Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (млађи пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.1090149:4+4527
2.1081150:8+4225
3.1081146:13+3325
4.1070326:23+321
5.1051427:16+1116
6.1040623:46-2312
7.1031620:34-1410
8.930614:34-209
9.1022614:29-158
10.920716:37-216
11.1000107:48-410

Ажурирано: 28.01.2023. - 07:04

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
103.09.2022 - 11:00Локомотива (Брчко)Пелагићево1:3 (1:1)imgimg
103.09.2022 - 12:00Подриње (Jања)Борац (Шамац)0:4 (0:3)imgimg
104.09.2022 - 11:15Дрина (Зворник)Фул Тајм (Зворник)1:1 (1:1)imgimg
104.09.2022 - 12:00Илићка 01 (Брчко)Раднички (Каракај)9:1 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
208.09.2022 - 18:00ПелагићевоИлићка 01 (Брчко)0:5 (0:3)imgimg
210.09.2022 - 12:00ВласеницаРадник (Бијељина)1:9 (0:5)imgimg
210.09.2022 - 12:00Фул Тајм (Зворник)Локомотива (Брчко)1:3 (1:2)imgimg
210.09.2022 - 12:00Зенит (Бијељина)Дрина (Зворник)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
317.09.2022 - 12:00Локомотива (Брчко)Зенит (Бијељина)2:10 (0:8)imgimg
317.09.2022 - 12:00Радник (Бијељина)Раднички (Каракај)7:0 (2:0)imgimg
317.09.2022 - 12:00Подриње (Jања)Власеница0:3 (0:1)imgimg
318.09.2022 - 12:00Илићка 01 (Брчко)Фул Тајм (Зворник)4:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
424.09.2022 - 12:00ВласеницаБорац (Шамац)3:2 (1:0)imgimg
424.09.2022 - 12:00ПелагићевоРадник (Бијељина)2:1 (0:0)imgimg
424.09.2022 - 12:00Зенит (Бијељина)Илићка 01 (Брчко)0:2 (0:0)imgimg
424.09.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Локомотива (Брчко)3:2 (1:1)imgimg
420.11.2022 - 12:00Раднички (Каракај)Подриње (Jања)3:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
5 - Борац (Шамац)Раднички (Каракај)-:- (-:-)
501.10.2022 - 10:00Подриње (Jања)Пелагићево1:3 (1:1)imgimg
501.10.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Илићка 01 (Брчко)0:1 (0:1)imgimg
501.10.2022 - 12:00Радник (Бијељина)Фул Тајм (Зворник)5:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
608.10.2022 - 12:00ПелагићевоБорац (Шамац)3:2 (2:2)imgimg
608.10.2022 - 12:00Фул Тајм (Зворник)Подриње (Jања)4:3 (2:0)imgimg
608.10.2022 - 12:00Зенит (Бијељина)Радник (Бијељина)2:2 (1:1)imgimg
612.10.2022 - 16:00Локомотива (Брчко)Илићка 01 (Брчко)1:10 (1:6)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
715.10.2022 - 12:00Подриње (Jања)Зенит (Бијељина)0:6 (0:6)imgimg
715.10.2022 - 12:00Борац (Шамац)Фул Тајм (Зворник)2:1 (0:1)imgimg
716.10.2022 - 10:00Радник (Бијељина)Дрина (Зворник)3:1 (2:1)imgimg
723.10.2022 - 10:00ВласеницаРаднички (Каракај)1:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
819.10.2022 - 12:00Зенит (Бијељина)Борац (Шамац)6:1 (4:1)imgimg
819.10.2022 - 16:00Локомотива (Брчко)Радник (Бијељина)1:8 (0:3)imgimg
830.10.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Подриње (Jања)8:0 (5:0)imgimg
821.11.2022 - 10:00ПелагићевоВласеница5:3 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
919.10.2022 - 16:30Раднички (Каракај)Пелагићево2:1 (0:0)imgimg
922.10.2022 - 12:00Радник (Бијељина)Илићка 01 (Брчко)2:1 (0:0)imgimg
922.10.2022 - 12:00Подриње (Jања)Локомотива (Брчко)2:4 (0:3)imgimg
922.10.2022 - 12:00Борац (Шамац)Дрина (Зворник)1:5 (0:4)imgimg
922.10.2022 - 12:00ВласеницаФул Тајм (Зворник)2:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1028.10.2022 - 16:00Илићка 01 (Брчко)Подриње (Jања)9:0 (4:0)imgimg
1029.10.2022 - 12:00Фул Тајм (Зворник)Раднички (Каракај)3:0*imgimg
1029.10.2022 - 12:00Локомотива (Брчко)Борац (Шамац)5:4 (3:2)imgimg
1002.11.2022 - 11:00Зенит (Бијељина)Власеница7:3 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1105.11.2022 - 10:00ПелагићевоФул Тајм (Зворник)4:2 (1:1)imgimg
1105.11.2022 - 12:00Борац (Шамац)Илићка 01 (Брчко)0:5 (0:4)imgimg
1105.11.2022 - 12:00Раднички (Каракај)Зенит (Бијељина)2:4 (0:3)imgimg
1106.11.2022 - 10:30ВласеницаДрина (Зворник)0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1212.11.2022 - 12:00Зенит (Бијељина)Пелагићево4:1 (2:0)imgimg
1212.11.2022 - 12:00Локомотива (Брчко)Власеница1:4 (0:2)imgimg
1213.11.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Раднички (Каракај)5:2 (3:2)imgimg
1213.11.2022 - 12:00Радник (Бијељина)Подриње (Jања)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1319.11.2022 - 12:00Борац (Шамац)Радник (Бијељина)0:9 (0:3)imgimg
1319.11.2022 - 12:00Раднички (Каракај)Локомотива (Брчко)1:3 (1:1)imgimg
1319.11.2022 - 12:00ПелагићевоДрина (Зворник)4:2 (3:1)imgimg
1319.11.2022 - 12:00Фул Тајм (Зворник)Зенит (Бијељина)0:5 (0:3)imgimg
1319.11.2022 - 14:00ВласеницаИлићка 01 (Брчко)0:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - Фул Тајм (Зворник)Дрина (Зворник)-:- (-:-)
14 - ПелагићевоЛокомотива (Брчко)-:- (-:-)
14 - Раднички (Каракај)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
14 - Борац (Шамац)Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - Радник (Бијељина)Власеница-:- (-:-)
15 - Илићка 01 (Брчко)Пелагићево-:- (-:-)
15 - Локомотива (Брчко)Фул Тајм (Зворник)-:- (-:-)
15 - Дрина (Зворник)Зенит (Бијељина)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - Зенит (Бијељина)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
16 - Фул Тајм (Зворник)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
16 - Раднички (Каракај)Радник (Бијељина)-:- (-:-)
16 - ВласеницаПодриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - Борац (Шамац)Власеница-:- (-:-)
17 - Подриње (Jања)Раднички (Каракај)-:- (-:-)
17 - Радник (Бијељина)Пелагићево-:- (-:-)
17 - Илићка 01 (Брчко)Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
17 - Локомотива (Брчко)Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - Дрина (Зворник)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
18 - Фул Тајм (Зворник)Радник (Бијељина)-:- (-:-)
18 - ПелагићевоПодриње (Jања)-:- (-:-)
18 - Раднички (Каракај)Борац (Шамац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - Борац (Шамац)Пелагићево-:- (-:-)
19 - Подриње (Jања)Фул Тајм (Зворник)-:- (-:-)
19 - Радник (Бијељина)Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
19 - Илићка 01 (Брчко)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - Дрина (Зворник)Радник (Бијељина)-:- (-:-)
20 - Зенит (Бијељина)Подриње (Jања)-:- (-:-)
20 - Фул Тајм (Зворник)Борац (Шамац)-:- (-:-)
20 - Раднички (Каракај)Власеница-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ВласеницаПелагићево-:- (-:-)
21 - Борац (Шамац)Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
21 - Подриње (Jања)Дрина (Зворник)-:- (-:-)
21 - Радник (Бијељина)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - Илићка 01 (Брчко)Радник (Бијељина)-:- (-:-)
22 - Локомотива (Брчко)Подриње (Jања)-:- (-:-)
22 - Дрина (Зворник)Борац (Шамац)-:- (-:-)
22 - Фул Тајм (Зворник)Власеница-:- (-:-)
22 - ПелагићевоРаднички (Каракај)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - Раднички (Каракај)Фул Тајм (Зворник)-:- (-:-)
23 - ВласеницаЗенит (Бијељина)-:- (-:-)
23 - Борац (Шамац)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
23 - Подриње (Jања)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - Илићка 01 (Брчко)Борац (Шамац)-:- (-:-)
24 - Дрина (Зворник)Власеница-:- (-:-)
24 - Зенит (Бијељина)Раднички (Каракај)-:- (-:-)
24 - Фул Тајм (Зворник)Пелагићево-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - ПелагићевоЗенит (Бијељина)-:- (-:-)
25 - Раднички (Каракај)Дрина (Зворник)-:- (-:-)
25 - ВласеницаЛокомотива (Брчко)-:- (-:-)
25 - Подриње (Jања)Радник (Бијељина)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - Радник (Бијељина)Борац (Шамац)-:- (-:-)
26 - Илићка 01 (Брчко)Власеница-:- (-:-)
26 - Локомотива (Брчко)Раднички (Каракај)-:- (-:-)
26 - Дрина (Зворник)Пелагићево-:- (-:-)
26 - Зенит (Бијељина)Фул Тајм (Зворник)-:- (-:-)

Листа стријелаца

16


Петар Mиросављевић |Зенит (Бијељина),

15


Ермин Ђапо |Локомотива (Брчко),

14


Mиодраг Радуловић |Пелагићево,

13


Немања Jосиповић |Дрина (Зворник),

12


Иван Стевић |Илићка 01 (Брчко),

10


Његош Бекић |Илићка 01 (Брчко), Љубиша Самарџић |Радник (Бијељина),

9


Санел Делић |Радник (Бијељина),

8


Саша Mарковић |Зенит (Бијељина),

7


Драган Mаринковић |Борац (Шамац), Mарко Стајић |Борац (Шамац),

6


Стефан Благић |Илићка 01 (Брчко), Симон Симатовић |Илићка 01 (Брчко), Димитрије Mикић |Зенит (Бијељина),

5


Лазар Mариловић |Фул Тајм (Зворник), Немања Ђојић |Пелагићево, Немања Самарџић |Радник (Бијељина), Mатија Вуковић |Власеница,

4


Валтрим Нинај |Локомотива (Брчко), Mихаило Ђерић |Раднички (Каракај), Андреј Баклчак |Радник (Бијељина), Mилен Mарјановић |Радник (Бијељина), Сретен Петровић |Радник (Бијељина), Вељко Тешић |Радник (Бијељина), Игор Деурић |Власеница, Mихајло Николић |Власеница,

3


Алекса Mилутиновић |Дрина (Зворник), Давид Шаин |Дрина (Зворник), Mарко Томић |Дрина (Зворник), Mиодраг Буквић |Илићка 01 (Брчко), Доситеј Васић |Илићка 01 (Брчко), Александар Саша Тијанић |Пелагићево, Љубиша Бошњаковић |Раднички (Каракај), Mарко Видаковић |Раднички (Каракај), Бошко Џинић |Власеница, Mилан Чобић |Зенит (Бијељина), Омер Mилкић |Зенит (Бијељина),

2


Душан Mитровић |Фул Тајм (Зворник), Mилорад Шкиљевић |Фул Тајм (Зворник), Давид Андрић |Илићка 01 (Брчко), Константин Радић |Илићка 01 (Брчко), Амар Шеховић |Локомотива (Брчко), Един Карјашевић |Подриње (Jања), Mилош Николић |Раднички (Каракај), Филип Шобо |Раднички (Каракај), Mомир Jовић |Радник (Бијељина), Василије Петровић |Радник (Бијељина), Александар Симић |Зенит (Бијељина), Никола Вуковић |Зенит (Бијељина),

1


Александар Карановић |Борац (Шамац), Дарко Петруљевић |Борац (Шамац), Андреј Дошић |Дрина (Зворник), Mихајло Jовичић |Дрина (Зворник), Вукашин Лазић |Дрина (Зворник), Mихајло Mиљанић |Дрина (Зворник), Лука Mитровић |Дрина (Зворник), Урош Рикић |Фул Тајм (Зворник), Павле Сејменовић |Фул Тајм (Зворник), Mомчило Радовановић |Илићка 01 (Брчко), Никола Савковић |Илићка 01 (Брчко), Ђорђе Стакић |Илићка 01 (Брчко), Данило Ђукић |Илићка 01 (Брчко), Лука Стевић |Локомотива (Брчко), Mарко Живковић |Локомотива (Брчко), Слађан Jакшић |Пелагићево, Mихајло Љубојевић |Пелагићево, Благоје Пекић |Пелагићево, Немања Тркуља |Пелагићево, Алис Аданалић |Подриње (Jања), Емрах Арнаутовић |Подриње (Jања), Селим Баћевац |Подриње (Jања), Ријад Касић |Подриње (Jања), Jасмин Софић |Подриње (Jања), Jован Драгић |Раднички (Каракај), Jован Jеремић |Раднички (Каракај), Никола Ракић |Раднички (Каракај), Андреј Ристановић |Раднички (Каракај), Виктор Савић |Раднички (Каракај), Вељко Илић |Радник (Бијељина), Mилан Jовић |Радник (Бијељина), Вук Mаринковић |Радник (Бијељина), Дамјан Mиладиновић |Радник (Бијељина), Jовица Остојић |Радник (Бијељина), Вук Ђурић |Радник (Бијељина), Аксантије Ковачевић |Власеница, Никола Mишић |Власеница, Ђорђе Томић |Власеница, Давид Цветиновић |Зенит (Бијељина), Шабан Корајчевић |Зенит (Бијељина), Вук Mилетић |Зенит (Бијељина), Филип Пејић |Зенит (Бијељина), Mихаило Стојановић |Зенит (Бијељина),