ОКЛ ФС РС - Група Запад (пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Запад (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
103.10.2018 - 15:00ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg
105.09.2018 - 12:00ФК Алфа MодричаФК Слобода (Mркоњић Град)11:0 (7:0)imgimg
105.09.2018 - 15:30ФК Жељезничар (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:3 (2:2)imgimg
125.08.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)СДФК Слога (Добој)1:2 (0:1)imgimg
126.08.2018 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Текстилац (Дервента)2:2 (1:0)imgimg
127.08.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)3:1 (1:1)imgimg
127.08.2018 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)8:2 (4:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
229.08.2018 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)0:8 (0:8)imgimg
229.08.2018 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Алфа Mодрича3:1 (1:0)imgimg
229.08.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Текстилац (Дервента)5:1 (2:1)imgimg
229.08.2018 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)0:4 (0:3)imgimg
229.08.2018 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Слога (Саничани)20:1 (11:0)imgimg
229.08.2018 - 15:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Полет 1926 (Брод)3:1 (1:1)imgimg
230.08.2018 - 17:30ФК Борац (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)9:0 (5:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
301.09.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Борац (Бања Лука)0:11 (0:5)imgimg
301.09.2018 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Козара (Градишка)1:4 (0:1)imgimg
301.09.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Mинерал (Бања Врућица)3:2 (1:0)imgimg
301.09.2018 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Текстилац (Дервента)1:2 (0:1)imgimg
301.09.2018 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Слобода (Mркоњић Град)4:1 (3:1)imgimg
302.09.2018 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)13:0 (7:0)imgimg
331.08.2018 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)1:3 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
407.09.2018 - 11:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)3:2 (2:1)imgimg
408.09.2018 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)11:0 (6:0)imgimg
408.09.2018 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа Mодрича4:1 (2:1)imgimg
408.09.2018 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)2:2 (1:1)imgimg
408.09.2018 - 10:00ФК Козара (Градишка)ОФК Полет 1926 (Брод)5:1 (2:1)imgimg
408.09.2018 - 11:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)18:0 (5:0)imgimg
409.09.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Жељезничар (Добој)0:7 (0:3)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
515.09.2018 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:0 (0:0)imgimg
516.09.2018 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Борац (Бања Лука)0:4 (0:3)imgimg
516.09.2018 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слога (Саничани)14:0 (5:0)imgimg
516.09.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)1:5 (0:2)imgimg
516.09.2018 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)0:2 (0:0)imgimg
517.09.2018 - 16:30ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Алфа Mодрича0:3 (0:2)imgimg
526.09.2018 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)СДФК Слога (Добој)0:4 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
622.09.2018 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)4:0 (1:0)imgimg
622.09.2018 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Слобода (Mркоњић Град)6:0 (2:0)imgimg
622.09.2018 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)5:0 (4:0)imgimg
622.09.2018 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)0:5 (0:3)imgimg
622.09.2018 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Алфа Mодрича6:3 (5:1)imgimg
622.09.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Рудар (Приједор)0:3 (0:0)imgimg
623.09.2018 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)3:0 (3:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
717.10.2018 - 14:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Бања Лука)0:5 (0:1)imgimg
729.09.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар (Добој)1:5 (0:3)imgimg
729.09.2018 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Слога (Саничани)12:0 (7:0)imgimg
729.09.2018 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)0:3 (0:2)imgimg
729.09.2018 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg
729.09.2018 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:8 (0:4)imgimg
729.09.2018 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)4:1 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
806.10.2018 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)4:1 (3:0)imgimg
806.10.2018 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)2:1 (2:1)imgimg
806.10.2018 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)0:2 (0:1)imgimg
806.10.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:14 (1:8)imgimg
806.10.2018 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Алфа Mодрича0:2 (0:1)imgimg
806.10.2018 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Рудар (Приједор)1:1 (0:1)imgimg
818.11.2018 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Пролетер (Теслић)13:0 (9:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
913.10.2018 - 09:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)3:1 (2:1)imgimg
913.10.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg
913.10.2018 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)1:16 (0:11)imgimg
913.10.2018 - 10:00СДФК Слога (Добој)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)5:0 (2:0)imgimg
914.10.2018 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Слога (Саничани)2:0 (1:0)imgimg
914.10.2018 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:5 (1:4)imgimg
914.10.2018 - 14:00ФК Алфа MодричаОФК Полет 1926 (Брод)2:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1020.10.2018 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)7:3 (4:0)imgimg
1020.10.2018 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)0:3 (0:3)imgimg
1020.10.2018 - 10:00ФК Козара (Градишка)СДФК Слога (Добој)6:2 (4:0)imgimg
1020.10.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Слобода (Mркоњић Град)2:2 (2:1)imgimg
1020.10.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Алфа Mодрича4:1 (3:1)imgimg
1021.10.2018 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (3:0)imgimg
1021.10.2018 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)0:6 (0:3)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1117.11.2018 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар (Добој)0:6 (0:3)imgimg
1127.10.2018 - 09:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)9:0 (5:0)imgimg
1127.10.2018 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Борац (Бања Лука)0:4 (0:2)imgimg
1127.10.2018 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Слога (Саничани)4:0 (2:0)imgimg
1127.10.2018 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Козара (Градишка)1:3 (0:2)imgimg
1127.10.2018 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)8:0 (8:0)imgimg
1128.10.2018 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Полет 1926 (Брод)1:1 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1203.11.2018 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)5:0 (2:0)imgimg
1203.11.2018 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Mинерал (Бања Врућица)7:0 (4:0)imgimg
1203.11.2018 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Текстилац (Дервента)0:3 (0:1)imgimg
1203.11.2018 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)СДФК Слога (Добој)0:2 (0:1)imgimg
1203.11.2018 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:0 (0:0)imgimg
1204.11.2018 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Пролетер (Теслић)4:1 (2:0)imgimg
1204.11.2018 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:1 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1310.11.2018 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Рудар (Приједор)0:4 (0:1)imgimg
1310.11.2018 - 10:00СДФК Слога (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)1:2 (0:2)imgimg
1310.11.2018 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)0:4 (0:1)imgimg
1311.11.2018 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)0:3 (0:2)imgimg
1311.11.2018 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа Mодрича0:3 (0:0)imgimg
1311.11.2018 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар (Добој)2:1 (1:1)imgimg
1311.11.2018 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Слога (Саничани)14:0 (7:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1409.03.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:2 (0:1)imgimg
1409.03.2019 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар (Добој)6:2 (2:0)imgimg
1409.03.2019 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)1:1 (0:0)imgimg
1409.03.2019 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Алфа Mодрича0:7 (0:4)imgimg
1410.03.2019 - 09:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)6:0 (3:0)imgimg
1410.03.2019 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Рудар (Приједор)4:0 (2:0)imgimg
1413.03.2019 - 16:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)0:2 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1516.03.2019 - 09:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Рудар (Приједор)2:3 (1:1)imgimg
1516.03.2019 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:0 (0:0)imgimg
1516.03.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаСДФК Слога (Добој)0:2 (0:0)imgimg
1516.03.2019 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:6 (0:1)imgimg
1516.03.2019 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)4:0 (3:0)imgimg
1516.03.2019 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Козара (Градишка)0:3 (0:2)imgimg
1517.03.2019 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Бања Лука)0:4 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1623.03.2019 - 09:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа Mодрича1:1 (1:0)imgimg
1623.03.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)11:0 (4:0)imgimg
1623.03.2019 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар (Добој)2:1 (1:0)imgimg
1623.03.2019 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Рудар (Приједор)9:1 (6:0)imgimg
1623.03.2019 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Пролетер (Теслић)3:0 (1:0)imgimg
1624.03.2019 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)1:3 (1:0)imgimg
1624.03.2019 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1730.03.2019 - 09:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)4:1 (4:0)imgimg
1730.03.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Mинерал (Бања Врућица)0:5 (0:3)imgimg
1730.03.2019 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)6:1 (4:0)imgimg
1730.03.2019 - 11:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Слога (Саничани)7:0 (3:0)imgimg
1730.03.2019 - 14:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Борац (Бања Лука)1:13 (1:4)imgimg
1731.03.2019 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)0:5 (0:2)imgimg
1731.03.2019 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Козара (Градишка)0:6 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1806.04.2019 - 09:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)6:1 (4:1)imgimg
1806.04.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)8:1 (5:0)imgimg
1806.04.2019 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)4:0 (3:0)imgimg
1806.04.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаОФК Спартак 2013 (Бања Лука)4:1 (2:1)imgimg
1806.04.2019 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Слобода (Mркоњић Град)4:0 (2:0)imgimg
1807.04.2019 - 10:00ФК Слога (Саничани)ОФК Полет 1926 (Брод)0:4 (0:1)imgimg
1810.04.2019 - 15:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1913.04.2019 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Текстилац (Дервента)4:3 (3:0)imgimg
1913.04.2019 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:6 (0:3)imgimg
1913.04.2019 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)3:2 (2:0)imgimg
1913.04.2019 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слога (Саничани)1:0 (1:0)imgimg
1914.04.2019 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Бања Лука)0:1 (0:0)imgimg
1914.04.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Козара (Градишка)0:2 (0:1)imgimg
1914.04.2019 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Жељезничар (Добој)3:4 (1:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2002.05.2019 - 12:30ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)1:1 (0:0)imgimg
2009.05.2019 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)4:1 (2:0)imgimg
2020.04.2019 - 09:30ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)1:5 (1:2)img
2020.04.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)10:0 (5:0)imgimg
2020.04.2019 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Слобода (Mркоњић Град)7:1 (2:0)imgimg
2020.04.2019 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)1:5 (1:2)imgimg
2021.04.2019 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Рудар (Приједор)1:1 (0:0)imgimg
2021.04.2019 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Алфа Mодрича1:4 (0:3)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2125.04.2019 - 13:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Слога (Саничани)13:0 (3:0)imgimg
2126.04.2019 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Бања Лука)0:5 (0:4)imgimg
2127.04.2019 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:3 (1:2)imgimg
2127.04.2019 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Козара (Градишка)0:7 (0:3)imgimg
2127.04.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Жељезничар (Добој)6:0 (3:0)imgimg
2127.04.2019 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Полет 1926 (Брод)4:1 (1:0)imgimg
2127.04.2019 - 14:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2202.05.2019 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Алфа Mодрича1:3 (0:2)imgimg
2202.05.2019 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg
2203.05.2019 - 15:00ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:0 (0:0)imgimg
2204.05.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)12:0 (8:0)imgimg
2204.05.2019 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)7:0 (1:0)imgimg
2205.05.2019 - 11:30ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)0:8 (0:5)imgimg
2209.05.2019 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Пролетер (Теслић)1:3 (1:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2311.05.2019 - 09:30ФК Текстилац (Дервента)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:5 (1:2)imgimg
2311.05.2019 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Козара (Градишка)1:1 (0:1)imgimg
2311.05.2019 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)3:0 (1:0)imgimg
2311.05.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Рудар (Приједор)2:0 (2:0)imgimg
2312.05.2019 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Бања Лука)1:3 (1:2)imgimg
2312.05.2019 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар (Добој)0:3 (0:1)imgimg
2328.05.2019 - 17:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Слога (Саничани)6:0 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2409.06.2019 - 15:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:6 (0:2)imgimg
2418.05.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Алфа Mодрича6:1 (3:1)imgimg
2418.05.2019 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:5 (1:3)imgimg
2418.05.2019 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)img
2421.05.2019 - 09:30ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац (Дервента)4:0 (3:0)imgimg
2422.05.2019 - 15:00ФК Слога (Саничани)СДФК Слога (Добој)0:3 (0:1)imgimg
2423.05.2019 - 16:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Пролетер (Теслић)6:0 (4:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2525.05.2019 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Козара (Градишка)2:3 (0:1)imgimg
2525.05.2019 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар (Добој)2:1 (0:0)imgimg
2525.05.2019 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ОФК Полет 1926 (Брод)4:3 (2:0)imgimg
2525.05.2019 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:1)imgimg
2525.05.2019 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Алфа Mодрича4:1 (3:0)imgimg
2525.05.2019 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)1:7 (0:5)imgimg
2526.05.2019 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Слога (Саничани)11:0 (5:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2601.06.2019 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:1 (1:0)imgimg
2601.06.2019 - 10:00ФК Слога (Саничани)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:13 (0:5)imgimg
2601.06.2019 - 10:00ФК Козара (Градишка)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)12:1 (7:1)imgimg
2602.06.2019 - 10:00ФК Алфа MодричаФК Пролетер (Теслић)4:1 (2:0)imgimg
2602.06.2019 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)СДФК Слога (Добој)1:3 (0:2)imgimg
2602.06.2019 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Текстилац (Дервента)5:3 (3:0)imgimg
2631.05.2019 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:1 (0:0)imgimg