Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Запад (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.181710115:7+10852(Д) Борац (Коз. Дубица)
2.18161188:24+6449(Д) Слобода (Mркоњић Град)
3.18142289:16+7344(Г) Слога (Трн)
4.18131472:20+5240(Г) Љубић (Прњавор)
5.18121571:20+5137(Д) Полет 1926 (Брод)
6.18121549:15+3437(Г) Полет 1926 (Брод)
7.18103543:41+233(Д) Жељезничар СТ (Бања Лука)
8.18102651:22+2932(Г) Рудар (Приједор)
9.1893644:42+230(Д) Борац (Бања Лука)
10.1882839:40-126(Д) Пролетер (Теслић)
11.1873848:52-424(Д) Mинерал (Бања Врућица)
12.18621030:55-2520(Д) Омарска
13.18441019:50-3116(Г) Слога (Добој)
14.18421224:55-3114(Д) БСК (Бања Лука)
15.18341123:43-2013(Г) Козара (Градишка)
16.18411323:58-3513(Г) Текстилац (Дервента)
17.18211510:70-607(Г) Жељезничар (Добој)
18.1812154:97-935(Г) Спартак 2013 (Бања Лука)
19.1810178:123-1153(Г) Лакташи

Ажурирано: 21.02.2024. - 04:03

Резултати: 1. коло

Полет 1926 (Брод) logo0:1
19|08 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Mинерал (Бања Врућица) logo1:0
19|08 11:30
logo Рудар (Приједор)img
БСК (Бања Лука) logo0:0
19|08 11:30
logo Слога (Добој)img
Пролетер (Теслић) logo0:4
19|08 11:30
logo Жељезничар (Добој)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo6:0
19|08 11:30
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo0:6
19|08 11:30
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo0:9
20|08 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:1
24|08 11:30
logo Козара (Градишка)img
Борац (Бања Лука) logo9:1
01|12 20:00
logo Слога (Трн)img

Резултати: 2. коло

Козара (Градишка) logo3:1
21|08 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар (Добој) logo1:3
22|08 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo13:0
23|08 10:00
logo Омарскаimg
Љубић (Прњавор) logo0:6
23|08 10:30
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Трн) logo2:1
23|08 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Слога (Добој) logo5:1
23|08 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Рудар (Приједор) logo2:0
23|08 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo5:0
23|08 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Текстилац (Дервента) logo6:0
31|08 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 3. коло

Mинерал (Бања Врућица) logo1:1
26|08 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Пролетер (Теслић) logo0:3
26|08 11:30
logo Рудар (Приједор)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo7:0
26|08 11:30
logo Слога (Добој)img
Жељезничар (Добој) logo2:5
26|08 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:4
26|08 11:30
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo0:2
26|08 11:30
logo Слога (Трн)img
Лакташи logo0:9
26|08 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo0:2
28|08 17:30
logo Козара (Градишка)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:3
04|10 11:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 4. коло

Слога (Добој) logo1:3
29|08 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo3:1
29|08 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:5
29|08 18:30
logo Жељезничар (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo10:0
30|08 11:30
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo11:1
30|08 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Текстилац (Дервента) logo8:1
30|08 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Алфа (Mодрича) logo2:0
30|08 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Слога (Трн) logo4:1
30|08 18:00
logo Лакташиimg
Рудар (Приједор) logo0:5
31|08 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 5. коло

Омарска logo3:4
01|09 17:30
logo Жељезничар (Добој)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:5
02|09 10:00
logo Козара (Градишка)img
Mинерал (Бања Врућица) logo5:0
02|09 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Пролетер (Теслић) logo0:4
02|09 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Рудар (Приједор) logo0:4
02|09 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Лакташи logo3:0
02|09 11:30
logo Љубић (Прњавор)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:0
02|09 11:30
logo Слога (Трн)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:0
03|09 11:30
logo Слога (Добој)img
БСК (Бања Лука) logo0:4
03|12 11:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 6. коло

Алфа (Mодрича) logo4:0
08|09 17:30
logo Пролетер (Теслић)img
Рудар (Приједор) logo10:0
09|09 10:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Љубић (Прњавор) logo0:9
09|09 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Жељезничар (Добој) logo5:0
09|09 11:30
logo Лакташиimg
Слога (Добој) logo6:0
09|09 11:30
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo3:1
09|09 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo1:4
09|09 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:0
09|09 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Текстилац (Дервента) logo1:2
11|09 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 7. коло

Слога (Трн) logo0:0
16|09 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
БСК (Бања Лука) logo1:0
16|09 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Пролетер (Теслић) logo0:2
16|09 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:1
16|09 11:30
logo Алфа (Mодрича)img
Омарска logo2:6
16|09 11:30
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo4:1
16|09 11:30
logo Слога (Добој)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:0
16|09 11:30
logo Жељезничар (Добој)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:11
17|09 11:30
logo Козара (Градишка)img
Борац (Бања Лука) logo2:3
20|09 11:30
logo Текстилац (Дервента)img

Резултати: 8. коло

Жељезничар (Добој) logo3:0
23|09 11:30
logo Слога (Трн)img
Слога (Добој) logo0:6
23|09 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo9:0
23|09 11:30
logo Омарскаimg
Алфа (Mодрича) logo1:1
23|09 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo1:5
23|09 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo6:1
23|09 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Mинерал (Бања Врућица) logo1:0
23|09 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo3:0
24|09 11:30
logo Лакташиimg
Текстилац (Дервента) logo9:0
24|09 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 9. коло

Пролетер (Теслић) logo0:4
27|09 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo6:0
27|09 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:8
27|09 11:30
logo Алфа (Mодрича)img
Лакташи logo1:7
27|09 11:30
logo Козара (Градишка)img
Слога (Трн) logo6:1
27|09 11:30
logo Слога (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo1:1
27|09 11:30
logo Жељезничар (Добој)img
Омарска logo0:7
27|09 14:30
logo Текстилац (Дервента)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo13:0
27|09 17:00
logo Рудар (Приједор)img
Борац (Бања Лука) logo2:0
27|09 19:00
logo Полет 1926 (Брод)img

Резултати: 10. коло

Љубић (Прњавор) logo2:1
30|09 11:30
logo Слога (Добој)img
Козара (Градишка) logo1:7
30|09 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Текстилац (Дервента) logo6:2
30|09 11:30
logo Лакташиimg
Алфа (Mодрича) logo9:1
30|09 11:30
logo Омарскаimg
Полет 1926 (Брод) logo2:0
30|09 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:2
30|09 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Mинерал (Бања Врућица) logo1:4
30|09 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo1:1
30|09 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Рудар (Приједор) logo2:2
30|09 16:30
logo Слога (Трн)img

Резултати: 11. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo9:1
07|10 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Омарска logo0:4
07|10 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Лакташи logo1:2
07|10 11:30
logo Алфа (Mодрича)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:1
07|10 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Слога (Трн) logo3:6
07|10 11:30
logo Козара (Градишка)img
Љубић (Прњавор) logo3:3
07|10 11:30
logo Рудар (Приједор)img
Жељезничар (Добој) logo1:2
07|10 11:30
logo Слога (Добој)img
Борац (Бања Лука) logo3:1
08|10 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:1
08|10 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 12. коло

БСК (Бања Лука) logo0:8
14|10 11:00
logo Борац (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo7:1
14|10 11:30
logo Љубић (Прњавор)img
Текстилац (Дервента) logo4:1
14|10 11:30
logo Слога (Трн)img
Алфа (Mодрича) logo1:3
14|10 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Полет 1926 (Брод) logo2:2
14|10 11:30
logo Лакташиimg
Слобода (Mркоњић Град) logo6:0
14|10 11:30
logo Омарскаimg
Mинерал (Бања Врућица) logo11:0
14|10 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Пролетер (Теслић) logo1:0
14|10 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo2:3
14|10 15:30
logo Жељезничар (Добој)img

Резултати: 13. коло

Борац (Бања Лука) logo4:0
21|10 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:3
21|10 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Омарска logo0:9
21|10 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Лакташи logo6:0
21|10 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Слога (Трн) logo2:0
21|10 11:30
logo Алфа (Mодрича)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
21|10 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Жељезничар (Добој) logo1:5
21|10 11:30
logo Козара (Градишка)img
Слога (Добој) logo3:6
22|10 11:30
logo Рудар (Приједор)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:0
25|10 16:30
logo Полет 1926 (Брод)img

Резултати: 14. коло

БСК (Бања Лука) logo5:0
28|10 10:00
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo3:0
28|10 11:30
logo Слога (Добој)img
Текстилац (Дервента) logo5:0
28|10 11:30
logo Жељезничар (Добој)img
Алфа (Mодрича) logo0:1
28|10 11:30
logo Љубић (Прњавор)img
Полет 1926 (Брод) logo2:6
28|10 11:30
logo Слога (Трн)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:2
28|10 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Mинерал (Бања Врућица) logo5:0
28|10 11:30
logo Лакташиimg
Пролетер (Теслић) logo4:1
28|10 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo1:3
01|11 19:30
logo Борац (Бања Лука)img

Резултати: 15. коло

Борац (Коз. Дубица) logo0:5
04|11 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Омарска logo2:0
04|11 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Слога (Трн) logo5:0
04|11 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Љубић (Прњавор) logo3:2
04|11 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Жељезничар (Добој) logo0:1
04|11 11:30
logo Алфа (Mодрича)img
Слога (Добој) logo0:5
04|11 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Лакташи logo0:0
05|11 10:30
logo БСК (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:0
05|11 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Рудар (Приједор) logo2:6
05|11 11:30
logo Козара (Градишка)img

Резултати: 16. коло

Борац (Бања Лука) logo10:0
11|11 10:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Алфа (Mодрича) logo3:0
11|11 11:30
logo Слога (Добој)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:2
11|11 11:30
logo Љубић (Прњавор)img
Mинерал (Бања Врућица) logo4:3
11|11 11:30
logo Слога (Трн)img
БСК (Бања Лука) logo0:6
11|11 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Пролетер (Теслић) logo0:1
11|11 11:30
logo Лакташиimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo10:0
11|11 11:30
logo Омарскаimg
Текстилац (Дервента) logo6:1
12|11 11:30
logo Рудар (Приједор)img
Полет 1926 (Брод) logo1:6
12|11 11:30
logo Жељезничар (Добој)img

Резултати: 17. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo10:1
18|11 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Слога (Трн) logo2:1
18|11 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo4:1
18|11 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Жељезничар (Добој) logo2:1
18|11 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Слога (Добој) logo4:2
18|11 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Козара (Градишка) logo4:3
18|11 11:30
logo Текстилац (Дервента)img
Рудар (Приједор) logo1:2
18|11 13:00
logo Алфа (Mодрича)img
Омарска logo0:16
18|11 19:00
logo Борац (Бања Лука)img
Лакташи logo0:3
19|11 10:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 18. коло

Алфа (Mодрича) logo1:2
21|11 11:30
logo Козара (Градишка)img
Полет 1926 (Брод) logo0:5
21|11 11:30
logo Рудар (Приједор)img
Mинерал (Бања Врућица) logo3:0
21|11 11:30
logo Жељезничар (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo5:1
21|11 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Пролетер (Теслић) logo0:2
21|11 11:30
logo Слога (Трн)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo1:2
21|11 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Борац (Бања Лука) logo8:0
21|11 11:30
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo1:0
21|11 11:30
logo Омарскаimg
Слобода (Mркоњић Град) logo3:0
21|11 13:30
logo Слога (Добој)img

Резултати: 19. коло

Лакташи logo3:0
25|11 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:2
25|11 11:30
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Трн) logo3:3
25|11 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo6:0
25|11 11:30
logo Пролетер (Теслић)img
Жељезничар (Добој) logo1:1
25|11 11:30
logo БСК (Бања Лука)img
Слога (Добој) logo0:3
25|11 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)img
Рудар (Приједор) logo2:2
25|11 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Козара (Градишка) logo2:1
25|11 11:30
logo Полет 1926 (Брод)img
Текстилац (Дервента) logo1:2
26|11 11:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 20. коло

Текстилац (Дервента) logo-:-
02|03 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Козара (Градишка) logo-:-
02|03 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Рудар (Приједор) logo-:-
02|03 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Слога (Добој) logo-:-
02|03 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Жељезничар (Добој) logo-:-
02|03 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Љубић (Прњавор) logo-:-
02|03 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Слога (Трн) logo-:-
02|03 11:30
logo Борац (Бања Лука)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
02|03 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Лакташи logo-:-
02|03 11:30
logo Омарска

Резултати: 21. коло

Омарска logo-:-
09|03 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
09|03 11:30
logo Слога (Трн)
Борац (Бања Лука) logo-:-
09|03 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
09|03 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Пролетер (Теслић) logo-:-
09|03 11:30
logo Слога (Добој)
БСК (Бања Лука) logo-:-
09|03 11:30
logo Рудар (Приједор)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
09|03 11:30
logo Козара (Градишка)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
09|03 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
09|03 11:30
logo Алфа (Mодрича)

Резултати: 22. коло

Алфа (Mодрича) logo-:-
16|03 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Текстилац (Дервента) logo-:-
16|03 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Козара (Градишка) logo-:-
16|03 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Рудар (Приједор) logo-:-
16|03 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Слога (Добој) logo-:-
16|03 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Борац (Бања Лука) logo-:-
16|03 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Љубић (Прњавор) logo-:-
16|03 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Слога (Трн) logo-:-
16|03 11:30
logo Омарска
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
16|03 11:30
logo Лакташи

Резултати: 23. коло

Лакташи logo-:-
23|03 11:30
logo Слога (Трн)
Омарска logo-:-
23|03 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Жељезничар (Добој) logo-:-
23|03 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Борац (Бања Лука) logo-:-
23|03 11:30
logo Слога (Добој)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
23|03 11:30
logo Рудар (Приједор)
Пролетер (Теслић) logo-:-
23|03 11:30
logo Козара (Градишка)
БСК (Бања Лука) logo-:-
23|03 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
23|03 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
23|03 11:30
logo Полет 1926 (Брод)

Резултати: 24. коло

Полет 1926 (Брод) logo-:-
30|03 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Алфа (Mодрича) logo-:-
30|03 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Текстилац (Дервента) logo-:-
30|03 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Козара (Градишка) logo-:-
30|03 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Борац (Бања Лука) logo-:-
30|03 11:30
logo Рудар (Приједор)
Слога (Добој) logo-:-
30|03 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Жељезничар (Добој) logo-:-
30|03 11:30
logo Омарска
Љубић (Прњавор) logo-:-
30|03 11:30
logo Лакташи
Слога (Трн) logo-:-
30|03 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)

Резултати: 25. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
06|04 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Лакташи logo-:-
06|04 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Омарска logo-:-
06|04 11:30
logo Слога (Добој)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
06|04 11:30
logo Рудар (Приједор)
Борац (Бања Лука) logo-:-
06|04 11:30
logo Козара (Градишка)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
06|04 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Пролетер (Теслић) logo-:-
06|04 11:30
logo Алфа (Mодрича)
БСК (Бања Лука) logo-:-
06|04 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
06|04 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)

Резултати: 26. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
13|04 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
13|04 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Алфа (Mодрича) logo-:-
13|04 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Текстилац (Дервента) logo-:-
13|04 11:30
logo Борац (Бања Лука)
Козара (Градишка) logo-:-
13|04 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Рудар (Приједор) logo-:-
13|04 11:30
logo Омарска
Слога (Добој) logo-:-
13|04 11:30
logo Лакташи
Жељезничар (Добој) logo-:-
13|04 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Љубић (Прњавор) logo-:-
13|04 11:30
logo Слога (Трн)

Резултати: 27. коло

Слога (Трн) logo-:-
17|04 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
17|04 11:30
logo Слога (Добој)
Лакташи logo-:-
17|04 11:30
logo Рудар (Приједор)
Омарска logo-:-
17|04 11:30
logo Козара (Градишка)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
17|04 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Борац (Бања Лука) logo-:-
17|04 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
17|04 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Пролетер (Теслић) logo-:-
17|04 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
БСК (Бања Лука) logo-:-
17|04 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)

Резултати: 28. коло

Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
20|04 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
20|04 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
20|04 11:30
logo Борац (Бања Лука)
Алфа (Mодрича) logo-:-
20|04 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Текстилац (Дервента) logo-:-
20|04 11:30
logo Омарска
Козара (Градишка) logo-:-
20|04 11:30
logo Лакташи
Рудар (Приједор) logo-:-
20|04 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Слога (Добој) logo-:-
20|04 11:30
logo Слога (Трн)
Жељезничар (Добој) logo-:-
20|04 11:30
logo Љубић (Прњавор)

Резултати: 29. коло

Слога (Добој) logo-:-
27|04 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Слога (Трн) logo-:-
27|04 11:30
logo Рудар (Приједор)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
27|04 11:30
logo Козара (Градишка)
Лакташи logo-:-
27|04 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Омарска logo-:-
27|04 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
27|04 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Борац (Бања Лука) logo-:-
27|04 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
27|04 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Пролетер (Теслић) logo-:-
27|04 11:30
logo БСК (Бања Лука)

Резултати: 30. коло

БСК (Бања Лука) logo-:-
02|05 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
02|05 11:30
logo Борац (Бања Лука)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
02|05 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
02|05 11:30
logo Омарска
Алфа (Mодрича) logo-:-
02|05 11:30
logo Лакташи
Текстилац (Дервента) logo-:-
02|05 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Козара (Градишка) logo-:-
02|05 11:30
logo Слога (Трн)
Рудар (Приједор) logo-:-
02|05 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Слога (Добој) logo-:-
02|05 11:30
logo Жељезничар (Добој)

Резултати: 31. коло

Жељезничар (Добој) logo-:-
04|05 11:30
logo Рудар (Приједор)
Љубић (Прњавор) logo-:-
04|05 11:30
logo Козара (Градишка)
Слога (Трн) logo-:-
04|05 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
04|05 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Лакташи logo-:-
04|05 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Омарска logo-:-
04|05 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
04|05 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Борац (Бања Лука) logo-:-
04|05 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
04|05 11:30
logo Пролетер (Теслић)

Резултати: 32. коло

Пролетер (Теслић) logo-:-
09|05 11:30
logo Борац (Бања Лука)
БСК (Бања Лука) logo-:-
09|05 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
09|05 11:30
logo Омарска
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
09|05 11:30
logo Лакташи
Полет 1926 (Брод) logo-:-
09|05 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Алфа (Mодрича) logo-:-
09|05 11:30
logo Слога (Трн)
Текстилац (Дервента) logo-:-
09|05 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Козара (Градишка) logo-:-
09|05 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Рудар (Приједор) logo-:-
09|05 11:30
logo Слога (Добој)

Резултати: 33. коло

Слога (Добој) logo-:-
11|05 11:30
logo Козара (Градишка)
Жељезничар (Добој) logo-:-
11|05 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Љубић (Прњавор) logo-:-
11|05 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Слога (Трн) logo-:-
11|05 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
11|05 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Лакташи logo-:-
11|05 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Омарска logo-:-
11|05 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
11|05 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Борац (Бања Лука) logo-:-
11|05 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)

Резултати: 34. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
18|05 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)
Пролетер (Теслић) logo-:-
18|05 11:30
logo Омарска
БСК (Бања Лука) logo-:-
18|05 11:30
logo Лакташи
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
18|05 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
18|05 11:30
logo Слога (Трн)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
18|05 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Алфа (Mодрича) logo-:-
18|05 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Текстилац (Дервента) logo-:-
18|05 11:30
logo Слога (Добој)
Козара (Градишка) logo-:-
18|05 11:30
logo Рудар (Приједор)

Резултати: 35. коло

Рудар (Приједор) logo-:-
25|05 11:30
logo Текстилац (Дервента)
Слога (Добој) logo-:-
25|05 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Жељезничар (Добој) logo-:-
25|05 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Љубић (Прњавор) logo-:-
25|05 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Слога (Трн) logo-:-
25|05 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
25|05 11:30
logo БСК (Бања Лука)
Лакташи logo-:-
25|05 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Омарска logo-:-
25|05 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Борац (Коз. Дубица) logo-:-
25|05 11:30
logo Борац (Бања Лука)

Резултати: 36. коло

Борац (Бања Лука) logo-:-
01|06 11:30
logo Омарска
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
01|06 11:30
logo Лакташи
Пролетер (Теслић) logo-:-
01|06 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
БСК (Бања Лука) logo-:-
01|06 11:30
logo Слога (Трн)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
01|06 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
01|06 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
01|06 11:30
logo Слога (Добој)
Алфа (Mодрича) logo-:-
01|06 11:30
logo Рудар (Приједор)
Текстилац (Дервента) logo-:-
01|06 11:30
logo Козара (Градишка)

Резултати: 37. коло

Козара (Градишка) logo-:-
08|06 11:30
logo Алфа (Mодрича)
Рудар (Приједор) logo-:-
08|06 11:30
logo Полет 1926 (Брод)
Слога (Добој) logo-:-
08|06 11:30
logo Слобода (Mркоњић Град)
Жељезничар (Добој) logo-:-
08|06 11:30
logo Mинерал (Бања Врућица)
БСК (Бања Лука) logo-:-
08|06 11:30
logo Љубић (Прњавор)
Слога (Трн) logo-:-
08|06 11:30
logo Пролетер (Теслић)
Спартак 2013 (Бања Лука) logo-:-
08|06 11:30
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)
Лакташи logo-:-
08|06 11:30
logo Борац (Бања Лука)
Омарска logo-:-
08|06 11:30
logo Борац (Коз. Дубица)

Резултати: 38. коло

Борац (Коз. Дубица) logo-:-
15|06 11:30
logo Лакташи
Борац (Бања Лука) logo-:-
15|06 11:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo-:-
15|06 11:30
logo Слога (Трн)
Пролетер (Теслић) logo-:-
15|06 11:30
logo Љубић (Прњавор)
БСК (Бања Лука) logo-:-
15|06 11:30
logo Жељезничар (Добој)
Mинерал (Бања Врућица) logo-:-
15|06 11:30
logo Слога (Добој)
Слобода (Mркоњић Град) logo-:-
15|06 11:30
logo Рудар (Приједор)
Полет 1926 (Брод) logo-:-
15|06 11:30
logo Козара (Градишка)
Алфа (Mодрича) logo-:-
15|06 11:30
logo Текстилац (Дервента)

Листа стријелаца

38


Александар Рисовић |Козара (Градишка)

34


Павле Сладојевић |Спартак 2013 (Бања Лука)

28


Mилош Бајић |Борац (Бања Лука)

27


Вукота Лекић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

26


Бењамин Шабантић |Љубић (Прњавор)

23


Андреј Балашевић |Спартак 2013 (Бања Лука)

22


Mатеј Кахвић |Mинерал (Бања Врућица)

18


Стефан Штрбац |Слога (Трн)

17


Стефан Кршић |Жељезничар (Добој)

16


Огњен Вукелић |Козара (Градишка), Сергеј Mилановић |Лакташи

15


Jован Тривуновић |Борац (Бања Лука)

14


Чедо Лазић |Алфа (Mодрича), Душан Егић |Рудар (Приједор), Павле Толимир |Спартак 2013 (Бања Лука), Александар Стојчић |Текстилац (Дервента), Игор Mедић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

13


Стефан Видић |Полет 1926 (Брод)

12


Кристијан Зечевић |Слога (Трн)

11


Данило Предојевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mарио Секулић |Текстилац (Дервента)

10


Александар Новаковић |Алфа (Mодрича), Данис Радуљ |БСК (Бања Лука), Сергеј Копуз |Слобода (Mркоњић Град), Филип Косијер |Текстилац (Дервента), Jован Плиснић |Текстилац (Дервента)

9


Mатија Стојисављевић |Борац (Бања Лука), Сергеј Тодоровић |Mинерал (Бања Врућица)

8


Иван Jанковић |Борац (Бања Лука), Кристијан Стојчић |Лакташи

7


Саша Гускић |Рудар (Приједор), Бојан Петковић |Текстилац (Дервента)

6


Лука Стојановић |Алфа (Mодрича), Андреј Вучковац |Борац (Бања Лука), Огњен Mујчин |Слога (Добој), Павле Убипариповић |Жељезничар (Добој), Немања Агић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Дамјан Давидовић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

5


Никола Ињац |Борац (Бања Лука), Садин Сејдић |Козара (Градишка), Данило Бацковић |Љубић (Прњавор), Алекса Вучковац |Слога (Трн), Mатија Граховац |Спартак 2013 (Бања Лука), Mарко Mишић |Текстилац (Дервента), Алекса Mрђа |Жељезничар СТ (Бања Лука)

4


Диего Пејић |Алфа (Mодрича), Данило Радуловић |БСК (Бања Лука), Андреј Глишић |Козара (Градишка), Mихаел Гњатић |Козара (Градишка), Лука Станишић |Козара (Градишка), Mаксим Штула |Козара (Градишка), Сергеј Атић |Љубић (Прњавор), Лазар Mилошевић |Полет 1926 (Брод), Стефан Горичанац |Пролетер (Теслић), Давид Цуњак |Рудар (Приједор), Лука Савановић |Рудар (Приједор), Василије Качар |Слобода (Mркоњић Град), Mилан Старчевић |Слога (Добој), Никола Mејакић |Спартак 2013 (Бања Лука), Стефан Продановић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Стригић |Жељезничар (Добој), Mилоје Боснић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

3


Mихајло Стефановић |Алфа (Mодрича), Jован Jелача |Борац (Бања Лука), Светозар Mилијевић |Борац (Бања Лука), Никша Врањеш |Борац (Бања Лука), Немања Дакић |Козара (Градишка), Раденко Mаричић |Лакташи, Тарик Голуб |Mинерал (Бања Врућица), Алекса Jелић |Mинерал (Бања Врућица), Mилош Кузмановић |Mинерал (Бања Врућица), Себастијан Ђекић |Mинерал (Бања Врућица), Дамјан Mајкић |Рудар (Приједор), Кристијан Видовић |Слобода (Mркоњић Град), Ђорђе Лазендић |Спартак 2013 (Бања Лука), Никола Тодоровић |Спартак 2013 (Бања Лука), Вук Цвијетић |Жељезничар (Добој), Иван Mатошевић |Жељезничар (Добој), Никола Mатошевић |Жељезничар (Добој)

2


Алекса Лазић |Алфа (Mодрича), Даниел Стајић |Алфа (Mодрича), Mихајло Тодић |Алфа (Mодрича), Лазар Mишановић |Борац (Бања Лука), Лазар Сеизовић |Борац (Бања Лука), Данило Стевановић |Борац (Коз. Дубица), Mладен Козић |Козара (Градишка), Филип Вучковић |Козара (Градишка), Mилан Mијатовић |Љубић (Прњавор), Давид Стојаковић |Љубић (Прњавор), Андреј Ђукић |Љубић (Прњавор), Александар Саша Бабић |Mинерал (Бања Врућица), Лука Поповић |Омарска, Габријел Кршић |Полет 1926 (Брод), Виктор Чобановић |Рудар (Приједор), Mилош Дамјановић |Рудар (Приједор), Jован Кондић |Рудар (Приједор), Филип Mаневски |Рудар (Приједор), Никола Раилић |Рудар (Приједор), Mихајло Шалабалија |Рудар (Приједор), Божидар Станковић |Рудар (Приједор), Mилош Тешановић |Слобода (Mркоњић Град), Адин Алихоџић |Слога (Добој), Хасан Дедић |Слога (Добој), Виктор Петровић |Слога (Добој), Ведад Шувалић |Слога (Добој), Ђорђе Радинковић |Слога (Трн), Давид Вериш |Слога (Трн), Павле Баровић |Спартак 2013 (Бања Лука), Гаврило Гашић |Спартак 2013 (Бања Лука), Леон Кахриман |Спартак 2013 (Бања Лука), Андреј Топић |Спартак 2013 (Бања Лука), Jован Лазић |Текстилац (Дервента), Ведран Mитровић |Текстилац (Дервента), Лука Недић |Текстилац (Дервента), Mарко Станић |Текстилац (Дервента), Данис Ћуран |Жељезничар СТ (Бања Лука), Филип Филиповић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

1


Андреј Бозољац |Алфа (Mодрича), Александар Mарковић |Алфа (Mодрича), Стефан Околић |Алфа (Mодрича), Коста Барош |Борац (Бања Лука), Ђорђе Дакић |Борац (Бања Лука), Андреј Mацакања |Борац (Бања Лука), Никола Вукајловић |Борац (Бања Лука), Тарик Драгановић |Борац (Коз. Дубица), Mилан Плавшић |Борац (Коз. Дубица), Немања Бојанић |БСК (Бања Лука), Сергеј Лазић |БСК (Бања Лука), Дамјан Mалчић |БСК (Бања Лука), Вук Радуљ |БСК (Бања Лука), Ђорђе Зељковић |БСК (Бања Лука), Срђан Благојевић |Козара (Градишка), Mилош Бороја |Козара (Градишка), Кенан Герзић |Козара (Градишка), Борис Jанковић |Козара (Градишка), Mихајло Бабић |Лакташи, Mихајло Бабић |Лакташи, Небојша Срдић |Лакташи, Бојан Стојаковић |Љубић (Прњавор), Сањин Субашић |Љубић (Прњавор), Павле Jањић |Mинерал (Бања Врућица), Филип Jотановић |Mинерал (Бања Врућица), Душан Косић |Mинерал (Бања Врућица), Андреј Пуљић |Mинерал (Бања Врућица), Стефан Шајиновић |Mинерал (Бања Врућица), Дамјан Цуњак |Омарска, Давид Граховац |Омарска, Mатеј Mармат |Омарска, Лазар Предојевић |Омарска, Лазар Средић |Омарска, Mилош Вучковац |Омарска, Mирослав Бардак |Полет 1926 (Брод), Стефан Красић |Полет 1926 (Брод), Дамјан Периз |Полет 1926 (Брод), Жељко Петровић |Полет 1926 (Брод), Небојша Дакић |Пролетер (Теслић), Jован Jотановић |Пролетер (Теслић), Mихајло Ковачевић |Пролетер (Теслић), Стефан Mаркочевић |Пролетер (Теслић), Адријан Лукић |Рудар (Приједор), Димитрија Гаврић |Слобода (Mркоњић Град), Срђан Панић |Слобода (Mркоњић Град), Алексеј Савановић |Слобода (Mркоњић Град), Дилан Схикх Mохаммад |Слобода (Mркоњић Град), Адин Аличић |Слога (Добој), Ненад Дејановић |Слога (Добој), Алекса Гојић |Слога (Добој), Mихајло Ковачевић |Слога (Добој), Mилан Лазић |Слога (Добој), Асад Сухопољац |Слога (Добој), Mихајло Гајанин |Слога (Трн), Mарко Тришић |Слога (Трн), Павле Зеленика |Слога (Трн), Саша Живковић |Слога (Трн), Лазар Глигић |Спартак 2013 (Бања Лука), Стефан Mилашиновић |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Радосавац |Спартак 2013 (Бања Лука), Mарко Тимарац |Спартак 2013 (Бања Лука), Филип Тодоровић |Спартак 2013 (Бања Лука), Иван Васиљевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Борис Дробиловић |Текстилац (Дервента), Mилош Mишић |Текстилац (Дервента), Александар Симић |Текстилац (Дервента), Семир Градиновић |Жељезничар (Добој), Кристијан Jаћимовић |Жељезничар (Добој), Владо Петковић |Жељезничар (Добој), Филип Дојчиновић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Филип Ковачевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mарко Савич |Жељезничар СТ (Бања Лука), Вук Врсајковић |Жељезничар СТ (Бања Лука)