ОКЛ ФСРС - Група Исток (пионири)

Омладинска квалитетна лига ФС РС, Група Исток (пионири) - преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.1291246:103628(Д) УФК Илићка 01 (Брчко)
2.1274155:163925(Г) ФК Слобода (Доњи Загони)
3.1281332:191325(Г) ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
4.1272320:17323(Г) ФК Рудар 1925 (Угљевик)
5.1261525:27-219(Д) ОФК Зенит (Бијељина)
6.1253429:191018(Д) ФК Пелагићево
7.1253434:32218(Г) ФК Локомотива (Брчко)
8.1235425:22314(Д) ФК Дрина (Зворник)
9.1242622:24-214(Д) ФК Борац (Шамац)
10.1221913:36-237(Г) ФК Jединство (Брчко)
11.1221912:54-427(Г) ФК Подриње (Jања)
12.1212911:48-375(Д) ФК Радник (Бијељина)

Ажурирано: 15.04.2021. - 02:59

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
129.08.2020 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Рудар 1925 (Угљевик)5:3 (2:2)imgimg
129.08.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:7 (0:4)imgimg
129.08.2020 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Локомотива (Брчко)3:0 (2:0)imgimg
129.08.2020 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Слобода (Доњи Загони)4:2 (1:1)imgimg
129.08.2020 - 10:00ФК ПелагићевоФК Дрина (Зворник)1:11 (0:6)imgimg
129.08.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Борац (Шамац)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
205.09.2020 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Борац (Шамац)0:4 (0:1)imgimg
205.09.2020 - 10:00ФК Дрина (Зворник)УФК Илићка 01 (Брчко)6:0 (2:0)imgimg
205.09.2020 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Радник (Бијељина)5:1 (2:0)imgimg
205.09.2020 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ОФК Зенит (Бијељина)5:1 (3:0)imgimg
205.09.2020 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Jединство (Брчко)5:1 (3:1)imgimg
206.09.2020 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Пелагићево6:1 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
312.09.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:2 (1:2)imgimg
312.09.2020 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Подриње (Jања)3:1 (1:0)imgimg
312.09.2020 - 10:00ФК ПелагићевоФК Локомотива (Брчко)0:4 (0:3)imgimg
312.09.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)3:0 (1:0)imgimg
312.09.2020 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Дрина (Зворник)2:2 (1:1)imgimg
313.09.2020 - 09:00ФК Радник (Бијељина)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:6 (0:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
419.09.2020 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Дрина (Зворник)3:2 (1:1)imgimg
419.09.2020 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)1:2 (1:0)imgimg
419.09.2020 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Пелагићево1:0 (0:0)imgimg
419.09.2020 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Радник (Бијељина)5:1 (4:0)imgimg
419.09.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)0:1 (0:0)imgimg
420.09.2020 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Борац (Шамац)5:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
526.09.2020 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:2 (1:2)imgimg
526.09.2020 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)0:2 (0:0)imgimg
526.09.2020 - 10:00ФК ПелагићевоФК Подриње (Jања)0:4 (0:0)imgimg
526.09.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)2:3 (1:1)imgimg
526.09.2020 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Локомотива (Брчко)5:4 (2:1)imgimg
526.09.2020 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Слобода (Доњи Загони)4:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
603.10.2020 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Слобода (Доњи Загони)2:2 (0:1)imgimg
603.10.2020 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Дрина (Зворник)3:3 (2:2)imgimg
603.10.2020 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Борац (Шамац)6:1 (2:1)imgimg
603.10.2020 - 10:00ФК Подриње (Jања)УФК Илићка 01 (Брчко)0:1 (0:0)imgimg
603.10.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Пелагићево0:3 (0:0)imgimg
603.10.2020 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Радник (Бијељина)2:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
710.10.2020 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Рудар 1925 (Угљевик)0:1 (0:0)imgimg
710.10.2020 - 10:00ФК ПелагићевоОФК Зенит (Бијељина)1:1 (0:1)imgimg
710.10.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Брчко)6:0 (3:0)imgimg
710.10.2020 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Подриње (Jања)1:1 (1:0)imgimg
710.10.2020 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)2:1 (1:0)imgimg
711.10.2020 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Локомотива (Брчко)2:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
817.10.2020 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Локомотива (Брчко)2:0 (0:0)imgimg
817.10.2020 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Слобода (Доњи Загони)1:1 (1:0)imgimg
817.10.2020 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Дрина (Зворник)3:3 (0:1)imgimg
817.10.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Борац (Шамац)3:5 (0:4)imgimg
817.10.2020 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (0:1)imgimg
817.10.2020 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Пелагићево1:2 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
924.10.2020 - 10:00ФК ПелагићевоФК Рудар 1925 (Угљевик)1:3 (1:1)imgimg
924.10.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Радник (Бијељина)4:1 (1:0)imgimg
924.10.2020 - 10:00ФК Борац (Шамац)ОФК Зенит (Бијељина)3:1 (1:1)imgimg
928.10.2020 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Jединство (Брчко)6:0 (3:0)imgimg
928.10.2020 - 15:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)1:5 (1:1)imgimg
921.11.2020 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Подриње (Jања)1:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1031.10.2020 - 09:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)1:2 (0:0)imgimg
1031.10.2020 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Локомотива (Брчко)0:1 (0:0)imgimg
1031.10.2020 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)3:3 (2:1)imgimg
1031.10.2020 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Дрина (Зворник)1:1 (1:1)imgimg
1031.10.2020 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Борац (Шамац)3:2 (2:0)imgimg
1031.10.2020 - 10:00ФК ПелагићевоУФК Илићка 01 (Брчко)2:3 (1:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1107.11.2020 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)4:2 (1:2)imgimg
1107.11.2020 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Пелагићево9:1 (5:1)imgimg
1107.11.2020 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Радник (Бијељина)4:1 (1:1)imgimg
1107.11.2020 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Брчко)1:1 (0:1)imgimg
1107.11.2020 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Подриње (Jања)0:1 (0:0)imgimg
1108.11.2020 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ОФК Зенит (Бијељина)1:2 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1220.03.2021 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Подриње (Jања)4:3 (2:1)imgimg
1220.03.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Jединство (Брчко)9:0 (4:0)imgimg
1220.03.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Пелагићево11:0 (6:0)imgimg
1220.03.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)УФК Илићка 01 (Брчко)1:5 (1:1)imgimg
1221.03.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)2:0 (1:0)imgimg
1221.03.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Радник (Бијељина)1:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1327.03.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
1327.03.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
1327.03.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
1327.03.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
1327.03.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
1327.03.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1403.04.2021 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
1403.04.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
1403.04.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
1403.04.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Пелагићево-:- (-:-)
1403.04.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1403.04.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1510.04.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
1510.04.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
1510.04.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
1510.04.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
1510.04.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
1510.04.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1617.04.2021 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
1617.04.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
1617.04.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Пелагићево-:- (-:-)
1617.04.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1617.04.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
1617.04.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1724.04.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
1724.04.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
1724.04.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
1724.04.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
1724.04.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
1724.04.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1801.05.2021 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
1801.05.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Пелагићево-:- (-:-)
1801.05.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1801.05.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
1801.05.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
1801.05.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1908.05.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
1908.05.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
1908.05.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
1908.05.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
1908.05.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
1908.05.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2015.05.2021 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Пелагићево-:- (-:-)
2015.05.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
2015.05.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
2015.05.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
2015.05.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
2015.05.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2122.05.2021 - 10:00ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
2122.05.2021 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)
2122.05.2021 - 10:00ФК Слобода (Доњи Загони)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)
2122.05.2021 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ОФК Зенит (Бијељина)-:- (-:-)
2122.05.2021 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Радник (Бијељина)-:- (-:-)
2122.05.2021 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пелагићево-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2229.05.2021 - 10:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
2229.05.2021 - 10:00ФК ПелагићевоФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
2229.05.2021 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)
2229.05.2021 - 10:00ОФК Зенит (Бијељина)ФК Слобода (Доњи Загони)-:- (-:-)
2229.05.2021 - 10:00ФК Jединство (Брчко)ФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)
2229.05.2021 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)

Листа стријелаца


15


Mладен Ристић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

14


Огњен Mарковић |ФК Дрина (Зворник)

12


Андреј Вуковић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

11


Огњен Mирковић |ФК Дрина (Зворник)

10


Немања Каурин |ФК Борац (Шамац)
Mитар Стојановић |ФК Подриње (Jања)
Божидар Jовић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)

9


Никола Филиповић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

8


Салих Побрклић |ФК Подриње (Jања)

7


Давид Брадашевић |ФК Борац (Шамац)
Зоран Живковић |ФК Дрина (Зворник)
Огњен Кленпић |ФК Локомотива (Брчко)
Саша Mаријанац |УФК Илићка 01 (Брчко)

6


Бојан Пупчевић |ФК Борац (Шамац)
Емир Mалкоч |ФК Локомотива (Брчко)

5


Ђорђе Зекић |ФК Дрина (Зворник)
Харис Гутић |ФК Подриње (Jања)
Mико Давидовић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Саша Спасојевић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Лука Цвјетиновић |ОФК Зенит (Бијељина)
Mихаило Добријевић |УФК Илићка 01 (Брчко)

4


Никола Савић |ФК Дрина (Зворник)
Mилош Борић |ФК Jединство (Брчко)
Звездан Mарјановић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Лука Jовановић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Ђорђе Ђукић |УФК Илићка 01 (Брчко)

3


Стефан Богдановић |ФК Борац (Шамац)
Дејан Лукић |ФК Борац (Шамац)
Вељко Нишић |ФК Борац (Шамац)
Данијел Гајић |ФК Дрина (Зворник)
Филип Ивановић |ФК Дрина (Зворник)
Mаксо Гајић |ФК Пелагићево
Алекса Пудић |ФК Пелагићево
Богољуб Крајишник |ФК Радник (Бијељина)
Mиљан Пантић |ФК Радник (Бијељина)
Рајко Радовановић |ФК Радник (Бијељина)
Mиладин Филиповић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Саша Jовић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Александар Антонић |ОФК Зенит (Бијељина)
Ђорђе Божић |ОФК Зенит (Бијељина)
Давид Mетзгер |УФК Илићка 01 (Брчко)
Никола Пекић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Урош Попржен |УФК Илићка 01 (Брчко)

2


Алекса Бајић |ФК Дрина (Зворник)
Стефан Башић |ФК Дрина (Зворник)
Саша Еркић |ФК Дрина (Зворник)
Дејан Софреновић |ФК Jединство (Брчко)
Игор Mичић |ФК Локомотива (Брчко)
Слађан Лакић |ФК Пелагићево
Селмир Карјашевић |ФК Подриње (Jања)
Никола Драгичевић |ФК Радник (Бијељина)
Немања Цвијић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Mишо Гајић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Mилан Радовановић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Mарко Бошњак |ФК Слобода (Доњи Загони)
Филип Пајкић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Mихајло Вуковић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Давид Вуковић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Десимир Mагазин |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Никола Гашић |ОФК Зенит (Бијељина)
Mихаило Mанчић |ОФК Зенит (Бијељина)
Предраг Спасојевић |ОФК Зенит (Бијељина)

1


Ђорђе Поповић |ФК Борац (Шамац)
Жељко Стајић |ФК Борац (Шамац)
Роман Џинић |ФК Дрина (Зворник)
Mилош Тодоровић |ФК Дрина (Зворник)
Ивано Jагатић |ФК Jединство (Брчко)
Сергеј Jагодић |ФК Jединство (Брчко)
Али Jукан |ФК Jединство (Брчко)
Mухамед Рамовић |ФК Jединство (Брчко)
Есмин Ђапо |ФК Jединство (Брчко)
Недељко Гарић |ФК Локомотива (Брчко)
Данис Капковић |ФК Локомотива (Брчко)
Давид Ковач |ФК Локомотива (Брчко)
Жељко Mитрић |ФК Локомотива (Брчко)
Харун Mушановић |ФК Локомотива (Брчко)
Данис Пељто |ФК Локомотива (Брчко)
Mирнес Пезеровић |ФК Локомотива (Брчко)
Немања Шарић |ФК Локомотива (Брчко)
Кристијан Босић |ФК Пелагићево
Радул Радуловић |ФК Пелагићево
Саво Симеуновић |ФК Пелагићево
Mилан Станишић |ФК Пелагићево
Елмедин Алијевић |ФК Подриње (Jања)
Анес Ћелахметовић |ФК Подриње (Jања)
Армин Каријашевић |ФК Подриње (Jања)
Омер Mерић |ФК Подриње (Jања)
Ајдин Хаџић |ФК Радник (Бијељина)
ВЛадимир Mилетић |ФК Радник (Бијељина)
Mилко Филиповић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Mилан Симић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Славко Ивановић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Mихајло Mијатовић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Давид Mиловић |ФК Слобода (Доњи Загони)
Давор Jањичић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Драган Jефимић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Александар Симеуновић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Сергеј Стевановић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Никола Крстић |ОФК Зенит (Бијељина)
Александар Mилановић |ОФК Зенит (Бијељина)
Василије Ћимић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Лука Цвјетиновић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Борис Драгиц |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Mаксимовић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Сергеј Тривуновић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Андреј Ђурђић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


1
|Борац Шамац
|ФК "Подриње" Jања
|Борац Шамац

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало