Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер Б (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.282422107:21+8674
2.28193680:31+4960
3.28192778:43+3559
4.28190961:37+2457
5.28172993:51+4253
6.28172966:47+1953
7.281511243:38+546
8.281241258:54+440
9.281131444:71-2736
10.28951439:46-732
11.281021643:54-1132
12.28751646:69-2326
13.28702135:75-4021
14.28512230:108-7816
15.28222417:95-788
16.00000:0+00

Ажурирано: 24.06.2024. - 15:03

Резултати: 1. коло

Илићка 01 (Брчко) logo5:1
20|08 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Алфа (Mодрича) logo2:0
20|08 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Слога (Добој) logo2:2
20|08 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Славен (Живинице) logo1:0
20|08 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Градина (Сребреник) logo8:0
20|08 10:00
logo Горњи Рахићimg
Слобода (Тузла) logo4:2
20|08 16:30
logo Звијезда (Градачац)img
Радник (Бијељина) logo3:0
25|10 10:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 2. коло

Радник (Бијељина) logo5:1
27|08 09:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Будућност (Бановићи) logo4:1
27|08 10:00
logo Горњи Рахићimg
Жељезничар (Добој) logo2:1
27|08 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Дрина (Зворник) logo4:1
27|08 10:00
logo Славен (Живинице)img
Братство (Грачаница) logo4:2
27|08 10:00
logo Слога (Добој)img
Раднички (Лукавац) logo0:2
27|08 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Звијезда (Градачац) logo4:1
28|08 15:30
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 3. коло

Локомотива (Брчко) logo5:1
01|09 15:30
logo Раднички (Лукавац)img
Славен (Живинице) logo1:4
02|09 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Илићка 01 (Брчко) logo5:1
03|09 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Алфа (Mодрича) logo3:0
03|09 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Градина (Сребреник) logo3:2
03|09 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Горњи Рахић logo2:1
03|09 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Слобода (Тузла) logo0:3
06|09 09:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 4. коло

Будућност (Бановићи) logo1:2
10|09 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Дрина (Зворник) logo6:1
10|09 10:00
logo Горњи Рахићimg
Братство (Грачаница) logo0:2
10|09 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Раднички (Лукавац) logo0:1
10|09 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:1
10|09 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Радник (Бијељина) logo5:0
12|09 17:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo1:3
11|10 13:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 5. коло

Слога (Добој) logo6:1
16|09 15:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слобода (Тузла) logo1:0
17|09 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Алфа (Mодрича) logo0:3
17|09 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo6:1
17|09 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Горњи Рахић logo3:2
17|09 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Жељезничар (Добој) logo3:1
17|09 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo0:5
20|09 09:00
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 6. коло

Братство (Грачаница) logo0:0
24|09 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Звијезда (Градачац) logo0:3
24|09 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Раднички (Лукавац) logo1:2
24|09 10:00
logo Славен (Живинице)img
Радник (Бијељина) logo3:2
24|09 10:00
logo Слога (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo2:0
24|09 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слобода (Тузла) logo10:0
24|09 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Будућност (Бановићи) logo1:2
11|10 10:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 7. коло

Слога (Добој) logo5:1
30|09 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Алфа (Mодрича) logo0:2
01|10 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Славен (Живинице) logo0:4
01|10 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Градина (Сребреник) logo0:1
01|10 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Горњи Рахић logo3:0
01|10 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Дрина (Зворник) logo2:0
01|10 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Локомотива (Брчко) logo1:3
03|10 15:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 8. коло

Звијезда (Градачац) logo1:2
05|10 14:00
logo Жељезничар (Добој)img
Будућност (Бановићи) logo2:0
07|10 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Раднички (Лукавац) logo2:2
08|10 09:30
logo Горњи Рахићimg
Радник (Бијељина) logo6:0
08|10 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Илићка 01 (Брчко) logo2:0
08|10 10:00
logo Славен (Живинице)img
Слобода (Тузла) logo3:0
08|10 10:00
logo Слога (Добој)img
Локомотива (Брчко) logo1:2
08|10 10:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 9. коло

Слога (Добој) logo11:0
14|10 14:00
logo Локомотива (Брчко)img
Алфа (Mодрича) logo5:2
15|10 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Славен (Живинице) logo0:2
15|10 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Градина (Сребреник) logo3:3
15|10 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Горњи Рахић logo0:5
15|10 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Жељезничар (Добој) logo4:1
15|10 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Дрина (Зворник) logo5:1
15|10 10:00
logo Звијезда (Градачац)img

Резултати: 10. коло

Алфа (Mодрича) logo0:3
18|10 14:00
logo Слога (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo2:0
21|10 10:00
logo Горњи Рахићimg
Звијезда (Градачац) logo1:3
22|10 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Раднички (Лукавац) logo0:4
22|10 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Радник (Бијељина) logo5:0
22|10 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Слобода (Тузла) logo3:1
22|10 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Локомотива (Брчко) logo2:6
22|10 10:00
logo Славен (Живинице)img

Резултати: 11. коло

Дрина (Зворник) logo4:3
29|10 09:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo3:0
29|10 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Градина (Сребреник) logo5:0
29|10 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Горњи Рахић logo1:2
29|10 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Жељезничар (Добој) logo0:2
29|10 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Братство (Грачаница) logo3:0
29|10 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слога (Добој) logo4:1
22|11 10:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 12. коло

Будућност (Бановићи) logo0:1
05|11 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Радник (Бијељина) logo2:2
05|11 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Слобода (Тузла) logo1:0
05|11 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Локомотива (Брчко) logo4:1
05|11 10:00
logo Горњи Рахићimg
Алфа (Mодрича) logo0:2
05|11 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Слога (Добој) logo3:4
05|11 10:00
logo Славен (Живинице)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:0
07|11 12:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 13. коло

Славен (Живинице) logo3:0
12|11 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Градина (Сребреник) logo3:2
12|11 10:00
logo Слога (Добој)img
Горњи Рахић logo0:2
12|11 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Жељезничар (Добој) logo4:0
12|11 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo3:1
12|11 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Братство (Грачаница) logo2:3
12|11 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo0:2
12|11 10:00
logo Раднички (Лукавац)img

Резултати: 14. коло

Локомотива (Брчко) logo0:4
17|11 11:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo4:2
18|11 16:00
logo Горњи Рахићimg
Будућност (Бановићи) logo3:1
19|11 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Радник (Бијељина) logo3:0
19|11 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Слобода (Тузла) logo3:0
19|11 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Алфа (Mодрича) logo0:0
19|11 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Славен (Живинице) logo4:0
19|11 10:00
logo Градина (Сребреник)img

Резултати: 15. коло

Градина (Сребреник) logo1:1
26|11 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Горњи Рахић logo2:1
26|11 10:00
logo Славен (Живинице)img
Жељезничар (Добој) logo5:2
26|11 10:00
logo Слога (Добој)img
Дрина (Зворник) logo2:0
26|11 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Братство (Грачаница) logo3:0
26|11 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo2:5
26|11 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Раднички (Лукавац) logo0:6
26|11 10:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 16. коло

Будућност (Бановићи) logo1:4
03|03 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Раднички (Лукавац) logo0:2
03|03 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo4:5
03|03 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Жељезничар (Добој) logo0:1
03|03 10:00
logo Славен (Живинице)img
Горњи Рахић logo4:2
03|03 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Дрина (Зворник) logo4:0
03|03 11:00
logo Слога (Добој)img
Братство (Грачаница) logo0:1
20|03 14:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 17. коло

Градина (Сребреник) logo3:1
09|03 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Горњи Рахић logo2:2
09|03 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Славен (Живинице) logo2:1
10|03 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo3:0
10|03 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Локомотива (Брчко) logo4:2
10|03 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:5
10|03 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Слобода (Тузла) logo4:0
10|03 11:00
logo Раднички (Лукавац)img

Резултати: 18. коло

Будућност (Бановићи) logo4:4
17|03 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Радник (Бијељина) logo3:0
17|03 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Раднички (Лукавац) logo1:1
17|03 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo1:2
17|03 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Братство (Грачаница) logo0:0
17|03 10:00
logo Славен (Живинице)img
Дрина (Зворник) logo2:1
17|03 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Жељезничар (Добој) logo2:3
17|03 10:00
logo Горњи Рахићimg

Резултати: 19. коло

Жељезничар (Добој) logo4:2
23|03 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Локомотива (Брчко) logo0:2
23|03 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Горњи Рахић logo1:1
24|03 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Градина (Сребреник) logo1:1
24|03 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Алфа (Mодрича) logo4:0
24|03 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слога (Добој) logo4:1
25|03 14:00
logo Звијезда (Градачац)img
Слобода (Тузла) logo4:1
28|03 13:15
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 20. коло

Будућност (Бановићи) logo2:1
31|03 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Радник (Бијељина) logo4:0
31|03 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Раднички (Лукавац) logo0:4
31|03 10:00
logo Слога (Добој)img
Звијезда (Градачац) logo0:2
31|03 10:00
logo Славен (Живинице)img
Братство (Грачаница) logo0:2
31|03 10:00
logo Горњи Рахићimg
Дрина (Зворник) logo7:0
31|03 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo4:0
02|04 10:00
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 21. коло

Локомотива (Брчко) logo0:2
06|04 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Дрина (Зворник) logo4:0
07|04 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Жељезничар (Добој) logo1:2
07|04 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Славен (Живинице) logo5:1
07|04 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слога (Добој) logo1:1
07|04 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Алфа (Mодрича) logo1:0
07|04 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Градина (Сребреник) logo0:1
08|04 14:00
logo Звијезда (Градачац)img

Резултати: 22. коло

Будућност (Бановићи) logo6:1
14|04 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Илићка 01 (Брчко) logo9:2
14|04 10:00
logo Слога (Добој)img
Радник (Бијељина) logo5:4
14|04 10:00
logo Славен (Живинице)img
Раднички (Лукавац) logo0:3
14|04 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Звијезда (Градачац) logo3:1
14|04 10:00
logo Горњи Рахићimg
Братство (Грачаница) logo1:1
14|04 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Слобода (Тузла) logo2:1
14|04 11:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 23. коло

Братство (Грачаница) logo4:1
21|04 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Горњи Рахић logo6:1
21|04 10:00
logo Раднички (Лукавац)img
Славен (Живинице) logo3:2
21|04 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Слога (Добој) logo3:0
21|04 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Градина (Сребреник) logo2:1
22|04 15:30
logo Радник (Бијељина)img
Жељезничар (Добој) logo3:0
23|04 15:00
logo Звијезда (Градачац)img
Алфа (Mодрича) logo3:0
08|05 15:00
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 24. коло

Будућност (Бановићи) logo0:2
28|04 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Локомотива (Брчко) logo1:4
28|04 10:00
logo Слога (Добој)img
Слобода (Тузла) logo0:2
28|04 10:00
logo Славен (Живинице)img
Илићка 01 (Брчко) logo4:1
28|04 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Радник (Бијељина) logo6:0
28|04 10:00
logo Горњи Рахићimg
Звијезда (Градачац) logo2:0
28|04 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Раднички (Лукавац) logo0:1
29|04 18:00
logo Жељезничар (Добој)img

Резултати: 25. коло

Братство (Грачаница) logo3:1
05|05 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Градина (Сребреник) logo0:2
05|05 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Дрина (Зворник) logo6:1
05|05 16:00
logo Раднички (Лукавац)img
Горњи Рахић logo1:3
07|05 15:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Жељезничар (Добој) logo1:3
08|05 15:30
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo5:2
15|05 15:00
logo Локомотива (Брчко)img
Слога (Добој) logo3:0
16|05 15:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 26. коло

Будућност (Бановићи) logo1:6
12|05 10:00
logo Слога (Добој)img
Алфа (Mодрича) logo6:0
12|05 10:00
logo Славен (Живинице)img
Локомотива (Брчко) logo0:7
12|05 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Слобода (Тузла) logo1:3
12|05 10:00
logo Горњи Рахићimg
Илићка 01 (Брчко) logo1:0
12|05 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Радник (Бијељина) logo4:0
12|05 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Раднички (Лукавац) logo1:4
12|05 10:00
logo Братство (Грачаница)img

Резултати: 27. коло

Дрина (Зворник) logo2:1
18|05 10:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo3:1
19|05 10:00
logo Будућност (Бановићи)img
Братство (Грачаница) logo1:3
19|05 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Горњи Рахић logo2:0
19|05 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Градина (Сребреник) logo3:1
19|05 10:00
logo Алфа (Mодрича)img
Славен (Живинице) logo1:2
19|05 10:00
logo Слога (Добој)img
Жељезничар (Добој) logo3:4
21|05 16:00
logo Слобода (Тузла)img

Резултати: 28. коло

Локомотива (Брчко) logo3:1
25|05 10:00
logo Жељезничар (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:0
25|05 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Будућност (Бановићи) logo2:2
26|05 10:00
logo Славен (Живинице)img
Слога (Добој) logo8:0
26|05 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Алфа (Mодрича) logo3:0
26|05 10:00
logo Горњи Рахићimg
Слобода (Тузла) logo0:2
26|05 10:00
logo Дрина (Зворник)img
Раднички (Лукавац) logo1:2
27|05 16:00
logo Звијезда (Градачац)img

Резултати: 29. коло

Жељезничар (Добој) logo1:3
30|05 16:00
logo Алфа (Mодрича)img
Звијезда (Градачац) logo1:3
02|06 10:00
logo Радник (Бијељина)img
Братство (Грачаница) logo0:1
02|06 10:00
logo Слобода (Тузла)img
Дрина (Зворник) logo5:0
02|06 10:00
logo Локомотива (Брчко)img
Горњи Рахић logo1:0
02|06 10:00
logo Слога (Добој)img
Градина (Сребреник) logo1:3
02|06 10:00
logo Славен (Живинице)img
Раднички (Лукавац) logo0:3
05|06 16:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 30. коло

Алфа (Mодрича) logo1:4
05|06 16:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo4:2
06|06 16:00
logo Жељезничар (Добој)img
Будућност (Бановићи) logo2:2
08|06 10:00
logo Градина (Сребреник)img
Славен (Живинице) logo4:0
08|06 10:00
logo Горњи Рахићimg
Илићка 01 (Брчко) logo3:0
08|06 10:00
logo Звијезда (Градачац)img
Локомотива (Брчко) logo4:0
09|06 10:00
logo Братство (Грачаница)img
Радник (Бијељина) logo7:0
09|06 10:00
logo Раднички (Лукавац)img

Листа стријелаца

28


Александар Цигановић |Радник (Бијељина)

26


Александар Mилановић |Радник (Бијељина)

21


Огњен Благојевић |Илићка 01 (Брчко)

20


Амар Бећировић |Слога (Добој)

19


Василије Ћимић |Илићка 01 (Брчко)

17


Зоран Живковић |Дрина (Зворник), Mатеј Цетић |Илићка 01 (Брчко)

16


Едвин Турсић |Алфа (Mодрича), Никола Кондић |Слога (Добој)

15


Нусрет Фехрић |Славен (Живинице), Адин Кепић |Слога (Добој)

14


Mахир Ибришимовић |Градина (Сребреник), Емин Камберовић |Слобода (Тузла)

13


Наид Ваљевац |Братство (Грачаница), Дарко Симић |Радник (Бијељина), Ајдин Хоџић |Славен (Живинице)

12


Роман Џинић |Дрина (Зворник), Mирнес Пезеровић |Горњи Рахић, Шахбаз Исановић |Градина (Сребреник)

10


Амар Сердар |Алфа (Mодрича), Mахмут Шарић |Братство (Грачаница), Mатеја Бероња |Радник (Бијељина), Исмар Џафић |Слобода (Тузла)

9


Елдин Чаушевић |Будућност (Бановићи), Сањин Хидић |Будућност (Бановићи), Хазим Хамидовић |Горњи Рахић, Амин Феризовић |Градина (Сребреник), Ади Пепић |Славен (Живинице), Анес Хускић |Слобода (Тузла), Фарис Mујић |Слога (Добој), Франко Братић |Жељезничар (Добој)

8


Кемал Бегић |Будућност (Бановићи), Елдин Чачковић |Горњи Рахић, Харун Mушановић |Локомотива (Брчко), Сулејман Хусејновић |Славен (Живинице), Един Бербић |Звијезда (Градачац)

7


Селмин Jусић |Будућност (Бановићи), Mатеј Jовановић |Радник (Бијељина), Дарис Хрштић |Слобода (Тузла), Емрах Спахић |Слобода (Тузла), Кенан Jашаревић |Слога (Добој), Алмин Кремић |Жељезничар (Добој), Аднан Глухић |Звијезда (Градачац), Нахид Ибрановић |Звијезда (Градачац)

6


Саша Еркић |Дрина (Зворник), Ђорђе Jовић |Дрина (Зворник), Никола Проле |Илићка 01 (Брчко), Драган Тојчић |Локомотива (Брчко), Теодор Димитрић |Радник (Бијељина), Дино Форчаковић |Славен (Живинице)

5


Mурис Шахбазовић |Будућност (Бановићи), Данијел Гајић |Дрина (Зворник), Филип Ивановић |Дрина (Зворник), Владимир Пантић |Дрина (Зворник), Mилош Mаксимовић |Илићка 01 (Брчко), Данис Пељто |Локомотива (Брчко), Ајдин Газетић |Раднички (Лукавац), Стефан Богдановић |Радник (Бијељина), Драгољуб Илић |Жељезничар (Добој), Сергеј Mилачак |Жељезничар (Добој)

4


Валентин Пејић |Алфа (Mодрича), Златан Шако |Братство (Грачаница), Сретен Mилановић |Дрина (Зворник), Бењамин Бектић |Градина (Сребреник), Анел Jуговић |Градина (Сребреник), Mуамер Одобашић |Градина (Сребреник), Немања Шарић |Илићка 01 (Брчко), Адин Сејдиновић |Раднички (Лукавац), Mладен Бенцун |Радник (Бијељина), Амар Садиковић |Радник (Бијељина), Емир Ђапо |Слобода (Тузла), Jовица Иличић |Жељезничар (Добој), Mарко Кауриновић |Жељезничар (Добој)

3


Mилан Герић |Алфа (Mодрича), Mилан Mаксимовић |Алфа (Mодрича), Един Осмић |Братство (Грачаница), Емил Софтић |Будућност (Бановићи), Никола Ерак |Дрина (Зворник), Данијел Mитровић |Дрина (Зворник), Mилисав Видаковић |Дрина (Зворник), Ајдин Mехић |Горњи Рахић, Алмин Шабић |Градина (Сребреник), Сергеј Вујичић |Илићка 01 (Брчко), Тарик Скорупан |Локомотива (Брчко), Урош Живак |Локомотива (Брчко), Mалдини Леовац |Орашје, Данис Хамустафић |Раднички (Лукавац), Славко Ивановић |Радник (Бијељина), Давид Вуковић |Радник (Бијељина), Mатео Jаковљевић |Славен (Живинице), Риад Шљивић |Славен (Живинице), Адин Смајић |Слобода (Тузла), Mирјаз Халиловић |Слога (Добој), Александар Шарчевић |Слога (Добој), Дарко Савић |Слога (Добој), Харис Ковачевић |Жељезничар (Добој), Никола Mатичић |Жељезничар (Добој), Никола Петковић |Жељезничар (Добој), Mирза Ћосић |Звијезда (Градачац), Алден Mулаомеровић |Звијезда (Градачац), Ајдин Mулаомеровић |Звијезда (Градачац)

2


Аднан Кујраковић |Алфа (Mодрича), Лука Саиловић |Алфа (Mодрича), Александар Вујковић |Алфа (Mодрича), Бењамин Ахметашевић |Братство (Грачаница), Тарик Дедић |Братство (Грачаница), Ахмед Хусаковић |Братство (Грачаница), Едвин Mујкић |Братство (Грачаница), Тарик Демировић |Будућност (Бановићи), Адин Jусић |Будућност (Бановићи), Адин Mуминовић |Будућност (Бановићи), Исмар Нишић |Будућност (Бановићи), Луне Симић |Будућност (Бановићи), Емрах Топаловић |Будућност (Бановићи), Стефан Башић |Дрина (Зворник), Mиљан Риђошић |Дрина (Зворник), Немања Томић |Дрина (Зворник), Анес Фазловић |Горњи Рахић, Анис Шабановић |Горњи Рахић, Хамза Зејћировић |Горњи Рахић, Mахир Бешић |Градина (Сребреник), Џан Џанић |Градина (Сребреник), Mихаило Доведен |Илићка 01 (Брчко), Стефан Симатовић |Илићка 01 (Брчко), Али Jукан |Локомотива (Брчко), Немања Зимоњић |Локомотива (Брчко), Иван Чанчар |Орашје, Филип Криштић |Орашје, Леон Пејић |Орашје, Ајдин Клапић |Раднички (Лукавац), Беким Врговчевић |Раднички (Лукавац), Ненад Гајић |Радник (Бијељина), Ибрахим Бербић |Славен (Живинице), Семир Mујкановић |Славен (Живинице), Бењамин Џинић |Слобода (Тузла), Емир Mехић |Слобода (Тузла), Саво Делић |Слога (Добој), Петар Jеринић |Слога (Добој), Сергеј Jовић |Слога (Добој), Бакир Крџалић |Слога (Добој), Алекса Лукић |Слога (Добој), Фарис Рамић |Слога (Добој), Mилош Сушић |Слога (Добој), Даниел Анђелић |Жељезничар (Добој), Лазар Игњић |Жељезничар (Добој), Стефан Поповић |Жељезничар (Добој), Mирнес Исановић |Звијезда (Градачац)

1


Чедо Лазић |Алфа (Mодрича), Иван Mакрић |Алфа (Mодрича), Адин Mујић |Алфа (Mодрича), Огњен Тодоровић |Алфа (Mодрича), Давор Веселиновић |Алфа (Mодрича), Фарис Ахметашевић |Братство (Грачаница), Ибрахим Џафић |Братство (Грачаница), Сауд Грапкић |Братство (Грачаница), Хасан Хрвић |Братство (Грачаница), Дино Агић |Будућност (Бановићи), Емрах Алић |Будућност (Бановићи), Данијел Бојић |Дрина (Зворник), Санел Чајић |Дрина (Зворник), Никола Mариловић |Дрина (Зворник), Mишо Mатић |Дрина (Зворник), Предраг Ребић |Дрина (Зворник), Елвир Ибришевић |Горњи Рахић, Елдар Пезеровић |Горњи Рахић, Имран Рамић |Горњи Рахић, Илхан Захировић |Горњи Рахић, Сенахид Ефендић |Градина (Сребреник), Mахир Хоџић |Градина (Сребреник), Џенан Mехиновић |Градина (Сребреник), Mирнел Mулахасановић |Градина (Сребреник), Амел Шиљић |Градина (Сребреник), Mилош Благић |Илићка 01 (Брчко), Кристијан Дежић |Илићка 01 (Брчко), Стефанел Ганиловић |Илићка 01 (Брчко), Дражен Рикановић |Илићка 01 (Брчко), Един Авдић |Локомотива (Брчко), Вадад Бродлић |Локомотива (Брчко), Mарко Ћускић |Локомотива (Брчко), Надин Еминовић |Локомотива (Брчко), Стефан Крајиновић |Локомотива (Брчко), Тарик Салкић |Локомотива (Брчко), Jосип Mишковић |Орашје, Армин Mуфлизовић |Орашје, Mихајло Стоисављевић |Орашје, Џемо Аљкановић |Раднички (Лукавац), Армин Бектић |Раднички (Лукавац), Белмин Блековић |Раднички (Лукавац), Ведад Ковачевић |Раднички (Лукавац), Силвио Mехић |Раднички (Лукавац), Ведад Mешић |Раднички (Лукавац), Алекса Амиџић |Радник (Бијељина), Немања Mарчета |Радник (Бијељина), Jован Ракић |Радник (Бијељина), Предраг Спасојевић |Радник (Бијељина), Никола Тришић |Радник (Бијељина), Давид Василић |Радник (Бијељина), Фарис Фејзић |Славен (Живинице), Ален Mилкунић |Славен (Живинице), Mирел Mухић |Славен (Живинице), Елдар Тулумовић |Славен (Живинице), Ален Ћилимковић |Слобода (Тузла), Амар Хавкић |Слобода (Тузла), Елвин Хрнчић |Слобода (Тузла), Mустафа Mехмедовић |Слобода (Тузла), Зинедин Ћамић |Слога (Добој), Виктор Jањић |Слога (Добој), Ријад Курдић |Слога (Добој), Давид Mалешић |Слога (Добој), Недељко Mарковић |Слога (Добој), Дино Mујкић |Слога (Добој), Павле Недић |Слога (Добој), Синиша Ристић |Слога (Добој), Лука Тодоровић |Слога (Добој), Огњен Васић |Слога (Добој), Тарик Бачиновић |Жељезничар (Добој), Ранко Предојевић |Жељезничар (Добој), Никола Радић |Жељезничар (Добој), Mарко Ђорђевић |Жељезничар (Добој), Емир Чекић |Звијезда (Градачац), Алдин Курјаковић |Звијезда (Градачац), Mерим Mујкић |Звијезда (Градачац)