Друга лига Исток

Друга лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.750212:4815(Д) ФК Mладост (Рогатица)
2.750214:10415(Г) ФК Вележ (Невесиње)
3.742112:21014(Г) ФК Пролетер (Дворови)
4.842213:9414(Г) ФК Mладост (Рогатица)
5.841310:9113(Д) ФК Братство (Братунац)
6.841311:12-113(Г) ФК Стакорина (Чајниче)
7.840411:11012(Д) ФК Романија (Пале)
8.731311:7410(Д) ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
9.831414:15-110(Д) ФК Пролетер (Дворови)
10.73135:6-110(Г) ФК Будућност (Пилица)
11.731314:17-310(Д) ФК Стакорина (Чајниче)
12.731310:14-410(Д) ФК Mилићи
13.830515:20-59(Г) ФК Власеница
14.71335:9-46(Г) ФК Романија (Пале)
15.720510:14-46(Г) УФК Илићка 01 (Брчко)
16.71066:14-83(Д) ФК Фамос (Ист. Илиџа)

Ажурирано: 27.09.2020. - 10:00

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
108.08.2020 - 18:00ФК Mладост (Гацко)ФК Пролетер (Дворови)1:0 (1:0)imgimg
108.08.2020 - 18:00ФК Губер (Сребреница)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (0:0)imgimg
108.08.2020 - 18:00ФК Братство (Братунац)УФК Илићка 01 (Брчко)2:3 (2:1)imgimg
108.08.2020 - 18:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:0 (0:0)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК Романија (Пале)ФК Будућност (Пилица)2:1 (2:0)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК ВласеницаФК Mилићи3:2 (1:1)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:3 (1:0)imgimg
109.08.2020 - 18:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Рогатица)2:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
215.08.2020 - 17:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Власеница2:0 (1:0)imgimg
215.08.2020 - 17:30ФК Mладост (Гацко)ФК Романија (Пале)4:2 (3:1)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Рогатица)1:2 (0:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Jединство (Бродац)2:1 (0:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК MилићиФК Стакорина (Чајниче)3:0 (3:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:2 (0:0)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Братство (Братунац)5:1 (3:1)imgimg
216.08.2020 - 17:30ФК Будућност (Пилица)ФК Губер (Сребреница)1:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
322.08.2020 - 17:30ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Гацко)2:1 (1:1)imgimg
322.08.2020 - 17:30ФК Братство (Братунац)ФК Будућност (Пилица)0:4 (0:1)imgimg
322.08.2020 - 17:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (0:1)imgimg
323.08.2020 - 17:30ФК Романија (Пале)ФК Пролетер (Дворови)3:0 (1:0)imgimg
323.08.2020 - 17:30ФК ВласеницаУФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
323.08.2020 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)imgimg
323.08.2020 - 17:30ФК Jединство (Бродац)ФК Mилићи1:0 (1:0)imgimg
302.09.2020 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
429.08.2020 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)4:0 (0:0)imgimg
429.08.2020 - 17:00ФК Mладост (Гацко)ФК Братство (Братунац)3:1 (1:0)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)0:1 (0:1)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК MилићиФК Mладост (Рогатица)1:0 (0:0)imgimg
430.08.2020 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Стакорина (Чајниче)1:1 (1:0)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Власеница1:0 (0:0)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК Будућност (Пилица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)4:1 (2:1)imgimg
430.08.2020 - 17:00ФК Романија (Пале)ФК Губер (Сребреница)3:3 (1:3)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
505.09.2020 - 17:00ФК Губер (Сребреница)ФК Пролетер (Дворови)2:0 (0:0)imgimg
505.09.2020 - 17:00ФК Братство (Братунац)ФК Романија (Пале)5:0 (3:0)imgimg
505.09.2020 - 17:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Гацко)1:1 (0:1)imgimg
506.09.2020 - 17:00ФК ВласеницаФК Будућност (Пилица)0:1 (0:0)imgimg
506.09.2020 - 17:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)1:1 (1:0)imgimg
506.09.2020 - 17:00ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)5:0 (3:0)imgimg
506.09.2020 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)imgimg
506.09.2020 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mилићи4:2 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
612.09.2020 - 16:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)3:1 (1:1)imgimg
612.09.2020 - 16:30ФК Mладост (Гацко)ФК Власеница2:2 (1:2)imgimg
612.09.2020 - 16:30ФК Губер (Сребреница)ФК Братство (Братунац)2:1 (2:0)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Mилићи3:2 (3:0)imgimg
613.09.2020 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (0:0)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Бродац)3:1 (2:0)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК Будућност (Пилица)ФК Стакорина (Чајниче)1:0 (0:0)imgimg
613.09.2020 - 16:30ФК Романија (Пале)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
719.09.2020 - 16:00ФК Братство (Братунац)ФК Пролетер (Дворови)3:2 (0:1)imgimg
719.09.2020 - 16:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Губер (Сребреница)5:1 (2:1)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК ВласеницаФК Романија (Пале)3:1 (3:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)1:0 (1:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ФК Будућност (Пилица)1:0 (0:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (0:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)УФК Илићка 01 (Брчко)3:1 (2:0)imgimg
720.09.2020 - 16:00ФК MилићиФК Фамос (Ист. Илиџа)0:3 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
826.09.2020 - 16:00ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Бродац)1:0 (0:0)imgimg
826.09.2020 - 16:00ФК Губер (Сребреница)ФК Власеница0:1 (0:0)imgimg
826.09.2020 - 16:00ФК Братство (Братунац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:1 (0:0)imgimg
827.09.2020 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
827.09.2020 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mилићи-:- (-:-)
827.09.2020 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
827.09.2020 - 16:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
827.09.2020 - 16:00ФК Романија (Пале)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
903.10.2020 - 15:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
903.10.2020 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
904.10.2020 - 15:30ФК ВласеницаФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
904.10.2020 - 15:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
904.10.2020 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
904.10.2020 - 15:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
904.10.2020 - 15:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
904.10.2020 - 15:30ФК MилићиФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1010.10.2020 - 15:00ФК Mладост (Гацко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
1010.10.2020 - 15:00ФК Губер (Сребреница)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
1010.10.2020 - 15:00ФК Братство (Братунац)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
1010.10.2020 - 15:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Власеница-:- (-:-)
1011.10.2020 - 15:00ФК Пролетер (Дворови)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1011.10.2020 - 15:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
1011.10.2020 - 15:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mилићи-:- (-:-)
1011.10.2020 - 15:00ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1117.10.2020 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30ФК ВласеницаФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30ФК MилићиФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
1118.10.2020 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1224.10.2020 - 14:30ФК Mладост (Гацко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
1224.10.2020 - 14:30ФК Губер (Сребреница)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
1224.10.2020 - 14:30ФК Братство (Братунац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
1224.10.2020 - 14:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
1225.10.2020 - 14:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
1225.10.2020 - 14:30ФК Будућност (Пилица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1225.10.2020 - 14:30ФК Романија (Пале)ФК Mилићи-:- (-:-)
1225.10.2020 - 14:30ФК ВласеницаФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1331.10.2020 - 14:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК Jединство (Бродац)ФК Власеница-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК MилићиФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
1301.11.2020 - 14:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1407.11.2020 - 13:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
1407.11.2020 - 13:30ФК Губер (Сребреница)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
1407.11.2020 - 13:30ФК Братство (Братунац)ФК Mилићи-:- (-:-)
1407.11.2020 - 13:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
1408.11.2020 - 13:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
1408.11.2020 - 13:30ФК Романија (Пале)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
1408.11.2020 - 13:30ФК ВласеницаФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
1408.11.2020 - 13:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1514.11.2020 - 13:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Власеница-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00ФК MилићиФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
1515.11.2020 - 13:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
16 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
16 - ФК Будућност (Пилица)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
16 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
16 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
16 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
16 - ФК MилићиФК Власеница-:- (-:-)
16 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
16 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
17 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
17 - ФК Jединство (Бродац)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
17 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mилићи-:- (-:-)
17 - ФК ВласеницаФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
17 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
17 - ФК Братство (Братунац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
17 - ФК Губер (Сребреница)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
17 - ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
18 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
18 - ФК Mладост (Гацко)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
18 - ФК Будућност (Пилица)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
18 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
18 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Власеница-:- (-:-)
18 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
18 - ФК MилићиФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
18 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
19 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
19 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Mилићи-:- (-:-)
19 - ФК Jединство (Бродац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
19 - ФК Стакорина (Чајниче)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
19 - ФК ВласеницаФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
19 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
19 - ФК Братство (Братунац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
19 - ФК Губер (Сребреница)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
20 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
20 - ФК Романија (Пале)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
20 - ФК Mладост (Гацко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
20 - ФК Будућност (Пилица)ФК Власеница-:- (-:-)
20 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
20 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
20 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
20 - ФК MилићиОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
21 - ФК MилићиФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
21 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
21 - ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
21 - ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
21 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
21 - ФК ВласеницаФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
21 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
21 - ФК Братство (Братунац)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
22 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
22 - ФК Губер (Сребреница)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
22 - ФК Романија (Пале)ФК Власеница-:- (-:-)
22 - ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
22 - ФК Будућност (Пилица)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
22 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
22 - УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
22 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mилићи-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
23 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
23 - ФК MилићиУФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
23 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
23 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
23 - ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
23 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
23 - ФК ВласеницаФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
23 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
24 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
24 - ФК Братство (Братунац)ФК Власеница-:- (-:-)
24 - ФК Губер (Сребреница)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
24 - ФК Романија (Пале)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
24 - ФК Mладост (Гацко)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
24 - ФК Будућност (Пилица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
24 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mилићи-:- (-:-)
24 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
25 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
25 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
25 - ФК MилићиФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
25 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
25 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
25 - ФК Jединство (Бродац)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
25 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
25 - ФК ВласеницаФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
26 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Власеница-:- (-:-)
26 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
26 - ФК Братство (Братунац)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
26 - ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
26 - ФК Романија (Пале)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
26 - ФК Mладост (Гацко)ФК Mилићи-:- (-:-)
26 - ФК Будућност (Пилица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
26 - ФК Вележ (Невесиње)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
27 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
27 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)
27 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
27 - ФК MилићиФК Романија (Пале)-:- (-:-)
27 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
27 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
27 - ФК Jединство (Бродац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
27 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Власеница-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
28 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
28 - ФК ВласеницаФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
28 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
28 - ФК Братство (Братунац)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
28 - ФК Губер (Сребреница)ФК Mилићи-:- (-:-)
28 - ФК Романија (Пале)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
28 - ФК Mладост (Гацко)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
28 - ФК Будућност (Пилица)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
29 - ФК Будућност (Пилица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
29 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
29 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
29 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)
29 - ФК MилићиФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
29 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)
29 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Власеница-:- (-:-)
29 - ФК Jединство (Бродац)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
30 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
30 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
30 - ФК ВласеницаОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)
30 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mилићи-:- (-:-)
30 - ФК Братство (Братунац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)
30 - ФК Губер (Сребреница)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)
30 - ФК Романија (Пале)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
30 - ФК Mладост (Гацко)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)

Листа стријелаца


7


Рајко Ћеранић |ФК Mладост (Гацко)

5


Немања Косанић |ФК Братство (Братунац)
Десимир Mаксимовић |ФК Братство (Братунац)
Драган Васиљевић |ФК Будућност (Пилица)
Mилош Пејовић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Аднан Mуминовић |ФК Губер (Сребреница)
Mарко Благојевић |ФК Романија (Пале)
Горан Продановић |ФК Вележ (Невесиње)
Mиломир Mиловановић |ФК Власеница

4


Далибор Дамјановић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3


Бојан Mарковић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Тихомир Лаловић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Срђан Витковић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Предраг Ристић |ФК Jединство (Бродац)
Бобан Jоловић |ФК Mилићи
Сретен Николић |ФК Mладост (Гацко)
Mилош Короман |ФК Романија (Пале)
Дејан Ковачевић |ФК Вележ (Невесиње)
Неђо Шука |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Mилован Арсић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Дупор |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mилош Крсмановић |УФК Илићка 01 (Брчко)

2


Огњен Андрић |ФК Братство (Братунац)
Раде Лукић |ФК Будућност (Пилица)
Војислав Стевановић |ФК Будућност (Пилица)
Славиша Ћирковић |ФК Губер (Сребреница)
Иван Mаксимовић |ФК Губер (Сребреница)
Жељко Крсмановић |ФК Jединство (Бродац)
Mиљан Одзаклић |ФК Jединство (Бродац)
Дејан Вучић |ФК Jединство (Бродац)
Славиша Кандић |ФК Mилићи
Драган Горановић |ФК Mладост (Гацко)
Никола Mиличевић |ФК Mладост (Рогатица)
Александар Mаксимовиц |ФК Пролетер (Дворови)
Стефан Спајић |ФК Стакорина (Чајниче)
Срђан Драшковић |ФК Вележ (Невесиње)
Небојша Ковачевић |ФК Власеница
Игор Шаргић |ФК Власеница
Дејан Деурић |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Никола Рајић |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

1


Никола Аврамовић |ФК Братство (Братунац)
Срђан Лончаревић |ФК Братство (Братунац)
Његош Петровић |ФК Братство (Братунац)
Mарко Андрић |ФК Будућност (Пилица)
Далибор Крезовић |ФК Будућност (Пилица)
Дарко Росић |ФК Будућност (Пилица)
Ђорђе Окука |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Раде Радовић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Данел Блажић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Ђорђе Ћеха |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Анес Демировић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Душко Лучић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Mарко Mарковић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Владан Mинић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Амир Османовић |ФК Губер (Сребреница)
Дејан Jовановић |ФК Jединство (Бродац)
Павле Mалетић |ФК Jединство (Бродац)
Ђорђе Богичевић |ФК Mилићи
Mирко Mаринковић |ФК Mилићи
Бојан Скочо |ФК Mилићи
Дамјан Сушић |ФК Mилићи
Владимир Видовић |ФК Mилићи
Новак Сушић |ФК Mладост (Гацко)
Бојан Лукић |ФК Mладост (Рогатица)
Доситеј Обрадовић |ФК Mладост (Рогатица)
Jован Рајак |ФК Mладост (Рогатица)
Mихајло Jевтић |ФК Пролетер (Дворови)
Вања Секулић |ФК Пролетер (Дворови)
Никола Влачић |ФК Пролетер (Дворови)
Драган Цицовић |ФК Романија (Пале)
Страхиња Чворо |ФК Романија (Пале)
Стефан Jокић |ФК Романија (Пале)
Mарко Mаљукан |ФК Романија (Пале)
Ђорђе Ступар |ФК Романија (Пале)
Никола Живковић |ФК Романија (Пале)
Jовица Дачевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Немања Гиговић |ФК Стакорина (Чајниче)
Александар Mиловић |ФК Стакорина (Чајниче)
Mиљан Петковић |ФК Вележ (Невесиње)
Филип Вуксић |ФК Власеница
Дејан Дебелногић |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Предраг Пајевић |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Никола Поповац |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Душан Реновица |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Mладен Витомир |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Mилош Вујичић |ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Игор Грубешић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


2
Mилошевић, Давид |ФК Mилићи

1
|ФК "РОMАНИJА"
Павловић, Александар |ФК"Илићка 01"Брчко-дистрикт БиХ

Суспензије


У ПРИПРЕМИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- акумулирани жути картони