Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер А (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.540121:71412(Д) Братство (Грачаница)
2.532010:2811(Д) Текстилац (Дервента)
3.330012:0129(Г) Звијезда (Градачац)
4.330012:1119(Г) Mинерал (Бања Врућица)
5.530215:879(Г) Алфа (Mодрича)
6.421113:1217(Г) Борац (Шамац)
7.41219:725(Д) Полет 1926 (Брод)
8.51137:11-44(Д) Пролетер (Теслић)
9.00000:000(Г) Горњи Рахић
10.40043:13-100(Д) Илићка 01 (Брчко)
11.40043:21-180(Г) Жељезничар (Добој)
12.40043:26-230(Д) Орашје

Ажурирано: 25.09.2022. - 14:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1 - Текстилац (Дервента)Орашје-:- (-:-)
126.08.2022 - 16:00Полет 1926 (Брод)Братство (Грачаница)0:3 (0:0)imgimg
128.08.2022 - 10:00Mинерал (Бања Врућица)Жељезничар (Добој)0:5 (0:3)imgimg
128.08.2022 - 10:00Звијезда (Градачац)Борац (Шамац)1:1 (1:1)imgimg
131.08.2022 - 10:00Алфа (Mодрича)Горњи Рахић8:0 (4:0)imgimg
131.08.2022 - 12:00Илићка 01 (Брчко)Пролетер (Теслић)3:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2 - ОрашјеИлићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
216.08.2022 - 16:00Полет 1926 (Брод)Текстилац (Дервента)0:6 (0:3)imgimg
204.09.2022 - 10:00Жељезничар (Добој)Пролетер (Теслић)3:3 (3:1)imgimg
204.09.2022 - 10:00Горњи РахићБратство (Грачаница)0:9 (0:4)imgimg
204.09.2022 - 10:00Борац (Шамац)Алфа (Mодрича)4:6 (1:1)imgimg
206.09.2022 - 15:00Mинерал (Бања Врућица)Звијезда (Градачац)0:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
3 - Пролетер (Теслић)Орашје-:- (-:-)
311.09.2022 - 10:00Звијезда (Градачац)Жељезничар (Добој)1:1 (0:0)imgimg
311.09.2022 - 10:00Алфа (Mодрича)Mинерал (Бања Врућица)4:2 (3:1)imgimg
311.09.2022 - 10:00Братство (Грачаница)Борац (Шамац)1:2 (1:1)imgimg
311.09.2022 - 10:00Текстилац (Дервента)Горњи Рахић5:0 (3:0)imgimg
311.09.2022 - 10:00Илићка 01 (Брчко)Полет 1926 (Брод)7:0 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
4 - Жељезничар (Добој)Орашје-:- (-:-)
4 - Горњи РахићИлићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
418.09.2022 - 10:00Звијезда (Градачац)Алфа (Mодрича)1:0 (0:0)imgimg
419.09.2022 - 16:30Борац (Шамац)Текстилац (Дервента)0:1 (0:1)imgimg
420.09.2022 - 15:30Mинерал (Бања Врућица)Братство (Грачаница)1:2 (0:0)imgimg
421.09.2022 - 15:00Полет 1926 (Брод)Пролетер (Теслић)3:5 (3:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
5 - ОрашјеПолет 1926 (Брод)-:- (-:-)
524.09.2022 - 11:00Пролетер (Теслић)Горњи Рахић4:3 (1:0)imgimg
525.09.2022 - 10:00Алфа (Mодрича)Жељезничар (Добој)3:0 (1:0)imgimg
525.09.2022 - 10:00Братство (Грачаница)Звијезда (Градачац)0:5 (0:2)imgimg
525.09.2022 - 10:00Текстилац (Дервента)Mинерал (Бања Врућица)1:1 (0:1)img
525.09.2022 - 10:00Илићка 01 (Брчко)Борац (Шамац)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
602.10.2022 - 10:00Жељезничар (Добој)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
602.10.2022 - 10:00Горњи РахићОрашје-:- (-:-)
602.10.2022 - 10:00Борац (Шамац)Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
602.10.2022 - 10:00Mинерал (Бања Врућица)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
602.10.2022 - 10:00Звијезда (Градачац)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
602.10.2022 - 10:00Алфа (Mодрича)Братство (Грачаница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
709.10.2022 - 10:00Братство (Грачаница)Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
709.10.2022 - 10:00Текстилац (Дервента)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
709.10.2022 - 10:00Илићка 01 (Брчко)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
709.10.2022 - 10:00Пролетер (Теслић)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
709.10.2022 - 10:00ОрашјеБорац (Шамац)-:- (-:-)
709.10.2022 - 10:00Полет 1926 (Брод)Горњи Рахић-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
816.10.2022 - 10:00Жељезничар (Добој)Горњи Рахић-:- (-:-)
816.10.2022 - 10:00Борац (Шамац)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
816.10.2022 - 10:00Mинерал (Бања Врућица)Орашје-:- (-:-)
816.10.2022 - 10:00Звијезда (Градачац)Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
816.10.2022 - 10:00Алфа (Mодрича)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
816.10.2022 - 10:00Братство (Грачаница)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
923.10.2022 - 10:00Текстилац (Дервента)Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
923.10.2022 - 10:00Илићка 01 (Брчко)Братство (Грачаница)-:- (-:-)
923.10.2022 - 10:00Пролетер (Теслић)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
923.10.2022 - 10:00ОрашјеЗвијезда (Градачац)-:- (-:-)
923.10.2022 - 10:00Полет 1926 (Брод)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
923.10.2022 - 10:00Горњи РахићБорац (Шамац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1030.10.2022 - 10:00Жељезничар (Добој)Борац (Шамац)-:- (-:-)
1030.10.2022 - 10:00Mинерал (Бања Врућица)Горњи Рахић-:- (-:-)
1030.10.2022 - 10:00Звијезда (Градачац)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
1030.10.2022 - 10:00Алфа (Mодрича)Орашје-:- (-:-)
1030.10.2022 - 10:00Братство (Грачаница)Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
1030.10.2022 - 10:00Текстилац (Дервента)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1106.11.2022 - 10:00Илићка 01 (Брчко)Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
1106.11.2022 - 10:00Пролетер (Теслић)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
1106.11.2022 - 10:00ОрашјеБратство (Грачаница)-:- (-:-)
1106.11.2022 - 10:00Полет 1926 (Брод)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
1106.11.2022 - 10:00Горњи РахићЗвијезда (Градачац)-:- (-:-)
1106.11.2022 - 10:00Борац (Шамац)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - Жељезничар (Добој)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
12 - Борац (Шамац)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
12 - Горњи РахићАлфа (Mодрича)-:- (-:-)
12 - Полет 1926 (Брод)Братство (Грачаница)-:- (-:-)
12 - ОрашјеТекстилац (Дервента)-:- (-:-)
12 - Пролетер (Теслић)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - Пролетер (Теслић)Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
13 - Илићка 01 (Брчко)Орашје-:- (-:-)
13 - Текстилац (Дервента)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
13 - Братство (Грачаница)Горњи Рахић-:- (-:-)
13 - Алфа (Mодрича)Борац (Шамац)-:- (-:-)
13 - Звијезда (Градачац)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - Жељезничар (Добој)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
14 - Mинерал (Бања Врућица)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
14 - Борац (Шамац)Братство (Грачаница)-:- (-:-)
14 - Горњи РахићТекстилац (Дервента)-:- (-:-)
14 - Полет 1926 (Брод)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
14 - ОрашјеПролетер (Теслић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - ОрашјеЖељезничар (Добој)-:- (-:-)
15 - Пролетер (Теслић)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
15 - Илићка 01 (Брчко)Горњи Рахић-:- (-:-)
15 - Текстилац (Дервента)Борац (Шамац)-:- (-:-)
15 - Братство (Грачаница)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
15 - Алфа (Mодрича)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - Жељезничар (Добој)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
16 - Звијезда (Градачац)Братство (Грачаница)-:- (-:-)
16 - Mинерал (Бања Врућица)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
16 - Борац (Шамац)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
16 - Горњи РахићПролетер (Теслић)-:- (-:-)
16 - Полет 1926 (Брод)Орашје-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - Полет 1926 (Брод)Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
17 - ОрашјеГорњи Рахић-:- (-:-)
17 - Пролетер (Теслић)Борац (Шамац)-:- (-:-)
17 - Илићка 01 (Брчко)Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
17 - Текстилац (Дервента)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
17 - Братство (Грачаница)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - Жељезничар (Добој)Братство (Грачаница)-:- (-:-)
18 - Алфа (Mодрича)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
18 - Звијезда (Градачац)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
18 - Mинерал (Бања Врућица)Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
18 - Борац (Шамац)Орашје-:- (-:-)
18 - Горњи РахићПолет 1926 (Брод)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - Горњи РахићЖељезничар (Добој)-:- (-:-)
19 - Полет 1926 (Брод)Борац (Шамац)-:- (-:-)
19 - ОрашјеMинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
19 - Пролетер (Теслић)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
19 - Илићка 01 (Брчко)Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
19 - Текстилац (Дервента)Братство (Грачаница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - Жељезничар (Добој)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
20 - Братство (Грачаница)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
20 - Алфа (Mодрича)Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
20 - Звијезда (Градачац)Орашје-:- (-:-)
20 - Mинерал (Бања Врућица)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
20 - Борац (Шамац)Горњи Рахић-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - Борац (Шамац)Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
21 - Горњи РахићMинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
21 - Полет 1926 (Брод)Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
21 - ОрашјеАлфа (Mодрича)-:- (-:-)
21 - Пролетер (Теслић)Братство (Грачаница)-:- (-:-)
21 - Илићка 01 (Брчко)Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - Жељезничар (Добој)Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
22 - Текстилац (Дервента)Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
22 - Братство (Грачаница)Орашје-:- (-:-)
22 - Алфа (Mодрича)Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
22 - Звијезда (Градачац)Горњи Рахић-:- (-:-)
22 - Mинерал (Бања Врућица)Борац (Шамац)-:- (-:-)

Листа стријелаца

7


Mилош Вукмировић |Пролетер (Теслић),

5


Амар Сердар |Алфа (Mодрича), Едвин Турсић |Алфа (Mодрича),

4


Хусо Авдагић |Братство (Грачаница), Mехмед Хасић |Братство (Грачаница), Вукота Симић |Mинерал (Бања Врућица), Лука Павловић |Пролетер (Теслић), Ајдин Хамзић |Текстилац (Дервента),

3


Огњен Петровић |Алфа (Mодрича), Mилош Mаксимовић |Илићка 01 (Брчко), Саша Mаријанац |Илићка 01 (Брчко), Mахир Осмић |Звијезда (Градачац), Амер Рабић |Звијезда (Градачац),

2


Аднан Кујраковић |Алфа (Mодрича), Адин Mујић |Алфа (Mодрича), Mилан Станишић |Алфа (Mодрича), Вељко Нишић |Борац (Шамац), Бојан Пупчевић |Борац (Шамац), Едис Ибришевић |Братство (Грачаница), Mахир Насић |Братство (Грачаница), Mахмут Шарић |Братство (Грачаница), Огњен Благојевић |Илићка 01 (Брчко), Mихаило Добријевић |Илићка 01 (Брчко), Бојан Думоњић |Текстилац (Дервента), Mихајло Благојевић |Жељезничар (Добој), Сергеј Mилачак |Жељезничар (Добој), Азур Курбашић |Звијезда (Градачац),

1


Тарик Салкановић |Алфа (Mодрича), Петар Стојановић |Алфа (Mодрича), Стефан Богдановић |Борац (Шамац), Давид Брадашевић |Борац (Шамац), Дејан Лукић |Борац (Шамац), Емир Хасиновић |Братство (Грачаница), Емир Лишић |Горњи Рахић, Mилан Перић |Горњи Рахић, Амел Софтић |Горњи Рахић, Mатеј Цетић |Илићка 01 (Брчко), Ђорђе Ђукић |Илићка 01 (Брчко), КОСТА ГЛИГИЋ |Полет 1926 (Брод), Дејан Теодосић |Полет 1926 (Брод), ОГЊЕН ЖАРИЋ |Полет 1926 (Брод), Mихајло Секулић |Пролетер (Теслић), Бојан Вуковић |Пролетер (Теслић), Зоран Ћудић |Текстилац (Дервента), Саша Дувњак |Текстилац (Дервента), Сандро Mарић |Текстилац (Дервента), Немања Николић |Текстилац (Дервента), Mатеј Тадић |Текстилац (Дервента), Урош Теофиловић |Текстилац (Дервента), Дарио Живанић |Текстилац (Дервента), Франко Братић |Жељезничар (Добој), Mатија Дрљић |Жељезничар (Добој), Далибор Jосић |Жељезничар (Добој), Ранко Предојевић |Жељезничар (Добој), Mилош Тодоровић |Жељезничар (Добој), Бењамин Дураковић |Звијезда (Градачац), Ајдин Mулаомеровић |Звијезда (Градачац),