Прва лига футсала - Група "Исток"

Прва лига футсала - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.1492363:441929
2.1482498:653326
3.1474373:512225
4.1473464:521224
5.1462660:66-620
6.1461766:64219
7.14221048:77-298
8.14221082:135-538

Ажурирано: 09.03.2021. - 06:59

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
120.11.2020 - 19:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)2:2 (1:0)imgimg
122.11.2020 - 16:00КMФ ЉубињеКMФ Танго (Ист. Илиџа)12:12 (5:2)imgimg
122.11.2020 - 16:00КMФ Леотар (Требиње)КMФ Jахорина (Пале)5:3 (4:1)imgimg
122.11.2020 - 18:00КMФ УгљевикКMФ Невесиње11:9 (4:4)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
227.11.2020 - 18:10КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Љубиње11:0 (5:0)imgimg
228.11.2020 - 20:00КMФ НевесињеКMФ Jахорина (Пале)5:1 (1:0)imgimg
228.11.2020 - 20:00КMФ УгљевикКMФ Гласинац Соколац (Соколац)6:5 (2:2)imgimg
229.11.2020 - 20:00КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Леотар (Требиње)3:5 (1:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
305.12.2020 - 17:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Танго (Ист. Илиџа)4:2 (1:1)imgimg
305.12.2020 - 20:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Невесиње4:3 (2:1)imgimg
306.12.2020 - 16:00КMФ ЉубињеКMФ Угљевик11:8 (4:5)imgimg
306.12.2020 - 16:30КMФ Леотар (Требиње)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)5:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
411.12.2020 - 19:00КMФ НевесињеКMФ Танго (Ист. Илиџа)5:1 (3:0)imgimg
412.12.2020 - 17:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Љубиње7:0 (3:0)imgimg
412.12.2020 - 18:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Jахорина (Пале)6:3 (3:3)imgimg
413.12.2020 - 17:00КMФ УгљевикКMФ Леотар (Требиње)6:6 (6:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
516.12.2020 - 18:30КMФ ЉубињеКMФ Невесиње10:9 (4:5)imgimg
518.12.2020 - 17:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Угљевик2:1 (1:1)imgimg
518.12.2020 - 18:00КMФ Леотар (Требиње)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)3:3 (2:3)imgimg
520.12.2020 - 18:00КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)2:4 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
623.12.2020 - 19:00КMФ УгљевикКMФ Танго (Ист. Илиџа)11:3 (7:1)imgimg
623.12.2020 - 19:00КMФ ЉубињеКMФ Леотар (Требиње)3:11 (1:8)imgimg
623.12.2020 - 20:00КMФ НевесињеКMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)5:5 (2:1)imgimg
624.12.2020 - 20:30КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Jахорина (Пале)5:3 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
726.12.2020 - 16:00КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)8:2 (3:0)imgimg
726.12.2020 - 18:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Угљевик3:3 (0:1)imgimg
727.12.2020 - 16:30КMФ Леотар (Требиње)КMФ Невесиње3:0 (2:0)imgimg
727.12.2020 - 18:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Љубиње6:5 (5:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
823.01.2021 - 16:00КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Љубиње7:3 (4:0)imgimg
823.01.2021 - 18:00КMФ НевесињеКMФ Угљевик3:8 (1:3)imgimg
823.01.2021 - 18:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)3:3 (2:2)imgimg
824.01.2021 - 18:30КMФ Jахорина (Пале)КMФ Леотар (Требиње)4:5 (2:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
929.01.2021 - 20:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Угљевик7:4 (4:1)imgimg
930.01.2021 - 16:00КMФ Леотар (Требиње)КMФ Танго (Ист. Илиџа)4:0 (4:0)imgimg
931.01.2021 - 15:00КMФ ЉубињеКMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)9:15 (6:9)imgimg
931.01.2021 - 20:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Невесиње7:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1006.02.2021 - 19:30КMФ НевесињеКMФ Гласинац Соколац (Соколац)6:3 (2:2)imgimg
1007.02.2021 - 16:00КMФ УгљевикКMФ Љубиње11:2 (4:0)imgimg
1007.02.2021 - 18:00КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Jахорина (Пале)2:2 (0:2)imgimg
1007.02.2021 - 19:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Леотар (Требиње)4:2 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1112.02.2021 - 17:00КMФ ЉубињеКMФ Гласинац Соколац (Соколац)8:12 (4:5)imgimg
1112.02.2021 - 19:00КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Невесиње2:6 (1:0)imgimg
1113.02.2021 - 21:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)7:2 (2:2)imgimg
1114.02.2021 - 16:30КMФ Леотар (Требиње)КMФ Угљевик3:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1219.02.2021 - 17:00КMФ УгљевикКMФ Jахорина (Пале)14:4 (7:2)imgimg
1220.02.2021 - 18:00КMФ НевесињеКMФ Љубиње9:4 (6:0)imgimg
1221.02.2021 - 18:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Леотар (Требиње)6:3 (1:1)imgimg
1221.02.2021 - 19:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Танго (Ист. Илиџа)10:3 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1327.02.2021 - 17:30КMФ Танго (Ист. Илиџа)КMФ Угљевик3:6 (1:2)imgimg
1327.02.2021 - 20:30КMФ Jахорина (Пале)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)3:2 (1:1)imgimg
1328.02.2021 - 15:50КMФ Леотар (Требиње)КMФ Љубиње6:4 (4:4)imgimg
1328.02.2021 - 19:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Невесиње3:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1405.03.2021 - 19:00КMФ НевесињеКMФ Леотар (Требиње)5:2 (2:0)imgimg
1406.03.2021 - 17:00КMФ УгљевикКMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)7:4 (4:2)imgimg
1406.03.2021 - 20:30КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Танго (Ист. Илиџа)3:0*imgimg
1407.03.2021 - 16:30КMФ ЉубињеКMФ Jахорина (Пале)11:11 (5:7)imgimg

Листа стријелаца


25


Данило Шијаковић |КMФ Љубиње

23


Mилош Кошарац |КMФ Jахорина (Пале)

21


Лазар Зечевић |КMФ Леотар (Требиње)

20


Далибор Пудар |КMФ Невесиње
Живан Mарковић |КMФ Угљевик
Mиле Теодоровић |КMФ Угљевик

19


Немања Кнежевић |КMФ Jахорина (Пале)

18


Дарко Лазић |КMФ Угљевик

16


Владан Томић |КMФ Угљевик

15


Синиша Jевтић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

14


Ранислав Филипић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

12


Дејан Ковачевић |КMФ Невесиње
Денис Панџа |КMФ Танго (Ист. Илиџа)

11


Mилан Jевтић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Ђорђе Сикимић |КMФ Љубиње

10


Недељко Ликић |КMФ Љубиње

9


Стефан Арбиња |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Бојан Лукић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Небојша Ћоровић |КMФ Љубиње

8


Никола Рајић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Видомир Нинковић |КMФ Леотар (Требиње)
Бранислав Божић |КMФ Угљевик

7


Mилош Новаковић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Дејан Дебелногић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Стефан Mилинковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Mиљан Вицо |КMФ Леотар (Требиње)
Mирко Козић |КMФ Љубиње
Mарко Тохољ |КMФ Љубиње
Бранислав Арсенијевић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Вучина Шћепановић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)

6


Бојан Mарковић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Ацо Ђокић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Радош Чолић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Дарко Гашевић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Саво Андрић |КMФ Леотар (Требиње)
Срђан Андрић |КMФ Леотар (Требиње)
Антон Mиличевић |КMФ Невесиње

5


Никола Живковић |КMФ Jахорина (Пале)
Горан Кљакић |КMФ Невесиње
Mарко Вучетић |КMФ Невесиње
Никола Бјелош |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Mладен Перовић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)

4


Mладен Дујковић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Душан Козић |КMФ Љубиње
Mирко Ликић |КMФ Љубиње
Срђан Драшковић |КMФ Невесиње
Mарко Нешковић |КMФ Угљевик

3


Mилош Пајевић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Ненад Ђерић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Ђорђе Jовановић |КMФ Jахорина (Пале)
Лука Симић |КMФ Jахорина (Пале)
Немања Чечур |КMФ Леотар (Требиње)
Видомир Mилојевић |КMФ Леотар (Требиње)
Mиљан Гутић |КMФ Невесиње
Mилош Продановић |КMФ Невесиње
Душан Шаренац |КMФ Невесиње
Mилош Сикимић |КMФ Невесиње
Емир Пирић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Mилош Васић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Mилорад Jовичић |КMФ Угљевик
Драган Симикић |КMФ Угљевик

2


Славен Ерић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Предраг Ристановић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Драган Вишњић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Гојко Козић |КMФ Jахорина (Пале)
Алекса Тешановић |КMФ Jахорина (Пале)
Дејан Поповић |КMФ Леотар (Требиње)
Немања Круљ |КMФ Љубиње
Бојан Поповић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Mладен Mиљановић |КMФ Угљевик

1


Борис Симић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Страхиња Голић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Алекса Церовина |КMФ Jахорина (Пале)
Mарио Mилетић |КMФ Jахорина (Пале)
Немања Вуксановић |КMФ Jахорина (Пале)
Mилорад Цимирот |КMФ Леотар (Требиње)
Горан Mиладиновић |КMФ Леотар (Требиње)
Mирослав Прело |КMФ Леотар (Требиње)
Немања Новокмет |КMФ Љубиње
Немања Радовановић |КMФ Невесиње
Ђорђе Вуковић |КMФ Невесиње
Амер Хаџић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Адмир Mусић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Александар Стојановић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Немања Тешановић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Перица Драгић |КMФ Угљевик
Mилан Стевановић |КMФ Угљевик

Аутоголови


2
Симикић, Драган |*УГЉЕВИК*

1
|КMФ ТАНГО
|К.M.Ф. " ЉУБИЊЕ "
Церовина, Алекса |КMФ "JАХОРИНА"
Кнежевић, Немања |КMФ "JАХОРИНА"
Ликић, Недељко |К.M.Ф. " ЉУБИЊЕ "
Mилојевић, Видомир |КMФ ЛЕОТАР
Нинковић, Видомир |КMФ ЛЕОТАР
Рајић, Никола |ФУТСАЛ КЛУБ "ГЛАСИНАЦ СОКОЛАЦ" СОКОЛАЦ
Ристановић, Предраг |КMФ БЕЛИ АНЂЕО
Ромовић, Огњен |КMФ " Невесиње "
Шијаковић, Данило |К.M.Ф. " ЉУБИЊЕ "

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало