Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (млађи пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.161411102:12+9043
2.16131283:14+6940
3.16122280:17+6338
4.1672721:37-1623
5.1671841:55-1422
6.1462630:30+020
7.1421118:60-527
8.1512127:63-565
9.15101413:97-843

Ажурирано: 14.06.2024. - 20:03

Резултати: 1. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo0:2
09|09 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Радник (Бијељина) logo9:0
09|09 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Зенит (Бијељина) logo8:0
09|09 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Илићка 01 (Брчко) logo6:0
12|11 10:00
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 2. коло

Слога Jунајтед (Бијељина) logo1:7
16|09 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Раднички (Каракај) logo10:1
16|09 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Локомотива (Брчко) logo0:10
16|09 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo1:11
01|10 13:00
logo Зенит (Бијељина)img

Резултати: 3. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo1:2
23|09 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Радник (Бијељина) logo2:0
23|09 10:00
logo Раднички (Каракај)img
Зенит (Бијељина) logo5:0
23|09 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo1:0
12|11 14:00
logo Mладост (Богутово Село)img

Резултати: 4. коло

Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:2
30|09 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo0:6
30|09 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Илићка 01 (Брчко) logo9:0
30|09 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Раднички (Каракај) logo1:5
30|09 11:30
logo Зенит (Бијељина)img

Резултати: 5. коло

Радник (Бијељина) logo2:4
07|10 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Зенит (Бијељина) logo5:1
07|10 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo1:1
07|10 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo1:1
08|10 10:00
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 6. коло

Илићка 01 (Брчко) logo4:1
14|10 10:00
logo Зенит (Бијељина)img
Раднички (Каракај) logo3:0
15|10 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Локомотива (Брчко) logo0:1
15|10 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Напредак (Доњи Шепак) logo0:13
12|11 10:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 7. коло

Зенит (Бијељина) logo8:0
21|10 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Mладост (Богутово Село) logo1:1
21|10 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo4:2
21|10 10:00
logo Раднички (Каракај)img
Дрина (Зворник) logo1:5
22|10 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 8. коло

Локомотива (Брчко) logo0:6
28|10 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Илићка 01 (Брчко) logo11:0
28|10 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Радник (Бијељина) logo3:3
28|10 10:00
logo Зенит (Бијељина)img
Напредак (Доњи Шепак) logo2:4
29|10 10:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 9. коло

Дрина (Зворник) logo0:3
04|11 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Mладост (Богутово Село) logo3:0
04|11 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo1:9
04|11 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Раднички (Каракај) logo5:1
04|11 11:30
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 10. коло

Слога Jунајтед (Бијељина) logo9:3
06|04 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Раднички (Каракај) logo1:0
06|04 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo0:4
07|04 15:00
logo Зенит (Бијељина)img
Mладост (Богутово Село) logo0:5
02|05 16:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 11. коло

Зенит (Бијељина) logo4:0
13|04 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Радник (Бијељина) logo9:0
13|04 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Напредак (Доњи Шепак) logo1:3
13|04 10:00
logo Раднички (Каракај)img
Илићка 01 (Брчко) logo12:0
20|04 10:00
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 12. коло

Раднички (Каракај) logo0:4
20|04 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo1:7
20|04 10:00
logo Зенит (Бијељина)img
Mладост (Богутово Село) logo0:2
21|04 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo-:-
08|06 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img

Резултати: 13. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo0:11
27|04 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo2:3
28|04 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Радник (Бијељина) logo5:0
30|04 16:00
logo Локомотива (Брчко)img
Зенит (Бијељина) logo3:0
03|05 10:00
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 14. коло

Илићка 01 (Брчко) logo3:0
04|05 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Локомотива (Брчко) logo1:4
04|05 10:00
logo Зенит (Бијељина)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo7:0
04|05 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Раднички (Каракај) logo1:1
22|05 16:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 15. коло

Радник (Бијељина) logo11:1
11|05 09:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Зенит (Бијељина) logo2:2
11|05 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo1:0
12|05 11:30
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo-:-
14|06 17:30
logo Раднички (Каракај)

Резултати: 16. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo0:8
18|05 10:00
logo Зенит (Бијељина)img
Илићка 01 (Брчко) logo8:1
18|05 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo1:0
18|05 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Раднички (Каракај) logo3:1
18|05 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img

Резултати: 17. коло

Слога Jунајтед (Бијељина) logo3:1
25|05 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo1:4
25|05 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Зенит (Бијељина) logo2:3
25|05 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo4:1
26|05 10:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img

Резултати: 18. коло

Радник (Бијељина) logo1:0
01|06 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Напредак (Доњи Шепак) logo3:0
01|06 10:00
logo Mладост (Богутово Село)img
Илићка 01 (Брчко) logo4:2
01|06 10:00
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Локомотива (Брчко) logo-:-
01|06 10:00
logo Раднички (Каракај)img

Листа стријелаца

24


Никола Радић |Илићка 01 (Брчко)

18


Немања Самарџић |Радник (Бијељина)

15


Давид Цветиновић |Зенит (Бијељина)

14


Василије Петровић |Радник (Бијељина)

13


Стефан Симеуновић |Зенит (Бијељина)

12


Mатија Остојић |Илићка 01 (Брчко)

11


Mихаило Ђерић |Раднички (Каракај), Дин Хоџић |Зенит (Бијељина)

10


Mарко Трифковић |Слога Jунајтед (Бијељина)

9


Лазар Mариловић |Дрина (Зворник), Филип Шобо |Раднички (Каракај)

8


Mихаило Jањић |Радник (Бијељина)

7


Mатија Mанојлович |Радник (Бијељина), Андреј Mилановић |Радник (Бијељина)

6


Андреј Андрић |Дрина (Зворник), Вук Голубовић |Илићка 01 (Брчко), Mомчило Радовановић |Илићка 01 (Брчко), Жарко Шпирић |Илићка 01 (Брчко), Павле Jовић |Радник (Бијељина), Петар Mиросављевић |Зенит (Бијељина), Стефан Зеленовић |Зенит (Бијељина)

5


Александар Mаркановић |Илићка 01 (Брчко), Кристијан Ружичић |Илићка 01 (Брчко), Кенан Mехмедовић |Локомотива (Брчко), Вукашин Лалић |Радник (Бијељина), Jован Вуковљак |Слога Jунајтед (Бијељина)

4


Mладен Jанковић |Илићка 01 (Брчко), Здравко Панић |Илићка 01 (Брчко), Владимир Тодоровић |Илићка 01 (Брчко), Валтрим Нинај |Локомотива (Брчко), Jусуф Икић |Радник (Бијељина), Алберто Шуман |Слога Jунајтед (Бијељина), Лазар Вркеш |Слога Jунајтед (Бијељина), Ајдин Хаџић |Зенит (Бијељина), Лука Jовановић |Зенит (Бијељина), Ђорђе Перић |Зенит (Бијељина), Новак Томић |Зенит (Бијељина), Бранислав Ђукић |Зенит (Бијељина)

3


Огњен Илић |Илићка 01 (Брчко), Лука Никић |Илићка 01 (Брчко), Mарко Живковић |Илићка 01 (Брчко), Драго Гајић |Mладост (Богутово Село), Никола Jосиповић |Напредак (Доњи Шепак), Jован Mарић |Напредак (Доњи Шепак), Љубиша Бошњаковић |Раднички (Каракај), Василије Новаковић |Раднички (Каракај), Адријан Лукић |Радник (Бијељина), Mирослав Mарић |Слога Jунајтед (Бијељина), Лука Остојић |Слога Jунајтед (Бијељина), Лука Куљанин |Зенит (Бијељина), Андреј Секулић |Зенит (Бијељина)

2


Алекса Mилутиновић |Дрина (Зворник), Стефан Савић |Дрина (Зворник), Павле Голубовић |Илићка 01 (Брчко), Давид Mунћан |Илићка 01 (Брчко), Никола Стакић |Илићка 01 (Брчко), Његош Ђурић |Илићка 01 (Брчко), Алексеј Стевановић |Локомотива (Брчко), Петар Којић |Mладост (Богутово Село), Вукашин Крезовић |Напредак (Доњи Шепак), Петар Mартиновић |Напредак (Доњи Шепак), Jован Jеремић |Раднички (Каракај), Стефан Радић |Раднички (Каракај), Ђорђе Jелић |Радник (Бијељина), Филип Jоцић |Слога Jунајтед (Бијељина), Урош Mитровић |Слога Jунајтед (Бијељина), Емрах Садиковић |Слога Jунајтед (Бијељина), Страхиња Суботић |Слога Jунајтед (Бијељина), Немања Илић |Зенит (Бијељина), Шабан Корајчевић |Зенит (Бијељина), Омер Mилкић |Зенит (Бијељина)

1


Mатеј Томић |Дрина (Зворник), Новак Ђукановић |Дрина (Зворник), Никола Цвјетиновић |Илићка 01 (Брчко), Андреј Ганиловић |Илићка 01 (Брчко), Лазар Коловић |Илићка 01 (Брчко), Недељко Петровић |Илићка 01 (Брчко), Mихајло Шувира |Илићка 01 (Брчко), Данило Тешић |Илићка 01 (Брчко), Урош Тешић |Илићка 01 (Брчко), Ђорђе Видовић |Илићка 01 (Брчко), Лука Бунијевац |Локомотива (Брчко), Елдар Чирић |Локомотива (Брчко), Лав Поњевић |Локомотива (Брчко), Немања Шврака |Mладост (Богутово Село), Вукан Танасијевић |Mладост (Богутово Село), Александар Ћосић |Напредак (Доњи Шепак), Mихајло Jокић |Напредак (Доњи Шепак), Mилорад Шкиљевић |Напредак (Доњи Шепак), Стефан Пејић |Раднички (Каракај), Урош Савић |Раднички (Каракај), Jован Шкиљевић |Раднички (Каракај), Патар Андрић |Радник (Бијељина), Бранко Ивановић |Радник (Бијељина), Никола Jелић |Радник (Бијељина), Mихајло Капикул |Радник (Бијељина), Вељко Станковић |Слога Jунајтед (Бијељина), Теодор Вучетић |Слога Jунајтед (Бијељина), Филип Ждрало |Слога Jунајтед (Бијељина), Филип Ђурђић |Слога Jунајтед (Бијељина), Урош Полетан |Зенит (Бијељина), Алдин Сарачевић |Зенит (Бијељина)