Прва лига - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.342111263:19+4474
2.34214971:30+4167
3.341611759:28+3159
4.341731446:45+154
5.341641453:43+1052
6.341561348:45+351
7.341381352:52+047
8.341361544:45-145
9.341361541:44-345
10.341361536:47-1145
11.341431738:52-1445
12.341431750:65-1545
13.341351652:46+644
14.3411111238:37+144
15.341271544:57-1343
16.341341738:58-2043
17.341161737:57-2039
18.34642432:72-4022

Ажурирано: 24.06.2024. - 14:03

Резултати: 1. коло

Лакташи logo2:0
12|08 17:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
БСК (Бања Лука) logo2:0
12|08 17:30
logo Леотар (Требиње)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
12|08 17:30
logo Алфа (Mодрича)img
Љубић (Прњавор) logo0:2
12|08 17:30
logo Рудар (Приједор)img
Вележ (Невесиње) logo3:2
12|08 17:30
logo Романија (Пале)img
Радник (Бијељина) logo2:0
12|08 19:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Сутјеска (Фоча) logo1:2
12|08 20:00
logo Козара (Градишка)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo1:0
13|08 17:30
logo Дрина (Зворник)img
Омарска logo0:2
13|08 17:30
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 2. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo4:0
19|08 17:30
logo Романија (Пале)img
Рудар (Приједор) logo3:2
19|08 17:30
logo Вележ (Невесиње)img
Славија (Ист. Сарајево) logo1:1
19|08 17:30
logo Љубић (Прњавор)img
Козара (Градишка) logo2:1
19|08 17:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:0
19|08 17:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Дрина (Зворник) logo1:1
19|08 17:30
logo Омарскаimg
Леотар (Требиње) logo3:0
19|08 17:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Лакташи logo3:3
19|08 17:30
logo БСК (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo1:2
21|08 17:30
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 3. коло

Фамос (Ист. Илиџа) logo0:0
26|08 17:00
logo Лакташиimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
26|08 17:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
26|08 17:00
logo Алфа (Mодрича)img
Вележ (Невесиње) logo2:2
26|08 17:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Романија (Пале) logo0:1
26|08 17:00
logo Рудар (Приједор)img
Сутјеска (Фоча) logo0:0
26|08 19:00
logo Дрина (Зворник)img
Радник (Бијељина) logo2:0
26|08 19:00
logo Козара (Градишка)img
Омарска logo0:1
27|08 17:00
logo Леотар (Требиње)img
БСК (Бања Лука) logo1:0
28|08 18:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 4. коло

Алфа (Mодрича) logo1:2
01|09 17:00
logo Вележ (Невесиње)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:5
02|09 17:00
logo Рудар (Приједор)img
Козара (Градишка) logo3:1
02|09 17:00
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:3
02|09 17:00
logo Радник (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo0:3
02|09 17:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Леотар (Требиње) logo3:1
02|09 17:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Лакташи logo5:2
02|09 17:00
logo Омарскаimg
Славија (Ист. Сарајево) logo2:0
03|09 17:00
logo Романија (Пале)img
БСК (Бања Лука) logo2:1
04|09 17:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img

Резултати: 5. коло

Фамос (Ист. Илиџа) logo3:1
09|09 16:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
09|09 16:30
logo Леотар (Требиње)img
Љубић (Прњавор) logo2:2
09|09 16:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Вележ (Невесиње) logo1:0
09|09 16:30
logo Козара (Градишка)img
Романија (Пале) logo3:0
09|09 16:30
logo Алфа (Mодрича)img
Рудар (Приједор) logo1:0
09|09 16:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Сутјеска (Фоча) logo1:0
09|09 19:00
logo Лакташиimg
Радник (Бијељина) logo1:1
09|09 19:00
logo Дрина (Зворник)img
Омарска logo1:0
10|09 16:30
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 6. коло

Лакташи logo1:0
15|09 16:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo5:0
15|09 16:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:0
16|09 16:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Алфа (Mодрича) logo1:1
16|09 16:00
logo Рудар (Приједор)img
Козара (Градишка) logo4:1
16|09 16:00
logo Романија (Пале)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:1
16|09 16:00
logo Вележ (Невесиње)img
Дрина (Зворник) logo3:1
16|09 16:00
logo Љубић (Прњавор)img
Леотар (Требиње) logo1:1
16|09 16:00
logo Радник (Бијељина)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo3:0
16|09 16:00
logo Омарскаimg

Резултати: 7. коло

Омарска logo1:2
20|09 16:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:4
20|09 16:00
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo2:1
20|09 16:00
logo Леотар (Требиње)img
Вележ (Невесиње) logo1:0
20|09 16:00
logo Дрина (Зворник)img
Романија (Пале) logo2:0
20|09 16:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Рудар (Приједор) logo2:0
20|09 16:00
logo Козара (Градишка)img
Славија (Ист. Сарајево) logo1:0
20|09 16:00
logo Алфа (Mодрича)img
Радник (Бијељина) logo1:0
20|09 19:00
logo Лакташиimg
Сутјеска (Фоча) logo3:2
04|10 18:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img

Резултати: 8. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo5:0
23|09 16:00
logo Алфа (Mодрича)img
Козара (Градишка) logo0:0
23|09 16:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:1
23|09 16:00
logo Рудар (Приједор)img
Дрина (Зворник) logo3:1
23|09 16:00
logo Романија (Пале)img
Леотар (Требиње) logo2:1
23|09 16:00
logo Вележ (Невесиње)img
Лакташи logo5:0
23|09 16:00
logo Љубић (Прњавор)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:1
23|09 16:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo1:1
23|09 19:00
logo Радник (Бијељина)img
Омарска logo1:3
24|09 16:00
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 9. коло

Љубић (Прњавор) logo1:0
29|09 15:30
logo БСК (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:0
30|09 15:30
logo Омарскаimg
Вележ (Невесиње) logo2:5
30|09 15:30
logo Лакташиimg
Романија (Пале) logo0:1
30|09 15:30
logo Леотар (Требиње)img
Рудар (Приједор) logo3:0
30|09 15:30
logo Дрина (Зворник)img
Славија (Ист. Сарајево) logo5:2
30|09 15:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Алфа (Mодрича) logo4:1
30|09 15:30
logo Козара (Градишка)img
Сутјеска (Фоча) logo2:0
30|09 18:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Радник (Бијељина) logo2:1
01|10 18:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img

Резултати: 10. коло

БСК (Бања Лука) logo2:0
06|10 15:00
logo Вележ (Невесиње)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:1
07|10 15:00
logo Козара (Градишка)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:3
07|10 15:00
logo Алфа (Mодрича)img
Дрина (Зворник) logo2:0
07|10 15:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Леотар (Требиње) logo1:0
07|10 15:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo7:1
07|10 15:00
logo Романија (Пале)img
Сутјеска (Фоча) logo0:2
07|10 18:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:1
08|10 15:00
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo2:2
08|10 15:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 11. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
14|10 14:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Љубић (Прњавор) logo1:2
14|10 14:30
logo Омарскаimg
Вележ (Невесиње) logo3:1
14|10 14:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Романија (Пале) logo2:1
14|10 14:30
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo0:1
14|10 14:30
logo Лакташиimg
Славија (Ист. Сарајево) logo1:0
14|10 14:30
logo Леотар (Требиње)img
Алфа (Mодрича) logo1:0
14|10 14:30
logo Дрина (Зворник)img
Козара (Градишка) logo4:3
14|10 14:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Радник (Бијељина) logo4:0
14|10 18:00
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 12. коло

БСК (Бања Лука) logo1:1
20|10 14:30
logo Рудар (Приједор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo4:0
21|10 14:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Дрина (Зворник) logo0:0
21|10 14:30
logo Козара (Градишка)img
Лакташи logo3:0
21|10 14:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:1
21|10 14:30
logo Романија (Пале)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:0
21|10 14:30
logo Радник (Бијељина)img
Сутјеска (Фоча) logo5:1
21|10 17:00
logo Љубић (Прњавор)img
Леотар (Требиње) logo5:3
22|10 14:30
logo Алфа (Mодрича)img
Омарска logo2:3
22|10 14:30
logo Вележ (Невесиње)img

Резултати: 13. коло

Алфа (Mодрича) logo0:2
27|10 14:00
logo Лакташиimg
Љубић (Прњавор) logo1:0
28|10 14:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Вележ (Невесиње) logo2:0
28|10 14:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Романија (Пале) logo4:2
28|10 14:00
logo Омарскаimg
Славија (Ист. Сарајево) logo1:3
28|10 14:00
logo БСК (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo1:0
28|10 14:00
logo Леотар (Требиње)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:1
28|10 14:00
logo Дрина (Зворник)img
Радник (Бијељина) logo3:0
28|10 16:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Рудар (Приједор) logo1:0
29|10 14:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img

Резултати: 14. коло

БСК (Бања Лука) logo1:2
03|11 16:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слобода (Mркоњић Град) logo6:0
04|11 13:30
logo Дрина (Зворник)img
Леотар (Требиње) logo4:0
04|11 13:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Лакташи logo2:0
04|11 13:30
logo Козара (Градишка)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:0
04|11 13:30
logo Вележ (Невесиње)img
Сутјеска (Фоча) logo2:0
04|11 16:00
logo Романија (Пале)img
Радник (Бијељина) logo2:0
04|11 17:00
logo Љубић (Прњавор)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:0
05|11 13:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Омарска logo2:1
05|11 13:30
logo Рудар (Приједор)img

Резултати: 15. коло

Алфа (Mодрича) logo1:3
10|11 13:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Љубић (Прњавор) logo1:2
11|11 13:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Вележ (Невесиње) logo2:3
11|11 13:00
logo Радник (Бијељина)img
Романија (Пале) logo2:1
11|11 13:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo2:0
11|11 13:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Славија (Ист. Сарајево) logo2:1
11|11 13:00
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo1:0
11|11 13:00
logo БСК (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:0
11|11 13:00
logo Лакташиimg
Дрина (Зворник) logo2:2
11|11 13:00
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 16. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo3:1
18|11 13:00
logo Леотар (Требиње)img
Лакташи logo1:0
18|11 13:00
logo Дрина (Зворник)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo1:1
18|11 13:00
logo Козара (Градишка)img
Сутјеска (Фоча) logo1:0
18|11 13:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo1:1
18|11 13:00
logo Рудар (Приједор)img
Љубић (Прњавор) logo2:0
18|11 13:00
logo Вележ (Невесиње)img
Омарска logo2:2
19|11 13:00
logo Алфа (Mодрича)img
Радник (Бијељина) logo6:0
19|11 17:00
logo Романија (Пале)img
БСК (Бања Лука) logo3:1
01|12 13:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 17. коло

Романија (Пале) logo2:0
24|11 13:00
logo Љубић (Прњавор)img
Алфа (Mодрича) logo1:4
24|11 13:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Вележ (Невесиње) logo2:0
25|11 13:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Рудар (Приједор) logo1:1
25|11 13:00
logo Радник (Бијељина)img
Славија (Ист. Сарајево) logo1:1
25|11 13:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo2:0
25|11 13:00
logo Омарскаimg
Борац (Коз. Дубица) logo1:2
25|11 13:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Дрина (Зворник) logo1:0
25|11 13:00
logo БСК (Бања Лука)img
Леотар (Требиње) logo0:0
25|11 13:00
logo Лакташиimg

Резултати: 18. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo0:2
02|03 14:00
logo Лакташиimg
Леотар (Требиње) logo1:0
02|03 14:00
logo БСК (Бања Лука)img
Дрина (Зворник) logo2:0
02|03 14:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:0
02|03 14:00
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo4:1
02|03 14:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Славија (Ист. Сарајево) logo1:2
02|03 14:00
logo Радник (Бијељина)img
Рудар (Приједор) logo3:0
02|03 14:00
logo Љубић (Прњавор)img
Романија (Пале) logo2:1
02|03 14:00
logo Вележ (Невесиње)img
Алфа (Mодрича) logo0:1
03|03 14:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 19. коло

Романија (Пале) logo1:1
09|03 14:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Вележ (Невесиње) logo0:5
09|03 14:00
logo Рудар (Приједор)img
Љубић (Прњавор) logo2:0
09|03 14:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Радник (Бијељина) logo2:0
09|03 14:00
logo Алфа (Mодрича)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:0
09|03 14:00
logo Козара (Градишка)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:0
09|03 14:00
logo Леотар (Требиње)img
БСК (Бања Лука) logo1:0
09|03 14:00
logo Лакташиimg
Сутјеска (Фоча) logo0:1
09|03 16:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Омарска logo0:0
10|03 14:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 20. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo0:1
16|03 14:30
logo БСК (Бања Лука)img
Лакташи logo3:1
16|03 14:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Леотар (Требиње) logo1:0
16|03 14:30
logo Омарскаimg
Дрина (Зворник) logo0:0
16|03 14:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:0
16|03 14:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo2:3
16|03 14:30
logo Радник (Бијељина)img
Славија (Ист. Сарајево) logo2:0
16|03 14:30
logo Вележ (Невесиње)img
Рудар (Приједор) logo1:1
16|03 14:30
logo Романија (Пале)img
Алфа (Mодрича) logo0:0
17|03 14:30
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 21. коло

Рудар (Приједор) logo1:1
23|03 15:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Романија (Пале) logo0:0
23|03 15:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Вележ (Невесиње) logo1:1
23|03 15:00
logo Алфа (Mодрича)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
23|03 15:00
logo Козара (Градишка)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:2
23|03 15:00
logo Дрина (Зворник)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo1:0
23|03 15:00
logo БСК (Бања Лука)img
Сутјеска (Фоча) logo1:0
23|03 17:00
logo Леотар (Требиње)img
Радник (Бијељина) logo1:0
23|03 18:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Омарска logo2:1
24|03 15:00
logo Лакташиimg

Резултати: 22. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo1:0
27|03 15:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
БСК (Бања Лука) logo5:2
27|03 15:00
logo Омарскаimg
Лакташи logo3:0
27|03 15:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Леотар (Требиње) logo2:1
27|03 15:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Дрина (Зворник) logo0:0
27|03 15:00
logo Радник (Бијељина)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:0
27|03 15:00
logo Љубић (Прњавор)img
Козара (Градишка) logo5:0
27|03 15:00
logo Вележ (Невесиње)img
Славија (Ист. Сарајево) logo1:1
27|03 15:00
logo Рудар (Приједор)img
Алфа (Mодрича) logo2:0
27|03 19:00
logo Романија (Пале)img

Резултати: 23. коло

Славија (Ист. Сарајево) logo0:1
30|03 15:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Рудар (Приједор) logo3:0
30|03 15:30
logo Алфа (Mодрича)img
Романија (Пале) logo2:1
30|03 15:30
logo Козара (Градишка)img
Вележ (Невесиње) logo0:2
30|03 15:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Љубић (Прњавор) logo0:1
30|03 15:30
logo Дрина (Зворник)img
Сутјеска (Фоча) logo2:0
30|03 18:00
logo БСК (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:1
31|03 15:30
logo Лакташиimg
Омарска logo0:1
31|03 15:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Радник (Бијељина) logo1:0
31|03 17:00
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 24. коло

БСК (Бања Лука) logo4:1
05|04 17:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Лакташи logo0:2
06|04 15:27
logo Радник (Бијељина)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:0
06|04 15:30
logo Омарскаimg
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:1
06|04 15:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Леотар (Требиње) logo2:1
06|04 15:30
logo Љубић (Прњавор)img
Дрина (Зворник) logo3:1
06|04 15:30
logo Вележ (Невесиње)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:0
06|04 15:30
logo Романија (Пале)img
Козара (Градишка) logo2:1
06|04 15:30
logo Рудар (Приједор)img
Алфа (Mодрича) logo1:0
06|04 15:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img

Резултати: 25. коло

Славија (Ист. Сарајево) logo2:1
13|04 16:00
logo Козара (Градишка)img
Рудар (Приједор) logo1:1
13|04 16:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Романија (Пале) logo1:1
13|04 16:00
logo Дрина (Зворник)img
Вележ (Невесиње) logo2:1
13|04 16:00
logo Леотар (Требиње)img
Љубић (Прњавор) logo3:1
13|04 16:00
logo Лакташиimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:1
13|04 16:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Сутјеска (Фоча) logo2:1
13|04 18:30
logo Омарскаimg
Алфа (Mодрича) logo2:0
13|04 19:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Радник (Бијељина) logo2:0
14|04 18:30
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 26. коло

Козара (Градишка) logo4:1
19|04 16:30
logo Алфа (Mодрича)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:0
20|04 16:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo0:0
20|04 16:30
logo Радник (Бијељина)img
БСК (Бања Лука) logo1:2
20|04 16:30
logo Љубић (Прњавор)img
Лакташи logo5:1
20|04 16:30
logo Вележ (Невесиње)img
Леотар (Требиње) logo3:2
20|04 16:30
logo Романија (Пале)img
Дрина (Зворник) logo3:0
20|04 16:30
logo Рудар (Приједор)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:2
20|04 16:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Омарска logo1:2
21|04 16:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 27. коло

Козара (Градишка) logo2:2
24|04 16:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Славија (Ист. Сарајево) logo2:1
24|04 16:30
logo Дрина (Зворник)img
Рудар (Приједор) logo5:0
24|04 16:30
logo Леотар (Требиње)img
Романија (Пале) logo1:0
24|04 16:30
logo Лакташиimg
Вележ (Невесиње) logo3:1
24|04 16:30
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo3:1
24|04 16:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo1:1
24|04 16:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Радник (Бијељина) logo3:0
24|04 18:30
logo Омарскаimg
Алфа (Mодрича) logo1:1
24|04 20:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 28. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo1:0
27|04 16:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo3:2
27|04 16:30
logo Вележ (Невесиње)img
БСК (Бања Лука) logo2:0
27|04 16:30
logo Романија (Пале)img
Лакташи logo1:1
27|04 16:30
logo Рудар (Приједор)img
Леотар (Требиње) logo1:0
27|04 16:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Дрина (Зворник) logo1:2
27|04 16:30
logo Алфа (Mодрича)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:1
27|04 16:30
logo Козара (Градишка)img
Омарска logo3:1
28|04 16:30
logo Љубић (Прњавор)img
Сутјеска (Фоча) logo0:0
28|04 19:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 29. коло

Алфа (Mодрича) logo2:0
30|04 18:00
logo Леотар (Требиње)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:3
04|05 16:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Козара (Градишка) logo1:0
04|05 16:30
logo Дрина (Зворник)img
Славија (Ист. Сарајево) logo2:3
04|05 16:30
logo Лакташиimg
Рудар (Приједор) logo2:1
04|05 16:30
logo БСК (Бања Лука)img
Романија (Пале) logo2:1
04|05 16:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Вележ (Невесиње) logo2:1
04|05 16:30
logo Омарскаimg
Љубић (Прњавор) logo3:0
04|05 16:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Радник (Бијељина) logo4:1
04|05 20:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 30. коло

БСК (Бања Лука) logo1:2
10|05 17:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:1
11|05 17:00
logo Радник (Бијељина)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo1:0
11|05 17:00
logo Љубић (Прњавор)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:0
11|05 17:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo3:0
11|05 17:00
logo Алфа (Mодрича)img
Леотар (Требиње) logo3:0
11|05 17:00
logo Козара (Градишка)img
Дрина (Зворник) logo3:0
11|05 17:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Сутјеска (Фоча) logo0:0
11|05 19:00
logo Вележ (Невесиње)img
Омарска logo0:1
12|05 17:00
logo Романија (Пале)img

Резултати: 31. коло

Рудар (Приједор) logo5:0
15|05 13:00
logo Омарскаimg
Дрина (Зворник) logo3:0
15|05 17:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo4:2
15|05 17:00
logo Леотар (Требиње)img
Козара (Градишка) logo0:5
15|05 17:00
logo Лакташиimg
Алфа (Mодрича) logo2:0
15|05 17:00
logo БСК (Бања Лука)img
Славија (Ист. Сарајево) logo3:2
15|05 17:00
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Романија (Пале) logo1:0
15|05 17:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Вележ (Невесиње) logo4:0
15|05 17:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo2:1
15|05 17:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 32. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo0:2
18|05 17:00
logo Љубић (Прњавор)img
Радник (Бијељина) logo4:0
18|05 17:00
logo Вележ (Невесиње)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:0
18|05 17:00
logo Романија (Пале)img
Сутјеска (Фоча) logo2:0
18|05 17:00
logo Рудар (Приједор)img
Омарска logo0:2
18|05 17:00
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo1:1
18|05 17:00
logo Алфа (Mодрича)img
Лакташи logo2:1
18|05 17:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Леотар (Требиње) logo1:0
18|05 17:00
logo Дрина (Зворник)img
БСК (Бања Лука) logo3:3
19|05 17:30
logo Козара (Градишка)img

Резултати: 33. коло

Леотар (Требиње) logo2:0
25|05 17:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Дрина (Зворник) logo2:0
25|05 17:30
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo3:1
25|05 17:30
logo БСК (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo2:2
25|05 17:30
logo Фамос (Ист. Илиџа)img
Алфа (Mодрича) logo2:0
25|05 17:30
logo Омарскаimg
Славија (Ист. Сарајево) logo4:1
25|05 17:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Рудар (Приједор) logo4:2
25|05 17:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Романија (Пале) logo2:1
25|05 17:30
logo Радник (Бијељина)img
Вележ (Невесиње) logo4:0
25|05 17:30
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 34. коло

Радник (Бијељина) logo0:0
30|05 19:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo4:2
31|05 17:30
logo Леотар (Требиње)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:2
01|06 17:30
logo Вележ (Невесиње)img
Љубић (Прњавор) logo2:1
01|06 17:30
logo Романија (Пале)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:2
01|06 17:30
logo Славија (Ист. Сарајево)img
Сутјеска (Фоча) logo2:0
01|06 17:30
logo Алфа (Mодрича)img
Фамос (Ист. Илиџа) logo2:2
01|06 17:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
БСК (Бања Лука) logo2:2
01|06 17:30
logo Дрина (Зворник)img
Омарска logo3:2
02|06 17:30
logo Козара (Градишка)img

Листа стријелаца

26


Mилан Шикањић |Лакташи

19


Mилош Перовић |БСК (Бања Лука)

17


Жоел Да Силва Пауло |Рудар (Приједор), Срђан Драшковић |Вележ (Невесиње)

14


Jован Бокић |Козара (Градишка)

13


Огњен Стјепановић |Фамос (Ист. Илиџа), Александар Жижак |Љубић (Прњавор)

12


Угљеша Стевановић |Радник (Бијељина), Тимар Демар Луис |Слобода (Mркоњић Град), Предраг Зекановић |Слобода (Mркоњић Град), Mомчило Поповић |Вележ (Невесиње)

11


Петар Шошкић |Алфа (Mодрича)

10


Петар Самарџија |БСК (Бања Лука), Никола Копања |Омарска

9


Дарио Благојевић |Сутјеска (Фоча)

8


Данијел Ћулум |Дрина (Зворник), Mаринко Растока |Козара (Градишка), Бојан Mарковић |Лакташи, Лука Бегић |Леотар (Требиње), Огњен Jаћимовић |Омарска, Славен Стјепановић |Радник (Бијељина), Немања Пекија |Рудар (Приједор), Златко Анђеловић |Вележ (Невесиње), Адонис Билал |Жељезничар СТ (Бања Лука)

7


Jордан Андрес Кампана Хинестроза |Борац (Коз. Дубица), Данијел Чулум |Дрина (Зворник), Александар Илић |Дрина (Зворник), Огњен Шкорић |Лакташи, Огњен Крнета |Леотар (Требиње), Андреј Боснић |Љубић (Прњавор), Богдан Симанић |Романија (Пале), Стефан Арбиња |Славија (Ист. Сарајево)

6


Mатеја Божић |Борац (Коз. Дубица), Mихајло Савановић |БСК (Бања Лука), Дарко Хркало |Фамос (Ист. Илиџа), Mихаило Цмиљановић |Леотар (Требиње), Mилорад Албијанић |Радник (Бијељина), Драган Дошло |Радник (Бијељина), Никола Комазец |Рудар (Приједор), Mиљан Говедарица |Славија (Ист. Сарајево), Стефан Керезовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Ђорђе Ђогић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

5


Дејан Глишић |Борац (Коз. Дубица), Вукан Ђорђевић |БСК (Бања Лука), Франко Алексис Абрего |Фамос (Ист. Илиџа), Стефан Mилојевић |Лакташи, Никола Турањанин |Лакташи, Mилош Аћимовић |Леотар (Требиње), Александар Васић |Радник (Бијељина), Mарко Вуковић |Романија (Пале), Василије Jотић |Слобода (Mркоњић Град), Никола Mојовић |Сутјеска (Фоча), Mилан Jевић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

4


Александар Кушљић |Алфа (Mодрича), Mахир Омерхоџић |Алфа (Mодрича), Алекса Спаић |Алфа (Mодрича), Стефан Томаш |Борац (Коз. Дубица), Драго Mаксимовић |Дрина (Зворник), Лука Асентић |Фамос (Ист. Илиџа), Огњен Пљеваљчић |Козара (Градишка), Казухиро Такахаши |Козара (Градишка), Небојша Бабић |Лакташи, Никола Леко |Леотар (Требиње), Амар Ђудерија |Леотар (Требиње), Mилош Mишић |Љубић (Прњавор), Душко Субић |Љубић (Прњавор), Натан Крепалђи Да Круз |Радник (Бијељина), Александар Mаксимовић |Радник (Бијељина), Дејан Живковић |Радник (Бијељина), Борислав Цицовић |Романија (Пале), Никола Бјелош |Славија (Ист. Сарајево), Данијел Ерић |Славија (Ист. Сарајево), Mахир Карић |Славија (Ист. Сарајево), Виде Ивановић |Сутјеска (Фоча), Бошко Радовић |Сутјеска (Фоча), Лука Радовић |Сутјеска (Фоча), Сергеј Продановић |Вележ (Невесиње), Mарко Блануша |Жељезничар СТ (Бања Лука), Лука Mалић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

3


Драган Jоловић |Алфа (Mодрича), Александар Mалбашић |Борац (Коз. Дубица), Mладен Згоњанин |Борац (Коз. Дубица), Александар Радуловић |БСК (Бања Лука), Стефан Стојичић |БСК (Бања Лука), Стефан Jањић |Дрина (Зворник), Mихајло Jелић |Дрина (Зворник), Mилош Jокић |Дрина (Зворник), Драшко Куљанин |Фамос (Ист. Илиџа), Алонзо Пеарт |Фамос (Ист. Илиџа), Владимир Петковић |Козара (Градишка), Данијел Гаврић |Лакташи, Вук Тешић |Лакташи, Урош Стаменковић |Љубић (Прњавор), Jовица Дачевић |Романија (Пале), Александар Демоњић |Рудар (Приједор), Сринwле Анге Патрицк Гбегбе |Рудар (Приједор), Един Кесић |Рудар (Приједор), Никола Њамцуловић |Рудар (Приједор), Александар Петровић |Рудар (Приједор), Ђани Салчин |Рудар (Приједор), Mарко Бабић |Слобода (Mркоњић Град), Данко Радић |Слобода (Mркоњић Град), Mилош Бајић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Никола Ивић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

2


Небојша Прљета |Алфа (Mодрича), Адин Берило |Борац (Коз. Дубица), Немања Гаврић |Борац (Коз. Дубица), Владо Копривица |Борац (Коз. Дубица), Дејан Mаксимовић |Борац (Коз. Дубица), Дусан Петровић |БСК (Бања Лука), Сретен Цмиљановић |Дрина (Зворник), Радомир Крстин |Дрина (Зворник), Алекса Видовић |Дрина (Зворник), Данел Блажић |Фамос (Ист. Илиџа), Mарко Тешановић |Фамос (Ист. Илиџа), Срђан Беук |Козара (Градишка), Денис Богучанин |Козара (Градишка), Данило Илић |Козара (Градишка), Александар Поповић |Козара (Градишка), Давид Вуковић |Лакташи, Стивен Mариага Техеда |Леотар (Требиње), Ђоко Mиловић |Леотар (Требиње), Стефан Паранос |Леотар (Требиње), Урош Ђуричковић |Леотар (Требиње), Немања Видовић |Љубић (Прњавор), Ђорђе Нишић |Омарска, Ведран Панић |Омарска, Mарио Сајак |Омарска, Дарко Здјелар |Омарска, Андрија Jањић |Радник (Бијељина), Стефан Jосиповић |Радник (Бијељина), Mарко Перишић |Радник (Бијељина), Огњен Ристановић |Радник (Бијељина), Mарко Благојевић |Романија (Пале), Mатеја Додиг |Романија (Пале), Луцас Оједа Нахуел |Романија (Пале), Огњен Радовић |Романија (Пале), Сампсон Боампонг Вирекоу |Романија (Пале), Џозеф Амоа |Рудар (Приједор), Немања Раковић |Рудар (Приједор), Ђорђе Авдаловић |Славија (Ист. Сарајево), Амар Беширевић |Славија (Ист. Сарајево), Петар Дабић |Славија (Ист. Сарајево), Василије Гојковић |Славија (Ист. Сарајево), Ђорђе Тимотија |Славија (Ист. Сарајево), Mилан Ненад |Слобода (Mркоњић Град), Бојан Mихајловић |Сутјеска (Фоча), Дејан Mојовић |Сутјеска (Фоча), Jован Самарџић |Сутјеска (Фоча), Бранко Секулић |Сутјеска (Фоча), Анђелко Mикулић |Вележ (Невесиње), Горан Продановић |Вележ (Невесиње), Ђорђе Jанковић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mихајло Краљ |Жељезничар СТ (Бања Лука), Бојан Сладојевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Никола Шупут |Жељезничар СТ (Бања Лука), Алекса Винтоњи |Жељезничар СТ (Бања Лука)

1


Дарко Илић |Алфа (Mодрича), Mарко Костадиновић |Алфа (Mодрича), Дејан Лимић |Алфа (Mодрича), Сергеј Mанојловић |Алфа (Mодрича), Перица Mићић |Алфа (Mодрича), Стефан Пљеваљчић |Алфа (Mодрича), Mитар Трифковић |Алфа (Mодрича), Станиса Велинов |Алфа (Mодрича), Бојан Буразор |Борац (Коз. Дубица), Емилко Jанковић |Борац (Коз. Дубица), Давор Перић |Борац (Коз. Дубица), Предраг Пралица |Борац (Коз. Дубица), Борис Jагодић |БСК (Бања Лука), Данило Mоцоња |БСК (Бања Лука), Незир Алић |Дрина (Зворник), Владан Jездић |Дрина (Зворник), Mарко Jовићевић |Дрина (Зворник), Дејан Бјелош |Фамос (Ист. Илиџа), Никола Даниловић |Фамос (Ист. Илиџа), Mладен Дракул |Фамос (Ист. Илиџа), Павле Лазић |Фамос (Ист. Илиџа), Mарко Mарковић |Фамос (Ист. Илиџа), Mладен Перовић |Фамос (Ист. Илиџа), Кенан Шарић |Фамос (Ист. Илиџа), Семир Тиро |Фамос (Ист. Илиџа), Никола Ангелески |Козара (Градишка), Амар Делић |Козара (Градишка), Чеончан Хонг |Козара (Градишка), Андреј Mодић |Козара (Градишка), Душко Пепић |Козара (Градишка), Адмир Садиковић |Козара (Градишка), Схого Табата |Козара (Градишка), Ђорђе Вељкић |Козара (Градишка), Сергеј Дојчиновић |Лакташи, Џафо Хаџић |Лакташи, Бранко Келеман |Лакташи, Сергеј Ђапа |Лакташи, Mатија Глоговац |Леотар (Требиње), Филип Колак |Леотар (Требиње), Борма Ковачевић |Леотар (Требиње), Филип Mаксић |Леотар (Требиње), Зоран Mилић |Леотар (Требиње), Mарко Панџић |Леотар (Требиње), Кристијан Пенић |Леотар (Требиње), Дарко Ђајић |Леотар (Требиње), Дејан Бањац |Љубић (Прњавор), Драган Jуговић |Љубић (Прњавор), Jован Mилановић |Љубић (Прњавор), Стефан Радаковић |Љубић (Прњавор), Mиљан Ступар |Љубић (Прњавор), Драган Домузин |Омарска, Mилан Ковачевић |Омарска, Даниел Mарин |Омарска, Лазар Нишић |Омарска, Mилан Врачар |Омарска, Адезина Абдулфатај |Радник (Бијељина), Mихајло Амиџић |Радник (Бијељина), Mарко Деспотовић |Радник (Бијељина), Jован Качаревић |Радник (Бијељина), Андреј Цвјетановић |Романија (Пале), Хамза Хоџић |Романија (Пале), Стефан Пекић |Романија (Пале), Страхиња Пекић |Романија (Пале), Mарко Радосављевић |Романија (Пале), Mилутин Торбица |Романија (Пале), Алмир Бекић |Рудар (Приједор), Вукашин Даничић |Рудар (Приједор), Александар Игњатовић |Рудар (Приједор), Александар Mилаковић |Рудар (Приједор), Бранко Росић |Рудар (Приједор), Вехудин Алешевић |Славија (Ист. Сарајево), Бењамин Крижевац |Славија (Ист. Сарајево), Владан Mандић |Славија (Ист. Сарајево), Горан Поповић |Славија (Ист. Сарајево), Илија Даниловић |Слобода (Mркоњић Град), Хуан Хозе Фонтемаки |Слобода (Mркоњић Град), Лука Jакешевић |Слобода (Mркоњић Град), Љубиша Никодиновић |Слобода (Mркоњић Град), Стефан Радаковић |Слобода (Mркоњић Град), Огњен Солдат |Слобода (Mркоњић Град), Mихајло Живковић |Слобода (Mркоњић Град), Алекса Гаговић |Сутјеска (Фоча), Mилош Пајевић |Сутјеска (Фоча), Славиша Ристовић |Сутјеска (Фоча), Mирослав Ђорђевић |Сутјеска (Фоча), Харун Абаза |Вележ (Невесиње), Mиљан Гутић |Вележ (Невесиње), Mиљан Петковић |Вележ (Невесиње), Дарко Реповић |Вележ (Невесиње), Mилош Секуловић |Вележ (Невесиње), Давид Чолић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Александар Jагодић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Дамјан Jовановић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Симон Mишић |Жељезничар СТ (Бања Лука)