ОКЛ ФСРС - Група Запад (млађи пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Запад (млађи пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.252500177:916875(Г) ФК Mинерал (Бања Врућица)
2.26202479:196062(Г) ФК Алфа (Mодрича)
3.252005109:466360(Д) ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
4.261916114:357958(Г) СДФК Слога (Добој)
5.26163784:404451(Д) ФК Борац (Бања Лука)
6.25163666:412551(Г) ФК Алфа (Mодрича)
7.261301370:492139(Г) ФК Жељезничар (Добој)
8.261221283:483538(Д) ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
9.26941355:64-931(Д) ФК Текстилац (Дервента)
10.25921456:69-1329(Г) ФК Козара (Градишка)
11.27731736:86-5024(Д) ФК Рудар (Приједор)
12.26611925:98-7319(Г) ФК Борац (Шамац)
13.27522021:95-7417(Г) ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
14.26412137:130-9313(Д) ФК Текстилац (Дервента)
15.26022411:194-1832(Д) ФК Пролетер (Теслић)

Ажурирано: 27.05.2022. - 08:12

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
128.08.2021 - 11:00ФК Пролетер (Теслић)СДФК Слога (Добој)0:3 (0:2)imgimg
128.08.2021 - 11:40ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Шамац)3:0*imgimg
128.08.2021 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ОФК Полет 1926 (Брод)6:1 (1:1)imgimg
128.08.2021 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)8:1 (5:0)imgimg
128.08.2021 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:0 (0:0)imgimg
129.08.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Љубић (Прњавор)4:2 (2:0)imgimg
121.11.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)5:2 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
231.08.2021 - 11:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Пролетер (Теслић)1:0 (1:0)imgimg
231.08.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Алфа (Mодрича)5:0 (2:0)imgimg
231.08.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац (Дервента)7:3 (4:0)imgimg
231.08.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Бања Лука)1:7 (1:0)imgimg
231.08.2021 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)3:0 (1:0)imgimg
231.08.2021 - 17:30ФК Жељезничар (Добој)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:1 (0:0)imgimg
201.09.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:9 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
304.09.2021 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Шамац)13:0 (8:0)imgimg
304.09.2021 - 11:30ФК Текстилац (Дервента)СДФК Слога (Добој)4:1 (1:0)imgimg
304.09.2021 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Добој)4:1 (1:1)imgimg
304.09.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Рудар (Приједор)0:3 (0:2)imgimg
304.09.2021 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)8:0 (5:0)imgimg
304.09.2021 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)2:1 (1:0)imgimg
304.09.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:6 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
411.09.2021 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Пролетер (Теслић)3:1 (1:0)imgimg
411.09.2021 - 11:40ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Текстилац (Дервента)1:4 (1:2)imgimg
411.09.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Љубић (Прњавор)0:11 (0:6)imgimg
411.09.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Алфа (Mодрича)6:3 (3:1)imgimg
411.09.2021 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)0:4 (0:2)imgimg
411.09.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)6:2 (3:1)imgimg
428.09.2021 - 17:30СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
518.09.2021 - 11:25ФК Текстилац (Дервента)ФК Рудар (Приједор)4:2 (1:2)imgimg
518.09.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)2:8 (0:5)imgimg
518.09.2021 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)11:0 (3:0)imgimg
518.09.2021 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)3:1 (2:0)imgimg
518.09.2021 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)СДФК Слога (Добој)2:2 (2:0)imgimg
518.09.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Козара (Градишка)0:6 (0:3)imgimg
518.09.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Шамац)12:0 (6:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
625.09.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:3 (0:2)imgimg
625.09.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Љубић (Прњавор)7:0 (4:0)imgimg
625.09.2021 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Алфа (Mодрича)0:4 (0:2)imgimg
625.09.2021 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:1 (0:0)imgimg
625.09.2021 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Текстилац (Дервента)1:1 (0:0)imgimg
625.09.2021 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Пролетер (Теслић)9:1 (5:0)imgimg
626.09.2021 - 13:30ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)1:4 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
702.10.2021 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)7:1 (6:0)imgimg
702.10.2021 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)4:3 (2:2)imgimg
702.10.2021 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)3:1 (1:1)imgimg
702.10.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ОФК Полет 1926 (Брод)2:1 (2:0)imgimg
702.10.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)СДФК Слога (Добој)1:2 (0:0)imgimg
702.10.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Козара (Градишка)0:10 (0:6)imgimg
702.10.2021 - 12:30ФК Алфа (Mодрича)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
809.10.2021 - 11:00ФК Рудар (Приједор)ФК Љубић (Прњавор)5:0 (4:0)imgimg
809.10.2021 - 11:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:2 (0:0)imgimg
809.10.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Борац (Шамац)11:1 (5:1)imgimg
809.10.2021 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Алфа (Mодрича)1:3 (1:1)imgimg
809.10.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)1:0 (0:0)imgimg
809.10.2021 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Текстилац (Дервента)1:3 (1:1)imgimg
809.10.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Бања Лука)0:5 (0:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
914.10.2021 - 19:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)4:2 (1:1)imgimg
916.10.2021 - 11:40ФК Текстилац (Дервента)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (2:0)imgimg
916.10.2021 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:1 (0:1)imgimg
916.10.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар (Добој)1:3 (0:2)imgimg
916.10.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ОФК Полет 1926 (Брод)1:3 (0:2)imgimg
916.10.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)СДФК Слога (Добој)3:1 (0:1)imgimg
916.10.2021 - 13:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Рудар (Приједор)4:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1023.10.2021 - 11:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Козара (Градишка)0:5 (0:2)imgimg
1023.10.2021 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:7 (0:3)imgimg
1023.10.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)8:0 (3:0)imgimg
1023.10.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:4 (0:1)imgimg
1023.10.2021 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)5:1 (2:0)imgimg
1023.10.2021 - 13:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Шамац)9:0 (3:0)imgimg
1027.10.2021 - 14:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Алфа (Mодрича)1:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1130.10.2021 - 11:45ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)2:1 (2:0)imgimg
1130.10.2021 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Бања Лука)0:2 (0:0)imgimg
1130.10.2021 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Пролетер (Теслић)2:0 (2:0)imgimg
1130.10.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)0:3 (0:1)imgimg
1130.10.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)3:2 (1:2)imgimg
1130.10.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Жељезничар (Добој)0:8 (0:4)imgimg
1130.10.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1206.11.2021 - 11:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:4 (0:2)imgimg
1206.11.2021 - 12:00ФК Рудар (Приједор)СДФК Слога (Добој)3:0 (2:0)imgimg
1206.11.2021 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Козара (Градишка)3:2 (1:2)imgimg
1206.11.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Борац (Шамац)14:0 (7:0)imgimg
1206.11.2021 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Љубић (Прњавор)1:0 (0:0)imgimg
1206.11.2021 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Алфа (Mодрича)10:0 (4:0)imgimg
1207.11.2021 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1313.11.2021 - 09:00СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар (Добој)2:1 (1:0)imgimg
1313.11.2021 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Бања Лука)0:12 (0:8)imgimg
1313.11.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Пролетер (Теслић)6:0 (2:0)imgimg
1313.11.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)1:4 (1:2)imgimg
1313.11.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)4:0 (3:0)imgimg
1314.11.2021 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Рудар (Приједор)1:5 (1:3)imgimg
1327.11.2021 - 10:30ФК Текстилац (Дервента)ФК Алфа (Mодрича)3:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1417.11.2021 - 11:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Шамац)1:1 (0:0)imgimg
1417.11.2021 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ОФК Полет 1926 (Брод)2:1 (2:0)imgimg
1417.11.2021 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)8:0 (1:0)imgimg
1417.11.2021 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Алфа (Mодрича)4:2 (3:1)imgimg
1418.11.2021 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)6:1 (2:0)imgimg
1424.11.2021 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Љубић (Прњавор)6:2 (2:2)imgimg
1427.11.2021 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Козара (Градишка)0:4 (0:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1520.11.2021 - 09:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:8 (0:2)imgimg
1520.11.2021 - 11:30ОФК Полет 1926 (Брод)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)1:7 (1:4)imgimg
1520.11.2021 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Борац (Бања Лука)0:14 (0:6)imgimg
1520.11.2021 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (3:0)imgimg
1520.11.2021 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)10:0 (7:0)imgimg
1521.11.2021 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Текстилац (Дервента)1:1 (1:0)imgimg
1523.03.2022 - 15:30ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар (Добој)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1605.03.2022 - 11:45ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)0:0 (0:0)imgimg
1605.03.2022 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)2:3 (1:2)imgimg
1605.03.2022 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Текстилац (Дервента)0:3 (0:1)imgimg
1605.03.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg
1606.03.2022 - 11:45ФК Љубић (Прњавор)ФК Алфа (Mодрича)4:2 (2:1)imgimg
1606.03.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Бања Лука)1:12 (1:4)imgimg
1602.05.2022 - 14:30ФК Рудар (Приједор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1712.03.2022 - 11:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Полет 1926 (Брод)2:1 (0:1)imgimg
1712.03.2022 - 11:40ФК Текстилац (Дервента)ФК Козара (Градишка)1:5 (0:3)imgimg
1712.03.2022 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:1 (1:0)imgimg
1712.03.2022 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)6:0 (2:0)imgimg
1712.03.2022 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Рудар (Приједор)3:0 (1:0)imgimg
1713.03.2022 - 11:15ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Шамац)7:0 (4:0)imgimg
1721.04.2022 - 16:45ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Жељезничар (Добој)4:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1819.03.2022 - 11:00ФК Рудар (Приједор)ФК Пролетер (Теслић)8:0 (3:0)imgimg
1819.03.2022 - 11:50ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Бања Лука)0:9 (0:2)imgimg
1819.03.2022 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)0:2 (0:0)imgimg
1819.03.2022 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац (Дервента)0:1 (0:0)imgimg
1819.03.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)2:1 (0:1)imgimg
1819.03.2022 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Алфа (Mодрича)1:7 (1:1)imgimg
1819.03.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Љубић (Прњавор)7:2 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1926.03.2022 - 11:45ФК Љубић (Прњавор)ФК Борац (Шамац)2:2 (1:1)imgimg
1926.03.2022 - 11:45ФК Текстилац (Дервента)ОФК Полет 1926 (Брод)6:0 (1:0)imgimg
1926.03.2022 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)2:1 (1:1)imgimg
1926.03.2022 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)6:0 (2:0)imgimg
1926.03.2022 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар (Добој)3:0 (1:0)imgimg
1927.03.2022 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:4 (0:3)imgimg
1919.04.2022 - 10:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Козара (Градишка)2:5 (0:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2002.04.2022 - 11:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:6 (0:2)imgimg
2002.04.2022 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)5:0 (2:0)imgimg
2002.04.2022 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Борац (Бања Лука)0:6 (0:5)imgimg
2002.04.2022 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Алфа (Mодрича)2:0 (0:0)imgimg
2002.04.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Љубић (Прњавор)5:2 (3:1)imgimg
2002.04.2022 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:2 (0:1)imgimg
2021.04.2022 - 14:00ФК Рудар (Приједор)ФК Текстилац (Дервента)0:2 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2109.04.2022 - 10:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)2:1 (1:0)imgimg
2109.04.2022 - 11:00ФК Борац (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)3:2 (3:1)imgimg
2109.04.2022 - 11:35ФК Љубић (Прњавор)СДФК Слога (Добој)1:10 (1:5)imgimg
2109.04.2022 - 11:45ФК Текстилац (Дервента)ФК Жељезничар (Добој)4:1 (1:0)imgimg
2109.04.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Козара (Градишка)1:4 (1:3)imgimg
2109.04.2022 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ОФК Полет 1926 (Брод)1:0 (0:0)imgimg
2109.04.2022 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)3:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
2216.04.2022 - 11:40ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Љубић (Прњавор)3:0 (1:0)imgimg
2216.04.2022 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)0:6 (0:5)imgimg
2216.04.2022 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Алфа (Mодрича)2:0 (2:0)imgimg
2216.04.2022 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Mинерал (Бања Врућица)0:1 (0:1)imgimg
2216.04.2022 - 12:45ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)4:1 (2:0)imgimg
2217.04.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Шамац)8:0 (6:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2323.04.2022 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)0:6 (0:2)imgimg
2323.04.2022 - 12:00ФК Борац (Шамац)СДФК Слога (Добој)0:11 (0:6)imgimg
2323.04.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ОФК Полет 1926 (Брод)0:1 (0:1)imgimg
2323.04.2022 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Жељезничар (Добој)1:1 (0:0)imgimg
2323.04.2022 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)4:0 (1:0)imgimg
2323.04.2022 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)15:0 (2:0)imgimg
2325.04.2022 - 17:45ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2430.04.2022 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Mинерал (Бања Врућица)2:6 (0:3)imgimg
2430.04.2022 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац (Дервента)1:3 (0:1)imgimg
2430.04.2022 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)1:2 (1:0)imgimg
2430.04.2022 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Алфа (Mодрича)5:0 (2:0)imgimg
2430.04.2022 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Љубић (Прњавор)1:2 (1:0)imgimg
2430.04.2022 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Шамац)2:1 (1:0)imgimg
2409.05.2022 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Козара (Градишка)1:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2507.05.2022 - 10:45ФК Борац (Шамац)ФК Рудар (Приједор)2:5 (1:3)imgimg
2507.05.2022 - 11:40ФК Текстилац (Дервента)ФК Борац (Бања Лука)0:2 (0:1)imgimg
2507.05.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ОФК Полет 1926 (Брод)10:0 (6:0)imgimg
2507.05.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Жељезничар (Добој)2:2 (2:2)imgimg
2507.05.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)2:4 (2:1)imgimg
2507.05.2022 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)2:2 (0:0)imgimg
2509.05.2022 - 12:45ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Пролетер (Теслић)5:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2614.05.2022 - 09:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)3:0 (3:0)imgimg
2614.05.2022 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)0:0*img
2614.05.2022 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Алфа (Mодрича)1:2 (1:1)imgimg
2614.05.2022 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Љубић (Прњавор)8:1 (3:1)imgimg
2614.05.2022 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)5:2 (3:0)imgimg
2614.05.2022 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Борац (Шамац)4:0 (3:0)imgimg
2614.05.2022 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)СДФК Слога (Добој)0:2 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2721.05.2022 - 11:00СДФК Слога (Добој)ФК Рудар (Приједор)4:0 (2:0)imgimg
2721.05.2022 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар (Добој)7:1 (5:0)imgimg
2721.05.2022 - 12:00ФК Борац (Шамац)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)0:15 (0:4)imgimg
2721.05.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)5:0 (4:0)imgimg
2721.05.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Пролетер (Теслић)2:5 (2:3)imgimg
2721.05.2022 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg
2721.05.2022 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Текстилац (Дервента)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2824.05.2022 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ОФК Полет 1926 (Брод)6:1 (3:0)imgimg
2824.05.2022 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Борац (Шамац)6:0 (6:0)imgimg
2824.05.2022 - 18:45ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:4 (1:3)imgimg
2825.05.2022 - 17:45ФК Пролетер (Теслић)ФК Mинерал (Бања Врућица)1:2 (0:1)imgimg
2825.05.2022 - 18:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)7:0 (4:0)imgimg
2826.05.2022 - 18:30ФК Жељезничар (Добој)СДФК Слога (Добој)0:8 (0:3)imgimg
2827.05.2022 - 12:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2922.05.2022 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Жељезничар (Добој)0:2 (0:0)imgimg
2928.05.2022 - 12:00СДФК Слога (Добој)ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)-:- (-:-)
2928.05.2022 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
2928.05.2022 - 12:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
2928.05.2022 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Текстилац (Дервента)-:- (-:-)
2931.05.2022 - 18:45ФК Козара (Градишка)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)-:- (-:-)
2931.05.2022 - 19:00ФК Алфа (Mодрича)ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
3004.06.2022 - 12:00ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Љубић (Прњавор)-:- (-:-)
3004.06.2022 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Mинерал (Бања Врућица)-:- (-:-)
3004.06.2022 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
3004.06.2022 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)
3004.06.2022 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)
3004.06.2022 - 12:00ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
3004.06.2022 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)