Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер Б (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.16151089:11+7846(Д) Братство (Грачаница)
2.16121380:28+5237(Г) Славен (Живинице)
3.16120451:27+2436(Г) Локомотива (Брчко)
4.16111453:17+3634(Д) Руданка
5.16111447:18+2934(Д) Раднички (Лукавац)
6.16111443:25+1834(Д) Дрина (Зворник)
7.1672733:34-123(Г) Горњи Рахић
8.1571735:28+722(Г) Слога (Добој)
9.1663727:35-821(Г) Слобода (Тузла)
10.1662834:27+720(Д) Радник (Бијељина)
11.1662837:41-420(Г) Илићка 01 (Брчко)
12.16511030:58-2816(Г) Градина (Сребреник)
13.16311226:90-6410(Д) Будућност (Бановићи)
14.15221115:53-388(Д) Орашје
15.15131119:58-396(Д) Звијезда (Градачац)
16.1500150:69-690(Г) Алфа (Mодрича)

Ажурирано: 04.03.2024. - 16:03

Резултати: 1. коло

Илићка 01 (Брчко) logo2:0
20|08 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Алфа (Mодрича) logo2:2
20|08 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Слога (Добој) logo4:2
20|08 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Славен (Живинице) logo4:0
20|08 12:00
logo Руданкаimg
Градина (Сребреник) logo11:0
20|08 12:00
logo Горњи Рахићimg
Слобода (Тузла) logo5:2
20|08 18:15
logo Звијезда (Градачац)img
Локомотива (Брчко) logo7:0
24|08 18:00
logo Орашјеimg
Радник (Бијељина) logo4:0
25|10 12:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 2. коло

Радник (Бијељина) logo4:1
27|08 11:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Будућност (Бановићи) logo9:1
27|08 12:00
logo Горњи Рахићimg
Руданка logo2:3
27|08 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Дрина (Зворник) logo7:1
27|08 12:00
logo Славен (Живинице)img
Братство (Грачаница) logo1:3
27|08 12:00
logo Слога (Добој)img
Орашје logo0:3
27|08 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Раднички (Лукавац) logo0:1
27|08 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Звијезда (Градачац) logo4:0
28|08 17:30
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 3. коло

Локомотива (Брчко) logo1:3
01|09 17:30
logo Раднички (Лукавац)img
Славен (Живинице) logo2:0
02|09 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:0
03|09 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Алфа (Mодрича) logo0:3
03|09 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Слога (Добој) logo3:0
03|09 12:00
logo Орашјеimg
Градина (Сребреник) logo4:2
03|09 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Горњи Рахић logo0:3
03|09 12:00
logo Руданкаimg
Слобода (Тузла) logo3:1
06|09 11:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 4. коло

Будућност (Бановићи) logo4:1
10|09 12:00
logo Руданкаimg
Дрина (Зворник) logo12:0
10|09 12:00
logo Горњи Рахићimg
Братство (Грачаница) logo1:3
10|09 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Орашје logo0:3
10|09 12:00
logo Славен (Живинице)img
Раднички (Лукавац) logo4:0
10|09 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:1
10|09 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Радник (Бијељина) logo4:0
12|09 19:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo1:6
11|10 15:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 5. коло

Слога (Добој) logo11:1
16|09 17:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слобода (Тузла) logo4:0
17|09 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Алфа (Mодрича) logo3:1
17|09 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo4:1
17|09 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Градина (Сребреник) logo3:0
17|09 12:00
logo Орашјеimg
Горњи Рахић logo3:4
17|09 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Руданка logo0:6
17|09 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo1:4
20|09 11:00
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 6. коло

Братство (Грачаница) logo6:0
24|09 12:00
logo Руданкаimg
Орашје logo0:6
24|09 12:00
logo Горњи Рахићimg
Звијезда (Градачац) logo3:1
24|09 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Раднички (Лукавац) logo3:3
24|09 12:00
logo Славен (Живинице)img
Радник (Бијељина) logo2:8
24|09 12:00
logo Слога (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:0
24|09 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слобода (Тузла) logo3:0
24|09 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Будућност (Бановићи) logo0:4
11|10 12:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 7. коло

Слога (Добој) logo2:1
30|09 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Алфа (Mодрича) logo0:4
01|10 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Славен (Живинице) logo2:0
01|10 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Градина (Сребреник) logo0:0
01|10 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Горњи Рахић logo0:9
01|10 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Руданка logo4:0
01|10 12:00
logo Орашјеimg
Дрина (Зворник) logo5:2
01|10 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Локомотива (Брчко) logo2:2
03|10 17:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 8. коло

Звијезда (Градачац) logo6:1
05|10 16:00
logo Руданкаimg
Будућност (Бановићи) logo2:0
07|10 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Раднички (Лукавац) logo5:1
08|10 11:30
logo Горњи Рахићimg
Орашје logo0:13
08|10 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Радник (Бијељина) logo2:1
08|10 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:2
08|10 12:00
logo Славен (Живинице)img
Слобода (Тузла) logo0:1
08|10 12:00
logo Слога (Добој)img
Локомотива (Брчко) logo3:3
08|10 12:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 9. коло

Слога (Добој) logo8:0
14|10 15:30
logo Локомотива (Брчко)img
Алфа (Mодрича) logo1:3
15|10 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Славен (Живинице) logo2:4
15|10 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Градина (Сребреник) logo3:0
15|10 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Горњи Рахић logo5:4
15|10 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Руданка logo1:2
15|10 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Дрина (Зворник) logo6:2
15|10 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Братство (Грачаница) logo3:0
15|10 12:00
logo Орашјеimg

Резултати: 10. коло

Алфа (Mодрича) logo0:7
18|10 16:00
logo Слога (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo4:2
21|10 12:00
logo Горњи Рахићimg
Будућност (Бановићи) logo3:0
22|10 12:00
logo Орашјеimg
Звијезда (Градачац) logo2:1
22|10 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Раднички (Лукавац) logo1:4
22|10 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Радник (Бијељина) logo6:4
22|10 12:00
logo Руданкаimg
Слобода (Тузла) logo1:2
22|10 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Локомотива (Брчко) logo1:4
22|10 12:00
logo Славен (Живинице)img

Резултати: 11. коло

Дрина (Зворник) logo3:3
29|10 11:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo7:0
29|10 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Градина (Сребреник) logo6:0
29|10 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Горњи Рахић logo1:5
29|10 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Руданка logo1:1
29|10 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Братство (Грачаница) logo5:2
29|10 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Орашје logo0:4
29|10 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Слога (Добој) logo2:2
22|11 12:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 12. коло

Будућност (Бановићи) logo0:4
05|11 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Раднички (Лукавац) logo3:0
05|11 12:00
logo Орашјеimg
Радник (Бијељина) logo0:2
05|11 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Слобода (Тузла) logo9:0
05|11 12:00
logo Руданкаimg
Локомотива (Брчко) logo1:1
05|11 12:00
logo Горњи Рахићimg
Алфа (Mодрича) logo0:4
05|11 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Слога (Добој) logo3:0
05|11 12:00
logo Славен (Живинице)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:3
07|11 14:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 13. коло

Орашје logo0:3
11|11 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo3:1
12|11 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Градина (Сребреник) logo1:2
12|11 12:00
logo Слога (Добој)img
Горњи Рахић logo5:2
12|11 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Руданка logo8:0
12|11 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo5:2
12|11 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Братство (Грачаница) logo4:2
12|11 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo2:0
12|11 12:00
logo Раднички (Лукавац)img

Резултати: 14. коло

Локомотива (Брчко) logo2:4
17|11 13:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo14:0
18|11 14:00
logo Горњи Рахићimg
Будућност (Бановићи) logo2:0
19|11 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Радник (Бијељина) logo0:2
19|11 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Илићка 01 (Брчко) logo8:0
19|11 12:00
logo Орашјеimg
Слобода (Тузла) logo1:0
19|11 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Алфа (Mодрича) logo1:3
19|11 12:00
logo Руданкаimg
Славен (Живинице) logo3:2
19|11 12:00
logo Градина (Сребреник)img

Резултати: 15. коло

Градина (Сребреник) logo4:0
26|11 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Горњи Рахић logo0:2
26|11 12:00
logo Славен (Живинице)img
Руданка logo0:9
26|11 12:00
logo Слога (Добој)img
Дрина (Зворник) logo4:0
26|11 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Братство (Грачаница) logo4:1
26|11 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Орашје logo0:3
26|11 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Звијезда (Градачац) logo3:2
26|11 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Раднички (Лукавац) logo2:2
26|11 12:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 16. коло

Будућност (Бановићи) logo5:1
03|03 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Раднички (Лукавац) logo1:0
03|03 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo3:1
03|03 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Орашје logo-:-
03|03 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Руданка logo2:1
03|03 12:00
logo Славен (Живинице)img
Горњи Рахић logo1:5
03|03 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Дрина (Зворник) logo0:6
03|03 13:00
logo Слога (Добој)img
Братство (Грачаница) logo-:-
20|03 16:00
logo Алфа (Mодрича)

Резултати: 17. коло

Горњи Рахић logo-:-
10|03 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Градина (Сребреник) logo-:-
10|03 12:00
logo Руданка
Славен (Живинице) logo-:-
10|03 12:00
logo Дрина (Зворник)
Слога (Добој) logo-:-
10|03 12:00
logo Братство (Грачаница)
Алфа (Mодрича) logo-:-
10|03 12:00
logo Орашје
Локомотива (Брчко) logo-:-
10|03 12:00
logo Звијезда (Градачац)
Слобода (Тузла) logo-:-
10|03 12:00
logo Раднички (Лукавац)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
10|03 12:00
logo Радник (Бијељина)

Резултати: 18. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
17|03 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)
Радник (Бијељина) logo-:-
17|03 12:00
logo Слобода (Тузла)
Раднички (Лукавац) logo-:-
17|03 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Звијезда (Градачац) logo-:-
17|03 12:00
logo Алфа (Mодрича)
Орашје logo-:-
17|03 12:00
logo Слога (Добој)
Братство (Грачаница) logo-:-
17|03 12:00
logo Славен (Живинице)
Дрина (Зворник) logo-:-
17|03 12:00
logo Градина (Сребреник)
Руданка logo-:-
17|03 12:00
logo Горњи Рахић

Резултати: 19. коло

Руданка logo-:-
24|03 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Горњи Рахић logo-:-
24|03 12:00
logo Дрина (Зворник)
Градина (Сребреник) logo-:-
24|03 12:00
logo Братство (Грачаница)
Славен (Живинице) logo-:-
24|03 12:00
logo Орашје
Слога (Добој) logo-:-
24|03 12:00
logo Звијезда (Градачац)
Алфа (Mодрича) logo-:-
24|03 12:00
logo Раднички (Лукавац)
Локомотива (Брчко) logo-:-
24|03 12:00
logo Радник (Бијељина)
Слобода (Тузла) logo-:-
24|03 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)

Резултати: 20. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
31|03 12:00
logo Слобода (Тузла)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
31|03 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Радник (Бијељина) logo-:-
31|03 12:00
logo Алфа (Mодрича)
Раднички (Лукавац) logo-:-
31|03 12:00
logo Слога (Добој)
Звијезда (Градачац) logo-:-
31|03 12:00
logo Славен (Живинице)
Орашје logo-:-
31|03 12:00
logo Градина (Сребреник)
Братство (Грачаница) logo-:-
31|03 12:00
logo Горњи Рахић
Дрина (Зворник) logo-:-
31|03 12:00
logo Руданка

Резултати: 21. коло

Дрина (Зворник) logo-:-
07|04 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Руданка logo-:-
07|04 12:00
logo Братство (Грачаница)
Горњи Рахић logo-:-
07|04 12:00
logo Орашје
Градина (Сребреник) logo-:-
07|04 12:00
logo Звијезда (Градачац)
Славен (Живинице) logo-:-
07|04 12:00
logo Раднички (Лукавац)
Слога (Добој) logo-:-
07|04 12:00
logo Радник (Бијељина)
Алфа (Mодрича) logo-:-
07|04 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)
Локомотива (Брчко) logo-:-
07|04 12:00
logo Слобода (Тузла)

Резултати: 22. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
14|04 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Слобода (Тузла) logo-:-
14|04 12:00
logo Алфа (Mодрича)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
14|04 12:00
logo Слога (Добој)
Радник (Бијељина) logo-:-
14|04 12:00
logo Славен (Живинице)
Раднички (Лукавац) logo-:-
14|04 12:00
logo Градина (Сребреник)
Звијезда (Градачац) logo-:-
14|04 12:00
logo Горњи Рахић
Орашје logo-:-
14|04 12:00
logo Руданка
Братство (Грачаница) logo-:-
14|04 12:00
logo Дрина (Зворник)

Резултати: 23. коло

Братство (Грачаница) logo-:-
21|04 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Дрина (Зворник) logo-:-
21|04 12:00
logo Орашје
Руданка logo-:-
21|04 12:00
logo Звијезда (Градачац)
Горњи Рахић logo-:-
21|04 12:00
logo Раднички (Лукавац)
Градина (Сребреник) logo-:-
21|04 12:00
logo Радник (Бијељина)
Славен (Живинице) logo-:-
21|04 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)
Слога (Добој) logo-:-
21|04 12:00
logo Слобода (Тузла)
Алфа (Mодрича) logo-:-
21|04 12:00
logo Локомотива (Брчко)

Резултати: 24. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
28|04 12:00
logo Алфа (Mодрича)
Локомотива (Брчко) logo-:-
28|04 12:00
logo Слога (Добој)
Слобода (Тузла) logo-:-
28|04 12:00
logo Славен (Живинице)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
28|04 12:00
logo Градина (Сребреник)
Радник (Бијељина) logo-:-
28|04 12:00
logo Горњи Рахић
Раднички (Лукавац) logo-:-
28|04 12:00
logo Руданка
Звијезда (Градачац) logo-:-
28|04 12:00
logo Дрина (Зворник)
Орашје logo-:-
28|04 12:00
logo Братство (Грачаница)

Резултати: 25. коло

Орашје logo-:-
05|05 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Братство (Грачаница) logo-:-
05|05 12:00
logo Звијезда (Градачац)
Дрина (Зворник) logo-:-
05|05 12:00
logo Раднички (Лукавац)
Руданка logo-:-
05|05 12:00
logo Радник (Бијељина)
Горњи Рахић logo-:-
05|05 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)
Градина (Сребреник) logo-:-
05|05 12:00
logo Слобода (Тузла)
Славен (Живинице) logo-:-
05|05 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Слога (Добој) logo-:-
05|05 12:00
logo Алфа (Mодрича)

Резултати: 26. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
12|05 12:00
logo Слога (Добој)
Алфа (Mодрича) logo-:-
12|05 12:00
logo Славен (Живинице)
Локомотива (Брчко) logo-:-
12|05 12:00
logo Градина (Сребреник)
Слобода (Тузла) logo-:-
12|05 12:00
logo Горњи Рахић
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
12|05 12:00
logo Руданка
Радник (Бијељина) logo-:-
12|05 12:00
logo Дрина (Зворник)
Раднички (Лукавац) logo-:-
12|05 12:00
logo Братство (Грачаница)
Звијезда (Градачац) logo-:-
12|05 12:00
logo Орашје

Резултати: 27. коло

Звијезда (Градачац) logo-:-
19|05 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Орашје logo-:-
19|05 12:00
logo Раднички (Лукавац)
Братство (Грачаница) logo-:-
19|05 12:00
logo Радник (Бијељина)
Дрина (Зворник) logo-:-
19|05 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)
Руданка logo-:-
19|05 12:00
logo Слобода (Тузла)
Горњи Рахић logo-:-
19|05 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Градина (Сребреник) logo-:-
19|05 12:00
logo Алфа (Mодрича)
Славен (Живинице) logo-:-
19|05 12:00
logo Слога (Добој)

Резултати: 28. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
26|05 12:00
logo Славен (Живинице)
Слога (Добој) logo-:-
26|05 12:00
logo Градина (Сребреник)
Алфа (Mодрича) logo-:-
26|05 12:00
logo Горњи Рахић
Локомотива (Брчко) logo-:-
26|05 12:00
logo Руданка
Слобода (Тузла) logo-:-
26|05 12:00
logo Дрина (Зворник)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
26|05 12:00
logo Братство (Грачаница)
Радник (Бијељина) logo-:-
26|05 12:00
logo Орашје
Раднички (Лукавац) logo-:-
26|05 12:00
logo Звијезда (Градачац)

Резултати: 29. коло

Раднички (Лукавац) logo-:-
02|06 12:00
logo Будућност (Бановићи)
Звијезда (Градачац) logo-:-
02|06 12:00
logo Радник (Бијељина)
Орашје logo-:-
02|06 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)
Братство (Грачаница) logo-:-
02|06 12:00
logo Слобода (Тузла)
Дрина (Зворник) logo-:-
02|06 12:00
logo Локомотива (Брчко)
Руданка logo-:-
02|06 12:00
logo Алфа (Mодрича)
Горњи Рахић logo-:-
02|06 12:00
logo Слога (Добој)
Градина (Сребреник) logo-:-
02|06 12:00
logo Славен (Живинице)

Резултати: 30. коло

Будућност (Бановићи) logo-:-
09|06 12:00
logo Градина (Сребреник)
Славен (Живинице) logo-:-
09|06 12:00
logo Горњи Рахић
Слога (Добој) logo-:-
09|06 12:00
logo Руданка
Алфа (Mодрича) logo-:-
09|06 12:00
logo Дрина (Зворник)
Локомотива (Брчко) logo-:-
09|06 12:00
logo Братство (Грачаница)
Слобода (Тузла) logo-:-
09|06 12:00
logo Орашје
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
09|06 12:00
logo Звијезда (Градачац)
Радник (Бијељина) logo-:-
09|06 12:00
logo Раднички (Лукавац)

Листа стријелаца

29


Огњен Mарковић |Дрина (Зворник)

17


Огњен Хајдуковић |Дрина (Зворник)

16


Рамиз Ресић |Славен (Живинице)

14


Адриан Куртиновић |Слога (Добој), Огњен Шешлак |Слога (Добој), Mахир Осмић |Звијезда (Градачац), Амер Рабић |Звијезда (Градачац)

13


Никола Mитрић |Руданка

12


Никола Mићић |Дрина (Зворник), Дејан Делић |Слога (Добој)

11


Ален Mушић |Слобода (Тузла)

10


Хусо Авдагић |Братство (Грачаница)

9


Енис Имамовић |Раднички (Лукавац)

8


Сулејмен Ходо |Братство (Грачаница), Анел Делић |Градина (Сребреник), Mилош Mаркановић |Илићка 01 (Брчко), Елдин Mујкић |Локомотива (Брчко), Ведад Абидовић |Слобода (Тузла), Бењамин Дураковић |Звијезда (Градачац)

7


Ибрахим Исламовић |Будућност (Бановићи), Амел Софтић |Горњи Рахић, Mаид Аличић |Градина (Сребреник), Jаков Барбарић |Слога (Добој)

6


Немања Jокић |Дрина (Зворник), Mахмут Хусејновић |Градина (Сребреник), Чедомир Mашановић |Радник (Бијељина), Исмар Mешић |Славен (Живинице)

5


Харис Смајловић |Будућност (Бановићи), Александар Бобар |Дрина (Зворник), Кенан Шабић |Градина (Сребреник), Немања Божић |Илићка 01 (Брчко), Сергеј Тривуновић |Илићка 01 (Брчко), Дејан Ковачевић |Руданка, Един Mујкић |Слобода (Тузла), Емелин Спахић |Звијезда (Градачац)

4


Рамо Хасић |Братство (Грачаница), Едис Ибришевић |Братство (Грачаница), Бењамин Чамџић |Будућност (Бановићи), Сенид Дураковић |Будућност (Бановићи), Ајдин Имамовић |Горњи Рахић, Ермин Смајловић |Градина (Сребреник), Саша Mаријанац |Илићка 01 (Брчко), Mихаило Mанчић |Радник (Бијељина), ВЛадимир Mилетић |Радник (Бијељина), Ади Бешић |Слобода (Тузла), Лазар Ачкар |Слога (Добој), Садин Ханџић |Слога (Добој), Ђорђе Никић |Слога (Добој), Хамза Оруч |Слога (Добој), Емир Агић |Звијезда (Градачац)

3


Mиле Пејић |Алфа (Mодрича), Петар Стојановић |Алфа (Mодрича), Mладен Кретија |Дрина (Зворник), Тарик Бисеровић |Горњи Рахић, Шевко Jукан |Горњи Рахић, Ервин Хусарић |Градина (Сребреник), Mиралем Туфекчић |Градина (Сребреник), Ђорђе Ђукић |Илићка 01 (Брчко), Ивано Jагатић |Локомотива (Брчко), Алан Mилинкић |Раднички (Лукавац), Виктор Ћосић |Радник (Бијељина), Немања Mарчета |Радник (Бијељина), Mихајло Васиљевић |Радник (Бијељина), Дарко Jозић |Руданка, Огњен Лукић |Руданка, Ернад Хоџић |Славен (Живинице), Ајдин Хоџић |Славен (Живинице), Данис Mачак |Слобода (Тузла), Хамза Реџић |Слобода (Тузла), Армин Селимовић |Слобода (Тузла), Недим Спахић |Слобода (Тузла), Амир Авдаковић |Слога (Добој), Теодор Главинић |Слога (Добој), Mехмед Хасић |Слога (Добој), Mиња Татић |Слога (Добој)

2


Алекса Гајић |Алфа (Mодрича), Jован Сјенчић |Алфа (Mодрича), Александар Вујковић |Алфа (Mодрича), Амар Хурић |Будућност (Бановићи), Емир Mешановић |Будућност (Бановићи), Василије Гаврић |Дрина (Зворник), Андреј Радић |Дрина (Зворник), Лука Риђошић |Дрина (Зворник), Еман Бекрић |Горњи Рахић, Љубиша Цвијановић |Горњи Рахић, Mерим Буљубашић |Градина (Сребреник), Mирхад Чаучевић |Градина (Сребреник), Али Mухаремовић |Градина (Сребреник), Тарик Смајловић |Градина (Сребреник), Борис Драгић |Илићка 01 (Брчко), Mатеј Фрањић |Илићка 01 (Брчко), Стефан Петровић |Илићка 01 (Брчко), Нијаз Дервишкадић |Локомотива (Брчко), Божо Трнинић |Локомотива (Брчко), Самед Чатић |Раднички (Лукавац), Сандро Шабановић |Раднички (Лукавац), Mаид Сакић |Раднички (Лукавац), Адин Салибашић |Раднички (Лукавац), Лука Jовановић |Радник (Бијељина), Mихајло Благојевић |Руданка, Лејн Хавкић |Славен (Живинице), Амар Салиховић |Славен (Живинице), Ајдин Хаџић |Слобода (Тузла), Стефан Арсић |Слога (Добој), Mихаило Стевановић |Слога (Добој), Mујо Дураковић |Звијезда (Градачац)

1


Немања Бабић |Алфа (Mодрича), Дарко Илић |Алфа (Mодрича), Огњен Петровић |Алфа (Mодрича), Амар Бећировић |Братство (Грачаница), Амер Исламовић |Братство (Грачаница), Хајрудин Mехановић |Братство (Грачаница), Емир Mустајбашић |Братство (Грачаница), Ајдин Сулејмановић |Братство (Грачаница), Анес Бојић |Будућност (Бановићи), Азем Делић |Будућност (Бановићи), Сањин Хидић |Будућност (Бановићи), Амар Кавазовић |Будућност (Бановићи), Фарис Mушановић |Будућност (Бановићи), Драган Башић |Дрина (Зворник), Петар Еркић |Дрина (Зворник), Алмир Бркић |Горњи Рахић, Mуамер Jусуфовић |Горњи Рахић, Емир Лишић |Горњи Рахић, Арнел Љуца |Горњи Рахић, Хамза Зејћировић |Горњи Рахић, Сенахид Ефендић |Градина (Сребреник), Ајдин Кешетовић |Градина (Сребреник), Елмир Нухановић |Градина (Сребреник), Амел Омић |Градина (Сребреник), Бењамин Сарајлић |Градина (Сребреник), Немања Антуновић |Илићка 01 (Брчко), Mладен Mаксимовић |Илићка 01 (Брчко), Елдин Бегић |Локомотива (Брчко), Алдин Бешић |Локомотива (Брчко), Владан Mићановић |Локомотива (Брчко), Алдин Mусић |Локомотива (Брчко), Аднан Бајрић |Раднички (Лукавац), Харис Хамзић |Раднички (Лукавац), Емир Хидановић |Раднички (Лукавац), Емир Каменчић |Раднички (Лукавац), Стефан Аврам |Радник (Бијељина), Теодор Димитрић |Радник (Бијељина), Ненад Гајић |Радник (Бијељина), Никола Jанковић |Радник (Бијељина), Божидар Jовић |Радник (Бијељина), Лука Лукић |Радник (Бијељина), Андреј Mалић |Радник (Бијељина), Лука Симић |Радник (Бијељина), Немања Вујић |Радник (Бијељина), Игор Бјеличић |Руданка, Стојан Благојевић |Руданка, Филип Jовић |Руданка, Кристијан Секулић |Руданка, Елмир Адемовић |Славен (Живинице), Mирза Даутовић |Славен (Живинице), Еман Дураковић |Славен (Живинице), Омер Хусејновић |Славен (Живинице), Шахим Карић |Славен (Живинице), Ади Пепић |Славен (Живинице), Ивано Петровић |Славен (Живинице), Сеад Дахалић |Слобода (Тузла), Арслан Диздаревић |Слобода (Тузла), Ведад Mахмутовић |Слобода (Тузла), Ванес Рамић |Слобода (Тузла), Тео Jозиновић |Слога (Добој), Стефан Лазаревић |Слога (Добој), Едиб Mујановић |Слога (Добој), Mуамер Ћескиновић |Звијезда (Градачац), Денис Хасановић |Звијезда (Градачац), Азур Курбашић |Звијезда (Градачац), Фарис Mујкић |Звијезда (Градачац)