Омладинска лига БиХ - Сјевер А (кадети)

Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер А (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.11110042:43833
2.1172237:102723
3.1072135:82723
4.1162322:91320
5.1161426:21519
6.1153322:14818
7.1142522:15714
8.1042415:22-714
9.1131710:27-1710
10.1121812:25-137
11.91086:36-303
12.1100115:63-580

Ажурирано: 19.01.2022. - 18:51

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
129.08.2021 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Алфа (Mодрича)2:2 (1:1)imgimg
129.08.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Братство (Грачаница)2:2 (1:0)imgimg
129.08.2021 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)НК Звијезда (Градачац)2:0 (2:0)imgimg
129.08.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Горњи Рахић7:1 (5:0)imgimg
130.08.2021 - 14:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје7:0 (4:0)imgimg
130.08.2021 - 15:00ФК Борац (Шамац)ФК Пролетер (Теслић)1:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
205.09.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Борац (Шамац)7:0 (3:0)imgimg
205.09.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Mинерал (Бања Врућица)2:3 (1:2)imgimg
205.09.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)СДФК Слога (Добој)2:2 (0:1)imgimg
206.09.2021 - 15:30ФК Текстилац (Дервента)УФК Илићка 01 (Брчко)3:1 (2:1)imgimg
222.09.2021 - 14:00НК Звијезда (Градачац)ФК Пролетер (Теслић)1:0 (0:0)imgimg
229.09.2021 - 15:00ХНК ОрашјеОФК Полет 1926 (Брод)2:5 (2:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
312.09.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)НК Звијезда (Градачац)1:1 (0:0)imgimg
312.09.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)ХНК Орашје10:0 (6:0)imgimg
312.09.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа (Mодрича)6:0 (2:0)imgimg
312.09.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Горњи Рахић0:5 (0:3)imgimg
312.09.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)НК Братство (Грачаница)1:1 (1:0)imgimg
313.09.2021 - 15:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Текстилац (Дервента)0:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
4 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
419.09.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)НК Братство (Грачаница)1:2 (1:0)imgimg
419.09.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Пролетер (Теслић)2:1 (1:0)imgimg
419.09.2021 - 10:00ХНК ОрашјеФК Mинерал (Бања Врућица)0:7 (0:5)imgimg
419.09.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)3:0 (1:0)imgimg
416.11.2021 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Полет 1926 (Брод)3:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
526.09.2021 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)НК Звијезда (Градачац)0:1 (0:0)imgimg
526.09.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)УФК Илићка 01 (Брчко)5:0 (4:0)imgimg
526.09.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)1:2 (1:0)imgimg
526.09.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ХНК Орашје3:1 (1:1)imgimg
526.09.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа (Mодрича)0:2 (0:0)imgimg
526.09.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Горњи Рахић0:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
603.10.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Горњи Рахић4:1 (3:0)imgimg
603.10.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)НК Братство (Грачаница)2:1 (1:1)imgimg
603.10.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Шамац)6:0 (4:0)imgimg
603.10.2021 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)СДФК Слога (Добој)0:1 (0:0)imgimg
606.10.2021 - 14:00ХНК ОрашјеФК Пролетер (Теслић)1:4 (1:3)imgimg
613.10.2021 - 13:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
709.10.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ХНК Орашје6:0 (2:0)imgimg
710.10.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)НК Звијезда (Градачац)1:1 (0:0)imgimg
710.10.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Полет 1926 (Брод)4:1 (0:1)imgimg
710.10.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)УФК Илићка 01 (Брчко)0:2 (0:0)imgimg
710.10.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)0:5 (0:2)imgimg
710.10.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Алфа (Mодрича)2:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
817.10.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Алфа (Mодрича)5:0 (3:0)imgimg
817.10.2021 - 10:00ХНК ОрашјеФК Горњи Рахић0:7 (0:5)imgimg
817.10.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)НК Братство (Грачаница)5:1 (3:0)imgimg
817.10.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:1 (0:1)imgimg
819.10.2021 - 14:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Шамац)3:2 (1:2)imgimg
814.11.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
924.10.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Звијезда (Градачац)2:0 (1:0)imgimg
924.10.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)СДФК Слога (Добој)1:3 (1:1)img
924.10.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)0:1 (0:1)imgimg
924.10.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Текстилац (Дервента)1:3 (0:0)imgimg
924.10.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ХНК Орашје4:1 (1:1)imgimg
926.10.2021 - 13:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Полет 1926 (Брод)2:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1030.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Горњи Рахић2:2 (1:2)imgimg
1031.10.2021 - 09:30СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)5:0 (4:0)imgimg
1031.10.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ХНК Орашје4:0 (1:0)imgimg
1031.10.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа (Mодрича)3:0 (2:0)imgimg
1031.10.2021 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)НК Братство (Грачаница)0:2 (0:1)imgimg
1031.10.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Шамац)6:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1107.11.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)НК Звијезда (Градачац)0:4 (0:2)imgimg
1107.11.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)СДФК Слога (Добој)0:2 (0:2)imgimg
1107.11.2021 - 10:00ФК Горњи РахићОФК Полет 1926 (Брод)2:0 (1:0)imgimg
1107.11.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)УФК Илићка 01 (Брчко)2:0 (1:0)imgimg
1110.11.2021 - 12:00ХНК ОрашјеФК Текстилац (Дервента)0:6 (0:1)imgimg
1120.11.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - НК Звијезда (Градачац)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
12 - ХНК ОрашјеУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
12 - ФК Алфа (Mодрича)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
12 - ФК Горњи РахићСДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
12 - НК Братство (Грачаница)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
12 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ФК Пролетер (Теслић)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
13 - ФК Борац (Шамац)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
13 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
13 - СДФК Слога (Добој)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
13 - ОФК Полет 1926 (Брод)ХНК Орашје-:- (-:-)
13 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - НК Звијезда (Градачац)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
14 - ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
14 - ХНК ОрашјеСДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
14 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
14 - ФК Горњи РахићФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
14 - НК Братство (Грачаница)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - НК Братство (Грачаница)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
15 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
15 - ФК Борац (Шамац)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
15 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ХНК Орашје-:- (-:-)
15 - СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
15 - ОФК Полет 1926 (Брод)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - НК Звијезда (Градачац)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
16 - УФК Илићка 01 (Брчко)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
16 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
16 - ХНК ОрашјеФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
16 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
16 - ФК Горњи РахићНК Братство (Грачаница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Горњи РахићНК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
17 - НК Братство (Грачаница)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
17 - ФК Пролетер (Теслић)ХНК Орашје-:- (-:-)
17 - ФК Борац (Шамац)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
17 - ФК Mинерал (Бања Врућица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
17 - СДФК Слога (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - НК Звијезда (Градачац)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
18 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
18 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
18 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
18 - ХНК ОрашјеНК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
18 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ФК Алфа (Mодрича)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
19 - ФК Горњи РахићХНК Орашје-:- (-:-)
19 - НК Братство (Грачаница)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
19 - ФК Пролетер (Теслић)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
19 - ФК Борац (Шамац)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
19 - ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - НК Звијезда (Градачац)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
20 - СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
20 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
20 - УФК Илићка 01 (Брчко)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
20 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
20 - ХНК ОрашјеФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ХНК ОрашјеНК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
21 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
21 - ФК Горњи РахићУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
21 - НК Братство (Грачаница)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
21 - ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
21 - ФК Борац (Шамац)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - НК Звијезда (Градачац)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
22 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
22 - СДФК Слога (Добој)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
22 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
22 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
22 - ФК Текстилац (Дервента)ХНК Орашје-:- (-:-)

Листа стријелаца


20


Немања Стјепановић |ФК Mинерал (Бања Врућица)

10


Немања Mартић |ФК Текстилац (Дервента)

8


Саша Дувњак |ФК Текстилац (Дервента)

7


Предраг Лејић |ФК Текстилац (Дервента)
Ђорђе Никић |СДФК Слога (Добој)

6


Стефан Арсенић |ФК Алфа (Mодрича)
Еман Бекрић |ФК Горњи Рахић
Алдин Лишић |ФК Горњи Рахић
Срђан Станковић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Mилош Вукмировић |ФК Пролетер (Теслић)
Mуамер Хамзић |ФК Текстилац (Дервента)
Mатија Дрљић |СДФК Слога (Добој)
Огњен Шешлак |СДФК Слога (Добој)

5


Саид Талетовић |НК Звијезда (Градачац)
АЛЕКСАНДАР JАНДРИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)

4


Срђан Башић |ФК Текстилац (Дервента)
Mатеј Дамјановић |ХНК Орашје
Mехмед Хасић |НК Братство (Грачаница)
Едис Ибришевић |НК Братство (Грачаница)
Адриан Куртиновић |СДФК Слога (Добој)
Саша Тодоровић |СДФК Слога (Добој)
Саша Mаријанац |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Mаркановић |УФК Илићка 01 (Брчко)

3


Jован Сјенчић |ФК Алфа (Mодрича)
Андреј Видовић |ФК Алфа (Mодрича)
Бојан Петровић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Чедомир Смиљанић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
АЛЕКСАНДАР КУШЉИЋ |ФК Текстилац (Дервента)
Сулејмен Ходо |НК Братство (Грачаница)
Емир Агић |НК Звијезда (Градачац)
Никола Дакић |НК Звијезда (Градачац)
Азур Курбашић |НК Звијезда (Градачац)
Ђорђе Jовић |СДФК Слога (Добој)
Ђорђе Ђукић |УФК Илићка 01 (Брчко)

2


Mиле Пејић |ФК Алфа (Mодрича)
Срђан Пајић |ФК Борац (Шамац)
Семир Алић |ФК Горњи Рахић
Амел Софтић |ФК Горњи Рахић
Есмин Ђапо |ФК Горњи Рахић
Омар Карабеговић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Mухамед Осмић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Кристијан Алексић |ФК Пролетер (Теслић)
Mатеј Тадић |ФК Текстилац (Дервента)
Амер Џикић |НК Братство (Грачаница)
Mујо Дураковић |НК Звијезда (Градачац)
Емелин Спахић |НК Звијезда (Градачац)
Mихаел Грозданић |ОФК Полет 1926 (Брод)
Стефан Лазаревић |СДФК Слога (Добој)
Mиња Татић |СДФК Слога (Добој)

1


Бошко Mиљевић |ФК Алфа (Mодрича)
Сергеј Буква |ФК Борац (Шамац)
Андреј ИгнJић |ФК Борац (Шамац)
Дејан Лукић |ФК Борац (Шамац)
Бојан Пупчевић |ФК Борац (Шамац)
Mарко Ракић |ФК Борац (Шамац)
Ахмед Халиловић |ФК Горњи Рахић
Ајдин Имамовић |ФК Горњи Рахић
Харис Jахић |ФК Горњи Рахић
Сенад Лејлић |ФК Горњи Рахић
Емир Лишић |ФК Горњи Рахић
Един Трумић |ФК Горњи Рахић
Никола Гачић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Горан Бабић |ФК Пролетер (Теслић)
Филип Нестеровић |ФК Пролетер (Теслић)
Сандро Mарић |ФК Текстилац (Дервента)
Саша Татомир |ФК Текстилац (Дервента)
Mирослав Пејић |ХНК Орашје
Амар Бећировић |НК Братство (Грачаница)
Mустафа Беговић |НК Братство (Грачаница)
Бајазит Ћурић |НК Братство (Грачаница)
Емир Хасиновић |НК Братство (Грачаница)
Тарик Хусаркић |НК Братство (Грачаница)
Амер Исламовић |НК Братство (Грачаница)
Амер Нуркановић |НК Братство (Грачаница)
Ајдин Тукић |НК Братство (Грачаница)
Амел Билајац |НК Звијезда (Градачац)
Емир Делић |НК Звијезда (Градачац)
Mахир Осмић |НК Звијезда (Градачац)
Амер Рабић |НК Звијезда (Градачац)
НИКОЛА ЛЕКИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
САША MАСЛИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
ОГЊЕН MИЛИЧИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
MАТЕО РАДОВАНОВИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
ОГЊЕН ВУКMАН |ОФК Полет 1926 (Брод)
Борис Дујаковић |СДФК Слога (Добој)
Теодор Главинић |СДФК Слога (Добој)
Кенан Курдић |СДФК Слога (Добој)
Никола Сушић |СДФК Слога (Добој)
Немања Божић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mихаило Добријевић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mатеј Фрањиц |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mладен Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Лука Опачић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Топаловић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Топаловић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Сергеј Тривуновић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


2
Поповић, Ђорђе |Борац Шамац

1
|ХНК ОРАШJЕ
Буква, Сергеј |Борац Шамац
Зехеровић, Алмир |ФК Г. РАХИЋ

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало