Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер Б (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.41217:8-15(Г) Будућност (Бановићи)
2.00000:000(Г) Подриње (Jања)
2.21103:034(Д) Раднички (Лукавац)
3.21104:314(Д) Будућност (Бановићи)
4.10100:001(Д) Подриње (Jања)
5.10103:301(Г) Градина (Сребреник)
6.00000:000(Д) Будућност (Бановићи)
7.20023:6-30(Г) Будућност (Бановићи)

Ажурирано: 30.09.2022. - 14:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1 - Раднички (Лукавац)Славен (Живинице)-:- (-:-)
104.09.2022 - 12:00Градина (Сребреник)Власеница3:0 (3:0)imgimg
104.09.2022 - 12:00Подриње (Jања)Локомотива (Брчко)3:2 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2 - Славен (Живинице)Подриње (Jања)-:- (-:-)
207.09.2022 - 16:00ВласеницаРаднички (Лукавац)3:3 (2:0)imgimg
211.09.2022 - 12:00Будућност (Бановићи)Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
3 - Локомотива (Брчко)Славен (Живинице)-:- (-:-)
318.09.2022 - 12:00Градина (Сребреник)Будућност (Бановићи)-:- (-:-)
318.09.2022 - 12:00Подриње (Jања)Власеница1:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
421.09.2022 - 16:00ВласеницаЛокомотива (Брчко)3:1 (3:1)imgimg
425.09.2022 - 12:00Будућност (Бановићи)Раднички (Лукавац)-:- (-:-)
425.09.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Градина (Сребреник)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
5 - Славен (Живинице)Власеница-:- (-:-)
502.10.2022 - 12:00Подриње (Jања)Будућност (Бановићи)-:- (-:-)
512.10.2022 - 16:00Раднички (Лукавац)Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
609.10.2022 - 12:00Будућност (Бановићи)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
609.10.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Подриње (Jања)-:- (-:-)
609.10.2022 - 12:00Градина (Сребреник)Раднички (Лукавац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
716.10.2022 - 12:00Подриње (Jања)Градина (Сребреник)-:- (-:-)
716.10.2022 - 12:00Локомотива (Брчко)Дрина (Зворник)-:- (-:-)
716.10.2022 - 12:00Славен (Живинице)Будућност (Бановићи)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
823.10.2022 - 12:00Будућност (Бановићи)Власеница-:- (-:-)
823.10.2022 - 12:00Дрина (Зворник)Славен (Живинице)-:- (-:-)
823.10.2022 - 12:00Градина (Сребреник)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
823.10.2022 - 12:00Раднички (Лукавац)Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
926.10.2022 - 16:00ВласеницаДрина (Зворник)-:- (-:-)
930.10.2022 - 12:00Локомотива (Брчко)Раднички (Лукавац)-:- (-:-)
930.10.2022 - 12:00Славен (Живинице)Градина (Сребреник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - ВласеницаГрадина (Сребреник)-:- (-:-)
10 - Славен (Живинице)Раднички (Лукавац)-:- (-:-)
10 - Локомотива (Брчко)Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - Подриње (Jања)Славен (Живинице)-:- (-:-)
11 - Раднички (Лукавац)Власеница-:- (-:-)
11 - Дрина (Зворник)Будућност (Бановићи)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - Будућност (Бановићи)Градина (Сребреник)-:- (-:-)
12 - ВласеницаПодриње (Jања)-:- (-:-)
12 - Славен (Живинице)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - Локомотива (Брчко)Власеница-:- (-:-)
13 - Раднички (Лукавац)Будућност (Бановићи)-:- (-:-)
13 - Градина (Сребреник)Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - Дрина (Зворник)Раднички (Лукавац)-:- (-:-)
14 - Будућност (Бановићи)Подриње (Jања)-:- (-:-)
14 - ВласеницаСлавен (Живинице)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - Локомотива (Брчко)Будућност (Бановићи)-:- (-:-)
15 - Подриње (Jања)Дрина (Зворник)-:- (-:-)
15 - Раднички (Лукавац)Градина (Сребреник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - Градина (Сребреник)Подриње (Jања)-:- (-:-)
16 - Дрина (Зворник)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
16 - Будућност (Бановићи)Славен (Живинице)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ВласеницаБудућност (Бановићи)-:- (-:-)
17 - Славен (Живинице)Дрина (Зворник)-:- (-:-)
17 - Локомотива (Брчко)Градина (Сребреник)-:- (-:-)
17 - Подриње (Jања)Раднички (Лукавац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - Раднички (Лукавац)Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
18 - Градина (Сребреник)Славен (Живинице)-:- (-:-)
18 - Дрина (Зворник)Власеница-:- (-:-)

Листа стријелаца

3


Mарио Mаксимовић |Подриње (Jања),

2


Његош Jовић |Власеница, Петар Mлађеновић |Власеница,

1


Mухамед Хоџић |Градина (Сребреник), Ајдин Хоџић |Градина (Сребреник), Елвис Омеровић |Градина (Сребреник), Денис Аљић |Локомотива (Брчко), Ђорђа Благојевић |Локомотива (Брчко), Алеxеи Недић |Локомотива (Брчко), Адел Алић |Подриње (Jања), Енис Имамовић |Раднички (Лукавац), Mелдин Mуминовић |Раднички (Лукавац), Емир Салиховић |Раднички (Лукавац), Томислав Бачић |Власеница, Стефан Лазаревић |Власеница, Душан Тодоровић |Власеница,