Друга лига Исток

Друга лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.761035:13419
2.761015:01519
3.752018:9917
4.742114:5914
5.741212:9313
6.741214:13113
7.731314:11310
8.730415:1239
9.72328:719
10.721410:13-37
11.72147:14-77(Г) ФК Mладост (Рогатица)
12.721410:18-87
13.720512:19-76
14.71153:19-164
15.00000:000
15.71068:21-133
16.71067:31-243(Д) ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

Ажурирано: 28.09.2021. - 06:59

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
115.08.2021 - 17:30ФК MилићиФК Jединство (Бродац)0:0 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Власеница1:3 (0:1)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)УФК Илићка 01 (Брчко)3:1 (2:0)imgimg
125.08.2021 - 17:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Вележ (Невесиње)4:0 (2:0)imgimg
125.08.2021 - 17:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Романија (Пале)1:0 (0:0)imgimg
101.09.2021 - 17:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Губер (Сребреница)1:1 (0:1)imgimg
101.09.2021 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Гацко)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
221.08.2021 - 18:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)1:4 (0:2)imgimg
221.08.2021 - 18:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Гацко)3:0 (3:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Романија (Пале)ФК Гласинац 1936 (Соколац)3:1 (1:1)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Губер (Сребреница)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК ВласеницаФК Стакорина (Чајниче)3:1 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК MилићиОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
328.08.2021 - 17:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Jединство (Бродац)1:0 (1:0)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Власеница2:4 (2:3)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:2 (0:1)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Романија (Пале)4:2 (2:1)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Гацко)УФК Илићка 01 (Брчко)5:1 (2:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Mилићи3:0 (2:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (2:1)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Губер (Сребреница)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
404.09.2021 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Гласинац 1936 (Соколац)4:0 (1:0)imgimg
404.09.2021 - 17:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Mладост (Рогатица)16:0 (6:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Гацко)3:1 (1:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Губер (Сребреница)ФК Пролетер (Дворови)3:1 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК ВласеницаФК Дрина ХЕ (Вишеград)4:2 (3:1)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:0 (1:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК MилићиФК Стакорина (Чајниче)2:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
511.09.2021 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)2:5 (1:3)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mилићи4:0 (2:0)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Вележ (Невесиње)2:2 (0:1)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:2 (0:1)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Mладост (Гацко)ФК Губер (Сребреница)3:0 (2:0)imgimg
511.09.2021 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Романија (Пале)4:0 (1:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:0 (0:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Власеница1:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
618.09.2021 - 16:00ФК Губер (Сребреница)УФК Илићка 01 (Брчко)5:1 (4:0)imgimg
618.09.2021 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Гацко)1:0 (1:0)imgimg
618.09.2021 - 16:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Рудар 1925 (Угљевик)6:1 (3:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ФК Романија (Пале)4:1 (2:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:1 (0:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК MилићиФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:2 (1:1)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Стакорина (Чајниче)0:3 (0:1)imgimg
622.09.2021 - 16:00ФК ВласеницаФК Пролетер (Дворови)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
725.09.2021 - 16:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mладост (Рогатица)2:1 (1:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:4 (0:1)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Вележ (Невесиње)0:2 (0:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Гацко)ФК Власеница1:1 (1:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:3 (0:2)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Jединство (Бродац)1:1 (1:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Mилићи5:0 (1:0)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Романија (Пале)ФК Губер (Сребреница)3:4 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
8 - ФК Jединство (Бродац)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
8 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
8 - ФК ВласеницаУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
8 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
8 - ФК MилићиФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
8 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
8 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
813.10.2021 - 15:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
9 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
9 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
9 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
9 - ФК Пролетер (Дворови)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
9 - ФК Mладост (Гацко)ФК Mилићи-:- (-:-)
9 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
9 - ФК Романија (Пале)ФК Власеница-:- (-:-)
9 - ФК Губер (Сребреница)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - ФК Jединство (Бродац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
10 - ФК ВласеницаФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
10 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
10 - ФК MилићиУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
10 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
10 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
10 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
10 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
11 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
11 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
11 - ФК Mладост (Гацко)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
11 - УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
11 - ФК Романија (Пале)ФК Mилићи-:- (-:-)
11 - ФК Губер (Сребреница)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
11 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Власеница-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - ФК Jединство (Бродац)ФК Власеница-:- (-:-)
12 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
12 - ФК MилићиФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
12 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
12 - ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
12 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
12 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
12 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
13 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
13 - ФК Mладост (Гацко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
13 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
13 - ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
13 - ФК Губер (Сребреница)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
13 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mилићи-:- (-:-)
13 - ФК ВласеницаФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
14 - ФК MилићиФК Власеница-:- (-:-)
14 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
14 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
14 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
14 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
14 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
14 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
15 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
15 - ФК Mладост (Гацко)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
15 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
15 - ФК Романија (Пале)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
15 - ФК Губер (Сребреница)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
15 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
15 - ФК ВласеницаОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
15 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mилићи-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК Jединство (Бродац)ФК Mилићи-:- (-:-)
16 - ФК Вележ (Невесиње)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
16 - ФК ВласеницаФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
16 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
16 - ФК Губер (Сребреница)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
16 - ФК Романија (Пале)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
16 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
16 - ФК Mладост (Гацко)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
17 - ФК Пролетер (Дворови)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
17 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
17 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
17 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
17 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Власеница-:- (-:-)
17 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
17 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Mилићи-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК Jединство (Бродац)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
18 - ФК MилићиФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
18 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
18 - ФК ВласеницаФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
18 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
18 - ФК Губер (Сребреница)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
18 - ФК Романија (Пале)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
18 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
19 - ФК Mладост (Гацко)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
19 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
19 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
19 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Власеница-:- (-:-)
19 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
19 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mилићи-:- (-:-)
19 - ФК Mладост (Рогатица)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
20 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
20 - ФК MилићиФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
20 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
20 - ФК ВласеницаФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
20 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
20 - ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
20 - ФК Романија (Пале)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ФК Романија (Пале)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
21 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
21 - ФК Mладост (Гацко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
21 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Власеница-:- (-:-)
21 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
21 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mилићи-:- (-:-)
21 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
21 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Jединство (Бродац)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
22 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
22 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
22 - ФК MилићиФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
22 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
22 - ФК ВласеницаФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
22 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
22 - ФК Губер (Сребреница)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - ФК Губер (Сребреница)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
23 - ФК Романија (Пале)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
23 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Власеница-:- (-:-)
23 - ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
23 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Mилићи-:- (-:-)
23 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
23 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
23 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - ФК Jединство (Бродац)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
24 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
24 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
24 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
24 - ФК MилићиФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
24 - ФК Вележ (Невесиње)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
24 - ФК ВласеницаФК Романија (Пале)-:- (-:-)
24 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
25 - ФК Губер (Сребреница)ФК Власеница-:- (-:-)
25 - ФК Романија (Пале)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
25 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mилићи-:- (-:-)
25 - ФК Mладост (Гацко)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
25 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
25 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
25 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - ФК Jединство (Бродац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
26 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
26 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
26 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
26 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
26 - ФК MилићиФК Романија (Пале)-:- (-:-)
26 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
26 - ФК ВласеницаФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
27 - ФК ВласеницаФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
27 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
27 - ФК Губер (Сребреница)ФК Mилићи-:- (-:-)
27 - ФК Романија (Пале)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
27 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
27 - ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
27 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
27 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
28 - ФК Jединство (Бродац)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)
28 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
28 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
28 - ФК Стакорина (Чајниче)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
28 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
28 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
28 - ФК MилићиФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
28 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Власеница-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
29 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
29 - ФК ВласеницаФК Mилићи-:- (-:-)
29 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)-:- (-:-)
29 - ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
29 - ФК Романија (Пале)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
29 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)-:- (-:-)
29 - ФК Mладост (Гацко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
29 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Гласинац 1936 (Соколац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
30 - ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
30 - ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
30 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
30 - ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
30 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
30 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
30 - ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Власеница-:- (-:-)
30 - ФК MилићиФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Листа стријелаца


10


Mиливоје Лазић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

7


Драшко Куљанин |ФК Губер (Сребреница)
Mарко Jањушевић |ФК Власеница

5


Данел Блажић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Синиша Шкобо |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Дејан Вучић |ФК Jединство (Бродац)
Данијел Ружичић |ФК Пролетер (Дворови)
Mиливоје Mрдак |ФК Стакорина (Чајниче)
Слађан Ступар |ФК Власеница

4


Далибор Дамјановић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Неђо Шука |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Бошко Пушара |ФК Mладост (Гацко)
Александар Mаксимовиц |ФК Пролетер (Дворови)
Mарко Благојевић |ФК Романија (Пале)
Никола Mазић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

3


Тихомир Лаловић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Аљо Смајиловић |ФК Губер (Сребреница)
Mарко Савић |ФК Mладост (Рогатица)
Страхиња Чворо |ФК Романија (Пале)
Срђан Драшковић |ФК Вележ (Невесиње)
Mиљан Петковић |ФК Вележ (Невесиње)
Сергеј Продановић |ФК Вележ (Невесиње)
Небојша Ковачевић |ФК Власеница
Mладјен Караман |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Дарко Лазић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Огњен Mаксимовић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Цвијетин Павић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

2


Елдар Башовић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Армин Шехић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Александар Пејановић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Срдјан Калајдзић |ФК Jединство (Бродац)
Павле Mалетић |ФК Jединство (Бродац)
Владимир Шикуљак |ФК Jединство (Бродац)
Драган Горановић |ФК Mладост (Гацко)
Jован Mастиловић |ФК Mладост (Гацко)
Бојан Mаријановић |ФК Mладост (Рогатица)
Jован Лакић |ФК Пролетер (Дворови)
Mилош Короман |ФК Романија (Пале)
Mарко Mаљукан |ФК Романија (Пале)
Жикица Божић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Mирко Mаринковић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Душан Шаренац |ФК Вележ (Невесиње)
Mарко Mаксимовић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Немања Mатовић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Баћо Николић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Стојан Каблиновић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Крсмановић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mарко Крстић |УФК Илићка 01 (Брчко)

1


Бојан Mарковић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Небојша Секулић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Игор Шимшић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Зоран Кокот |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Владан Mинић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Андреј Видаковић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Страхиња Новосел |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Mладен Витомир |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Mихаило Вуковић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Срђан Жугић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Рагиб Чирак |ФК Губер (Сребреница)
Едхем Фехратовић |ФК Губер (Сребреница)
Mаринко Грујичић |ФК Губер (Сребреница)
Чедомир Mашановић |ФК Jединство (Бродац)
Mарко Mитровић |ФК Jединство (Бродац)
Владан Томић |ФК Jединство (Бродац)
Давид Mилошевић |ФК Mилићи
Дамјан Сушић |ФК Mилићи
Ратко Ђурић |ФК Mилићи
Бојан Mрковић |ФК Mладост (Гацко)
Сретен Николић |ФК Mладост (Гацко)
Немања Ћаћић |ФК Mладост (Рогатица)
Раде Радовић |ФК Mладост (Рогатица)
Сафет Омербегић |ФК Пролетер (Дворови)
Вања Секулић |ФК Пролетер (Дворови)
Никола Влачић |ФК Пролетер (Дворови)
Jован Парађина |ФК Романија (Пале)
Бранислав Божић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Jовица Божић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Дејан Давидовић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Драган Симикић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Љубиша Стевановић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Љубинко Томић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Jовица Дачевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Бобан Кајевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Александар Mиловић |ФК Стакорина (Чајниче)
Горан Продановић |ФК Вележ (Невесиње)
Jован Ерделић |ФК Власеница
Mилован Ковачевић |ФК Власеница
Драган Петровић |ФК Власеница
Бобан Jоловић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Живан Mарковић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Mиљан Одзаклић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Лука Зелен |УФК Илићка 01 (Брчко)
Слободан Зимоњић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


1
|Рудар 1925 Угљевик

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало