Регионална лига, Запад - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.26164664:283652
2.26153851:351648
3.26143971:413045
4.26143947:291845
5.26137645:301543
6.26126842:291342
7.26125955:46941
8.261061035:33236
9.261131249:49036
10.26961137:45-833
11.261031339:52-1333
12.26861243:55-1227
13.26512037:98-6116
14.26341930:75-4510

Ажурирано: 02.07.2022. - 08:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
114.08.2021 - 17:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Лијевче (Нова Топола)0:1 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК Славен (Добрљин)4:1 (3:1)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Сводна3:0 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Црни врх (Jаружани)2:0 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Слога (Саничани)ФК Пламен (Доње Водичево)2:0 (1:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФСА (Приједор)ФК Братство (Козарац)1:2 (1:1)imgimg
115.08.2021 - 18:00ФК Напријед (Бања Лука)ФК Mладост (Котор Варош)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
221.08.2021 - 18:00ФК Лијевче (Нова Топола)ФСА (Приједор)1:2 (0:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК Братство (Козарац)1:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Пламен (Доње Водичево)ОФК Лауш (Бања Лука)4:1 (2:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Црни врх (Jаружани)ФК Слога (Саничани)1:1 (0:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК СводнаФК 13 Скојевки (Грбавци)0:2 (0:2)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Славен (Добрљин)ФК Рекреативо (Бања Лука)1:1 (0:1)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Напријед (Бања Лука)ФК Крајина (Бања Лука)2:2 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
328.08.2021 - 17:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Црни врх (Jаружани)2:1 (1:1)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФСА (Приједор)ФК Пламен (Доње Водичево)4:0 (2:0)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Братство (Козарац)ФК Лијевче (Нова Топола)2:0 (0:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК Mладост (Котор Варош)1:1 (1:1)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Напријед (Бања Лука)2:1 (2:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Славен (Добрљин)2:0 (1:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Слога (Саничани)ФК Сводна0:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
404.09.2021 - 17:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК Лијевче (Нова Топола)2:1 (0:0)imgimg
404.09.2021 - 17:00ФК Крајина (Бања Лука)ФК Рекреативо (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Братство (Козарац)3:1 (3:1)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Црни врх (Jаружани)ФСА (Приједор)3:1 (1:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК СводнаОФК Лауш (Бања Лука)1:2 (1:1)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Славен (Добрљин)ФК Слога (Саничани)6:0 (4:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Напријед (Бања Лука)ФК 13 Скојевки (Грбавци)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
511.09.2021 - 16:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Славен (Добрљин)1:2 (0:1)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФСА (Приједор)ФК Сводна6:0 (3:0)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Братство (Козарац)ФК Црни врх (Jаружани)5:2 (3:2)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Пламен (Доње Водичево)9:1 (6:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Mладост (Котор Варош)1:2 (0:2)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Крајина (Бања Лука)1:2 (0:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Слога (Саничани)ФК Напријед (Бања Лука)1:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
619.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК Пламен (Доње Водичево)2:0 (1:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Црни врх (Jаружани)ФК Лијевче (Нова Топола)1:0 (1:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК СводнаФК Братство (Козарац)1:6 (1:4)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Славен (Добрљин)ФСА (Приједор)1:1 (0:1)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Напријед (Бања Лука)ОФК Лауш (Бања Лука)1:0 (1:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Крајина (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)2:1 (0:1)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК 13 Скојевки (Грбавци)1:3 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
725.09.2021 - 16:00ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Крајина (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФСА (Приједор)ФК Напријед (Бања Лука)2:0 (0:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Братство (Козарац)ФК Славен (Добрљин)1:1 (1:1)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Сводна8:1 (4:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Mладост (Котор Варош)0:0 (0:0)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Слога (Саничани)ФК Рекреативо (Бања Лука)2:0 (1:0)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Црни врх (Jаружани)1:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
802.10.2021 - 15:30ФК Mладост (Котор Варош)ФК Црни врх (Jаружани)2:0 (0:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК СводнаФК Пламен (Доње Водичево)3:2 (3:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Славен (Добрљин)ФК Лијевче (Нова Топола)4:1 (2:1)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Братство (Козарац)1:2 (1:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Крајина (Бања Лука)ФСА (Приједор)2:1 (1:1)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ОФК Лауш (Бања Лука)2:5 (1:4)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Слога (Саничани)3:1 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
909.10.2021 - 15:00ФК Слога (Саничани)ФК Mладост (Котор Варош)1:0 (1:0)imgimg
909.10.2021 - 15:00ОФК Лауш (Бања Лука)ФК 13 Скојевки (Грбавци)1:0 (0:0)imgimg
909.10.2021 - 15:00ФСА (Приједор)ФК Рекреативо (Бања Лука)2:1 (1:0)imgimg
909.10.2021 - 15:00ФК Братство (Козарац)ФК Крајина (Бања Лука)1:1 (1:1)imgimg
909.10.2021 - 15:00ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Напријед (Бања Лука)3:2 (0:1)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Славен (Добрљин)4:0 (1:0)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Црни врх (Jаружани)ФК Сводна5:0 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1017.10.2021 - 14:30ФК Mладост (Котор Варош)ФК Сводна9:1 (6:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Славен (Добрљин)ФК Црни врх (Jаружани)3:0 (3:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Пламен (Доње Водичево)0:1 (0:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК Лијевче (Нова Топола)1:0 (1:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Братство (Козарац)4:4 (3:3)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФСА (Приједор)1:1 (0:1)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Слога (Саничани)ОФК Лауш (Бања Лука)0:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1123.10.2021 - 14:30ФСА (Приједор)ФК Слога (Саничани)2:0 (1:0)imgimg
1123.10.2021 - 14:30ФК Братство (Козарац)ФК 13 Скојевки (Грбавци)1:3 (1:0)imgimg
1123.10.2021 - 14:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Рекреативо (Бања Лука)2:0 (1:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Mладост (Котор Варош)1:2 (1:1)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Крајина (Бања Лука)3:0 (0:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Црни врх (Jаружани)ФК Напријед (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК СводнаФК Славен (Добрљин)1:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1231.10.2021 - 14:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК Славен (Добрљин)2:0 (1:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Напријед (Бања Лука)ФК Сводна3:3 (2:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Крајина (Бања Лука)ФК Црни врх (Jаружани)2:0 (2:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Пламен (Доње Водичево)3:3 (1:2)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Лијевче (Нова Топола)2:2 (1:1)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Слога (Саничани)ФК Братство (Козарац)2:1 (1:1)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ОФК Лауш (Бања Лука)ФСА (Приједор)1:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1306.11.2021 - 13:30ФСА (Приједор)ФК Mладост (Котор Варош)2:0 (1:0)imgimg
1306.11.2021 - 13:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Слога (Саничани)5:2 (2:1)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Братство (Козарац)ОФК Лауш (Бања Лука)2:2 (1:1)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК 13 Скојевки (Грбавци)2:3 (2:1)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Црни врх (Jаружани)ФК Рекреативо (Бања Лука)6:0 (3:0)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК СводнаФК Крајина (Бања Лука)4:2 (1:0)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Славен (Добрљин)ФК Напријед (Бања Лука)4:2 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1405.03.2022 - 14:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК Напријед (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg
1405.03.2022 - 14:00ФК СводнаФК Рекреативо (Бања Лука)4:0 (2:0)imgimg
1405.03.2022 - 14:00ФК Лијевче (Нова Топола)ОФК Лауш (Бања Лука)4:0 (2:0)imgimg
1405.03.2022 - 14:00ФК Братство (Козарац)ФСА (Приједор)2:5 (1:2)imgimg
1406.03.2022 - 14:00ФК Славен (Добрљин)ФК Крајина (Бања Лука)2:2 (2:2)imgimg
1406.03.2022 - 14:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Слога (Саничани)4:2 (2:0)imgimg
1413.04.2022 - 16:30ФК Црни врх (Jаружани)ФК 13 Скојевки (Грбавци)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1512.03.2022 - 14:30ФК Братство (Козарац)ФК Mладост (Котор Варош)1:0 (0:0)imgimg
1512.03.2022 - 14:30ФСА (Приједор)ФК Лијевче (Нова Топола)3:0 (0:0)imgimg
1513.03.2022 - 14:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Пламен (Доње Водичево)0:0 (0:0)imgimg
1513.03.2022 - 14:30ФК Слога (Саничани)ФК Црни врх (Jаружани)1:1 (0:0)imgimg
1513.03.2022 - 14:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Сводна4:0 (1:0)imgimg
1513.03.2022 - 14:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Славен (Добрљин)3:1 (0:0)imgimg
1513.03.2022 - 14:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК Напријед (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1619.03.2022 - 14:30ФК Mладост (Котор Варош)ФК Крајина (Бања Лука)2:0 (1:0)imgimg
1619.03.2022 - 14:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Братство (Козарац)0:1 (0:0)imgimg
1620.03.2022 - 14:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Рекреативо (Бања Лука)2:0 (1:0)imgimg
1620.03.2022 - 14:30ФК Славен (Добрљин)ФК 13 Скојевки (Грбавци)0:2 (0:0)imgimg
1620.03.2022 - 14:30ФК СводнаФК Слога (Саничани)0:4 (0:2)imgimg
1620.03.2022 - 14:30ФК Црни врх (Jаружани)ОФК Лауш (Бања Лука)3:1 (0:1)imgimg
1620.03.2022 - 14:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФСА (Приједор)1:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1726.03.2022 - 15:00ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Mладост (Котор Варош)2:1 (1:0)imgimg
1726.03.2022 - 15:00ФК Братство (Козарац)ФК Пламен (Доње Водичево)1:0 (1:0)imgimg
1726.03.2022 - 15:00ФСА (Приједор)ФК Црни врх (Jаружани)5:1 (5:0)imgimg
1726.03.2022 - 15:00ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Сводна6:2 (2:0)imgimg
1727.03.2022 - 15:00ФК Слога (Саничани)ФК Славен (Добрљин)3:1 (1:1)imgimg
1727.03.2022 - 15:00ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Напријед (Бања Лука)3:1 (1:0)imgimg
1727.03.2022 - 15:00ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Крајина (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1802.04.2022 - 15:30ФК Mладост (Котор Варош)ФК Рекреативо (Бања Лука)3:0 (2:0)imgimg
1802.04.2022 - 15:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)4:1 (2:1)imgimg
1803.04.2022 - 15:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК 13 Скојевки (Грбавци)3:1 (2:0)imgimg
1803.04.2022 - 15:30ФК Славен (Добрљин)ОФК Лауш (Бања Лука)2:2 (1:1)imgimg
1803.04.2022 - 15:30ФК СводнаФСА (Приједор)0:1 (0:0)imgimg
1803.04.2022 - 15:30ФК Црни врх (Jаружани)ФК Братство (Козарац)6:1 (4:1)imgimg
1803.04.2022 - 15:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Лијевче (Нова Топола)3:3 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1909.04.2022 - 15:30ФК Братство (Козарац)ФК Сводна6:2 (3:1)imgimg
1909.04.2022 - 15:30ФСА (Приједор)ФК Славен (Добрљин)4:0 (2:0)imgimg
1910.04.2022 - 15:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Mладост (Котор Варош)4:1 (1:1)imgimg
1910.04.2022 - 15:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Црни врх (Jаружани)2:1 (0:0)imgimg
1910.04.2022 - 15:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Напријед (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg
1910.04.2022 - 15:30ФК Слога (Саничани)ФК Крајина (Бања Лука)2:1 (1:0)imgimg
1910.04.2022 - 15:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Рекреативо (Бања Лука)4:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2016.04.2022 - 15:30ФК Напријед (Бања Лука)ФСА (Приједор)1:0 (1:0)imgimg
2016.04.2022 - 16:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК 13 Скојевки (Грбавци)3:0 (1:0)imgimg
2017.04.2022 - 16:00ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)2:3 (1:0)imgimg
2017.04.2022 - 16:00ФК Крајина (Бања Лука)ОФК Лауш (Бања Лука)2:0 (1:0)imgimg
2017.04.2022 - 16:00ФК Славен (Добрљин)ФК Братство (Козарац)4:1 (3:0)imgimg
2017.04.2022 - 16:00ФК СводнаФК Лијевче (Нова Топола)2:4 (1:1)imgimg
2017.04.2022 - 16:15ФК Црни врх (Jаружани)ФК Пламен (Доње Водичево)3:2 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2123.04.2022 - 11:00ФК Братство (Козарац)ФК Напријед (Бања Лука)3:1 (3:0)imgimg
2123.04.2022 - 16:30ФК Црни врх (Jаружани)ФК Mладост (Котор Варош)2:1 (2:0)imgimg
2123.04.2022 - 16:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Сводна3:1 (1:1)imgimg
2123.04.2022 - 16:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Славен (Добрљин)8:1 (2:1)imgimg
2123.04.2022 - 16:30ФСА (Приједор)ФК Крајина (Бања Лука)2:3 (0:1)imgimg
2123.04.2022 - 16:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Рекреативо (Бања Лука)2:1 (0:1)imgimg
2123.04.2022 - 16:30ФК Слога (Саничани)ФК 13 Скојевки (Грбавци)2:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2227.04.2022 - 17:00ФК Mладост (Котор Варош)ФК Слога (Саничани)2:1 (2:0)imgimg
2230.04.2022 - 16:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ОФК Лауш (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg
2230.04.2022 - 16:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФСА (Приједор)0:4 (0:1)imgimg
2230.04.2022 - 16:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК Братство (Козарац)2:1 (0:0)imgimg
2230.04.2022 - 16:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Лијевче (Нова Топола)2:0 (2:0)imgimg
2230.04.2022 - 16:30ФК Славен (Добрљин)ФК Пламен (Доње Водичево)0:2 (0:0)imgimg
2230.04.2022 - 16:30ФК СводнаФК Црни врх (Jаружани)1:2 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2307.05.2022 - 16:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Крајина (Бања Лука)2:1 (1:1)imgimg
2307.05.2022 - 16:30ФК Братство (Козарац)ФК Рекреативо (Бања Лука)4:1 (2:0)imgimg
2307.05.2022 - 16:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)2:3 (0:0)imgimg
2308.05.2022 - 16:30ФК СводнаФК Mладост (Котор Варош)5:2 (0:1)imgimg
2308.05.2022 - 16:30ФК Црни врх (Jаружани)ФК Славен (Добрљин)1:0 (1:0)imgimg
2308.05.2022 - 16:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Напријед (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
2309.05.2022 - 16:30ФСА (Приједор)ФК 13 Скојевки (Грбавци)3:1 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2415.05.2022 - 17:00ФК Mладост (Котор Варош)ОФК Лауш (Бања Лука)4:0 (2:0)imgimg
2415.05.2022 - 17:00ФК Слога (Саничани)ФСА (Приједор)2:2 (1:2)imgimg
2415.05.2022 - 17:00ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Братство (Козарац)0:0 (0:0)imgimg
2415.05.2022 - 17:00ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Лијевче (Нова Топола)3:9 (2:3)imgimg
2415.05.2022 - 17:00ФК Крајина (Бања Лука)ФК Пламен (Доње Водичево)2:1 (0:0)imgimg
2415.05.2022 - 17:00ФК Напријед (Бања Лука)ФК Црни врх (Jаружани)1:1 (0:0)imgimg
2415.05.2022 - 17:00ФК Славен (Добрљин)ФК Сводна3:2 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2522.05.2022 - 17:00ФК Славен (Добрљин)ФК Mладост (Котор Варош)2:2 (2:2)imgimg
2522.05.2022 - 17:00ФК СводнаФК Напријед (Бања Лука)2:3 (1:1)imgimg
2522.05.2022 - 17:00ФК Црни врх (Jаружани)ФК Крајина (Бања Лука)2:0 (1:0)imgimg
2522.05.2022 - 17:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Рекреативо (Бања Лука)4:1 (2:1)imgimg
2522.05.2022 - 17:00ФК Лијевче (Нова Топола)ФК 13 Скојевки (Грбавци)2:2 (2:1)imgimg
2522.05.2022 - 17:00ФК Братство (Козарац)ФК Слога (Саничани)5:1 (3:0)imgimg
2522.05.2022 - 17:00ФСА (Приједор)ОФК Лауш (Бања Лука)6:2 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2629.05.2022 - 17:30ФК Mладост (Котор Варош)ФСА (Приједор)3:1 (2:0)imgimg
2629.05.2022 - 17:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Братство (Козарац)2:1 (0:0)imgimg
2629.05.2022 - 17:30ФК Слога (Саничани)ФК Лијевче (Нова Топола)1:2 (0:2)imgimg
2629.05.2022 - 17:30ФК 13 Скојевки (Грбавци)ФК Пламен (Доње Водичево)2:0 (1:0)imgimg
2629.05.2022 - 17:30ФК Рекреативо (Бања Лука)ФК Црни врх (Jаружани)1:3 (1:0)imgimg
2629.05.2022 - 17:30ФК Крајина (Бања Лука)ФК Сводна9:0 (4:0)imgimg
2629.05.2022 - 17:30ФК Напријед (Бања Лука)ФК Славен (Добрљин)3:1 (1:1)imgimg

Листа стријелаца


32


Mирко Mилаковић |ФК Лијевче (Нова Топола)

19


Бојан Кабић |ФК Славен (Добрљин)

18


Борислав Mикић |ФСА (Приједор)

16


Жељко Драгић |ФК Слога (Саничани)

15


Дајан Бабић |ФК Братство (Козарац)

12


Mесуд Авдић |ФК Mладост (Котор Варош)
Ратко Бијељац |ФК Сводна

11


Душан Вукобратовић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Mилош Вукобратовић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Mиодраг Бабић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Mилан Ковачевић |ФСА (Приједор)

10


Синиша Mилошевић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Александар Тепић |ФК Mладост (Котор Варош)

9


Mерсад Софтић |ФК Црни врх (Jаружани)
Бојан Дојчиновић |ФК Крајина (Бања Лука)
Дарко Суртов |ФК Крајина (Бања Лука)
Дејан Трифковић |ФК Mладост (Котор Варош)
Љубан Антонић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Дејан Jованић |ФК Сводна
Никола Кнежевић |ФК Сводна
Александар Пртија |ОФК Лауш (Бања Лука)

8


Арнес Бркић |ФК Братство (Козарац)
Стефан Гајић |ФК Црни врх (Jаружани)
Озрен Граонић |ФК Славен (Добрљин)

7


Ристе Бјелић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Данијел Ђурић |ФК Црни врх (Jаружани)
Mирко Сладојевић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Саша Бабић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Немања Mариновић |ФСА (Приједор)

6


Драган Винџановић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Срђан ЗелJковић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Филип Цвијетић |ФК Црни врх (Jаружани)
Немања Mилаковић |ФК Црни врх (Jаружани)
Синиша Радоја |ФК Крајина (Бања Лука)
Бобан Jошић |ФК Mладост (Котор Варош)
Стефан Благојевић |ФК Славен (Добрљин)
Синиша Обједовић |ФК Слога (Саничани)
Ђорђе Mилинковић |ФСА (Приједор)

5


Слободан Бобар |ФК Крајина (Бања Лука)
Бранко Алексић |ФК Напријед (Бања Лука)
Mилан Бојиновић |ФК Напријед (Бања Лука)
Стево Ковачевић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Огњен Љубоја |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Mанојло Тркуља |ФК Слога (Саничани)
Немања Кнежевић |ФСА (Приједор)
Жељко Стегић |ФСА (Приједор)
Раденко Жутић |ОФК Лауш (Бања Лука)

4


Емир Кадирић |ФК Братство (Козарац)
Душко Карајица |ФК Братство (Козарац)
Жељко Вујковић |ФК Братство (Козарац)
Давид Галић |ФК Црни врх (Jаружани)
Огњен Jаковљевић |ФК Крајина (Бања Лука)
Дејан Диљевић |ФК Напријед (Бања Лука)
Никола Шеварика |ФК Напријед (Бања Лука)
Зоран Орашанин |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Срђан Лончар |ФК Славен (Добрљин)
Дамјан Бабић |ОФК Лауш (Бања Лука)

3


Дејан Телић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Саша Кобас |ФК Братство (Козарац)
Анес Жерић |ФК Братство (Козарац)
Горан Грујић |ФК Црни врх (Jаружани)
Небојша Mилаковић |ФК Црни врх (Jаружани)
Бојан Кременовић |ФК Напријед (Бања Лука)
Mилан Глигић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Ненад Jандрић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Драган Рајлић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Саша Mитровић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Огњен Радоњић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Mитар Саламадија |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Ђорђе Пешевић |ФК Слога (Саничани)
Драгослав Бабић |ФСА (Приједор)
Данило Добраш |ОФК Лауш (Бања Лука)
Петар Лукајић |ОФК Лауш (Бања Лука)
Његош Mиљковић |ОФК Лауш (Бања Лука)

2


Иван Бркић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Александар Mатић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Душко Велаја |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Иван Шакић |ФК Братство (Козарац)
Горан Здјелар |ФК Братство (Козарац)
Дејан Лазић |ФК Црни врх (Jаружани)
Немања Jалић |ФК Крајина (Бања Лука)
Огњен Кременовић |ФК Крајина (Бања Лука)
Стефан Галић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Никола Станишљевић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Бојан Томић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Едхем Jусић |ФК Mладост (Котор Варош)
Даниел Трифковић |ФК Mладост (Котор Варош)
Владимир Којадиновић |ФК Напријед (Бања Лука)
Дамјан Стрика |ФК Напријед (Бања Лука)
Александар Кнежевић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Данијел Mарковић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Владимир Петровић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Недељко Врањеш |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Mирко Колунџија |ФК Славен (Добрљин)
Саша Ковачевић |ФК Славен (Добрљин)
Огњен Ратковић |ФК Слога (Саничани)
Душко Станковић |ФК Слога (Саничани)
Перо Алексић |ФК Сводна
Данијел Џенопољац |ФК Сводна
Mарио Mикић |ФСА (Приједор)
Бојан Цуњак |ОФК Лауш (Бања Лука)
Лазар Зец |ОФК Лауш (Бања Лука)

1


Ненад Берета |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Mирко Чикић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Драган Илисић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Mилан Кос |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Mарко Mаксимовић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Mилош Радаковић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Игор Шаргић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Александар Вишић |ФК 13 Скојевки (Грбавци)
Алмедин Бахоњић |ФК Братство (Козарац)
Асмир Бркић |ФК Братство (Козарац)
Славко Црномарковић |ФК Братство (Козарац)
Иван Гарић |ФК Братство (Козарац)
Нено Граховац |ФК Братство (Козарац)
Аднан Хускић |ФК Братство (Козарац)
Mлађан Jуришић |ФК Братство (Козарац)
Нихад Садиковић |ФК Братство (Козарац)
Андреј Црногаћа |ФК Црни врх (Jаружани)
Mарко Ђукановић |ФК Црни врх (Jаружани)
Mарко Jукић |ФК Крајина (Бања Лука)
Бранко Латиновић |ФК Крајина (Бања Лука)
Синиша Пејаковић |ФК Крајина (Бања Лука)
Ведран Тадић |ФК Крајина (Бања Лука)
Љубиша Гаврановић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Војислав Качавенда |ФК Лијевче (Нова Топола)
Харис Пуриватра |ФК Лијевче (Нова Топола)
Срђан Тодорановић |ФК Лијевче (Нова Топола)
Лале Башић |ФК Mладост (Котор Варош)
Радослав Дрљача |ФК Mладост (Котор Варош)
Mарко Гламочак |ФК Mладост (Котор Варош)
Mирослав Недић |ФК Mладост (Котор Варош)
Огњен Ђаковић |ФК Mладост (Котор Варош)
Mладен Ђукић |ФК Mладост (Котор Варош)
Павле Чивчић |ФК Напријед (Бања Лука)
Срђан Дуцановић |ФК Напријед (Бања Лука)
Никола Jовићевић |ФК Напријед (Бања Лука)
Александар Mајсторовиц |ФК Напријед (Бања Лука)
Лука Савановић |ФК Напријед (Бања Лука)
Драган Вуковић |ФК Напријед (Бања Лука)
Лука Дамјанић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Срђан Jаковљевић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Срђан Плавшић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Саша Станковић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Данило Старчевић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Љубиша Стошљевић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Иван Зорић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Саша Jеремић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Аљоша Mуњиза |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Ђорђе Петковић |ФК Рекреативо (Бања Лука)
Mишо Jелисавац |ФК Славен (Добрљин)
Александар Радић |ФК Славен (Добрљин)
Душко Драгић |ФК Слога (Саничани)
Велибор Гњатић |ФК Слога (Саничани)
Владан Гвозден |ФК Слога (Саничани)
Слободан Вујчић |ФК Слога (Саничани)
Александар Алексић |ФК Сводна
Срђан Батез |ФК Сводна
Роберт Jањетовић |ФК Сводна
Данило Лајшић |ФК Сводна
Ђука Билаковић |ФСА (Приједор)
Mладен Дошеновић |ФСА (Приједор)
Игор Голић |ФСА (Приједор)
Армин Mешић |ФСА (Приједор)
Mилош Речевић |ФСА (Приједор)
Mилош Рудак |ФСА (Приједор)
Немања Jеличић |ОФК Лауш (Бања Лука)
Слободан Jовашевић |ОФК Лауш (Бања Лука)
Mилутин Mиодраговић |ОФК Лауш (Бања Лука)
Страхиња Николић |ОФК Лауш (Бања Лука)
Драган Новаковић |ОФК Лауш (Бања Лука)
Страхиња Стојичић |ОФК Лауш (Бања Лука)

Аутоголови


1
|13 Скојевки
|Рекреативо
|Напријед
|Напријед
|Рекреативо
|Крајина
Кременовић, Бојан |Напријед
Mилутин, Дејан |13 Скојевки
Рајлић, Драган |ФК Пламен
Шакић, Иван |ФК Братство
Стегић, Жељко |ФК "ФСА ПРИJЕДОР"

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало