ОКЛ ФСРС - Група Запад (пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Запад (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

Ажурирано: 29.11.2020. - 04:59

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
119.08.2020 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Рудар (Приједор)0:1 (0:1)imgimg
119.08.2020 - 17:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)2:1 (2:1)imgimg
119.08.2020 - 17:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:3 (0:2)imgimg
119.08.2020 - 17:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Љубић (Прњавор)0:3 (0:1)imgimg
119.08.2020 - 17:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:0 (0:0)imgimg
119.08.2020 - 17:00ФК Алфа (Mодрича)СДФК Слога (Добој)1:0 (1:0)imgimg
119.08.2020 - 17:00ФК Козара (Градишка)ОФК Полет 1926 (Брод)7:1 (5:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
221.08.2020 - 15:30ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)7:0 (2:0)imgimg
222.08.2020 - 09:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)5:0 (3:0)imgimg
222.08.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Козара (Градишка)2:4 (1:2)imgimg
222.08.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа (Mодрича)0:2 (0:2)imgimg
222.08.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Слобода (Нови Град)3:2 (1:1)imgimg
222.08.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)4:1 (2:0)imgimg
223.08.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Коз. Дубица)8:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
326.08.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Љубић (Прњавор)3:2 (1:0)imgimg
326.08.2020 - 16:00ФК Борац (Коз. Дубица)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:12 (0:7)imgimg
326.08.2020 - 16:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Рудар (Приједор)1:3 (1:2)imgimg
326.08.2020 - 16:00ФК Козара (Градишка)ФК Mинерал (Бања Врућица)12:1 (2:1)imgimg
326.08.2020 - 16:00ОФК Полет 1926 (Брод)СДФК Слога (Добој)0:4 (0:2)imgimg
326.08.2020 - 17:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:4 (0:3)imgimg
326.08.2020 - 17:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Текстилац (Дервента)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
428.08.2020 - 14:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)10:0 (8:0)imgimg
429.08.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Полет 1926 (Брод)1:1 (0:1)imgimg
429.08.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Козара (Градишка)2:8 (0:5)imgimg
429.08.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Алфа (Mодрича)2:0 (1:0)imgimg
429.08.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)4:2 (1:2)imgimg
429.08.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Коз. Дубица)10:0 (5:0)imgimg
430.08.2020 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
505.09.2020 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Борац (Бања Лука)0:4 (0:2)imgimg
505.09.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:7 (0:3)imgimg
505.09.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Текстилац (Дервента)0:3 (0:0)imgimg
505.09.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)2:3 (1:2)imgimg
505.09.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)8:0 (5:0)imgimg
505.09.2020 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Љубић (Прњавор)3:1 (0:1)imgimg
505.09.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)4:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
612.09.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)СДФК Слога (Добој)0:6 (0:4)imgimg
612.09.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Полет 1926 (Брод)2:0 (1:0)imgimg
612.09.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:3 (1:3)imgimg
612.09.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа (Mодрича)3:1 (3:0)imgimg
612.09.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)12:0 (6:0)imgimg
612.09.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар (Добој)4:0 (3:0)imgimg
613.09.2020 - 09:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)6:0 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
719.09.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Пролетер (Теслић)1:4 (0:2)imgimg
719.09.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Борац (Бања Лука)6:3 (4:2)imgimg
719.09.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац (Дервента)5:0 (0:0)imgimg
719.09.2020 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:4 (0:3)imgimg
719.09.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Рудар (Приједор)3:1 (1:1)imgimg
719.09.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Љубић (Прњавор)0:5 (0:4)imgimg
720.09.2020 - 15:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
826.09.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:0 (1:0)imgimg
826.09.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)3:1 (1:0)imgimg
826.09.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Слобода (Нови Град)5:1 (2:0)imgimg
826.09.2020 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Борац (Коз. Дубица)3:0 (3:0)imgimg
827.09.2020 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Алфа (Mодрича)1:1 (0:1)imgimg
819.11.2020 - 09:30ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)2:2 (2:1)imgimg
822.11.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
903.10.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Пролетер (Теслић)2:1 (1:1)imgimg
903.10.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Бања Лука)3:0 (1:0)imgimg
903.10.2020 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg
903.10.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)3:0 (0:0)imgimg
903.10.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:6 (0:3)imgimg
903.10.2020 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:1)imgimg
904.10.2020 - 11:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Жељезничар (Добој)5:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1010.10.2020 - 09:30ФК Љубић (Прњавор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)2:1 (1:1)imgimg
1010.10.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)4:0 (2:0)imgimg
1010.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)4:0 (0:0)imgimg
1010.10.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Козара (Градишка)1:3 (0:2)imgimg
1010.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Алфа (Mодрича)0:7 (0:4)imgimg
1010.10.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Слобода (Нови Град)1:3 (0:3)imgimg
1011.10.2020 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)3:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1117.10.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Коз. Дубица)10:0 (7:0)imgimg
1117.10.2020 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар (Добој)9:1 (4:0)imgimg
1117.10.2020 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Пролетер (Теслић)0:1 (0:1)imgimg
1117.10.2020 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Бања Лука)2:1 (2:0)imgimg
1117.10.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:3 (0:1)imgimg
1117.10.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Љубић (Прњавор)0:1 (0:0)imgimg
1117.10.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1224.10.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Рудар (Приједор)6:0 (2:0)imgimg
1224.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)4:0 (1:0)imgimg
1224.10.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)1:3 (1:1)imgimg
1224.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)0:0 (0:0)imgimg
1224.10.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Козара (Градишка)0:4 (0:2)imgimg
1224.10.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Алфа (Mодрича)1:3 (1:1)imgimg
1225.10.2020 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1330.10.2020 - 13:30ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Бања Лука)5:2 (0:1)imgimg
1331.10.2020 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Коз. Дубица)5:0 (3:0)imgimg
1331.10.2020 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)СДФК Слога (Добој)0:5 (0:1)imgimg
1331.10.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)2:3 (0:1)imgimg
1331.10.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:1 (0:0)imgimg
1331.10.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)4:1 (2:0)imgimg
1317.11.2020 - 14:00ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)9:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1407.11.2020 - 09:30ФК Жељезничар (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:0 (0:0)imgimg
1407.11.2020 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Љубић (Прњавор)2:0 (0:0)imgimg
1407.11.2020 - 10:00ФК Борац (Коз. Дубица)СДФК Слога (Добој)1:4 (0:3)imgimg
1407.11.2020 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ОФК Полет 1926 (Брод)1:0 (1:0)imgimg
1407.11.2020 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Козара (Градишка)0:4 (0:3)imgimg
1408.11.2020 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:1 (0:0)imgimg
1408.11.2020 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1513.11.2020 - 13:30ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар (Добој)3:3 (2:2)imgimg
1514.11.2020 - 10:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Коз. Дубица)3:2 (0:1)imgimg
1514.11.2020 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Пролетер (Теслић)1:0 (0:0)imgimg
1514.11.2020 - 10:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)5:0 (2:0)imgimg
1514.11.2020 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg
1516.11.2020 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Алфа (Mодрича)0:1 (0:1)imgimg
1521.11.2020 - 11:00СДФК Слога (Добој)ФК Слобода (Нови Град)5:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
16 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
16 - ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
16 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
16 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
16 - СДФК Слога (Добој)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
16 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Козара (Градишка)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
17 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
17 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
17 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
17 - ФК Жељезничар (Добој)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
17 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
17 - ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
18 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
18 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
18 - ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
18 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
18 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
18 - СДФК Слога (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
19 - ФК Козара (Градишка)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
19 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
19 - ФК Слобода (Нови Град)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
19 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
19 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
19 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
20 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
20 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
20 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
20 - ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
20 - ФК Љубић (Прњавор)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
20 - ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - СДФК Слога (Добој)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
21 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
21 - ФК Козара (Градишка)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
21 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
21 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
21 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
21 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
22 - ФК Борац (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
22 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
22 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
22 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
22 - ФК Рудар (Приједор)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
22 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
23 - СДФК Слога (Добој)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
23 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
23 - ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
23 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
23 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
23 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
24 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
24 - ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
24 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
24 - ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
24 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
24 - ФК Рудар (Приједор)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - ФК Љубић (Прњавор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
25 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
25 - СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
25 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
25 - ФК Козара (Градишка)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
25 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
25 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)
26 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
26 - ФК Пролетер (Теслић)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
26 - ФК Борац (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
26 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
26 - ФК Текстилац (Дервента)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
26 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
27 - ФК Рудар (Приједор)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
27 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
27 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
27 - СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
27 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
27 - ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
27 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
28 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
28 - ФК Борац (Коз. Дубица)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
28 - ФК Жељезничар (Добој)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
28 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
28 - ФК Борац (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
28 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
28 - ФК Текстилац (Дервента)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
29 - ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)
29 - ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
29 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
29 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар (Добој)-:- (-:-)
29 - СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
29 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слобода (Нови Град)-:- (-:-)
29 - ФК Козара (Градишка)ФК Алфа (Mодрича)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
30 - ФК Алфа (Mодрича)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
30 - ФК Слобода (Нови Град)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
30 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
30 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
30 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
30 - ФК Борац (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
30 - ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Листа стријелаца


32


Андреј Суботиц |ФК Козара (Градишка)

18


Давид Китић |ФК Љубић (Прњавор)

16


Вук Жугић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

15


Бењамин Симикић |ФК Текстилац (Дервента)

14


Mатија Дрљић |СДФК Слога (Добој)

11


Давид Ђукановић |ФК Слобода (Нови Град)

10


Драган Пејиц |ФК Козара (Градишка)
Mихајло Шева |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)

9


Тарик Литрић |ФК Козара (Градишка)
Mилош Вукмировић |ФК Пролетер (Теслић)
Алекса Поповић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Ђорђе Jовић |СДФК Слога (Добој)

8


Андјело Голиц |ФК Козара (Градишка)
Данијел Панић |ФК Козара (Градишка)

7


Алекса Бобић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Урош Ђукић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

6


Огњен Петровић |ФК Алфа (Mодрича)
Андреј Поповић |ФК Борац (Бања Лука)
Аднан Кузмановић |ФК Љубић (Прњавор)
Анес Хоџић |ФК Рудар (Приједор)
Адријан Радановић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mарко Кауриновић |СДФК Слога (Добој)

5


Огњен Петрушић |ФК Алфа (Mодрича)
Едвин Турсић |ФК Алфа (Mодрича)
Mихајло Секулић |ФК Пролетер (Теслић)
Горан Бокан |ФК Слобода (Нови Град)
Сандро Mарић |ФК Текстилац (Дервента)
Лука Mалетић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Павле Ђајић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Аднан Плеханџић |ОФК Полет 1926 (Брод)
Вук Mарић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Срђан Остић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

4


Тарик Рибић |ФК Алфа (Mодрича)
Дамјан Jовановић |ФК Борац (Бања Лука)
Данило Вујичић |ФК Козара (Градишка)
Никола Гачић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Срђан Mиљатовић |ФК Рудар (Приједор)
Драган Калоперовић |ФК Текстилац (Дервента)
Далибор Jосић |ФК Жељезничар (Добој)
Mарко Врховац |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Лука Благојевић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

3


Бошко Mиљевић |ФК Алфа (Mодрича)
Дусан Петровиц |ФК Козара (Градишка)
Mилош Mиљатовић |ФК Рудар (Приједор)
Филип Радиновић |ФК Рудар (Приједор)
Бакир Екић |ФК Слобода (Нови Град)
Растко Илић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Стефан Онуфрија |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Сергеј Поповић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Аљоша Гузина |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Аљоша Рађеновић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Стефан Васиљевић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Данијел Mарјановић |СДФК Слога (Добој)
Кристијан Секулић |СДФК Слога (Добој)

2


Mилан Герић |ФК Алфа (Mодрича)
Дарко Илић |ФК Алфа (Mодрича)
Амар Сердар |ФК Алфа (Mодрича)
Mарко Џајић |ФК Борац (Бања Лука)
Лука Кнежевић |ФК Борац (Бања Лука)
Давид Mаксимовић |ФК Борац (Бања Лука)
Ђорђе Рожић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Лазар Алексић |ФК Козара (Градишка)
Чедомир Смиљанић |ФК Пролетер (Теслић)
Огњен Ђекановић |ФК Пролетер (Теслић)
Лазар Гаврановић |ФК Рудар (Приједор)
Огњен Mаксимовић |ФК Рудар (Приједор)
Филип Радуљ |ФК Слобода (Нови Град)
Ајдин Хамзић |ФК Текстилац (Дервента)
Борис Радишковић |ФК Текстилац (Дервента)
Павле Савковић |ФК Текстилац (Дервента)
Саша Татомир |ФК Текстилац (Дервента)
Mомчило Стевановић |ФК Жељезничар (Добој)
Давид Кукољ |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mихаел Поповић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Ђорђе Ступар |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
ДЕJАН JОКАНОВИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
ОГЊЕН ВУКMАН |ОФК Полет 1926 (Брод)
Себастиан Шашић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Теодор Главинић |СДФК Слога (Добој)
Стефан Лазаревић |СДФК Слога (Добој)

1


Данило Mишић |ФК Алфа (Mодрича)
Mиле Пејић |ФК Алфа (Mодрича)
Виктор Пејић |ФК Алфа (Mодрича)
Mилош Босанчић |ФК Борац (Бања Лука)
Mихајло Илић |ФК Борац (Бања Лука)
Лука Кнежевић |ФК Борац (Бања Лука)
Андреј Mићић |ФК Борац (Бања Лука)
Лука Савић-Рачић |ФК Борац (Бања Лука)
Дамјан Соколић |ФК Борац (Бања Лука)
Jелисије Врсајковић |ФК Борац (Бања Лука)
Владо Жутић |ФК Борац (Бања Лука)
Огњен Ђерман |ФК Борац (Бања Лука)
Немања Гачић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Александар Гороња |ФК Борац (Коз. Дубица)
Растко Удовчић |ФК Борац (Коз. Дубица)
Урош Врбан |ФК Борац (Коз. Дубица)
Mилорад Бајиц |ФК Козара (Градишка)
Стефан Ранисавић |ФК Козара (Градишка)
Mарко Дујаковић |ФК Љубић (Прњавор)
Огњен Дуроњић |ФК Љубић (Прњавор)
Андреј Вуцеља |ФК Љубић (Прњавор)
Mаид Дедић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Лазар Савковић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Адријан Вуковић |ФК Mинерал (Бања Врућица)
Иван Ковачевић |ФК Пролетер (Теслић)
Mиле Остојић |ФК Пролетер (Теслић)
Лука Павловић |ФК Пролетер (Теслић)
Бојан Петровић |ФК Пролетер (Теслић)
Ђорђе Суботић |ФК Пролетер (Теслић)
Mитар Васелић |ФК Пролетер (Теслић)
Стефан Дамјановић |ФК Рудар (Приједор)
Mирослав Гавриловић |ФК Рудар (Приједор)
Игор Радуловић |ФК Рудар (Приједор)
Jован Mијатовић |ФК Слобода (Нови Град)
Бојан Думоњић |ФК Текстилац (Дервента)
Ајдин Mерџановић |ФК Текстилац (Дервента)
Mилош Слијепчевић |ФК Текстилац (Дервента)
Страхиња Томчић |ФК Текстилац (Дервента)
Лазар Игњић |ФК Жељезничар (Добој)
Стефан Жунић |ФК Жељезничар (Добој)
Данило Аџић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Павле Драгојевић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Mарко Радинковић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
Павле Радовић |ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
КОСТА ГЛИГИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
НИКОЛА ЛЕКИЋ |ОФК Полет 1926 (Брод)
Дејан Теодосић |ОФК Полет 1926 (Брод)
Павле Шушић |ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
Лазар Гаврић |СДФК Слога (Добој)
Павле Недић |СДФК Слога (Добој)
Давид Стјепановић |СДФК Слога (Добој)
Александар Витлешевић |СДФК Слога (Добој)

Аутоголови


1
|ФК Слобода Н.Град
|ФК Борац К.Дубица

Суспензије


У ПРИПРЕМИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- акумулирани жути картони