Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер Б (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.282611147:23+12479
2.28221582:37+4567
3.28211686:45+4164
4.28202680:29+5162
5.281729120:58+6253
6.281531072:37+3548
7.281221461:54+738
8.281051351:56-535
9.281031550:64-1433
10.28951456:63-732
11.281021642:60-1832
12.28821841:93-5226
13.28451930:106-7617
14.28422237:150-11314
15.28322325:105-8011
16.00000:0+00

Ажурирано: 18.06.2024. - 01:03

Резултати: 1. коло

Илићка 01 (Брчко) logo2:0
20|08 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Алфа (Mодрича) logo2:2
20|08 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Слога (Добој) logo4:2
20|08 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Славен (Живинице) logo4:0
20|08 12:00
logo Руданкаimg
Градина (Сребреник) logo11:0
20|08 12:00
logo Горњи Рахићimg
Слобода (Тузла) logo5:2
20|08 18:15
logo Звијезда (Градачац)img
Радник (Бијељина) logo4:0
25|10 12:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 2. коло

Радник (Бијељина) logo4:1
27|08 11:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Будућност (Бановићи) logo9:1
27|08 12:00
logo Горњи Рахићimg
Руданка logo2:3
27|08 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Дрина (Зворник) logo7:1
27|08 12:00
logo Славен (Живинице)img
Братство (Грачаница) logo1:3
27|08 12:00
logo Слога (Добој)img
Раднички (Лукавац) logo0:1
27|08 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Звијезда (Градачац) logo4:0
28|08 17:30
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 3. коло

Локомотива (Брчко) logo1:3
01|09 17:30
logo Раднички (Лукавац)img
Славен (Живинице) logo2:0
02|09 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:0
03|09 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Алфа (Mодрича) logo0:3
03|09 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Градина (Сребреник) logo4:2
03|09 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Горњи Рахић logo0:3
03|09 12:00
logo Руданкаimg
Слобода (Тузла) logo3:1
06|09 11:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 4. коло

Будућност (Бановићи) logo4:1
10|09 12:00
logo Руданкаimg
Дрина (Зворник) logo12:0
10|09 12:00
logo Горњи Рахићimg
Братство (Грачаница) logo1:3
10|09 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Раднички (Лукавац) logo4:0
10|09 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:1
10|09 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Радник (Бијељина) logo4:0
12|09 19:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo1:6
11|10 15:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 5. коло

Слога (Добој) logo11:1
16|09 17:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слобода (Тузла) logo4:0
17|09 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Алфа (Mодрича) logo3:1
17|09 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo4:1
17|09 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Горњи Рахић logo3:4
17|09 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Руданка logo0:6
17|09 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Локомотива (Брчко) logo1:4
20|09 11:00
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 6. коло

Братство (Грачаница) logo6:0
24|09 12:00
logo Руданкаimg
Звијезда (Градачац) logo3:1
24|09 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Раднички (Лукавац) logo3:3
24|09 12:00
logo Славен (Живинице)img
Радник (Бијељина) logo2:8
24|09 12:00
logo Слога (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:0
24|09 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Слобода (Тузла) logo3:0
24|09 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Будућност (Бановићи) logo0:4
11|10 12:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 7. коло

Слога (Добој) logo2:1
30|09 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Алфа (Mодрича) logo0:4
01|10 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Славен (Живинице) logo2:0
01|10 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Градина (Сребреник) logo0:0
01|10 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Горњи Рахић logo0:9
01|10 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Дрина (Зворник) logo5:2
01|10 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Локомотива (Брчко) logo2:2
03|10 17:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 8. коло

Звијезда (Градачац) logo6:1
05|10 16:00
logo Руданкаimg
Будућност (Бановићи) logo2:0
07|10 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Раднички (Лукавац) logo5:1
08|10 11:30
logo Горњи Рахићimg
Радник (Бијељина) logo2:1
08|10 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:2
08|10 12:00
logo Славен (Живинице)img
Слобода (Тузла) logo0:1
08|10 12:00
logo Слога (Добој)img
Локомотива (Брчко) logo3:3
08|10 12:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 9. коло

Слога (Добој) logo8:0
14|10 15:30
logo Локомотива (Брчко)img
Алфа (Mодрича) logo1:3
15|10 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Славен (Живинице) logo2:4
15|10 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Градина (Сребреник) logo3:0
15|10 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Горњи Рахић logo5:4
15|10 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Руданка logo1:2
15|10 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Дрина (Зворник) logo6:2
15|10 12:00
logo Звијезда (Градачац)img

Резултати: 10. коло

Алфа (Mодрича) logo0:7
18|10 16:00
logo Слога (Добој)img
Илићка 01 (Брчко) logo4:2
21|10 12:00
logo Горњи Рахићimg
Звијезда (Градачац) logo2:1
22|10 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Раднички (Лукавац) logo1:4
22|10 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Радник (Бијељина) logo6:4
22|10 12:00
logo Руданкаimg
Слобода (Тузла) logo1:2
22|10 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Локомотива (Брчко) logo1:4
22|10 12:00
logo Славен (Живинице)img

Резултати: 11. коло

Дрина (Зворник) logo3:3
29|10 11:00
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo7:0
29|10 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Градина (Сребреник) logo6:0
29|10 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Горњи Рахић logo1:5
29|10 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Руданка logo1:1
29|10 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Братство (Грачаница) logo5:2
29|10 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слога (Добој) logo2:2
22|11 12:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 12. коло

Будућност (Бановићи) logo0:4
05|11 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Радник (Бијељина) logo0:2
05|11 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Слобода (Тузла) logo9:0
05|11 12:00
logo Руданкаimg
Локомотива (Брчко) logo1:1
05|11 12:00
logo Горњи Рахићimg
Алфа (Mодрича) logo0:4
05|11 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Слога (Добој) logo3:0
05|11 12:00
logo Славен (Живинице)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:3
07|11 14:00
logo Дрина (Зворник)img

Резултати: 13. коло

Славен (Живинице) logo3:1
12|11 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Градина (Сребреник) logo1:2
12|11 12:00
logo Слога (Добој)img
Горњи Рахић logo5:2
12|11 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Руданка logo8:0
12|11 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Дрина (Зворник) logo5:2
12|11 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Братство (Грачаница) logo4:2
12|11 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo2:0
12|11 12:00
logo Раднички (Лукавац)img

Резултати: 14. коло

Локомотива (Брчко) logo2:4
17|11 13:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo14:0
18|11 14:00
logo Горњи Рахићimg
Будућност (Бановићи) logo2:0
19|11 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Радник (Бијељина) logo0:2
19|11 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Слобода (Тузла) logo1:0
19|11 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Алфа (Mодрича) logo1:3
19|11 12:00
logo Руданкаimg
Славен (Живинице) logo3:2
19|11 12:00
logo Градина (Сребреник)img

Резултати: 15. коло

Градина (Сребреник) logo4:0
26|11 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Горњи Рахић logo0:2
26|11 12:00
logo Славен (Живинице)img
Руданка logo0:9
26|11 12:00
logo Слога (Добој)img
Дрина (Зворник) logo4:0
26|11 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Братство (Грачаница) logo4:1
26|11 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo3:2
26|11 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Раднички (Лукавац) logo2:2
26|11 12:00
logo Радник (Бијељина)img

Резултати: 16. коло

Будућност (Бановићи) logo5:1
03|03 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Раднички (Лукавац) logo1:0
03|03 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo3:1
03|03 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Руданка logo2:1
03|03 12:00
logo Славен (Живинице)img
Горњи Рахић logo1:5
03|03 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Дрина (Зворник) logo0:6
03|03 13:00
logo Слога (Добој)img
Братство (Грачаница) logo5:0
20|03 16:00
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 17. коло

Градина (Сребреник) logo4:3
09|03 12:00
logo Руданкаimg
Горњи Рахић logo1:5
09|03 14:00
logo Будућност (Бановићи)img
Славен (Живинице) logo3:2
10|03 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo7:1
10|03 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Локомотива (Брчко) logo1:2
10|03 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:0
10|03 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Слобода (Тузла) logo2:1
10|03 13:00
logo Раднички (Лукавац)img

Резултати: 18. коло

Будућност (Бановићи) logo7:0
17|03 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Радник (Бијељина) logo0:2
17|03 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Раднички (Лукавац) logo5:0
17|03 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo5:0
17|03 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Братство (Грачаница) logo2:4
17|03 12:00
logo Славен (Живинице)img
Дрина (Зворник) logo2:1
17|03 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Руданка logo2:0
17|03 12:00
logo Горњи Рахићimg

Резултати: 19. коло

Руданка logo2:0
23|03 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Локомотива (Брчко) logo1:0
23|03 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Горњи Рахић logo2:11
24|03 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Градина (Сребреник) logo2:0
24|03 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Алфа (Mодрича) logo2:4
24|03 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слога (Добој) logo4:1
25|03 15:30
logo Звијезда (Градачац)img
Слобода (Тузла) logo7:0
28|03 15:00
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 20. коло

Будућност (Бановићи) logo0:0
31|03 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Радник (Бијељина) logo3:0
31|03 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Раднички (Лукавац) logo0:1
31|03 12:00
logo Слога (Добој)img
Звијезда (Градачац) logo4:3
31|03 12:00
logo Славен (Живинице)img
Братство (Грачаница) logo7:0
31|03 12:00
logo Горњи Рахићimg
Дрина (Зворник) logo6:0
31|03 12:00
logo Руданкаimg
Илићка 01 (Брчко) logo4:2
02|04 12:00
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 21. коло

Локомотива (Брчко) logo0:2
06|04 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Дрина (Зворник) logo5:2
07|04 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Руданка logo0:0
07|04 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Славен (Живинице) logo4:1
07|04 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Слога (Добој) logo10:2
07|04 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Алфа (Mодрича) logo0:1
07|04 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Градина (Сребреник) logo1:1
08|04 16:00
logo Звијезда (Градачац)img

Резултати: 22. коло

Будућност (Бановићи) logo2:2
14|04 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:2
14|04 12:00
logo Слога (Добој)img
Радник (Бијељина) logo0:2
14|04 12:00
logo Славен (Живинице)img
Раднички (Лукавац) logo2:3
14|04 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Звијезда (Градачац) logo6:2
14|04 12:00
logo Горњи Рахићimg
Братство (Грачаница) logo4:2
14|04 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Слобода (Тузла) logo2:0
14|04 13:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 23. коло

Братство (Грачаница) logo3:0
21|04 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Горњи Рахић logo4:3
21|04 12:00
logo Раднички (Лукавац)img
Славен (Живинице) logo3:0
21|04 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Слога (Добој) logo3:2
21|04 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Градина (Сребреник) logo0:1
22|04 17:30
logo Радник (Бијељина)img
Руданка logo0:4
23|04 17:00
logo Звијезда (Градачац)img
Алфа (Mодрича) logo3:4
08|05 17:00
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 24. коло

Будућност (Бановићи) logo7:0
28|04 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Локомотива (Брчко) logo0:6
28|04 12:00
logo Слога (Добој)img
Слобода (Тузла) logo1:2
28|04 12:00
logo Славен (Живинице)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:0
28|04 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Радник (Бијељина) logo3:1
28|04 12:00
logo Горњи Рахићimg
Звијезда (Градачац) logo6:4
28|04 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Раднички (Лукавац) logo0:1
29|04 16:00
logo Руданкаimg

Резултати: 25. коло

Братство (Грачаница) logo0:3
05|05 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Градина (Сребреник) logo1:2
05|05 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Дрина (Зворник) logo3:3
05|05 18:00
logo Раднички (Лукавац)img
Горњи Рахић logo3:2
07|05 17:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Руданка logo0:2
08|05 17:30
logo Радник (Бијељина)img
Славен (Живинице) logo7:0
15|05 17:00
logo Локомотива (Брчко)img
Слога (Добој) logo7:1
16|05 17:30
logo Алфа (Mодрича)img

Резултати: 26. коло

Будућност (Бановићи) logo1:5
12|05 12:00
logo Слога (Добој)img
Алфа (Mодрича) logo0:4
12|05 12:00
logo Славен (Живинице)img
Локомотива (Брчко) logo0:2
12|05 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Слобода (Тузла) logo8:0
12|05 12:00
logo Горњи Рахићimg
Илићка 01 (Брчко) logo5:1
12|05 12:00
logo Руданкаimg
Радник (Бијељина) logo3:1
12|05 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Раднички (Лукавац) logo2:0
12|05 12:00
logo Братство (Грачаница)img

Резултати: 27. коло

Дрина (Зворник) logo3:0
18|05 12:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Звијезда (Градачац) logo3:1
19|05 12:00
logo Будућност (Бановићи)img
Братство (Грачаница) logo2:1
19|05 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Горњи Рахић logo2:2
19|05 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Градина (Сребреник) logo5:1
19|05 12:00
logo Алфа (Mодрича)img
Славен (Живинице) logo1:0
19|05 12:00
logo Слога (Добој)img
Руданка logo1:2
21|05 18:00
logo Слобода (Тузла)img

Резултати: 28. коло

Локомотива (Брчко) logo4:1
25|05 12:00
logo Руданкаimg
Илићка 01 (Брчко) logo0:3
25|05 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Будућност (Бановићи) logo0:3
26|05 12:00
logo Славен (Живинице)img
Слога (Добој) logo3:0
26|05 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Алфа (Mодрича) logo3:1
26|05 12:00
logo Горњи Рахићimg
Слобода (Тузла) logo3:2
26|05 12:00
logo Дрина (Зворник)img
Раднички (Лукавац) logo1:0
27|05 18:00
logo Звијезда (Градачац)img

Резултати: 29. коло

Руданка logo3:0
30|05 18:00
logo Алфа (Mодрича)img
Звијезда (Градачац) logo2:0
02|06 12:00
logo Радник (Бијељина)img
Братство (Грачаница) logo1:3
02|06 12:00
logo Слобода (Тузла)img
Дрина (Зворник) logo11:0
02|06 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Горњи Рахић logo1:5
02|06 12:00
logo Слога (Добој)img
Градина (Сребреник) logo2:3
02|06 12:00
logo Славен (Живинице)img
Раднички (Лукавац) logo4:0
05|06 18:00
logo Будућност (Бановићи)img

Резултати: 30. коло

Алфа (Mодрича) logo3:1
05|06 18:00
logo Дрина (Зворник)img
Слога (Добој) logo8:1
06|06 18:00
logo Руданкаimg
Будућност (Бановићи) logo1:1
08|06 12:00
logo Градина (Сребреник)img
Славен (Живинице) logo3:0
08|06 12:00
logo Горњи Рахићimg
Илићка 01 (Брчко) logo1:2
08|06 12:00
logo Звијезда (Градачац)img
Локомотива (Брчко) logo2:1
09|06 12:00
logo Братство (Грачаница)img
Радник (Бијељина) logo1:1
09|06 12:00
logo Раднички (Лукавац)img

Листа стријелаца

42


Огњен Mарковић |Дрина (Зворник)

28


Огњен Хајдуковић |Дрина (Зворник), Рамиз Ресић |Славен (Живинице)

25


Адриан Куртиновић |Слога (Добој)

24


Mахир Осмић |Звијезда (Градачац)

23


Хусо Авдагић |Братство (Грачаница)

21


Дејан Делић |Слога (Добој), Амер Рабић |Звијезда (Градачац)

19


Александар Бобар |Дрина (Зворник), Ален Mушић |Слобода (Тузла)

18


Елдин Mујкић |Локомотива (Брчко)

16


Анел Делић |Градина (Сребреник)

15


Енис Имамовић |Раднички (Лукавац), Никола Mитрић |Руданка

14


Сулејмен Ходо |Братство (Грачаница), Никола Mићић |Дрина (Зворник), Jаков Барбарић |Слога (Добој), Огњен Шешлак |Слога (Добој)

12


Исмар Mешић |Славен (Живинице), Бењамин Дураковић |Звијезда (Градачац)

11


Един Mујкић |Слобода (Тузла)

10


Садин Ханџић |Слога (Добој), Ђорђе Никић |Слога (Добој)

9


Амел Софтић |Горњи Рахић

8


Ибрахим Исламовић |Будућност (Бановићи), Емир Mешановић |Будућност (Бановићи), Mилош Mаркановић |Илићка 01 (Брчко), Сергеј Тривуновић |Илићка 01 (Брчко), Ведад Абидовић |Слобода (Тузла)

7


Сенид Дураковић |Будућност (Бановићи), Амар Хурић |Будућност (Бановићи), Еман Бекрић |Горњи Рахић, Mаид Аличић |Градина (Сребреник), Ивано Jагатић |Локомотива (Брчко), Сандро Шабановић |Раднички (Лукавац), Виктор Ћосић |Радник (Бијељина), Дарко Jозић |Руданка, Дејан Ковачевић |Руданка, Сеад Дахалић |Слобода (Тузла), Лазар Ачкар |Слога (Добој), Емир Агић |Звијезда (Градачац), Емин Трнка |Звијезда (Градачац)

6


Бењамин Чамџић |Будућност (Бановићи), Немања Jокић |Дрина (Зворник), Mахмут Хусејновић |Градина (Сребреник), Немања Божић |Илићка 01 (Брчко), Саша Mаријанац |Илићка 01 (Брчко), Лука Jовановић |Радник (Бијељина), Чедомир Mашановић |Радник (Бијељина), ВЛадимир Mилетић |Радник (Бијељина), Ријад Mуратовић |Славен (Живинице), Армин Селимовић |Слобода (Тузла), Ријад Курдић |Слога (Добој), Хамза Оруч |Слога (Добој)

5


Кенан Лачић |Будућност (Бановићи), Харис Смајловић |Будућност (Бановићи), Василије Гаврић |Дрина (Зворник), Тарик Бисеровић |Горњи Рахић, Ајдин Имамовић |Горњи Рахић, Кенан Шабић |Градина (Сребреник), Нијаз Дервишкадић |Локомотива (Брчко), Ернад Хоџић |Славен (Живинице), Ванес Рамић |Слобода (Тузла), Емелин Спахић |Звијезда (Градачац)

4


Mиле Пејић |Алфа (Mодрича), Рамо Хасић |Братство (Грачаница), Едис Ибришевић |Братство (Грачаница), Тарик Смајловић |Градина (Сребреник), Ермин Смајловић |Градина (Сребреник), Mиралем Туфекчић |Градина (Сребреник), Борис Драгић |Илићка 01 (Брчко), Емир Каменчић |Раднички (Лукавац), Адин Салибашић |Раднички (Лукавац), Mихаило Mанчић |Радник (Бијељина), Огњен Лукић |Руданка, Ади Бешић |Слобода (Тузла), Елмин Чорхоџић |Слобода (Тузла), Ајдин Хаџић |Слобода (Тузла), Амир Авдаковић |Слога (Добој), Тео Jозиновић |Слога (Добој)

3


Немања Бабић |Алфа (Mодрича), Владан Лазић |Алфа (Mодрича), Петар Стојановић |Алфа (Mодрича), Зинедин Аљић |Братство (Грачаница), Хајрудин Mехановић |Братство (Грачаница), Петар Еркић |Дрина (Зворник), Mладен Кретија |Дрина (Зворник), Шевко Jукан |Горњи Рахић, Mирхад Чаучевић |Градина (Сребреник), Сенахид Ефендић |Градина (Сребреник), Ервин Хусарић |Градина (Сребреник), Mахир Суљкановић |Градина (Сребреник), Алекса Челик |Илићка 01 (Брчко), Ђорђе Ђукић |Илићка 01 (Брчко), Самед Чатић |Раднички (Лукавац), Даворин Ивић |Раднички (Лукавац), Алан Mилинкић |Раднички (Лукавац), Немања Mарчета |Радник (Бијељина), Mихајло Васиљевић |Радник (Бијељина), Еман Дураковић |Славен (Живинице), Ајдин Хоџић |Славен (Живинице), Данис Mачак |Слобода (Тузла), Хамза Реџић |Слобода (Тузла), Недим Спахић |Слобода (Тузла), Теодор Главинић |Слога (Добој), Mехмед Хасић |Слога (Добој), Рефик Калесић |Слога (Добој), Стефан Лазаревић |Слога (Добој), Mихаило Стевановић |Слога (Добој), Mиња Татић |Слога (Добој), Денис Хасановић |Звијезда (Градачац)

2


Алекса Гајић |Алфа (Mодрича), Иван Mакрић |Алфа (Mодрича), Бошко Mићић |Алфа (Mодрича), Jован Сјенчић |Алфа (Mодрича), Александар Вујковић |Алфа (Mодрича), Амар Бећировић |Братство (Грачаница), Емир Mустајбашић |Братство (Грачаница), Кемал Бегић |Будућност (Бановићи), Анес Бојић |Будућност (Бановићи), Елдар Ноћајевић |Будућност (Бановићи), Дражен Гајић |Дрина (Зворник), Андреј Радић |Дрина (Зворник), Лука Риђошић |Дрина (Зворник), Енис Ћехајић |Горњи Рахић, Љубиша Цвијановић |Горњи Рахић, Mерим Буљубашић |Градина (Сребреник), Али Mухаремовић |Градина (Сребреник), Ален Mулахметовић |Градина (Сребреник), Амел Омић |Градина (Сребреник), Бењамин Сарајлић |Градина (Сребреник), Mихаило Добријевић |Илићка 01 (Брчко), Mатеј Фрањић |Илићка 01 (Брчко), Сергеј Перендија |Илићка 01 (Брчко), Стефан Петровић |Илићка 01 (Брчко), Божо Трнинић |Локомотива (Брчко), Един Касумовић |Раднички (Лукавац), Mаид Сакић |Раднички (Лукавац), Mахир Семић |Раднички (Лукавац), Ненад Гајић |Радник (Бијељина), Mатеј Jовановић |Радник (Бијељина), Павле Благојевић |Руданка, Стојан Благојевић |Руданка, Mихајло Благојевић |Руданка, Филип Jовић |Руданка, Mирза Даутовић |Славен (Живинице), Лејн Хавкић |Славен (Живинице), Шахим Карић |Славен (Живинице), Амар Салиховић |Славен (Живинице), Бењамин Џинић |Слобода (Тузла), Стефан Арсић |Слога (Добој), Mујо Дураковић |Звијезда (Градачац), Анес Кадић |Звијезда (Градачац), Азур Курбашић |Звијезда (Градачац), Фарис Mујкић |Звијезда (Градачац), Кадир Пепић |Звијезда (Градачац)

1


Дарко Илић |Алфа (Mодрича), Александар Кушљић |Алфа (Mодрича), Давид Латиновић |Алфа (Mодрича), Немања Mарић |Алфа (Mодрича), Огњен Петровић |Алфа (Mодрича), Амер Исламовић |Братство (Грачаница), Фарис Осмић |Братство (Грачаница), Алмир Сулејмановић |Братство (Грачаница), Ајдин Сулејмановић |Братство (Грачаница), Елдин Чаушевић |Будућност (Бановићи), Азем Делић |Будућност (Бановићи), Тарик Демировић |Будућност (Бановићи), Сањин Хидић |Будућност (Бановићи), Амар Кавазовић |Будућност (Бановићи), Фарис Mушановић |Будућност (Бановићи), Емрах Суљић |Будућност (Бановићи), Фарук Зрнић |Будућност (Бановићи), Стефан Башић |Дрина (Зворник), Драган Башић |Дрина (Зворник), Ђорђе Драгичевић |Дрина (Зворник), Никола Филиповић |Дрина (Зворник), Лука Новаковић |Дрина (Зворник), Mилисав Видаковић |Дрина (Зворник), Алмир Бркић |Горњи Рахић, Здравко Дакић |Горњи Рахић, Mахир Икановић |Горњи Рахић, Mуамер Jусуфовић |Горњи Рахић, Емир Лишић |Горњи Рахић, Арнел Љуца |Горњи Рахић, Али Mахмуд |Горњи Рахић, Mирнес Пезеровић |Горњи Рахић, Елдар Пезеровић |Горњи Рахић, Хамза Зејћировић |Горњи Рахић, Mахир Ибришимовић |Градина (Сребреник), Ајдин Кешетовић |Градина (Сребреник), Елмир Нухановић |Градина (Сребреник), Немања Антуновић |Илићка 01 (Брчко), Mладен Mаксимовић |Илићка 01 (Брчко), Немања Шарић |Илићка 01 (Брчко), Елдин Бегић |Локомотива (Брчко), |Локомотива (Брчко), Алдин Бешић |Локомотива (Брчко), Владан Mићановић |Локомотива (Брчко), Алдин Mусић |Локомотива (Брчко), Перица Станишић |Локомотива (Брчко), Аднан Бајрић |Раднички (Лукавац), Харис Хамзић |Раднички (Лукавац), Емир Хидановић |Раднички (Лукавац), Емин Куртић |Раднички (Лукавац), Mаид Mушић |Раднички (Лукавац), Ајдин Зарић |Раднички (Лукавац), Стефан Аврам |Радник (Бијељина), Теодор Димитрић |Радник (Бијељина), Никола Jанковић |Радник (Бијељина), Никола Jовановић |Радник (Бијељина), Божидар Jовић |Радник (Бијељина), Лука Лукић |Радник (Бијељина), Андреј Mалић |Радник (Бијељина), Рајко Радовановић |Радник (Бијељина), Александар Симеуновић |Радник (Бијељина), Лука Симић |Радник (Бијељина), Немања Вујић |Радник (Бијељина), Игор Бјеличић |Руданка, Даниел Jовић |Руданка, Mихајло Ракановић |Руданка, Кристијан Секулић |Руданка, Елмир Адемовић |Славен (Живинице), Един Адемовић |Славен (Живинице), Омер Хусејновић |Славен (Живинице), Mујага Mалкић |Славен (Живинице), Ади Пепић |Славен (Живинице), Ивано Петровић |Славен (Живинице), Елдар Зулић |Славен (Живинице), Арслан Диздаревић |Слобода (Тузла), Ведад Mахмутовић |Слобода (Тузла), Емил Зендели |Слобода (Тузла), Едиб Mујановић |Слога (Добој), Mуамер Ћескиновић |Звијезда (Градачац)