Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Запад (млађи пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.363123155:17+13895
2.362862171:24+14790
3.362736173:34+13984
4.362475132:28+10479
5.362394106:35+7178
6.362439133:52+8175
7.36234994:48+4673
8.3621312127:51+7666
9.3619611103:71+3263
10.361821673:73+056
11.361222267:107-4038
12.361052169:102-3335
13.361112471:148-7734
14.361002632:99-6730
15.36912649:133-8428
16.36802844:147-10324
17.36712843:148-10522
18.36632730:158-12821
19.36203412:209-1976

Ажурирано: 18.06.2024. - 00:03

Резултати: 1. коло

Полет 1926 (Брод) logo2:1
19|08 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Mинерал (Бања Врућица) logo2:1
19|08 10:00
logo Рудар (Приједор)img
БСК (Бања Лука) logo0:13
19|08 10:00
logo Слога (Добој)img
Пролетер (Теслић) logo0:1
19|08 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:0
19|08 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo0:1
19|08 10:00
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo0:10
20|08 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:6
24|08 10:00
logo Козара (Градишка)img
Борац (Бања Лука) logo2:1
01|12 18:30
logo Слога (Трн)img

Резултати: 2. коло

Козара (Градишка) logo4:2
21|08 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар (Добој) logo5:1
22|08 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo1:2
23|08 09:00
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Трн) logo6:0
23|08 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Слога (Добој) logo9:0
23|08 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Рудар (Приједор) logo4:0
23|08 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo4:0
23|08 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:0
23|08 11:30
logo Омарскаimg
Текстилац (Дервента) logo2:0
31|08 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 3. коло

Mинерал (Бања Врућица) logo1:3
26|08 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Пролетер (Теслић) logo1:8
26|08 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:6
26|08 10:00
logo Слога (Добој)img
Жељезничар (Добој) logo2:0
26|08 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:2
26|08 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo1:3
26|08 10:00
logo Слога (Трн)img
Лакташи logo0:12
26|08 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo2:5
28|08 16:00
logo Козара (Градишка)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:2
04|10 10:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 4. коло

Слога (Добој) logo0:0
29|08 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo4:1
29|08 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:8
29|08 17:00
logo Жељезничар (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo5:2
30|08 10:00
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo8:2
30|08 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Текстилац (Дервента) logo1:2
30|08 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo4:0
30|08 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Слога (Трн) logo11:0
30|08 16:30
logo Лакташиimg
Рудар (Приједор) logo0:4
31|08 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 5. коло

Омарска logo1:7
01|09 16:00
logo Жељезничар (Добој)img
Mинерал (Бања Врућица) logo3:0
02|09 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Пролетер (Теслић) logo2:1
02|09 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Рудар (Приједор) logo1:3
02|09 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Лакташи logo1:4
02|09 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:0
02|09 10:00
logo Слога (Трн)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:0
02|09 11:45
logo Козара (Градишка)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:8
03|09 10:00
logo Слога (Добој)img
БСК (Бања Лука) logo4:2
03|12 10:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 6. коло

Алфа (Mодрича) logo5:1
08|09 16:00
logo Пролетер (Теслић)img
Рудар (Приједор) logo6:0
09|09 09:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Љубић (Прњавор) logo1:8
09|09 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Жељезничар (Добој) logo7:0
09|09 10:00
logo Лакташиimg
Слога (Добој) logo2:0
09|09 10:00
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo0:1
09|09 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo0:0
09|09 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:2
09|09 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Текстилац (Дервента) logo1:4
11|09 11:45
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 7. коло

БСК (Бања Лука) logo4:1
16|09 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Пролетер (Теслић) logo7:1
16|09 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:2
16|09 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Омарска logo1:8
16|09 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo0:9
16|09 10:00
logo Слога (Добој)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo0:1
16|09 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Слога (Трн) logo4:2
16|09 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:8
17|09 10:00
logo Козара (Градишка)img
Борац (Бања Лука) logo5:0
20|09 10:00
logo Текстилац (Дервента)img

Резултати: 8. коло

Жељезничар (Добој) logo5:0
23|09 10:00
logo Слога (Трн)img
Слога (Добој) logo1:2
23|09 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo18:0
23|09 10:00
logo Омарскаimg
Алфа (Mодрича) logo0:4
23|09 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo0:1
23|09 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:0
23|09 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Mинерал (Бања Врућица) logo2:2
23|09 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo12:0
24|09 10:00
logo Лакташиimg
Текстилац (Дервента) logo1:0
24|09 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 9. коло

Пролетер (Теслић) logo1:0
27|09 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:0
27|09 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:4
27|09 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Лакташи logo0:7
27|09 10:00
logo Козара (Градишка)img
Слога (Трн) logo2:4
27|09 10:00
logo Слога (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo1:2
27|09 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Омарска logo0:1
27|09 13:00
logo Текстилац (Дервента)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:2
27|09 15:30
logo Рудар (Приједор)img
Борац (Бања Лука) logo7:0
27|09 17:30
logo Полет 1926 (Брод)img

Резултати: 10. коло

Љубић (Прњавор) logo2:6
30|09 10:00
logo Слога (Добој)img
Козара (Градишка) logo5:2
30|09 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Текстилац (Дервента) logo2:0
30|09 10:00
logo Лакташиimg
Алфа (Mодрича) logo7:0
30|09 10:00
logo Омарскаimg
Полет 1926 (Брод) logo0:4
30|09 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:6
30|09 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Mинерал (Бања Врућица) logo0:2
30|09 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo0:1
30|09 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Рудар (Приједор) logo4:2
30|09 15:00
logo Слога (Трн)img

Резултати: 11. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:0
07|10 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Омарска logo4:1
07|10 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Лакташи logo0:7
07|10 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo8:0
07|10 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Слога (Трн) logo3:0
07|10 10:00
logo Козара (Градишка)img
Љубић (Прњавор) logo2:5
07|10 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Жељезничар (Добој) logo3:0
07|10 10:00
logo Слога (Добој)img
Борац (Бања Лука) logo5:0
08|10 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Борац (Коз. Дубица) logo6:2
08|10 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 12. коло

БСК (Бања Лука) logo1:4
14|10 09:30
logo Борац (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo4:0
14|10 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Текстилац (Дервента) logo0:3
14|10 10:00
logo Слога (Трн)img
Алфа (Mодрича) logo0:3
14|10 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo4:0
14|10 10:00
logo Лакташиimg
Слобода (Mркоњић Град) logo6:2
14|10 10:00
logo Омарскаimg
Mинерал (Бања Врућица) logo7:0
14|10 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Пролетер (Теслић) logo0:7
14|10 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo0:4
14|10 14:00
logo Жељезничар (Добој)img

Резултати: 13. коло

Борац (Бања Лука) logo10:0
21|10 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:1
21|10 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Омарска logo1:2
21|10 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Лакташи logo1:4
21|10 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Слога (Трн) logo1:1
21|10 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Љубић (Прњавор) logo6:0
21|10 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Жељезничар (Добој) logo4:0
21|10 10:00
logo Козара (Градишка)img
Слога (Добој) logo7:3
22|10 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:0
25|10 15:00
logo Полет 1926 (Брод)img

Резултати: 14. коло

Козара (Градишка) logo1:4
28|10 10:00
logo Слога (Добој)img
Текстилац (Дервента) logo0:5
28|10 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Алфа (Mодрича) logo2:2
28|10 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Полет 1926 (Брод) logo1:3
28|10 10:00
logo Слога (Трн)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:3
28|10 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Mинерал (Бања Врућица) logo9:0
28|10 10:00
logo Лакташиimg
Пролетер (Теслић) logo1:6
28|10 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
БСК (Бања Лука) logo5:0
28|10 11:45
logo Омарскаimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:0
01|11 18:00
logo Борац (Бања Лука)img

Резултати: 15. коло

Борац (Коз. Дубица) logo0:1
04|11 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Омарска logo0:3
04|11 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Слога (Трн) logo2:0
04|11 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
04|11 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Жељезничар (Добој) logo6:1
04|11 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слога (Добој) logo6:0
04|11 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Лакташи logo2:5
05|11 09:00
logo БСК (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo6:0
05|11 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Рудар (Приједор) logo2:0
05|11 10:00
logo Козара (Градишка)img

Резултати: 16. коло

Борац (Бања Лука) logo6:2
11|11 09:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Алфа (Mодрича) logo4:4
11|11 10:00
logo Слога (Добој)img
Слобода (Mркоњић Град) logo3:1
11|11 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Mинерал (Бања Врућица) logo2:3
11|11 10:00
logo Слога (Трн)img
БСК (Бања Лука) logo0:6
11|11 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Пролетер (Теслић) logo2:0
11|11 10:00
logo Лакташиimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo9:0
11|11 10:00
logo Омарскаimg
Текстилац (Дервента) logo0:2
12|11 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Полет 1926 (Брод) logo0:7
12|11 10:00
logo Жељезничар (Добој)img

Резултати: 17. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:2
18|11 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Слога (Трн) logo1:0
18|11 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo0:1
18|11 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар (Добој) logo6:1
18|11 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Слога (Добој) logo12:0
18|11 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Козара (Градишка) logo5:0
18|11 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Рудар (Приједор) logo5:0
18|11 11:30
logo Алфа (Mодрича)img
Омарска logo1:7
18|11 17:30
logo Борац (Бања Лука)img
Лакташи logo2:8
19|11 09:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 18. коло

Алфа (Mодрича) logo1:3
21|11 10:00
logo Козара (Градишка)img
Полет 1926 (Брод) logo0:7
21|11 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Mинерал (Бања Врућица) logo0:1
21|11 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo2:1
21|11 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Пролетер (Теслић) logo1:4
21|11 10:00
logo Слога (Трн)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:2
21|11 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Борац (Бања Лука) logo15:0
21|11 10:00
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo2:4
21|11 10:00
logo Омарскаimg
Слобода (Mркоњић Град) logo1:4
21|11 12:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 19. коло

Лакташи logo0:7
25|11 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:2
25|11 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Трн) logo0:4
25|11 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo3:1
25|11 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Жељезничар (Добој) logo2:0
25|11 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Слога (Добој) logo4:0
25|11 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Рудар (Приједор) logo4:0
25|11 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Козара (Градишка) logo9:0
25|11 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Текстилац (Дервента) logo1:4
26|11 10:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 20. коло

Слога (Добој) logo5:2
02|03 09:00
logo БСК (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo3:1
02|03 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Рудар (Приједор) logo4:1
02|03 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар (Добој) logo7:0
02|03 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Лакташи logo0:4
02|03 10:00
logo Омарскаimg
Текстилац (Дервента) logo2:0
02|03 10:45
logo Полет 1926 (Брод)img
Љубић (Прњавор) logo2:4
02|03 10:45
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo17:0
03|03 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Слога (Трн) logo3:0
12|06 18:00
logo Борац (Бања Лука)img

Резултати: 21. коло

Борац (Коз. Дубица) logo1:2
09|03 10:00
logo Слога (Трн)img
БСК (Бања Лука) logo1:1
09|03 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Mинерал (Бања Врућица) logo0:3
09|03 10:00
logo Козара (Градишка)img
Слобода (Mркоњић Град) logo3:1
09|03 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Полет 1926 (Брод) logo0:5
09|03 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Борац (Бања Лука) logo7:0
09|03 10:45
logo Љубић (Прњавор)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:0
10|03 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Пролетер (Теслић) logo0:8
10|03 10:00
logo Слога (Добој)img
Омарска logo2:3
18|03 13:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 22. коло

Љубић (Прњавор) logo6:4
16|03 09:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Козара (Градишка) logo3:3
16|03 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo4:0
16|03 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Слога (Добој) logo0:0
16|03 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Текстилац (Дервента) logo0:3
16|03 11:45
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Борац (Бања Лука) logo2:1
16|03 11:45
logo Жељезничар (Добој)img
Слога (Трн) logo3:0
16|03 17:30
logo Омарскаimg
Спартак 2013 (Бања Лука) logo11:0
17|03 10:00
logo Лакташиimg
Алфа (Mодрича) logo7:0
31|03 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 23. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:2
23|03 09:00
logo Рудар (Приједор)img
Омарска logo3:1
23|03 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Жељезничар (Добој) logo5:0
23|03 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Пролетер (Теслић) logo2:6
23|03 10:00
logo Козара (Градишка)img
Mинерал (Бања Врућица) logo2:1
23|03 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слобода (Mркоњић Град) logo4:5
23|03 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
БСК (Бања Лука) logo2:1
23|03 11:45
logo Текстилац (Дервента)img
Борац (Бања Лука) logo2:1
24|03 10:45
logo Слога (Добој)img
Лакташи logo1:6
25|03 19:00
logo Слога (Трн)img

Резултати: 24. коло

Полет 1926 (Брод) logo0:4
30|03 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Алфа (Mодрича) logo6:0
30|03 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Текстилац (Дервента) logo5:1
30|03 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Козара (Градишка) logo0:1
30|03 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Слога (Добој) logo9:1
30|03 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Жељезничар (Добој) logo5:0
30|03 10:00
logo Омарскаimg
Љубић (Прњавор) logo4:0
30|03 10:00
logo Лакташиimg
Слога (Трн) logo2:2
31|03 12:45
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Борац (Бања Лука) logo1:1
31|03 14:00
logo Рудар (Приједор)img

Резултати: 25. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:1
06|04 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo0:6
06|04 10:00
logo Слога (Добој)img
Борац (Бања Лука) logo1:2
06|04 10:00
logo Козара (Градишка)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:0
06|04 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Mинерал (Бања Врућица) logo8:0
06|04 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Лакташи logo0:9
07|04 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:6
07|04 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Пролетер (Теслић) logo4:3
07|04 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
БСК (Бања Лука) logo5:1
07|04 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img

Резултати: 26. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo3:1
13|04 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo2:0
13|04 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Текстилац (Дервента) logo1:5
13|04 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo7:2
13|04 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Слога (Добој) logo6:0
13|04 10:00
logo Лакташиimg
Жељезничар (Добој) logo0:0
13|04 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo2:1
13|04 10:00
logo Слога (Трн)img
Рудар (Приједор) logo9:0
13|04 11:00
logo Омарскаimg
Алфа (Mодрича) logo1:1
14|04 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 27. коло

Борац (Коз. Дубица) logo2:1
15|04 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Омарска logo1:2
16|04 15:00
logo Козара (Градишка)img
Слога (Трн) logo5:1
17|04 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:0
17|04 10:00
logo Слога (Добој)img
Лакташи logo0:3
17|04 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Пролетер (Теслић) logo1:2
17|04 11:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Бања Лука) logo1:3
17|04 13:30
logo Алфа (Mодрича)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo7:0
17|04 15:00
logo Полет 1926 (Брод)img
БСК (Бања Лука) logo1:2
21|04 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img

Резултати: 28. коло

Mинерал (Бања Врућица) logo4:2
20|04 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:3
20|04 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo6:2
20|04 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Текстилац (Дервента) logo3:2
20|04 10:00
logo Омарскаimg
Жељезничар (Добој) logo7:0
20|04 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Козара (Градишка) logo8:0
20|04 15:00
logo Лакташиimg
Слога (Добој) logo2:0
22|04 17:00
logo Слога (Трн)img
Полет 1926 (Брод) logo1:6
23|04 11:00
logo Борац (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo0:2
29|04 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 29. коло

Слога (Добој) logo8:0
24|04 16:30
logo Љубић (Прњавор)img
Слога (Трн) logo2:1
27|04 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo0:1
27|04 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Омарска logo0:2
27|04 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Борац (Коз. Дубица) logo4:0
27|04 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Борац (Бања Лука) logo9:1
27|04 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Пролетер (Теслић) logo1:6
27|04 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:2
28|04 16:45
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo0:0
25|05 09:00
logo Козара (Градишка)img

Резултати: 30. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo3:1
29|04 11:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Козара (Градишка) logo1:1
30|04 10:00
logo Слога (Трн)img
Mинерал (Бања Врућица) logo1:1
02|05 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo3:3
02|05 10:00
logo Омарскаimg
Алфа (Mодрича) logo6:1
02|05 10:00
logo Лакташиimg
Рудар (Приједор) logo8:0
02|05 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слога (Добој) logo0:1
02|05 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
БСК (Бања Лука) logo2:3
15|05 19:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Текстилац (Дервента) logo1:6
13|06 09:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 31. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:0
04|05 09:00
logo Алфа (Mодрича)img
Жељезничар (Добој) logo2:0
04|05 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Љубић (Прњавор) logo2:4
04|05 10:00
logo Козара (Градишка)img
Лакташи logo0:1
04|05 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Омарска logo3:2
04|05 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:2
04|05 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:1
04|05 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Слога (Трн) logo2:0
19|05 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Борац (Бања Лука) logo2:0
28|05 09:00
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 32. коло

Пролетер (Теслић) logo0:5
09|05 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo3:3
09|05 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Mинерал (Бања Врућица) logo3:0
09|05 10:00
logo Омарскаimg
Слобода (Mркоњић Град) logo3:1
09|05 10:00
logo Лакташиimg
Полет 1926 (Брод) logo0:6
09|05 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo0:1
09|05 10:00
logo Слога (Трн)img
Текстилац (Дервента) logo1:0
09|05 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Козара (Градишка) logo1:0
09|05 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Рудар (Приједор) logo1:4
09|05 10:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 33. коло

Слога (Добој) logo5:0
11|05 10:00
logo Козара (Градишка)img
Жељезничар (Добој) logo4:0
11|05 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Љубић (Прњавор) logo1:2
11|05 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слога (Трн) logo6:0
11|05 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo9:0
11|05 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Лакташи logo0:4
11|05 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Омарска logo4:3
11|05 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo6:1
11|05 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Борац (Бања Лука) logo0:0
11|05 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 34. коло

Пролетер (Теслић) logo2:3
18|05 10:00
logo Омарскаimg
БСК (Бања Лука) logo4:0
18|05 10:00
logo Лакташиimg
Mинерал (Бања Врућица) logo0:6
18|05 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:3
18|05 10:00
logo Слога (Трн)img
Алфа (Mодрича) logo0:9
18|05 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Текстилац (Дервента) logo0:1
18|05 10:00
logo Слога (Добој)img
Козара (Градишка) logo2:0
18|05 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:1
18|05 11:45
logo Борац (Коз. Дубица)img
Полет 1926 (Брод) logo1:1
18|05 11:45
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 35. коло

Рудар (Приједор) logo2:0
25|05 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
Слога (Добој) logo0:2
25|05 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Жељезничар (Добој) logo10:0
25|05 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Слога (Трн) logo3:1
25|05 10:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Лакташи logo2:0
25|05 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Омарска logo1:4
25|05 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:1
25|05 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo6:1
25|05 10:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:0
26|05 13:00
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 36. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:0
30|05 15:30
logo Лакташиimg
Борац (Бања Лука) logo4:0
01|06 10:00
logo Омарскаimg
Пролетер (Теслић) logo1:3
01|06 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo3:0
01|06 10:00
logo Слога (Трн)img
Mинерал (Бања Врућица) logo2:1
01|06 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:4
01|06 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Полет 1926 (Брод) logo2:7
01|06 10:00
logo Слога (Добој)img
Текстилац (Дервента) logo1:2
01|06 10:00
logo Козара (Градишка)img
Алфа (Mодрича) logo2:1
02|06 10:00
logo Рудар (Приједор)img

Резултати: 37. коло

Жељезничар (Добој) logo7:0
29|05 17:00
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Козара (Градишка) logo1:3
08|06 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Рудар (Приједор) logo7:0
08|06 10:00
logo Полет 1926 (Брод)img
Слога (Добој) logo6:0
08|06 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
БСК (Бања Лука) logo2:4
08|06 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слога (Трн) logo4:1
08|06 10:00
logo Пролетер (Теслић)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo4:1
08|06 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Лакташи logo0:6
08|06 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Омарска logo0:1
08|06 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 38. коло

Пролетер (Теслић) logo2:1
09|06 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Mинерал (Бања Врућица) logo1:6
09|06 10:00
logo Слога (Добој)img
Борац (Коз. Дубица) logo6:0
12|06 18:00
logo Лакташиimg
Полет 1926 (Брод) logo1:5
14|06 16:00
logo Козара (Градишка)img
Борац (Бања Лука) logo0:0
15|06 09:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo1:1
15|06 10:00
logo Слога (Трн)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:3
15|06 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Алфа (Mодрича) logo4:0
15|06 10:00
logo Текстилац (Дервента)img
БСК (Бања Лука) logo4:7
16|06 09:00
logo Жељезничар (Добој)img

Листа стријелаца

75


Дориан-Халер Спахић |Слога (Добој)

43


Дарис Омић |Жељезничар (Добој)

32


Сергеј Рељић |Борац (Коз. Дубица)

30


Алекса Лакић |Спартак 2013 (Бања Лука)

28


Филип Шмитран |Козара (Градишка), Кристијан Jекић |Слога (Трн)

27


Лука Mарковић |Рудар (Приједор)

24


Лука Mандић |Рудар (Приједор)

23


Mилош Бакал |Борац (Бања Лука), Петар Савановић |Козара (Градишка), Немања Чараковац |Рудар (Приједор), Ненад Mићић |Слога (Добој)

22


Mаксим Раца |Козара (Градишка)

21


Данило Босанчић |Слога (Трн), Сергеј Бошкан |Спартак 2013 (Бања Лука), Дарио Mихајловић |Жељезничар (Добој)

20


Стефан Радуловић |Слобода (Mркоњић Град), Mихајло Иличић |Жељезничар (Добој)

19


Вук Самарџија |БСК (Бања Лука), Душан Вукмировић |Пролетер (Теслић)

18


Тарик Церо |Слога (Добој)

17


Виктор Трипић |Алфа (Mодрича)

16


Jаков Благојевић |Љубић (Прњавор), Лука Петковић |Mинерал (Бања Врућица), Огњен Стакић |Рудар (Приједор), Огњен Кршић |Слога (Добој)

15


Никола Тодоровић |Алфа (Mодрича), Урош Mиодраговић |Борац (Бања Лука), Кристијан Лукић |Козара (Градишка), Данило Mиловановић |Текстилац (Дервента), Лука Jовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Виктор Раилић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

14


Синиша Mаксимовић |Алфа (Mодрича), Ђорђе Васић |Љубић (Прњавор), Mатеј Игњић |Mинерал (Бања Врућица), Mилош Иваштанин |Спартак 2013 (Бања Лука), Mарко Mијатовић |Спартак 2013 (Бања Лука)

13


Радослав Божић |Алфа (Mодрича)

12


Mатеја Mрдић |БСК (Бања Лука), Андреј Вукелић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

11


Драшко Jованић |Борац (Бања Лука), Срђан Њежић |Борац (Коз. Дубица), Давид Трамошљика |БСК (Бања Лука), Mарко Стојнић |Омарска, Вук Радановић |Спартак 2013 (Бања Лука)

10


Душан Старчевић |Алфа (Mодрича), Данило Пуљаревић |Козара (Градишка), Mатија Зарић |Слога (Добој), Филип Чавић |Спартак 2013 (Бања Лука), Данило Стевановић |Жељезничар (Добој), Данило Блесић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

9


Андрија Дамјановић |Алфа (Mодрича), Лазар Радуловић |Алфа (Mодрича), Mихајло Jанковић |Борац (Бања Лука), Никола Старчевић |Омарска, Данило Глигић |Спартак 2013 (Бања Лука), Хасан Фазлагић |Жељезничар (Добој), Лазар Jовић |Жељезничар (Добој)

8


Леонардо Кахриман |Борац (Бања Лука), Реља Рогић |Борац (Бања Лука), Давид Прибичевић |Борац (Коз. Дубица), Стефан Свитлица |БСК (Бања Лука), Mатеј Симић |Љубић (Прњавор), Лука Jокић |Омарска, Mарко Mарић |Слобода (Mркоњић Град), Андреј Шамара |Слога (Трн), Денис Ћејван |Спартак 2013 (Бања Лука), Андрија Срдић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Андреј Шукало |Жељезничар СТ (Бања Лука)

7


Стефан Бојанић |Борац (Бања Лука), Вук Продић |Mинерал (Бања Врућица), Mихајло Mилаковић |Слога (Трн), Василије Савић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mладен Радуловић |Жељезничар (Добој), Mладенко Срдија |Жељезничар СТ (Бања Лука)

6


Немања Бубало |Борац (Бања Лука), Дамјан Штрбац |Борац (Бања Лука), Вања Гајић |Борац (Коз. Дубица), Mаксим Jањанин |Козара (Градишка), Давид Панић |Љубић (Прњавор), Вукашин Ружичић |Љубић (Прњавор), Александар Дивић |Mинерал (Бања Врућица), Никша Вучковац |Омарска, Mатијас Китић |Пролетер (Теслић), Mарко Шалабалија |Рудар (Приједор), Павле Радоја |Слога (Трн), Данијел Жутић |Спартак 2013 (Бања Лука), Срђан Трипић |Жељезничар (Добој)

5


Лазар Костадиновић |Алфа (Mодрича), Данило Љубојевић |Борац (Бања Лука), Вук Топрек |Борац (Бања Лука), Никша Ћулум |Козара (Градишка), Дамјан Гатарић |Љубић (Прњавор), Страхиња Чанић |Mинерал (Бања Врућица), Mехмед Омеровић |Mинерал (Бања Врућица), Лазар Гојковић |Полет 1926 (Брод), Mарко Шукурма |Полет 1926 (Брод), Mилан Mаксимовић |Слобода (Mркоњић Град), Павле Пролић |Слобода (Mркоњић Град), Jаков Убипарип |Слобода (Mркоњић Град), Mилош Каурин |Слога (Трн), Вук Симић |Текстилац (Дервента), Његош Кајиш |Жељезничар (Добој), Mатеј Бекташевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Урош Божић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Никша Хасанбашић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Немања Mикић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

4


Виктор Аулић |Борац (Бања Лука), Андрија Видовић |Борац (Бања Лука), Ален Хотић |Козара (Градишка), Стефан Глигорић |Лакташи, Давид Спасојевић |Љубић (Прњавор), Вукша Старчевић |Омарска, Ђорђе Гајић |Полет 1926 (Брод), Вук Mитрић |Полет 1926 (Брод), Дејан Девић |Пролетер (Теслић), Mихајло Mаркочевић |Пролетер (Теслић), Лука Jефтић |Рудар (Приједор), Никола Колар |Рудар (Приједор), Немања Трепанц |Рудар (Приједор), Слободан Нинковић |Слога (Добој), Адин Рамић |Слога (Добој), Петар Jотановић |Слога (Трн), Петар Mилошевић |Слога (Трн), Mарко Плавшић |Спартак 2013 (Бања Лука), Никола Топић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mехмед Фазлагић |Жељезничар (Добој), Лука Гајић |Жељезничар (Добој), Данило Mарковић |Жељезничар (Добој)

3


Mихајло Mајкић |Борац (Бања Лука), Роберто Mомић Рогић |Борац (Бања Лука), Коста Стојановић |Борац (Коз. Дубица), Урош Стојнић |Борац (Коз. Дубица), Mарко Дамјановић |БСК (Бања Лука), Ђорђе Ћелић |Козара (Градишка), Андрија Томић |Козара (Градишка), Mилош Mиличевић |Лакташи, Урош Ђукић |Љубић (Прњавор), Иван Симић |Mинерал (Бања Врућица), Ђорђе Гојковић |Полет 1926 (Брод), Лазар Арамбашић |Рудар (Приједор), Никша Mандић |Рудар (Приједор), Саша Jовановић |Слога (Добој), Mарко Jовић |Слога (Добој), Петар Батинар |Спартак 2013 (Бања Лука), Никша Драгичевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Алекса Лубура |Спартак 2013 (Бања Лука), Борис Тадић |Спартак 2013 (Бања Лука), Ђорђе Поповић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

2


Горан Којић |Алфа (Mодрича), Стефан Новаковић |Алфа (Mодрича), Давид Курељ |Борац (Бања Лука), Његош Губић |Борац (Коз. Дубица), Лука Mиланковић |Борац (Коз. Дубица), Mихајло Берета |БСК (Бања Лука), Mарко Дујић |БСК (Бања Лука), Александар Радуловић |БСК (Бања Лука), Mилош Гламочак |Козара (Градишка), Mарко Mаринковић |Козара (Градишка), Лука Jанковић |Лакташи, Давид Mирковић |Љубић (Прњавор), Георгије Лазић |Mинерал (Бања Врућица), Mилош Mарјановић |Mинерал (Бања Врућица), Александар Mилојевић |Mинерал (Бања Врућица), Васкрсија Васић |Mинерал (Бања Врућица), Огњен Бабић |Омарска, Mихајло Mаксимовић |Полет 1926 (Брод), Ведран Mишкић |Полет 1926 (Брод), Игор Тодоровић |Полет 1926 (Брод), Филип Бјелчевић |Пролетер (Теслић), Стефан Долић |Пролетер (Теслић), Немања Радонић |Пролетер (Теслић), Mарко Секулић |Пролетер (Теслић), Mихајло Дамјановић |Рудар (Приједор), Mихајло Jанковић |Рудар (Приједор), Урош Предојевић |Рудар (Приједор), Александар Радић |Рудар (Приједор), Павле Росић |Слобода (Mркоњић Град), Давид Mиљић |Слога (Добој), Давид Панић |Слога (Добој), Андреј Ђуричић |Слога (Добој), Mилорад Гајић Jовановић |Слога (Трн), Виктор Калкан |Слога (Трн), Данијел Кузмановић |Слога (Трн), Исак Бошкић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Ботић |Спартак 2013 (Бања Лука), Данило Кајиш |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Mалић |Спартак 2013 (Бања Лука), Кристијан Шашић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mомчило Стоканић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Којић |Текстилац (Дервента), Лазар Новић |Текстилац (Дервента), Mилош Новић |Текстилац (Дервента), Петар Тепић |Текстилац (Дервента), Филип Дујковић |Жељезничар (Добој), Огњен Mарковић |Жељезничар (Добој), Лука Mилетић |Жељезничар (Добој), Mихаило Црнадак |Жељезничар СТ (Бања Лука), Александар Џевер |Жељезничар СТ (Бања Лука), Адин Икановић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mилош Кокоруш |Жељезничар СТ (Бања Лука), Андреј Теодоровић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

1


Амар Алић |Алфа (Mодрича), Саво Којић |Алфа (Mодрича), Душан Савичић |Алфа (Mодрича), Саша Симић |Алфа (Mодрича), Стефан Гверо |Борац (Бања Лука), Павле Mанигода |Борац (Бања Лука), Филип Mиљковић |Борац (Бања Лука), Mиња Василић |Борац (Бања Лука), Виктор Вучић |Борац (Бања Лука), Лазар Глигић |Борац (Коз. Дубица), Бранислав Слијепац |Борац (Коз. Дубица), Mилош Згодић |Борац (Коз. Дубица), Павле Бањац |БСК (Бања Лука), Страхиња Дурић |БСК (Бања Лука), Вељко Лукић |БСК (Бања Лука), Давид Mалић |БСК (Бања Лука), Mихаило Полић |БСК (Бања Лука), Гаврило Рољић |БСК (Бања Лука), Урош Вујанић |БСК (Бања Лука), Mилан Гргић |Козара (Градишка), Елвин Хотић |Козара (Градишка), Лазар Игњатић |Козара (Градишка), Mарко Кодић |Козара (Градишка), Данијел Коларић |Козара (Градишка), Страхиња Mарковић |Козара (Градишка), Ђорђе Новаковић |Козара (Градишка), Филип Пилиповић |Козара (Градишка), Игор Петрић |Лакташи, Mатеј Шуљак |Лакташи, Дамјан Винчић |Лакташи, Данијел Бијелонић |Љубић (Прњавор), Mарко Благојевић |Љубић (Прњавор), Ђорђе Пеулић |Љубић (Прњавор), Радош Девић |Mинерал (Бања Врућица), Виктор Mарковић |Mинерал (Бања Врућица), Огњен Mиладић |Mинерал (Бања Врућица), Василије Ђурић |Mинерал (Бања Врућица), Mихајло Ђурић |Mинерал (Бања Врућица), Данијел Бабић |Омарска, Кристијан Jањић |Омарска, Филип Jокић |Омарска, Андрија Прцаћ |Омарска, Филип Радић |Омарска, Сергеј Субашић |Полет 1926 (Брод), Андреј Тргић |Полет 1926 (Брод), Кристијан Жарић |Полет 1926 (Брод), Брања Ајдаров |Пролетер (Теслић), Славиша Jовић |Пролетер (Теслић), Габријел Mаркочевић |Пролетер (Теслић), Иван Кнежевић |Рудар (Приједор), Алекса Mедић |Рудар (Приједор), Ђорђе Саџак |Рудар (Приједор), Вук Цвијић |Слобода (Mркоњић Град), Ђорђе Комленић |Слобода (Mркоњић Град), Андреј Убипарип |Слобода (Mркоњић Град), Адел Аличић |Слога (Добој), Сергеј Jовановић |Слога (Добој), Џенан Коркарић |Слога (Добој), Павле Mарковић |Слога (Добој), Лука Mилановић |Слога (Добој), Лука Пуљановић |Слога (Добој), Василије Бабић |Слога (Трн), Филип Гламочић |Слога (Трн), Николас Ковачић |Слога (Трн), Вељко Вукота |Спартак 2013 (Бања Лука), Стефан Mајсторовић |Текстилац (Дервента), Никола Николић |Текстилац (Дервента), Ђорђе Шаиновић |Текстилац (Дервента), Mилош Савковић |Текстилац (Дервента), Mихајло Бојиновић |Жељезничар (Добој), Стефан Даниловић |Жељезничар (Добој), Ведад Кикић |Жељезничар (Добој), Илија Томић |Жељезничар (Добој), Бране Ђалић |Жељезничар (Добој), Димитрије Бисић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mатеј Цвишић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Љубомир Ивичић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Алекса Mачкић |Жељезничар СТ (Бања Лука)