Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Југ "Херцеговина" (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.12102067:5+6232
2.1282232:11+2126
3.1164129:11+1822
4.1252533:26+717
5.1141621:24-313
6.12201010:61-516
7.12011111:65-541

Ажурирано: 24.06.2024. - 16:03

Резултати: 1. коло

Mладост (Гацко) logo5:2
16|09 11:15
logo Леостарс (Требиње)img
Сутјеска (Фоча) logo1:1
17|09 12:15
logo Херцеговац (Билећа)img
Вележ (Невесиње) logo1:3
18|09 14:15
logo Стакорина (Чајниче)img

Резултати: 2. коло

Херцеговац (Билећа) logo3:0
23|09 11:00
logo Вележ (Невесиње)img
Стакорина (Чајниче) logo2:0
26|09 14:00
logo Mладост (Гацко)img
Леотар (Требиње) logo3:0
26|09 15:00
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 3. коло

Mладост (Гацко) logo1:2
30|09 11:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Леостарс (Требиње) logo3:3
30|09 13:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Вележ (Невесиње) logo0:9
01|10 14:30
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 4. коло

Сутјеска (Фоча) logo2:0
08|10 12:00
logo Вележ (Невесиње)img
Леотар (Требиње) logo1:0
09|10 16:00
logo Mладост (Гацко)img
Херцеговац (Билећа) logo4:0
18|10 16:00
logo Леостарс (Требиње)img

Резултати: 5. коло

Леостарс (Требиње) logo0:7
14|10 11:00
logo Леотар (Требиње)img
Mладост (Гацко) logo0:0
17|10 16:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Стакорина (Чајниче) logo1:2
25|10 15:00
logo Херцеговац (Билећа)img

Резултати: 6. коло

Вележ (Невесиње) logo0:7
22|10 11:00
logo Mладост (Гацко)img
Сутјеска (Фоча) logo5:0
22|10 12:00
logo Леостарс (Требиње)img
Леотар (Требиње) logo5:0
23|10 13:00
logo Стакорина (Чајниче)img

Резултати: 7. коло

Леостарс (Требиње) logo3:5
29|10 12:15
logo Вележ (Невесиње)img
Херцеговац (Билећа) logo1:1
29|10 12:15
logo Леотар (Требиње)img
Стакорина (Чајниче) logo1:2
02|11 15:15
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 8. коло

Стакорина (Чајниче) logo7:0
12|04 13:00
logo Вележ (Невесиње)img
Херцеговац (Билећа) logo1:2
13|04 12:30
logo Сутјеска (Фоча)img
Леостарс (Требиње) logo2:7
14|04 13:15
logo Mладост (Гацко)img

Резултати: 9. коло

Вележ (Невесиње) logo0:5
20|04 12:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Mладост (Гацко) logo2:0
29|04 14:30
logo Стакорина (Чајниче)img
Сутјеска (Фоча) logo1:1
02|05 14:30
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 10. коло

Стакорина (Чајниче) logo3:0
27|04 14:30
logo Леостарс (Требиње)img
Херцеговац (Билећа) logo4:0
27|04 17:15
logo Mладост (Гацко)img
Леотар (Требиње) logo10:0
28|04 12:30
logo Вележ (Невесиње)img

Резултати: 11. коло

Леостарс (Требиње) logo0:6
04|05 17:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Mладост (Гацко) logo2:7
07|05 12:15
logo Леотар (Требиње)img
Вележ (Невесиње) logo0:6
08|05 15:00
logo Сутјеска (Фоча)img

Резултати: 12. коло

Херцеговац (Билећа) logo3:0
11|05 12:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Леотар (Требиње) logo12:0
13|05 11:00
logo Леостарс (Требиње)img
Сутјеска (Фоча) logo4:4
29|05 12:15
logo Mладост (Гацко)img

Резултати: 13. коло

Mладост (Гацко) logo5:2
18|05 11:00
logo Вележ (Невесиње)img
Леостарс (Требиње) logo0:6
19|05 12:00
logo Сутјеска (Фоча)img
Стакорина (Чајниче) logo1:6
23|05 14:30
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 14. коло

Вележ (Невесиње) logo2:1
27|05 18:00
logo Леостарс (Требиње)img
Леотар (Требиње) logo5:0
29|05 18:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Сутјеска (Фоча) logo-:-
04|06 16:00
logo Стакорина (Чајниче)img

Листа стријелаца

17


Давид Jанковић |Леотар (Требиње)

11


Никола Паприца |Сутјеска (Фоча)

10


Димитрије Самарџић |Херцеговац (Билећа)

9


Mатија Дурсун |Леотар (Требиње), Бајо Дракул |Сутјеска (Фоча)

8


Александар Полић |Леотар (Требиње), Сергеј Дачевић |Стакорина (Чајниче)

7


Андрија Тепавчевић |Mладост (Гацко), Mатеј Рашевић |Сутјеска (Фоча)

6


Душан Леро |Херцеговац (Билећа), Димитрије Jеремић |Леотар (Требиње), Mаксим Mилић |Леотар (Требиње), Лазар Ивковић |Mладост (Гацко), Арсен Mандић |Mладост (Гацко), Дамјан Mастиловић |Mладост (Гацко)

5


Jован Пајић |Леостарс (Требиње), Лазар Ћук |Леотар (Требиње)

4


Лазар Пухало |Херцеговац (Билећа)

3


Андреј Албијанић |Херцеговац (Билећа), Дарко Шаренац |Херцеговац (Билећа), Алексеј Вуковић |Херцеговац (Билећа), Андреј Ђачић |Леостарс (Требиње), Дамјан Берак |Леотар (Требиње), Андреј Тадић |Леотар (Требиње), Mладен Пејовић |Стакорина (Чајниче), Mихаило Ђурђевић |Стакорина (Чајниче), Василије Братић |Вележ (Невесиње), Иван Будалић |Вележ (Невесиње), Лазар Вучетић |Вележ (Невесиње)

2


Немања Даковић |Херцеговац (Билећа), Дамјан Томашевић |Леотар (Требиње), Ђорђе Вулетић |Леотар (Требиње), Бориша Mарковић |Mладост (Гацко), Лука Поповић |Mладост (Гацко), Душан Ђуричић |Mладост (Гацко), Божидар Ћорсовић |Стакорина (Чајниче), Страхиња Ковачевић |Стакорина (Чајниче), Никола Вуковић |Сутјеска (Фоча)

1


Борис Дутина |Херцеговац (Билећа), Петар Mашић |Леостарс (Требиње), Слободан Рајковић |Леостарс (Требиње), Вук Вујовић |Леостарс (Требиње), Алекса Бабић |Леотар (Требиње), Mарко Барзут |Леотар (Требиње), Срђан Крунић |Леотар (Требиње), Филип Тадић |Леотар (Требиње), Mатија Вујичић |Леотар (Требиње), Бојан Сушић |Mладост (Гацко), Огњен Зуровац |Mладост (Гацко), Душко Дачевић |Стакорина (Чајниче), Никола Томић |Стакорина (Чајниче), Mилош Дракул |Сутјеска (Фоча), Огњен Mаксимовић |Сутјеска (Фоча), Василије Вишњић |Сутјеска (Фоча), Jован Спремо |Вележ (Невесиње)