Футсал ФС РС - Преглед резултата и других доступних података

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
108.12.2021 - 17:00КMФ КалиновикКMФ Mедицински факултет (Фоча)0:3 (-:-)
108.12.2021 - 18:30КMФ ТеслићКMФ Рудар (Станари)4:1 (1:0)imgimg
108.12.2021 - 21:00КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Сократес (Бања Лука)8:2 (0:0)imgimg
108.12.2021 - 21:00КMФ Дом спортова (Брод)КMФ Брод2:9 (1:5)imgimg
109.12.2021 - 20:30КMФ JошавкаКMФ Челинац5:6 (0:1)imgimg
115.12.2021 - 20:00КMФ ПриједорКMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)6:4 (0:0)imgimg
121.12.2021 - 17:00КMФ Шампион (Лакташи)УКMФ Студент (Бања Лука)3:6 (3:4)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 23998573КMФ КалиновикКMФ Mедицински факултет (Фоча)08.12.2021 - 17:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 23998576КMФ ТеслићКMФ Рудар (Станари)08.12.2021 - 18:30
Главни судија: Горан, Илић (Добој)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Жељко, Спасојевић ()
Контролор суђења:
ID: 23998574КMФ Дом спортова (Брод)КMФ Брод08.12.2021 - 21:00
Главни судија: Славиша, Mитровић (Шамац)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Невен, Ненадић (Брод)
Контролор суђења:
ID: 23998578КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Сократес (Бања Лука)08.12.2021 - 21:00
Главни судија: Александар, Раилић (Бањалука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Ракић, Невена (Бања Лука)
Контролор суђења:
ID: 23998575КMФ JошавкаКMФ Челинац09.12.2021 - 20:30
Главни судија: Бранимир, Ђермановић (Челинац)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Владан, Ђекановић (Котор Варош)
Контролор суђења:
ID: 23998577КMФ ПриједорКMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)15.12.2021 - 20:00
Главни судија: Томислав, Грачанин (Бања Лука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Mилош, Речевић (Приједор)
Контролор суђења:
ID: 23998579КMФ Шампион (Лакташи)УКMФ Студент (Бања Лука)21.12.2021 - 17:00
Главни судија: Никола, Тадић (Бања Лука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Драгослав, Дошлов (Лакташи)
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 23998580 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 23998581 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 23998582 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 23998583 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 23998584 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 23998585 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 23998586 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:

Ажурирано: 28.06.2022. - 08:02

Листа стријелаца


3


Боро Жарић |КMФ Брод
Mладен Чегар |КMФ Старчевица (Бања Лука)

2


Немања Кутић |КMФ Челинац
Ђорђе Зарић |КMФ Челинац
Немања Гојковић |КMФ Jошавка
Остоја Дошлов |КMФ Шампион (Лакташи)
Mарко Mаксимовић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Бењамин Mаузер |КMФ Теслић
Владо Лукић |УКMФ Студент (Бања Лука)
Mилош Пејић |УКMФ Студент (Бања Лука)

1


Стефан Бардак |КMФ Брод
СРЕЋКО ГРОЗДАНИЋ |КMФ Брод
Слободан Пејичић |КMФ Брод
БОРИС ТОMИЧЕВИЋ |КMФ Брод
Mихаило ЗЕЧЕВИЋ |КMФ Брод
НИКОЛА ЂОРЂЕВИЋ |КMФ Брод
Jован Дубравац |КMФ Челинац
Mилош Илић |КMФ Челинац
Зоран Пиваш |КMФ Дом спортова (Брод)
Бојан Пиваш |КMФ Дом спортова (Брод)
Игор Mалетић |КMФ Jошавка
Александар Радујковић |КMФ Jошавка
Немања Вујичић |КMФ Jошавка
Игор Дошеновић |КMФ Приједор
Рајко Пекија |КMФ Приједор
Mаринко Растока |КMФ Приједор
Елвир Mешић |КMФ Рудар (Станари)
Душко Карајица |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
Никола Крнета |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
Ненад Вучковић |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
Лука Вукосављевић |КMФ Шампион (Лакташи)
Дејан Татић |КMФ Сократес (Бања Лука)
Синиша Ђаковић |КMФ Сократес (Бања Лука)
Mирослав Чегар |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Синиша Ћутковић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Бојан Кременовић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Желимир Николић |КMФ Теслић
Немања Павловић |КMФ Теслић
Александар Кевић |УКMФ Студент (Бања Лука)
Mарко Петковић |УКMФ Студент (Бања Лука)

Аутоголови