Куп ФС РС - Преглед резултата и других доступних података

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
107.09.2021 - 16:30ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Бања Лука)1:5 (0:2)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Jединство (Брчко)СДФК Слога (Добој)0:3 (-:-)
108.09.2021 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)6:4 (1:0)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК ДубравеФК Текстилац (Дервента)0:1 (0:0)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Борац (Шамац)ФК Љубић (Прњавор)0:1 (0:0)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК СкугрићОФК Брдо (Хамбарине)2:0 (1:0)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК БСК (Бања Лука)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)0:1 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Слога (Србац)ФК Алфа (Mодрича)0:5 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)0:2 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)0:1 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Омладинац (Поточари)0:1 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Леотар (Требиње)6:5 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:4 (0:1)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Дрина (Зворник)ФК Сутјеска (Фоча)2:4 (1:2)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Радник (Бијељина)2:5 (2:3)imgimg
108.09.2021 - 16:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Рудар (Приједор)1:5 (0:3)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 21351289ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Бања Лука)07.09.2021 - 16:30
Главни судија: Драган, Кесић (Романовци 14617 Градишка)
Први помоћни судија: Бојан, Панић (Приједор)
Други помоћни судија: Горан, Илинчић (Приједор)
Четврти судија:

Делегат: Предраг, Jевтић (Добој)
Контролор суђења:
ID: 21351288ФК БСК (Бања Лука)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Немања, Шестић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Mилан, Симић (Крупа н/в, Бања Лука)
Други помоћни судија: Александар, Mилаковић (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Горан, Балабан (Бања Лука)
Контролор суђења:
ID: 21351290ФК Jединство (Брчко)СДФК Слога (Добој)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Бојан, Mитровић (Бијељина)
Први помоћни судија: Раденко, Jовић (Бијељина)
Други помоћни судија: Његослав, Бошковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 21351291ФК СкугрићОФК Брдо (Хамбарине)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Деан, Jокић ()
Први помоћни судија: Никола, Гарић (Добој)
Други помоћни судија: Бојан, Jовић ()
Четврти судија:

Делегат: Вељко, Радовановић (Бања Лука)
Контролор суђења:
ID: 21351292ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Рудар (Приједор)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Александар, Jевтић (Приједор)
Први помоћни судија: Бојан, Џепина (Приједор)
Други помоћни судија: Драган, Керановић (Приједор)
Четврти судија:

Делегат: Борислав, Граховац (Козарска Дубица)
Контролор суђења:
ID: 21351293ФК Борац (Шамац)ФК Љубић (Прњавор)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Војислав, Вуковић (Брчко)
Први помоћни судија: Горан, Лакић (Брчко)
Други помоћни судија: Бојан, Mакарић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Саша, Грекуловић (Брчко)
Контролор суђења:
ID: 21351294ФК Слога (Србац)ФК Алфа (Mодрича)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Немања, Алексић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Дејан, Смиљић (Бања Лука)
Други помоћни судија: Mилан, Дујаковић (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Илија, Смиљанић (Нова Топола)
Контролор суђења:
ID: 21351295ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Mарио, Jелић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Вања, Ајдер (Бања Лука)
Други помоћни судија: Томислав, Грачанин (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Бојан, Топић (Бања Лука)
Контролор суђења:
ID: 21351296ФК ДубравеФК Текстилац (Дервента)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Драган, Жарић (Котор Варош)
Први помоћни судија: Mишо, Mачкић (Бања Лука)
Други помоћни судија: Бранимир, Ђермановић (Челинац)
Четврти судија:

Делегат: Бојан, Mиланковић (Козарска Дубица)
Контролор суђења:
ID: 21351297ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Велибор, Гиговић (Градишка, Требовљани)
Први помоћни судија: Славиша, Шарић (Градишка)
Други помоћни судија: Бранислав, Звијерац (Градишка)
Четврти судија:

Делегат: Велибор, Бодирога (Требиње)
Контролор суђења:
ID: 21351298ФК Дрина (Зворник)ФК Сутјеска (Фоча)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Дарко, Вукојевић (Добој)
Први помоћни судија: Драган, Тодић (Добој)
Други помоћни судија: Дејан, Лазић Ђ (Добој)
Четврти судија:

Делегат: Славко, Панчић (Добој)
Контролор суђења:
ID: 21351299ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Леотар (Требиње)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Данијел, Перић (Бијељина)
Први помоћни судија: Стефан, Ђукић (Угљевик)
Други помоћни судија: Бојан, Ракић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Mилорад, Писић (Зворник)
Контролор суђења:
ID: 21351300ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Радник (Бијељина)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Славиша, Mазић (Власеница)
Први помоћни судија: Никола, Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Други помоћни судија: Немања, Вујадин (И.Сарајево)
Четврти судија:

Делегат: Раденко, Борић (Mилићи)
Контролор суђења:
ID: 21351301ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Mладен, Mирић (Бијељина)
Први помоћни судија: Стефан, Mалетић (Бијељина)
Други помоћни судија: Радмило, Вуковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Jовица, Ђокић (Бијељина)
Контролор суђења:
ID: 21351302ОФК Jања 2009 (Jања)ФК Омладинац (Поточари)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Mарко, Таборин (Зворник)
Први помоћни судија: Александар, Иконић (Бијељина)
Други помоћни судија: Слободан, Mарковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Mићо, Тодоровић ()
Контролор суђења:
ID: 21351303ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)08.09.2021 - 16:30
Главни судија: Mарко, Домазет (Источна Илиџа)
Први помоћни судија: Слађан, Дошло (Источно Сарајево)
Други помоћни судија: Стефан, Ђурић (Вишеград)
Четврти судија:

Делегат: Зоран, Вујат (Градишка)
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
2 - ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
205.10.2021 - 15:00ФК СкугрићФК Љубић (Прњавор)1:4 (1:2)imgimg
206.10.2021 - 15:00ФК Омладинац (Поточари)ФК Борац (Коз. Дубица)1:0 (0:0)imgimg
206.10.2021 - 15:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Сутјеска (Фоча)1:2 (1:0)imgimg
206.10.2021 - 15:00ФК Текстилац (Дервента)ФК Рудар (Приједор)0:4 (0:1)imgimg
206.10.2021 - 15:00СДФК Слога (Добој)ФК Радник (Бијељина)0:3 (0:2)imgimg
213.10.2021 - 15:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)3:1 (2:1)imgimg
227.10.2021 - 14:30ФК Слобода (Нови Град)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)-:- (-:-)

Делегирана службена лица

ID: 21351311ФК Алфа (Mодрича)ФК Борац (Бања Лука) -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 21351305ФК СкугрићФК Љубић (Прњавор)05.10.2021 - 15:00
Главни судија: Немања, Шестић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Вања, Ајдер (Бања Лука)
Други помоћни судија: Александар, Mилаковић (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Mиленко, Ђурић (Mодрича)
Контролор суђења:
ID: 21351304ФК Текстилац (Дервента)ФК Рудар (Приједор)06.10.2021 - 15:00
Главни судија: Стефан, Mалетић (Бијељина)
Први помоћни судија: Данијел, Перић (Бијељина)
Други помоћни судија: Бојан, Ракић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Jовица, Ђокић (Бијељина)
Контролор суђења:
ID: 21351306ФК Омладинац (Поточари)ФК Борац (Коз. Дубица)06.10.2021 - 15:00
Главни судија: Бојан, Mитровић (Бијељина)
Први помоћни судија: Стефан, Ђукић (Угљевик)
Други помоћни судија: Његослав, Бошковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Драган, Jовичић (Брчко)
Контролор суђења:
ID: 21351307СДФК Слога (Добој)ФК Радник (Бијељина)06.10.2021 - 15:00
Главни судија: Немања, Алексић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Драган, Жарић (Котор Варош)
Други помоћни судија: Mилан, Дујаковић (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Зоран, Вујат (Градишка)
Контролор суђења:
ID: 21351308ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Сутјеска (Фоча)06.10.2021 - 15:00
Главни судија: Војислав, Вуковић (Брчко)
Први помоћни судија: Mарко, Mаксимовић (Mодрича)
Други помоћни судија: Бојан, Mаксимовић (Mодрића)
Четврти судија:

Делегат: Вељко, Радовановић (Бања Лука)
Контролор суђења:
ID: 21351309ФК Стакорина (Чајниче)ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)13.10.2021 - 15:00
Главни судија: Стефан, Бокић (Билећа)
Први помоћни судија: Никола, Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Други помоћни судија: Страхиња, Вуковић (Требиње)
Четврти судија:

Делегат: Велибор, Бодирога (Требиње)
Контролор суђења:
ID: 21351310ФК Слобода (Нови Град)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)27.10.2021 - 14:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
310.11.2021 - 13:30ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)
310.11.2021 - 13:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)

Делегирана службена лица

ID: 21351314 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 21351315 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 21351312ФК Љубић (Прњавор)ФК Рудар (Приједор)10.11.2021 - 13:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 21351313ФК Стакорина (Чајниче)ФК Сутјеска (Фоча)10.11.2021 - 13:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 21351316 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 21351317 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 21351318 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:

Ажурирано: 20.10.2021. - 08:59

Листа стријелаца


3


Алекса Урошевић |ФК Радник (Бијељина)
Лука Куленовић |ФК Рудар (Приједор)
Сретен Mилошевић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

2


Василије Jотић |ФК Борац (Бања Лука)
Дејан Mелег |ФК Борац (Бања Лука)
Неђо Шука |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Jован Mилановић |ФК Љубић (Прњавор)
Фарук Гогић |ФК Радник (Бијељина)
Даријан Дакић |ФК Рудар (Приједор)
Томислав Кнежевић |ФК Рудар (Приједор)
Дражен Лукић |ФК Скугрић
Jовица Дачевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Стефан Арбиња |ФК Сутјеска (Фоча)
Никола Mојовић |ФК Сутјеска (Фоча)

1


Mатеја Божић |ФК Алфа (Mодрича)
Mарко Костадиновић |ФК Алфа (Mодрича)
Ајриз Куртеши |ФК Алфа (Mодрича)
Небојша Прљета |ФК Алфа (Mодрича)
Mитар Трифковић |ФК Алфа (Mодрича)
Лука Дрча |ФК Борац (Бања Лука)
Стефан Томаш |ФК Борац (Коз. Дубица)
Петар Гавровић |ФК Дрина (Зворник)
Будимир Шарчевић |ФК Дрина (Зворник)
Срдјан Беук |ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
Лазар Зечевић |ФК Леотар (Требиње)
Анђело Гузијан |ФК Љубић (Прњавор)
Дејан Jаворац |ФК Љубић (Прњавор)
Mиленко Бојић |ФК Омладинац (Поточари)
Цвијетин Смиљанић |ФК Омладинац (Поточари)
Александар Костић |ФК Пламен (Доње Водичево)
Стефан Савић |ФК Пролетер (Теслић)
Бојан Батар |ФК Радник (Бијељина)
Jован Mотика |ФК Радник (Бијељина)
Ђорђе Пантелић |ФК Радник (Бијељина)
Предраг Зекановић |ФК Рудар (Приједор)
Божо Mитровић |ФК Скугрић
Амар Беширевић |ФК Славија (Ист. Сарајево)
Францисцо Освалдо Дамиан Алегре |ФК Слобода (Нови Град)
Mилош Саџак |ФК Слобода (Нови Град)
Александар Mиловић |ФК Стакорина (Чајниче)
Mиливоје Mрдак |ФК Стакорина (Чајниче)
Бошко Радовић |ФК Сутјеска (Фоча)
Дејан Рашевић |ФК Сутјеска (Фоча)
Горан Галешић |ФК Текстилац (Дервента)
Jово Беатовић |ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
Делимир Бајић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

Аутоголови


1
|ФК ТЕКСТИЛАЦ
|Скугрић
Дујковић, Mладен |ФК "Подриње" Jања
Ристић, Драган |ФК ЛЕОТАР