Друга лига Запад

Друга лига, Запад - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.1292137:162129(Д) ФК Челинац
2.1273218:11724(Г) ФК Омарска
3.1272325:17823(Г) ФК Прогрес (Кнежево)
4.1271425:101522(Г) ОФК Полет 1926 (Брод)
5.1254325:18719(Д) ФК Mладост (Доња Слатина)
6.1261518:19-119(Г) ФК Дубраве
7.1253418:19-118(Д) ФК Слога (Трн)
8.1251623:27-416(Д) ФК Слобода (Mркоњић Град)
9.1250725:30-515(Д) ФК Jединство (Жеравица)
10.1242618:24-614(Г) ФК Лакташи
11.1241715:19-413(Д) ФК Пролетер (Теслић)
12.1241718:24-613(Д) ФК Брдо (Хамбарине)
13.1222814:29-158(Г) ФК Борац (Шамац)
14.1221912:28-167(Г) ФК Слога (Србац)

Ажурирано: 28.10.2020. - 23:56

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
108.08.2020 - 18:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Борац (Шамац)1:2 (0:1)imgimg
108.08.2020 - 18:00ФК Слога (Трн)ФК Слога (Србац)2:1 (1:1)imgimg
108.08.2020 - 18:00ФК Jединство (Жеравица)ФК Дубраве4:0 (2:0)imgimg
108.08.2020 - 18:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Прогрес (Кнежево)5:0 (3:0)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Челинац1:1 (1:0)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК Брдо (Хамбарине)ОФК Полет 1926 (Брод)4:1 (3:0)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК ОмарскаФК Лакташи4:1 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
215.08.2020 - 17:30ФК Прогрес (Кнежево)ФК Брдо (Хамбарине)7:2 (5:0)imgimg
215.08.2020 - 17:30ФК Слога (Србац)ФК Jединство (Жеравица)2:3 (2:2)imgimg
215.08.2020 - 17:30ФК Борац (Шамац)ФК Слога (Трн)3:0 (2:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК ЧелинацФК Лакташи2:1 (2:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Омарска5:4 (2:3)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК ДубравеФК Слобода (Mркоњић Град)1:1 (0:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
322.08.2020 - 17:30ФК Пролетер (Теслић)ФК Челинац1:2 (0:1)imgimg
322.08.2020 - 17:30ФК Слога (Трн)ФК Mладост (Доња Слатина)4:0 (2:0)imgimg
322.08.2020 - 17:30ФК Jединство (Жеравица)ФК Борац (Шамац)4:3 (3:1)imgimg
322.08.2020 - 17:30ФК ЛакташиОФК Полет 1926 (Брод)2:0 (2:0)imgimg
323.08.2020 - 16:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Слога (Србац)3:0 (2:0)imgimg
323.08.2020 - 17:30ФК Брдо (Хамбарине)ФК Дубраве3:1 (2:1)imgimg
323.08.2020 - 17:30ФК ОмарскаФК Прогрес (Кнежево)4:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
429.08.2020 - 17:00ФК Прогрес (Кнежево)ФК Лакташи4:1 (2:0)imgimg
429.08.2020 - 17:00ФК Слога (Србац)ФК Брдо (Хамбарине)2:0 (0:0)imgimg
429.08.2020 - 17:00ФК Борац (Шамац)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:0*imgimg
429.08.2020 - 17:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Слога (Трн)1:2 (1:0)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК ЧелинацОФК Полет 1926 (Брод)0:2 (0:1)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК ДубравеФК Омарска0:3 (0:2)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Jединство (Жеравица)0:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
505.09.2020 - 17:00ФК Слога (Трн)ФК Челинац3:2 (2:1)imgimg
505.09.2020 - 17:00ФК Jединство (Жеравица)ФК Пролетер (Теслић)4:0 (2:0)imgimg
505.09.2020 - 17:00ФК ЛакташиФК Дубраве1:2 (1:2)imgimg
506.09.2020 - 13:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Mладост (Доња Слатина)5:0 (3:0)imgimg
506.09.2020 - 17:00ФК Брдо (Хамбарине)ФК Борац (Шамац)1:1 (1:1)imgimg
506.09.2020 - 17:00ФК ОмарскаФК Слога (Србац)1:1 (1:1)imgimg
506.09.2020 - 17:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Прогрес (Кнежево)2:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
612.09.2020 - 16:30ФК Слога (Србац)ФК Лакташи2:0 (0:0)imgimg
612.09.2020 - 16:30ФК Борац (Шамац)ФК Омарска2:2 (0:0)imgimg
612.09.2020 - 16:30ФК Пролетер (Теслић)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:4 (1:2)imgimg
612.09.2020 - 16:30ФК Слога (Трн)ФК Jединство (Жеравица)1:1 (0:0)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК ЧелинацФК Прогрес (Кнежево)3:2 (1:1)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК ДубравеОФК Полет 1926 (Брод)4:3 (1:2)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Брдо (Хамбарине)1:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
719.09.2020 - 16:00ФК Jединство (Жеравица)ФК Челинац0:2 (0:0)imgimg
719.09.2020 - 16:00ФК ЛакташиФК Борац (Шамац)4:3 (2:2)imgimg
719.09.2020 - 16:00ФК Прогрес (Кнежево)ФК Дубраве2:1 (1:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Слога (Трн)2:0 (1:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК Брдо (Хамбарине)ФК Пролетер (Теслић)2:0 (1:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК ОмарскаФК Mладост (Доња Слатина)4:1 (2:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слога (Србац)2:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
826.09.2020 - 16:00ФК Слога (Србац)ФК Прогрес (Кнежево)3:1 (2:1)imgimg
826.09.2020 - 16:00ФК Борац (Шамац)ОФК Полет 1926 (Брод)4:0 (3:0)imgimg
826.09.2020 - 16:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Омарска0:1 (0:0)imgimg
826.09.2020 - 16:00ФК Слога (Трн)ФК Брдо (Хамбарине)1:0 (1:0)imgimg
826.09.2020 - 16:00ФК Jединство (Жеравица)ФК Слобода (Mркоњић Град)2:1 (1:0)imgimg
827.09.2020 - 16:00ФК ЧелинацФК Дубраве0:0 (0:0)imgimg
827.09.2020 - 16:00ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Лакташи0:2 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
903.10.2020 - 15:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Челинац0:1 (0:0)imgimg
903.10.2020 - 15:30ФК ЛакташиФК Пролетер (Теслић)2:2 (1:1)imgimg
903.10.2020 - 15:30ФК Прогрес (Кнежево)ФК Борац (Шамац)4:1 (1:0)imgimg
904.10.2020 - 15:30ФК Брдо (Хамбарине)ФК Jединство (Жеравица)1:1 (1:1)imgimg
904.10.2020 - 15:30ФК ОмарскаФК Слога (Трн)4:2 (1:1)imgimg
904.10.2020 - 15:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Mладост (Доња Слатина)3:3 (1:2)imgimg
904.10.2020 - 15:30ФК ДубравеФК Слога (Србац)2:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1010.10.2020 - 15:00ФК Борац (Шамац)ФК Дубраве1:1 (0:0)imgimg
1010.10.2020 - 15:00ФК Пролетер (Теслић)ОФК Полет 1926 (Брод)2:1 (1:1)imgimg
1010.10.2020 - 15:00ФК Слога (Трн)ФК Лакташи2:1 (2:0)imgimg
1010.10.2020 - 15:00ФК Jединство (Жеравица)ФК Омарска1:2 (1:0)imgimg
1010.10.2020 - 15:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Брдо (Хамбарине)1:0 (0:0)imgimg
1011.10.2020 - 15:00ФК ЧелинацФК Слога (Србац)3:0 (2:0)imgimg
1011.10.2020 - 15:00ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Прогрес (Кнежево)4:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1117.10.2020 - 14:30ФК ЛакташиФК Jединство (Жеравица)3:1 (0:1)imgimg
1117.10.2020 - 14:30ФК Прогрес (Кнежево)ФК Пролетер (Теслић)1:3 (1:2)imgimg
1117.10.2020 - 14:30ФК Слога (Србац)ФК Борац (Шамац)1:2 (1:1)imgimg
1118.10.2020 - 14:30ФК Брдо (Хамбарине)ФК Челинац1:2 (1:2)imgimg
1118.10.2020 - 14:30ФК ОмарскаФК Слобода (Mркоњић Град)2:1 (1:1)imgimg
1118.10.2020 - 14:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слога (Трн)2:0 (2:0)imgimg
1118.10.2020 - 14:30ФК ДубравеФК Mладост (Доња Слатина)3:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1224.10.2020 - 14:30ФК Пролетер (Теслић)ФК Дубраве1:3 (1:1)imgimg
1224.10.2020 - 14:30ФК Слога (Трн)ФК Прогрес (Кнежево)1:2 (1:1)imgimg
1224.10.2020 - 14:30ФК Jединство (Жеравица)ОФК Полет 1926 (Брод)3:2 (1:1)imgimg
1224.10.2020 - 15:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Лакташи2:0 (2:0)imgimg
1225.10.2020 - 14:30ФК ЧелинацФК Борац (Шамац)0:0 (0:0)imgimg
1225.10.2020 - 14:30ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Слога (Србац)0:2 (0:1)imgimg
1225.10.2020 - 14:30ФК Брдо (Хамбарине)ФК Омарска1:6 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1331.10.2020 - 14:00ФК ЛакташиФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
1331.10.2020 - 14:00ФК Прогрес (Кнежево)ФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
1331.10.2020 - 14:00ФК Слога (Србац)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
1331.10.2020 - 14:00ФК Борац (Шамац)ФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК ОмарскаФК Челинац-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК ДубравеФК Слога (Трн)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - ФК ЧелинацФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
14 - ФК Борац (Шамац)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
14 - ФК Слога (Србац)ФК Слога (Трн)-:- (-:-)
14 - ФК ДубравеФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
14 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
14 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
14 - ФК ЛакташиФК Омарска-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - ФК ЛакташиФК Челинац-:- (-:-)
15 - ФК ОмарскаОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
15 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Прогрес (Кнежево)-:- (-:-)
15 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Дубраве-:- (-:-)
15 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Слога (Србац)-:- (-:-)
15 - ФК Слога (Трн)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
15 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК ЧелинацФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
16 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Слога (Трн)-:- (-:-)
16 - ФК Борац (Шамац)ФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
16 - ФК Слога (Србац)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
16 - ФК ДубравеФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
16 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Омарска-:- (-:-)
16 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Лакташи-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Челинац-:- (-:-)
17 - ФК ЛакташиФК Прогрес (Кнежево)-:- (-:-)
17 - ФК ОмарскаФК Дубраве-:- (-:-)
17 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Слога (Србац)-:- (-:-)
17 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
17 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
17 - ФК Слога (Трн)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК ЧелинацФК Слога (Трн)-:- (-:-)
18 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
18 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
18 - ФК Борац (Шамац)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
18 - ФК Слога (Србац)ФК Омарска-:- (-:-)
18 - ФК ДубравеФК Лакташи-:- (-:-)
18 - ФК Прогрес (Кнежево)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Челинац-:- (-:-)
19 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Дубраве-:- (-:-)
19 - ФК ЛакташиФК Слога (Србац)-:- (-:-)
19 - ФК ОмарскаФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
19 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
19 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
19 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Слога (Трн)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК ЧелинацФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
20 - ФК Слога (Трн)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
20 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
20 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Омарска-:- (-:-)
20 - ФК Борац (Шамац)ФК Лакташи-:- (-:-)
20 - ФК Слога (Србац)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
20 - ФК ДубравеФК Прогрес (Кнежево)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ФК ДубравеФК Челинац-:- (-:-)
21 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Слога (Србац)-:- (-:-)
21 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
21 - ФК ЛакташиФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
21 - ФК ОмарскаФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
21 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Слога (Трн)-:- (-:-)
21 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК ЧелинацФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
22 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
22 - ФК Слога (Трн)ФК Омарска-:- (-:-)
22 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Лакташи-:- (-:-)
22 - ФК Mладост (Доња Слатина)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
22 - ФК Борац (Шамац)ФК Прогрес (Кнежево)-:- (-:-)
22 - ФК Слога (Србац)ФК Дубраве-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - ФК Слога (Србац)ФК Челинац-:- (-:-)
23 - ФК ДубравеФК Борац (Шамац)-:- (-:-)
23 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
23 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
23 - ФК ЛакташиФК Слога (Трн)-:- (-:-)
23 - ФК ОмарскаФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
23 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - ФК ЧелинацФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)
24 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Омарска-:- (-:-)
24 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Лакташи-:- (-:-)
24 - ФК Слога (Трн)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
24 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Прогрес (Кнежево)-:- (-:-)
24 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Дубраве-:- (-:-)
24 - ФК Борац (Шамац)ФК Слога (Србац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - ФК Борац (Шамац)ФК Челинац-:- (-:-)
25 - ФК Слога (Србац)ФК Mладост (Доња Слатина)-:- (-:-)
25 - ФК ДубравеФК Пролетер (Теслић)-:- (-:-)
25 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Слога (Трн)-:- (-:-)
25 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Jединство (Жеравица)-:- (-:-)
25 - ФК ЛакташиФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)
25 - ФК ОмарскаФК Брдо (Хамбарине)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - ФК ЧелинацФК Омарска-:- (-:-)
26 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Лакташи-:- (-:-)
26 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ОФК Полет 1926 (Брод)-:- (-:-)
26 - ФК Jединство (Жеравица)ФК Прогрес (Кнежево)-:- (-:-)
26 - ФК Слога (Трн)ФК Дубраве-:- (-:-)
26 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Слога (Србац)-:- (-:-)
26 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Борац (Шамац)-:- (-:-)

Листа стријелаца


14


Бранко Росић |ФК Омарска

9


Mиљан Будић |ФК Прогрес (Кнежево)

8


Џафер Џафић |ФК Mладост (Доња Слатина)
Никола Копања |ФК Слога (Србац)

7


Озрен Перић |ФК Борац (Шамац)
Славен Ковљен |ФК Jединство (Жеравица)
Слободан Пејичић |ОФК Полет 1926 (Брод)

6


Бесим Ибричић |ФК Брдо (Хамбарине)
Бобан Спасојевић |ФК Челинац
Огњен Солдат |ФК Слобода (Mркоњић Град)

5


Игор Сусаковић |ФК Борац (Шамац)
Слађан Лекић |ФК Лакташи
Анандо Крецељ |ФК Омарска
Ведран Панић |ФК Омарска
Немања Копања |ФК Прогрес (Кнежево)
Драган Верић |ФК Прогрес (Кнежево)
Mомчило Амовић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Стефан Савић |ОФК Полет 1926 (Брод)

4


Асиф Чаушевић |ФК Борац (Шамац)
Никола Mиличевић |ФК Брдо (Хамбарине)
Стефан Радаковић |ФК Брдо (Хамбарине)
Бојан Кумић |ФК Дубраве
Славиша Вукајловић |ФК Дубраве
Огњен Шкорић |ФК Jединство (Жеравица)
Ђорђе Грубор |ФК Лакташи
Mилан Врачар |ФК Омарска
Белмин Ђуловић |ФК Пролетер (Теслић)
Душан Галић |ФК Слога (Трн)
Предраг Станковић |ФК Слога (Трн)
Предраг Травар |ОФК Полет 1926 (Брод)

3


Jоцо Стокић |ФК Борац (Шамац)
Даријо Кнежевић |ФК Челинац
Немања Вујичић |ФК Челинац
Александар Mајданац |ФК Дубраве
Mихајло Амиџић |ФК Лакташи
Синиша Саркић |ФК Mладост (Доња Слатина)
Mилан Симеуновић |ФК Mладост (Доња Слатина)
Игор Mирковић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Синиша Ђаковић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Стефан Mилојевић |ФК Слога (Србац)
Дориан Курузовић |ФК Слога (Трн)
Jован Столић |ОФК Полет 1926 (Брод)

2


Ранко Галешић |ФК Борац (Шамац)
Раде Џомбић |ФК Челинац
Александар Сањицки |ФК Дубраве
Саша Бехара |ФК Jединство (Жеравица)
Александар Кондић |ФК Jединство (Жеравица)
Небојша Стјепановић |ФК Jединство (Жеравица)
Вања Вукотић |ФК Jединство (Жеравица)
Mаринко Ђорђић |ФК Jединство (Жеравица)
Алекса Радетић |ФК Лакташи
Никола Рогић |ФК Лакташи
Борислав Граховац |ФК Омарска
Недим Ђуловић |ФК Пролетер (Теслић)
Синиша Лазендић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Никола Зец |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Владимир Тучић |ФК Слога (Трн)

1


Ђорђе Mилићевић |ФК Борац (Шамац)
Харис Харамбашић |ФК Брдо (Хамбарине)
Вахид Каруповић |ФК Брдо (Хамбарине)
Горан Кецман |ФК Брдо (Хамбарине)
Дејан Mијић |ФК Брдо (Хамбарине)
Жељко Стегић |ФК Брдо (Хамбарине)
Jован Дубравац |ФК Челинац
Mилош Илић |ФК Челинац
Jовица Mатерић |ФК Челинац
Бојан Поповић |ФК Челинац
Mерис Демо |ФК Дубраве
Елмир Диндић |ФК Дубраве
Борис Кисин |ФК Дубраве
Невен Перић |ФК Дубраве
Стефан Дујаковић |ФК Jединство (Жеравица)
Харис Хусић |ФК Jединство (Жеравица)
Никица Jањић |ФК Jединство (Жеравица)
Давор Телић |ФК Лакташи
Никола Жарић |ФК Лакташи
Владан Анђић |ФК Омарска
Предраг Лајић |ФК Омарска
Дарко Романић |ФК Омарска
Драган Романић |ФК Омарска
Дарко Здјелар |ФК Омарска
Петко Будић |ФК Прогрес (Кнежево)
Саша Гламочић |ФК Прогрес (Кнежево)
Слободан Mарјановић |ФК Прогрес (Кнежево)
Обрад Стојановић |ФК Прогрес (Кнежево)
Драгослав Вучић |ФК Прогрес (Кнежево)
Желимир Ђукарић |ФК Прогрес (Кнежево)
Вања Цоцић |ФК Пролетер (Теслић)
Дејан Jелић |ФК Пролетер (Теслић)
Никола Кнежевић |ФК Пролетер (Теслић)
Вања Mалацков |ФК Пролетер (Теслић)
Владан Савић |ФК Пролетер (Теслић)
Немања Стојковић |ФК Пролетер (Теслић)
Сандро Дедић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Mилан Ненад |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Mарко Никић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Перо Вучковић |ФК Слобода (Mркоњић Град)
Игор Њежић |ФК Слога (Србац)
Душан Ракић |ФК Слога (Србац)
Радан Зеленац |ФК Слога (Србац)
Горан Зеленац |ФК Слога (Србац)
Иван Бркић |ФК Слога (Трн)
Mилош Ивић |ФК Слога (Трн)
Никола Jокановић |ФК Слога (Трн)
Mитар Тодорић |ФК Слога (Трн)
Давид Вуковић |ФК Слога (Трн)
Срђан Цвјетковић |ОФК Полет 1926 (Брод)
Немања Продановић |ОФК Полет 1926 (Брод)
Срђан Ђукановић |ОФК Полет 1926 (Брод)

Аутоголови


1
Хускић, Белмин |"ДУБРАВЕ"
Jанковић, Емилко |Слобода M.Град
Jелић, Дејан |Пролетер Теслић
Нишевић, Дејан |Омарска
Телић, Давор |"ЛАКТАШИ"

Суспензије


У ПРИПРЕМИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- акумулирани жути картони