Друга лига - Група 1

Друга лига футсала, Група 1 - Преглед табела, резултата и других доступних података


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
103.11.2018 - 18:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Jошавка3:2 (1:1)imgimg
104.11.2018 - 19:00КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Градишка5:1 (2:0)imgimg
104.11.2018 - 20:30КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Љубић (Прњавор)6:4 (3:0)imgimg
108.11.2018 - 21:15КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Челинац3:4 (2:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
209.11.2018 - 21:00КMФ ГрадишкаКMФ Викторија (Рибник)7:6 (3:4)imgimg
211.11.2018 - 15:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Полицајац (Бања Лука)2:9 (0:3)imgimg
213.11.2018 - 19:30КMФ ЧелинацКMФ Jошавка3:3 (2:1)imgimg
215.11.2018 - 20:00КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Старчевица (Бања Лука)6:2 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
316.11.2018 - 20:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Љубић (Прњавор)9:3 (6:1)imgimg
317.11.2018 - 18:30КMФ JошавкаКMФ Градишка2:3 (2:0)imgimg
317.11.2018 - 19:30КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Челинац1:4 (0:0)imgimg
318.11.2018 - 19:00КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Сократес (Бања Лука)4:4 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
422.11.2018 - 21:15КMФ ЧелинацКMФ Градишка3:5 (2:1)imgimg
423.11.2018 - 20:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Сократес (Бања Лука)5:2 (4:1)imgimg
425.11.2018 - 16:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Jошавка4:7 (3:3)imgimg
427.11.2018 - 21:00КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Полицајац (Бања Лука)1:3 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
501.12.2018 - 20:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Старчевица (Бања Лука)6:3 (1:0)imgimg
502.12.2018 - 15:00КMФ JошавкаКMФ Сократес (Бања Лука)2:4 (1:0)imgimg
502.12.2018 - 19:00КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Челинац2:1 (2:1)imgimg
503.12.2018 - 20:00КMФ ГрадишкаКMФ Љубић (Прњавор)3:9 (1:3)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
608.12.2018 - 17:00КMФ ЧелинацКMФ Љубић (Прњавор)2:6 (1:2)imgimg
608.12.2018 - 19:00КMФ JошавкаКMФ Старчевица (Бања Лука)2:2 (1:1)imgimg
610.12.2018 - 20:00КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Викторија (Рибник)6:1 (4:0)imgimg
612.12.2018 - 22:30КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Градишка4:0 (3:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
714.12.2018 - 18:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Челинац8:7 (0:4)imgimg
714.12.2018 - 19:00КMФ ГрадишкаКMФ Старчевица (Бања Лука)1:6 (0:1)imgimg
715.12.2018 - 18:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Сократес (Бања Лука)12:2 (7:2)imgimg
716.12.2018 - 15:00КMФ JошавкаКMФ Полицајац (Бања Лука)1:2 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
807.02.2019 - 20:30КMФ ЧелинацКMФ Сократес (Бања Лука)3:2 (0:1)imgimg
808.02.2019 - 20:00КMФ ГрадишкаКMФ Полицајац (Бања Лука)0:6 (0:5)imgimg
809.02.2019 - 18:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Старчевица (Бања Лука)1:3 (0:1)imgimg
809.02.2019 - 19:00КMФ JошавкаКMФ Викторија (Рибник)5:3 (3:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
916.02.2019 - 19:00КMФ JошавкаКMФ Челинац3:5 (3:3)imgimg
916.02.2019 - 20:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Градишка5:1 (1:1)imgimg
919.02.2019 - 18:30КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Љубић (Прњавор)10:0 (6:0)imgimg
919.02.2019 - 20:30КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Сократес (Бања Лука)9:2 (2:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1022.02.2019 - 17:00КMФ ЧелинацКMФ Старчевица (Бања Лука)4:2 (2:1)imgimg
1022.02.2019 - 20:15КMФ ГрадишкаКMФ Jошавка2:4 (0:1)imgimg
1023.02.2019 - 18:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Викторија (Рибник)1:6 (1:3)imgimg
1026.02.2019 - 19:30КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Полицајац (Бања Лука)0:3 (0:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1101.03.2019 - 20:30КMФ ГрадишкаКMФ Челинац7:6 (3:3)imgimg
1102.03.2019 - 19:00КMФ JошавкаКMФ Љубић (Прњавор)5:2 (3:1)imgimg
1102.03.2019 - 19:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Сократес (Бања Лука)9:1 (4:1)imgimg
1105.03.2019 - 19:30КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Старчевица (Бања Лука)3:3 (2:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1210.03.2019 - 21:00КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Викторија (Рибник)0:4 (0:0)imgimg
1211.03.2019 - 18:30КMФ ЧелинацКMФ Полицајац (Бања Лука)1:9 (0:8)imgimg
1212.03.2019 - 20:00КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Градишка3:4 (1:2)imgimg
1212.03.2019 - 21:00КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Jошавка3:5 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1315.03.2019 - 20:00КMФ Викторија (Рибник)КMФ Полицајац (Бања Лука)2:5 (1:2)imgimg
1315.03.2019 - 20:15КMФ ГрадишкаКMФ Сократес (Бања Лука)6:3 (3:3)imgimg
1317.03.2019 - 12:30КMФ JошавкаКMФ Старчевица (Бања Лука)1:4 (1:2)imgimg
1317.03.2019 - 16:30КMФ Љубић (Прњавор)КMФ Челинац3:4 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1422.03.2019 - 18:00КMФ Полицајац (Бања Лука)КMФ Jошавка1:3 (0:0)imgimg
1423.03.2019 - 17:30КMФ ЧелинацКMФ Викторија (Рибник)6:4 (4:0)imgimg
1423.03.2019 - 18:30КMФ Старчевица (Бања Лука)КMФ Градишка7:3 (5:2)imgimg
1424.03.2019 - 20:00КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Љубић (Прњавор)2:3 (1:1)imgimg