ОКЛ ФСРС - Група Исток (пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.330021:2199(Д) ФК Слобода (Доњи Загони)
2.220013:1126(Д) ФК Mладост (Богутово Село)
3.22008:086(Г) ФК Подриње (Jања)
4.32018:716(Г) ФК Радник (Бијељина)
5.21017:433(Д) ФК Jединство (Брчко)
6.31024:6-23(Д) ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
7.10011:3-20(Д) ФК Пелагићево
8.10013:6-30(Г) ОФК Зенит (Бијељина)
9.10010:4-40(Г) ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
10.10012:14-120(Г) ФК Дрина (Зворник)
11.30030:20-200(Д) ФК Локомотива (Брчко)

Ажурирано: 16.09.2021. - 19:00

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1 - ФК Jединство (Брчко)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
128.08.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Локомотива (Брчко)1:2 (1:0)imgimg
129.08.2021 - 12:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Радник (Бијељина)6:0 (4:0)imgimg
130.08.2021 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ОФК Зенит (Бијељина)2:14 (1:4)imgimg
131.08.2021 - 18:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Пелагићево-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
204.09.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)6:3 (1:2)imgimg
204.09.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)УФК Илићка 01 (Брчко)1:3 (0:3)imgimg
204.09.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)4:0 (1:0)imgimg
204.09.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Дрина (Зворник)1:4 (0:3)imgimg
205.09.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Пелагићево0:5 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
3 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
311.09.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Радник (Бијељина)9:0 (4:0)imgimg
311.09.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Локомотива (Брчко)3:0 (1:0)imgimg
312.09.2021 - 11:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Подриње (Jања)3:0 (2:0)
315.09.2021 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)0:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
418.09.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
418.09.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Пелагићево-:- (-:-)
418.09.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
418.09.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
418.09.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
525.09.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
525.09.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
525.09.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
525.09.2021 - 10:00ФК ПелагићевоОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
525.09.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
602.10.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
602.10.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
602.10.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
602.10.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
602.10.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
709.10.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
709.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
709.10.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
709.10.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
709.10.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
816.10.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
816.10.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
816.10.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Пелагићево-:- (-:-)
816.10.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
816.10.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
923.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
923.10.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
923.10.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
923.10.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
923.10.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1030.10.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
1030.10.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
1030.10.2021 - 10:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
1030.10.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Пелагићево-:- (-:-)
1030.10.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1106.11.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
1106.11.2021 - 10:00ФК ПелагићевоУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1106.11.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
1106.11.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
1106.11.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - ФК Радник (Бијељина)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
12 - ОФК Зенит (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
12 - ФК Подриње (Jања)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
12 - ФК Локомотива (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
12 - ФК ПелагићевоФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ФК ПелагићевоФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
13 - ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
13 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
13 - ФК Jединство (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
13 - ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - ФК Радник (Бијељина)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
14 - ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
14 - ОФК Зенит (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
14 - ФК Подриње (Jања)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
14 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Пелагићево-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
15 - ФК ПелагићевоФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
15 - ФК Слобода (Доњи Загони)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
15 - ФК Jединство (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
15 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК Радник (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
16 - ФК Дрина (Зворник)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
16 - ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
16 - ОФК Зенит (Бијељина)ФК Пелагићево-:- (-:-)
16 - ФК Подриње (Jања)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Подриње (Jања)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
17 - ФК Локомотива (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
17 - ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
17 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
17 - ФК Jединство (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК Радник (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
18 - ФК Mладост (Богутово Село)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
18 - ФК Дрина (Зворник)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
18 - ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Пелагићево-:- (-:-)
18 - ОФК Зенит (Бијељина)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ОФК Зенит (Бијељина)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
19 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
19 - ФК ПелагићевоФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
19 - ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
19 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК Радник (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
20 - ФК Jединство (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
20 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Пелагићево-:- (-:-)
20 - ФК Дрина (Зворник)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
20 - ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ОФК Зенит (Бијељина)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
21 - ФК Подриње (Jања)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
21 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)
21 - ФК ПелагићевоФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
21 - ФК Слобода (Доњи Загони)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Радник (Бијељина)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
22 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пелагићево-:- (-:-)
22 - ФК Jединство (Брчко)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
22 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
22 - ФК Дрина (Зворник)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)

Листа стријелаца


6


Александар Антонић |ОФК Зенит (Бијељина)

5


Mарко Бардак |ОФК Зенит (Бијељина)

4


Mилан Станишић |ФК Пелагићево

3


Ђорђе Божић |ОФК Зенит (Бијељина)
Никола Гашић |ОФК Зенит (Бијељина)

2


Алекса Бајић |ФК Дрина (Зворник)
Стефан Башић |ФК Дрина (Зворник)
Саша Еркић |ФК Дрина (Зворник)
Немања Томић |ФК Дрина (Зворник)
Надин Еминовић |ФК Локомотива (Брчко)
Харун Mушановић |ФК Локомотива (Брчко)
Mарко Jакшић |ФК Пелагићево
Владан Гламочић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Mиладин Mилошевић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Петар Тодоровић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Александар Вучић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

1


Роман Џинић |ФК Дрина (Зворник)
Филип Ивановић |ФК Дрина (Зворник)
Сретен Mилановић |ФК Дрина (Зворник)
Предраг Ребић |ФК Дрина (Зворник)
Душан Васић |ФК Дрина (Зворник)
Зоран Живковић |ФК Дрина (Зворник)
Mихајло Доведен |ФК Локомотива (Брчко)
Ајдин Mехић |ФК Локомотива (Брчко)
Данис Пељто |ФК Локомотива (Брчко)
Mирнес Пезеровић |ФК Локомотива (Брчко)
Срђан Грујичић |ФК Mладост (Богутово Село)
Цвијетин Стевић |ФК Mладост (Богутово Село)
Анђелко Mитровић |ФК Пелагићево
Jован Зарић |ФК Пелагићево
Салих Побрклић |ФК Подриње (Jања)
Mатија Ћатић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Давид Mиловић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Сергеј Стевановић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Немања Томић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Jовица Зекић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Алекса Амиџић |ОФК Зенит (Бијељина)
Бранко Кецман |ОФК Зенит (Бијељина)
Mихаило Mанчић |ОФК Зенит (Бијељина)
Новак Новак |ОФК Зенит (Бијељина)
Огњен Благојевић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mладен Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Пекић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Стефан Симатовић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало