Омладинска лига БиХ - Сјевер А (јуниори)

Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер А (јуниори) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.440018:21612(Г) НК Братство (Грачаница)
2.431014:01410(Г) ХНК Орашје
3.430114:689(Г) ФК Mинерал (Бања Врућица)
4.32107:347(Д) СДФК Слога (Добој)
5.31204:045(Г) ФК Текстилац (Дервента)
6.31112:204(Г) ФК Jединство (Брчко)
7.41128:14-64(Д) УФК Илићка 01 (Брчко)
8.41032:8-63(Д) ФК Текстилац (Дервента)
9.20023:7-40(Д) ФК Горњи Рахић
10.40040:15-150(Д) ФК Алфа (Mодрича)
11.30030:15-150(Д) НК Звијезда (Градачац)

Ажурирано: 24.09.2020. - 15:01

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
130.08.2020 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)НК Звијезда (Градачац)0:0 (0:0)imgimg
130.08.2020 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Горњи Рахић0:1 (0:0)imgimg
130.08.2020 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)0:3 (0:1)imgimg
130.08.2020 - 12:00ФК Jединство (Брчко)НК Братство (Грачаница)2:2 (1:0)imgimg
115.11.2020 - 12:00ХНК ОрашјеФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
206.09.2020 - 12:00НК Братство (Грачаница)ХНК Орашје3:0*imgimg
206.09.2020 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Jединство (Брчко)4:0 (3:0)imgimg
206.09.2020 - 12:00ФК Горњи РахићФК Текстилац (Дервента)3:0 (2:0)imgimg
206.09.2020 - 12:00НК Звијезда (Градачац)ФК Пролетер (Теслић)3:0 (1:0)imgimg
206.09.2020 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Алфа (Mодрича)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
313.09.2020 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)УФК Илићка 01 (Брчко)2:0 (1:0)imgimg
313.09.2020 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)НК Звијезда (Градачац)0:7 (0:2)imgimg
313.09.2020 - 12:00ФК Jединство (Брчко)ФК Горњи Рахић6:4 (1:3)imgimg
313.09.2020 - 12:00ХНК ОрашјеСДФК Слога (Добој)0:6 (0:2)imgimg
313.09.2020 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Братство (Грачаница)1:2 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
420.09.2020 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)5:2 (2:1)imgimg
420.09.2020 - 12:00ФК Горњи РахићХНК Орашје6:0 (3:0)imgimg
420.09.2020 - 12:00НК Звијезда (Градачац)ФК Jединство (Брчко)4:0 (1:0)imgimg
420.09.2020 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (2:0)imgimg
421.09.2020 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Текстилац (Дервента)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
527.09.2020 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
527.09.2020 - 12:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
527.09.2020 - 12:00ХНК ОрашјеНК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
527.09.2020 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
527.09.2020 - 12:00НК Братство (Грачаница)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
604.10.2020 - 12:00ФК Горњи РахићНК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
604.10.2020 - 12:00НК Звијезда (Градачац)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
604.10.2020 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје-:- (-:-)
604.10.2020 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
604.10.2020 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
711.10.2020 - 12:00ФК Jединство (Брчко)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
711.10.2020 - 12:00ХНК ОрашјеФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
711.10.2020 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
711.10.2020 - 12:00НК Братство (Грачаница)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
711.10.2020 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
818.10.2020 - 12:00НК Звијезда (Градачац)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
818.10.2020 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
818.10.2020 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
818.10.2020 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ХНК Орашје-:- (-:-)
818.10.2020 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
925.10.2020 - 12:00ХНК ОрашјеФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
925.10.2020 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
925.10.2020 - 12:00НК Братство (Грачаница)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
925.10.2020 - 12:00СДФК Слога (Добој)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
925.10.2020 - 12:00ФК Горњи РахићНК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1001.11.2020 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
1001.11.2020 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
1001.11.2020 - 12:00ФК Jединство (Брчко)ХНК Орашје-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1108.11.2020 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 12:00НК Братство (Грачаница)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 12:00ФК Горњи РахићФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
1108.11.2020 - 12:00НК Звијезда (Градачац)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - НК Звијезда (Градачац)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
12 - ФК Горњи РахићФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
12 - СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
12 - НК Братство (Грачаница)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
12 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ХНК Орашје-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ХНК ОрашјеНК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
13 - ФК Jединство (Брчко)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
13 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
13 - ФК Пролетер (Теслић)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
13 - ФК Алфа (Mодрича)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
14 - НК Звијезда (Градачац)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
14 - ФК Горњи РахићФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
14 - СДФК Слога (Добој)ХНК Орашје-:- (-:-)
14 - НК Братство (Грачаница)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
15 - ХНК ОрашјеФК Горњи Рахић-:- (-:-)
15 - ФК Jединство (Брчко)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
15 - ФК Текстилац (Дервента)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
15 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
16 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
16 - НК Звијезда (Градачац)ХНК Орашје-:- (-:-)
16 - ФК Горњи РахићФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
16 - СДФК Слога (Добој)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - НК Братство (Грачаница)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
17 - ФК Mинерал (Бања Врућица)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
17 - ХНК ОрашјеУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
17 - ФК Jединство (Брчко)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
17 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
18 - ФК Алфа (Mодрича)ХНК Орашје-:- (-:-)
18 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
18 - НК Звијезда (Градачац)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
18 - ФК Горњи РахићСДФК Слога (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - СДФК Слога (Добој)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)
19 - НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
19 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
19 - ХНК ОрашјеФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
19 - ФК Jединство (Брчко)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК Текстилац (Дервента)ХНК Орашје-:- (-:-)
20 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
20 - ФК Алфа (Mодрича)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
20 - УФК Илићка 01 (Брчко)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
20 - НК Звијезда (Градачац)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ФК Горњи РахићУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
21 - СДФК Слога (Добој)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
21 - НК Братство (Грачаница)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
21 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
21 - ХНК ОрашјеФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Jединство (Брчко)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
22 - ФК Текстилац (Дервента)НК Братство (Грачаница)-:- (-:-)
22 - ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
22 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Горњи Рахић-:- (-:-)
22 - УФК Илићка 01 (Брчко)НК Звијезда (Градачац)-:- (-:-)

Листа стријелаца


8


Обрад Старчевић |СДФК Слога (Добој)

5


Анес Чавалић |ФК Горњи Рахић
Самир Mујчиновић |НК Звијезда (Градачац)
Белмин Кикић |СДФК Слога (Добој)

4


Стефан Божић |ФК Jединство (Брчко)

3


Петар Mиљевић |ФК Алфа (Mодрича)
Ајдин Чардаклија |ФК Горњи Рахић
Суад Кадић |НК Звијезда (Градачац)
Бењамин Хаџикадунић |СДФК Слога (Добој)

2


Сеад Левић |ФК Горњи Рахић
Бајро Mилкунић |ФК Горњи Рахић
Лазар Крошњар |ФК Jединство (Брчко)
Ајдин Авдић |НК Звијезда (Градачац)
Александар Цетић |СДФК Слога (Добој)

1


Данијел Лазић |ФК Алфа (Mодрича)
Ајдин Карахасановић |ФК Горњи Рахић
Анес Кеврић |ФК Горњи Рахић
Имад Чавкуновић |ФК Jединство (Брчко)
Никола Ивић |ФК Jединство (Брчко)
Лука Гашић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Гордан Jелић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Давид Симић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Mилош Гачић |ФК Пролетер (Теслић)
Mилан Ристић |ФК Пролетер (Теслић)
Mустафа Ибришевић |НК Братство (Грачаница)
Ибрахим Mехић |НК Братство (Грачаница)
Адин Омеровић |НК Братство (Грачаница)
Омер Шувалић |НК Братство (Грачаница)
Алдин Бијелић |НК Звијезда (Градачац)
Адемир Хаџиефендић |НК Звијезда (Градачац)
Енсар Mорањак |НК Звијезда (Градачац)
Урош Бајић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mихајло Савић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


1
Чавић, Синиша |ТЕКСТИЛАЦ

Суспензије


У ПРИПРЕМИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- акумулирани жути картони