Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Запад (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.282512149:18+13176
2.282224135:38+9768
3.282017123:53+7061
4.281936106:42+6460
5.28191889:49+4058
6.28190998:38+6057
7.281531077:54+2348
8.281421254:36+1844
9.281221477:94-1738
10.281011755:61-631
11.28921776:70+629
12.28631943:130-8721
13.28422228:119-9114
14.28212525:167-1427
15.28202611:177-1666

Ажурирано: 24.06.2024. - 16:03

Резултати: 1. коло

Лакташи logo5:1
20|08 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Jединство (Бихаћ) logo0:4
20|08 10:00
logo Козара (Градишка)img
Крајина (Цазин) logo0:2
20|08 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo6:0
20|08 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Љубић (Прњавор) logo6:1
20|08 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Омарска logo1:5
24|08 16:00
logo Рудар (Приједор)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:14
31|08 15:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 2. коло

БСК (Бања Лука) logo1:3
26|08 09:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:0
27|08 10:00
logo Омарскаimg
Борац (Коз. Дубица) logo5:2
27|08 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo4:1
27|08 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Козара (Градишка) logo3:3
27|08 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Слобода (Mркоњић Град) logo4:1
27|08 10:00
logo Лакташиimg
Рудар (Каменград) logo2:3
30|08 15:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 3. коло

Jединство (Бихаћ) logo1:0
03|09 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Крајина (Цазин) logo7:0
03|09 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:1
03|09 10:00
logo Козара (Градишка)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
03|09 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Братство (Бос. Крупа) logo1:3
03|09 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Омарска logo6:0
03|09 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Рудар (Приједор) logo3:3
03|09 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 4. коло

Козара (Градишка) logo3:0
08|09 17:00
logo Љубић (Прњавор)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo1:1
09|09 11:30
logo Омарскаimg
Борац (Коз. Дубица) logo0:5
10|09 10:00
logo Рудар (Приједор)img
БСК (Бања Лука) logo5:1
10|09 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Рудар (Каменград) logo0:1
10|09 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:2
10|09 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Лакташи logo1:4
10|09 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 5. коло

Крајина (Цазин) logo0:0
17|09 10:00
logo Лакташиimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo7:0
17|09 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:4
17|09 10:00
logo Козара (Градишка)img
Омарска logo1:2
17|09 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo5:3
17|09 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo9:0
17|09 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Љубић (Прњавор) logo4:0
28|09 14:00
logo Рудар (Каменград)img

Резултати: 6. коло

Подгрмеч (Сански Mост) logo3:4
24|09 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo1:0
24|09 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Козара (Градишка) logo6:2
24|09 10:00
logo Омарскаimg
Рудар (Каменград) logo4:0
24|09 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:8
24|09 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Лакташи logo1:4
24|09 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Jединство (Бихаћ) logo0:3
27|09 14:00
logo Крајина (Цазин)img

Резултати: 7. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo7:0
01|10 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Љубић (Прњавор) logo2:1
01|10 10:00
logo Лакташиimg
Братство (Бос. Крупа) logo0:7
01|10 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Рудар (Приједор) logo5:2
01|10 10:00
logo Козара (Градишка)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo0:1
01|10 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:2
01|10 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Омарска logo0:2
03|10 14:00
logo Рудар (Каменград)img

Резултати: 8. коло

БСК (Бања Лука) logo8:1
08|10 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Козара (Градишка) logo4:6
08|10 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Рудар (Каменград) logo0:5
08|10 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo9:1
08|10 10:00
logo Омарскаimg
Лакташи logo10:0
08|10 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Крајина (Цазин) logo1:8
08|10 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Jединство (Бихаћ) logo2:0
08|10 10:30
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 9. коло

Љубић (Прњавор) logo0:2
15|10 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:5
15|10 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Омарска logo1:2
15|10 10:00
logo Лакташиimg
Рудар (Приједор) logo3:2
15|10 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:1
15|10 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:3
15|10 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:7
30|11 14:00
logo Козара (Градишка)img

Резултати: 10. коло

Козара (Градишка) logo11:3
22|10 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Слобода (Mркоњић Град) logo3:5
22|10 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Лакташи logo1:4
22|10 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Крајина (Цазин) logo17:0
22|10 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:1
22|10 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Рудар (Каменград) logo3:0
25|10 12:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Jединство (Бихаћ) logo7:1
22|11 11:00
logo Омарскаimg

Резултати: 11. коло

Братство (Бос. Крупа) logo0:12
29|10 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Омарска logo0:6
29|10 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Рудар (Приједор) logo1:0
29|10 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:3
29|10 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
БСК (Бања Лука) logo0:3
29|10 10:00
logo Козара (Градишка)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:1
29|10 15:00
logo Лакташиimg
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:0
15|11 11:30
logo Рудар (Каменград)img

Резултати: 12. коло

Рудар (Каменград) logo1:3
04|11 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo3:5
05|11 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Крајина (Цазин) logo4:1
05|11 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Љубић (Прњавор) logo2:0
05|11 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Лакташи logo16:0
05|11 13:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo13:0
06|11 11:00
logo Омарскаimg
Jединство (Бихаћ) logo1:1
01|12 11:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 13. коло

Омарска logo3:5
12|11 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:3
12|11 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo3:3
12|11 10:00
logo Лакташиimg
БСК (Бања Лука) logo1:1
12|11 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Козара (Градишка) logo4:2
12|11 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:1
15|11 11:00
logo Крајина (Цазин)img
Рудар (Приједор) logo1:7
21|11 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 14. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo3:2
19|11 10:00
logo Козара (Градишка)img
Jединство (Бихаћ) logo6:0
19|11 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Крајина (Цазин) logo9:1
19|11 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
19|11 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
19|11 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Братство (Бос. Крупа) logo2:0
19|11 10:00
logo Омарскаimg
Лакташи logo1:4
19|11 13:00
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 15. коло

Подгрмеч (Сански Mост) logo3:4
25|11 11:00
logo Крајина (Цазин)img
БСК (Бања Лука) logo0:3
25|11 17:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Рудар (Приједор) logo4:0
26|11 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:0
26|11 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:10
26|11 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo4:3
26|11 10:00
logo Лакташиimg
Рудар (Каменград) logo2:0
26|11 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 16. коло

Рудар (Приједор) logo7:0
02|03 14:57
logo Омарскаimg
Рудар (Каменград) logo0:1
03|03 10:00
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo0:4
03|03 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
БСК (Бања Лука) logo1:4
03|03 15:00
logo Крајина (Цазин)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:10
27|03 13:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo5:0
03|04 15:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:0
05|06 14:00
logo Братство (Бос. Крупа)img

Резултати: 17. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
07|03 19:00
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo12:0
10|03 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Крајина (Цазин) logo2:0
10|03 10:00
logo Козара (Градишка)img
Лакташи logo1:3
10|03 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Братство (Бос. Крупа) logo2:1
10|03 13:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Jединство (Бихаћ) logo1:0
20|03 13:00
logo Рудар (Каменград)img
Омарска logo0:5
02|04 14:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 18. коло

БСК (Бања Лука) logo1:4
17|03 09:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo4:2
17|03 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Козара (Градишка) logo3:1
17|03 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo2:1
17|03 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Борац (Коз. Дубица) logo2:4
17|03 10:00
logo Омарскаimg
Рудар (Каменград) logo4:1
24|04 14:00
logo Крајина (Цазин)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo4:3
29|05 14:00
logo Рудар (Приједор)img

Резултати: 19. коло

Рудар (Приједор) logo8:1
24|03 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Омарска logo0:2
24|03 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:6
24|03 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo3:0
24|03 10:00
logo Козара (Градишка)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:0
24|03 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Крајина (Цазин) logo6:0
24|03 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Jединство (Бихаћ) logo5:1
24|03 10:00
logo Лакташиimg

Резултати: 20. коло

Лакташи logo0:2
31|03 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:9
31|03 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Каменград) logo1:2
31|03 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Козара (Градишка) logo6:1
31|03 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
БСК (Бања Лука) logo6:0
31|03 10:00
logo Омарскаimg
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:4
31|03 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:12
31|03 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 21. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo14:0
07|04 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Рудар (Приједор) logo1:0
07|04 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Омарска logo0:3
07|04 10:00
logo Козара (Градишка)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:9
07|04 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:1
07|04 10:00
logo Лакташиimg
Крајина (Цазин) logo2:0
07|04 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Љубић (Прњавор) logo11:0
05|06 15:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 22. коло

Лакташи logo0:3
14|04 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo12:0
14|04 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Рудар (Каменград) logo7:1
14|04 10:00
logo Омарскаimg
Козара (Градишка) logo4:1
14|04 10:00
logo Рудар (Приједор)img
БСК (Бања Лука) logo0:1
14|04 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo2:5
14|04 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Jединство (Бихаћ) logo2:2
30|05 16:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 23. коло

Борац (Коз. Дубица) logo0:0
21|04 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo4:2
21|04 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:4
21|04 10:00
logo Лакташиimg
Љубић (Прњавор) logo6:0
21|04 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:1
21|04 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:3
21|04 14:00
logo Козара (Градишка)img
Омарска logo1:0
22|05 13:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 24. коло

Крајина (Цазин) logo0:5
28|04 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Jединство (Бихаћ) logo15:0
28|04 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Лакташи logo3:0
28|04 10:00
logo Омарскаimg
Слобода (Mркоњић Град) logo0:3
28|04 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Рудар (Каменград) logo1:3
28|04 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo18:0
28|04 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
БСК (Бања Лука) logo3:0
28|04 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img

Резултати: 25. коло

Љубић (Прњавор) logo0:5
03|05 09:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo2:4
03|05 16:00
logo Козара (Градишка)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo11:1
04|05 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Братство (Бос. Крупа) logo1:12
04|05 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:5
07|05 14:00
logo Рудар (Каменград)img
Рудар (Приједор) logo4:1
16|05 10:00
logo Лакташиimg
Омарска logo2:2
05|06 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 26. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
12|05 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Крајина (Цазин) logo3:0
12|05 10:00
logo Омарскаimg
Jединство (Бихаћ) logo2:3
12|05 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo0:4
12|05 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Козара (Градишка) logo4:1
12|05 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Каменград) logo2:1
23|05 14:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Слобода (Mркоњић Град) logo7:1
29|05 19:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 27. коло

БСК (Бања Лука) logo2:0
19|05 10:00
logo Рудар (Каменград)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:6
19|05 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:4
19|05 10:00
logo Лакташиimg
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:2
19|05 10:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Рудар (Приједор) logo3:4
19|05 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Омарска logo0:5
19|05 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:6
19|05 10:00
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 28. коло

Љубић (Прњавор) logo7:0
26|05 10:00
logo Омарскаimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo4:0
26|05 10:00
logo Рудар (Приједор)img
Крајина (Цазин) logo2:0
26|05 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Лакташи logo11:0
26|05 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Рудар (Каменград) logo6:1
26|05 10:00
logo Козара (Градишка)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:1
26|05 17:00
logo БСК (Бања Лука)img
Jединство (Бихаћ) logo3:0
07|06 14:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 29. коло

Борац (Коз. Дубица) logo0:6
01|06 10:00
logo Крајина (Цазин)img
Козара (Градишка) logo8:0
02|06 10:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
БСК (Бања Лука) logo2:0
02|06 10:00
logo Лакташиimg
Спартак 2013 (Бања Лука) logo4:2
02|06 10:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo3:2
02|06 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo3:0
02|06 10:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo3:7
04|06 14:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 30. коло

Братство (Бос. Крупа) logo0:3
09|06 10:00
logo Рудар (Приједор)
Љубић (Прњавор) logo2:5
09|06 10:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
09|06 10:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Крајина (Цазин) logo2:1
09|06 10:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Jединство (Бихаћ) logo1:0
09|06 10:00
logo БСК (Бања Лука)img
Лакташи logo3:6
09|06 10:00
logo Козара (Градишка)img
Слобода (Mркоњић Град) logo3:0
09|06 17:00
logo Рудар (Каменград)img

Листа стријелаца

37


Ален Калтак |Подгрмеч (Сански Mост)

29


Смајо Бегановић |Крајина (Цазин)

27


Jован Радуловић |Слобода (Mркоњић Град)

23


Душан Пејаковић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

22


Синан Шахиновић |Крајина (Цазин)

20


Данило Вујичић |Козара (Градишка), Ајдин Абдијановић |Крајина (Цазин)

19


Душан Mалешевић |Козара (Градишка), Адам Самац |Љубић (Прњавор), Данијел Грабеж |Спартак 2013 (Бања Лука)

17


Здравко Васић |Љубић (Прњавор), Дамјан Jовановић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

16


Горан Остојић |Рудар (Приједор), Харун Рамић |Спартак 2013 (Бања Лука), Стефан Скакић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

15


Елдин Ковачевић |Рудар (Каменград)

14


Андреј Солдат |Слобода (Mркоњић Град), Аљоша Гузина |Спартак 2013 (Бања Лука), Страхиња Василић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Mалетић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

13


Вељко Павловић |Козара (Градишка), Александар Рисовић |Козара (Градишка), Бењамин Шабантић |Љубић (Прњавор), Никола Кос |Рудар (Приједор), Никола Сенић |Спартак 2013 (Бања Лука)

12


Никола Бошкан |Спартак 2013 (Бања Лука)

11


Кемал Имшировић |Jединство (Бихаћ), Фарук Зјакић |Jединство (Бихаћ), Алмир Топић |Крајина (Цазин), Никола Срдић |Лакташи, Mарко Бојић |Љубић (Прњавор), Mарко Убипарип |Слобода (Mркоњић Град)

10


Дино Зулић |Jединство (Бихаћ), Данило Павковић |Козара (Градишка), Стефан Савановић |Лакташи, Сергеј Копуз |Слобода (Mркоњић Град), Себастиан Шашић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mарко Пердув |Жељезничар СТ (Бања Лука), Вук Шмуља |Жељезничар СТ (Бања Лука)

9


Никола Варда |Козара (Градишка), Анес Кубурић |Подгрмеч (Сански Mост), Давид Лазовић |Рудар (Приједор), Никола Грбић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mарко Mиљеновић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

8


Огњен Дрљић |Борац (Коз. Дубица), Страхиња Jовић |БСК (Бања Лука), Mарко Ђурић |Козара (Градишка), Кристијан Стојчић |Лакташи, Андреј Васић |Љубић (Прњавор), Сергеј Mиљић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

7


Андреј Крагуљ |БСК (Бања Лука), Бранислав Драгомировић |Љубић (Прњавор), Mиленко Васић |Љубић (Прњавор), Ибрахим Каваз |Подгрмеч (Сански Mост), Стефан Бундало |Рудар (Приједор)

6


Ади Mашић |Братство (Бос. Крупа), Кристијан Бојанић |БСК (Бања Лука), Дарис Турнић |Jединство (Бихаћ), Даниел Дејановић |Козара (Градишка), Армин Ганић |Рудар (Приједор), Ведад Хузејровић |Рудар (Приједор), Филип Предојевић |Рудар (Приједор), Страхиња Каурин |Спартак 2013 (Бања Лука)

5


Сандро Шећербеговић |БСК (Бања Лука), Алекса Стојковић |БСК (Бања Лука), Денис Дупановић |Jединство (Бихаћ), Тимур Торомановић |Jединство (Бихаћ)

4


Даниел Сумајсторчић |Борац (Коз. Дубица), Хамза Шушњар |Jединство (Бихаћ), Mихајло Mандић |Козара (Градишка), Имран Чамђић |Крајина (Цазин), Елмин Ризвић |Крајина (Цазин), Mихајло Бабић |Лакташи, Драган Драгичевић |Лакташи, Андрија Поповић |Лакташи, Mилан Радоја |Лакташи, Драган Рашковић |Лакташи, Вук Саламић |Лакташи, Саша Шкрбић |Лакташи, Никола Стојичић |Лакташи, Александар Зељковић |Љубић (Прњавор), Mилош Ковачевић |Омарска, Лука Рубин |Омарска, Кристијан Вучковић |Омарска, Ајнур Хоџић |Подгрмеч (Сански Mост), Адин Кубураш |Подгрмеч (Сански Mост), Белмин Калтак |Рудар (Каменград), Mихајло Илић |Спартак 2013 (Бања Лука), Дарис Каблић |Спартак 2013 (Бања Лука)

3


Алан Балкић |Братство (Бос. Крупа), Едис Бегић |Братство (Бос. Крупа), Лука Цвијић |БСК (Бања Лука), Mихаило Видовић |БСК (Бања Лука), Фарук Чахтаревић |Jединство (Бихаћ), Билгиган Yавуз |Jединство (Бихаћ), Тарик Рамљак |Козара (Градишка), Дејан Врањковић |Козара (Градишка), Огњен Вукелић |Козара (Градишка), Анес Ханданагић |Крајина (Цазин), Ханан Капић |Крајина (Цазин), Емил Ковачевић |Крајина (Цазин), Алекса Латиновић |Лакташи, Огњен Mетлар |Лакташи, Александар Панић |Лакташи, Виктор Суботић |Лакташи, Данило Бацковић |Љубић (Прњавор), Андреј Лазић |Омарска, Jасмин Крајишник |Подгрмеч (Сански Mост), Ахмед Имшировић |Рудар (Каменград), Лазар Нарић |Рудар (Приједор), Филип Радиновић |Рудар (Приједор), Mарко Солдат |Рудар (Приједор), Jован Ороз |Слобода (Mркоњић Град), Павле Солдат |Слобода (Mркоњић Град), Никола Jурић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mатеј Стјепановић |Спартак 2013 (Бања Лука), Гаврило Зубер |Спартак 2013 (Бања Лука), Сергеј Ћурлић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Павле Лукић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Петар Пајић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

2


Коста Арнаут |Борац (Коз. Дубица), Ајдин Диздаревић |Борац (Коз. Дубица), Стефан Mарић |Борац (Коз. Дубица), Алексеј Узелац |Борац (Коз. Дубица), Лејс Хргић |БСК (Бања Лука), Урош Корићанац |БСК (Бања Лука), Павле Поњевић |БСК (Бања Лука), Реља Поповић |БСК (Бања Лука), Наил Абдић |Jединство (Бихаћ), Тарик Бегатовић |Jединство (Бихаћ), Афан Бишћевић |Jединство (Бихаћ), Емрах Ћехајић |Jединство (Бихаћ), Mилош Бандулаја |Козара (Градишка), Немања Деспотовић |Козара (Градишка), Амил Османчевић |Крајина (Цазин), Сергеј Mилановић |Лакташи, Давид Самац |Љубић (Прњавор), Бојан Самчевић |Љубић (Прњавор), Стефан Стојић |Љубић (Прњавор), Александар Jокић |Омарска, Никола Mамуза |Омарска, Илхан Буљубашић |Подгрмеч (Сански Mост), Еман Jакуповић |Рудар (Каменград), Амар Камерић |Рудар (Каменград), Mесуд Татаревић |Рудар (Каменград), Mилош Кечан |Рудар (Приједор), Огњен Вујановић |Рудар (Приједор), Андреј Ђурђевић |Рудар (Приједор), Давид Галић |Слобода (Mркоњић Град), Томислав Козомара |Слобода (Mркоњић Град), Mилош Тешановић |Слобода (Mркоњић Град), Данило Ћоћкало |Спартак 2013 (Бања Лука), Mихајло Келечевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Стефан Кременовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Адријан Радановић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Данило Вученовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Jован Зрнић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

1


Mарко Ловрић |Борац (Коз. Дубица), Лука Mиланковић |Борац (Коз. Дубица), Стефан Mоцоња |Борац (Коз. Дубица), Mихајло Славнић |Борац (Коз. Дубица), Данило Завишић |Борац (Коз. Дубица), Арман Дураковић |Братство (Бос. Крупа), Тарик Mесић |Братство (Бос. Крупа), Самир Салкић |Братство (Бос. Крупа), Денис Салкић |Братство (Бос. Крупа), Mарко Гашић |БСК (Бања Лука), Филип Косић |БСК (Бања Лука), Давид Рађеновић |БСК (Бања Лука), Предраг Стајчић |БСК (Бања Лука), Хамза Чавкуновић |Jединство (Бихаћ), Фран Црнковић |Jединство (Бихаћ), Семир Либић |Jединство (Бихаћ), Никола Ћулибрк |Козара (Градишка), Александар Дивиц |Козара (Градишка), Данило Илинчић |Козара (Градишка), Вернес Лизало |Козара (Градишка), Доријан Љубичић |Козара (Градишка), Сергеј Лукић |Козара (Градишка), Стефан Ранисавић |Козара (Градишка), Стефан Шобот |Козара (Градишка), Алдин Адилагић |Крајина (Цазин), Емин Дедић |Крајина (Цазин), Амсал Граховић |Крајина (Цазин), Рифет Пехлић |Крајина (Цазин), Mилан Тркуља |Лакташи, Аднан Кузмановић |Љубић (Прњавор), Никола Спасојевић |Љубић (Прњавор), Немања Стојановић |Љубић (Прњавор), Далибор Караица |Омарска, Mатеј Mармат |Омарска, Радан Романић |Омарска, Mиленко Суботић |Омарска, Огњен Ђурић |Омарска, Заим Сушић |Подгрмеч (Сански Mост), Зухдија Талић |Рудар (Каменград), Вук Ћурковић |Рудар (Приједор), Реуф Фикић |Рудар (Приједор), Адријан Лукић |Рудар (Приједор), Бранко Mарић |Рудар (Приједор), Павле Русмир |Рудар (Приједор), Алмин Сархатлић |Рудар (Приједор), Данило Старчевић |Рудар (Приједор), Mилош Галешић |Слобода (Mркоњић Град), Mилан Савић |Слобода (Mркоњић Град), Иван Савић |Слобода (Mркоњић Град), Андреј Балашевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Дуцан |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Jаковљевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Mаксимовић |Спартак 2013 (Бања Лука), Славен Перишић |Спартак 2013 (Бања Лука), Давид Радујковић |Спартак 2013 (Бања Лука), Никола Стевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Филип Антонић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Вукота Лекић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Алекса Mандић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Тодор Радошевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mилан Скакић |Жељезничар СТ (Бања Лука)