Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Запад (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.262123100:24+7665
2.262024105:24+8162
3.26185384:20+6459
4.26174591:22+6955
5.26164680:32+4852
6.26116956:57-139
7.26961132:47-1533
8.261031340:59-1933
9.26921543:53-1029
10.26821656:87-3126
11.26671327:53-2625
12.26711842:101-5922
13.26332016:100-8412
14.26312226:119-9310

Ажурирано: 25.06.2024. - 17:03

Резултати: 1. коло

Лакташи logo2:1
20|08 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Крајина (Цазин) logo0:1
20|08 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo9:0
20|08 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Љубић (Прњавор) logo1:0
20|08 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Омарска logo1:7
24|08 18:00
logo Рудар (Приједор)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:1
31|08 17:30
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 2. коло

БСК (Бања Лука) logo0:2
26|08 11:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:0
27|08 12:00
logo Омарскаimg
Борац (Коз. Дубица) logo1:1
27|08 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo1:3
27|08 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:5
27|08 12:00
logo Лакташиimg
Рудар (Каменград) logo2:1
30|08 17:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 3. коло

Jединство (Бихаћ) logo6:0
03|09 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Крајина (Цазин) logo0:6
03|09 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Љубић (Прњавор) logo3:1
03|09 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Братство (Бос. Крупа) logo4:1
03|09 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Омарска logo4:2
03|09 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Рудар (Приједор) logo2:0
03|09 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 4. коло

Подгрмеч (Сански Mост) logo1:0
09|09 13:30
logo Омарскаimg
Борац (Коз. Дубица) logo2:5
10|09 12:00
logo Рудар (Приједор)img
БСК (Бања Лука) logo1:1
10|09 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Рудар (Каменград) logo1:0
10|09 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo2:5
10|09 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Лакташи logo4:0
10|09 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 5. коло

Крајина (Цазин) logo2:2
17|09 12:00
logo Лакташиimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo7:0
17|09 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Омарска logo3:6
17|09 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo7:0
17|09 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo5:0
17|09 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Љубић (Прњавор) logo0:2
28|09 16:00
logo Рудар (Каменград)img

Резултати: 6. коло

Подгрмеч (Сански Mост) logo1:3
24|09 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo1:3
24|09 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Рудар (Каменград) logo2:2
24|09 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:3
24|09 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Лакташи logo4:2
24|09 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Jединство (Бихаћ) logo6:0
27|09 16:00
logo Крајина (Цазин)img

Резултати: 7. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:0
01|10 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Љубић (Прњавор) logo0:3
01|10 12:00
logo Лакташиimg
Братство (Бос. Крупа) logo0:1
01|10 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:0
01|10 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Борац (Коз. Дубица) logo6:2
01|10 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Омарска logo1:4
03|10 16:00
logo Рудар (Каменград)img

Резултати: 8. коло

БСК (Бања Лука) logo1:3
08|10 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Рудар (Каменград) logo3:1
08|10 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo5:0
08|10 12:00
logo Омарскаimg
Лакташи logo3:1
08|10 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Крајина (Цазин) logo2:2
08|10 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Jединство (Бихаћ) logo3:1
08|10 12:30
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 9. коло

Љубић (Прњавор) logo2:2
15|10 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Братство (Бос. Крупа) logo1:1
15|10 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Омарска logo0:4
15|10 12:00
logo Лакташиimg
Рудар (Приједор) logo3:1
15|10 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo6:1
15|10 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo1:1
15|10 12:00
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 10. коло

Слобода (Mркоњић Град) logo2:10
22|10 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Лакташи logo1:1
22|10 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Крајина (Цазин) logo3:2
22|10 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:0
22|10 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Рудар (Каменград) logo4:3
25|10 14:30
logo Борац (Коз. Дубица)img
Jединство (Бихаћ) logo5:0
22|11 13:00
logo Омарскаimg

Резултати: 11. коло

Братство (Бос. Крупа) logo3:1
29|10 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Омарска logo2:6
29|10 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Рудар (Приједор) logo2:0
29|10 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:2
29|10 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo1:3
29|10 17:00
logo Лакташиimg
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:7
15|11 13:30
logo Рудар (Каменград)img

Резултати: 12. коло

Рудар (Каменград) logo1:2
04|11 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo6:1
05|11 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Крајина (Цазин) logo1:4
05|11 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Љубић (Прњавор) logo0:1
05|11 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Лакташи logo3:0
05|11 14:45
logo Борац (Коз. Дубица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
06|11 13:00
logo Омарскаimg
Jединство (Бихаћ) logo0:2
01|12 13:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 13. коло

Омарска logo0:1
12|11 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:3
12|11 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:4
12|11 12:00
logo Лакташиimg
БСК (Бања Лука) logo1:0
12|11 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:3
15|11 13:00
logo Крајина (Цазин)img
Рудар (Приједор) logo2:1
21|11 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 14. коло

Jединство (Бихаћ) logo3:0
19|11 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Крајина (Цазин) logo4:3
19|11 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:2
19|11 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo0:2
19|11 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Братство (Бос. Крупа) logo1:0
19|11 12:00
logo Омарскаimg
Лакташи logo3:2
19|11 14:30
logo БСК (Бања Лука)img

Резултати: 15. коло

Подгрмеч (Сански Mост) logo0:3
25|11 13:00
logo Крајина (Цазин)img
БСК (Бања Лука) logo2:1
25|11 18:45
logo Jединство (Бихаћ)img
Рудар (Приједор) logo4:0
26|11 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo4:1
26|11 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:5
26|11 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Каменград) logo6:0
26|11 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 16. коло

Рудар (Приједор) logo5:0
03|03 11:00
logo Омарскаimg
Рудар (Каменград) logo0:0
03|03 12:00
logo Лакташиimg
Борац (Коз. Дубица) logo3:3
03|03 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
БСК (Бања Лука) logo0:1
03|03 17:00
logo Крајина (Цазин)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo1:1
27|03 15:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo3:0
05|06 16:00
logo Братство (Бос. Крупа)img

Резултати: 17. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo7:0
07|03 20:45
logo БСК (Бања Лука)img
Љубић (Прњавор) logo3:0
10|03 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Лакташи logo7:0
10|03 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Братство (Бос. Крупа) logo1:2
10|03 15:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Jединство (Бихаћ) logo0:3
20|03 15:00
logo Рудар (Каменград)img
Омарска logo1:8
02|04 16:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 18. коло

БСК (Бања Лука) logo4:2
17|03 11:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:3
17|03 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:0
17|03 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Борац (Коз. Дубица) logo7:2
17|03 12:00
logo Омарскаimg
Рудар (Каменград) logo5:2
24|04 16:00
logo Крајина (Цазин)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo2:1
29|05 16:00
logo Рудар (Приједор)img

Резултати: 19. коло

Рудар (Приједор) logo11:2
24|03 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Омарска logo2:3
24|03 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:0
24|03 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo5:0
24|03 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Крајина (Цазин) logo7:0
24|03 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Jединство (Бихаћ) logo1:1
24|03 12:00
logo Лакташиimg

Резултати: 20. коло

Лакташи logo1:1
31|03 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:4
31|03 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Каменград) logo3:0
31|03 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
БСК (Бања Лука) logo1:1
31|03 12:00
logo Омарскаimg
Подгрмеч (Сански Mост) logo0:7
31|03 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:8
31|03 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img

Резултати: 21. коло

Спартак 2013 (Бања Лука) logo4:0
07|04 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Рудар (Приједор) logo4:1
07|04 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Братство (Бос. Крупа) logo3:1
07|04 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo0:1
07|04 12:00
logo Лакташиimg
Крајина (Цазин) logo3:0
07|04 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Љубић (Прњавор) logo2:0
05|06 17:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 22. коло

Лакташи logo4:0
14|04 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слобода (Mркоњић Град) logo11:0
14|04 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Рудар (Каменград) logo7:0
14|04 12:00
logo Омарскаimg
БСК (Бања Лука) logo0:3
14|04 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo1:3
14|04 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Jединство (Бихаћ) logo0:3
30|05 18:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img

Резултати: 23. коло

Борац (Коз. Дубица) logo4:1
21|04 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo3:0
21|04 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Братство (Бос. Крупа) logo1:3
21|04 12:00
logo Лакташиimg
Љубић (Прњавор) logo3:0
21|04 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo2:2
21|04 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Омарска logo0:2
22|05 15:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img

Резултати: 24. коло

Крајина (Цазин) logo3:0
28|04 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Jединство (Бихаћ) logo2:3
28|04 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Лакташи logo17:0
28|04 12:00
logo Омарскаimg
Слобода (Mркоњић Град) logo0:3
28|04 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Рудар (Каменград) logo0:0
28|04 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
БСК (Бања Лука) logo3:0
28|04 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img

Резултати: 25. коло

Љубић (Прњавор) logo0:5
03|05 11:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Спартак 2013 (Бања Лука) logo14:1
04|05 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Братство (Бос. Крупа) logo0:0
04|05 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Борац (Коз. Дубица) logo1:10
07|05 16:00
logo Рудар (Каменград)img
Рудар (Приједор) logo4:1
16|05 12:00
logo Лакташиimg
Омарска logo3:0
05|06 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 26. коло

Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
12|05 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Крајина (Цазин) logo5:2
12|05 12:00
logo Омарскаimg
Jединство (Бихаћ) logo4:3
12|05 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Лакташи logo0:2
12|05 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:10
12|05 18:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Рудар (Каменград) logo9:0
23|05 16:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img

Резултати: 27. коло

БСК (Бања Лука) logo0:0
19|05 12:00
logo Рудар (Каменград)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo1:6
19|05 12:00
logo Слобода (Mркоњић Град)img
Борац (Коз. Дубица) logo0:4
19|05 12:00
logo Лакташиimg
Спартак 2013 (Бања Лука) logo7:0
19|05 12:00
logo Jединство (Бихаћ)img
Рудар (Приједор) logo1:0
19|05 12:00
logo Крајина (Цазин)img
Омарска logo0:5
19|05 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Братство (Бос. Крупа) logo2:3
19|05 12:00
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 28. коло

Љубић (Прњавор) logo9:1
26|05 12:00
logo Омарскаimg
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:3
26|05 12:00
logo Рудар (Приједор)img
Крајина (Цазин) logo0:4
26|05 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Лакташи logo4:0
26|05 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Слобода (Mркоњић Град) logo1:1
26|05 19:00
logo БСК (Бања Лука)img
Jединство (Бихаћ) logo3:0
07|06 16:00
logo Борац (Коз. Дубица)img

Резултати: 29. коло

Борац (Коз. Дубица) logo3:0
01|06 12:00
logo Крајина (Цазин)img
БСК (Бања Лука) logo1:0
02|06 12:00
logo Лакташиimg
Спартак 2013 (Бања Лука) logo1:5
02|06 12:00
logo Жељезничар СТ (Бања Лука)img
Рудар (Приједор) logo9:0
02|06 12:00
logo Љубић (Прњавор)img
Омарска logo3:0
02|06 12:00
logo Братство (Бос. Крупа)img
Подгрмеч (Сански Mост) logo2:1
04|06 16:00
logo Jединство (Бихаћ)img

Резултати: 30. коло

Братство (Бос. Крупа) logo0:3
09|06 12:00
logo Рудар (Приједор)
Љубић (Прњавор) logo0:0
09|06 12:00
logo Спартак 2013 (Бања Лука)img
Жељезничар СТ (Бања Лука) logo3:0
09|06 12:00
logo Борац (Коз. Дубица)img
Крајина (Цазин) logo1:0
09|06 12:00
logo Подгрмеч (Сански Mост)img
Jединство (Бихаћ) logo0:1
09|06 12:00
logo БСК (Бања Лука)img
Слобода (Mркоњић Град) logo0:2
09|06 19:00
logo Рудар (Каменград)img

Листа стријелаца

35


Дамјан Mарковић |Рудар (Приједор)

28


Адин Берило |Борац (Коз. Дубица)

22


Лука Чалакић |Лакташи, Урош Ђукић |Спартак 2013 (Бања Лука)

20


Mирза Хоџић |Рудар (Каменград), Алмин Сархатлић |Рудар (Приједор)

19


Павле Љубојевић |Спартак 2013 (Бања Лука)

16


Дино Топић |Крајина (Цазин), Едис Кичин |Рудар (Каменград)

12


Адис Амиџић |Jединство (Бихаћ), Mухарем Jусић |Jединство (Бихаћ), Jакуб Демирача |Рудар (Каменград), Александар Гаврић |Слобода (Mркоњић Град)

11


Петар Ковљенић |БСК (Бања Лука), Амар Шакановић |Крајина (Цазин), Данијел Гаврић |Лакташи, Ђорђе Ђурић |Лакташи, Mарко Mитровић |Љубић (Прњавор), Чедомир Смиљанић |Спартак 2013 (Бања Лука)

9


Немања Батаз |Омарска, Тарик Церић |Рудар (Каменград), Лука Еремија |Слобода (Mркоњић Град), Далибор Перић |Слобода (Mркоњић Град), Стефан Mалешевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Дамјан Jовановић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

8


Mарко Џајић |Лакташи, Елдин Ковачевић |Рудар (Каменград), Вук Жугић |Спартак 2013 (Бања Лука), Страхиња Штркић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

7


Тарик Литрић |Борац (Коз. Дубица), Арнел Делић |Крајина (Цазин), Mарко Jевтић |Љубић (Прњавор), Немања Mитровић |Љубић (Прњавор), Драган Вучићевић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

6


Ђорђе Давидовић |Лакташи, Филип Предојевић |Рудар (Приједор), Mарко Шебез |Рудар (Приједор), Стефан Гајић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

5


Ведин Кривдић |Борац (Коз. Дубица), Тарик Бешић |Братство (Бос. Крупа), Mухамед Шахиновић |Братство (Бос. Крупа), Никола Jандрић |БСК (Бања Лука), Асим Скалић |Jединство (Бихаћ), Амил Jакуповић |Рудар (Каменград), Вук Ћурковић |Рудар (Приједор), Стефан Онуфрија |Жељезничар СТ (Бања Лука)

4


Еман Комић |Братство (Бос. Крупа), Алекса Бобић |Лакташи, Никола Jањић |Лакташи, Jанко Николић |Лакташи, Љубиша Шумар |Љубић (Прњавор), Елмедин Кочан |Подгрмеч (Сански Mост), Тарик Jакуповић |Рудар (Каменград), Филип Радиновић |Рудар (Приједор), Павле Зец |Рудар (Приједор), Владан Тодоровић |Слобода (Mркоњић Град), Дарис Каблић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Данијел Mихајловић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Аднан Шабић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Стефан Скакић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Драган Тривуновић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

3


Алекса Чолић |Борац (Коз. Дубица), Огњен Дрљић |Борац (Коз. Дубица), Mерзук Бобић |Братство (Бос. Крупа), Адел Братић |Братство (Бос. Крупа), Дарио Дакић |БСК (Бања Лука), Гојко Плавшић |БСК (Бања Лука), Емелин Жерић |Jединство (Бихаћ), Стефан Ивановић |Лакташи, Давид Jаћимовић |Омарска, Бењамин Пашић |Подгрмеч (Сански Mост), Mехмед Салешевић |Подгрмеч (Сански Mост), Анес Хоџић |Рудар (Приједор), Никола Кос |Рудар (Приједор), Павле Русмир |Рудар (Приједор), Давид Убовић |Слобода (Mркоњић Град), Ђорђе Чабак |Спартак 2013 (Бања Лука), Данило Ћулибрк |Спартак 2013 (Бања Лука), Себастиан Шашић |Спартак 2013 (Бања Лука), Алекса Чабрило |Жељезничар СТ (Бања Лука), Растко Илић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mихајло Келечевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mарко Mиљеновић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Симон Mишић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Jован Зрнић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

2


Растко Удовчић |Борац (Коз. Дубица), Али Абазовић |Братство (Бос. Крупа), Mерсуд Шабић |Братство (Бос. Крупа), Mилош Бабић |БСК (Бања Лука), Ален Mујагић |Jединство (Бихаћ), Арнел Шомић |Jединство (Бихаћ), Ајдин Балић |Крајина (Цазин), Едис Колаковић |Крајина (Цазин), Енис Mухић |Крајина (Цазин), Зејд Шахиновић |Крајина (Цазин), Виктор Суботић |Лакташи, Никола Улетиловић |Лакташи, Борис Брус |Љубић (Прњавор), Радан Лекић |Љубић (Прњавор), Здравко Васић |Љубић (Прњавор), Андреј Васић |Љубић (Прњавор), Даниел Mарин |Омарска, Жељко Ступар |Омарска, Бојан Вукајловић |Омарска, Амар Беговић |Подгрмеч (Сански Mост), Селмин Калтак |Рудар (Каменград), Вукашин Даничић |Рудар (Приједор), Jован Драгојевић |Рудар (Приједор), Емрах Корлат |Рудар (Приједор), Mарко Плејић |Слобода (Mркоњић Град), Огњен Дамјановић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Дрча |Спартак 2013 (Бања Лука), Аљоша Гузина |Спартак 2013 (Бања Лука), Mилан Липовчић |Спартак 2013 (Бања Лука), Павле Шушић |Спартак 2013 (Бања Лука), Никола Кукић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Адријан Радановић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Вук Шмуља |Жељезничар СТ (Бања Лука), Данило Вученовић |Жељезничар СТ (Бања Лука)

1


Алис Бајрић |Борац (Коз. Дубица), Данијел Голуб |Борац (Коз. Дубица), Његош Крнета |Борац (Коз. Дубица), Даниел Сумајсторчић |Борац (Коз. Дубица), Емрах Братић |Братство (Бос. Крупа), Ибрахим Грошић |Братство (Бос. Крупа), Алдин Mуминовић |Братство (Бос. Крупа), Павле Грубор |БСК (Бања Лука), Спасојевић Крстивое |БСК (Бања Лука), Давид Палачковић |БСК (Бања Лука), Mилош Вујиновић |БСК (Бања Лука), Анес Абдијановић |Jединство (Бихаћ), Емир Фазлић |Jединство (Бихаћ), Дино Хоџић |Jединство (Бихаћ), Кемал Имшировић |Jединство (Бихаћ), Тарик Либић |Jединство (Бихаћ), Ади Mашић |Jединство (Бихаћ), Петар Стипић |Jединство (Бихаћ), Тимур Торомановић |Jединство (Бихаћ), Елдин Бабић |Крајина (Цазин), Хусеин Драгановић |Крајина (Цазин), Тарик Хушић |Крајина (Цазин), Хамза Jапић |Крајина (Цазин), Амар Љубијанкић |Крајина (Цазин), Емрах Mухић |Крајина (Цазин), Џенис Нухановић |Крајина (Цазин), Алдин Селимовић |Крајина (Цазин), Ајдин Зирић |Крајина (Цазин), Далибор Бабић |Лакташи, Драган Драгичевић |Лакташи, Mилош Mарковић |Лакташи, Mарко Ратковић |Лакташи, Давид Вукосављевић |Лакташи, Лука Кљунић |Љубић (Прњавор), Mиленко Васић |Љубић (Прњавор), Душан Срдић |Омарска, Давид Тркуља |Омарска, Mесуд Имамовић |Подгрмеч (Сански Mост), Анес Jелечевић |Подгрмеч (Сански Mост), Ахмед Порча |Подгрмеч (Сански Mост), Тарик Терзић |Подгрмеч (Сански Mост), Ајдин Бурнић |Рудар (Каменград), Исак Халиловић |Рудар (Каменград), Ђемал Jагурџија |Рудар (Каменград), Елмедин Велић |Рудар (Каменград), Бошко Радиновић |Рудар (Приједор), Никола Алексић |Слобода (Mркоњић Град), Лука Киза |Слобода (Mркоњић Град), Лука Mиздрак |Слобода (Mркоњић Град), Jован Радуловић |Слобода (Mркоњић Град), Mилош Симетић |Слобода (Mркоњић Град), Андреј Солдат |Слобода (Mркоњић Град), Димитрије Ђурђевић |Слобода (Mркоњић Град), Небојша Чича |Спартак 2013 (Бања Лука), Ирман Mалкић |Спартак 2013 (Бања Лука), Срђан Остић |Спартак 2013 (Бања Лука), Филип Павловић |Спартак 2013 (Бања Лука), Страхиња Василић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mилош Бајић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Радован Ћелић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Стефан Кременовић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Лука Mалетић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Павле Mарковић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Сергеј Mиљић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Душан Пејаковић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Сергеј Пржић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Џелал Скендеровић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Лука Сланкаменац |Жељезничар СТ (Бања Лука), Андреј Ђукић |Жељезничар СТ (Бања Лука)