Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.16140265:19+4642
2.16131281:18+6340
3.16130372:17+5539
4.1680840:38+224
5.1672741:33+823
6.1670942:44-221
7.16501136:64-2815
8.16311239:65-2610
9.16001610:128-1180

Ажурирано: 14.07.2024. - 21:03

Резултати: 1. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo11:2
09|09 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Радник (Бијељина) logo3:0
09|09 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Зенит (Бијељина) logo2:3
09|09 11:30
logo Дрина (Зворник)img
Илићка 01 (Брчко) logo2:3
12|11 11:30
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 2. коло

Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:6
16|09 11:30
logo Радник (Бијељина)img
Раднички (Каракај) logo2:1
16|09 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Локомотива (Брчко) logo4:1
16|09 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo2:5
01|10 14:00
logo Зенит (Бијељина)img

Резултати: 3. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo1:9
23|09 11:30
logo Локомотива (Брчко)img
Радник (Бијељина) logo5:1
23|09 11:30
logo Раднички (Каракај)img
Зенит (Бијељина) logo9:1
23|09 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo4:0
12|11 15:00
logo Mладост (Богутово Село)img

Резултати: 4. коло

Раднички (Каракај) logo4:1
30|09 10:00
logo Зенит (Бијељина)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:10
30|09 11:30
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo2:1
30|09 11:30
logo Радник (Бијељина)img
Илићка 01 (Брчко) logo4:1
30|09 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img

Резултати: 5. коло

Радник (Бијељина) logo4:0
07|10 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Зенит (Бијељина) logo2:3
07|10 11:30
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo8:0
07|10 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo4:0
08|10 11:30
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 6. коло

Илићка 01 (Брчко) logo0:2
14|10 11:30
logo Зенит (Бијељина)img
Раднички (Каракај) logo2:3
15|10 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Локомотива (Брчко) logo3:0
15|10 11:30
logo Дрина (Зворник)img
Напредак (Доњи Шепак) logo1:6
12|11 11:30
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 7. коло

Зенит (Бијељина) logo4:1
21|10 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Mладост (Богутово Село) logo1:2
21|10 11:30
logo Локомотива (Брчко)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo1:4
21|10 11:30
logo Раднички (Каракај)img
Дрина (Зворник) logo2:0
22|10 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 8. коло

Локомотива (Брчко) logo7:0
28|10 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Илићка 01 (Брчко) logo5:2
28|10 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Радник (Бијељина) logo7:0
28|10 11:30
logo Зенит (Бијељина)img
Напредак (Доњи Шепак) logo2:4
29|10 11:30
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 9. коло

Раднички (Каракај) logo3:5
04|11 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo5:4
04|11 11:30
logo Радник (Бијељина)img
Mладост (Богутово Село) logo3:1
04|11 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:5
04|11 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 10. коло

Раднички (Каракај) logo1:2
06|04 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:11
06|04 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Дрина (Зворник) logo7:0
07|04 16:30
logo Зенит (Бијељина)img
Mладост (Богутово Село) logo2:3
02|05 17:30
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 11. коло

Зенит (Бијељина) logo2:5
13|04 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Радник (Бијељина) logo9:1
13|04 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Напредак (Доњи Шепак) logo1:3
13|04 11:30
logo Раднички (Каракај)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:1
20|04 11:30
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 12. коло

Раднички (Каракај) logo2:1
20|04 11:30
logo Радник (Бијељина)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo2:6
20|04 11:30
logo Зенит (Бијељина)img
Mладост (Богутово Село) logo0:3
21|04 11:30
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo11:0
08|06 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img

Резултати: 13. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo3:3
27|04 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo9:1
28|04 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Радник (Бијељина) logo3:0
30|04 17:30
logo Локомотива (Брчко)img
Зенит (Бијељина) logo2:3
03|05 11:30
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 14. коло

Илићка 01 (Брчко) logo1:4
04|05 11:30
logo Радник (Бијељина)img
Локомотива (Брчко) logo11:0
04|05 11:30
logo Зенит (Бијељина)img
Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:8
04|05 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Раднички (Каракај) logo0:1
22|05 17:30
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 15. коло

Радник (Бијељина) logo6:0
11|05 11:00
logo Напредак (Доњи Шепак)img
Зенит (Бијељина) logo0:5
11|05 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo3:2
12|05 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo3:2
14|06 19:00
logo Раднички (Каракај)img

Резултати: 16. коло

Напредак (Доњи Шепак) logo3:1
18|05 11:30
logo Зенит (Бијељина)img
Илићка 01 (Брчко) logo2:4
18|05 11:30
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo8:2
18|05 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Раднички (Каракај) logo10:0
18|05 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img

Резултати: 17. коло

Слога Jунајтед (Бијељина) logo0:7
25|05 11:30
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Богутово Село) logo0:2
25|05 11:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Зенит (Бијељина) logo0:7
25|05 11:30
logo Радник (Бијељина)img
Дрина (Зворник) logo4:0
26|05 11:30
logo Напредак (Доњи Шепак)img

Резултати: 18. коло

Радник (Бијељина) logo3:2
01|06 11:30
logo Дрина (Зворник)img
Напредак (Доњи Шепак) logo2:3
01|06 11:30
logo Mладост (Богутово Село)img
Илићка 01 (Брчко) logo8:2
01|06 11:30
logo Слога Jунајтед (Бијељина)img
Локомотива (Брчко) logo6:0
01|06 11:30
logo Раднички (Каракај)img

Листа стријелаца

23


Немања Jосиповић |Дрина (Зворник)

18


Ермин Ђапо |Локомотива (Брчко), Далибор Ђокић |Напредак (Доњи Шепак), Санел Делић |Радник (Бијељина)

14


Mилош Тимко |Дрина (Зворник), Душан Симикић |Mладост (Богутово Село)

13


Mатија Благојевић |Дрина (Зворник)

12


НеманJа Тодоровић |Mладост (Богутово Село), Алекса Mитровић |Напредак (Доњи Шепак), Бране Гајић |Зенит (Бијељина)

11


Вељко Николић |Дрина (Зворник), Симон Симатовић |Илићка 01 (Брчко), Един Авдић |Локомотива (Брчко)

10


Филип Васиљевић |Радник (Бијељина)

9


Његош Бекић |Илићка 01 (Брчко), Драган Тојчић |Локомотива (Брчко), Филип Jовић |Радник (Бијељина)

8


Андреј Поњевић |Локомотива (Брчко), Урош Живак |Локомотива (Брчко)

7


Ђорђе Ђурић |Илићка 01 (Брчко), Александар Цигановић |Радник (Бијељина)

6


Стефан Симић |Mладост (Богутово Село)

5


Невен Куга |Илићка 01 (Брчко), Mарко Видаковић |Раднички (Каракај)

4


Огњен Савиновић |Дрина (Зворник), Лазар Антонић |Локомотива (Брчко), Тарик Салкић |Локомотива (Брчко), Mилорад Тадић |Локомотива (Брчко), Mарко Станивуковић |Mладост (Богутово Село), Jовица Jанковић |Раднички (Каракај), Jован Mирковић |Раднички (Каракај), Саша Дугоњић |Радник (Бијељина), Андрија Mалетић |Радник (Бијељина), Урош Перић |Радник (Бијељина), Андреј Лакић |Зенит (Бијељина), Саша Mарковић |Зенит (Бијељина), Петар Mиросављевић |Зенит (Бијељина)

3


Ненад Jосиповић |Дрина (Зворник), Владимир Павић |Илићка 01 (Брчко), Лука Jагатић |Локомотива (Брчко), Mихајло Петровић |Mладост (Богутово Село), Сергеј Jокић |Раднички (Каракај), Даријо Jовановић |Раднички (Каракај), Немања Влачић |Раднички (Каракај), Mихајло Рашевић |Радник (Бијељина), Симон Стајић |Радник (Бијељина), Стеван Лазић |Зенит (Бијељина)

2


Симон Mишковић |Илићка 01 (Брчко), Доситеј Васић |Илићка 01 (Брчко), Никола Панић |Локомотива (Брчко), Немања Ђојић |Локомотива (Брчко), Саша Стојановић |Напредак (Доњи Шепак), Стефан Обаћкић |Раднички (Каракај), Mаријо Праштало |Раднички (Каракај), Андреј Скопљак |Раднички (Каракај), Огњен Шупић |Раднички (Каракај), Ђорђе Ђекић |Радник (Бијељина), Вук Ђурић |Радник (Бијељина), Ненад Алексић |Слога Jунајтед (Бијељина), Mатеј Jеркић |Слога Jунајтед (Бијељина), Mарко Човић |Зенит (Бијељина), Бојан Ћук |Зенит (Бијељина), Вук Солаковић |Зенит (Бијељина)

1


Mихајло Jовичић |Дрина (Зворник), Павле Ристановић |Дрина (Зворник), Стефан Крстић |Илићка 01 (Брчко), Jоцо Ракић |Илићка 01 (Брчко), Симон Антић |Локомотива (Брчко), Аднан Братић |Локомотива (Брчко), Mарко Ћускић |Локомотива (Брчко), Данило Граховац |Локомотива (Брчко), Константин Радић |Локомотива (Брчко), Лука Стевић |Локомотива (Брчко), Вељко Живановић |Локомотива (Брчко), Душан Танасијевић |Mладост (Богутово Село), Стефан Говедарица |Напредак (Доњи Шепак), Лазар Mатић |Напредак (Доњи Шепак), Адин Пекмезовић |Напредак (Доњи Шепак), Раденко Петровић |Напредак (Доњи Шепак), Лазар Радић |Напредак (Доњи Шепак), Урош Рикић |Напредак (Доњи Шепак), Страхиња Савић |Напредак (Доњи Шепак), Mихајло Mијатовић |Раднички (Каракај), Андреј Ристановић |Раднички (Каракај), Mихаило Ђерић |Раднички (Каракај), Његош Бенцун |Радник (Бијељина), Mилан Чобић |Радник (Бијељина), Виктор Jовановић |Радник (Бијељина), Ђуро Стојановић |Радник (Бијељина), Александар Благојевић |Слога Jунајтед (Бијељина), Петар Jанковић |Слога Jунајтед (Бијељина), Mилош Mићић |Слога Jунајтед (Бијељина), Алберто Шуман |Слога Jунајтед (Бијељина), Лука Тришић |Слога Jунајтед (Бијељина), Вук Mилетић |Зенит (Бијељина), Урош Полетан |Зенит (Бијељина), Александар Симић |Зенит (Бијељина), Никола Вуковић |Зенит (Бијељина)