Омладинска лига БиХ - Сјевер А (јуниори)

Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер А (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.550023:22115
2.550021:51615
3.550012:3915
4.53029:13-49
5.420211:566
6.52039:636
7.41123:7-44
8.51044:10-63
9.41035:13-83
10.51044:16-123
11.40133:14-111(Д) ОФК Полет 1926 (Брод)
12.30030:10-100(Г) ХНК Орашје

Ажурирано: 27.09.2021. - 08:59

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
129.08.2021 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)НК Звијезда (Градачац)1:2 (0:1)imgimg
129.08.2021 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Горњи Рахић2:1 (2:0)imgimg
129.08.2021 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Алфа (Mодрича)0:3 (0:0)imgimg
129.08.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Братство (Грачаница)8:0 (4:0)imgimg
130.08.2021 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје4:0 (3:0)imgimg
130.08.2021 - 17:00ФК Борац (Шамац)ФК Пролетер (Теслић)2:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
205.09.2021 - 12:00НК Братство (Грачаница)ФК Борац (Шамац)4:0 (4:0)imgimg
205.09.2021 - 12:00ФК Горњи РахићФК Mинерал (Бања Врућица)2:4 (1:4)imgimg
205.09.2021 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)СДФК Слога (Добој)0:1 (0:0)imgimg
206.09.2021 - 17:30ФК Текстилац (Дервента)УФК Илићка 01 (Брчко)5:0 (4:0)imgimg
222.09.2021 - 16:00НК Звијезда (Градачац)ФК Пролетер (Теслић)6:0 (2:0)imgimg
229.09.2021 - 17:00ХНК ОрашјеОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
312.09.2021 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)НК Звијезда (Градачац)1:6 (1:4)imgimg
312.09.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ХНК Орашје5:1 (2:1)imgimg
312.09.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа (Mодрича)3:2 (0:2)imgimg
312.09.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Горњи Рахић0:1 (0:1)imgimg
312.09.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)НК Братство (Грачаница)1:2 (0:0)imgimg
313.09.2021 - 17:05ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Текстилац (Дервента)0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
4 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
4 - УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
419.09.2021 - 12:00НК Звијезда (Градачац)НК Братство (Грачаница)4:0 (2:0)imgimg
419.09.2021 - 12:00ФК Горњи РахићФК Пролетер (Теслић)0:1 (0:1)imgimg
419.09.2021 - 12:00ХНК ОрашјеФК Mинерал (Бања Врућица)1:4 (0:2)imgimg
419.09.2021 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)1:2 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
526.09.2021 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)НК Звијезда (Градачац)0:5 (0:3)imgimg
526.09.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)УФК Илићка 01 (Брчко)2:0 (1:0)imgimg
526.09.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)2:0 (1:0)imgimg
526.09.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ХНК Орашје1:1 (0:1)imgimg
526.09.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа (Mодрича)1:6 (1:2)imgimg
526.09.2021 - 12:00НК Братство (Грачаница)ФК Горњи Рахић3:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
6 - НК Звијезда (Градачац)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
6 - ФК Алфа (Mодрича)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
6 - ХНК ОрашјеФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
6 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
6 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
6 - ОФК Полет 1926 (Брод)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
7 - СДФК Слога (Добој)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
7 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
7 - ФК Борац (Шамац)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
7 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
7 - НК Братство (Грачаница)ХНК Орашје-:- (-:-)
7 - ФК Горњи РахићФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
8 - НК Звијезда (Градачац)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
8 - ХНК ОрашјеФК Горњи Рахић-:- (-:-)
8 - ФК Текстилац (Дервента)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
8 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
8 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
8 - СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
9 - ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
9 - ФК Борац (Шамац)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
9 - ФК Пролетер (Теслић)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
9 - НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
9 - ФК Горњи РахићФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
9 - ФК Алфа (Mодрича)ХНК Орашје-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - НК Звијезда (Градачац)ХНК Орашје-:- (-:-)
10 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
10 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
10 - ОФК Полет 1926 (Брод)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
10 - СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
10 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - ФК Борац (Шамац)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
11 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
11 - НК Братство (Грачаница)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
11 - ФК Горњи РахићОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
11 - ФК Алфа (Mодрича)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
11 - ХНК ОрашјеФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - НК Звијезда (Градачац)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
12 - ХНК ОрашјеУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
12 - ФК Алфа (Mодрича)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
12 - ФК Горњи РахићСДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
12 - НК Братство (Грачаница)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
12 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ФК Пролетер (Теслић)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
13 - ФК Борац (Шамац)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
13 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
13 - СДФК Слога (Добој)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
13 - ОФК Полет 1926 (Брод)ХНК Орашје-:- (-:-)
13 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - НК Звијезда (Градачац)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
14 - ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
14 - ХНК ОрашјеСДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
14 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
14 - ФК Горњи РахићФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
14 - НК Братство (Грачаница)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - НК Братство (Грачаница)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
15 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
15 - ФК Борац (Шамац)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
15 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ХНК Орашје-:- (-:-)
15 - СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
15 - ОФК Полет 1926 (Брод)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - НК Звијезда (Градачац)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
16 - УФК Илићка 01 (Брчко)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
16 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
16 - ХНК ОрашјеФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
16 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
16 - ФК Горњи РахићНК Братство (Грачаница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Горњи РахићНК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
17 - НК Братство (Грачаница)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
17 - ФК Пролетер (Теслић)ХНК Орашје-:- (-:-)
17 - ФК Борац (Шамац)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
17 - ФК Mинерал (Бања Врућица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
17 - СДФК Слога (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - НК Звијезда (Градачац)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
18 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
18 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
18 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
18 - ХНК ОрашјеНК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
18 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ФК Алфа (Mодрича)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
19 - ФК Горњи РахићХНК Орашје-:- (-:-)
19 - НК Братство (Грачаница)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
19 - ФК Пролетер (Теслић)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
19 - ФК Борац (Шамац)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
19 - ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - НК Звијезда (Градачац)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
20 - СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
20 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
20 - УФК Илићка 01 (Брчко)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
20 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
20 - ХНК ОрашјеФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ХНК ОрашјеНК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
21 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
21 - ФК Горњи РахићУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
21 - НК Братство (Грачаница)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
21 - ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
21 - ФК Борац (Шамац)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - НК Звијезда (Градачац)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
22 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
22 - СДФК Слога (Добој)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
22 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
22 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
22 - ФК Текстилац (Дервента)ХНК Орашје-:- (-:-)

Листа стријелаца


7


Лука Гашић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Харис Вехабовић |НК Звијезда (Градачац)

6


Абдулах Салкић |НК Звијезда (Градачац)

5


Никола Ивић |НК Звијезда (Градачац)

4


Никола Ђаковић |ФК Алфа (Mодрича)
Александар Секулић |ФК Mинерал (Бања Врућица)

3


Славен Ристић |ФК Алфа (Mодрича)
Небојша Mиладић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Владан Симић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Лука Игњић |ФК Текстилац (Дервента)
Гаврило Теофиловић |ФК Текстилац (Дервента)
Срђан Ћатић |СДФК Слога (Добој)
Тарик Jашаревић |СДФК Слога (Добој)
Фарис Mујкић |СДФК Слога (Добој)

2


ПЕТАР MАРЧЕТА |ФК Борац (Шамац)
Срђан Остојић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Немања Лукић |ФК Пролетер (Теслић)
Семин Шабановић |ХНК Орашје
Зинедин Аљић |НК Братство (Грачаница)
Ервин Хот |НК Братство (Грачаница)
Омер Шувалић |НК Братство (Грачаница)
Белмин Кикић |СДФК Слога (Добој)
Mилан Цвијановић |УФК Илићка 01 (Брчко)

1


Mиралем Хасичић |ФК Алфа (Mодрича)
Стефан Jанковић |ФК Алфа (Mодрича)
Ранко Околић |ФК Алфа (Mодрича)
Обрад Симић |ФК Алфа (Mодрича)
Стефан Станојевић |ФК Борац (Шамац)
Mухамед Бајрамовић |ФК Горњи Рахић
Ајдин Карахасановић |ФК Горњи Рахић
Дамир Mурселовић |ФК Горњи Рахић
Енес Mусић |ФК Горњи Рахић
Саша Станковић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Зоран Недић |ФК Пролетер (Теслић)
Дејан Петровић |ФК Пролетер (Теслић)
Синиша Чавић |ФК Текстилац (Дервента)
Данило Игњић |ФК Текстилац (Дервента)
Сергеј Пијетловић |ФК Текстилац (Дервента)
Роберто Живковић |ХНК Орашје
Алмерс Аљић |НК Братство (Грачаница)
Дино Џиновић |НК Братство (Грачаница)
Адис Капетановић |НК Братство (Грачаница)
Алдин Бијелић |НК Звијезда (Градачац)
Денис Хасановић |НК Звијезда (Градачац)
Анис Павитиновић |НК Звијезда (Градачац)
Кенан Пешталић |НК Звијезда (Градачац)
Jасмин Рендић |НК Звијезда (Градачац)
Албин Омић |СДФК Слога (Добој)
Немања Антуновић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Крсмановић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Лука Зелен |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


1
Симић, Обрад |ФК "АЛФА MОДРИЧА"

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало