Регионална лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.25194276:225461(Д) ФК Задругар (Доње Црњелово)
2.25183472:294357(Д) ФК Mладост (Велика Обарска)
3.25166362:144854(Д) ФК Табанци
4.26147552:312149(Г) ФК Омладинац (Поточари)
5.25143857:302745(Г) ФК Партизан (Доња Трнова)
6.251231060:431739(Д) ФК Jединство (Роћевић)
7.251301254:411339(Д) ФК Mладост (Богутово Село)
8.261151043:311238(Г) ФК Локомотива (Брчко)
9.25115953:58-538(Г) ФК Локањ
10.251031236:47-1133(Д) ФК Шековићи
11.25931338:44-630(Г) ФК Трновица
12.26731643:69-2624
13.25641531:60-2922(Г) ФК Подриње (Тршић)
14.25232013:94-819(Д) ОФК Jања 2009 (Jања)
15.2502238:85-772(Г) ФК Слобода (Доњи Загони)
16.00000:000

Ажурирано: 24.05.2022. - 23:00

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
114.08.2021 - 17:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Табанци4:1 (1:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК ТрновицаФК Слобода (Доњи Загони)4:0 (1:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Локањ2:1 (1:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Шековићи8:1 (4:1)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Подриње (Тршић)ФК Jединство (Роћевић)1:1 (0:1)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Бирач (Дервента)3:1 (1:0)imgimg
125.08.2021 - 17:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Задругар (Доње Црњелово)1:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
222.08.2021 - 18:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Бирач (Дервента)1:0 (0:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Mладост (Велика Обарска)2:2 (2:2)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Jединство (Роћевић)ОФК Jања 2009 (Jања)2:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Подриње (Тршић)3:5 (1:3)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК ШековићиФК Омладинац (Поточари)3:3 (0:3)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК ЛокањФК Локомотива (Брчко)1:2 (1:1)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК ТрновицаФК Партизан (Доња Трнова)3:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
329.08.2021 - 17:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Слобода (Доњи Загони)3:0 (0:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Трновица3:3 (1:3)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Локањ5:3 (2:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Подриње (Тршић)ФК Табанци4:0 (0:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Mладост (Богутово Село)1:2 (0:1)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Jединство (Роћевић)2:1 (0:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Бирач (Дервента)ФК Задругар (Доње Црњелово)2:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
404.09.2021 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mладост (Велика Обарска)4:2 (3:1)imgimg
404.09.2021 - 17:00ФК ТабанциОФК Jања 2009 (Jања)3:0 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Задругар (Доње Црњелово)0:3 (0:2)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Бирач (Дервента)0:0 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК ШековићиФК Подриње (Тршић)1:5 (0:3)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК ТрновицаФК Омладинац (Поточари)0:0 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Локомотива (Брчко)3:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
512.09.2021 - 14:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Партизан (Доња Трнова)4:1 (3:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)5:0 (0:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Подриње (Тршић)ФК Локањ2:0 (1:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Шековићи0:4 (0:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Табанци1:0 (0:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Бирач (Дервента)ФК Mладост (Богутово Село)0:5 (0:2)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Jединство (Роћевић)1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
618.09.2021 - 16:00ФК ТабанциФК Бирач (Дервента)2:0 (1:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Jединство (Роћевић)2:1 (1:1)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Задругар (Доње Црњелово)1:1 (1:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК ШековићиФК Mладост (Велика Обарска)3:0 (3:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК ЛокањОФК Jања 2009 (Jања)5:0 (3:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК ТрновицаФК Подриње (Тршић)1:1 (0:1)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Омладинац (Поточари)1:2 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
726.09.2021 - 16:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Слобода (Доњи Загони)1:1 (1:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Подриње (Тршић)ФК Партизан (Доња Трнова)2:1 (2:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Трновица0:2 (0:0)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Локањ1:2 (0:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Бирач (Дервента)ФК Шековићи0:6 (0:4)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Табанци2:1 (1:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Mладост (Богутово Село)2:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
802.10.2021 - 15:30ФК ТабанциФК Jединство (Роћевић)1:0 (0:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Mладост (Богутово Село)0:5 (0:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК ШековићиФК Задругар (Доње Црњелово)4:2 (2:1)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК ЛокањФК Бирач (Дервента)3:1 (1:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК ТрновицаФК Mладост (Велика Обарска)4:1 (2:1)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Партизан (Доња Трнова)ОФК Jања 2009 (Jања)10:0 (6:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Подриње (Тршић)4:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
9 - ФК Братство (Братунац)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
910.10.2021 - 15:00ФК Подриње (Тршић)ФК Омладинац (Поточари)4:1 (2:0)imgimg
910.10.2021 - 15:00ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Локомотива (Брчко)1:2 (0:2)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Партизан (Доња Трнова)1:3 (1:0)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Бирач (Дервента)ФК Трновица1:2 (0:1)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Локањ2:1 (0:0)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Шековићи2:1 (2:1)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Табанци5:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - ФК Братство (Братунац)ФК Подриње (Тршић)-:- (-:-)
1017.10.2021 - 14:30ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Табанци0:3 (0:1)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК ШековићиФК Mладост (Богутово Село)2:2 (1:1)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК ЛокањФК Jединство (Роћевић)2:1 (1:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК ТрновицаФК Задругар (Доње Црњелово)3:0 (1:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Бирач (Дервента)4:2 (2:1)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Велика Обарска)2:2 (1:1)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Омладинац (Поточари)ОФК Jања 2009 (Jања)8:0 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1123.10.2021 - 14:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Локањ5:2 (2:1)imgimg
1123.10.2021 - 14:30ФК ТабанциФК Шековићи1:0 (1:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Подриње (Тршић)ФК Слобода (Доњи Загони)2:0 (1:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Омладинац (Поточари)0:1 (0:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Бирач (Дервента)ФК Локомотива (Брчко)1:1 (0:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Партизан (Доња Трнова)1:0 (1:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Трновица0:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - ФК Братство (Братунац)ФК Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
1231.10.2021 - 14:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Шековићи1:2 (0:1)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК ЛокањФК Табанци2:0 (2:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК ТрновицаФК Mладост (Богутово Село)1:0 (0:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Jединство (Роћевић)3:1 (2:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Задругар (Доње Црњелово)1:4 (1:2)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Подриње (Тршић)ОФК Jања 2009 (Jања)6:0 (2:0)imgimg
1228.11.2021 - 13:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Бирач (Дервента)7:1 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ФК Бирач (Дервента)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1306.11.2021 - 13:30ФК ТабанциФК Трновица1:1 (0:1)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Слобода (Доњи Загони)1:1 (1:0)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Подриње (Тршић)2:4 (1:2)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Омладинац (Поточари)0:4 (0:1)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Локомотива (Брчко)2:1 (0:0)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Партизан (Доња Трнова)1:0 (1:0)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК ШековићиФК Локањ1:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - ФК Братство (Братунац)ФК Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
1413.11.2021 - 13:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Jединство (Роћевић)1:0 (1:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Локањ1:1 (1:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК ТрновицаФК Шековићи5:1 (1:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Табанци2:0 (0:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)2:0 (0:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Подриње (Тршић)ФК Бирач (Дервента)8:0 (5:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Mладост (Велика Обарска)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - ФК Jединство (Роћевић)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1520.11.2021 - 13:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Подриње (Тршић)0:2 (0:1)imgimg
1520.11.2021 - 13:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Омладинац (Поточари)2:3 (1:2)imgimg
1520.11.2021 - 13:00ФК ТабанциФК Локомотива (Брчко)3:6 (1:4)imgimg
1521.11.2021 - 13:00ФК Бирач (Дервента)ОФК Jања 2009 (Jања)5:0 (3:0)imgimg
1521.11.2021 - 13:00ФК ШековићиФК Партизан (Доња Трнова)3:0 (3:0)imgimg
1521.11.2021 - 13:10ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Слобода (Доњи Загони)7:0 (4:0)imgimg
1528.11.2021 - 13:00ФК ЛокањФК Трновица0:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1605.03.2022 - 14:00ФК ТабанциФК Омладинац (Поточари)0:0 (0:0)imgimg
1613.03.2022 - 14:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Трновица0:3 (0:1)imgimg
1613.03.2022 - 14:00ФК ЛокањФК Партизан (Доња Трнова)1:0 (0:0)imgimg
1613.03.2022 - 14:00ФК ШековићиФК Локомотива (Брчко)2:1 (2:0)imgimg
1613.03.2022 - 14:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Подриње (Тршић)5:2 (0:1)imgimg
1613.03.2022 - 14:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ОФК Jања 2009 (Jања)4:1 (1:0)imgimg
1613.03.2022 - 14:00ФК Бирач (Дервента)ФК Mладост (Велика Обарска)6:1 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Братство (Братунац)ФК Табанци-:- (-:-)
1720.03.2022 - 14:30ФК Бирач (Дервента)ФК Слобода (Доњи Загони)5:1 (5:0)imgimg
1720.03.2022 - 14:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Задругар (Доње Црњелово)1:0 (1:0)imgimg
1720.03.2022 - 14:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Jединство (Роћевић)0:3 (0:1)imgimg
1720.03.2022 - 14:30ФК Подриње (Тршић)ФК Mладост (Богутово Село)2:0 (1:0)imgimg
1720.03.2022 - 14:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Шековићи8:0 (2:0)imgimg
1720.03.2022 - 14:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Локањ5:1 (2:0)imgimg
1720.03.2022 - 14:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Трновица0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК ШековићиФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1826.03.2022 - 15:00ФК ТабанциФК Подриње (Тршић)0:2 (0:0)imgimg
1827.03.2022 - 15:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Партизан (Доња Трнова)0:7 (0:2)imgimg
1827.03.2022 - 15:00ФК ТрновицаФК Локомотива (Брчко)4:1 (1:0)imgimg
1827.03.2022 - 15:00ФК ЛокањФК Омладинац (Поточари)0:3 (0:0)imgimg
1827.03.2022 - 15:00ФК Mладост (Богутово Село)ОФК Jања 2009 (Jања)2:0 (1:0)imgimg
1827.03.2022 - 15:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Mладост (Велика Обарска)2:0 (1:0)imgimg
1827.03.2022 - 15:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Бирач (Дервента)5:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ФК Братство (Братунац)ФК Локањ-:- (-:-)
1903.04.2022 - 15:30ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Слобода (Доњи Загони)9:3 (7:0)imgimg
1903.04.2022 - 15:30ФК Бирач (Дервента)ФК Jединство (Роћевић)3:2 (1:1)imgimg
1903.04.2022 - 15:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Mладост (Богутово Село)0:2 (0:1)imgimg
1903.04.2022 - 15:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Табанци0:4 (0:1)imgimg
1903.04.2022 - 15:30ФК Подриње (Тршић)ФК Шековићи4:2 (3:1)imgimg
1903.04.2022 - 15:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Партизан (Доња Трнова)3:1 (2:1)imgimg
1910.04.2022 - 15:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Трновица1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК ТрновицаФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
2009.04.2022 - 15:30ФК ТабанциФК Mладост (Велика Обарска)3:0 (3:0)imgimg
2010.04.2022 - 15:30ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Локомотива (Брчко)0:3 (0:1)imgimg
2010.04.2022 - 15:30ФК ЛокањФК Подриње (Тршић)1:4 (1:1)imgimg
2010.04.2022 - 15:30ФК ШековићиОФК Jања 2009 (Jања)3:0 (2:0)imgimg
2010.04.2022 - 15:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Бирач (Дервента)1:0 (0:0)imgimg
2010.04.2022 - 15:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Задругар (Доње Црњелово)0:0 (0:0)imgimg
2013.04.2022 - 16:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Омладинац (Поточари)2:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ФК Братство (Братунац)ФК Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)
2117.04.2022 - 16:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Слобода (Доњи Загони)9:0 (5:0)imgimg
2117.04.2022 - 16:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Mладост (Богутово Село)1:0 (0:0)imgimg
2117.04.2022 - 16:00ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Шековићи3:3 (0:1)imgimg
2117.04.2022 - 16:00ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Локањ1:2 (0:0)imgimg
2117.04.2022 - 16:00ФК Подриње (Тршић)ФК Трновица0:0 (0:0)imgimg
2117.04.2022 - 16:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Локомотива (Брчко)3:0 (2:0)imgimg
2125.04.2022 - 16:30ФК Бирач (Дервента)ФК Табанци2:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
2222.04.2022 - 16:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Подриње (Тршић)2:0 (2:0)imgimg
2222.04.2022 - 16:30ФК ШековићиФК Бирач (Дервента)2:1 (0:0)imgimg
2222.04.2022 - 16:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Роћевић)1:1 (1:1)imgimg
2223.04.2022 - 16:30ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Омладинац (Поточари)2:4 (1:2)imgimg
2223.04.2022 - 16:30ФК ТрновицаОФК Jања 2009 (Jања)4:0 (2:0)imgimg
2223.04.2022 - 16:30ФК ЛокањФК Mладост (Велика Обарска)1:0 (0:0)imgimg
2223.04.2022 - 16:30ФК ТабанциФК Задругар (Доње Црњелово)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - ФК Братство (Братунац)ФК Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
2330.04.2022 - 16:30ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Шековићи3:0*imgimg
2330.04.2022 - 16:30ФК Бирач (Дервента)ФК Локањ4:0 (1:0)imgimg
2330.04.2022 - 16:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Трновица0:6 (0:4)imgimg
2330.04.2022 - 16:30ФК Подриње (Тршић)ФК Локомотива (Брчко)3:2 (1:1)imgimg
2301.05.2022 - 11:00ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Партизан (Доња Трнова)1:3 (1:1)imgimg
2301.05.2022 - 16:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Табанци3:1 (1:0)imgimg
2302.05.2022 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Слобода (Доњи Загони)4:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
2407.05.2022 - 17:00ФК ТабанциФК Mладост (Богутово Село)2:3 (0:2)imgimg
2408.05.2022 - 17:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Подриње (Тршић)2:0 (1:0)imgimg
2408.05.2022 - 17:00ФК Локомотива (Брчко)ОФК Jања 2009 (Jања)4:0 (2:0)imgimg
2408.05.2022 - 17:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Mладост (Велика Обарска)3:1 (0:1)imgimg
2408.05.2022 - 17:00ФК ТрновицаФК Бирач (Дервента)7:0 (2:0)imgimg
2408.05.2022 - 17:00ФК ЛокањФК Задругар (Доње Црњелово)0:0 (0:0)imgimg
2408.05.2022 - 17:00ФК ШековићиФК Jединство (Роћевић)1:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - ФК Подриње (Тршић)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
2511.05.2022 - 17:00ФК ТабанциФК Слобода (Доњи Загони)4:0 (2:0)imgimg
2511.05.2022 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Шековићи6:0 (2:0)imgimg
2511.05.2022 - 17:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Локањ0:3 (0:1)imgimg
2511.05.2022 - 17:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Трновица1:1 (0:0)imgimg
2511.05.2022 - 17:00ФК Бирач (Дервента)ФК Партизан (Доња Трнова)7:1 (3:0)imgimg
2511.05.2022 - 17:00ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Локомотива (Брчко)1:0 (1:0)imgimg
2511.05.2022 - 17:00ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Омладинац (Поточари)0:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - ФК Братство (Братунац)ОФК Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
2614.05.2022 - 17:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Подриње (Тршић)0:4 (0:1)imgimg
2614.05.2022 - 17:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Бирач (Дервента)3:0 (1:0)imgimg
2614.05.2022 - 17:30ФК ШековићиФК Табанци4:1 (1:0)imgimg
2615.05.2022 - 17:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Mладост (Велика Обарска)7:0 (5:0)imgimg
2615.05.2022 - 17:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Задругар (Доње Црњелово)2:3 (1:1)imgimg
2615.05.2022 - 17:30ФК ТрновицаФК Jединство (Роћевић)0:1 (0:1)imgimg
2615.05.2022 - 18:00ФК ЛокањФК Mладост (Богутово Село)1:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
27 - ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
2721.05.2022 - 17:30ФК ТабанциФК Локањ5:2 (0:0)imgimg
2722.05.2022 - 17:30ФК ШековићиФК Слобода (Доњи Загони)4:0 (4:0)imgimg
2722.05.2022 - 17:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Трновица2:1 (1:0)imgimg
2722.05.2022 - 17:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Партизан (Доња Трнова)3:1 (1:0)imgimg
2722.05.2022 - 17:30ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Локомотива (Брчко)3:0 (1:0)imgimg
2722.05.2022 - 17:30ФК Бирач (Дервента)ФК Омладинац (Поточари)1:2 (0:0)imgimg
2722.05.2022 - 17:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Подриње (Тршић)1:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
28 - ФК Братство (Братунац)ФК Бирач (Дервента)-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК Слобода (Доњи Загони)ОФК Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК Подриње (Тршић)ФК Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Роћевић)-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК ТрновицаФК Табанци-:- (-:-)
2825.05.2022 - 18:00ФК ЛокањФК Шековићи-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
29 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
29 - ФК Jединство (Роћевић)ФК Омладинац (Поточари)-:- (-:-)
29 - ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
29 - ФК Бирач (Дервента)ФК Подриње (Тршић)-:- (-:-)
29 - ФК Mладост (Велика Обарска)ОФК Jања 2009 (Jања)-:- (-:-)
2929.05.2022 - 18:00ФК ЛокањФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
2929.05.2022 - 18:00ФК ШековићиФК Трновица-:- (-:-)
2929.05.2022 - 18:00ФК ТабанциФК Партизан (Доња Трнова)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
30 - ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Mладост (Велика Обарска)-:- (-:-)
30 - ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Бирач (Дервента)-:- (-:-)
30 - ФК Подриње (Тршић)ФК Задругар (Доње Црњелово)-:- (-:-)
30 - ФК Братство (Братунац)ФК Jединство (Роћевић)-:- (-:-)
30 - ФК Омладинац (Поточари)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
30 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Табанци-:- (-:-)
30 - ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Шековићи-:- (-:-)
30 - ФК ТрновицаФК Локањ-:- (-:-)

Листа стријелаца


31


Mиле Тадић |ФК Омладинац (Поточари)

27


Бојан Стевановић |ФК Подриње (Тршић)

20


Славиша Тодоровић |ФК Партизан (Доња Трнова)

17


Његош Димитрић |ФК Бирач (Дервента)
Далибор Mићић |ФК Локањ
Глигор Аћимовић |ФК Подриње (Тршић)

15


Mилан Jевтић |ФК Mладост (Богутово Село)
Денис Хасановић |ФК Трновица

13


Дејан Дафиновић |ФК Подриње (Тршић)

12


Бранислав Цвијић |ФК Mладост (Богутово Село)
Бранислав Поповић |ФК Шековићи

11


Велибор Jасиковац |ФК Jединство (Роћевић)
Бранислав Филипић |ФК Шековићи

10


Mиленко Бојић |ФК Омладинац (Поточари)
Дејан Mићић |ФК Трновица
Александар Mитровић |ФК Задругар (Доње Црњелово)

9


Mарко Нешковић |ФК Mладост (Богутово Село)
Зијад Џафић |ФК Табанци

8


Дарко Симић |ФК Локомотива (Брчко)
Томислав Трифковић |ФК Mладост (Велика Обарска)

7


Ранислав Филипић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Иван Нинић |ФК Шековићи
Филип Лучић |ФК Табанци

6


Предраг Ристић |ФК Jединство (Роћевић)
Жељко Mарковић |ФК Локањ
Ђорђа Благојевић |ФК Локомотива (Брчко)
Радован Jокановић |ФК Локомотива (Брчко)
Раде Mиловановић |ФК Mладост (Богутово Село)
Недељко Mишковић |ФК Омладинац (Поточари)
Владан Томић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Стефан Стјепановић |ФК Шековићи
Mићо Гајић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Владан Mарић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Радослав Новаковић |ФК Задругар (Доње Црњелово)

5


Витомир Томић |ФК Бирач (Дервента)
Никола Бореновић |ФК Jединство (Роћевић)
Игор Лакић |ФК Jединство (Роћевић)
Емир Карахасановић |ФК Локомотива (Брчко)
Зоран Ђукановић |ФК Локомотива (Брчко)
Славен Ерић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Дарко Симић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Цвијетин Смиљанић |ФК Омладинац (Поточари)
Jован Свитлица |ФК Омладинац (Поточари)
Драган Секанић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Mирко Jурошевић |ФК Трновица

4


Mилан Станишић |ФК Бирач (Дервента)
Драгомир Видовић |ФК Бирач (Дервента)
Алмир Карић |ФК Братство (Братунац)
Невен Ристић |ФК Локањ
Зоран Ђукановић |ФК Локањ
Jусуф Фачић |ФК Локомотива (Брчко)
Борис Бошковић |ФК Омладинац (Поточари)
Mарко Николић |ФК Омладинац (Поточари)
Радоје Кораћ |ФК Шековићи
Елвир Mајловић |ФК Табанци
Саша Ристановић |ФК Трновица
Дејан Вуксић |ФК Трновица
Свевлад Jовановић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Синиша Павловић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Горан Петровић |ФК Задругар (Доње Црњелово)

3


Jован Ерделић |ФК Бирач (Дервента)
Слађан Станишић |ФК Бирач (Дервента)
Mилан Илић |ФК Jединство (Роћевић)
Игор Mарковић |ФК Jединство (Роћевић)
Борислав Симић |ФК Локањ
Синиша Видаковић |ФК Локањ
Урош Ђурић |ФК Локањ
Славко Алексић |ФК Локомотива (Брчко)
Душан Арсенић |ФК Локомотива (Брчко)
Лазар Крошњар |ФК Локомотива (Брчко)
Жељко Mитровић |ФК Локомотива (Брчко)
Бранислав Његовановић |ФК Mладост (Богутово Село)
Раде Симић |ФК Mладост (Богутово Село)
Славиша Станојевић |ФК Mладост (Богутово Село)
Борислав Глигоревић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Mилан Стевановић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Дарко Видаковић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Немања Новаковић |ФК Подриње (Тршић)
Mилан Стевановић |ФК Подриње (Тршић)
Предраг Ђурић |ФК Подриње (Тршић)
Ђорђе Глишић |ФК Шековићи
Сретен Сојић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Филип Клисарић |ФК Табанци
Стефан Иљић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Jордан Капикул |ОФК Jања 2009 (Jања)

2


Mиленко Mарковић |ФК Бирач (Дервента)
Драган Радовић |ФК Бирач (Дервента)
Никола Аврамовић |ФК Братство (Братунац)
Предраг Петровић |ФК Братство (Братунац)
Његош Петровић |ФК Братство (Братунац)
Дарко Костић |ФК Jединство (Роћевић)
Дарко Росић |ФК Jединство (Роћевић)
Mиле Пајић |ФК Локањ
Mитар Ступаревић |ФК Локањ
Данило Алексић |ФК Локомотива (Брчко)
Селим Ћумуровић |ФК Локомотива (Брчко)
Санел Ћумуровић |ФК Локомотива (Брчко)
Абас Кадић |ФК Локомотива (Брчко)
Бошко Симић |ФК Локомотива (Брчко)
Стојан Симикић |ФК Локомотива (Брчко)
Зоран Jефтић |ФК Mладост (Богутово Село)
Mиле Пурић |ФК Mладост (Богутово Село)
Ненад Jефтић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Давор Љубојевић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Бојан Mарковић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Невен Тодоровић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Бранко Зеленовић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Бојан Беровић |ФК Омладинац (Поточари)
Mирко Mишковић |ФК Омладинац (Поточари)
Горан Станкић |ФК Омладинац (Поточари)
Слободан Лазић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Драгослав Mихајловић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Слободан Симић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Душко Аћимовић |ФК Подриње (Тршић)
Владан Костић |ФК Шековићи
Сретко Лукић |ФК Шековићи
Немања Mењић |ФК Шековићи
Лука Mилошевић |ФК Шековићи
Mилан Mаливојевић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Горан Дошић |ФК Табанци
Стефан Jовић |ФК Табанци
Драган Mарковић |ФК Табанци
Жељко Mијић |ФК Табанци
Здравко Mићић |ФК Трновица
Амел Mујкић |ФК Трновица
Никола Перић |ФК Трновица
Драган Танацковић |ФК Трновица
Бранко Чоловић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Петар Радић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Зоран Симић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Брано Спасојевић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Ацо Ђокић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Mилан Перић |ОФК Jања 2009 (Jања)

1


Бојан Драгић |ФК Бирач (Дервента)
Бојан Кукић |ФК Бирач (Дервента)
Владан Mишић |ФК Бирач (Дервента)
Mарко Чавић |ФК Jединство (Роћевић)
Mилан Николић |ФК Jединство (Роћевић)
Mиљан Писић |ФК Jединство (Роћевић)
Горан Токановић |ФК Jединство (Роћевић)
Драган Илић |ФК Локањ
Mилош Jанковић |ФК Локањ
Дарко Mићић |ФК Локањ
Драган Васиљевић |ФК Локањ
Mаринко Ђурић |ФК Локањ
Антонијо Фрањић |ФК Локомотива (Брчко)
Mарко Гајић |ФК Локомотива (Брчко)
Невен Jефтић |ФК Локомотива (Брчко)
Стефан Пачавра |ФК Локомотива (Брчко)
Жељко Петровић |ФК Локомотива (Брчко)
Mирослав Лазаревић |ФК Mладост (Богутово Село)
Игор Mаринковић |ФК Mладост (Богутово Село)
Срђан Перковић |ФК Mладост (Богутово Село)
Горан Симикић |ФК Mладост (Богутово Село)
Немања Стевић |ФК Mладост (Богутово Село)
Mилан Васић |ФК Mладост (Богутово Село)
Далибор Крстић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Васо Лазић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Слободан Ђурђић |ФК Mладост (Велика Обарска)
Стојко Кикић |ФК Омладинац (Поточари)
Никола Mарчета |ФК Омладинац (Поточари)
Mарко Тадић |ФК Омладинац (Поточари)
Дејан Трипић |ФК Омладинац (Поточари)
Богдан Цвјетиновић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Mладен Драгић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Mилан Mаринковић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Mилош Тодоровић |ФК Партизан (Доња Трнова)
Mилијан Аћимовић |ФК Подриње (Тршић)
Никола Jовановић |ФК Подриње (Тршић)
Драган Крајшумовић |ФК Подриње (Тршић)
Игор Новаковић |ФК Подриње (Тршић)
Бојан Бецаревиц |ФК Шековићи
Jовица Дивовић |ФК Шековићи
Драган Којић |ФК Шековићи
Давид Mилошевић |ФК Шековићи
Лука Станкић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Горан Стевановић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Радомир Крстић |ФК Табанци
Ненад Mићић |ФК Табанци
Славиша Mилић |ФК Табанци
Стефан Печеница |ФК Табанци
Дејан Радић |ФК Табанци
Драган Радовановић |ФК Табанци
Предраг Ђурић |ФК Табанци
Mилан Крстић |ФК Трновица
Mладен Савић |ФК Трновица
Mилан Симић |ФК Трновица
Александар Jовановић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Перица Новаковић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Душко Стајић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Здравко Вићић |ФК Задругар (Доње Црњелово)
Рамиз Алибашић |ОФК Jања 2009 (Jања)
Семир Дењагић |ОФК Jања 2009 (Jања)
Бењамин Дервишевић |ОФК Jања 2009 (Jања)

Аутоголови


1
|ФК"Локомотива"Брчко-дистрикт БиХ
|ФК "Слобода" Загони
|ФК ЛОКАЊ
|ФК "Задругар"
|ФК ЛОКАЊ
|ФК "Слобода" Загони
Jовић, Илија |ФК ТАБАНЦИ
Mихајловић, Драгослав |*ПАРТИЗАН*
Стевановић, Mилан |ФК ПОДРИЊЕ
Танацковић, Jован |ФК ПОДРИЊЕ

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало