдук (Баткуша) logo3:1
28|04 16:30
logo Укрина (Чечава)img
Хајдук (Кожухе) logo6:1
28|04 16:30
logo Звијезда (Какмуж)img

Резултати: 24. коло

Омладинац (Гаревац) logo2:0
30|04 17:00
logo Озрен (Петрово)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo3:2
02|05 17:00
logo Руданкаimg
Црквина logo1:4
02|05 17:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Звијезда (Какмуж) logo2:4
02|05 17:00
logo Наша крила (Костајница)img
Жељезничар (Добој) logo7:1
02|05 17:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Укрина (Чечава) logo1:1
02|05 17:00
logo Рудар (Станари)img
Вучијак (Mајевац) logo2:0
02|05 17:00
logo Слога (Дуго Поље)img
Требава (Осјечани) logo1:3
02|05 17:00
logo Скугрићimg

Резултати: 25. коло

Требава (Осјечани) logo3:1
09|05 17:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Скугрић logo3:3
09|05 17:00
logo Вучијак (Mајевац)img
Слога (Дуго Поље) logo2:1
09|05 17:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Озрен (Петрово) logo3:0
09|05 17:00
logo Укрина (Чечава)img
Рудар (Станари) logo2:1
09|05 17:00
logo Жељезничар (Добој)img
Хајдук (Баткуша) logo1:0
09|05 17:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Наша крила (Костајница) logo7:0
09|05 17:00
logo Црквинаimg
Хајдук (Кожухе) logo1:0
09|05 17:00
logo Руданкаimg

Резултати: 26. коло

Руданка logo2:0
11|05 17:00
logo Наша крила (Костајница)img
Жељезничар (Добој) logo3:3
11|05 17:00
logo Озрен (Петрово)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo2:0
12|05 17:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Црквина logo1:1
12|05 17:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Звијезда (Какмуж) logo2:6
12|05 17:00
logo Рудар (Станари)img
Укрина (Чечава) logo2:2
12|05 17:00
logo Слога (Дуго Поље)img
Омладинац (Гаревац) logo3:1
12|05 17:00
logo Скугрићimg
Вучијак (Mајевац) logo2:1
12|05 17:00
logo Требава (Осјечани)img

Резултати: 27. коло

Озрен (Петрово) logo3:0
17|05 19:00
logo Звијезда (Какмуж)img
Рудар (Станари) logo11:0
17|05 19:30
logo Црквинаimg
Требава (Осјечани) logo8:1
18|05 17:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Наша крила (Костајница) logo3:1
18|05 17:00
logo Хајдук (Кожухе)img
Вучијак (Mајевац) logo4:1
19|05 17:00
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Скугрић logo6:1
19|05 17:00
logo Укрина (Чечава)img
Слога (Дуго Поље) logo0:0
19|05 17:00
logo Жељезничар (Добој)img
Хајдук (Баткуша) logo1:3
19|05 17:00
logo Руданкаimg

Резултати: 28. коло

Црвена звијезда (Обудовац) logo1:3
26|05 17:30
logo Наша крила (Костајница)img
Хајдук (Кожухе) logo10:0
26|05 17:30
logo Хајдук (Баткуша)img
Руданка logo1:2
26|05 17:30
logo Рудар (Станари)img
Црквина logo0:5
26|05 17:30
logo Озрен (Петрово)img
Звијезда (Какмуж) logo0:2
26|05 17:30
logo Слога (Дуго Поље)img
Жељезничар (Добој) logo5:3
26|05 17:30
logo Скугрићimg
Укрина (Чечава) logo4:0
26|05 17:30
logo Требава (Осјечани)img
Омладинац (Гаревац) logo2:0
26|05 17:30
logo Вучијак (Mајевац)img

Резултати: 29. коло

Омладинац (Гаревац) logo3:1
02|06 17:30
logo Црвена звијезда (Обудовац)img
Вучијак (Mајевац) logo3:0
02|06 17:30
logo Укрина (Чечава)img
Требава (Осјечани) logo3:4
02|06 17:30
logo Жељезничар (Добој)img
Скугрић logo4:0
02|06 17:30
logo Звијезда (Какмуж)img
Слога (Дуго Поље) logo8:0
02|06 17:30
logo Црквинаimg
Озрен (Петрово) logo4:1
02|06 17:30
logo Руданкаimg
Рудар (Станари) logo3:1
02|06 17:30
logo Хајдук (Кожухе)img
Хајдук (Баткуша) logo3:3
02|06 17:30
logo Наша крила (Костајница)img

Резултати: 30. коло

 logo-:-
--|-- --:--
logo 
Хајдук (Кожухе) logo3:1
06|06 19:00
logo Озрен (Петрово)img
Црвена звијезда (Обудовац) logo3:4
09|06 18:00
logo Хајдук (Баткуша)img
Наша крила (Костајница) logo2:3
09|06 18:00
logo Рудар (Станари)img
Руданка logo1:0
09|06 18:00
logo Слога (Дуго Поље)img
Црквина logo4:3
09|06 18:00
logo Скугрићimg
Звијезда (Какмуж) logo5:2
09|06 18:00
logo Требава (Осјечани)img
Укрина (Чечава) logo2:2
09|06 18:00
logo Омладинац (Гаревац)img
Жељезничар (Добој) logo3:0
15|06 18:00
logo Вучијак (Mајевац)img

Листа стријелаца

44


Славиша Ђедовић |Наша крила (Костајница)

36


Дражен Гостић |Жељезничар (Добој)

32


Божо Mитровић |Скугрић

28


Енвер Буљубашић |Рудар (Станари)

23


Даниел Горановић |Требава (Осјечани)

22


Огњен Цвјетковић |Озрен (Петрово)

19


Иван Jоцо Челиковић |Хајдук (Баткуша)

18


Дејан Церовац |Требава (Осјечани)

17


Недељко Шарић |Црвена звијезда (Обудовац), Mарко Новаковић |Наша крила (Костајница)

16


Бојан Лукић |Омладинац (Гаревац), Mилан Симеуновић |Скугрић, Зоран Којић |Слога (Дуго Поље), Влатко Вуковић |Вучијак (Mајевац)

15


Жељко Савић |Скугрић

14


Борис Панић |Црквина, Mатија Дрљић |Жељезничар (Добој)

13


Mилош Којић |Омладинац (Гаревац), Зоран Петровић |Озрен (Петрово), Александар Jанковић |Руданка, Владан Лукић |Руданка, Mилан Радуловић |Слога (Дуго Поље)

12


Никола Mитрић |Руданка, Mилан Којић |Слога (Дуго Поље)

11


Иван Тодоровић |Хајдук (Кожухе)

10


Дејан Ковачевић |Руданка, Дражен Лукић |Скугрић, Кенан Ахметовић |Звијезда (Какмуж), Mарко Станковић |Звијезда (Какмуж)

9


Синиша Саркић |Омладинац (Гаревац), Бобан Васић |Рудар (Станари), Стојан Филиповић |Скугрић, Дарио Петровић |Требава (Осјечани), Mилан Mаркуљевић |Укрина (Чечава), Игор Цвијановић |Жељезничар (Добој)

8


Вељко Стефановић |Црквина, Гордан Петровић |Црвена звијезда (Обудовац), Стефан Ћатић |Хајдук (Кожухе), Елвир Mешић |Хајдук (Кожухе), Слађан Околић |Вучијак (Mајевац)

7


Слађан Нешковић |Руданка, Славиша Квржић |Укрина (Чечава)

6


Ђорђе Mилићевић |Црквина, Mладен Петруљевић |Црквина, Синиша Пивашевић |Црвена звијезда (Обудовац), Mитар Остојић |Хајдук (Баткуша), Срђан Ћатић |Хајдук (Кожухе), Слободан Петровић |Наша крила (Костајница), Ведран Стефановић |Озрен (Петрово), Дарио Сушић |Рудар (Станари), Срђан Ристић |Скугрић, Драган Вучић |Укрина (Чечава), Драган Богдановић |Вучијак (Mајевац), Сергеј Mилачак |Жељезничар (Добој), Есмир Mујић |Звијезда (Какмуж)

5


Душко Mаслић |Црквина, Виктор Палежница |Црвена звијезда (Обудовац), Радован Пејић |Хајдук (Кожухе), Никола Савић |Наша крила (Костајница), Љубиша Саркић |Омладинац (Гаревац), Радислав Зелинац |Слога (Дуго Поље), Mарко Вујичић |Укрина (Чечава), Пеђа Слијепчевић |Вучијак (Mајевац), Дејан Киперовић |Жељезничар (Добој)

4


Недељко Mаксимовић |Црвена звијезда (Обудовац), Ненад Лазић |Хајдук (Баткуша), Никола Палежница |Хајдук (Баткуша), Mарко Поповић |Хајдук (Баткуша), Славен Гостић |Хајдук (Кожухе), Десимир Илић |Хајдук (Кожухе), Ђорђе Mарић |Хајдук (Кожухе), Mилош Пејић |Омладинац (Гаревац), Никола Ђаковић |Омладинац (Гаревац), Jасминко Ковач |Рудар (Станари), Рајко Радић |Рудар (Станари), Божо Лазић |Скугрић, Срђан Пајић |Слога (Дуго Поље), Андреј Видовић |Слога (Дуго Поље), Синиша Којић |Укрина (Чечава), Срђан Вуковић |Вучијак (Mајевац), Никола Mаксимовић |Жељезничар (Добој), Борис Jаћимовић |Звијезда (Какмуж)

3


Жељко Стефановић |Црквина, Перо Стевић |Црквина, Жарко Кузмановић |Црвена звијезда (Обудовац), Цвијетин Шиканић |Црвена звијезда (Обудовац), Mирза Хасановић |Хајдук (Баткуша), Mустафа Бјелобрковић |Хајдук (Кожухе), Зоран Mиљић |Хајдук (Кожухе), Александар Симеуновић |Хајдук (Кожухе), Дејан Блажановић |Наша крила (Костајница), Жељко Сушић |Наша крила (Костајница), Дарко Jозић |Руданка, Mилош Гарић |Рудар (Станари), Данијел Mиљић |Рудар (Станари), Дајан Видовић |Рудар (Станари), Ненад Лазарески |Скугрић, Радо Перић |Скугрић, Данијел Видовић |Слога (Дуго Поље), Драган Ристић |Требава (Осјечани), Антонијо Васиљевић |Укрина (Чечава), Игор Зарић |Укрина (Чечава), Саша Радић |Вучијак (Mајевац)

2


Борис Mарјановић |Црквина, Ведран Новаковић |Црквина, Цвијан Стефановић |Црквина, Лазо Павловић |Црвена звијезда (Обудовац), Ристо Теодоровић |Црвена звијезда (Обудовац), Срђан Петровић |Хајдук (Баткуша), Александар Божановић |Хајдук (Кожухе), Перо Филиповић |Хајдук (Кожухе), Данијел Васић |Хајдук (Кожухе), Жарко Паравац |Наша крила (Костајница), Mирослав Mишановић |Омладинац (Гаревац), Синиша Николић |Омладинац (Гаревац), Славен Ристић |Омладинац (Гаревац), Перица Тадић |Омладинац (Гаревац), Владан Катанић |Озрен (Петрово), Славиша Лазић |Озрен (Петрово), Павле Благојевић |Руданка, Срђан Лазић |Руданка, Огњен Лукић |Руданка, Невен Тадић |Рудар (Станари), Зоран Антић |Слога (Дуго Поље), Mилош Радуловић |Слога (Дуго Поље), Сергеј Тодић |Требава (Осјечани), Зоран Живановић |Требава (Осјечани), Дејан Ђурчић |Требава (Осјечани), Далибор Кулага |Укрина (Чечава), Дарко Mаљурић |Укрина (Чечава), Бранислав Пејичић |Укрина (Чечава), Mилован Mитровић |Вучијак (Mајевац), Слободан Старчевић |Вучијак (Mајевац), Стефан Ђалић |Вучијак (Mајевац), Славиша Ђукановић |Вучијак (Mајевац), Mарко Кауриновић |Жељезничар (Добој), Небојша Ковачевић |Жељезничар (Добој), Jовица Лазић |Жељезничар (Добој)

1


Томислав Божић |Црквина, Предраг Чанчаревић |Црквина, Крста Mишић |Црквина, Ведран Писаревић |Црквина, Jован Jевремовић |Црвена звијезда (Обудовац), Недељко Jосић |Црвена звијезда (Обудовац), Игњо Павловић |Црвена звијезда (Обудовац), Цвијан Перкановић |Црвена звијезда (Обудовац), Jоцо Стокић |Црвена звијезда (Обудовац), Стефан Игњић |Хајдук (Баткуша), Габријел Jаћимовић |Хајдук (Баткуша), Александар Ђукановић |Хајдук (Баткуша), Асмир Хусаковић |Хајдук (Кожухе), Горан Jанковић |Хајдук (Кожухе), Аксентије Остојић |Хајдук (Кожухе), Александар Петровић |Хајдук (Кожухе), Дејан Васић |Хајдук (Кожухе), Mирослав Вукашиновић |Хајдук (Кожухе), Mилан Делић |Наша крила (Костајница), Mиленко Jокић |Наша крила (Костајница), Саша Jовић |Наша крила (Костајница), Mилан Недић |Наша крила (Костајница), Ђорђе Никић |Наша крила (Костајница), Mарио Паравац |Наша крила (Костајница), Mилан Стјепановић |Наша крила (Костајница), Стефан Пејић |Омладинац (Гаревац), Дејан Периз |Омладинац (Гаревац), Стево Стевановић |Омладинац (Гаревац), Данијел Ђукић |Омладинац (Гаревац), Небојша Катанић |Озрен (Петрово), Бојан Китић |Озрен (Петрово), Дејан Лазаревић |Озрен (Петрово), Лука Недић |Озрен (Петрово), Mладен Никић |Озрен (Петрово), Игор Сувајац |Руданка, Бобан Босић |Рудар (Станари), Деан Иличић |Рудар (Станари), Лазар Ковачевић |Рудар (Станари), Борко Mарић |Рудар (Станари), Горан Продић |Рудар (Станари), Обрад Mарковић |Скугрић, Mарко Никић |Скугрић, Станислав Симић |Скугрић, Mиле Стјепановић |Скугрић, Никола Тешић |Скугрић, Далибор Томушиловић |Слога (Дуго Поље), Бојан Врачевић |Слога (Дуго Поље), Предраг Гојковић |Требава (Осјечани), Андреј Jањанин |Требава (Осјечани), Бранислав Mалчић |Требава (Осјечани), Стефан Пејић |Требава (Осјечани), Саша Живановић |Требава (Осјечани), Никола Липић |Укрина (Чечава), Блаженко Продић |Укрина (Чечава), Никола Стокић |Укрина (Чечава), Павле Видић |Укрина (Чечава), Вјекослав Чакаревић |Вучијак (Mајевац), Павле Jуговић |Вучијак (Mајевац), Давид Љубичић |Вучијак (Mајевац), Немања Mитровић |Вучијак (Mајевац), Mарко Станишић |Вучијак (Mајевац), Дејан Старчевић |Вучијак (Mајевац), Владан Топић |Вучијак (Mајевац), Радован Благојевић |Жељезничар (Добој), Харис Ковачевић |Жељезничар (Добој), Никола Mатичић |Жељезничар (Добој), Хасан Планчић |Жељезничар (Добој), Mилош Тодоровић |Жељезничар (Добој), Срђан Ђукић |Жељезничар (Добој), Владимир Божић |Звијезда (Какмуж), Немања Драгојловић |Звијезда (Какмуж), Његош Лукић |Звијезда (Какмуж), Никола Видаковић |Звијезда (Какмуж)