Прва лига - Преглед табела, резултата и других доступних података


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
111.08.2018 - 18:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Козара (Градишка)0:1 (0:1)imgimg
111.08.2018 - 18:00ФК Подриње (Jања)ФК Сутјеска (Фоча)1:0 (0:0)imgimg
111.08.2018 - 18:00ФК Рудар (Приједор)ФК Дрина (Зворник)0:0 (0:0)imgimg
111.08.2018 - 18:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:1 (2:1)imgimg
111.08.2018 - 19:30ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:0 (1:0)imgimg
111.08.2018 - 20:30ФК Алфа MодричаОФК Слога (Горње Црњелово)0:3 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
218.08.2018 - 17:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Славија (Ист. Сарајево)3:1 (1:1)imgimg
218.08.2018 - 17:30ФК Дрина (Зворник)ФК Алфа Mодрича1:1 (0:1)imgimg
218.08.2018 - 17:30ФК Козара (Градишка)ФК Подриње (Jања)1:0 (1:0)imgimg
218.08.2018 - 19:30ФК Борац (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)2:1 (0:1)imgimg
218.08.2018 - 20:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Рудар (Приједор)2:1 (1:1)imgimg
219.08.2018 - 17:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)0:1 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
325.08.2018 - 17:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:1 (0:0)imgimg
325.08.2018 - 17:30ФК Подриње (Jања)ФК Борац (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg
325.08.2018 - 17:30ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)0:0 (0:0)imgimg
325.08.2018 - 17:30ФК Алфа MодричаФК Сутјеска (Фоча)1:2 (1:1)imgimg
325.08.2018 - 17:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Дрина (Зворник)2:1 (2:0)imgimg
325.08.2018 - 17:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ОФК Слога (Горње Црњелово)0:2 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
401.09.2018 - 17:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ОФК Слога (Горње Црњелово)2:2 (1:1)imgimg
401.09.2018 - 17:00ФК Дрина (Зворник)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:2 (0:1)imgimg
401.09.2018 - 17:00ФК Козара (Градишка)ФК Алфа Mодрича2:4 (1:0)imgimg
401.09.2018 - 17:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Подриње (Jања)0:0 (0:0)imgimg
401.09.2018 - 19:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:2 (1:1)imgimg
401.09.2018 - 19:30ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)3:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
508.09.2018 - 17:00ФК Подриње (Jања)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:2 (0:1)imgimg
508.09.2018 - 17:00ФК Рудар (Приједор)ФК Текстилац (Дервента)0:1 (0:0)imgimg
508.09.2018 - 17:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Козара (Градишка)3:1 (2:0)imgimg
508.09.2018 - 17:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Сутјеска (Фоча)1:1 (1:1)imgimg
508.09.2018 - 17:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Дрина (Зворник)3:1 (1:0)imgimg
526.09.2018 - 16:00ФК Алфа MодричаФК Борац (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
615.09.2018 - 16:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Дрина (Зворник)4:1 (4:0)imgimg
615.09.2018 - 16:30ФК Сутјеска (Фоча)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:2 (1:1)imgimg
615.09.2018 - 16:30ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Mркоњић Град)2:0 (1:0)imgimg
615.09.2018 - 16:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа Mодрича1:1 (0:0)imgimg
615.09.2018 - 16:30ФК Подриње (Jања)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:0)imgimg
615.09.2018 - 19:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Славија (Ист. Сарајево)3:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
722.09.2018 - 16:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
722.09.2018 - 16:00ФК Алфа MодричаФК Подриње (Jања)2:1 (1:1)imgimg
722.09.2018 - 16:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Текстилац (Дервента)1:1 (0:1)imgimg
722.09.2018 - 16:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Козара (Градишка)2:0 (1:0)imgimg
722.09.2018 - 16:00ФК Дрина (Зворник)ФК Сутјеска (Фоча)1:2 (1:0)imgimg
723.09.2018 - 16:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Борац (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
829.09.2018 - 16:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Сутјеска (Фоча)2:1 (2:1)imgimg
829.09.2018 - 16:00ФК Козара (Градишка)ФК Дрина (Зворник)2:0 (1:0)imgimg
829.09.2018 - 16:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:1 (1:0)imgimg
829.09.2018 - 16:00ФК Подриње (Jања)ФК Славија (Ист. Сарајево)3:2 (2:2)imgimg
829.09.2018 - 16:00ФК Рудар (Приједор)ФК Алфа Mодрича1:1 (1:1)imgimg
830.09.2018 - 18:00ФК Борац (Бања Лука)ОФК Слога (Горње Црњелово)2:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
906.10.2018 - 15:30ФК Алфа MодричаФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:0)imgimg
906.10.2018 - 15:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Текстилац (Дервента)1:0 (1:0)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК Дрина (Зворник)ФК Борац (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg
906.10.2018 - 15:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Козара (Градишка)2:0 (0:0)imgimg
906.10.2018 - 16:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Подриње (Jања)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1013.10.2018 - 15:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)4:3 (1:3)imgimg
1013.10.2018 - 15:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Дрина (Зворник)0:0 (0:0)imgimg
1013.10.2018 - 15:00ФК Подриње (Jања)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:0 (1:0)imgimg
1013.10.2018 - 15:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:1 (1:1)imgimg
1013.10.2018 - 15:00ФК Алфа MодричаФК Славија (Ист. Сарајево)0:0 (0:0)imgimg
1016.10.2018 - 17:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Сутјеска (Фоча)3:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1120.10.2018 - 14:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:1 (0:1)imgimg
1120.10.2018 - 14:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Алфа Mодрича2:0 (1:0)imgimg
1120.10.2018 - 14:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Рудар (Приједор)2:0 (1:0)imgimg
1120.10.2018 - 14:30ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)0:0 (0:0)imgimg
1120.10.2018 - 14:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Текстилац (Дервента)0:1 (0:0)imgimg
1120.10.2018 - 14:30ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Бања Лука)1:2 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1227.10.2018 - 14:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg
1227.10.2018 - 14:30ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац (Дервента)2:1 (1:1)imgimg
1227.10.2018 - 14:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Подриње (Jања)2:4 (1:2)imgimg
1227.10.2018 - 14:30ФК Дрина (Зворник)ФК Рудар (Приједор)0:1 (0:0)imgimg
1227.10.2018 - 14:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Алфа Mодрича2:1 (0:1)imgimg
1227.10.2018 - 14:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Славија (Ист. Сарајево)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1303.11.2018 - 14:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)2:1 (1:1)imgimg
1303.11.2018 - 14:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Слога (Горње Црњелово)0:1 (0:0)imgimg
1303.11.2018 - 14:00ФК Алфа MодричаФК Дрина (Зворник)1:2 (1:0)imgimg
1303.11.2018 - 14:00ФК Рудар (Приједор)ФК Сутјеска (Фоча)2:1 (1:1)imgimg
1303.11.2018 - 14:00ФК Подриње (Jања)ФК Козара (Градишка)1:1 (1:0)imgimg
1303.11.2018 - 14:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1410.11.2018 - 13:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)4:1 (0:0)imgimg
1410.11.2018 - 13:30ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)0:1 (0:1)imgimg
1410.11.2018 - 13:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Алфа Mодрича0:0 (0:0)imgimg
1410.11.2018 - 13:30ФК Дрина (Зворник)ФК Славија (Ист. Сарајево)3:0 (1:0)imgimg
1410.11.2018 - 13:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Слобода (Mркоњић Град)2:1 (2:1)imgimg
1410.11.2018 - 16:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Подриње (Jања)4:1 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1517.11.2018 - 13:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)4:0 (1:0)imgimg
1517.11.2018 - 13:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Дрина (Зворник)1:3 (0:2)imgimg
1517.11.2018 - 13:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Сутјеска (Фоча)2:1 (1:0)imgimg
1517.11.2018 - 13:00ФК Алфа MодричаФК Козара (Градишка)0:0 (0:0)imgimg
1517.11.2018 - 13:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
1517.11.2018 - 13:00ФК Подриње (Jања)ФК Текстилац (Дервента)5:0 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1624.11.2018 - 13:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Подриње (Jања)5:1 (1:0)imgimg
1624.11.2018 - 13:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:0)imgimg
1624.11.2018 - 13:00ФК Козара (Градишка)ФК Славија (Ист. Сарајево)2:0 (1:0)imgimg
1624.11.2018 - 13:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:0 (1:0)imgimg
1624.11.2018 - 13:00ФК Дрина (Зворник)ОФК Слога (Горње Црњелово)2:2 (1:0)imgimg
1624.11.2018 - 15:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Алфа Mодрича3:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1709.03.2019 - 14:00ФК Дрина (Зворник)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:0 (1:0)imgimg
1709.03.2019 - 14:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Сутјеска (Фоча)1:0 (0:0)imgimg
1709.03.2019 - 14:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)1:1 (0:1)imgimg
1709.03.2019 - 14:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Борац (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg
1709.03.2019 - 14:00ФК Алфа MодричаФК Текстилац (Дервента)1:0 (1:0)imgimg
1709.03.2019 - 14:00ФК Рудар (Приједор)ФК Подриње (Jања)3:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1816.03.2019 - 14:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)3:1 (2:1)imgimg
1816.03.2019 - 14:30ФК Подриње (Jања)ФК Алфа Mодрича1:0 (0:0)imgimg
1816.03.2019 - 14:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:0 (0:0)imgimg
1816.03.2019 - 14:30ФК Козара (Градишка)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:1 (1:0)imgimg
1816.03.2019 - 14:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Дрина (Зворник)1:1 (0:0)imgimg
1816.03.2019 - 17:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)4:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1923.03.2019 - 14:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:2 (0:1)imgimg
1923.03.2019 - 14:30ФК Дрина (Зворник)ФК Козара (Градишка)1:0 (0:0)imgimg
1923.03.2019 - 14:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Борац (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg
1923.03.2019 - 14:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Текстилац (Дервента)0:2 (0:1)imgimg
1923.03.2019 - 14:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Подриње (Jања)2:0 (1:0)imgimg
1923.03.2019 - 14:30ФК Алфа MодричаФК Рудар (Приједор)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2030.03.2019 - 15:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Алфа Mодрича3:0 (0:0)imgimg
2030.03.2019 - 15:00ФК Рудар (Приједор)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:1 (1:0)imgimg
2030.03.2019 - 15:00ФК Подриње (Jања)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:0 (0:0)imgimg
2030.03.2019 - 15:00ФК Текстилац (Дервента)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:0 (0:0)imgimg
2030.03.2019 - 15:00ФК Козара (Градишка)ФК Сутјеска (Фоча)2:1 (1:0)imgimg
2030.03.2019 - 17:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Дрина (Зворник)1:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2105.04.2019 - 16:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Борац (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg
2106.04.2019 - 16:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:0 (1:0)imgimg
2106.04.2019 - 16:00ФК Дрина (Зворник)ФК Текстилац (Дервента)0:0 (0:0)imgimg
2106.04.2019 - 16:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Подриње (Jања)2:0 (1:0)imgimg
2106.04.2019 - 16:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Рудар (Приједор)0:1 (0:0)imgimg
2106.04.2019 - 16:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Алфа Mодрича2:2 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2213.04.2019 - 16:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Славија (Ист. Сарајево)4:0 (1:0)imgimg
2213.04.2019 - 16:00ФК Алфа MодричаФК Слобода (Mркоњић Град)2:1 (0:1)imgimg
2213.04.2019 - 16:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Слога (Горње Црњелово)2:1 (1:0)imgimg
2213.04.2019 - 16:00ФК Подриње (Jања)ФК Дрина (Зворник)4:2 (2:2)imgimg
2213.04.2019 - 16:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Сутјеска (Фоча)0:0 (0:0)imgimg
2213.04.2019 - 16:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:0 (1:0)imgimg