Регионална лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
112.08.2018 - 18:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Слобода Загони (Д. Загони)0:4 (0:3)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК ЧелопекФК Бирач (Дервента)4:1 (1:0)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК ШековићиФК Jединство (Роћевић)3:2 (1:1)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК MилићиФК Рудар 1925 (Угљевик)1:0 (1:0)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК Локомотива (Брчко)ФК БСК Лединци (Батковић)3:2 (0:0)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Подриње (Тршић)1:1 (0:0)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mајевица (Лопаре)0:0 (0:0)imgimg
112.08.2018 - 18:00ФК ТрновицаФК Власеница1:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
219.08.2018 - 17:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Власеница2:1 (0:1)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Mајевица (Лопаре)ФК Трновица0:2 (0:0)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Подриње (Тршић)ФК Mладост (Богутово Село)3:1 (1:0)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Партизан (Доња Трнова)1:0 (1:0)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Локомотива (Брчко)5:0 (3:0)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Mилићи3:1 (0:1)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Бирач (Дервента)ФК Шековићи2:0 (1:0)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Челопек2:0 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
326.08.2018 - 17:30ФК ЧелопекФК Слобода Загони (Д. Загони)1:0 (1:0)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК ШековићиФК Омладинац (Поточари)2:0 (0:0)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК MилићиФК Бирач (Дервента)1:0 (1:0)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Роћевић)2:1 (1:0)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Рудар 1925 (Угљевик)0:0 (0:0)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК БСК Лединци (Батковић)5:2 (3:1)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК ТрновицаФК Подриње (Тршић)1:1 (1:0)imgimg
326.08.2018 - 17:30ФК ВласеницаФК Mајевица (Лопаре)2:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
402.09.2018 - 17:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Mајевица (Лопаре)9:1 (6:0)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК Подриње (Тршић)ФК Власеница4:1 (1:1)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Трновица3:0 (0:0)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mладост (Богутово Село)2:1 (0:1)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Партизан (Доња Трнова)2:0 (0:0)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК Бирач (Дервента)ФК Локомотива (Брчко)2:1 (2:1)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Mилићи1:1 (0:0)imgimg
402.09.2018 - 17:00ФК ЧелопекФК Шековићи2:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
508.09.2018 - 17:00ФК ВласеницаФК БСК Лединци (Батковић)0:1 (0:1)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК ШековићиФК Слобода Загони (Д. Загони)1:0 (1:0)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК MилићиФК Челопек5:0 (1:0)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Омладинац (Поточари)1:1 (0:1)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Бирач (Дервента)3:0 (1:0)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Роћевић)6:2 (3:0)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК ТрновицаФК Рудар 1925 (Угљевик)2:2 (0:1)imgimg
509.09.2018 - 17:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Подриње (Тршић)0:5 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
616.09.2018 - 16:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Подриње (Тршић)4:1 (3:1)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Mајевица (Лопаре)3:0 (2:0)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Власеница2:0 (1:0)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Трновица4:0 (1:0)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК Бирач (Дервента)ФК Mладост (Богутово Село)1:2 (0:1)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Партизан (Доња Трнова)3:1 (1:1)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК ЧелопекФК Локомотива (Брчко)4:0 (2:0)imgimg
616.09.2018 - 16:30ФК ШековићиФК Mилићи2:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
723.09.2018 - 13:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Рудар 1925 (Угљевик)0:3 (0:1)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК MилићиФК Слобода Загони (Д. Загони)3:0 (2:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Шековићи1:1 (0:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Челопек0:2 (0:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Омладинац (Поточари)1:0 (1:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК ТрновицаФК Бирач (Дервента)0:1 (0:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК ВласеницаФК Jединство (Роћевић)0:0 (0:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК Подриње (Тршић)ФК БСК Лединци (Батковић)3:0 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
830.09.2018 - 16:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК БСК Лединци (Батковић)3:2 (1:1)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Подриње (Тршић)2:2 (1:0)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Mајевица (Лопаре)9:0 (5:0)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК Бирач (Дервента)ФК Власеница0:3 (0:2)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Трновица4:0 (1:0)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК ЧелопекФК Mладост (Богутово Село)1:0 (0:0)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК ШековићиФК Партизан (Доња Трнова)7:3 (2:1)imgimg
830.09.2018 - 16:00ФК MилићиФК Локомотива (Брчко)3:1 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
906.10.2018 - 15:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Слобода Загони (Д. Загони)3:2 (0:0)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Шековићи5:1 (2:1)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК ТрновицаФК Челопек1:1 (1:0)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК ВласеницаФК Омладинац (Поточари)4:1 (2:0)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК Mајевица (Лопаре)ФК Бирач (Дервента)1:4 (1:1)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК Подриње (Тршић)ФК Jединство (Роћевић)3:2 (1:2)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:0 (0:0)imgimg
907.11.2018 - 14:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Mилићи2:1 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1014.10.2018 - 15:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Рудар 1925 (Угљевик)0:0 (0:0)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК Jединство (Роћевић)ФК БСК Лединци (Батковић)4:1 (3:1)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК Бирач (Дервента)ФК Подриње (Тршић)5:1 (3:1)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Mајевица (Лопаре)4:1 (1:1)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК ЧелопекФК Власеница2:2 (2:1)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК ШековићиФК Трновица2:1 (1:0)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК MилићиФК Mладост (Богутово Село)2:1 (1:0)imgimg
1014.10.2018 - 15:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Партизан (Доња Трнова)2:2 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1120.10.2018 - 14:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Слобода Загони (Д. Загони)2:0 (0:0)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Локомотива (Брчко)4:1 (2:0)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК ТрновицаФК Mилићи1:1 (0:1)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК ВласеницаФК Шековићи2:1 (0:0)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК Mајевица (Лопаре)ФК Челопек2:2 (1:0)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК Подриње (Тршић)ФК Омладинац (Поточари)5:2 (0:1)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Бирач (Дервента)1:0 (0:0)imgimg
1121.10.2018 - 14:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Jединство (Роћевић)3:1 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1228.10.2018 - 14:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Jединство (Роћевић)3:1 (1:0)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК Бирач (Дервента)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:2 (1:1)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК Омладинац (Поточари)ФК БСК Лединци (Батковић)3:3 (3:1)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК ЧелопекФК Подриње (Тршић)1:0 (0:0)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК ШековићиФК Mајевица (Лопаре)8:0 (4:0)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК MилићиФК Власеница0:0 (0:0)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Трновица0:6 (0:3)imgimg
1228.10.2018 - 14:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Mладост (Богутово Село)2:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1304.11.2018 - 14:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Слобода Загони (Д. Загони)1:0 (0:0)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК ТрновицаФК Партизан (Доња Трнова)0:0 (0:0)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК ВласеницаФК Локомотива (Брчко)4:2 (2:0)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Mилићи2:4 (2:1)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК Подриње (Тршић)ФК Шековићи5:0 (4:0)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Челопек1:0 (1:0)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Омладинац (Поточари)3:0 (2:0)imgimg
1304.11.2018 - 14:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Бирач (Дервента)2:2 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1411.11.2018 - 13:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Бирач (Дервента)2:2 (2:1)imgimg
1411.11.2018 - 13:30ФК ЧелопекФК Рудар 1925 (Угљевик)0:2 (0:0)imgimg
1411.11.2018 - 13:30ФК ШековићиФК БСК Лединци (Батковић)2:0 (0:0)imgimg
1411.11.2018 - 13:30ФК MилићиФК Подриње (Тршић)2:1 (1:1)imgimg
1411.11.2018 - 13:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Mајевица (Лопаре)7:0 (2:0)imgimg
1411.11.2018 - 13:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Власеница1:2 (0:1)imgimg
1411.11.2018 - 13:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Трновица1:1 (1:0)imgimg
1425.11.2018 - 13:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Jединство (Роћевић)3:2 (2:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1518.11.2018 - 13:00ФК ТрновицаФК Слобода Загони (Д. Загони)3:2 (1:1)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК ВласеницаФК Mладост (Богутово Село)3:0 (2:0)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Партизан (Доња Трнова)1:5 (1:2)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК Подриње (Тршић)ФК Локомотива (Брчко)7:0 (7:0)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Mилићи2:0 (1:0)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Шековићи1:1 (0:0)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Челопек2:0 (0:0)imgimg
1518.11.2018 - 13:00ФК Бирач (Дервента)ФК Омладинац (Поточари)3:1 (2:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1610.03.2019 - 14:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Омладинац (Поточари)2:1 (2:0)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК Бирач (Дервента)ФК Челопек0:0 (0:0)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Шековићи4:1 (3:0)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mилићи1:1 (0:1)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Локомотива (Брчко)2:1 (0:0)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК Подриње (Тршић)ФК Партизан (Доња Трнова)3:0 (1:0)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Mладост (Богутово Село)2:1 (2:1)imgimg
1610.03.2019 - 14:00ФК ВласеницаФК Трновица1:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1717.03.2019 - 14:30ФК ВласеницаФК Слобода Загони (Д. Загони)0:0 (0:0)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК ТрновицаФК Mајевица (Лопаре)5:1 (3:0)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Подриње (Тршић)4:1 (2:0)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК БСК Лединци (Батковић)2:0 (0:0)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:0 (1:0)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК MилићиФК Jединство (Роћевић)2:2 (1:1)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК ШековићиФК Бирач (Дервента)2:0 (0:0)imgimg
1717.03.2019 - 14:30ФК ЧелопекФК Омладинац (Поточари)1:2 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1824.03.2019 - 14:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Челопек5:0 (4:0)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Шековићи3:3 (1:1)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК Бирач (Дервента)ФК Mилићи1:1 (0:0)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Локомотива (Брчко)2:0 (1:0)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Партизан (Доња Трнова)3:1 (2:0)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Mладост (Богутово Село)2:3 (2:3)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК Подриње (Тршић)ФК Трновица1:2 (0:1)imgimg
1824.03.2019 - 14:30ФК Mајевица (Лопаре)ФК Власеница1:2 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1931.03.2019 - 15:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Слобода Загони (Д. Загони)0:2 (0:2)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК ВласеницаФК Подриње (Тршић)0:0 (0:0)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК ТрновицаФК БСК Лединци (Батковић)2:0 (1:0)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:2 (1:0)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Jединство (Роћевић)3:1 (3:0)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Бирач (Дервента)3:1 (1:1)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК MилићиФК Омладинац (Поточари)3:1 (3:0)imgimg
1931.03.2019 - 15:00ФК ШековићиФК Челопек2:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2003.04.2019 - 16:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Шековићи3:2 (2:1)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК ЧелопекФК Mилићи0:1 (0:1)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Локомотива (Брчко)0:1 (0:1)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК Бирач (Дервента)ФК Партизан (Доња Трнова)2:0 (2:0)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Mладост (Богутово Село)3:0 (1:0)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Трновица3:0 (2:0)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Власеница0:3 (0:1)imgimg
2003.04.2019 - 16:00ФК Подриње (Тршић)ФК Mајевица (Лопаре)7:0 (5:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2107.04.2019 - 16:00ФК Подриње (Тршић)ФК Слобода Загони (Д. Загони)2:1 (0:0)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК БСК Лединци (Батковић)0:3 (0:2)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК ВласеницаФК Рудар 1925 (Угљевик)4:0 (1:0)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК ТрновицаФК Jединство (Роћевић)1:0 (0:0)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Бирач (Дервента)5:1 (4:1)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Омладинац (Поточари)1:0 (0:0)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Челопек6:0 (4:0)imgimg
2107.04.2019 - 16:00ФК MилићиФК Шековићи2:1 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2214.04.2019 - 16:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Mилићи1:1 (1:0)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК ШековићиФК Локомотива (Брчко)4:0 (3:0)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК ЧелопекФК Партизан (Доња Трнова)1:1 (1:0)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Mладост (Богутово Село)2:1 (1:0)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК Бирач (Дервента)ФК Трновица3:3 (1:3)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Власеница3:2 (1:2)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mајевица (Лопаре)9:0 (4:0)imgimg
2214.04.2019 - 16:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Подриње (Тршић)1:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2321.04.2019 - 16:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Слобода Загони (Д. Загони)2:1 (0:1)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК Подриње (Тршић)ФК Рудар 1925 (Угљевик)2:1 (1:1)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК Mајевица (Лопаре)ФК Jединство (Роћевић)0:3 (0:2)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК ВласеницаФК Бирач (Дервента)3:1 (1:1)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК ТрновицаФК Омладинац (Поточари)5:0 (2:0)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Челопек3:1 (2:0)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Шековићи3:2 (0:0)imgimg
2321.04.2019 - 16:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Mилићи1:2 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2427.04.2019 - 16:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Локомотива (Брчко)2:0 (2:0)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК MилићиФК Партизан (Доња Трнова)4:2 (2:0)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК ШековићиФК Mладост (Богутово Село)7:0 (2:0)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК ЧелопекФК Трновица2:1 (1:1)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Власеница6:1 (5:0)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК Бирач (Дервента)ФК Mајевица (Лопаре)4:0 (3:0)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Подриње (Тршић)4:3 (2:1)imgimg
2427.04.2019 - 16:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК БСК Лединци (Батковић)8:0 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2504.05.2019 - 17:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Локомотива (Брчко)0:0 (0:0)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Слобода Загони (Д. Загони)4:1 (2:1)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Jединство (Роћевић)4:2 (3:1)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК Подриње (Тршић)ФК Бирач (Дервента)2:0 (1:0)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Омладинац (Поточари)1:4 (0:2)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК ВласеницаФК Челопек5:1 (2:0)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК ТрновицаФК Шековићи2:4 (0:1)imgimg
2505.05.2019 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mилићи1:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2612.05.2019 - 17:00ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Партизан (Доња Трнова)3:1 (1:0)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)1:2 (0:1)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК MилићиФК Трновица2:1 (1:0)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК ШековићиФК Власеница5:3 (4:3)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК ЧелопекФК Mајевица (Лопаре)3:2 (1:1)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Подриње (Тршић)2:0 (1:0)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК Бирач (Дервента)ФК БСК Лединци (Батковић)3:0 (2:0)imgimg
2612.05.2019 - 17:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2719.05.2019 - 17:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Слобода Загони (Д. Загони)0:0 (0:0)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Бирач (Дервента)1:3 (1:2)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Омладинац (Поточари)1:1 (1:0)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК Подриње (Тршић)ФК Челопек2:4 (2:3)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Шековићи2:3 (0:2)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК ВласеницаФК Mилићи2:3 (1:0)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК ТрновицаФК Локомотива (Брчко)5:0 (3:0)imgimg
2719.05.2019 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Партизан (Доња Трнова)0:2 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2826.05.2019 - 17:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Mладост (Богутово Село)3:0 (0:0)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Трновица1:2 (1:1)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Власеница1:3 (0:3)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК MилићиФК Mајевица (Лопаре)7:0 (4:0)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК ШековићиФК Подриње (Тршић)2:1 (0:0)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК ЧелопекФК БСК Лединци (Батковић)2:1 (0:1)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Рудар 1925 (Угљевик)2:0 (2:0)imgimg
2826.05.2019 - 17:30ФК Бирач (Дервента)ФК Jединство (Роћевић)1:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2902.06.2019 - 17:30ФК Бирач (Дервента)ФК Слобода Загони (Д. Загони)2:1 (1:1)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Омладинац (Поточари)2:2 (2:1)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Челопек2:2 (1:1)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Шековићи3:2 (3:1)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК Подриње (Тршић)ФК Mилићи2:2 (1:2)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК Mајевица (Лопаре)ФК Локомотива (Брчко)2:1 (1:0)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК ВласеницаФК Партизан (Доња Трнова)3:4 (2:2)imgimg
2902.06.2019 - 17:30ФК ТрновицаФК Mладост (Богутово Село)3:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
3009.06.2019 - 17:30ФК Слобода Загони (Д. Загони)ФК Трновица2:2 (0:1)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Власеница5:4 (3:0)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Mајевица (Лопаре)5:1 (3:0)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Подриње (Тршић)4:0 (1:0)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК MилићиФК БСК Лединци (Батковић)1:1 (0:0)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК ШековићиФК Рудар 1925 (Угљевик)3:0 (1:0)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК ЧелопекФК Jединство (Роћевић)1:0 (1:0)imgimg
3009.06.2019 - 17:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Бирач (Дервента)5:2 (1:0)imgimg