Друга лига, Исток - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.23183273:21+5257(Д) Губер (Сребреница)
2.23165248:17+3153(Г) Jединство (Роћевић)
3.23125639:30+941(Г) Стакорина (Чајниче)
4.23115752:30+2238(Г) Jединство (Бродац)
5.23122945:36+938(Д) Власеница
6.23107648:35+1337(Г) Илићка 01 (Брчко)
7.231031051:44+733(Д) Пролетер (Дворови)
8.23941035:40-531(Д) Гласинац 1936 (Соколац)
9.23931136:37-130(Д) Рудар 1925 (Угљевик)
10.23851039:38+129(Г) Mладост (Рогатица)
11.23921245:45+029(Д) Задругар (Доње Црњелово)
12.23841138:42-428(Г) Дрина ХЕ (Вишеград)
13.23571139:60-2122(Д) Mладост (Гацко)
14.23641335:57-2222(Д) Подриње (Jања)
15.23631438:58-2021(Г) Будућност (Пилица)
16.23241722:93-7110(Г) Херцеговац (Билећа)

Ажурирано: 25.04.2024. - 13:04

Резултати: 1. коло

Mладост (Рогатица) logo2:3
19|08 17:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo2:0
19|08 17:30
logo Будућност (Пилица)img
Власеница logo4:1
19|08 17:30
logo Mладост (Гацко)img
Губер (Сребреница) logo2:0
19|08 17:30
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Стакорина (Чајниче) logo1:1
20|08 17:30
logo Jединство (Бродац)img
Jединство (Роћевић) logo4:0
20|08 17:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Подриње (Jања) logo8:1
20|08 17:30
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Пролетер (Дворови) logo0:0
30|08 17:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img

Резултати: 2. коло

Рудар 1925 (Угљевик) logo0:4
26|08 17:00
logo Пролетер (Дворови)img
Mладост (Гацко) logo2:2
26|08 17:00
logo Губер (Сребреница)img
Будућност (Пилица) logo3:8
26|08 17:00
logo Власеницаimg
Илићка 01 (Брчко) logo0:1
26|08 17:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Jединство (Бродац) logo4:1
27|08 17:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo3:0
27|08 17:00
logo Подриње (Jања)img
Херцеговац (Билећа) logo2:1
27|08 17:00
logo Mладост (Рогатица)img
Стакорина (Чајниче) logo1:0
27|08 17:00
logo Jединство (Роћевић)img

Резултати: 3. коло

Дрина ХЕ (Вишеград) logo3:2
02|09 17:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Власеница logo1:0
02|09 17:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Губер (Сребреница) logo1:1
02|09 17:00
logo Будућност (Пилица)img
Пролетер (Дворови) logo4:1
02|09 17:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Jединство (Роћевић) logo4:2
03|09 17:00
logo Jединство (Бродац)img
Mладост (Рогатица) logo2:1
03|09 17:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Подриње (Jања) logo5:1
03|09 17:00
logo Mладост (Гацко)img
Задругар (Доње Црњелово) logo4:0
03|09 17:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)img

Резултати: 4. коло

Mладост (Гацко) logo0:2
09|09 16:30
logo Пролетер (Дворови)img
Будућност (Пилица) logo1:3
09|09 16:30
logo Подриње (Jања)img
Илићка 01 (Брчко) logo1:0
09|09 16:30
logo Губер (Сребреница)img
Jединство (Бродац) logo4:0
10|09 16:30
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Херцеговац (Билећа) logo1:1
10|09 16:30
logo Власеницаimg
Стакорина (Чајниче) logo1:4
10|09 16:30
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo2:2
20|09 16:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Jединство (Роћевић) logo3:4
20|09 16:00
logo Mладост (Рогатица)img

Резултати: 5. коло

Власеница logo4:1
16|09 16:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Губер (Сребреница) logo3:0
16|09 16:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Рудар 1925 (Угљевик) logo1:6
16|09 16:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Mладост (Рогатица) logo1:3
17|09 16:00
logo Jединство (Бродац)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo3:2
17|09 16:00
logo Jединство (Роћевић)img
Подриње (Jања) logo1:1
17|09 16:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Задругар (Доње Црњелово) logo2:1
17|09 16:00
logo Mладост (Гацко)img
Пролетер (Дворови) logo2:0
20|09 16:00
logo Будућност (Пилица)img

Резултати: 6. коло

Mладост (Гацко) logo6:0
23|09 16:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Будућност (Пилица) logo3:6
23|09 16:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Илићка 01 (Брчко) logo0:5
23|09 16:00
logo Пролетер (Дворови)img
Херцеговац (Билећа) logo3:2
24|09 16:00
logo Подриње (Jања)img
Стакорина (Чајниче) logo4:1
24|09 16:00
logo Губер (Сребреница)img
Jединство (Роћевић) logo1:4
24|09 16:00
logo Власеницаimg
Mладост (Рогатица) logo1:2
24|09 16:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Jединство (Бродац) logo2:0
11|10 15:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img

Резултати: 7. коло

Дрина ХЕ (Вишеград) logo2:3
30|09 15:30
logo Jединство (Бродац)img
Власеница logo0:1
30|09 15:30
logo Mладост (Рогатица)img
Губер (Сребреница) logo1:3
30|09 15:30
logo Jединство (Роћевић)img
Пролетер (Дворови) logo2:0
30|09 15:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Рудар 1925 (Угљевик) logo0:3
30|09 15:30
logo Будућност (Пилица)img
Подриње (Jања) logo1:0
01|10 15:30
logo Стакорина (Чајниче)img
Задругар (Доње Црњелово) logo2:1
01|10 15:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo3:1
01|10 15:30
logo Mладост (Гацко)img

Резултати: 8. коло

Будућност (Пилица) logo2:2
07|10 15:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Илићка 01 (Брчко) logo7:1
07|10 15:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Херцеговац (Билећа) logo2:0
07|10 15:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo4:1
07|10 15:00
logo Власеницаimg
Стакорина (Чајниче) logo0:1
08|10 15:00
logo Пролетер (Дворови)img
Jединство (Роћевић) logo2:2
08|10 15:00
logo Подриње (Jања)img
Mладост (Рогатица) logo2:1
08|10 15:00
logo Губер (Сребреница)img
Jединство (Бродац) logo4:1
18|10 14:30
logo Mладост (Гацко)img

Резултати: 9. коло

Власеница logo1:2
14|10 14:30
logo Jединство (Бродац)img
Губер (Сребреница) logo1:4
14|10 14:30
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Рудар 1925 (Угљевик) logo3:4
14|10 14:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Mладост (Гацко) logo2:5
14|10 14:30
logo Будућност (Пилица)img
Подриње (Jања) logo4:2
15|10 14:30
logo Mладост (Рогатица)img
Пролетер (Дворови) logo3:1
15|10 14:30
logo Jединство (Роћевић)img
Задругар (Доње Црњелово) logo1:1
15|10 14:30
logo Стакорина (Чајниче)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo4:0
15|10 14:30
logo Илићка 01 (Брчко)img

Резултати: 10. коло

Илићка 01 (Брчко) logo3:1
20|10 14:30
logo Mладост (Гацко)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo3:0
21|10 14:30
logo Подриње (Jања)img
Власеница logo0:0
21|10 14:30
logo Губер (Сребреница)img
Jединство (Бродац) logo2:2
22|10 14:30
logo Будућност (Пилица)img
Херцеговац (Билећа) logo3:3
22|10 14:30
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Стакорина (Чајниче) logo7:0
22|10 14:30
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Jединство (Роћевић) logo3:1
22|10 14:30
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Mладост (Рогатица) logo2:2
22|10 14:30
logo Пролетер (Дворови)img

Резултати: 11. коло

Рудар 1925 (Угљевик) logo2:2
28|10 14:00
logo Jединство (Роћевић)img
Mладост (Гацко) logo0:2
28|10 14:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Будућност (Пилица) logo2:1
28|10 14:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Губер (Сребреница) logo3:2
29|10 14:00
logo Jединство (Бродац)img
Подриње (Jања) logo2:0
29|10 14:00
logo Власеницаimg
Задругар (Доње Црњелово) logo3:1
29|10 14:00
logo Mладост (Рогатица)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo5:2
29|10 14:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Пролетер (Дворови) logo1:0
01|11 14:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img

Резултати: 12. коло

Дрина ХЕ (Вишеград) logo5:2
04|11 13:30
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Власеница logo4:2
04|11 13:30
logo Пролетер (Дворови)img
Губер (Сребреница) logo0:2
04|11 13:30
logo Подриње (Jања)img
Jединство (Бродац) logo2:1
05|11 13:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Херцеговац (Билећа) logo4:0
05|11 13:30
logo Будућност (Пилица)img
Стакорина (Чајниче) logo3:1
05|11 13:30
logo Mладост (Гацко)img
Jединство (Роћевић) logo2:2
05|11 13:30
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Mладост (Рогатица) logo5:0
05|11 13:30
logo Рудар 1925 (Угљевик)img

Резултати: 13. коло

Пролетер (Дворови) logo3:2
11|11 13:00
logo Губер (Сребреница)img
Рудар 1925 (Угљевик) logo1:8
11|11 13:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Mладост (Гацко) logo3:1
11|11 13:00
logo Jединство (Роћевић)img
Будућност (Пилица) logo3:4
11|11 13:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Илићка 01 (Брчко) logo2:0
11|11 13:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Подриње (Jања) logo2:0
12|11 13:00
logo Jединство (Бродац)img
Задругар (Доње Црњелово) logo1:0
12|11 13:00
logo Власеницаimg
Гласинац 1936 (Соколац) logo3:0
12|11 13:00
logo Mладост (Рогатица)img

Резултати: 14. коло

Стакорина (Чајниче) logo4:3
18|11 13:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo4:0
18|11 13:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Губер (Сребреница) logo1:2
18|11 13:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Jединство (Бродац) logo2:1
19|11 13:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Jединство (Роћевић) logo2:0
19|11 13:00
logo Будућност (Пилица)img
Mладост (Рогатица) logo2:2
19|11 13:00
logo Mладост (Гацко)img
Подриње (Jања) logo1:1
19|11 13:00
logo Пролетер (Дворови)img
Власеница logo6:2
22|11 13:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)img

Резултати: 15. коло

Рудар 1925 (Угљевик) logo0:7
25|11 13:00
logo Губер (Сребреница)img
Будућност (Пилица) logo5:5
25|11 13:00
logo Mладост (Рогатица)img
Илићка 01 (Брчко) logo3:2
25|11 13:00
logo Jединство (Роћевић)img
Пролетер (Дворови) logo1:0
26|11 13:00
logo Jединство (Бродац)img
Задругар (Доње Црњелово) logo3:0
26|11 13:00
logo Подриње (Jања)img
Херцеговац (Билећа) logo3:1
26|11 13:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Mладост (Гацко) logo2:2
02|12 13:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Власеница logo0:1
02|12 13:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img

Резултати: 16. коло

Илићка 01 (Брчко) logo1:0
02|03 14:00
logo Mладост (Рогатица)img
Будућност (Пилица) logo1:5
02|03 14:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Mладост (Гацко) logo0:3
02|03 14:00
logo Власеницаimg
Рудар 1925 (Угљевик) logo1:1
02|03 14:00
logo Подриње (Jања)img
Задругар (Доње Црњелово) logo0:1
03|03 14:00
logo Пролетер (Дворови)img
Херцеговац (Билећа) logo1:2
05|03 14:00
logo Jединство (Роћевић)img
Jединство (Бродац) logo2:0
13|03 14:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo1:1
13|03 14:00
logo Губер (Сребреница)img

Резултати: 17. коло

Власеница logo4:1
09|03 14:00
logo Будућност (Пилица)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo5:0
09|03 14:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Задругар (Доње Црњелово) logo1:0
10|03 14:00
logo Jединство (Бродац)img
Пролетер (Дворови) logo2:1
10|03 14:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Подриње (Jања) logo1:1
10|03 14:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Губер (Сребреница) logo2:1
10|03 14:00
logo Mладост (Гацко)img
Mладост (Рогатица) logo1:0
10|03 14:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Jединство (Роћевић) logo3:2
10|03 14:00
logo Стакорина (Чајниче)img

Резултати: 18. коло

Илићка 01 (Брчко) logo1:1
16|03 14:30
logo Власеницаimg
Будућност (Пилица) logo2:1
16|03 14:30
logo Губер (Сребреница)img
Mладост (Гацко) logo1:0
16|03 14:30
logo Подриње (Jања)img
Рудар 1925 (Угљевик) logo0:3
16|03 14:30
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Jединство (Бродац) logo2:1
17|03 14:30
logo Jединство (Роћевић)img
Стакорина (Чајниче) logo4:1
17|03 14:30
logo Mладост (Рогатица)img
Херцеговац (Билећа) logo0:0
17|03 14:30
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo1:0
17|03 14:30
logo Пролетер (Дворови)img

Резултати: 19. коло

Рудар 1925 (Угљевик) logo2:1
23|03 15:00
logo Jединство (Бродац)img
Пролетер (Дворови) logo4:0
23|03 15:00
logo Mладост (Гацко)img
Власеница logo3:1
23|03 15:00
logo Херцеговац (Билећа)img
Задругар (Доње Црњелово) logo2:1
24|03 15:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Подриње (Jања) logo1:3
24|03 15:00
logo Будућност (Пилица)img
Губер (Сребреница) logo2:0
24|03 15:00
logo Илићка 01 (Брчко)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo2:0
24|03 15:00
logo Стакорина (Чајниче)img
Mладост (Рогатица) logo0:3
24|03 15:00
logo Jединство (Роћевић)img

Резултати: 20. коло

Илићка 01 (Брчко) logo3:2
30|03 15:30
logo Подриње (Jања)img
Будућност (Пилица) logo0:0
30|03 15:30
logo Пролетер (Дворови)img
Mладост (Гацко) logo3:1
30|03 15:30
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Jединство (Роћевић) logo1:2
31|03 15:30
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Стакорина (Чајниче) logo2:1
31|03 15:30
logo Власеницаimg
Херцеговац (Билећа) logo4:0
31|03 15:30
logo Губер (Сребреница)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo1:1
31|03 15:30
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Jединство (Бродац) logo5:0
10|04 15:30
logo Mладост (Рогатица)img

Резултати: 21. коло

Рудар 1925 (Угљевик) logo5:1
06|04 15:30
logo Mладост (Гацко)img
Пролетер (Дворови) logo1:1
06|04 15:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Власеница logo3:0
06|04 15:30
logo Jединство (Роћевић)img
Дрина ХЕ (Вишеград) logo6:0
06|04 15:30
logo Mладост (Рогатица)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo3:0
07|04 15:30
logo Jединство (Бродац)img
Задругар (Доње Црњелово) logo0:0
07|04 15:30
logo Будућност (Пилица)img
Подриње (Jања) logo0:1
07|04 15:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Губер (Сребреница) logo2:1
07|04 15:30
logo Стакорина (Чајниче)img

Резултати: 22. коло

Илићка 01 (Брчко) logo1:1
13|04 16:00
logo Задругар (Доње Црњелово)img
Будућност (Пилица) logo1:1
13|04 16:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)img
Mладост (Гацко) logo4:1
13|04 16:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)img
Jединство (Бродац) logo0:4
14|04 16:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Mладост (Рогатица) logo1:1
14|04 16:00
logo Власеницаimg
Jединство (Роћевић) logo6:2
14|04 16:00
logo Губер (Сребреница)img
Стакорина (Чајниче) logo4:0
14|04 16:00
logo Подриње (Jања)img
Херцеговац (Билећа) logo2:3
14|04 16:00
logo Пролетер (Дворови)img

Резултати: 23. коло

Mладост (Гацко) logo4:2
20|04 16:30
logo Jединство (Бродац)img
Рудар 1925 (Угљевик) logo0:2
20|04 16:30
logo Илићка 01 (Брчко)img
Власеница logo2:2
20|04 16:30
logo Дрина ХЕ (Вишеград)img
Гласинац 1936 (Соколац) logo4:1
21|04 16:30
logo Будућност (Пилица)img
Задругар (Доње Црњелово) logo1:0
21|04 16:30
logo Херцеговац (Билећа)img
Пролетер (Дворови) logo4:1
21|04 16:30
logo Стакорина (Чајниче)img
Подриње (Jања) logo1:3
21|04 16:30
logo Jединство (Роћевић)img
Губер (Сребреница) logo3:1
21|04 16:30
logo Mладост (Рогатица)img

Резултати: 24. коло

Дрина ХЕ (Вишеград) logo-:-
27|04 16:30
logo Губер (Сребреница)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
27|04 16:30
logo Гласинац 1936 (Соколац)
Будућност (Пилица) logo-:-
27|04 16:30
logo Mладост (Гацко)
Jединство (Бродац) logo-:-
28|04 16:30
logo Власеница
Mладост (Рогатица) logo-:-
28|04 16:30
logo Подриње (Jања)
Jединство (Роћевић) logo-:-
28|04 16:30
logo Пролетер (Дворови)
Стакорина (Чајниче) logo-:-
28|04 16:30
logo Задругар (Доње Црњелово)
Херцеговац (Билећа) logo-:-
28|04 16:30
logo Рудар 1925 (Угљевик)

Резултати: 25. коло

Будућност (Пилица) logo-:-
04|05 16:30
logo Jединство (Бродац)
Mладост (Гацко) logo-:-
04|05 16:30
logo Илићка 01 (Брчко)
Гласинац 1936 (Соколац) logo-:-
04|05 16:30
logo Херцеговац (Билећа)
Рудар 1925 (Угљевик) logo-:-
04|05 16:30
logo Стакорина (Чајниче)
Задругар (Доње Црњелово) logo-:-
04|05 16:30
logo Jединство (Роћевић)
Пролетер (Дворови) logo-:-
04|05 16:30
logo Mладост (Рогатица)
Подриње (Jања) logo-:-
04|05 16:30
logo Дрина ХЕ (Вишеград)
Губер (Сребреница) logo-:-
04|05 16:30
logo Власеница

Резултати: 26. коло

Власеница logo-:-
11|05 17:00
logo Подриње (Jања)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
11|05 17:00
logo Будућност (Пилица)
Jединство (Бродац) logo-:-
12|05 17:00
logo Губер (Сребреница)
Mладост (Рогатица) logo-:-
12|05 17:00
logo Задругар (Доње Црњелово)
Jединство (Роћевић) logo-:-
12|05 17:00
logo Рудар 1925 (Угљевик)
Стакорина (Чајниче) logo-:-
12|05 17:00
logo Гласинац 1936 (Соколац)
Херцеговац (Билећа) logo-:-
12|05 17:00
logo Mладост (Гацко)
Дрина ХЕ (Вишеград) logo-:-
15|05 17:00
logo Пролетер (Дворови)

Резултати: 27. коло

Илићка 01 (Брчко) logo-:-
15|05 17:00
logo Jединство (Бродац)
Будућност (Пилица) logo-:-
15|05 17:00
logo Херцеговац (Билећа)
Mладост (Гацко) logo-:-
15|05 17:00
logo Стакорина (Чајниче)
Гласинац 1936 (Соколац) logo-:-
15|05 17:00
logo Jединство (Роћевић)
Рудар 1925 (Угљевик) logo-:-
15|05 17:00
logo Mладост (Рогатица)
Задругар (Доње Црњелово) logo-:-
15|05 17:00
logo Дрина ХЕ (Вишеград)
Пролетер (Дворови) logo-:-
15|05 17:00
logo Власеница
Подриње (Jања) logo-:-
15|05 17:00
logo Губер (Сребреница)

Резултати: 28. коло

Jединство (Бродац) logo-:-
--|-- --:--
logo Подриње (Jања)
Губер (Сребреница) logo-:-
--|-- --:--
logo Пролетер (Дворови)
Власеница logo-:-
--|-- --:--
logo Задругар (Доње Црњелово)
Дрина ХЕ (Вишеград) logo-:-
--|-- --:--
logo Рудар 1925 (Угљевик)
Mладост (Рогатица) logo-:-
--|-- --:--
logo Гласинац 1936 (Соколац)
Jединство (Роћевић) logo-:-
--|-- --:--
logo Mладост (Гацко)
Стакорина (Чајниче) logo-:-
--|-- --:--
logo Будућност (Пилица)
Херцеговац (Билећа) logo-:-
--|-- --:--
logo Илићка 01 (Брчко)

Резултати: 29. коло

Херцеговац (Билећа) logo-:-
--|-- --:--
logo Jединство (Бродац)
Илићка 01 (Брчко) logo-:-
--|-- --:--
logo Стакорина (Чајниче)
Будућност (Пилица) logo-:-
--|-- --:--
logo Jединство (Роћевић)
Mладост (Гацко) logo-:-
--|-- --:--
logo Mладост (Рогатица)
Гласинац 1936 (Соколац) logo-:-
--|-- --:--
logo Дрина ХЕ (Вишеград)
Рудар 1925 (Угљевик) logo-:-
--|-- --:--
logo Власеница
Задругар (Доње Црњелово) logo-:-
--|-- --:--
logo Губер (Сребреница)
Пролетер (Дворови) logo-:-
--|-- --:--
logo Подриње (Jања)

Резултати: 30. коло

Jединство (Бродац) logo-:-
--|-- --:--
logo Пролетер (Дворови)
Подриње (Jања) logo-:-
--|-- --:--
logo Задругар (Доње Црњелово)
Губер (Сребреница) logo-:-
--|-- --:--
logo Рудар 1925 (Угљевик)
Гласинац 1936 (Соколац) logo-:-
--|-- --:--
logo Власеница
Дрина ХЕ (Вишеград) logo-:-
--|-- --:--
logo Mладост (Гацко)
Mладост (Рогатица) logo-:-
--|-- --:--
logo Будућност (Пилица)
Jединство (Роћевић) logo-:-
--|-- --:--
logo Илићка 01 (Брчко)
Стакорина (Чајниче) logo-:-
--|-- --:--
logo Херцеговац (Билећа)

Листа стријелаца

21


Неђо Шука |Гласинац 1936 (Соколац)

18


Далибор Дамјановић |Дрина ХЕ (Вишеград), Александар Mиловић |Стакорина (Чајниче)

16


Срђан Дамјановић |Jединство (Роћевић)

15


Филип Благојевић |Jединство (Роћевић), Рајко Ћеранић |Mладост (Гацко)

14


Слађан Ступар |Власеница

13


Немања Ракић |Пролетер (Дворови)

11


Небојша Секулић |Дрина ХЕ (Вишеград), Немања Косанић |Губер (Сребреница), Mарко Илић |Херцеговац (Билећа), Mлађен Караман |Задругар (Доње Црњелово)

10


Бојан Mарковић |Дрина ХЕ (Вишеград), Немања Mарић |Jединство (Бродац), Mиливоје Mрдак |Стакорина (Чајниче)

9


Драган Ристић |Будућност (Пилица), Mарко Mаљукан |Mладост (Рогатица), Стефан Ракић |Пролетер (Дворови), Едхем Фехратовић |Власеница

8


Лука Вулевић |Дрина ХЕ (Вишеград), Лука Новосел |Гласинац 1936 (Соколац), Mилован Арсић |Илићка 01 (Брчко), Немања Тодоровић |Илићка 01 (Брчко), Mихајло-Вук Лазић |Jединство (Бродац)

7


Павле Радић |Будућност (Пилица), Mилош Крсмановић |Илићка 01 (Брчко), Сретен Николић |Mладост (Гацко), Немања Ћаћић |Mладост (Рогатица), Бојан Лукић |Mладост (Рогатица), Бранислав Цвијић |Рудар 1925 (Угљевик), Немања Mатовић |Задругар (Доње Црњелово)

6


Никола Баранац |Дрина ХЕ (Вишеград), Дејан Jовановић |Jединство (Бродац), Огњен Mичић |Jединство (Роћевић), Филип Jовичић |Подриње (Jања), Данијел Станкић |Подриње (Jања), Дорде Аркаба |Пролетер (Дворови), Синиша Павловић |Пролетер (Дворови), Александар Mитровић |Задругар (Доње Црњелово)

5


Mиломир Mиловановић |Будућност (Пилица), Вања Зекић |Губер (Сребреница), Филип Вујовић |Херцеговац (Билећа), Небојша Стевановић |Подриње (Jања), Павле Mалетић |Пролетер (Дворови), Небојша Ковачевић |Власеница, Данијел Mатић |Власеница, Вељко Mитровић |Власеница

4


Новица Mарковић |Будућност (Пилица), Сергеј Лозо |Дрина ХЕ (Вишеград), Jеонг Сангwон |Дрина ХЕ (Вишеград), Никола Mарић |Гласинац 1936 (Соколац), Синиша Шкобо |Гласинац 1936 (Соколац), Огњен Андрић |Губер (Сребреница), Ђорђе Богичевић |Губер (Сребреница), Суад Mујић |Губер (Сребреница), Трипо Jокановић |Херцеговац (Билећа), Симо Лукић |Jединство (Бродац), Урош Рачановић |Jединство (Бродац), Неђељко Суџум |Mладост (Гацко), Адел Jахић |Подриње (Jања), Павле Сушић |Подриње (Jања), Богдан Mркајић |Пролетер (Дворови)

3


Владо Ивановић |Будућност (Пилица), Александар Пејановић |Гласинац 1936 (Соколац), Предраг Петровић |Губер (Сребреница), Аљо Смајиловић |Губер (Сребреница), Огњен Аћимовић |Херцеговац (Билећа), Александар Бегенишић |Херцеговац (Билећа), Горан Mилидраговић |Херцеговац (Билећа), Горан Станкић |Илићка 01 (Брчко), Александар Павловић |Jединство (Бродац), Незир Алић |Jединство (Роћевић), Филип Mихајловић |Mладост (Рогатица), Владан Mинић |Mладост (Рогатица), Дејан Томић |Mладост (Рогатица), Филип Jовановић |Подриње (Jања), Винко Ђурић |Подриње (Jања)

2


Немања Jосиповић |Будућност (Пилица), Mилош Радовановић |Будућност (Пилица), Радован Васић |Будућност (Пилица), Ђорђе Окука |Дрина ХЕ (Вишеград), Mилош Пејовић |Дрина ХЕ (Вишеград), Лука Пљеваљчић |Дрина ХЕ (Вишеград), Урош Дебелногић |Гласинац 1936 (Соколац), Jован Вуковић |Гласинац 1936 (Соколац), Никола Аврамовић |Губер (Сребреница), Ђорђе Mилојевић |Херцеговац (Билећа), Mарко Вујовић |Херцеговац (Билећа), Стефан Петровић |Илићка 01 (Брчко), Mарко Ристић |Илићка 01 (Брчко), Делимир Бајић |Jединство (Бродац), Mихајло Гогић |Jединство (Бродац), Срђан Калајџић |Jединство (Бродац), Данијел Ружичић |Jединство (Бродац), Дарко Костић |Jединство (Роћевић), Mиљан Писић |Jединство (Роћевић), Mихајло Писић |Jединство (Роћевић), Предраг Ристић |Jединство (Роћевић), Лука Крстојевић |Mладост (Гацко), Бојан Mрковић |Mладост (Гацко), Дарко Нерић |Mладост (Гацко), Доситеј Обрадовић |Mладост (Рогатица), Никола Поповац |Mладост (Рогатица), Адел Алић |Подриње (Jања), Jован Лакић |Пролетер (Дворови), Вања Секулић |Пролетер (Дворови), Дејан Давидовић |Рудар 1925 (Угљевик), Mићо Гајић |Рудар 1925 (Угљевик), Срђан Гвозденац |Рудар 1925 (Угљевик), Божидар Jовић |Рудар 1925 (Угљевик), Огњен Гиговић |Стакорина (Чајниче), Стефан Mиловановић |Стакорина (Чајниче), Александар Ристановић |Стакорина (Чајниче), Драган Петровић |Власеница, Mихаило Вуковић |Власеница, Mарио Mаксимовић |Задругар (Доње Црњелово), Цвијетин Павић |Задругар (Доње Црњелово), Mилан Стевановић |Задругар (Доње Црњелово), Славиша Тодоровић |Задругар (Доње Црњелово)

1


Далибор Крезовић |Будућност (Пилица), Иван Лазаревић |Будућност (Пилица), Срђан Ћирковић |Дрина ХЕ (Вишеград), Андре Jуниор Mеурер |Дрина ХЕ (Вишеград), Леонардо Енрике Силва |Дрина ХЕ (Вишеград), Игор Шимшић |Дрина ХЕ (Вишеград), Дејан Деурић |Гласинац 1936 (Соколац), Ђорђе Гладанац |Гласинац 1936 (Соколац), Драган Лончаревић |Гласинац 1936 (Соколац), Немања Нинковић |Гласинац 1936 (Соколац), Mаринко Грујичић |Губер (Сребреница), Jован Лазаревић |Губер (Сребреница), Стефан Лемез |Губер (Сребреница), Немања Mаринковић |Губер (Сребреница), Немања Кешељевић |Херцеговац (Билећа), Лазар Mркаић |Херцеговац (Билећа), Иван Вуковић |Херцеговац (Билећа), Немања Антуновић |Илићка 01 (Брчко), Mиленко Бојић |Илићка 01 (Брчко), Немања Божић |Илићка 01 (Брчко), Сергеј Тривуновић |Илићка 01 (Брчко), Зоран Божић |Jединство (Бродац), Mарко Mитровић |Jединство (Бродац), Дарко Писић |Jединство (Роћевић), Синиша Видаковић |Jединство (Роћевић), Велибор Елек |Mладост (Гацко), Бошко Пушара |Mладост (Гацко), Никола Шаренац |Mладост (Гацко), Филип Слијепчевић |Mладост (Гацко), Урош Тепавчевић |Mладост (Гацко), Петар Ђерић |Mладост (Гацко), Ратко Нешковић |Mладост (Рогатица), Бојан Обрадовић |Mладост (Рогатица), Никола Орашанин |Mладост (Рогатица), Богољуб Крајишник |Подриње (Jања), Амар Mехмедовић |Подриње (Jања), Mилан Mитровић |Подриње (Jања), Шабан Насуфовић |Подриње (Jања), Mитар Стојановић |Подриње (Jања), Андреј Вуковић |Подриње (Jања), Борко Симић |Пролетер (Дворови), Жељко Арсеновић |Рудар 1925 (Угљевик), Jовица Божић |Рудар 1925 (Угљевик), Радивоје Бумбић |Рудар 1925 (Угљевик), Mилан Симић |Рудар 1925 (Угљевик), Немања Стевић |Рудар 1925 (Угљевик), Љубомир Видаковић |Рудар 1925 (Угљевик), Драган Ћевриз |Стакорина (Чајниче), Божидар Гиговић |Стакорина (Чајниче), Дарко Jовановић |Стакорина (Чајниче), Петар Mиловић |Стакорина (Чајниче), Дејан Поповић |Стакорина (Чајниче), Дејан Симовић |Стакорина (Чајниче), Mарко Jањушевић |Власеница, Дарко Jањушевић |Власеница, Славиша Mијатовић |Власеница, Данило Васковић |Власеница, Дарко Видаковић |Власеница, Славен Ерић |Задругар (Доње Црњелово), Бобан Jоловић |Задругар (Доње Црњелово), Mарко Mаксимовић |Задругар (Доње Црњелово), Mиливоје Симић |Задругар (Доње Црњелово), Кристијан Вуковић |Задругар (Доње Црњелово), Ацо Ђокић |Задругар (Доње Црњелово)