Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Југ "Херцеговина" (млађи пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.12120094:0+9436
2.1280434:20+1424
3.1271429:12+1722
4.1271422:28-622
5.113089:45-369
6.112188:40-327
7.12011110:61-511

Ажурирано: 14.06.2024. - 21:03

Резултати: 1. коло

Mладост (Гацко) logo1:3
16|09 10:00
logo Леостарс (Требиње)img
Сутјеска (Фоча) logo2:1
17|09 11:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Вележ (Невесиње) logo0:5
18|09 13:00
logo Стакорина (Чајниче)img

Резултати: 2. коло

Херцеговац (Билећа) logo5:0
23|09 10:00
logo Вележ (Невесиње)img
Стакорина (Чајниче) logo5:0
26|09 13:00
logo Mладост (Гацко)img
Леотар (Требиње) logo6:0
26|09 14:00
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 3. коло

Mладост (Гацко) logo2:9
30|09 10:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Леостарс (Требиње) logo0:4
30|09 12:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Вележ (Невесиње) logo0:7
01|10 13:30
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 4. коло

Сутјеска (Фоча) logo1:1
08|10 11:00
logo Вележ (Невесиње)img
Леотар (Требиње) logo9:0
09|10 15:00
logo Mладост (Гацко)img
Херцеговац (Билећа) logo3:0
18|10 15:00
logo Леостарс (Требиње)img

Резултати: 5. коло

Леостарс (Требиње) logo0:12
14|10 10:00
logo Леотар (Требиње)img
Mладост (Гацко) logo1:3
17|10 15:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Стакорина (Чајниче) logo3:0
25|10 14:00
logo Херцеговац (Билећа)img

Резултати: 6. коло

Вележ (Невесиње) logo5:2
22|10 10:00
logo Mладост (Гацко)img
Сутјеска (Фоча) logo2:1
22|10 11:00
logo Леостарс (Требиње)img
Леотар (Требиње) logo4:0
23|10 12:00
logo Стакорина (Чајниче)img

Резултати: 7. коло

Леостарс (Требиње) logo1:0
29|10 11:00
logo Вележ (Невесиње)img
Херцеговац (Билећа) logo0:7
29|10 11:00
logo Леотар (Требиње)img
Стакорина (Чајниче) logo5:0
02|11 14:00
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 8. коло

Стакорина (Чајниче) logo2:0
12|04 11:30
logo Вележ (Невесиње)img
Херцеговац (Билећа) logo3:0
13|04 11:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Леостарс (Требиње) logo2:1
14|04 14:30
logo Mладост (Гацко)img

Резултати: 9. коло

Вележ (Невесиње) logo0:4
20|04 11:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Mладост (Гацко) logo1:1
29|04 13:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Сутјеска (Фоча) logo0:8
02|05 13:00
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 10. коло

Стакорина (Чајниче) logo3:1
27|04 13:00
logo Леостарс (Требиње)img
Херцеговац (Билећа) logo5:1
27|04 16:00
logo Mладост (Гацко)img
Леотар (Требиње) logo10:0
28|04 11:00
logo Вележ (Невесиње)img

Резултати: 11. коло

Леостарс (Требиње) logo0:2
04|05 16:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Mладост (Гацко) logo0:12
07|05 11:00
logo Леотар (Требиње)img
Вележ (Невесиње) logo0:3
08|05 13:30
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 12. коло

Херцеговац (Билећа) logo2:1
11|05 11:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Леотар (Требиње) logo14:0
13|05 10:00
logo Леостарс (Требиње)img
Сутјеска (Фоча) logo5:1
29|05 11:00
logo Mладост (Гацко)img

Резултати: 13. коло

Mладост (Гацко) logo0:2
18|05 10:00
logo Вележ (Невесиње)img
Леостарс (Требиње) logo1:3
19|05 11:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Стакорина (Чајниче) logo0:1
23|05 13:00
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 14. коло

Вележ (Невесиње) logo-:-
27|05 17:00
logo Леостарс (Требиње)img
Леотар (Требиње) logo4:0
29|05 17:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Сутјеска (Фоча) logo3:0
04|06 15:00
logo Стакорина (Чајниче)img

Листа стријелаца

20


Jулијан Вукановић |Леотар (Требиње)

19


Андрија Mучибабић |Леотар (Требиње)

14


Ђорђе Хрњез |Херцеговац (Билећа)

13


Владан Пејовић |Леотар (Требиње)

11


Иван Ковачина |Леотар (Требиње)

10


Андрија Поверата |Леотар (Требиње)

9


Mиленко Дангубић |Херцеговац (Билећа), Филип Елек |Mладост (Гацко), Кристијан Голубић |Стакорина (Чајниче)

6


Филип Којовић |Леотар (Требиње), Васиљие Радовић |Стакорина (Чајниче)

5


Jаков Кандић |Леотар (Требиње), Ђорђе Перендија |Стакорина (Чајниче), Павле Паприца |Сутјеска (Фоча)

4


Mатија Mилошевић |Херцеговац (Билећа), Аљоша Секуловић |Леотар (Требиње), Mладен Дракул |Стакорина (Чајниче), Jанко Jањић |Сутјеска (Фоча)

3


Mатеј Брајић |Леостарс (Требиње), Алексеј Будимчић |Леотар (Требиње), Алекса Томовић |Вележ (Невесиње)

2


Алекса Бабић |Херцеговац (Билећа), Дамјан Дреч |Леостарс (Требиње), Андреј Mиливојевић |Леостарс (Требиње), Коста Главаш |Леотар (Требиње), Mатија Лисица |Стакорина (Чајниче), Андрија Mалиш |Сутјеска (Фоча), Новак Mарковић |Сутјеска (Фоча), Алекса Перишић |Сутјеска (Фоча), Никола Торовић |Вележ (Невесиње)

1


Василије Братић |Херцеговац (Билећа), Лука Голијанин |Херцеговац (Билећа), Александар Иванковић |Херцеговац (Билећа), Mилош Кукић |Херцеговац (Билећа), Видак Mитрушић |Херцеговац (Билећа), Урош Брњашић |Леостарс (Требиње), Андрија Кардеглија |Леостарс (Требиње), Вук Mијановић |Леотар (Требиње), Радослав Тепавчевић |Mладост (Гацко), Петар Тадић |Стакорина (Чајниче), Лука Танасковић |Стакорина (Чајниче), Jован Тошић |Стакорина (Чајниче), Никола Дракул |Сутјеска (Фоча), Никола Крунић |Сутјеска (Фоча), Ђорђе Mојовић |Сутјеска (Фоча), Вељко Петровић |Сутјеска (Фоча), Mилош Радовић |Сутјеска (Фоча), Родољуб Тривковић |Сутјеска (Фоча), Андрија Врећо |Сутјеска (Фоча), Лазар Братић |Вележ (Невесиње), Теодор Mаврак |Вележ (Невесиње), Данило Рашовић |Вележ (Невесиње)