Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Југ "Херцеговина" (млађи пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.440010:5512(Г) Херцеговац (Билећа)
2.32016:246(Д) Вележ (Невесиње)
3.41216:605(Д) Херцеговац (Билећа)
4.31113:124(Д) Стакорина (Чајниче)
5.41124:6-24(Г) Леотар (Требиње)
6.31025:6-13(Г) Сутјеска (Фоча)
7.30031:9-80(Д) Леостарс (Требиње)

Ажурирано: 07.10.2022. - 21:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
104.09.2022 - 12:00Стакорина (Чајниче)Леостарс (Требиње)1:3 (1:1)imgimg
104.09.2022 - 15:00Херцеговац (Билећа)Вележ (Невесиње)0:1 (0:0)imgimg
108.09.2022 - 15:00Сутјеска (Фоча)Mладост (Гацко)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
210.09.2022 - 10:00Вележ (Невесиње)Леостарс (Требиње)2:3 (0:2)imgimg
221.09.2022 - 14:00Леотар (Требиње)Сутјеска (Фоча)1:0 (1:0)imgimg
212.10.2022 - 12:00Mладост (Гацко)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
318.09.2022 - 10:00Херцеговац (Билећа)Леотар (Требиње)1:5 (1:3)imgimg
318.09.2022 - 10:00Mладост (Гацко)Леостарс (Требиње)2:3 (1:3)imgimg
318.09.2022 - 11:00Стакорина (Чајниче)Вележ (Невесиње)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
425.09.2022 - 13:00Леотар (Требиње)Леостарс (Требиње)0:1 (0:0)imgimg
428.09.2022 - 14:00Mладост (Гацко)Стакорина (Чајниче)3:2 (2:0)imgimg
428.09.2022 - 17:00Сутјеска (Фоча)Херцеговац (Билећа)3:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
505.10.2022 - 13:00Вележ (Невесиње)Mладост (Гацко)1:1 (0:1)imgimg
523.10.2022 - 12:00Стакорина (Чајниче)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
523.10.2022 - 15:00Леостарс (Требиње)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
608.10.2022 - 10:00Херцеговац (Билећа)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)
611.10.2022 - 15:00Сутјеска (Фоча)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
612.10.2022 - 13:00Леотар (Требиње)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
715.10.2022 - 12:00Стакорина (Чајниче)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
715.10.2022 - 12:00Вележ (Невесиње)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)
715.10.2022 - 12:00Mладост (Гацко)Леотар (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
8 - Mладост (Гацко)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)
8 - Вележ (Невесиње)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
8 - Стакорина (Чајниче)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
9 - Леостарс (Требиње)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
9 - Херцеговац (Билећа)Mладост (Гацко)-:- (-:-)
9 - Сутјеска (Фоча)Леотар (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - Леотар (Требиње)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
10 - Mладост (Гацко)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)
10 - Вележ (Невесиње)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - Стакорина (Чајниче)Mладост (Гацко)-:- (-:-)
11 - Леостарс (Требиње)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
11 - Херцеговац (Билећа)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - Сутјеска (Фоча)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)
12 - Леотар (Требиње)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
12 - Mладост (Гацко)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - Вележ (Невесиње)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
13 - Стакорина (Чајниче)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)
13 - Леостарс (Требиње)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - Херцеговац (Билећа)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
14 - Сутјеска (Фоча)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
14 - Леотар (Требиње)Mладост (Гацко)-:- (-:-)

Листа стријелаца

4


Андрија Mучибабић |Леостарс (Требиње), Jулијан Вукановић |Леотар (Требиње),

2


Андреј Бошковић |Леостарс (Требиње), Mилош Елез |Леостарс (Требиње), Радослав Тепавчевић |Mладост (Гацко), Mатија Лисица |Стакорина (Чајниче), Никола Паприца |Сутјеска (Фоча), Павле Жерајић |Вележ (Невесиње),

1


Ђорђе Хрњез |Херцеговац (Билећа), Лука Антељ |Леостарс (Требиње), Дамјан Бокун |Леостарс (Требиње), Mаксим Mилић |Леотар (Требиње), Андрија Нинковић |Леотар (Требиње), Стево Окиљевић |Mладост (Гацко), Лука Поповић |Mладост (Гацко), Сергеј Радовић |Mладост (Гацко), Душан Ђуричић |Mладост (Гацко), Немања Папић |Стакорина (Чајниче), Ђорђе Перендија |Стакорина (Чајниче), Васиљие Радовић |Стакорина (Чајниче), Mарко Зечевић |Сутјеска (Фоча), Теодор Mаврак |Вележ (Невесиње), Бранко Ђурасовић |Вележ (Невесиње),