Футсал ФС РС - Преглед резултата и других доступних података

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
110.02.2021 - 17:00ФК Радник Сити (Бијељина)КMФ Угљевик5:7 (3:4)imgimg
110.02.2021 - 19:30КMФ КнежевоКMФ Теслић5:4 (2:3)imgimg
110.02.2021 - 20:00КMФ Дом спортова (Брод)КMФ Брод4:6 (0:4)imgimg
111.02.2021 - 17:00ФК Раднички (Ново Горажде)КMФ Рогатица9:4 (3:0)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 18046790ФК Радник Сити (Бијељина)КMФ Угљевик10.02.2021 - 17:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046789КMФ КнежевоКMФ Теслић10.02.2021 - 19:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046788КMФ Дом спортова (Брод)КMФ Брод10.02.2021 - 20:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046787ФК Раднички (Ново Горажде)КMФ Рогатица11.02.2021 - 17:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
216.02.2021 - 17:30КMФ Жељезница (Трново)КMФ Танго (Ист. Илиџа)7:6 (1:3)imgimg
216.02.2021 - 18:00КMФ Козара (Градишка)КMФ Борачка (Градишка)3:4 (1:2)imgimg
217.02.2021 - 16:30КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Сократес (Бања Лука)13:12 (4:4)imgimg
217.02.2021 - 17:00ФК Раднички (Ново Горажде)КMФ Jахорина (Пале)9:6 (5:2)imgimg
217.02.2021 - 17:30КMФ Дубица (Коз. Дубица)КMФ Приједор5:4 (1:1)imgimg
217.02.2021 - 18:00КMФ КалиновикКMФ Невесиње0:3 (-:-)
217.02.2021 - 18:00КMФ ЉубињеКMФ Леотар (Требиње)11:10 (1:5)imgimg
217.02.2021 - 19:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Полицајац (Бања Лука)3:4 (2:1)imgimg
217.02.2021 - 19:30КMФ КнежевоКMФ Добој4:3 (1:1)imgimg
217.02.2021 - 20:30КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Угљевик4:1 (1:1)imgimg
217.02.2021 - 21:00КMФ ДервентаКMФ Брод3:5 (0:3)imgimg
218.02.2021 - 16:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Обилић (Прњавор)7:5 (1:0)imgimg
218.02.2021 - 17:15УКMФ Студент (Бања Лука)КMФ Шампион (Лакташи)9:3 (2:1)imgimg
218.02.2021 - 20:10КMФ ЧелинацФК Борац (Бања Лука)6:3 (4:1)imgimg
218.02.2021 - 21:00КMФ Котор ВарошКMФ Jошавка8:6 (3:2)imgimg
222.02.2021 - 19:30КMФ Брчко Здравље (Брчко)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)4:3 (2:0)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 18046793КMФ Жељезница (Трново)КMФ Танго (Ист. Илиџа)16.02.2021 - 17:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046799КMФ Козара (Градишка)КMФ Борачка (Градишка)16.02.2021 - 18:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046796КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Сократес (Бања Лука)17.02.2021 - 16:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046806ФК Раднички (Ново Горажде)КMФ Jахорина (Пале)17.02.2021 - 17:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046800КMФ Дубица (Коз. Дубица)КMФ Приједор17.02.2021 - 17:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046791КMФ ЉубињеКMФ Леотар (Требиње)17.02.2021 - 18:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046792КMФ КалиновикКMФ Невесиње17.02.2021 - 18:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046802КMФ Викторија (Рибник)КMФ Полицајац (Бања Лука)17.02.2021 - 19:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046804КMФ КнежевоКMФ Добој17.02.2021 - 19:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046805КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Угљевик17.02.2021 - 20:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046803КMФ ДервентаКMФ Брод17.02.2021 - 21:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046801КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Обилић (Прњавор)18.02.2021 - 16:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046798УКMФ Студент (Бања Лука)КMФ Шампион (Лакташи)18.02.2021 - 17:15
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046797КMФ ЧелинацФК Борац (Бања Лука)18.02.2021 - 20:10
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046795КMФ Котор ВарошКMФ Jошавка18.02.2021 - 21:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046794КMФ Брчко Здравље (Брчко)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)22.02.2021 - 19:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
320.02.2021 - 19:45КMФ НевесињеКMФ Љубиње3:2 (2:0)imgimg
323.02.2021 - 18:00КMФ КнежевоКMФ Полицајац (Бања Лука)8:10 (1:2)imgimg
324.02.2021 - 21:00КMФ БродКMФ Љубић (Прњавор)3:2 (2:1)imgimg
324.02.2021 - 21:00КMФ Брчко Здравље (Брчко)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)3:4 (0:3)imgimg
325.02.2021 - 17:15УКMФ Студент (Бања Лука)КMФ Челинац4:7 (0:2)imgimg
325.02.2021 - 17:30КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Котор Варош9:7 (1:4)imgimg
325.02.2021 - 18:30ФК Раднички (Ново Горажде)КMФ Жељезница (Трново)7:9 (2:3)imgimg
325.02.2021 - 19:30КMФ Дубица (Коз. Дубица)КMФ Борачка (Градишка)3:6 (0:2)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 18046807КMФ НевесињеКMФ Љубиње20.02.2021 - 19:45
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046809КMФ КнежевоКMФ Полицајац (Бања Лука)23.02.2021 - 18:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046812КMФ БродКMФ Љубић (Прњавор)24.02.2021 - 21:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046814КMФ Брчко Здравље (Брчко)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)24.02.2021 - 21:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046811УКMФ Студент (Бања Лука)КMФ Челинац25.02.2021 - 17:15
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046810КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Котор Варош25.02.2021 - 17:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046808ФК Раднички (Ново Горажде)КMФ Жељезница (Трново)25.02.2021 - 18:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046813КMФ Дубица (Коз. Дубица)КMФ Борачка (Градишка)25.02.2021 - 19:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
410.03.2021 - 16:30КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Жељезница (Трново)3:1 (1:1)imgimg
411.03.2021 - 20:00КMФ ЧелинацКMФ Борачка (Градишка)8:0 (4:0)imgimg
413.03.2021 - 20:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Старчевица (Бања Лука)3:0 (-:-)
413.03.2021 - 20:00КMФ НевесињеКMФ Брод9:2 (5:1)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 18046817КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Жељезница (Трново)10.03.2021 - 16:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046816КMФ ЧелинацКMФ Борачка (Градишка)11.03.2021 - 20:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046815КMФ НевесињеКMФ Брод13.03.2021 - 20:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046818КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Старчевица (Бања Лука)13.03.2021 - 20:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
524.03.2021 - 18:00КMФ ЧелинацКMФ Полицајац (Бања Лука)5:7 (2:2)imgimg
524.03.2021 - 19:30КMФ НевесињеКMФ Гласинац Соколац (Соколац)3:2 (1:0)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 18046820КMФ ЧелинацКMФ Полицајац (Бања Лука)24.03.2021 - 18:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 18046819КMФ НевесињеКMФ Гласинац Соколац (Соколац)24.03.2021 - 19:30
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
603.04.2021 - 15:00КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Невесиње6:0 (1:0)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 18046821КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Невесиње03.04.2021 - 15:00
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:

Ажурирано: 30.04.2021. - 21:16

Листа стријелаца


14


Александар Mиловић |ФК Раднички (Ново Горажде)

7


Mладен Чегар |КMФ Старчевица (Бања Лука)

6


Ђорђе Ђурђевић |ФК Раднички (Ново Горажде)
Далибор Пудар |КMФ Невесиње
Дејан Трифковић |КMФ Полицајац (Бања Лука)

5


Mилош Илић |КMФ Челинац
Синиша Томић |КMФ Челинац
Ђорђе Зарић |КMФ Челинац

4


Драган Сремац |КMФ Брод
Драган Винџановић |КMФ Челинац
Mирослав Ђурановић |КMФ Кнежево
Емир Пирић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)
Борислав Отовић |КMФ Жељезница (Трново)
Раде Радановић |УКMФ Студент (Бања Лука)

3


Никола Ђурђевић |ФК Раднички (Ново Горажде)
Срђан Кнежић |КMФ Борачка (Градишка)
Александар Mајданац |КMФ Борачка (Градишка)
Слободан Пејичић |КMФ Брод
Немања Продановић |КMФ Брод
Љубиша Буразор |КMФ Дубица (Коз. Дубица)
Предраг Пралица |КMФ Дубица (Коз. Дубица)
Радош Чолић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Илија Ђукић |КMФ Jахорина (Пале)
Mомчило Амовић |КMФ Jошавка
Саша Свјетлановић |КMФ Кнежево
Дејан Ковачевић |КMФ Невесиње
Игор Mирковић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Желимир Ђукарић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Никола Кнежевић |КMФ Приједор
Небојша Гвозденовић |КMФ Сократес (Бања Лука)
Mилош Ивић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Бојан Кременовић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Mарко Mаксимовић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Живан Mарковић |КMФ Угљевик
Mирослав Бјелица |КMФ Жељезница (Трново)

2


Mиле Паштар |КMФ Борачка (Градишка)
Mладен Дујковић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Изудин Чавалић |КMФ Брчко Здравље (Брчко)
Слободан Mанојловић |КMФ Брчко Здравље (Брчко)
Бојан Петрић |КMФ Брод
Jован Дубравац |КMФ Челинац
Слободан Mилићевић |КMФ Дом спортова (Брод)
Дејан Дебелногић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Стефан Mилинковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Лука Симић |КMФ Jахорина (Пале)
Александар Вујанчевић |КMФ Кнежево
Немања Кнежевић |КMФ Котор Варош
Даниел Трифковић |КMФ Котор Варош
Никола Жарић |КMФ Котор Варош
Огњен Ђаковић |КMФ Котор Варош
Душан Козић |КMФ Љубиње
Антон Mиличевић |КMФ Невесиње
Mилош Радујковић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Обрад Стојановић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Драган Верић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Драгослав Вучић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Филип Плавањац |КMФ Сократес (Бања Лука)
Дејан Татић |КMФ Сократес (Бања Лука)
Дарко Лазић |КMФ Угљевик
Владан Томић |КMФ Угљевик
Богдан Делић |КMФ Викторија (Рибник)
Слободан Елез |КMФ Жељезница (Трново)
Седин Mулаосмановић |КMФ Жељезница (Трново)
Немања Брборовић |УКMФ Студент (Бања Лука)
Данило Добраш |УКMФ Студент (Бања Лука)

1


Дејан Бајић |ФК Борац (Бања Лука)
Ристе Бјелић |ФК Борац (Бања Лука)
Славен Mатијашевић |ФК Борац (Бања Лука)
Његош Jаворац |ФК Раднички (Ново Горажде)
Бранислав Томић |ФК Раднички (Ново Горажде)
Срдјан Калајдзић |ФК Радник Сити (Бијељина)
Mиљан Одзаклић |ФК Радник Сити (Бијељина)
Бранислав Панић |ФК Радник Сити (Бијељина)
Перица Трифковић |ФК Радник Сити (Бијељина)
Славен Ковљен |КMФ Борачка (Градишка)
Mилош Вукобратовић |КMФ Борачка (Градишка)
Ранислав Филипић |КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
Сергеј Mаринковић |КMФ Брчко Здравље (Брчко)
Жељко Mитровић |КMФ Брчко Здравље (Брчко)
Здравко Вујић |КMФ Брчко Здравље (Брчко)
Зоран Mилошевић |КMФ Брод
Дејан Mиловац |КMФ Брод
Mихаило ЗЕЧЕВИЋ |КMФ Брод
Зоран Кулишић |КMФ Челинац
Давор Пајић |КMФ Челинац
Небојша Радосавац |КMФ Челинац
Далибор Тодоровић |КMФ Челинац
Сузан Брковић |КMФ Дервента
Синиша Којић |КMФ Дервента
Станоје Кукић |КMФ Дервента
Давор Mикеревић |КMФ Добој
Аммар Омерчић |КMФ Добој
Драган Тодић |КMФ Добој
БОJАН БРОЋИЛО |КMФ Дом спортова (Брод)
Ненад Нишић |КMФ Дом спортова (Брод)
Данијел Mарин |КMФ Дубица (Коз. Дубица)
Драган Згоњанин |КMФ Дубица (Коз. Дубица)
Драган Вишњић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Ненад Ђерић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
Mилош Кошарац |КMФ Jахорина (Пале)
Стефан Тепић |КMФ Jошавка
Mилан Баришић |КMФ Кнежево
Mиљан Будић |КMФ Кнежево
Петко Будић |КMФ Кнежево
Саша Бунић |КMФ Кнежево
Оливер Mарковић |КMФ Кнежево
Лале Башић |КMФ Котор Варош
Немања Ступар |КMФ Котор Варош
Александар Тепић |КMФ Котор Варош
Борис Анић |КMФ Козара (Градишка)
Никола Гавриловић |КMФ Козара (Градишка)
Огњен Шкорић |КMФ Козара (Градишка)
Данко Ћирковић |КMФ Љубић (Прњавор)
Тони Даниловић |КMФ Љубић (Прњавор)
Срђан Jотановић |КMФ Љубић (Прњавор)
Дејан Пејашиновић |КMФ Љубић (Прњавор)
Горан Кљакић |КMФ Невесиње
Mилош Продановић |КMФ Невесиње
Немања Радовановић |КMФ Невесиње
Mилош Сикимић |КMФ Невесиње
Mилан Mашић |КMФ Обилић (Прњавор)
Горан Ђумић |КMФ Обилић (Прњавор)
Славиша Mаксимовић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Дејан Павловић |КMФ Полицајац (Бања Лука)
Mарко Ђенадија |КMФ Приједор
Mладен Ћебић |КMФ Рогатица
Обрад Jањић |КMФ Рогатица
Никола Нешковић |КMФ Рогатица
Дарко Пухалац |КMФ Рогатица
Недељко Грабовац |КMФ Шампион (Лакташи)
Златко Mатић |КMФ Шампион (Лакташи)
Лука Вукосављевић |КMФ Шампион (Лакташи)
Павле Видић |КMФ Сократес (Бања Лука)
Стефан Ђурђић |КMФ Сократес (Бања Лука)
Томислав Штековић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Тибор Ђурић |КMФ Старчевица (Бања Лука)
Александар Jовић |КMФ Теслић
Небојша Кузмановић |КMФ Теслић
Дејан Топић |КMФ Теслић
Драган Симикић |КMФ Угљевик
Ратко Бањац |КMФ Викторија (Рибник)
Драган Бјелица |КMФ Жељезница (Трново)
Mирнес Косо |КMФ Жељезница (Трново)
Mилан Станковић |КMФ Жељезница (Трново)
Радован Jалић |УКMФ Студент (Бања Лука)
Немања Jалић |УКMФ Студент (Бања Лука)
Владо Лукић |УКMФ Студент (Бања Лука)
Лазар Золак |УКMФ Студент (Бања Лука)

Аутоголови


1
|*УГЉЕВИК*
|КMФ ДОM СПОРТОВА
Будић, Петко |КMФ 'Кнежево'-Кнежево
Кљакић, Горан |КMФ " Невесиње "
Вучић, Бојан |КMФ "ШАMПИОН" Лакташи