Друга лига Исток

Друга лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
110.08.2019 - 18:00ФК Леотар (Требиње)ФК Романија (Пале)3:1 (1:1)imgimg
110.08.2019 - 18:00ФК Вележ (Невесиње)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:0 (2:0)imgimg
110.08.2019 - 18:00ФК Mладост (Гацко)ФК Сутјеска (Фоча)2:1 (0:0)imgimg
110.08.2019 - 18:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)2:1 (0:0)imgimg
111.08.2019 - 18:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)0:0 (0:0)imgimg
111.08.2019 - 18:00ФК MилићиФК Будућност (Пилица)0:2 (0:0)imgimg
111.08.2019 - 18:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Дрина (Зворник)2:1 (1:1)imgimg
111.08.2019 - 18:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)1:1 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
217.08.2019 - 17:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Jединство (Бродац)3:1 (2:0)imgimg
217.08.2019 - 17:30ФК Сутјеска (Фоча)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (0:1)imgimg
217.08.2019 - 17:30ФК Дрина (Зворник)ФК Mладост (Гацко)5:0 (2:0)imgimg
218.08.2019 - 17:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Стакорина (Чајниче)3:1 (1:0)imgimg
218.08.2019 - 17:30ФК Романија (Пале)ФК Вележ (Невесиње)3:0 (1:0)imgimg
218.08.2019 - 17:30ФК Будућност (Пилица)ФК Леотар (Требиње)0:1 (0:0)imgimg
218.08.2019 - 17:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Mилићи2:1 (1:1)imgimg
218.08.2019 - 17:33ФК Mладост (Рогатица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
324.08.2019 - 17:30ФК Леотар (Требиње)ФК Пролетер (Дворови)3:1 (1:1)imgimg
324.08.2019 - 17:30ФК Mладост (Гацко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)5:1 (3:1)imgimg
324.08.2019 - 17:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Сутјеска (Фоча)2:2 (1:0)imgimg
325.08.2019 - 17:30ФК MилићиФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:0 (0:0)imgimg
325.08.2019 - 17:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Будућност (Пилица)1:0 (1:0)imgimg
325.08.2019 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Романија (Пале)2:4 (1:2)imgimg
325.08.2019 - 17:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина (Зворник)0:0 (0:0)imgimg
325.08.2019 - 17:30ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Рогатица)6:0 (5:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
401.09.2019 - 17:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Рогатица)6:3 (3:0)imgimg
401.09.2019 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)УФК Илићка 01 (Брчко)2:3 (2:0)imgimg
401.09.2019 - 17:00ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Гацко)1:0 (1:0)imgimg
401.09.2019 - 17:00ФК Будућност (Пилица)ФК Стакорина (Чајниче)1:0 (1:0)imgimg
401.09.2019 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Вележ (Невесиње)4:1 (1:0)imgimg
401.09.2019 - 17:00ФК MилићиФК Леотар (Требиње)1:0 (0:0)imgimg
431.08.2019 - 17:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:0)imgimg
431.08.2019 - 17:00ФК Дрина (Зворник)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
507.09.2019 - 17:00ФК Леотар (Требиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:0 (1:0)imgimg
507.09.2019 - 17:00ФК Mладост (Гацко)ФК Будућност (Пилица)1:1 (0:0)imgimg
507.09.2019 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)4:2 (2:0)imgimg
508.09.2019 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mилићи2:2 (1:1)imgimg
508.09.2019 - 17:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Пролетер (Дворови)4:1 (1:0)imgimg
508.09.2019 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Романија (Пале)2:3 (1:1)imgimg
508.09.2019 - 17:00ФК Jединство (Бродац)ФК Дрина (Зворник)1:2 (0:1)imgimg
508.09.2019 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Сутјеска (Фоча)1:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
614.09.2019 - 16:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Сутјеска (Фоча)1:1 (0:1)imgimg
614.09.2019 - 16:30ФК Дрина (Зворник)ФК Mладост (Рогатица)7:0 (3:0)imgimg
614.09.2019 - 16:30ФК Леотар (Требиње)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (1:0)imgimg
615.09.2019 - 16:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Jединство (Бродац)1:1 (1:1)imgimg
615.09.2019 - 16:30ФК Романија (Пале)ФК Фамос (Ист. Илиџа)4:0 (2:0)imgimg
615.09.2019 - 16:30ФК Будућност (Пилица)УФК Илићка 01 (Брчко)2:2 (1:0)imgimg
615.09.2019 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Гацко)3:0 (2:0)imgimg
615.09.2019 - 16:30ФК MилићиФК Стакорина (Чајниче)3:0 (2:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
721.09.2019 - 16:00ФК Mладост (Гацко)ФК Mилићи4:3 (2:1)imgimg
721.09.2019 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Будућност (Пилица)4:0 (1:0)imgimg
721.09.2019 - 16:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Дрина (Зворник)5:2 (0:1)imgimg
722.09.2019 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:0 (0:0)imgimg
722.09.2019 - 16:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Леотар (Требиње)0:2 (0:2)imgimg
722.09.2019 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)1:0 (0:0)imgimg
722.09.2019 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ФК Романија (Пале)2:1 (1:0)imgimg
722.09.2019 - 16:05ФК Mладост (Рогатица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:3 (0:2)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
828.09.2019 - 16:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Дрина (Зворник)0:1 (0:1)imgimg
828.09.2019 - 16:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)6:0 (4:0)imgimg
829.09.2019 - 16:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Сутјеска (Фоча)3:1 (2:1)imgimg
829.09.2019 - 16:00ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Рогатица)0:1 (0:1)imgimg
829.09.2019 - 16:00ФК Будућност (Пилица)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:1)imgimg
829.09.2019 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:1 (0:1)imgimg
829.09.2019 - 16:00ФК MилићиУФК Илићка 01 (Брчко)5:0 (4:0)imgimg
829.09.2019 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Стакорина (Чајниче)0:0 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
905.10.2019 - 15:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)3:1 (2:0)imgimg
905.10.2019 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mилићи3:2 (1:1)imgimg
905.10.2019 - 15:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Романија (Пале)2:3 (1:1)imgimg
905.10.2019 - 15:30ФК Дрина (Зворник)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)4:0 (2:0)imgimg
906.10.2019 - 15:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)4:2 (2:0)imgimg
906.10.2019 - 15:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Леотар (Требиње)0:2 (0:1)imgimg
906.10.2019 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (1:1)imgimg
906.10.2019 - 15:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Будућност (Пилица)4:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1012.10.2019 - 15:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:4 (0:2)imgimg
1012.10.2019 - 15:00ФК Леотар (Требиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)3:0 (1:0)imgimg
1013.10.2019 - 15:00ФК Романија (Пале)ФК Дрина (Зворник)1:1 (1:1)imgimg
1013.10.2019 - 15:00ФК Будућност (Пилица)ФК Сутјеска (Фоча)2:0 (1:0)imgimg
1013.10.2019 - 15:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (2:0)imgimg
1013.10.2019 - 15:00ФК MилићиФК Jединство (Бродац)3:1 (2:0)imgimg
1013.10.2019 - 15:00ФК Вележ (Невесиње)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (1:1)imgimg
1013.10.2019 - 15:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)5:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1119.10.2019 - 14:30ФК Mладост (Гацко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:0 (0:0)imgimg
1119.10.2019 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Вележ (Невесиње)4:0 (3:0)imgimg
1119.10.2019 - 14:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (1:0)imgimg
1119.10.2019 - 14:30ФК Дрина (Зворник)ФК Будућност (Пилица)3:0 (2:0)imgimg
1120.10.2019 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Стакорина (Чајниче)0:1 (0:1)imgimg
1120.10.2019 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ФК Леотар (Требиње)2:2 (1:1)imgimg
1120.10.2019 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Mилићи0:3 (0:2)imgimg
1120.10.2019 - 14:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Романија (Пале)2:1 (2:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1226.10.2019 - 14:30ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Рогатица)4:0 (0:0)imgimg
1226.10.2019 - 14:30ФК Mладост (Гацко)УФК Илићка 01 (Брчко)1:3 (1:1)imgimg
1227.10.2019 - 14:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Романија (Пале)3:0 (1:0)imgimg
1227.10.2019 - 14:30ФК Будућност (Пилица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:1 (1:1)imgimg
1227.10.2019 - 14:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина (Зворник)1:1 (1:0)imgimg
1227.10.2019 - 14:30ФК MилићиФК Сутјеска (Фоча)4:0 (1:0)imgimg
1227.10.2019 - 14:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Бродац)3:0 (2:0)imgimg
1227.10.2019 - 14:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:2 (1:1)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1301.11.2019 - 14:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Леотар (Требиње)1:0 (1:0)imgimg
1302.11.2019 - 14:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Гацко)1:1 (1:1)imgimg
1302.11.2019 - 14:00ФК Дрина (Зворник)ФК Mилићи2:1 (1:1)imgimg
1303.11.2019 - 14:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:0 (1:0)imgimg
1303.11.2019 - 14:00ФК Jединство (Бродац)ФК Стакорина (Чајниче)2:1 (1:0)imgimg
1303.11.2019 - 14:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Вележ (Невесиње)1:4 (1:3)imgimg
1303.11.2019 - 14:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Пролетер (Дворови)1:0 (0:0)imgimg
1303.11.2019 - 14:00ФК Романија (Пале)ФК Будућност (Пилица)5:2 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1409.11.2019 - 13:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Будућност (Пилица)3:1 (1:0)imgimg
1409.11.2019 - 13:30ФК Леотар (Требиње)ФК Дрина (Зворник)0:0 (0:0)imgimg
1409.11.2019 - 13:30ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Бродац)3:2 (3:1)imgimg
1410.11.2019 - 13:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Романија (Пале)3:1 (1:0)imgimg
1410.11.2019 - 13:30ФК MилићиОФК Гласинац 2011 (Соколац)3:0 (1:0)imgimg
1410.11.2019 - 13:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Сутјеска (Фоча)1:0 (0:0)imgimg
1410.11.2019 - 13:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Рогатица)4:0 (0:0)imgimg
1410.11.2019 - 13:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:1 (1:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1516.11.2019 - 13:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:1 (1:1)imgimg
1516.11.2019 - 13:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Стакорина (Чајниче)1:0 (0:0)imgimg
1516.11.2019 - 13:00ФК Дрина (Зворник)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (0:0)imgimg
1517.11.2019 - 13:00ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
1517.11.2019 - 13:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Гацко)0:5 (0:2)imgimg
1517.11.2019 - 13:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Леотар (Требиње)0:1 (0:0)imgimg
1517.11.2019 - 13:00ФК Романија (Пале)ФК Mилићи4:2 (1:1)imgimg
1517.11.2019 - 13:00ФК Будућност (Пилица)ФК Пролетер (Дворови)0:1 (0:0)imgimg


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
16 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mилићи-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Романија (Пале)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
16 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
17 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
17 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК MилићиФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
18 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mилићи-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Романија (Пале)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
18 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Дрина (Зворник)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
19 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
19 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mилићи-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
20 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК MилићиФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Романија (Пале)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
20 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
21 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)img
21 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mилићи-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
22 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК MилићиФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Романија (Пале)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
22 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
23 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
23 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mилићи-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
24 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Леотар (Требиње)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК MилићиФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Романија (Пале)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
24 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
25 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mилићи-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
25 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
26 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК MилићиФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Романија (Пале)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
27 - 00:00ФК Романија (Пале)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
27 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mилићи-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
27 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
28 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК MилићиФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
29 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Романија (Пале)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
29 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mилићи-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img


*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
30 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
30 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК MилићиФК Романија (Пале)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img