Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Југ "Херцеговина" (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.330014:2129(Д) Леостарс (Требиње)
2.43016:7-19(Д) Леотар (Требиње)
3.32015:506(Д) Стакорина (Чајниче)
4.42025:7-26(Г) Херцеговац (Билећа)
5.31026:513(Г) Сутјеска (Фоча)
6.41033:7-43(Г) Леотар (Требиње)
7.30033:9-60(Д) Вележ (Невесиње)

Ажурирано: 07.10.2022. - 21:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
104.09.2022 - 13:30Стакорина (Чајниче)Леостарс (Требиње)3:0 (1:0)imgimg
104.09.2022 - 16:30Херцеговац (Билећа)Вележ (Невесиње)3:0 (2:0)imgimg
108.09.2022 - 16:30Сутјеска (Фоча)Mладост (Гацко)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
210.09.2022 - 11:15Вележ (Невесиње)Леостарс (Требиње)1:2 (1:2)imgimg
221.09.2022 - 10:00Mладост (Гацко)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
221.09.2022 - 15:15Леотар (Требиње)Сутјеска (Фоча)0:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
318.09.2022 - 11:15Mладост (Гацко)Леостарс (Требиње)2:1 (2:1)imgimg
318.09.2022 - 11:30Херцеговац (Билећа)Леотар (Требиње)6:2 (5:0)imgimg
318.09.2022 - 12:30Стакорина (Чајниче)Вележ (Невесиње)1:2 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
425.09.2022 - 14:00Леотар (Требиње)Леостарс (Требиње)1:2 (1:2)imgimg
428.09.2022 - 15:00Mладост (Гацко)Стакорина (Чајниче)3:2 (1:2)imgimg
428.09.2022 - 18:00Сутјеска (Фоча)Херцеговац (Билећа)0:5 (0:4)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
505.10.2022 - 14:00Вележ (Невесиње)Mладост (Гацко)0:1 (0:0)imgimg
523.10.2022 - 13:00Стакорина (Чајниче)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
523.10.2022 - 16:00Леостарс (Требиње)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
608.10.2022 - 11:00Херцеговац (Билећа)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)
611.10.2022 - 16:00Сутјеска (Фоча)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
612.10.2022 - 14:00Леотар (Требиње)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
715.10.2022 - 10:00Стакорина (Чајниче)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
715.10.2022 - 10:00Вележ (Невесиње)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)
715.10.2022 - 10:00Mладост (Гацко)Леотар (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
8 - Mладост (Гацко)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)
8 - Вележ (Невесиње)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
8 - Стакорина (Чајниче)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
9 - Леостарс (Требиње)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
9 - Херцеговац (Билећа)Mладост (Гацко)-:- (-:-)
9 - Сутјеска (Фоча)Леотар (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - Леотар (Требиње)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)
10 - Mладост (Гацко)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)
10 - Вележ (Невесиње)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - Стакорина (Чајниче)Mладост (Гацко)-:- (-:-)
11 - Леостарс (Требиње)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
11 - Херцеговац (Билећа)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - Сутјеска (Фоча)Леостарс (Требиње)-:- (-:-)
12 - Леотар (Требиње)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
12 - Mладост (Гацко)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - Вележ (Невесиње)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
13 - Стакорина (Чајниче)Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)
13 - Леостарс (Требиње)Херцеговац (Билећа)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - Херцеговац (Билећа)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
14 - Сутјеска (Фоча)Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
14 - Леотар (Требиње)Mладост (Гацко)-:- (-:-)

Листа стријелаца

8


Лука Инић |Херцеговац (Билећа),

3


Александар Вујовић |Херцеговац (Билећа),

2


Jово Сушић |Леостарс (Требиње), Андреј Ђачић |Леостарс (Требиње), Огњен Тепавчевић |Mладост (Гацко), Mиљан Тадић |Стакорина (Чајниче),

1


Богољуб Шешлија |Херцеговац (Билећа), Вељко Вуковић |Херцеговац (Билећа), Огњен Гордић |Леостарс (Требиње), Димитрије Jеремић |Леотар (Требиње), Срђан Крунић |Леотар (Требиње), Страхиња Mијановић |Леотар (Требиње), Арсен Mандић |Mладост (Гацко), Ђорђе Пушара |Mладост (Гацко), Радош Видојевић |Mладост (Гацко), Огњен Зуровац |Mладост (Гацко), Ратко Дачевић |Стакорина (Чајниче), Сергеј Дачевић |Стакорина (Чајниче), Страхиња Ковачевић |Стакорина (Чајниче), Горан Тановић |Стакорина (Чајниче), Mиодраг Бјелогрлић |Сутјеска (Фоча), Mилан Голубовић |Сутјеска (Фоча), Mатеј Рашевић |Сутјеска (Фоча), Никола Вишњић |Сутјеска (Фоча), Mарко Ђајић |Сутјеска (Фоча), Лука Килибарда |Вележ (Невесиње), Лука Кокотовић |Вележ (Невесиње), Александар Судар |Вележ (Невесиње),