Друга лига Исток

Друга лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.302631116:1510181
2.30217280:215970
3.301641064:392552
4.301461066:491748
5.301361151:371445
6.301171254:45940
7.301311652:56-440
8.301241444:61-1740
9.301151457:65-838
10.301151459:67-838
11.301141549:55-637
12.301141541:63-2237
13.301061438:55-1736
14.301101944:78-3433
15.30822044:99-5526
16.30741932:86-5422

Ажурирано: 02.07.2022. - 08:02

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
115.08.2021 - 17:30ФК MилићиФК Jединство (Бродац)0:0 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Власеница1:3 (0:1)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)imgimg
115.08.2021 - 17:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)УФК Илићка 01 (Брчко)3:1 (2:0)imgimg
125.08.2021 - 17:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Вележ (Невесиње)4:0 (2:0)imgimg
125.08.2021 - 17:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Романија (Пале)1:0 (0:0)imgimg
101.09.2021 - 17:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Губер (Сребреница)1:1 (0:1)imgimg
101.09.2021 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Гацко)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
221.08.2021 - 18:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)1:4 (0:2)imgimg
221.08.2021 - 18:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Гацко)3:0 (3:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Романија (Пале)ФК Гласинац 1936 (Соколац)3:1 (1:1)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Губер (Сребреница)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК ВласеницаФК Стакорина (Чајниче)3:1 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (1:0)imgimg
222.08.2021 - 18:00ФК MилићиОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:4 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
328.08.2021 - 17:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Jединство (Бродац)1:0 (1:0)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Власеница2:4 (2:3)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:2 (0:1)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Романија (Пале)4:2 (2:1)imgimg
328.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Гацко)УФК Илићка 01 (Брчко)5:1 (2:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Mилићи3:0 (2:0)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (2:1)imgimg
329.08.2021 - 17:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Губер (Сребреница)4:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
404.09.2021 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Гласинац 1936 (Соколац)4:0 (1:0)imgimg
404.09.2021 - 17:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Mладост (Рогатица)16:0 (6:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Гацко)3:1 (1:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Губер (Сребреница)ФК Пролетер (Дворови)3:1 (0:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК ВласеницаФК Дрина ХЕ (Вишеград)4:2 (3:1)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:0 (1:0)imgimg
405.09.2021 - 17:00ФК MилићиФК Стакорина (Чајниче)2:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
511.09.2021 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)2:5 (1:3)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mилићи4:0 (2:0)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Вележ (Невесиње)2:2 (0:1)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:2 (0:1)imgimg
511.09.2021 - 16:30ФК Mладост (Гацко)ФК Губер (Сребреница)3:0 (2:0)imgimg
511.09.2021 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Романија (Пале)4:0 (1:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:0 (0:0)imgimg
512.09.2021 - 16:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Власеница1:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
618.09.2021 - 16:00ФК Губер (Сребреница)УФК Илићка 01 (Брчко)5:1 (4:0)imgimg
618.09.2021 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Гацко)1:0 (1:0)imgimg
618.09.2021 - 16:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Рудар 1925 (Угљевик)6:1 (3:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ФК Романија (Пале)4:1 (2:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:1 (0:0)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК MилићиФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:2 (1:1)imgimg
619.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Стакорина (Чајниче)0:3 (0:1)imgimg
622.09.2021 - 16:00ФК ВласеницаФК Пролетер (Дворови)1:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
725.09.2021 - 16:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mладост (Рогатица)2:1 (1:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:4 (0:1)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Вележ (Невесиње)0:2 (0:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00ФК Mладост (Гацко)ФК Власеница1:1 (1:0)imgimg
725.09.2021 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:3 (0:2)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Jединство (Бродац)1:1 (1:1)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Mилићи5:0 (1:0)imgimg
726.09.2021 - 16:00ФК Романија (Пале)ФК Губер (Сребреница)3:4 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
802.10.2021 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Романија (Пале)1:1 (0:1)imgimg
802.10.2021 - 15:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Гласинац 1936 (Соколац)6:1 (4:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Губер (Сребреница)1:1 (0:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК ВласеницаУФК Илићка 01 (Брчко)4:0 (2:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)2:1 (1:1)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК MилићиФК Пролетер (Дворови)3:2 (2:0)imgimg
803.10.2021 - 15:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Рудар 1925 (Угљевик)2:1 (1:1)imgimg
813.10.2021 - 15:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:5 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
909.10.2021 - 15:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Стакорина (Чајниче)4:3 (2:1)imgimg
909.10.2021 - 15:00ФК Пролетер (Дворови)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:2 (0:1)imgimg
909.10.2021 - 15:00ФК Mладост (Гацко)ФК Mилићи4:2 (2:1)imgimg
909.10.2021 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)0:6 (0:5)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:0)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)1:2 (0:1)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Романија (Пале)ФК Власеница3:2 (2:1)imgimg
910.10.2021 - 15:00ФК Губер (Сребреница)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1016.10.2021 - 14:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Mладост (Гацко)6:0 (3:0)imgimg
1016.10.2021 - 14:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)0:0 (0:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:2 (1:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК ВласеницаФК Губер (Сребреница)0:2 (0:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Романија (Пале)1:0 (0:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК MилићиУФК Илићка 01 (Брчко)3:1 (1:0)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)0:5 (0:3)imgimg
1017.10.2021 - 14:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:1 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1123.10.2021 - 14:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Jединство (Бродац)3:1 (3:0)imgimg
1123.10.2021 - 14:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Стакорина (Чајниче)1:0 (0:0)imgimg
1123.10.2021 - 14:30ФК Mладост (Гацко)ФК Mладост (Рогатица)4:0 (2:0)imgimg
1123.10.2021 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)1:6 (0:3)imgimg
1123.10.2021 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Власеница6:0 (2:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Рудар 1925 (Угљевик)2:0 (0:0)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Романија (Пале)ФК Mилићи5:1 (3:1)imgimg
1124.10.2021 - 14:30ФК Губер (Сребреница)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1230.10.2021 - 14:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:1 (0:0)imgimg
1230.10.2021 - 14:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Романија (Пале)5:0 (4:0)imgimg
1230.10.2021 - 14:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (1:0)imgimg
1230.10.2021 - 14:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Гласинац 1936 (Соколац)3:1 (1:1)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Jединство (Бродац)ФК Власеница0:0 (0:0)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК MилићиФК Губер (Сребреница)2:3 (0:1)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)6:1 (5:1)imgimg
1231.10.2021 - 14:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Гацко)2:1 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1306.11.2021 - 13:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:3 (0:3)imgimg
1306.11.2021 - 13:30ФК Mладост (Гацко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:1 (0:0)imgimg
1306.11.2021 - 13:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Стакорина (Чајниче)1:3 (1:1)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Рогатица)3:0 (0:0)imgimg
1307.11.2021 - 13:30ФК ВласеницаФК Вележ (Невесиње)2:0 (0:0)imgimg
1317.11.2021 - 13:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:0)imgimg
1317.11.2021 - 13:00ФК Губер (Сребреница)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:1 (0:0)imgimg
1317.11.2021 - 13:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mилићи8:0 (5:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1413.11.2021 - 13:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Фамос (Ист. Илиџа)4:1 (2:0)imgimg
1413.11.2021 - 13:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (1:1)imgimg
1413.11.2021 - 13:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Гацко)2:0 (0:0)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)3:4 (1:1)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК MилићиФК Власеница3:2 (2:1)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Губер (Сребреница)3:3 (1:2)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Романија (Пале)2:1 (1:1)imgimg
1414.11.2021 - 13:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Пролетер (Дворови)3:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1520.11.2021 - 13:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Бродац)4:3 (0:2)imgimg
1520.11.2021 - 13:00ФК Mладост (Гацко)ФК Гласинац 1936 (Соколац)6:0 (3:0)imgimg
1520.11.2021 - 13:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)4:2 (3:1)imgimg
1520.11.2021 - 13:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Рогатица)4:0 (1:0)imgimg
1520.11.2021 - 13:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mилићи8:0 (3:0)imgimg
1521.11.2021 - 13:00ФК Романија (Пале)ФК Рудар 1925 (Угљевик)4:1 (1:1)imgimg
1521.11.2021 - 13:00ФК Губер (Сребреница)ФК Стакорина (Чајниче)0:1 (0:1)imgimg
1521.11.2021 - 13:00ФК ВласеницаОФК Слога 2 (Горње Црњелово)1:3 (1:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1605.03.2022 - 14:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Стакорина (Чајниче)2:1 (0:1)imgimg
1605.03.2022 - 14:00ФК Губер (Сребреница)ФК Рудар 1925 (Угљевик)5:0 (2:0)imgimg
1605.03.2022 - 14:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Гласинац 1936 (Соколац)3:2 (3:1)imgimg
1606.03.2022 - 14:00ФК Вележ (Невесиње)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)1:3 (0:0)imgimg
1623.03.2022 - 15:00ФК Романија (Пале)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:1 (2:1)imgimg
1624.03.2022 - 15:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mилићи5:1 (3:1)imgimg
1629.03.2022 - 15:00ФК ВласеницаФК Mладост (Рогатица)2:0 (1:0)imgimg
1606.04.2022 - 15:30ФК Mладост (Гацко)ФК Пролетер (Дворови)4:0 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1712.03.2022 - 14:30ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Бродац)1:0 (0:0)imgimg
1712.03.2022 - 14:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Губер (Сребреница)4:4 (0:1)imgimg
1712.03.2022 - 14:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:4 (2:1)imgimg
1713.03.2022 - 14:30ФК Пролетер (Дворови)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
1713.03.2022 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Вележ (Невесиње)4:0 (2:0)imgimg
1706.04.2022 - 15:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Романија (Пале)2:2 (1:1)imgimg
1706.04.2022 - 15:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Власеница2:0 (0:0)imgimg
1706.04.2022 - 15:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Mилићи5:1 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1819.03.2022 - 14:30ФК MилићиФК Mладост (Рогатица)2:1 (2:0)imgimg
1819.03.2022 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:0 (1:0)imgimg
1819.03.2022 - 14:30ФК Губер (Сребреница)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:0 (0:0)imgimg
1819.03.2022 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Гацко)2:0 (1:0)imgimg
1820.03.2022 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:0 (0:0)imgimg
1820.03.2022 - 14:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Стакорина (Чајниче)1:0 (0:0)imgimg
1820.03.2022 - 14:30ФК ВласеницаФК Рудар 1925 (Угљевик)1:1 (1:0)imgimg
1820.03.2022 - 14:30ФК Романија (Пале)ФК Пролетер (Дворови)2:2 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
1926.03.2022 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:0)imgimg
1926.03.2022 - 15:00ФК Mладост (Гацко)ФК Романија (Пале)6:2 (4:0)imgimg
1926.03.2022 - 15:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Губер (Сребреница)1:0 (1:0)imgimg
1926.03.2022 - 15:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Власеница2:3 (0:1)imgimg
1926.03.2022 - 15:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (1:0)imgimg
1926.03.2022 - 15:00ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mилићи3:1 (2:1)imgimg
1927.03.2022 - 15:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)3:0 (1:0)imgimg
1927.03.2022 - 15:00ФК Mладост (Рогатица)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:3 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2002.04.2022 - 15:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Стакорина (Чајниче)4:0 (1:0)imgimg
2002.04.2022 - 15:30ФК MилићиФК Рудар 1925 (Угљевик)1:0 (1:0)imgimg
2002.04.2022 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Пролетер (Дворови)4:0 (2:0)imgimg
2002.04.2022 - 15:30ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Гацко)3:0 (0:0)imgimg
2003.04.2022 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Рогатица)5:1 (2:1)imgimg
2003.04.2022 - 15:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:1 (1:0)imgimg
2003.04.2022 - 15:30ФК ВласеницаФК Гласинац 1936 (Соколац)1:0 (0:0)imgimg
2003.04.2022 - 15:30ФК Романија (Пале)УФК Илићка 01 (Брчко)6:3 (3:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2109.04.2022 - 15:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Губер (Сребреница)1:0 (0:0)imgimg
2109.04.2022 - 15:30ФК Mладост (Гацко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:2 (1:1)imgimg
2109.04.2022 - 15:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mилићи3:2 (0:1)imgimg
2109.04.2022 - 15:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:4 (0:2)imgimg
2110.04.2022 - 15:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Власеница1:0 (0:0)imgimg
2104.05.2022 - 16:30ФК Романија (Пале)ФК Jединство (Бродац)3:0 (1:0)imgimg
2104.05.2022 - 16:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (1:0)imgimg
2119.05.2022 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Рогатица)4:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2216.04.2022 - 16:00ФК MилићиФК Гласинац 1936 (Соколац)1:3 (0:1)imgimg
2216.04.2022 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)УФК Илићка 01 (Брчко)3:0 (3:0)imgimg
2216.04.2022 - 16:00ФК Губер (Сребреница)ФК Романија (Пале)3:1 (1:1)imgimg
2217.04.2022 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ФК Стакорина (Чајниче)2:1 (1:0)imgimg
2217.04.2022 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:0 (1:0)imgimg
2217.04.2022 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)6:1 (1:1)imgimg
2217.04.2022 - 16:00ФК ВласеницаФК Mладост (Гацко)0:1 (0:0)imgimg
2220.04.2022 - 16:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)5:1 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2323.04.2022 - 16:30ФК Губер (Сребреница)ФК Jединство (Бродац)1:2 (1:1)imgimg
2323.04.2022 - 16:30ФК Романија (Пале)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:3 (1:1)imgimg
2323.04.2022 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Власеница4:1 (1:1)imgimg
2323.04.2022 - 16:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)2:2 (2:1)imgimg
2323.04.2022 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Mилићи0:0 (0:0)imgimg
2323.04.2022 - 16:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)3:2 (0:1)imgimg
2323.04.2022 - 16:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Рогатица)1:1 (1:0)imgimg
2323.04.2022 - 16:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Стакорина (Чајниче)2:2 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2430.04.2022 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:1 (0:0)imgimg
2430.04.2022 - 16:30ФК MилићиФК Mладост (Гацко)1:0 (0:0)imgimg
2430.04.2022 - 16:30ФК Вележ (Невесиње)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (1:0)imgimg
2430.04.2022 - 16:30ФК ВласеницаФК Романија (Пале)0:1 (0:0)imgimg
2430.04.2022 - 16:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Губер (Сребреница)5:1 (2:1)imgimg
2403.05.2022 - 16:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Пролетер (Дворови)6:0 (4:0)imgimg
2417.05.2022 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:0 (1:0)imgimg
2417.05.2022 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Гласинац 1936 (Соколац)4:3 (2:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2507.05.2022 - 16:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)6:1 (2:0)imgimg
2507.05.2022 - 16:30ФК Губер (Сребреница)ФК Власеница6:0 (0:0)imgimg
2507.05.2022 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mилићи3:0*imgimg
2507.05.2022 - 16:30ФК Mладост (Гацко)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)0:2 (0:0)imgimg
2507.05.2022 - 16:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Рудар 1925 (Угљевик)3:1 (3:0)imgimg
2508.05.2022 - 16:30ФК Романија (Пале)ФК Вележ (Невесиње)2:0 (0:0)imgimg
2508.05.2022 - 16:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Стакорина (Чајниче)2:1 (2:0)imgimg
2508.05.2022 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Рогатица)1:0 (0:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2611.05.2022 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)6:1 (2:1)imgimg
2611.05.2022 - 16:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:0 (1:0)imgimg
2611.05.2022 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Пролетер (Дворови)8:0 (4:0)imgimg
2611.05.2022 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Гацко)4:1 (1:1)imgimg
2611.05.2022 - 16:30ФК MилићиФК Романија (Пале)1:1 (1:0)imgimg
2611.05.2022 - 16:30ФК ВласеницаФК Фамос (Ист. Илиџа)0:4 (0:3)imgimg
2618.05.2022 - 17:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)УФК Илићка 01 (Брчко)3:0 (1:0)imgimg
2625.05.2022 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Губер (Сребреница)6:2 (2:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2714.05.2022 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (0:0)imgimg
2714.05.2022 - 17:00ФК Губер (Сребреница)ФК Mилићи5:3 (1:2)imgimg
2714.05.2022 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)5:1 (2:1)imgimg
2714.05.2022 - 17:00ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)2:1 (1:1)imgimg
2714.05.2022 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Рудар 1925 (Угљевик)0:1 (0:1)imgimg
2715.05.2022 - 17:00ФК ВласеницаФК Jединство (Бродац)2:1 (0:0)imgimg
2715.05.2022 - 17:00ФК Романија (Пале)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)1:3 (0:1)imgimg
2715.05.2022 - 17:00ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:1 (0:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2822.05.2022 - 17:00ФК Jединство (Бродац)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:0 (2:0)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Пролетер (Дворови)3:1 (0:1)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Mладост (Гацко)2:0 (1:0)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ФК Стакорина (Чајниче)УФК Илићка 01 (Брчко)1:2 (0:1)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Романија (Пале)4:3 (3:2)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Губер (Сребреница)1:0 (1:0)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ФК MилићиФК Фамос (Ист. Илиџа)1:1 (0:1)imgimg
2822.05.2022 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Власеница7:1 (4:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
2929.05.2022 - 17:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Бродац)1:1 (0:0)imgimg
2929.05.2022 - 17:30ФК ВласеницаФК Mилићи3:0 (1:0)imgimg
2929.05.2022 - 17:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)2:2 (1:0)imgimg
2929.05.2022 - 17:30ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Рогатица)8:2 (4:1)imgimg
2929.05.2022 - 17:30ФК Романија (Пале)ФК Стакорина (Чајниче)1:1 (1:1)imgimg
2929.05.2022 - 17:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Рудар 1925 (Угљевик)1:0 (0:0)imgimg
2929.05.2022 - 17:30ФК Mладост (Гацко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:2 (1:0)imgimg
2929.05.2022 - 17:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Гласинац 1936 (Соколац)2:0 (1:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
3005.06.2022 - 17:30ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (1:0)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ФК Гласинац 1936 (Соколац)ФК Mладост (Гацко)4:0 (3:0)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)УФК Илићка 01 (Брчко)5:1 (2:0)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ФК Рудар 1925 (Угљевик)ФК Романија (Пале)6:2 (4:0)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Губер (Сребреница)1:1 (1:1)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:4 (0:1)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)ФК Власеница5:1 (4:0)imgimg
3005.06.2022 - 17:30ФК MилићиФК Вележ (Невесиње)0:1 (0:0)imgimg

Листа стријелаца


33


Mиливоје Лазић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

30


Данел Блажић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)

26


Драшко Куљанин |ФК Губер (Сребреница)

24


Неђо Шука |ФК Гласинац 1936 (Соколац)

19


Mиливоје Mрдак |ФК Стакорина (Чајниче)

17


Богдан Симанић |ФК Романија (Пале)
Mирко Mаринковић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)

16


Mладјен Караман |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

15


Бошко Пушара |ФК Mладост (Гацко)

14


Далибор Дамјановић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Сергеј Лозо |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Срђан Драшковић |ФК Вележ (Невесиње)
Сергеј Продановић |ФК Вележ (Невесиње)

13


Аљо Смајиловић |ФК Губер (Сребреница)

12


Бојан Mарковић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Александар Mаксимовиц |ФК Пролетер (Дворови)
Рајко Ћеранић |ФК Вележ (Невесиње)
Слађан Ступар |ФК Власеница
Дарко Лазић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

11


Дејан Вучић |ФК Jединство (Бродац)
Jован Лакић |ФК Пролетер (Дворови)
Mарко Благојевић |ФК Романија (Пале)

10


Тихомир Лаловић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Бојан Лукић |ФК Mладост (Рогатица)
Данијел Ружичић |ФК Пролетер (Дворови)
Цвијетин Павић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

9


Сретен Николић |ФК Mладост (Гацко)
Mарко Mаљукан |ФК Романија (Пале)
Огњен Mаксимовић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Никола Mазић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Mиљан Одзаклић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)

8


Синиша Шкобо |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Владимир Шикуљак |ФК Jединство (Бродац)
Душан Ћирковић |ФК Mилићи
Jовица Дачевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Горан Продановић |ФК Вележ (Невесиње)
Дарко Реповић |ФК Вележ (Невесиње)
Mилош Крсмановић |УФК Илићка 01 (Брчко)

7


Давид Mаксимовић |ФК Губер (Сребреница)
Никола Mиличевић |ФК Mладост (Рогатица)
Mарко Jањушевић |ФК Власеница
Немања Mатовић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Немања Тодоровић |УФК Илићка 01 (Брчко)

6


Зоран Кокот |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Срдјан Калајдзић |ФК Jединство (Бродац)
Драган Горановић |ФК Mладост (Гацко)
Jован Mастиловић |ФК Mладост (Гацко)
Немања Ћаћић |ФК Mладост (Рогатица)
Бобан Кајевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Александар Mиловић |ФК Стакорина (Чајниче)
Mиљан Петковић |ФК Вележ (Невесиње)
Небојша Ковачевић |ФК Власеница

5


Небојша Секулић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Анес Демировић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Огњен Mичић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Mарко Mитровић |ФК Jединство (Бродац)
Бојан Обрадовић |ФК Mладост (Рогатица)
Борислав Цицовић |ФК Романија (Пале)
Немања Лукић |ФК Романија (Пале)
Дејан Давидовић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)

4


Александар Пејановић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Едхем Фехратовић |ФК Губер (Сребреница)
Предраг Петровић |ФК Губер (Сребреница)
Владан Томић |ФК Jединство (Бродац)
Славиша Кандић |ФК Mилићи
Александар Фуртула |ФК Mладост (Рогатица)
Бојан Mаријановић |ФК Mладост (Рогатица)
Страхиња Чворо |ФК Романија (Пале)
Жикица Божић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Душан Шаренац |ФК Вележ (Невесиње)
Драган Петровић |ФК Власеница
Стефан Рељић |ФК Власеница
Баћо Николић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Mилован Арсић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mарко Крстић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Лука Зелен |УФК Илићка 01 (Брчко)

3


Слађан Симић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Елдар Башовић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Владимир Фргања |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Владан Mинић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Армин Шехић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Никола Рајић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Mладен Витомир |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Павле Mалетић |ФК Jединство (Бродац)
Петар Mлађеновић |ФК Mилићи
Вукота Лучић |ФК Mладост (Гацко)
Mарко Савић |ФК Mладост (Рогатица)
Вања Секулић |ФК Пролетер (Дворови)
Jовица Божић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Слободан Зимоњић |УФК Илићка 01 (Брчко)

2


Mилош Бојат |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Бојан Крсмановић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Mарко Mарковић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Страхиња Новосел |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Mихаило Вуковић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Рагиб Чирак |ФК Губер (Сребреница)
Славиша Ћирковић |ФК Губер (Сребреница)
Немања Косанић |ФК Губер (Сребреница)
Никола Jевђеновић |ФК Jединство (Бродац)
Жељко Крсмановић |ФК Jединство (Бродац)
Симо Лукић |ФК Jединство (Бродац)
Чедомир Mашановић |ФК Jединство (Бродац)
Дражен Стевановић |ФК Jединство (Бродац)
Mарко Андрић |ФК Mилићи
Срђан Борић |ФК Mилићи
Његош Jовић |ФК Mилићи
Давид Mилошевић |ФК Mилићи
Стефан Спајић |ФК Mилићи
Бојан Mрковић |ФК Mладост (Гацко)
Давор Арнаутовић |ФК Пролетер (Дворови)
Његош Баричанин |ФК Романија (Пале)
Mилош Короман |ФК Романија (Пале)
Никола Живковић |ФК Романија (Пале)
Дарко Нерић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Дејан Давидовић |ФК Стакорина (Чајниче)
Дарко Jовановић |ФК Стакорина (Чајниче)
Никола Нешковић |ФК Стакорина (Чајниче)
Раденко Пјевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Саша Jовановић |ФК Власеница
Mилован Ковачевић |ФК Власеница
Дорде Арцаба |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Делимир Бајић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Mарко Mаксимовић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Живан Mарковић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Mухамед Сајтановић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Стојан Каблиновић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Станко Савић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Горан Станкић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Борис Томић |УФК Илићка 01 (Брчко)

1


Никола Батинић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Алекса Грачанин |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Игор Шимшић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Mирко Станојчић |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Никола Врећо |ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
Слободан Елез |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Урош Ковачевић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Борислав Отовић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Mарко Шкрба |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Никша Томашевић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Андреј Видаковић |ФК Фамос (Ист. Илиџа)
Mихајло Дебелногић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Ђорђе Гладанац |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Стефан Радоња |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Срђан Жугић |ФК Гласинац 1936 (Соколац)
Никола Аврамовић |ФК Губер (Сребреница)
Mаринко Грујичић |ФК Губер (Сребреница)
Jован Лазаревић |ФК Губер (Сребреница)
Филип Mитровић |ФК Губер (Сребреница)
Mилош Новаковић |ФК Jединство (Бродац)
Стефан Пилиповић |ФК Jединство (Бродац)
Немања Крсмановић |ФК Mилићи
Стефан Лазаревић |ФК Mилићи
Никола Mарковић |ФК Mилићи
Бојан Скочо |ФК Mилићи
Дамјан Сушић |ФК Mилићи
Владимир Видовић |ФК Mилићи
Ратко Ђурић |ФК Mилићи
Mилош Пејовић |ФК Mладост (Гацко)
Никола Шаренац |ФК Mладост (Гацко)
Дејан Дувњак |ФК Mладост (Рогатица)
Лука Којић |ФК Mладост (Рогатица)
Доситеј Обрадовић |ФК Mладост (Рогатица)
Раде Радовић |ФК Mладост (Рогатица)
Богдан Mркајић |ФК Пролетер (Дворови)
Сафет Омербегић |ФК Пролетер (Дворови)
Никола Влачић |ФК Пролетер (Дворови)
Ђорђе Ковачевић |ФК Романија (Пале)
Jован Парађина |ФК Романија (Пале)
Бранислав Божић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Неђо Гајић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Александар Пајић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Славиша Пурић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Драган Симикић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Љубиша Стевановић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Љубинко Томић |ФК Рудар 1925 (Угљевик)
Божидар Гиговић |ФК Стакорина (Чајниче)
Стефан Mиловановић |ФК Стакорина (Чајниче)
Виктор Рацковић |ФК Стакорина (Чајниче)
Тодор Тадић |ФК Стакорина (Чајниче)
Дејан Антељ |ФК Вележ (Невесиње)
Дејан Jеремић |ФК Вележ (Невесиње)
Ђорђе Богичевић |ФК Власеница
Jован Ерделић |ФК Власеница
Mладен Mајсторовић |ФК Власеница
Вељко Mитровић |ФК Власеница
Алекса Тешић |ФК Власеница
Душан Тодоровић |ФК Власеница
Бобан Jоловић |ОФК Слога 2 (Горње Црњелово)
Душан Арсенић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Mарко Ристић |УФК Илићка 01 (Брчко)
Дејан Трипић |УФК Илићка 01 (Брчко)

Аутоголови


2
Mајсторовић, Mладен |ФК Власеница

1
|Рудар 1925 Угљевик
|ФК Вележ
|ФК Власеница
|ФК Фамос И.Илиџа
|ФК "Пролетер"
|Рудар 1925 Угљевик
Ћаћић, Немања |ФК Mладост
Ћирковић, Никола |ФК Mилићи
Jеремић, Дејан |ФК Вележ
Лујановић, Борислав |Рудар 1925 Угљевик
Mиловановић, Раде |Рудар 1925 Угљевик

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало