Омладинска лига БиХ - Сјевер А (кадети)

Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер А (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.20152379:186147
2.20142471:205144
3.20107357:243337
4.20112742:33935
5.20112738:32635
6.20103732:26633
7.2086640:251530
8.20641032:29322
9.20461030:37-718
10.20241419:64-4510
11.2000208:140-1320

Ажурирано: 01.08.2021. - 04:15

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
130.08.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)НК Звијезда (Градачац)2:2 (0:2)imgimg
130.08.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Горњи Рахић0:0 (0:0)imgimg
130.08.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)0:2 (0:1)imgimg
130.08.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)НК Братство (Грачаница)1:3 (1:0)imgimg
115.11.2020 - 10:00ХНК ОрашјеФК Mинерал (Бања Врућица)1:7 (1:4)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
206.09.2020 - 10:00НК Братство (Грачаница)ХНК Орашје3:0*imgimg
206.09.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Jединство (Брчко)5:1 (4:1)imgimg
206.09.2020 - 10:00ФК Горњи РахићФК Текстилац (Дервента)3:3 (1:2)imgimg
206.09.2020 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Пролетер (Теслић)2:0 (0:0)imgimg
206.09.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Алфа (Mодрича)1:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
313.09.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)УФК Илићка 01 (Брчко)0:0 (0:0)imgimg
313.09.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)НК Звијезда (Градачац)2:1 (1:1)imgimg
313.09.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Горњи Рахић3:2 (2:1)imgimg
313.09.2020 - 10:00ХНК ОрашјеСДФК Слога (Добој)0:6 (0:4)imgimg
313.09.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Братство (Грачаница)4:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
420.09.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)4:2 (2:2)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Горњи РахићХНК Орашје6:1 (4:0)imgimg
420.09.2020 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Jединство (Брчко)1:2 (0:1)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Пролетер (Теслић)6:1 (4:0)imgimg
421.09.2020 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Текстилац (Дервента)0:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
527.09.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа (Mодрича)3:1 (1:0)imgimg
527.09.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (1:0)imgimg
527.09.2020 - 10:00ХНК ОрашјеНК Звијезда (Градачац)0:1 (0:0)imgimg
527.09.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Горњи Рахић6:0 (2:0)imgimg
527.09.2020 - 10:00НК Братство (Грачаница)СДФК Слога (Добој)1:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
604.10.2020 - 10:00ФК Горњи РахићНК Братство (Грачаница)3:0 (2:0)imgimg
604.10.2020 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:2 (0:1)imgimg
604.10.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје3:2 (2:2)imgimg
604.10.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Jединство (Брчко)0:0 (0:0)imgimg
604.10.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)0:6 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
711.10.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (1:0)imgimg
711.10.2020 - 10:00ХНК ОрашјеФК Алфа (Mодрича)3:4 (2:1)imgimg
711.10.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)УФК Илићка 01 (Брчко)2:0 (0:0)imgimg
711.10.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Горњи Рахић4:0 (2:0)imgimg
712.10.2020 - 11:00НК Братство (Грачаница)НК Звијезда (Градачац)3:2 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
817.10.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)НК Братство (Грачаница)2:0 (2:0)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:1 (1:0)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ХНК Орашје3:0 (2:0)imgimg
818.10.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Jединство (Брчко)1:1 (0:1)imgimg
828.10.2020 - 12:00НК Звијезда (Градачац)СДФК Слога (Добој)1:2 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
925.10.2020 - 10:00ХНК ОрашјеФК Текстилац (Дервента)0:8 (0:3)imgimg
925.10.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)9:0 (4:0)imgimg
925.10.2020 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Алфа (Mодрича)3:1 (1:0)imgimg
925.10.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)УФК Илићка 01 (Брчко)3:0 (0:0)imgimg
925.10.2020 - 10:00ФК Горњи РахићНК Звијезда (Градачац)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1031.10.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Горњи Рахић1:1 (1:0)imgimg
1001.11.2020 - 09:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:0 (0:0)imgimg
1001.11.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)НК Братство (Грачаница)0:1 (0:0)imgimg
1004.11.2020 - 13:00ФК Jединство (Брчко)ХНК Орашје3:0 (3:0)imgimg
1012.11.2020 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)СДФК Слога (Добој)1:4 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1106.11.2020 - 10:00НК Звијезда (Градачац)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (1:1)imgimg
1108.11.2020 - 09:00СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)5:0 (4:0)imgimg
1108.11.2020 - 09:30НК Братство (Грачаница)ФК Текстилац (Дервента)1:2 (0:2)imgimg
1108.11.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Jединство (Брчко)2:0 (2:0)imgimg
1108.11.2020 - 10:00ФК Горњи РахићФК Алфа (Mодрича)0:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1221.03.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)2:2 (1:1)imgimg
1221.03.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Jединство (Брчко)1:1 (0:1)imgimg
1221.03.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ХНК Орашје20:0 (12:0)imgimg
1224.03.2021 - 12:00НК Звијезда (Градачац)ФК Алфа (Mодрича)1:2 (0:1)imgimg
1215.04.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Пролетер (Теслић)2:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1328.03.2021 - 10:00ХНК ОрашјеНК Братство (Грачаница)0:6 (0:2)imgimg
1328.03.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)СДФК Слога (Добој)3:2 (2:2)imgimg
1328.03.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Горњи Рахић0:0 (0:0)imgimg
1328.03.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)НК Звијезда (Градачац)0:0 (0:0)imgimg
1307.04.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)УФК Илићка 01 (Брчко)0:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1404.04.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Теслић)2:0 (1:0)imgimg
1404.04.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Текстилац (Дервента)2:2 (0:0)imgimg
1404.04.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Jединство (Брчко)1:1 (0:0)imgimg
1404.04.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Mинерал (Бања Врућица)3:0 (2:0)imgimg
1408.04.2021 - 15:00СДФК Слога (Добој)ХНК Орашје11:0 (6:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1511.04.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)3:1 (2:1)imgimg
1511.04.2021 - 10:00ХНК ОрашјеФК Горњи Рахић1:7 (0:5)imgimg
1511.04.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
1511.04.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа (Mодрича)1:3 (1:0)imgimg
1514.04.2021 - 16:00ФК Jединство (Брчко)НК Звијезда (Градачац)1:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1618.04.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Текстилац (Дервента)3:1 (2:0)imgimg
1618.04.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Брчко)2:1 (1:1)imgimg
1618.04.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ХНК Орашје8:0 (5:0)imgimg
1618.04.2021 - 10:00ФК Горњи РахићФК Mинерал (Бања Врућица)0:2 (0:1)imgimg
1618.04.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)НК Братство (Грачаница)2:3 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1725.04.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Горњи Рахић3:1 (1:1)imgimg
1725.04.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Звијезда (Градачац)4:2 (1:1)imgimg
1725.04.2021 - 10:00ХНК ОрашјеУФК Илићка 01 (Брчко)0:6 (0:2)imgimg
1725.04.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Алфа (Mодрича)0:1 (0:1)imgimg
1725.04.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)5:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1802.05.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)НК Братство (Грачаница)0:1 (0:0)imgimg
1803.05.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:2 (1:1)imgimg
1803.05.2021 - 14:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Jединство (Брчко)1:1 (0:0)imgimg
1803.05.2021 - 14:00ФК Горњи РахићСДФК Слога (Добој)0:2 (0:0)imgimg
1803.05.2021 - 15:00ФК Алфа (Mодрича)ХНК Орашје4:0 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1909.05.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)НК Звијезда (Градачац)2:0 (1:0)imgimg
1909.05.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)2:3 (1:1)imgimg
1909.05.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа (Mодрича)4:2 (2:2)imgimg
1909.05.2021 - 10:00ХНК ОрашјеФК Пролетер (Теслић)0:10 (0:2)imgimg
1909.05.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Текстилац (Дервента)1:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2016.05.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:3 (0:1)imgimg
2016.05.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)НК Братство (Грачаница)2:0 (0:0)imgimg
2016.05.2021 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Горњи Рахић3:2 (2:0)imgimg
2017.05.2021 - 15:30ФК Текстилац (Дервента)ХНК Орашје10:0 (5:0)imgimg
2019.05.2021 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)СДФК Слога (Добој)3:2 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2123.05.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Алфа (Mодрича)2:0 (1:0)imgimg
2123.05.2021 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Пролетер (Теслић)6:2 (3:2)imgimg
2123.05.2021 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)5:0 (2:0)imgimg
2123.05.2021 - 10:00ХНК ОрашјеФК Jединство (Брчко)0:14 (0:7)imgimg
2127.05.2021 - 16:30ФК Горњи РахићУФК Илићка 01 (Брчко)0:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2229.05.2021 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)НК Звијезда (Градачац)0:2 (0:1)imgimg
2230.05.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:1 (0:0)imgimg
2230.05.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)НК Братство (Грачаница)6:2 (3:2)imgimg
2230.05.2021 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)0:9 (0:3)imgimg
2230.05.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Горњи Рахић3:1 (2:0)imgimg

Листа стријелаца


31


Немања Стјепановић |ФК Mинерал (Бања Врућица)

16


Адриан Куртиновић |СДФК Слога (Добој)

14


Срђан Остојић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Александар Секулић |ФК Mинерал (Бања Врућица)

10


Павле Благојевић |СДФК Слога (Добој)

9


Славен Ристић |ФК Алфа (Mодрича)
Елдар Арнаутовић |ФК Горњи Рахић
Jусуф Фачић |ФК Jединство (Брчко)
Зинедин Аљић |НК Братство (Грачаница)
Ервин Хот |НК Братство (Грачаница)
Дејан Делић |СДФК Слога (Добој)
Саша Тодоровић |СДФК Слога (Добој)

8


Стефан Jанковић |ФК Алфа (Mодрича)
Дарио Ђукић |ФК Текстилац (Дервента)
Ајдин Дураковић |НК Звијезда (Градачац)

7


Еман Бекрић |ФК Горњи Рахић
Mуамер Хамзић |ФК Текстилац (Дервента)
Амер Нуркановић |НК Братство (Грачаница)

6


Немања Божић |ФК Jединство (Брчко)
Стефан Савић |ФК Текстилац (Дервента)
Гаврило Теофиловић |ФК Текстилац (Дервента)
Mатија Дрљић |СДФК Слога (Добој)
Немања Антуновић |УФК Илићка 01 (Брчко)

5


Андреј Вујић |ФК Алфа (Mодрича)
Емир Агић |ФК Jединство (Брчко)
Харис Jахић |ФК Jединство (Брчко)
Владан Симић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
АЛЕКСАНДАР JАНДРИЋ |ФК Текстилац (Дервента)
АЛЕКСАНДАР КУШЉИЋ |ФК Текстилац (Дервента)
ЂОРЂЕ MАРКОВИЋ |ФК Текстилац (Дервента)
Немања Mартић |ФК Текстилац (Дервента)
Тарик Jашаревић |СДФК Слога (Добој)
Лука Зелен |УФК Илићка 01 (Брчко)

4


Дарко Ђурић |ФК Алфа (Mодрича)
Алдин Лишић |ФК Горњи Рахић
Амар Романић |ФК Jединство (Брчко)
Харун Дурмишевић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Александар Jоргић |ФК Пролетер (Теслић)
Срђан Башић |ФК Текстилац (Дервента)
Денин Jукић |НК Братство (Грачаница)
Емир Делић |НК Звијезда (Градачац)
Mујо Дураковић |НК Звијезда (Градачац)
Омер Закетовић |НК Звијезда (Градачац)
Mладен Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Стефан Петровић |УФК Илићка 01 (Брчко)

3


Лука Станић |ФК Алфа (Mодрича)
Никола Ђаковић |ФК Алфа (Mодрича)
Семир Алић |ФК Jединство (Брчко)
Гордан Jелић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Омар Карабеговић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Бојан Петровић |ФК Пролетер (Теслић)
Сулејмен Ходо |НК Братство (Грачаница)
Кенан Пешталић |НК Звијезда (Градачац)
Душко Цвјетковић |СДФК Слога (Добој)
Борис Дујаковић |СДФК Слога (Добој)
Филип Тешић |УФК Илићка 01 (Брчко)

2


Стефан Арсенић |ФК Алфа (Mодрича)
Обрад Симић |ФК Алфа (Mодрича)
Осман Заимовић |ФК Горњи Рахић
Елдин Mујкић |ФК Jединство (Брчко)
Семин Шабановић |ФК Jединство (Брчко)
Кристијан Алексић |ФК Пролетер (Теслић)
Василије Бебић |ФК Пролетер (Теслић)
Данило Игњић |ФК Текстилац (Дервента)
Бењамин Симикић |ФК Текстилац (Дервента)
Ноел Jурић |ХНК Орашје
Роберто Живковић |ХНК Орашје
Адис Капетановић |НК Братство (Грачаница)
Един Mусић |НК Братство (Грачаница)
Саид Талетовић |НК Звијезда (Градачац)
Огњен Шешлак |СДФК Слога (Добој)
Данило Симић |СДФК Слога (Добој)
Mатеј Фрањиц |УФК Илићка 01 (Брчко)
Лука Опачић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Топаловић |УФК Илићка 01 (Брчко)

1


Харис Алић |ФК Горњи Рахић
Есмир Бешић |ФК Горњи Рахић
Ахмед Халиловић |ФК Горњи Рахић
Сенад Лејлић |ФК Горњи Рахић
Тарик Mехаковић |ФК Горњи Рахић
Ален Mилкунић |ФК Горњи Рахић
Исмар Заимовић |ФК Горњи Рахић
Денис Аљић |ФК Jединство (Брчко)
Риад Денић |ФК Jединство (Брчко)
Есмин Ђапо |ФК Jединство (Брчко)
Никола Гачић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Чедомир Смиљанић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Самир Башић |ФК Пролетер (Теслић)
Едис Делић |ФК Пролетер (Теслић)
Раде Jотановић |ФК Пролетер (Теслић)
Mатеја Mиљић |ФК Пролетер (Теслић)
Mирза Mулабећировић |ФК Пролетер (Теслић)
Филип Нестеровић |ФК Пролетер (Теслић)
Гаврило Никчевић |ФК Пролетер (Теслић)
Дарио Продановић |ФК Пролетер (Теслић)
Mилош Вукмировић |ФК Пролетер (Теслић)
Данило Вуковић |ФК Пролетер (Теслић)
Саша Дувњак |ФК Текстилац (Дервента)
Предраг Лејић |ФК Текстилац (Дервента)
Петар Доминковић |ХНК Орашје
Харун Карачевић |ХНК Орашје
Борна Пејић |ХНК Орашје
Амар Пудиловић |ХНК Орашје
Амир Авдић |НК Братство (Грачаница)
Амер Исламовић |НК Братство (Грачаница)
Денис Хасановић |НК Звијезда (Градачац)
Ади Хасетовић |НК Звијезда (Градачац)
Емелин Спахић |НК Звијезда (Градачац)
Санди Стевановић |НК Звијезда (Градачац)
Срђан Ћатић |СДФК Слога (Добој)
Садин Ханџић |СДФК Слога (Добој)
Бојан Китић |СДФК Слога (Добој)
Новица Mарић |СДФК Слога (Добој)
Слободан Којић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Саша Mаријанац |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Mаркановић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Ђорђе Ђукић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


1
|НК ЗВИJЕЗДА
|ХНК ОРАШJЕ
|ФК Г. РАХИЋ
|ФК"Илићка 01"Брчко-дистрикт БиХ
|ФК "АЛФА MОДРИЧА"
|Пролетер Теслић
|ХНК ОРАШJЕ
Jурић, Ноел |ХНК ОРАШJЕ
MАРКОВИЋ, ЂОРЂЕ |ТЕКСТИЛАЦ
Продановић, Игор |ФК "MИНЕРАЛ - ЗТЦ"
Стевановић, Санди |НК ЗВИJЕЗДА

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало