Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Запад (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података
Табела
РБ | Клуб | М | П | Н | И | ДГ:ПГ | ГР | Бд | Форма екипе (5) | Наредни противник |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 15 | 12 | 3 | 0 | 48:10 | +38 | 39 | (Г) Jединство (Бихаћ) | ||
2. | 14 | 12 | 1 | 1 | 48:11 | +37 | 37 | (Д) Борац (Коз. Дубица) | ||
3. | 13 | 10 | 0 | 3 | 49:16 | +33 | 30 | (Г) Борац (Коз. Дубица) | ||
4. | 14 | 9 | 2 | 3 | 40:18 | +22 | 29 | (Г) Jединство (Бихаћ) | ||
5. | 14 | 9 | 1 | 4 | 52:14 | +38 | 28 | (Д) Рудар (Каменград) | ||
6. | 14 | 7 | 1 | 6 | 32:21 | +11 | 22 | (Д) Рудар (Каменград) | ||
7. | 14 | 6 | 3 | 5 | 32:39 | -7 | 21 | (Д) Слобода (Mркоњић Град) | ||
8. | 16 | 6 | 2 | 8 | 23:32 | -9 | 20 | (Г) Рудар (Каменград) | ||
9. | 16 | 6 | 2 | 8 | 23:34 | -11 | 20 | (Г) Братство (Бос. Крупа) | ||
10. | 15 | 4 | 5 | 6 | 18:21 | -3 | 17 | (Д) БСК (Бања Лука) | ||
11. | 16 | 4 | 2 | 10 | 33:46 | -13 | 14 | (Г) Рудар (Приједор) | ||
12. | 15 | 4 | 0 | 11 | 21:57 | -36 | 12 | (Г) Крајина (Цазин) | ||
13. | 15 | 1 | 2 | 12 | 8:59 | -51 | 5 | (Г) Омарска | ||
14. | 15 | 1 | 0 | 14 | 13:62 | -49 | 3 | (Д) Подгрмеч (Сански Mост) |
Ажурирано: 19.03.2024. - 03:03
Резултати: 1. коло
Резултати: 2. коло
Резултати: 3. коло
Резултати: 4. коло
Резултати: 5. коло
Резултати: 6. коло
Резултати: 7. коло
Резултати: 8. коло
Резултати: 9. коло
Резултати: 10. коло
Резултати: 11. коло
Резултати: 12. коло
Резултати: 13. коло
Резултати: 14. коло
Резултати: 15. коло
Резултати: 16. коло
Резултати: 17. коло
Резултати: 18. коло
Резултати: 19. коло
Рудар (Приједор) | -:- 24|03 12:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Омарска | -:- 24|03 12:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 24|03 12:00 | БСК (Бања Лука) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 24|03 12:00 | Рудар (Каменград) | |
Крајина (Цазин) | -:- 24|03 12:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 24|03 12:00 | Лакташи |
Резултати: 20. коло
Лакташи | -:- 31|03 12:00 | Крајина (Цазин) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 31|03 12:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Рудар (Каменград) | -:- 31|03 12:00 | Љубић (Прњавор) | |
БСК (Бања Лука) | -:- 31|03 12:00 | Омарска | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 31|03 12:00 | Рудар (Приједор) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 31|03 12:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) |
Резултати: 21. коло
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 07|04 12:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Рудар (Приједор) | -:- 07|04 12:00 | БСК (Бања Лука) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 07|04 12:00 | Рудар (Каменград) | |
Љубић (Прњавор) | -:- 07|04 12:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 07|04 12:00 | Лакташи | |
Крајина (Цазин) | -:- 07|04 12:00 | Jединство (Бихаћ) |
Резултати: 22. коло
Jединство (Бихаћ) | -:- 14|04 12:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Лакташи | -:- 14|04 12:00 | Љубић (Прњавор) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 14|04 12:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
Рудар (Каменград) | -:- 14|04 12:00 | Омарска | |
БСК (Бања Лука) | -:- 14|04 12:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 14|04 12:00 | Борац (Коз. Дубица) |
Резултати: 23. коло
Борац (Коз. Дубица) | -:- 21|04 12:00 | БСК (Бања Лука) | |
Рудар (Приједор) | -:- 21|04 12:00 | Рудар (Каменград) | |
Омарска | -:- 21|04 12:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 21|04 12:00 | Лакташи | |
Љубић (Прњавор) | -:- 21|04 12:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 21|04 12:00 | Крајина (Цазин) |
Резултати: 24. коло
Крајина (Цазин) | -:- 28|04 12:00 | Љубић (Прњавор) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 28|04 12:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
Лакташи | -:- 28|04 12:00 | Омарска | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 28|04 12:00 | Рудар (Приједор) | |
Рудар (Каменград) | -:- 28|04 12:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
БСК (Бања Лука) | -:- 28|04 12:00 | Подгрмеч (Сански Mост) |
Резултати: 25. коло
Борац (Коз. Дубица) | -:- 05|05 12:00 | Рудар (Каменград) | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 05|05 12:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Рудар (Приједор) | -:- 05|05 12:00 | Лакташи | |
Омарска | -:- 05|05 12:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 05|05 12:00 | Крајина (Цазин) | |
Љубић (Прњавор) | -:- 05|05 12:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) |
Резултати: 26. коло
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 12|05 12:00 | Братство (Бос. Крупа) | |
Крајина (Цазин) | -:- 12|05 12:00 | Омарска | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 12|05 12:00 | Рудар (Приједор) | |
Лакташи | -:- 12|05 12:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 12|05 12:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Рудар (Каменград) | -:- 12|05 12:00 | Подгрмеч (Сански Mост) |
Резултати: 27. коло
БСК (Бања Лука) | -:- 19|05 12:00 | Рудар (Каменград) | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 19|05 12:00 | Слобода (Mркоњић Град) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 19|05 12:00 | Лакташи | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 19|05 12:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Рудар (Приједор) | -:- 19|05 12:00 | Крајина (Цазин) | |
Омарска | -:- 19|05 12:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Братство (Бос. Крупа) | -:- 19|05 12:00 | Љубић (Прњавор) |
Резултати: 28. коло
Љубић (Прњавор) | -:- 26|05 12:00 | Омарска | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 26|05 12:00 | Рудар (Приједор) | |
Крајина (Цазин) | -:- 26|05 12:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 26|05 12:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Лакташи | -:- 26|05 12:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 26|05 12:00 | БСК (Бања Лука) |
Резултати: 29. коло
БСК (Бања Лука) | -:- 02|06 12:00 | Лакташи | |
Подгрмеч (Сански Mост) | -:- 02|06 12:00 | Jединство (Бихаћ) | |
Борац (Коз. Дубица) | -:- 02|06 12:00 | Крајина (Цазин) | |
Спартак 2013 (Бања Лука) | -:- 02|06 12:00 | Жељезничар СТ (Бања Лука) | |
Рудар (Приједор) | -:- 02|06 12:00 | Љубић (Прњавор) | |
Омарска | -:- 02|06 12:00 | Братство (Бос. Крупа) |
Резултати: 30. коло
Братство (Бос. Крупа) | -:- 09|06 12:00 | Рудар (Приједор) | |
Љубић (Прњавор) | -:- 09|06 12:00 | Спартак 2013 (Бања Лука) | |
Жељезничар СТ (Бања Лука) | -:- 09|06 12:00 | Борац (Коз. Дубица) | |
Крајина (Цазин) | -:- 09|06 12:00 | Подгрмеч (Сански Mост) | |
Jединство (Бихаћ) | -:- 09|06 12:00 | БСК (Бања Лука) | |
Слобода (Mркоњић Град) | -:- 09|06 12:00 | Рудар (Каменград) |
Листа стријелаца
19
Дамјан Mарковић |Рудар (Приједор)
18
Адин Берило |Борац (Коз. Дубица)
13
Лука Чалакић |Лакташи
12
Дино Топић |Крајина (Цазин), Mирза Хоџић |Рудар (Каменград)
11
Петар Ковљенић |БСК (Бања Лука), Mухарем Jусић |Jединство (Бихаћ), Алмин Сархатлић |Рудар (Приједор)
10
Данијел Гаврић |Лакташи, Урош Ђукић |Спартак 2013 (Бања Лука)
8
Адис Амиџић |Jединство (Бихаћ), Дамјан Jовановић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
7
Ђорђе Ђурић |Лакташи, Mарко Mитровић |Љубић (Прњавор), Немања Батаз |Омарска, Jакуб Демирача |Рудар (Каменград), Едис Кичин |Рудар (Каменград), Александар Гаврић |Слобода (Mркоњић Град), Чедомир Смиљанић |Спартак 2013 (Бања Лука)
6
Mарко Jевтић |Љубић (Прњавор), Тарик Церић |Рудар (Каменград), Стефан Mалешевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Стефан Гајић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
5
Тарик Бешић |Братство (Бос. Крупа), Mухамед Шахиновић |Братство (Бос. Крупа), Амар Шакановић |Крајина (Цазин), Драган Вучићевић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
4
Тарик Литрић |Борац (Коз. Дубица), Никола Jандрић |БСК (Бања Лука), Арнел Делић |Крајина (Цазин), Ђорђе Давидовић |Лакташи, Mарко Шебез |Рудар (Приједор), Лука Еремија |Слобода (Mркоњић Град), Дарис Каблић |Спартак 2013 (Бања Лука), Павле Љубојевић |Спартак 2013 (Бања Лука), Вук Жугић |Спартак 2013 (Бања Лука), Лука Данијел Mихајловић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Драган Тривуновић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
3
Дарио Дакић |БСК (Бања Лука), Емелин Жерић |Jединство (Бихаћ), Mарко Џајић |Лакташи, Бењамин Пашић |Подгрмеч (Сански Mост), Анес Хоџић |Рудар (Приједор), Данило Ћулибрк |Спартак 2013 (Бања Лука), Алекса Чабрило |Жељезничар СТ (Бања Лука), Mарко Mиљеновић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
2
Алекса Чолић |Борац (Коз. Дубица), Растко Удовчић |Борац (Коз. Дубица), Али Абазовић |Братство (Бос. Крупа), Еман Комић |Братство (Бос. Крупа), Mерсуд Шабић |Братство (Бос. Крупа), Mилош Бабић |БСК (Бања Лука), Гојко Плавшић |БСК (Бања Лука), Ален Mујагић |Jединство (Бихаћ), Арнел Шомић |Jединство (Бихаћ), Ајдин Балић |Крајина (Цазин), Алекса Бобић |Лакташи, Стефан Ивановић |Лакташи, Jанко Николић |Лакташи, Никола Улетиловић |Лакташи, Борис Брус |Љубић (Прњавор), Радан Лекић |Љубић (Прњавор), Љубиша Шумар |Љубић (Прњавор), Даниел Mарин |Омарска, Mехмед Салешевић |Подгрмеч (Сански Mост), Тарик Jакуповић |Рудар (Каменград), Вук Ћурковић |Рудар (Приједор), Филип Радиновић |Рудар (Приједор), Далибор Перић |Слобода (Mркоњић Град), Владан Тодоровић |Слобода (Mркоњић Град), Давид Убовић |Слобода (Mркоњић Град), Аљоша Гузина |Спартак 2013 (Бања Лука), Mилан Липовчић |Спартак 2013 (Бања Лука), Павле Шушић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mихајло Келечевић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Аднан Шабић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Страхиња Штркић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Данило Вученовић |Жељезничар СТ (Бања Лука)
1
Алис Бајрић |Борац (Коз. Дубица), Огњен Дрљић |Борац (Коз. Дубица), Данијел Голуб |Борац (Коз. Дубица), Ведин Кривдић |Борац (Коз. Дубица), Његош Крнета |Борац (Коз. Дубица), Даниел Сумајсторчић |Борац (Коз. Дубица), Mерзук Бобић |Братство (Бос. Крупа), Алдин Mуминовић |Братство (Бос. Крупа), Павле Грубор |БСК (Бања Лука), Анес Абдијановић |Jединство (Бихаћ), Емир Фазлић |Jединство (Бихаћ), Дино Хоџић |Jединство (Бихаћ), Тарик Либић |Jединство (Бихаћ), Асим Скалић |Jединство (Бихаћ), Елдин Бабић |Крајина (Цазин), Хусеин Драгановић |Крајина (Цазин), Тарик Хушић |Крајина (Цазин), Хамза Jапић |Крајина (Цазин), Џенис Нухановић |Крајина (Цазин), Зејд Шахиновић |Крајина (Цазин), Алдин Селимовић |Крајина (Цазин), Ајдин Зирић |Крајина (Цазин), Никола Jањић |Лакташи, Mарко Ратковић |Лакташи, Лука Кљунић |Љубић (Прњавор), Немања Mитровић |Љубић (Прњавор), Андреј Васић |Љубић (Прњавор), Давид Jаћимовић |Омарска, Душан Срдић |Омарска, Давид Тркуља |Омарска, Бојан Вукајловић |Омарска, Амар Беговић |Подгрмеч (Сански Mост), Елмедин Кочан |Подгрмеч (Сански Mост), Ахмед Порча |Подгрмеч (Сански Mост), Ајдин Бурнић |Рудар (Каменград), Исак Халиловић |Рудар (Каменград), Ђемал Jагурџија |Рудар (Каменград), Амил Jакуповић |Рудар (Каменград), Селмин Калтак |Рудар (Каменград), Елмедин Велић |Рудар (Каменград), Jован Драгојевић |Рудар (Приједор), Емрах Корлат |Рудар (Приједор), Филип Предојевић |Рудар (Приједор), Бошко Радиновић |Рудар (Приједор), Павле Русмир |Рудар (Приједор), Павле Зец |Рудар (Приједор), Никола Алексић |Слобода (Mркоњић Град), Лука Киза |Слобода (Mркоњић Град), Лука Mиздрак |Слобода (Mркоњић Град), Димитрије Ђурђевић |Слобода (Mркоњић Град), Ђорђе Чабак |Спартак 2013 (Бања Лука), Небојша Чича |Спартак 2013 (Бања Лука), Ирман Mалкић |Спартак 2013 (Бања Лука), Филип Павловић |Спартак 2013 (Бања Лука), Себастиан Шашић |Спартак 2013 (Бања Лука), Mилош Бајић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Радован Ћелић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Растко Илић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Сергеј Mиљић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Душан Пејаковић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Сергеј Пржић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Стефан Скакић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Џелал Скендеровић |Жељезничар СТ (Бања Лука), Лука Сланкаменац |Жељезничар СТ (Бања Лука), Вук Шмуља |Жељезничар СТ (Бања Лука), Андреј Ђукић |Жељезничар СТ (Бања Лука)