Куп ФС РС - Преглед резултата и других доступних података

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
113.09.2022 - 16:00Стакорина (Чајниче)Радник (Бијељина)2:1 (0:1)imgimg
114.09.2022 - 16:00Будућност (Пилица)Подриње (Jања)0:3 (-:-)
114.09.2022 - 16:00Текстилац (Дервента)Рудар (Приједор)4:3 (0:0)imgimg
114.09.2022 - 16:00Задругар (Доње Црњелово)Славија (Ист. Сарајево)0:1 (0:1)imgimg
114.09.2022 - 16:00Локомотива (Брчко)Сутјеска (Фоча)0:6 (0:1)imgimg
114.09.2022 - 16:00Љубић (Прњавор)Козара (Градишка)1:2 (0:1)imgimg
114.09.2022 - 16:00Омладинац (Брестовчина)Лакташи0:2 (0:1)imgimg
114.09.2022 - 16:00ФСА (Приједор)Крупа (Крупа на Врбасу)1:2 (0:1)imgimg
114.09.2022 - 16:00Гласинац 1936 (Соколац)Дрина (Зворник)0:3 (0:2)imgimg
114.09.2022 - 16:00Борац (Коз. Дубица)Омарска1:3 (0:3)imgimg
114.09.2022 - 16:00Семберија (Попови)Звијезда 09 (ЕС Станишићи)0:4 (0:3)imgimg
114.09.2022 - 16:00Пролетер (Теслић)Слобода (Нови Град)0:6 (0:4)imgimg
121.09.2022 - 15:00Борац (Шамац)Леотар (Требиње)1:4 (1:0)imgimg
121.09.2022 - 16:00Жељезничар СТ (Бања Лука)Слога (Добој)8:7 (0:0)imgimg
125.09.2022 - 15:30СкугрићБорац (Бања Лука)0:9 (0:2)imgimg
128.09.2022 - 15:30Прогрес (Кнежево)Алфа (Mодрича)1:0 (0:0)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 28054915Стакорина (Чајниче)Радник (Бијељина)13.09.2022 - 16:00
Главни судија: Стефан, Бокић (Билећа)
Први помоћни судија: Mарко, Домазет (Источна Илиџа)
Други помоћни судија: Слободан, Вукосав (Требиње)
Четврти судија:

Делегат: Mирко, Дувњак (Рогатица)
Контролор суђења:
ID: 28054902Пролетер (Теслић)Слобода (Нови Град)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Драган, Тодић (Добој)
Први помоћни судија: Никола, Гарић (Добој)
Други помоћни судија: Дејан, Лазић Ђ (Добој)
Четврти судија:

Делегат: Предраг, Jевтић (Добој)
Контролор суђења:
ID: 28054904Борац (Коз. Дубица)Омарска14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Немања, Шестић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Драган, Жарић (Котор Варош)
Други помоћни судија: Дејан, Стјепановић (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Ведран, Mоравац (Градишка)
Контролор суђења:
ID: 28054905ФСА (Приједор)Крупа (Крупа на Врбасу)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Дејан, Лазић (Mодрича)
Први помоћни судија: Дарко, Вукојевић (Добој)
Други помоћни судија: Бојан, Mаксимовић (Mодрића)
Четврти судија:

Делегат: Бојан, Mиланковић (Козарска Дубица)
Контролор суђења:
ID: 28054907Омладинац (Брестовчина)Лакташи14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Немања, Петровић (Приједор)
Први помоћни судија: Велибор, Гиговић (Градишка, Требовљани)
Други помоћни судија: Вељко, Mакитан (Градишка)
Четврти судија:

Делегат: Александар, Mарјанац (-)
Контролор суђења:
ID: 28054908Текстилац (Дервента)Рудар (Приједор)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Стефан, Mалетић (Бијељина)
Први помоћни судија: Војислав, Вуковић (Брчко)
Други помоћни судија: Бојан, Ракић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Славко, Панчић (Добој)
Контролор суђења:
ID: 28054910Љубић (Прњавор)Козара (Градишка)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Немања, Алексић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Вања, Ајдер (Бања Лука)
Други помоћни судија: Томислав, Грачанин (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Владимир, Дабић (Србац)
Контролор суђења:
ID: 28054911Гласинац 1936 (Соколац)Дрина (Зворник)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Никола, Тешановић (Источно Ново Сарајево)
Први помоћни судија: Слађан, Дошло (Источно Сарајево)
Други помоћни судија: Страхиња, Трифковић (Пале)
Четврти судија:

Делегат: Недељко, Лубура (Источно Сарајево)
Контролор суђења:
ID: 28054912Локомотива (Брчко)Сутјеска (Фоча)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Бојан, Mитровић (Бијељина)
Први помоћни судија: Раденко, Jовић (Бијељина)
Други помоћни судија: Слободан, Mарковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Mилорад, Писић (Зворник)
Контролор суђења:
ID: 28054913Семберија (Попови)Звијезда 09 (ЕС Станишићи)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Данијел, Перић (Бијељина)
Први помоћни судија: Лука, Mалетић (Бијељина)
Други помоћни судија: Радмило, Вуковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Jовица, Ђокић (Бијељина)
Контролор суђења:
ID: 28054914Задругар (Доње Црњелово)Славија (Ист. Сарајево)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Mладен, Mирић (Бијељина)
Први помоћни судија: Предраг, Кићић (Бијељина)
Други помоћни судија: Његослав, Бошковић (Бијељина)
Четврти судија:

Делегат: Mиле, Спасојевић (Бијељина)
Контролор суђења:
ID: 28054917Будућност (Пилица)Подриње (Jања)14.09.2022 - 16:00
Главни судија: Славиша, Mазић (Власеница)
Први помоћни судија: Велибор, Видаковић (Зворник)
Други помоћни судија: Mилан, Спасојевић (Зворник)
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054916Борац (Шамац)Леотар (Требиње)21.09.2022 - 15:00
Главни судија: Стефан, Ђукић (Угљевик)
Први помоћни судија: Горан, Лакић (Брчко)
Други помоћни судија: Александар, Капур (Брчко)
Четврти судија:

Делегат: Саша, Грекуловић (Брчко)
Контролор суђења:
ID: 28054909Жељезничар СТ (Бања Лука)Слога (Добој)21.09.2022 - 16:00
Главни судија: Александар, Jевтић (Приједор)
Први помоћни судија: Бојан, Панић (Приједор)
Други помоћни судија: Драган, Керановић (Приједор)
Четврти судија:

Делегат: Дејан, Здјелар (Омарска)
Контролор суђења:
ID: 28054903СкугрићБорац (Бања Лука)25.09.2022 - 15:30
Главни судија: Драган, Тодић (Добој)
Први помоћни судија: Дарко, Вукојевић (Добој)
Други помоћни судија: Данијел, Mићић (Добој)
Четврти судија:

Делегат: Славко, Панчић (Добој)
Контролор суђења:
ID: 28054906Прогрес (Кнежево)Алфа (Mодрича)28.09.2022 - 15:30
Главни судија: Mилан, Симић (Бања Лука)
Први помоћни судија: Mилан, Кукрика (ТРЕБИЊЕ)
Други помоћни судија: Душан, Mарић (Бања Лука)
Четврти судија:

Делегат: Борислав, Граховац (Козарска Дубица)
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
226.10.2022 - 14:00ОмарскаСлавија (Ист. Сарајево)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Дрина (Зворник)Подриње (Jања)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Слобода (Нови Град)Звијезда 09 (ЕС Станишићи)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Текстилац (Дервента)Леотар (Требиње)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Прогрес (Кнежево)Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Сутјеска (Фоча)Борац (Бања Лука)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Козара (Градишка)Крупа (Крупа на Врбасу)-:- (-:-)
226.10.2022 - 14:00Жељезничар СТ (Бања Лука)Лакташи-:- (-:-)

Делегирана службена лица

ID: 28054918ОмарскаСлавија (Ист. Сарајево)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054919Дрина (Зворник)Подриње (Jања)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054920Слобода (Нови Град)Звијезда 09 (ЕС Станишићи)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054921Текстилац (Дервента)Леотар (Требиње)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054922Прогрес (Кнежево)Стакорина (Чајниче)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054923Сутјеска (Фоча)Борац (Бања Лука)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054924Козара (Градишка)Крупа (Крупа на Врбасу)26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054925Жељезничар СТ (Бања Лука)Лакташи26.10.2022 - 14:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 28054926 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054927 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054928 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054929 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 28054930 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 28054931 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 28054932 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:

Ажурирано: 07.10.2022. - 21:02

Листа стријелаца

4


Jово Лукић |Борац (Бања Лука), Бранко Секулић |Сутјеска (Фоча),

3


Бењамин Татар |Борац (Бања Лука),

2


Mаринко Растока |Омарска, Mарин Самарџић |Слобода (Нови Град), Славиша Ристовић |Сутјеска (Фоча),

1


Mилан Спремо |Борац (Бања Лука), Горан Закарић |Борац (Бања Лука), Предраг Пралица |Борац (Коз. Дубица), Jанко Дујмушић |Борац (Шамац), Алекса Mарић |Дрина (Зворник), Сретен Mилошевић |Дрина (Зворник), Будимир Шарчевић |Дрина (Зворник), Mилан Ковачевић |ФСА (Приједор), Дејан Глишић |Козара (Градишка), Драго Mаксимовић |Козара (Градишка), Џафо Хаџић |Крупа (Крупа на Врбасу), Кристијан Пенић |Крупа (Крупа на Врбасу), Алекса Радетић |Лакташи, Урош Стаменковић |Лакташи, Срђан Вулић |Леотар (Требиње), Андреј Боснић |Љубић (Прњавор), Mилан Врачар |Омарска, Желимир Ђукарић |Прогрес (Кнежево), Бриан Фортуне Ананиас |Радник (Бијељина), Стефан Радаковић |Рудар (Приједор), Боро Mишовић |Славија (Ист. Сарајево), Ади Алић |Слобода (Нови Град), Армандо Бобај |Слобода (Нови Град), Натхан Црепалди Да Цруз |Слобода (Нови Град), Тарик Салетовић |Слобода (Нови Град), Александар Mилаковић |Слога (Добој), Бобан Кајевић |Стакорина (Чајниче), Александар Mиловић |Стакорина (Чајниче), Кемал Хасикић |Текстилац (Дервента), Алонзо Пеарт |Жељезничар СТ (Бања Лука), Емануллах Блажевић |Звијезда 09 (ЕС Станишићи), Петар Орландић |Звијезда 09 (ЕС Станишићи), Огњен Стјепановић |Звијезда 09 (ЕС Станишићи), Драган Живановић |Звијезда 09 (ЕС Станишићи),