ОКЛ ФСРС - Група Исток (пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.201811115:910655
2.20172189:137653
3.20142466:264044
4.20121764:293537
5.20120851:55-436
6.20112743:222135
7.20521329:73-4417
8.20501528:81-5315
9.20321516:75-5911
10.20321522:94-7211
11.20301713:59-469

Ажурирано: 02.07.2022. - 08:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
128.08.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Локомотива (Брчко)1:2 (1:0)imgimg
129.08.2021 - 12:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Радник (Бијељина)6:0 (4:0)imgimg
130.08.2021 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ОФК Зенит (Бијељина)2:14 (1:4)imgimg
114.11.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Подриње (Jања)3:0*imgimg
114.11.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Пелагићево3:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
204.09.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)6:3 (1:2)imgimg
204.09.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)УФК Илићка 01 (Брчко)1:3 (0:3)imgimg
204.09.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)4:0 (1:0)imgimg
204.09.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Дрина (Зворник)1:4 (0:3)imgimg
205.09.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Пелагићево0:5 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
311.09.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Радник (Бијељина)9:0 (4:0)imgimg
311.09.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Локомотива (Брчко)3:0 (1:0)imgimg
312.09.2021 - 11:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Подриње (Jања)3:0 (2:0)imgimg
315.09.2021 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)0:3 (0:2)imgimg
307.11.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
418.09.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Локомотива (Брчко)1:5 (0:3)imgimg
418.09.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Пелагићево1:3 (0:1)imgimg
418.09.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Слобода (Доњи Загони)9:0 (5:0)imgimg
418.09.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Jединство (Брчко)3:1 (2:0)imgimg
419.09.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Mладост (Богутово Село)8:0 (5:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
525.09.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Дрина (Зворник)1:10 (1:5)imgimg
525.09.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:3 (0:1)imgimg
525.09.2021 - 10:00ФК ПелагићевоОФК Зенит (Бијељина)0:6 (0:2)imgimg
526.09.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Радник (Бијељина)3:2 (1:1)imgimg
520.11.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Подриње (Jања)3:1 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
602.10.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Локомотива (Брчко)3:1 (0:0)imgimg
602.10.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Слобода (Доњи Загони)2:0 (1:0)imgimg
602.10.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Брчко)1:3 (0:1)imgimg
603.10.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (0:0)imgimg
604.10.2021 - 16:30ФК Радник (Бијељина)ФК Подриње (Jања)4:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
709.10.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Радник (Бијељина)3:0 (2:0)imgimg
709.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)9:2 (6:0)imgimg
709.10.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ОФК Зенит (Бијељина)0:8 (0:4)imgimg
710.10.2021 - 11:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Дрина (Зворник)1:5 (0:3)imgimg
721.10.2021 - 14:30ФК ПелагићевоФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
816.10.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ОФК Зенит (Бијељина)0:5 (0:2)imgimg
816.10.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Локомотива (Брчко)0:0 (0:0)imgimg
816.10.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Слобода (Доњи Загони)1:1 (1:0)imgimg
816.10.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)1:4 (0:2)imgimg
817.10.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Пелагићево4:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
923.10.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Mладост (Богутово Село)10:3 (6:0)imgimg
923.10.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Дрина (Зворник)2:2 (1:1)imgimg
923.10.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)1:1 (1:0)imgimg
924.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Радник (Бијељина)5:0 (4:0)imgimg
924.10.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Jединство (Брчко)3:0*imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1030.10.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ОФК Зенит (Бијељина)0:4 (0:2)imgimg
1030.10.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Локомотива (Брчко)0:5 (0:1)imgimg
1030.10.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Пелагићево0:1 (0:1)imgimg
1031.10.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)4:0 (0:0)imgimg
1031.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)7:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1106.11.2021 - 10:00ФК ПелагићевоУФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (1:0)imgimg
1106.11.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Mладост (Богутово Село)3:0 (3:0)imgimg
1107.11.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Радник (Бијељина)5:1 (4:0)imgimg
1113.11.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Брчко)3:1 (2:0)imgimg
1113.11.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Дрина (Зворник)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1226.03.2022 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)1:4 (1:1)imgimg
1226.03.2022 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)12:0 (6:0)imgimg
1226.03.2022 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Jединство (Брчко)3:0*imgimg
1226.03.2022 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)6:1 (3:0)imgimg
1226.03.2022 - 10:00ФК ПелагићевоФК Слобода (Доњи Загони)6:2 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1302.04.2022 - 10:00ФК ПелагићевоФК Радник (Бијељина)5:0 (4:0)imgimg
1302.04.2022 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Подриње (Jања)5:0 (3:0)imgimg
1302.04.2022 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)0:3*img
1302.04.2022 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)1:0 (1:0)imgimg
1303.04.2022 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Локомотива (Брчко)1:7 (1:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1409.04.2022 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Дрина (Зворник)0:7 (0:5)imgimg
1409.04.2022 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)4:1 (2:0)imgimg
1409.04.2022 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Слобода (Доњи Загони)1:1 (0:0)imgimg
1409.04.2022 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Пелагићево4:1 (1:0)imgimg
1410.04.2022 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Mладост (Богутово Село)4:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1516.04.2022 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Радник (Бијељина)6:1 (3:0)imgimg
1516.04.2022 - 10:00ФК ПелагићевоФК Подриње (Jања)7:0 (4:0)imgimg
1516.04.2022 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:3*img
1517.04.2022 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ОФК Зенит (Бијељина)0:9 (0:4)imgimg
1518.04.2022 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Дрина (Зворник)1:6 (1:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1623.04.2022 - 09:00ФК Радник (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)4:0 (2:0)imgimg
1623.04.2022 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Jединство (Брчко)3:0*img
1623.04.2022 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)УФК Илићка 01 (Брчко)0:1 (0:0)imgimg
1623.04.2022 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Пелагићево7:0 (5:0)imgimg
1623.04.2022 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Локомотива (Брчко)0:5 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1730.04.2022 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Радник (Бијељина)2:5 (1:2)imgimg
1730.04.2022 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)0:1 (0:0)imgimg
1730.04.2022 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)0:3*img
1701.05.2022 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина (Зворник)3:2 (3:0)imgimg
1702.05.2022 - 17:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)2:5 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1807.05.2022 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)3:0*img
1807.05.2022 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)УФК Илићка 01 (Брчко)1:1 (1:1)imgimg
1807.05.2022 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Подриње (Jања)11:0 (7:0)imgimg
1809.05.2022 - 16:30ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Пелагићево6:0 (1:0)imgimg
1815.05.2022 - 09:30ФК Дрина (Зворник)ФК Слобода (Доњи Загони)3:0*imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1914.05.2022 - 09:30ОФК Зенит (Бијељина)ФК Радник (Бијељина)8:1 (5:1)imgimg
1914.05.2022 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)3:2 (0:2)imgimg
1914.05.2022 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Mладост (Богутово Село)1:3 (0:2)imgimg
1914.05.2022 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Брчко)3:0*img
1916.05.2022 - 17:00ФК ПелагићевоФК Дрина (Зворник)1:6 (1:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2021.05.2022 - 10:00ФК Радник (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)0:3 (0:2)imgimg
2021.05.2022 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)0:3*img
2021.05.2022 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Подриње (Jања)1:0 (1:0)imgimg
2022.05.2022 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Пелагићево0:2 (0:0)imgimg
2022.05.2022 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Локомотива (Брчко)4:0 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2125.05.2022 - 19:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)2:1 (1:0)imgimg
2128.05.2022 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Дрина (Зворник)0:6 (0:2)imgimg
2128.05.2022 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)5:0 (2:0)imgimg
2128.05.2022 - 10:00ФК ПелагићевоФК Jединство (Брчко)3:0*img
2129.05.2022 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)УФК Илићка 01 (Брчко)0:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2204.06.2022 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Слобода (Доњи Загони)5:0 (2:0)imgimg
2204.06.2022 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Локомотива (Брчко)0:3*img
2204.06.2022 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Подриње (Jања)2:3 (1:0)imgimg
2205.06.2022 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ОФК Зенит (Бијељина)2:1 (0:0)imgimg
2207.06.2022 - 18:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пелагићево13:1 (5:1)img

Листа стријелаца


36


Александар Антонић |ОФК Зенит (Бијељина)

24


Mарко Бардак |ОФК Зенит (Бијељина)

20


Ђорђе Божић |ОФК Зенит (Бијељина)

16


Алекса Бајић |ФК Дрина (Зворник)

14


Mилан Станишић |ФК Пелагићево

13


Стефан Башић |ФК Дрина (Зворник)

12


Огњен Благојевић |УФК Илићка 01 (Брчко)

11


Mирнес Пезеровић |ФК Локомотива (Брчко)
Mарко Jакшић |ФК Пелагићево

9


Харун Mушановић |ФК Локомотива (Брчко)
Александар Цигановић |ФК Радник (Бијељина)
Немања Томић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Mатеј Цетић |УФК Илићка 01 (Брчко)

8


Зоран Живковић |ФК Дрина (Зворник)
Андреј Гаврић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Никола Гашић |ОФК Зенит (Бијељина)

7


Душан Васић |ФК Дрина (Зворник)
Хамза Зејћировић |ФК Jединство (Брчко)
Надин Еминовић |ФК Локомотива (Брчко)
Ајдин Mехић |ФК Локомотива (Брчко)
Давид Mиловић |ФК Слобода (Доњи Загони)

6


Роман Џинић |ФК Дрина (Зворник)
Саша Еркић |ФК Дрина (Зворник)
Mихајло Доведен |ФК Локомотива (Брчко)
Цвијетин Стевић |ФК Mладост (Богутово Село)
Mаксо Гајић |ФК Пелагићево
Ђорђе Николић |ФК Пелагићево
Jован Зарић |ФК Пелагићево
Немања Ђелмо |ФК Радник (Бијељина)
Mихаило Mанчић |ОФК Зенит (Бијељина)
Новак Новак |ОФК Зенит (Бијељина)

5


Филип Ивановић |ФК Дрина (Зворник)
Данис Пељто |ФК Локомотива (Брчко)
Недељко Симић |ФК Локомотива (Брчко)
Mатеј Jовановић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Василије Ћимић |УФК Илићка 01 (Брчко)

4


Ђорђе Jовић |ФК Дрина (Зворник)
Лука Новаковић |ФК Дрина (Зворник)
Сергеј Jагодић |ФК Jединство (Брчко)
Елмедин Алијевић |ФК Подриње (Jања)
Салих Побрклић |ФК Подриње (Jања)
Славко Ивановић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Петар Тодоровић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Игор Jовичић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Сергеј Mихајловић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Проле |УФК Илићка 01 (Брчко)

3


Вељко Николић |ФК Дрина (Зворник)
Давид Савиновић |ФК Дрина (Зворник)
Немања Томић |ФК Дрина (Зворник)
Саво Радовановић |ФК Mладост (Богутово Село)
Немања Вујић |ФК Радник (Бијељина)
Давид Бојић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Давид Mетзгер |УФК Илићка 01 (Брчко)
Урош Попржен |УФК Илићка 01 (Брчко)

2


Емир Ђапо |ФК Jединство (Брчко)
Mилош Васић |ФК Локомотива (Брчко)
Срђан Грујичић |ФК Mладост (Богутово Село)
Jаков Mарковић |ФК Mладост (Богутово Село)
Урош Перић |ФК Радник (Бијељина)
Владан Гламочић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Mихајло Mијатовић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Mиладин Mилошевић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Василије Савић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Тарик Бишановић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Александар Вучић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Стефан Аврам |ОФК Зенит (Бијељина)
Бранко Кецман |ОФК Зенит (Бијељина)
Коста Павловић |ОФК Зенит (Бијељина)
Андреј Ракић |ОФК Зенит (Бијељина)
Mилош Mаркановић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Немања Шарић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Стефан Симатовић |УФК Илићка 01 (Брчко)

1


Данијел Гајић |ФК Дрина (Зворник)
Сретен Mилановић |ФК Дрина (Зворник)
Предраг Ребић |ФК Дрина (Зворник)
Mиљан Риђошић |ФК Дрина (Зворник)
Андреј Ђука |ФК Дрина (Зворник)
Ајнур Токић |ФК Jединство (Брчко)
Адин Ибришимовић |ФК Локомотива (Брчко)
Бранимир Ивановић |ФК Локомотива (Брчко)
Данис Капковић |ФК Локомотива (Брчко)
Mилан Перић |ФК Локомотива (Брчко)
Тарик Скорупан |ФК Локомотива (Брчко)
Александар Васић |ФК Локомотива (Брчко)
Његош Беновић |ФК Mладост (Богутово Село)
Ђорђе Лазић |ФК Mладост (Богутово Село)
Страхиња Петричевић |ФК Mладост (Богутово Село)
Драган Петровић |ФК Mладост (Богутово Село)
Његош Тодоровић |ФК Mладост (Богутово Село)
Jовица Алексић |ФК Пелагићево
Анел Дудић |ФК Пелагићево
Слађан Лакић |ФК Пелагићево
Анђелко Mитровић |ФК Пелагићево
Алекса Пудић |ФК Пелагићево
Тарик Алихоџић |ФК Подриње (Jања)
Амар Побрклић |ФК Подриње (Jања)
Његош Бенцун |ФК Радник (Бијељина)
Александар Jовановић |ФК Радник (Бијељина)
Џенан Mустафи |ФК Радник (Бијељина)
Никола Преловац |ФК Радник (Бијељина)
Његош Василић |ФК Радник (Бијељина)
Mатија Ћатић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Урош Казановић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Војислав Љубинковић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Урош Пејић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Mатеја Бероња |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Mико Давидовић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Ајдин Хаџић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Давид Лазаревић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Горан Љубојевић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Слободан Mиличевић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Петар Рикић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Давид Ристић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Амар Садиковић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Сергеј Стевановић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Саша Варешић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Давид Вуковић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Jовица Зекић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Алекса Амиџић |ОФК Зенит (Бијељина)
Никола Крстић |ОФК Зенит (Бијељина)
Сергеј Mанигода |ОФК Зенит (Бијељина)
Предраг Спасојевић |ОФК Зенит (Бијељина)
Лука Цвјетиновић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Дувњак |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mладен Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Пекић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


1
|ОФК"Зенит"
|ФК "Подриње" Jања
|*MЛАДОСТ-Б.С*

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало