Омладинска лига БиХ - Запад (јуниори)

Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Запад (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.20172177:166153
2.20143355:203545
3.20142473:393444
4.20140662:224042
5.20120849:361336
6.2093849:301930
7.20731041:43-224
8.20531225:71-4618
9.20511430:57-2716
10.20411526:86-6013
11.2000203:70-670

Ажурирано: 02.07.2022. - 08:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
129.08.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Љубић (Прњавор)5:3 (2:1)imgimg
129.08.2021 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК БСК (Бања Лука)0:3 (0:2)imgimg
129.08.2021 - 12:00ОФК Брдо (Хамбарине)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:1 (0:1)imgimg
129.08.2021 - 12:00ФК ОмарскаФК Крајина (Цазин)0:1 (0:1)imgimg
115.09.2021 - 15:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Борац (Коз. Дубица)3:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
205.09.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Крајина (Цазин)3:2 (2:0)imgimg
205.09.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Омарска5:1 (1:1)imgimg
205.09.2021 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ОФК Брдо (Хамбарине)0:3 (0:0)imgimg
205.09.2021 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)НК Jединство (Бихаћ)3:4 (0:1)imgimg
205.09.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)НК Подгрмеч (Сански Mост)7:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
312.09.2021 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Љубић (Прњавор)3:3 (1:2)imgimg
312.09.2021 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Козара (Градишка)2:3 (0:1)imgimg
312.09.2021 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК БСК (Бања Лука)2:1 (1:0)imgimg
312.09.2021 - 12:00ФК ОмарскаФК Борац (Коз. Дубица)4:0 (2:0)imgimg
324.11.2021 - 14:00ФК Крајина (Цазин)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)3:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
419.09.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)3:3 (1:3)imgimg
419.09.2021 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Крајина (Цазин)0:5 (0:3)imgimg
419.09.2021 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)ОФК Брдо (Хамбарине)1:1 (1:1)imgimg
419.09.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)4:1 (3:0)imgimg
419.09.2021 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)НК Jединство (Бихаћ)2:6 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
526.09.2021 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)НК Подгрмеч (Сански Mост)1:1 (0:1)imgimg
526.09.2021 - 12:00ОФК Брдо (Хамбарине)ФК Козара (Градишка)0:5 (0:3)imgimg
526.09.2021 - 12:00ФК ОмарскаФК БСК (Бања Лука)1:7 (1:4)imgimg
526.09.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*img
526.09.2021 - 13:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Љубић (Прњавор)1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
603.10.2021 - 11:00ФК Козара (Градишка)ФК Омарска8:0 (5:0)imgimg
603.10.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*img
603.10.2021 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Крајина (Цазин)2:1 (0:1)imgimg
603.10.2021 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Слобода (Нови Град)2:1 (0:1)imgimg
628.10.2021 - 15:30НК Подгрмеч (Сански Mост)ОФК Брдо (Хамбарине)6:0 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
710.10.2021 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Љубић (Прњавор)1:2 (1:0)imgimg
710.10.2021 - 12:00ФК ОмарскаНК Подгрмеч (Сански Mост)1:5 (0:3)imgimg
710.10.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК БСК (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg
711.10.2021 - 15:00ОФК Брдо (Хамбарине)НК Jединство (Бихаћ)1:2 (1:1)imgimg
721.11.2021 - 13:00ФК Крајина (Цазин)ФК Козара (Градишка)0:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
816.10.2021 - 15:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Крајина (Цазин)1:3 (1:0)imgimg
817.10.2021 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)6:2 (3:1)imgimg
817.10.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)2:0 (0:0)imgimg
817.11.2021 - 14:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Омарска6:1 (4:1)imgimg
820.04.2022 - 17:00ФК Слобода (Нови Град)ОФК Брдо (Хамбарине)5:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
923.10.2021 - 14:00ОФК Брдо (Хамбарине)ФК Љубић (Прњавор)1:5 (0:2)imgimg
924.10.2021 - 12:00ФК Крајина (Цазин)НК Jединство (Бихаћ)3:0 (1:0)imgimg
924.10.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)НК Подгрмеч (Сански Mост)2:0 (1:0)imgimg
924.10.2021 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Козара (Градишка)0:7*imgimg
928.04.2022 - 16:00ФК ОмарскаФК Слобода (Нови Град)3:1 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1030.10.2021 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Крајина (Цазин)0:2 (0:1)imgimg
1030.10.2021 - 14:00ОФК Брдо (Хамбарине)ФК Омарска0:0 (0:0)imgimg
1031.10.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК БСК (Бања Лука)2:3 (0:1)imgimg
1009.11.2021 - 14:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*imgimg
1013.04.2022 - 13:00НК Jединство (Бихаћ)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1107.11.2021 - 12:00ФК ОмарскаФК Љубић (Прњавор)1:2 (0:1)imgimg
1107.11.2021 - 12:00ФК Крајина (Цазин)ОФК Брдо (Хамбарине)9:0 (4:0)imgimg
1107.11.2021 - 14:00ФК Борац (Коз. Дубица)НК Jединство (Бихаћ)0:3*imgimg
1114.11.2021 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:2 (0:2)imgimg
1128.11.2021 - 13:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)3:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1213.03.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Козара (Градишка)1:6 (0:5)imgimg
1213.03.2022 - 12:00ФК Крајина (Цазин)ФК Омарска8:0 (5:0)imgimg
1223.03.2022 - 16:00ФК БСК (Бања Лука)НК Подгрмеч (Сански Mост)2:0 (2:0)imgimg
1223.03.2022 - 16:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Слобода (Нови Град)0:3*imgimg
1209.05.2022 - 14:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ОФК Брдо (Хамбарине)6:1 (4:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1320.03.2022 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК БСК (Бања Лука)1:0 (1:0)imgimg
1320.03.2022 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Козара (Градишка)1:1 (1:0)imgimg
1321.03.2022 - 16:00ОФК Брдо (Хамбарине)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*img
1323.03.2022 - 15:00ФК Крајина (Цазин)ФК Љубић (Прњавор)2:4 (0:2)imgimg
1325.05.2022 - 17:00ФК ОмарскаОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1427.03.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)НК Подгрмеч (Сански Mост)3:1 (2:1)imgimg
1427.03.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)НК Jединство (Бихаћ)3:0 (1:0)imgimg
1427.03.2022 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)3:0*imgimg
1427.03.2022 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Омарска0:3*imgimg
1418.05.2022 - 15:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Крајина (Цазин)1:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1502.04.2022 - 10:30ОФК Брдо (Хамбарине)ФК БСК (Бања Лука)2:1 (2:1)imgimg
1503.04.2022 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)1:3 (0:2)imgimg
1503.04.2022 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Козара (Градишка)0:3 (0:2)imgimg
1503.04.2022 - 17:00ФК Крајина (Цазин)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*imgimg
1520.04.2022 - 13:00НК Jединство (Бихаћ)НК Подгрмеч (Сански Mост)0:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1610.04.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)НК Jединство (Бихаћ)4:3 (2:1)imgimg
1610.04.2022 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Слобода (Нови Град)5:1 (3:0)imgimg
1610.04.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ОФК Брдо (Хамбарине)8:1 (6:1)imgimg
1610.04.2022 - 12:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Омарска9:0 (4:0)imgimg
1610.04.2022 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:3*img

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1717.04.2022 - 11:00ОФК Брдо (Хамбарине)НК Подгрмеч (Сански Mост)3:2 (0:2)imgimg
1717.04.2022 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Љубић (Прњавор)0:3*img
1717.04.2022 - 12:00ФК Крајина (Цазин)ФК БСК (Бања Лука)3:1 (2:0)imgimg
1717.04.2022 - 12:00ФК ОмарскаФК Козара (Градишка)1:3 (0:1)imgimg
1704.05.2022 - 17:00ФК Слобода (Нови Град)НК Jединство (Бихаћ)0:5 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1824.04.2022 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ОФК Брдо (Хамбарине)4:1 (1:0)imgimg
1825.04.2022 - 13:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Слобода (Нови Град)6:2 (2:0)imgimg
1825.04.2022 - 14:00ФК БСК (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:4 (1:1)imgimg
1810.05.2022 - 16:00ФК Козара (Градишка)ФК Крајина (Цазин)4:0 (3:0)imgimg
1827.05.2022 - 16:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Омарска6:1 (3:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1901.05.2022 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК БСК (Бања Лука)0:3*img
1902.05.2022 - 16:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)4:1 (2:0)imgimg
1903.05.2022 - 17:00ФК Крајина (Цазин)НК Подгрмеч (Сански Mост)4:0 (2:0)imgimg
1918.05.2022 - 16:00ФК ОмарскаНК Jединство (Бихаћ)3:6 (2:2)imgimg
1919.05.2022 - 17:00ОФК Брдо (Хамбарине)ФК Слобода (Нови Град)0:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2008.05.2022 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ОФК Брдо (Хамбарине)7:2 (3:1)imgimg
2008.05.2022 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Омарска2:3 (0:0)imgimg
2008.05.2022 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Крајина (Цазин)1:4 (1:2)imgimg
2008.05.2022 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:2 (1:1)imgimg
2008.05.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*img

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2115.05.2022 - 11:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)1:4 (1:1)imgimg
2115.05.2022 - 12:00ФК Борац (Коз. Дубица)НК Подгрмеч (Сански Mост)0:3*img
2115.05.2022 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)НК Jединство (Бихаћ)3:0*imgimg
2115.05.2022 - 12:00ФК Крајина (Цазин)ФК Слобода (Нови Град)5:1 (2:0)imgimg
2115.05.2022 - 12:00ФК ОмарскаОФК Брдо (Хамбарине)2:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2221.05.2022 - 10:30ОФК Брдо (Хамбарине)ФК Крајина (Цазин)1:4 (1:2)imgimg
2222.05.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Омарска12:1 (7:0)imgimg
2222.05.2022 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0*img
2222.05.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК БСК (Бања Лука)1:1 (1:1)imgimg
2227.05.2022 - 17:00ФК Слобода (Нови Град)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)2:7 (1:3)imgimg

Листа стријелаца


24


Давид Китић |ФК Љубић (Прњавор)

15


Бењамин Курић |ФК Крајина (Цазин)

12


Дамјан Лубура |ФК БСК (Бања Лука)

11


Ирман Диздарић |НК Jединство (Бихаћ)

10


Mилош Mишић |ФК Љубић (Прњавор)
Армандо Бобај |ФК Слобода (Нови Град)
Павле Љубојевић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

9


Аљоса Благојевиц |ФК Козара (Градишка)
Најил Хасанагић |ФК Крајина (Цазин)
Mерсуд Шабић |НК Jединство (Бихаћ)

8


Стјепан Mатокановић |ФК Козара (Градишка)
Данило Пузиц |ФК Козара (Градишка)
Mарко Jевтић |ФК Љубић (Прњавор)
Данијел Шунић |ФК Омарска

7


Филип Никиц |ФК Козара (Градишка)
Славиша Пејић |ФК Козара (Градишка)
Ахмед Казић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Ахмед Порча |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Небојша Mирчић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

6


Владан Чекић |ФК БСК (Бања Лука)
Данило Илић |ФК Козара (Градишка)
Немања Радуљ |ФК Омарска
Сергеј Василић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

5


Стефан Илишевић |ФК Козара (Градишка)
Хамза Бадић |ФК Крајина (Цазин)
Тарик Ћоралић |ФК Крајина (Цазин)
Mарко Mитровић |ФК Љубић (Прњавор)
Гостимир Репић |ФК Љубић (Прњавор)
Антонио Стојчић |ФК Љубић (Прњавор)
Тарик Алагић |НК Jединство (Бихаћ)
Џанан Хајдарић |НК Jединство (Бихаћ)
Емир Велић |НК Подгрмеч (Сански Mост)

4


Немања Петровић |ФК Козара (Градишка)
Дјордје Вељкиц |ФК Козара (Градишка)
Анес Ћоралић |ФК Крајина (Цазин)
Амар Шишић |ФК Крајина (Цазин)
Ајдин Топић |ФК Крајина (Цазин)
Немања Ћуп |ФК Омарска
Лазар Радишић |ФК Слобода (Нови Град)
Самир Халилагић |НК Jединство (Бихаћ)
Хасан Хусић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Алдин Форић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Алекса Вунић |ОФК Брдо (Хамбарине)

3


Jанко Дојчиновић |ФК БСК (Бања Лука)
Немања Драгојевић |ФК БСК (Бања Лука)
Mилош Никитовић |ФК БСК (Бања Лука)
Тибор Пушкар |ФК БСК (Бања Лука)
Горан Радуловић |ФК БСК (Бања Лука)
Давид Кисин |ФК Козара (Градишка)
Лука Сарајлић |ФК Козара (Градишка)
Самир Хаџић |ФК Крајина (Цазин)
Mухарем Jусић |НК Jединство (Бихаћ)
Алдин Бешић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Mирза Чауш |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Алмедин Хузејровић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Раден Ћоћкало |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Mилан Липовчић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Данијел Сукара |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

2


Огњен Петраковић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Никола Бабић |ФК БСК (Бања Лука)
Синиша Глоговац |ФК БСК (Бања Лука)
Никола Радаковић |ФК БСК (Бања Лука)
Сергеј Говедарица |ФК Козара (Градишка)
Хамза Jапић |ФК Крајина (Цазин)
Недим Сабљаковић |ФК Крајина (Цазин)
Никола Jеличић |ФК Љубић (Прњавор)
Никола Шарчевић |ФК Љубић (Прњавор)
Драго Пушац |ФК Омарска
Ђорђе Чулић |ФК Слобода (Нови Град)
Стефан Mајкић |ФК Слобода (Нови Град)
Душан Сенић |ФК Слобода (Нови Град)
Жељко Ступар |ФК Слобода (Нови Град)
Амар Mацановић |НК Jединство (Бихаћ)
Амар Делић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Елмин Курбеговић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Едис Хорић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Mилош Mиљатовић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Mарко Дујаковић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Mилош Грујић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Стефан Mалешевић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Стефан Mалешевић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Немања Вучић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

1


Филип Mикић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Jован Чекић |ФК БСК (Бања Лука)
Mилан Секулић |ФК БСК (Бања Лука)
Mилош Вујиновић |ФК БСК (Бања Лука)
Mирко Ђаковић |ФК БСК (Бања Лука)
Ђорђе Ћулибрк |ФК Козара (Градишка)
Mарко Дакиц |ФК Козара (Градишка)
Вељко Кисин |ФК Козара (Градишка)
Давид Шарић |ФК Козара (Градишка)
Лука Стијаковић |ФК Козара (Градишка)
Стефан Стразивук |ФК Козара (Градишка)
Дусан Утјесановиц |ФК Козара (Градишка)
Саво Вељкић |ФК Козара (Градишка)
Армин Дураковић |ФК Крајина (Цазин)
Рејхан Mујчић |ФК Крајина (Цазин)
Ади Надаревић |ФК Крајина (Цазин)
Аднан Шабић |ФК Крајина (Цазин)
Амар Ђогић |ФК Крајина (Цазин)
Стефан Чупељић |ФК Љубић (Прњавор)
Mарко Дујаковић |ФК Љубић (Прњавор)
Александар Дворанчић |ФК Љубић (Прњавор)
Владан Лукић |ФК Љубић (Прњавор)
Mарио Mарић |ФК Љубић (Прњавор)
Немања Mитровић |ФК Љубић (Прњавор)
Кристијан Ерић |ФК Омарска
Давид Jаћимовић |ФК Омарска
Драган Квочка |ФК Омарска
Jанко Mарић |ФК Омарска
Немања Вучета |ФК Омарска
Тарик Бурзић |ФК Слобода (Нови Град)
Адријан Гајић |ФК Слобода (Нови Град)
Mатео Станић |ФК Слобода (Нови Град)
Ермин Шумић |ФК Слобода (Нови Град)
Павле Вујановић |ФК Слобода (Нови Град)
Никола Ђурић |ФК Слобода (Нови Град)
Недим Арнаутовић |НК Jединство (Бихаћ)
Амар Балић |НК Jединство (Бихаћ)
Енис Дервишевић |НК Jединство (Бихаћ)
Емелин Жерић |НК Jединство (Бихаћ)
Ајдин Зирић |НК Jединство (Бихаћ)
Исак Халиловић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Емрах Казић |НК Подгрмеч (Сански Mост)
Харис Mусић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Тарик Незиревић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Анес Пашић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Тарик Трњанин |ОФК Брдо (Хамбарине)
Анес Војниковић |ОФК Брдо (Хамбарине)
Ђорђе Чабак |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Данило Jовановић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Ђорђе Mалбашић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Вук Mалић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

Аутоголови


1
|БСК
|ОФК'СПАРТАК 2013'
|ФК Брдо Хамбарине
|НК ПОДГРMЕЧ
Глисиц, Павле |ФК Козара Градишка

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало