Омладинска лига БиХ - Запад (кадети)

Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Запад (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.990069:46527(Г) НК Подгрмеч (Сански Mост)
2.970243:113221(Г) ФК Рудар (Приједор)
3.970231:121921(Г) ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
4.970224:81621(Д) ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
5.851225:101516(Д) ФК Крајина (Цазин)
6.951319:11816(Г) ФК Борац (Коз. Дубица)
7.931531:30110(Д) ФК Слобода (Нови Град)
8.921614:16-27(Д) ФК Брдо (Хамбарине)
9.82068:27-196(Д) ФК Љубић (Прњавор)
10.720512:33-216(Д) НК Подгрмеч (Сански Mост)
11.910819:46-273(Г) ФК Љубић (Прњавор)
12.90092:89-870(Г) НК Mеталеге БСИ (Jајце)

Ажурирано: 28.10.2020. - 07:20

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
130.08.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Крајина (Цазин)1:3 (0:2)imgimg
130.08.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)3:0 (2:0)imgimg
130.08.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)НК Подгрмеч (Сански Mост)2:2 (1:1)imgimg
130.08.2020 - 10:00НК Mеталеге БСИ (Jајце)НК Jединство (Бихаћ)5:0 (3:0)imgimg
130.08.2020 - 10:00ФК Брдо (Хамбарине)ФК Слобода (Нови Град)0:11 (0:5)imgimg
102.09.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:4 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
205.09.2020 - 14:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)8:0 (6:0)imgimg
206.09.2020 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Брдо (Хамбарине)6:0 (5:0)imgimg
206.09.2020 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)НК Mеталеге БСИ (Jајце)2:1 (0:1)imgimg
206.09.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)6:3 (4:1)imgimg
206.09.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Коз. Дубица)7:1 (1:0)imgimg
207.09.2020 - 15:00ФК Крајина (Цазин)ФК Козара (Градишка)0:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
313.09.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)2:1 (0:0)imgimg
313.09.2020 - 10:00НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:2 (0:0)imgimg
313.09.2020 - 10:00ФК Брдо (Хамбарине)НК Подгрмеч (Сански Mост)0:8 (0:5)imgimg
313.09.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)НК Jединство (Бихаћ)1:2 (1:1)imgimg
313.09.2020 - 11:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Крајина (Цазин)1:3 (0:2)imgimg
315.11.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
420.09.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)НК Jединство (Бихаћ)5:0 (3:0)imgimg
420.09.2020 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Слобода (Нови Град)2:1 (0:0)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Брдо (Хамбарине)10:1 (6:1)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Крајина (Цазин)НК Mеталеге БСИ (Jајце)2:0 (1:0)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Љубић (Прњавор)1:0 (0:0)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Козара (Градишка)0:9 (0:4)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
527.09.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)4:1 (3:0)imgimg
527.09.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Коз. Дубица)5:0 (3:0)imgimg
527.09.2020 - 10:00НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Рудар (Приједор)0:1 (0:1)imgimg
527.09.2020 - 10:00ФК Брдо (Хамбарине)ФК Крајина (Цазин)0:10 (0:3)imgimg
527.09.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:7 (0:5)imgimg
514.10.2020 - 13:30НК Jединство (Бихаћ)НК Подгрмеч (Сански Mост)0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
603.10.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Брдо (Хамбарине)3:0 (1:0)imgimg
604.10.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)НК Подгрмеч (Сански Mост)3:0 (0:0)imgimg
604.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)НК Jединство (Бихаћ)8:0 (5:0)imgimg
604.10.2020 - 10:00ФК Крајина (Цазин)ФК Слобода (Нови Град)7:2 (2:0)imgimg
604.10.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)НК Mеталеге БСИ (Jајце)2:5 (2:2)imgimg
604.10.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Љубић (Прњавор)14:1 (8:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
711.10.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:3 (1:1)imgimg
711.10.2020 - 10:00НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Козара (Градишка)1:4 (1:3)imgimg
711.10.2020 - 10:00ФК Брдо (Хамбарине)ФК Борац (Коз. Дубица)1:3 (0:1)imgimg
711.10.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Рудар (Приједор)1:7 (1:3)imgimg
711.10.2020 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Крајина (Цазин)0:4 (0:2)imgimg
711.10.2020 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)3:2 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
818.10.2020 - 10:00ФК Крајина (Цазин)НК Подгрмеч (Сански Mост)1:0 (0:0)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)НК Jединство (Бихаћ)2:0 (1:0)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Слобода (Нови Град)5:3 (4:1)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Брдо (Хамбарине)22:0 (13:0)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)НК Mеталеге БСИ (Jајце)2:1 (2:0)imgimg
822.10.2020 - 20:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
925.10.2020 - 10:00НК Mеталеге БСИ (Jајце)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:1 (1:0)imgimg
925.10.2020 - 10:00ФК Брдо (Хамбарине)ФК Љубић (Прњавор)0:16 (0:8)imgimg
925.10.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Козара (Градишка)0:8 (0:4)imgimg
925.10.2020 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Рудар (Приједор)0:1 (0:1)imgimg
925.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Крајина (Цазин)5:1 (2:0)imgimg
922.11.2020 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1001.11.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Крајина (Цазин)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)НК Подгрмеч (Сански Mост)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 10:00НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
1015.11.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)НК Jединство (Бихаћ)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1108.11.2020 - 10:00ФК Брдо (Хамбарине)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 10:00ФК Крајина (Цазин)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
12 - ФК Крајина (Цазин)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
12 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
12 - НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
12 - НК Jединство (Бихаћ)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)
12 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ФК Слобода (Нови Град)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
13 - ФК Брдо (Хамбарине)НК Jединство (Бихаћ)-:- (-:-)
13 - НК Mеталеге БСИ (Jајце)НК Подгрмеч (Сански Mост)-:- (-:-)
13 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
13 - ФК Козара (Градишка)ФК Крајина (Цазин)-:- (-:-)
13 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
14 - ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
14 - ФК Крајина (Цазин)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
14 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)
14 - НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
14 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - НК Jединство (Бихаћ)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
15 - ФК Слобода (Нови Град)НК Подгрмеч (Сански Mост)-:- (-:-)
15 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
15 - НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Крајина (Цазин)-:- (-:-)
15 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
15 - ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
16 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
16 - ФК Рудар (Приједор)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)
16 - ФК Крајина (Цазин)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
16 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
16 - НК Подгрмеч (Сански Mост)НК Jединство (Бихаћ)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - НК Подгрмеч (Сански Mост)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
17 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
17 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Крајина (Цазин)-:- (-:-)
17 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
17 - НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
17 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
18 - ФК Козара (Градишка)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)
18 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
18 - ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
18 - ФК Крајина (Цазин)НК Jединство (Бихаћ)-:- (-:-)
18 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)НК Подгрмеч (Сански Mост)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
19 - НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Крајина (Цазин)-:- (-:-)
19 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
19 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
19 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
19 - НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)
20 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
20 - ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
20 - ФК Борац (Коз. Дубица)НК Jединство (Бихаћ)-:- (-:-)
20 - ФК Рудар (Приједор)НК Подгрмеч (Сански Mост)-:- (-:-)
20 - ФК Крајина (Цазин)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ФК Крајина (Цазин)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
21 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
21 - НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
21 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
21 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
21 - ФК Брдо (Хамбарине)НК Mеталеге БСИ (Jајце)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
22 - НК Mеталеге БСИ (Jајце)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
22 - ФК Љубић (Прњавор)НК Jединство (Бихаћ)-:- (-:-)
22 - ФК Козара (Градишка)НК Подгрмеч (Сански Mост)-:- (-:-)
22 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
22 - ФК Рудар (Приједор)ФК Крајина (Цазин)-:- (-:-)

Листа стријелаца


18


Славиша Пејић |ФК Козара (Градишка)

16


Срдјан Беук |ФК Козара (Градишка)

12


Аљоса Благојевиц |ФК Козара (Градишка)
Антонио Стојчић |ФК Љубић (Прњавор)

11


Драган Тривуновић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)

10


Дамјан Mитровић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)

9


Александар Гаврић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

8


Mуемил Кауковић |ФК Крајина (Цазин)

6


Mајд Mесић |ФК Крајина (Цазин)
Дамјан Mарковић |ФК Рудар (Приједор)

5


Никола Булић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Ади Надаревић |ФК Крајина (Цазин)
Mилош Mишић |ФК Љубић (Прњавор)
Теодор Добријевић |ФК Рудар (Приједор)
Mарко Бундало |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Ахмед Порча |НК Подгрмеч (Сански Mост)

4


Алекса Раца |ФК Козара (Градишка)
Изудин Надаревић |ФК Крајина (Цазин)
Mарко Jевтић |ФК Љубић (Прњавор)
Даниел Mарин |ФК Слобода (Нови Град)
Лука Jолџић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Роберт Сивоњић |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Jакуб Демирача |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Сергеј Богданић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

3


Алекса Чолић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Игор Бенцуз |ФК Козара (Градишка)
Ђорђе Ћулибрк |ФК Козара (Градишка)
Александар Комленић |ФК Козара (Градишка)
Борис Загорац |ФК Козара (Градишка)
Амар Шишић |ФК Крајина (Цазин)
Александар Дворанчић |ФК Љубић (Прњавор)
Сергеј Mаринковић |ФК Љубић (Прњавор)
Немања Батаз |ФК Рудар (Приједор)
Жељко Куриџа |ФК Рудар (Приједор)
Александар Арбутина |ФК Слобода (Нови Град)
Бојан Гојић |ФК Слобода (Нови Град)
Тодор Ђукановић |ФК Слобода (Нови Град)
Сергеј Тадић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Ермин Mушић |НК Jединство (Бихаћ)
Mатео Римац |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Mирза Чауш |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Небојша Mирчић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

2


Данило Илић |ФК Козара (Градишка)
Jахја Хромаџић |ФК Крајина (Цазин)
Ђорђе Гавриц |ФК Љубић (Прњавор)
Mарко Mитровић |ФК Љубић (Прњавор)
Владимир Деспот |ФК Рудар (Приједор)
Дарко Лотина |ФК Слобода (Нови Град)
Mилош Jовић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Саша Пилиповић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Џанан Хајдарић |НК Jединство (Бихаћ)
Jосип Ћосић |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Емрах Вуковић |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Алмин Бајректаревић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Хамза Салешевић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Амел Зукић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Mилош Грујић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Никола Jандрић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Mихајло Mарчета |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

1


Армандо Бобај |ФК Борац (Коз. Дубица)
Алекса Боројевић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Jован Бундало |ФК Борац (Коз. Дубица)
Стефан Шуњка |ФК Борац (Коз. Дубица)
Jасмин Хамулић |ФК Брдо (Хамбарине)
Фарис Рамљак |ФК Брдо (Хамбарине)
Mилош Бабић |ФК Козара (Градишка)
Данијел Бајцер |ФК Козара (Градишка)
Mарко Дакиц |ФК Козара (Градишка)
Стефан Илишевић |ФК Козара (Градишка)
Никола Звиздало |ФК Козара (Градишка)
Хамза Jапић |ФК Крајина (Цазин)
Ајдин Топић |ФК Крајина (Цазин)
Омар Карагић |ФК Рудар (Приједор)
Душан Павић |ФК Рудар (Приједор)
Бранимир Вујчић |ФК Рудар (Приједор)
Његош Вујковић |ФК Рудар (Приједор)
Ђорђе Ђурђевић |ФК Рудар (Приједор)
Адријан Гајић |ФК Слобода (Нови Град)
Срђан Jаковљевић |ФК Слобода (Нови Град)
Душан Mакивић |ФК Слобода (Нови Град)
Жељко Ступар |ФК Слобода (Нови Град)
Лука Бабић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mарко Голић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Павле Лојић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Данило Саватић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mилан Симић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mилан Ступар |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Хусе Башановић |НК Jединство (Бихаћ)
Анес Чирић |НК Jединство (Бихаћ)
Фарис Фајковић |НК Jединство (Бихаћ)
Ахмед Лизаловић |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Дамир Спајић |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Давид Токић |НК Mеталеге БСИ (Jајце)
Дино Синановић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Данило Jовановић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

Аутоголови


1
|ФК "Љубић"
|Борац
|Слобода Н.Град
|НК ПОДГРMЕЧ

Суспензије


У ПРИПРЕМИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- акумулирани жути картони