ОКЛ ФС РС - Група Југ "Херцеговина" (пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Југ "Херцеговина" (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
109.10.2018 - 12:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Сутјеска (Фоча)1:7 (1:4)imgimg
115.09.2018 - 11:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)0:7 (0:4)imgimg
115.09.2018 - 11:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Mладост (Гацко)2:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
211.11.2018 - 11:00ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)6:0 (5:0)imgimg
221.09.2018 - 17:00ФК Леотар (Требиње)ФК Сутјеска (Фоча)1:0 (1:0)imgimg
225.09.2018 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Херцеговац (Билећа)0:2 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
329.09.2018 - 10:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Леотар (Требиње)0:0 (0:0)imgimg
329.09.2018 - 11:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)1:0 (1:0)imgimg
329.09.2018 - 12:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)0:6 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
406.10.2018 - 10:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)3:0 (1:0)imgimg
411.10.2018 - 13:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Стакорина (Чајниче)9:0 (6:0)imgimg
411.10.2018 - 14:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Сутјеска (Фоча)1:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
508.11.2018 - 13:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Леотар (Требиње)0:5 (0:2)imgimg
514.10.2018 - 10:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)9:0 (4:0)imgimg
514.10.2018 - 14:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Херцеговац (Билећа)0:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
620.10.2018 - 11:00ФК Mладост (Гацко)ФК Херцеговац (Билећа)1:5 (1:4)imgimg
621.10.2018 - 11:00ФК Леотар (Требиње)ФК Вележ (Невесиње)3:0 (1:0)imgimg
631.10.2018 - 14:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Стакорина (Чајниче)3:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
728.10.2018 - 10:30ФК Херцеговац (Билећа)ФК Вележ (Невесиње)6:0 (4:0)imgimg
728.10.2018 - 12:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)0:7 (0:3)imgimg
730.10.2018 - 15:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Леотар (Требиње)1:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
803.11.2018 - 12:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Стакорина (Чајниче)4:3 (4:1)imgimg
803.11.2018 - 13:00ФК Mладост (Гацко)ФК Сутјеска (Фоча)1:1 (1:0)imgimg
804.11.2018 - 15:00ФК Леотар (Требиње)ФК Херцеговац (Билећа)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
913.04.2019 - 11:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Вележ (Невесиње)5:1 (0:0)imgimg
913.04.2019 - 11:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)0:9 (0:4)imgimg
914.04.2019 - 11:00ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)0:1 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1020.04.2019 - 12:00ФК Леотар (Требиње)ФК Стакорина (Чајниче)6:0 (4:0)imgimg
1021.04.2019 - 11:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)0:3 (0:0)imgimg
1022.04.2019 - 12:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Сутјеска (Фоча)3:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1127.04.2019 - 11:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Сутјеска (Фоча)1:7 (0:4)imgimg
1127.04.2019 - 11:15ФК Херцеговац (Билећа)ФК Mладост (Гацко)2:0 (0:0)imgimg
1129.04.2019 - 15:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)0:4 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1204.05.2019 - 12:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Херцеговац (Билећа)0:6 (0:3)imgimg
1207.05.2019 - 17:00ФК Леотар (Требиње)ФК Сутјеска (Фоча)0:0 (0:0)imgimg
1209.05.2019 - 12:00ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)5:0 (3:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1312.05.2019 - 11:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Леотар (Требиње)6:0 (6:0)imgimg
1315.05.2019 - 12:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)1:2 (0:1)imgimg
1316.05.2019 - 15:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)2:0 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1418.05.2019 - 11:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)0:3 (0:1)imgimg
1418.05.2019 - 12:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Сутјеска (Фоча)1:1 (0:1)imgimg
1418.05.2019 - 12:30ФК Херцеговац (Билећа)ФК Стакорина (Чајниче)5:0 (3:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1521.05.2019 - 15:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)6:0 (4:0)imgimg
1526.05.2019 - 12:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Херцеговац (Билећа)1:1 (1:0)imgimg
1528.05.2019 - 15:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Леотар (Требиње)0:5 (0:3)imgimg