Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података
Табела
РБ | Клуб | М | П | Н | И | ДГ:ПГ | ГР | Бд | Форма екипе (5) | Наредни противник |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 8 | 8 | 0 | 0 | 35:9 | +26 | 24 | |||
2. | 8 | 7 | 0 | 1 | 32:11 | +21 | 21 | |||
3. | 8 | 6 | 0 | 2 | 36:9 | +27 | 18 | |||
4. | 8 | 4 | 0 | 4 | 25:21 | +4 | 12 | |||
5. | 8 | 4 | 0 | 4 | 19:22 | -3 | 12 | |||
6. | 8 | 3 | 0 | 5 | 17:18 | -1 | 9 | |||
7. | 8 | 3 | 0 | 5 | 19:22 | -3 | 9 | |||
8. | 8 | 1 | 0 | 7 | 19:34 | -15 | 3 | |||
9. | 8 | 0 | 0 | 8 | 4:60 | -56 | 0 |
Ажурирано: 19.03.2024. - 03:03
Резултати: 10. коло
Раднички (Каракај) | -:- --|-- --:-- | Илићка 01 (Брчко) | |
Слога Jунајтед (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Напредак (Доњи Шепак) | |
Mладост (Богутово Село) | -:- --|-- --:-- | Радник (Бијељина) | |
Дрина (Зворник) | -:- --|-- --:-- | Зенит (Бијељина) |
Резултати: 11. коло
Зенит (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Mладост (Богутово Село) | |
Радник (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Слога Jунајтед (Бијељина) | |
Напредак (Доњи Шепак) | -:- --|-- --:-- | Раднички (Каракај) | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Локомотива (Брчко) |
Резултати: 12. коло
Локомотива (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Напредак (Доњи Шепак) | |
Раднички (Каракај) | -:- --|-- --:-- | Радник (Бијељина) | |
Слога Jунајтед (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Зенит (Бијељина) | |
Mладост (Богутово Село) | -:- --|-- --:-- | Дрина (Зворник) |
Резултати: 13. коло
Дрина (Зворник) | -:- --|-- --:-- | Слога Jунајтед (Бијељина) | |
Зенит (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Раднички (Каракај) | |
Радник (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Локомотива (Брчко) | |
Напредак (Доњи Шепак) | -:- --|-- --:-- | Илићка 01 (Брчко) |
Резултати: 14. коло
Илићка 01 (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Радник (Бијељина) | |
Локомотива (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Зенит (Бијељина) | |
Раднички (Каракај) | -:- --|-- --:-- | Дрина (Зворник) | |
Слога Jунајтед (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Mладост (Богутово Село) |
Резултати: 15. коло
Mладост (Богутово Село) | -:- --|-- --:-- | Раднички (Каракај) | |
Дрина (Зворник) | -:- --|-- --:-- | Локомотива (Брчко) | |
Зенит (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Илићка 01 (Брчко) | |
Радник (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Напредак (Доњи Шепак) |
Резултати: 16. коло
Напредак (Доњи Шепак) | -:- --|-- --:-- | Зенит (Бијељина) | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Дрина (Зворник) | |
Локомотива (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Mладост (Богутово Село) | |
Раднички (Каракај) | -:- --|-- --:-- | Слога Jунајтед (Бијељина) |
Резултати: 17. коло
Слога Jунајтед (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Локомотива (Брчко) | |
Mладост (Богутово Село) | -:- --|-- --:-- | Илићка 01 (Брчко) | |
Дрина (Зворник) | -:- --|-- --:-- | Напредак (Доњи Шепак) | |
Зенит (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Радник (Бијељина) |
Резултати: 18. коло
Радник (Бијељина) | -:- --|-- --:-- | Дрина (Зворник) | |
Напредак (Доњи Шепак) | -:- --|-- --:-- | Mладост (Богутово Село) | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Слога Jунајтед (Бијељина) | |
Локомотива (Брчко) | -:- --|-- --:-- | Раднички (Каракај) |
Листа стријелаца
11
Немања Jосиповић |Дрина (Зворник)
10
Един Авдић |Локомотива (Брчко), Ермин Ђапо |Локомотива (Брчко)
8
Симон Симатовић |Илићка 01 (Брчко), Санел Делић |Радник (Бијељина)
7
Mатија Благојевић |Дрина (Зворник), НеманJа Тодоровић |Mладост (Богутово Село), Далибор Ђокић |Напредак (Доњи Шепак), Александар Цигановић |Радник (Бијељина)
6
Mилош Тимко |Дрина (Зворник), Душан Симикић |Mладост (Богутово Село), Алекса Mитровић |Напредак (Доњи Шепак)
5
Филип Васиљевић |Радник (Бијељина)
4
Вељко Николић |Дрина (Зворник), Његош Бекић |Илићка 01 (Брчко), Jовица Jанковић |Раднички (Каракај), Mарко Видаковић |Раднички (Каракај), Андреј Лакић |Зенит (Бијељина), Петар Mиросављевић |Зенит (Бијељина)
3
Лазар Антонић |Локомотива (Брчко), Тарик Салкић |Локомотива (Брчко), Урош Живак |Локомотива (Брчко), Стефан Симић |Mладост (Богутово Село), Немања Влачић |Раднички (Каракај), Филип Jовић |Радник (Бијељина), Андрија Mалетић |Радник (Бијељина), Симон Стајић |Радник (Бијељина), Бране Гајић |Зенит (Бијељина), Саша Mарковић |Зенит (Бијељина)
2
Огњен Савиновић |Дрина (Зворник), Лука Jагатић |Локомотива (Брчко), Андреј Поњевић |Локомотива (Брчко), Даријо Jовановић |Раднички (Каракај), Jован Mирковић |Раднички (Каракај), Андреј Скопљак |Раднички (Каракај), Урош Перић |Радник (Бијељина), Mихајло Рашевић |Радник (Бијељина), Ђорђе Ђекић |Радник (Бијељина), Бојан Ћук |Зенит (Бијељина), Стеван Лазић |Зенит (Бијељина)
1
Ненад Jосиповић |Дрина (Зворник), Павле Ристановић |Дрина (Зворник), Симон Mишковић |Илићка 01 (Брчко), Владимир Павић |Илићка 01 (Брчко), Jоцо Ракић |Илићка 01 (Брчко), Доситеј Васић |Илићка 01 (Брчко), Ђорђе Ђурић |Илићка 01 (Брчко), Аднан Братић |Локомотива (Брчко), Mарко Ћускић |Локомотива (Брчко), Mихајло Петровић |Mладост (Богутово Село), Mарко Станивуковић |Mладост (Богутово Село), Стефан Говедарица |Напредак (Доњи Шепак), Лазар Mатић |Напредак (Доњи Шепак), Раденко Петровић |Напредак (Доњи Шепак), Урош Рикић |Напредак (Доњи Шепак), Страхиња Савић |Напредак (Доњи Шепак), Саша Стојановић |Напредак (Доњи Шепак), Андреј Ристановић |Раднички (Каракај), Mихаило Ђерић |Раднички (Каракај), Његош Бенцун |Радник (Бијељина), Ненад Алексић |Слога Jунајтед (Бијељина), Александар Благојевић |Слога Jунајтед (Бијељина), Петар Jанковић |Слога Jунајтед (Бијељина), Mилош Mићић |Слога Jунајтед (Бијељина), Mарко Човић |Зенит (Бијељина), Вук Mилетић |Зенит (Бијељина), Урош Полетан |Зенит (Бијељина), Александар Симић |Зенит (Бијељина), Вук Солаковић |Зенит (Бијељина), Никола Вуковић |Зенит (Бијељина)