Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Запад (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података
Табела
РБ | Клуб | М | П | Н | И | ДГ:ПГ | ГР | Бд | Форма екипе (5) | Наредни противник |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 18 | 17 | 0 | 1 | 106:10 | +96 | 51 | (Г) Слобода (Mркоњић Град) | ||
2. | 17 | 11 | 3 | 3 | 71:23 | +48 | 36 | (Г) Лакташи | ||
3. | 18 | 12 | 0 | 6 | 54:24 | +30 | 36 | (Г) Рудар (Каменград) | ||
4. | 16 | 11 | 1 | 4 | 57:26 | +31 | 34 | (Г) Подгрмеч (Сански Mост) | ||
5. | 17 | 11 | 1 | 5 | 43:26 | +17 | 34 | (Г) Козара (Градишка) | ||
6. | 14 | 10 | 2 | 2 | 62:21 | +41 | 32 | (Г) Борац (Коз. Дубица) | ||
7. | 17 | 10 | 1 | 6 | 61:37 | +24 | 31 | (Д) Братство (Бос. Крупа) | ||
8. | 18 | 10 | 1 | 7 | 39:27 | +12 | 31 | (Д) Омарска | ||
9. | 17 | 7 | 2 | 8 | 46:49 | -3 | 23 | (Д) Жељезничар СТ (Бања Лука) | ||
10. | 18 | 6 | 3 | 9 | 34:72 | -38 | 21 | (Д) Рудар (Приједор) | ||
11. | 17 | 5 | 2 | 10 | 49:44 | +5 | 17 | (Д) Крајина (Цазин) | ||
12. | 17 | 4 | 1 | 12 | 18:42 | -24 | 13 | (Д) Љубић (Прњавор) | ||
13. | 17 | 2 | 1 | 14 | 21:78 | -57 | 7 | (Г) БСК (Бања Лука) | ||
14. | 17 | 2 | 0 | 15 | 9:101 | -92 | 6 | (Г) Козара (Градишка) | ||
15. | 18 | 1 | 0 | 17 | 17:107 | -90 | 3 | (Д) Спартак 2013 (Бања Лука) |
Ажурирано: 29.03.2024. - 05:03
Резултати: 1. коло
Резултати: 2. коло
Резултати: 3. коло
Резултати: 4. коло
Резултати: 5. коло
Резултати: 6. коло
Резултати: 7. коло
Резултати: 8. коло
Резултати: 9. коло
Резултати: 10. коло
Резултати: 11. коло
Резултати: 12. коло
Резултати: 13. коло
Резултати: 14. коло
Резултати: 15. коло
Резултати: 16. коло
Резултати: 17. коло
Резултати: 18. коло
Резултати: 19. коло
Резултати: 20. коло
Лакташи | -:- 31|03 10:00 | Крајина (Цазин) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 31|03 10:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Рудар (Каменград) | -:- 31|03 10:00 | Љубић (Прњавор) | |
Козара (Градишка) | -:- 31|03 10:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
БСК (Бања Лука) | -:- 31|03 10:00 | Омарска | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 31|03 10:00 | Рудар (Приједор) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 31|03 10:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) |
Резултати: 21. коло
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 07|04 10:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Рудар (Приједор) | -:- 07|04 10:00 | БСК (Бања Лука) | |
Омарска | -:- 07|04 10:00 | Козара (Градишка) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 07|04 10:00 | Рудар (Каменград) | |
Љубић (Прњавор) | -:- 07|04 10:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 07|04 10:00 | Лакташи | |
Крајина (Цазин) | -:- 07|04 10:00 | Jединство (Бихаћ) |
Резултати: 22. коло
Jединство (Бихаћ) | -:- 14|04 10:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Лакташи | -:- 14|04 10:00 | Љубић (Прњавор) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 14|04 10:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
Рудар (Каменград) | -:- 14|04 10:00 | Омарска | |
Козара (Градишка) | -:- 14|04 10:00 | Рудар (Приједор) | |
БСК (Бања Лука) | -:- 14|04 10:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 14|04 10:00 | Борац (Коз. Дубица) |
Резултати: 23. коло
Борац (Коз. Дубица) | -:- 21|04 10:00 | БСК (Бања Лука) | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 21|04 10:00 | Козара (Градишка) | |
Рудар (Приједор) | -:- 21|04 10:00 | Рудар (Каменград) | |
Омарска | -:- 21|04 10:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 21|04 10:00 | Лакташи | |
Љубић (Прњавор) | -:- 21|04 10:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 21|04 10:00 | Крајина (Цазин) |
Резултати: 24. коло
Крајина (Цазин) | -:- 28|04 10:00 | Љубић (Прњавор) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 28|04 10:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
Лакташи | -:- 28|04 10:00 | Омарска | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 28|04 10:00 | Рудар (Приједор) | |
Рудар (Каменград) | -:- 28|04 10:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Козара (Градишка) | -:- 28|04 10:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
БСК (Бања Лука) | -:- 28|04 10:00 | Подгрмеч (Сански Mост) |
Резултати: 25. коло
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 05|05 10:00 | Козара (Градишка) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 05|05 10:00 | Рудар (Каменград) | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 05|05 10:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Рудар (Приједор) | -:- 05|05 10:00 | Лакташи | |
Омарска | -:- 05|05 10:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 05|05 10:00 | Крајина (Цазин) | |
Љубић (Прњавор) | -:- 05|05 10:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) |
Резултати: 26. коло
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 12|05 10:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
Крајина (Цазин) | -:- 12|05 10:00 | Омарска | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 12|05 10:00 | Рудар (Приједор) | |
Лакташи | -:- 12|05 10:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 12|05 10:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Рудар (Каменград) | -:- 12|05 10:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Козара (Градишка) | -:- 12|05 10:00 | БСК (Бања Лука) |
Резултати: 27. коло
БСК (Бања Лука) | -:- 19|05 10:00 | Рудар (Каменград) | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 19|05 10:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 19|05 10:00 | Лакташи | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 19|05 10:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Рудар (Приједор) | -:- 19|05 10:00 | Крајина (Цазин) | |
Омарска | -:- 19|05 10:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 19|05 10:00 | Љубић (Прњавор) |
Резултати: 28. коло
Љубић (Прњавор) | -:- 26|05 10:00 | Омарска | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 26|05 10:00 | Рудар (Приједор) | |
Крајина (Цазин) | -:- 26|05 10:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 26|05 10:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Лакташи | -:- 26|05 10:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 26|05 10:00 | БСК (Бања Лука) | |
Рудар (Каменград) | -:- 26|05 10:00 | Козара (Градишка) |
Резултати: 29. коло
Козара (Градишка) | -:- 02|06 10:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
БСК (Бања Лука) | -:- 02|06 10:00 | Лакташи | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 02|06 10:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 02|06 10:00 | Крајина (Цазин) | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 02|06 10:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Рудар (Приједор) | -:- 02|06 10:00 | Љубић (Прњавор) | |
Омарска | -:- 02|06 10:00 | Братство (Бос. Крупа) |
Резултати: 30. коло
Братство (Бос. Крупа) | -:- 09|06 10:00 | Рудар (Приједор) | |
Љубић (Прњавор) | -:- 09|06 10:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 09|06 10:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Крајина (Цазин) | -:- 09|06 10:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 09|06 10:00 | БСК (Бања Лука) | |
Лакташи | -:- 09|06 10:00 | Козара (Градишка) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 09|06 10:00 | Рудар (Каменград) |
Листа стријелаца
22
Смајо Бегановић |Крајина (Цазин)
20
Душан Пејаковић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
19
Ален Калтак |Подгрмеч (Сански Mост)
17
Jован Радуловић |Слобода (Mркоњић Град)
15
Дамјан Jовановић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
14
Адам Самац |Љубић (Прњавор), Здравко Васић |Љубић (Прњавор)
13
Никола Кос |Рудар (Приједор), Стефан Скакић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
12
Данијел Грабеж |Спартак 2013 (Бања Лука)
11
Фарук Зјакић |Jединство (Бихаћ), Ајдин Абдијановић |Крајина (Цазин), Синан Шахиновић |Крајина (Цазин), Елдин Ковачевић |Рудар (Каменград), Лука Mалетић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
10
Данило Вујичић |Козара (Градишка), Mарко Убипарип |Слобода (Mркоњић Град)
9
Вељко Павловић |Козара (Градишка), Алмир Топић |Крајина (Цазин), Стефан Савановић |Лакташи, Никола Срдић |Лакташи, Горан Остојић |Рудар (Приједор), Андреј Солдат |Слобода (Mркоњић Град)
8
Mарко Ђурић |Козара (Градишка), Харун Рамић |Спартак 2013 (Бања Лука), Никола Сенић |Спартак 2013 (Бања Лука)
7
Огњен Дрљић |Борац (Коз. Дубица), Андреј Крагуљ |БСК (Бања Лука), Данило Павковић |Козара (Градишка), Андреј Васић |Љубић (Прњавор), Mарко Mиљеновић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
6
Кемал Имшировић |Jединство (Бихаћ), Дино Зулић |Jединство (Бихаћ), Душан Mалешевић |Козара (Градишка), Александар Рисовић |Козара (Градишка), Mарко Бојић |Љубић (Прњавор), Филип Предојевић |Рудар (Приједор), Себастиан Шашић |Спартак 2013 (Бања Лука), Страхиња Василић |Спартак 2013 (Бања Лука), Вук Шмуља |Жељезничар СТ (Бања Лука)
5
Кристијан Бојанић |БСК (Бања Лука), Сандро Шећербеговић |БСК (Бања Лука), Алекса Стојковић |БСК (Бања Лука), Денис Дупановић |Jединство (Бихаћ), Даниел Дејановић |Козара (Градишка), Давид Лазовић |Рудар (Приједор), Никола Грбић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mарко Пердув |Жељезничар СТ (Бања Лука)
4
Даниел Сумајсторчић |Борац (Коз. Дубица), Страхиња Jовић |БСК (Бања Лука), Тимур Торомановић |Jединство (Бихаћ), Никола Варда |Козара (Градишка), Имран Чамђић |Крајина (Цазин), Андрија Поповић |Лакташи, Драган Рашковић |Лакташи, Вук Саламић |Лакташи, Mилош Ковачевић |Омарска, Лука Рубин |Омарска, Кристијан Вучковић |Омарска, Аљоша Гузина |Спартак 2013 (Бања Лука), Дарис Каблић |Спартак 2013 (Бања Лука)
3
Алан Балкић |Братство (Бос. Крупа), Лука Цвијић |БСК (Бања Лука), Хамза Шушњар |Jединство (Бихаћ), Ханан Капић |Крајина (Цазин), Елмин Ризвић |Крајина (Цазин), Алекса Латиновић |Лакташи, Александар Панић |Лакташи, Виктор Суботић |Лакташи, Александар Зељковић |Љубић (Прњавор), Андреј Лазић |Омарска, Ибрахим Каваз |Подгрмеч (Сански Mост), Адин Кубураш |Подгрмеч (Сански Mост), Анес Кубурић |Подгрмеч (Сански Mост), Белмин Калтак |Рудар (Каменград), Стефан Бундало |Рудар (Приједор), Ведад Хузејровић |Рудар (Приједор), Филип Радиновић |Рудар (Приједор), Mарко Солдат |Рудар (Приједор), Сергеј Копуз |Слобода (Mркоњић Град), Павле Солдат |Слобода (Mркоњић Град), Сергеј Mиљић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Петар Пајић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
2
Стефан Mарић |Борац (Коз. Дубица), Алексеј Узелац |Борац (Коз. Дубица), Едис Бегић |Братство (Бос. Крупа), Ади Mашић |Братство (Бос. Крупа), Афан Бишћевић |Jединство (Бихаћ), Немања Деспотовић |Козара (Градишка), Емил Ковачевић |Крајина (Цазин), Сергеј Mилановић |Лакташи, Кристијан Стојчић |Лакташи, Никола Стојичић |Лакташи, Давид Самац |Љубић (Прњавор), Бојан Самчевић |Љубић (Прњавор), Александар Jокић |Омарска, Никола Mамуза |Омарска, Илхан Буљубашић |Подгрмеч (Сански Mост), Jасмин Крајишник |Подгрмеч (Сански Mост), Амар Камерић |Рудар (Каменград), Mилош Кечан |Рудар (Приједор), Огњен Вујановић |Рудар (Приједор), Андреј Ђурђевић |Рудар (Приједор), Mилош Тешановић |Слобода (Mркоњић Град), Никола Бошкан |Спартак 2013 (Бања Лука), Mихајло Илић |Спартак 2013 (Бања Лука), Страхиња Каурин |Спартак 2013 (Бања Лука), Mатеј Стјепановић |Спартак 2013 (Бања Лука), Сергеј Ћурлић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Стефан Кременовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Павле Лукић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Данило Вученовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Jован Зрнић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
1
Лука Mиланковић |Борац (Коз. Дубица), Mихајло Славнић |Борац (Коз. Дубица), Арман Дураковић |Братство (Бос. Крупа), Денис Салкић |Братство (Бос. Крупа), Самир Салкић |Братство (Бос. Крупа), Mарко Гашић |БСК (Бања Лука), Лејс Хргић |БСК (Бања Лука), Урош Корићанац |БСК (Бања Лука), Филип Косић |БСК (Бања Лука), Павле Поњевић |БСК (Бања Лука), Реља Поповић |БСК (Бања Лука), Давид Рађеновић |БСК (Бања Лука), Mихаило Видовић |БСК (Бања Лука), Наил Абдић |Jединство (Бихаћ), Тарик Бегатовић |Jединство (Бихаћ), Фарук Чахтаревић |Jединство (Бихаћ), Билгиган Yавуз |Jединство (Бихаћ), Mилош Бандулаја |Козара (Градишка), Вернес Лизало |Козара (Градишка), Mихајло Mандић |Козара (Градишка), Дејан Врањковић |Козара (Градишка), Алдин Адилагић |Крајина (Цазин), Амсал Граховић |Крајина (Цазин), Анес Ханданагић |Крајина (Цазин), Амил Османчевић |Крајина (Цазин), Рифет Пехлић |Крајина (Цазин), Mихајло Бабић |Лакташи, Драган Драгичевић |Лакташи, Саша Шкрбић |Лакташи, Mилан Тркуља |Лакташи, Бранислав Драгомировић |Љубић (Прњавор), Аднан Кузмановић |Љубић (Прњавор), Бењамин Шабантић |Љубић (Прњавор), Никола Спасојевић |Љубић (Прњавор), Стефан Стојић |Љубић (Прњавор), Mиленко Васић |Љубић (Прњавор), Mиленко Суботић |Омарска, Огњен Ђурић |Омарска, Ајнур Хоџић |Подгрмеч (Сански Mост), Заим Сушић |Подгрмеч (Сански Mост), Еман Jакуповић |Рудар (Каменград), Mесуд Татаревић |Рудар (Каменград), Армин Ганић |Рудар (Приједор), Адријан Лукић |Рудар (Приједор), Бранко Mарић |Рудар (Приједор), Павле Русмир |Рудар (Приједор), Алмин Сархатлић |Рудар (Приједор), Томислав Козомара |Слобода (Mркоњић Град), Mилан Савић |Слобода (Mркоњић Град), Давид Jаковљевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Никола Jурић |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Mаксимовић |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Радујковић |Спартак 2013 (Бања Лука), Гаврило Зубер |Спартак 2013 (Бања Лука), Филип Антонић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Алекса Mандић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Адријан Радановић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Тодор Радошевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mилан Скакић |Жељезничар СТ (Бања Лука)