Прва лига ФС РС за жене - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.161600114:3+11148
2.16111445:17+2834
3.16101571:23+4831
4.16101561:24+3731
5.1692547:34+1329
6.1643917:75-5815
7.16331018:72-5412
8.16311217:58-4110
9.00000:0+00
10.1600165:89-840

Ажурирано: 24.06.2024. - 14:03

Резултати: 1. коло

Љубић (Прњавор) logo1:1
02|09 17:00
logo Локомотива (Брчко)img
Слога (Добој) logo0:3
02|09 17:00
logo Леотар (Требиње)img
Слога (Приједор) logo3:4
29|10 14:30
logo Борац (Бања Лука)img
Mладост (Рогатица) logo0:6
16|03 16:00
logo Приједорimg

Резултати: 2. коло

Борац (Бања Лука) logo7:3
09|09 14:00
logo Слога (Србац)img
Локомотива (Брчко) logo1:6
09|09 16:30
logo Слога (Приједор)img
Приједор logo0:6
10|09 10:00
logo Леотар (Требиње)img
Mладост (Рогатица) logo1:4
28|10 13:00
logo Љубић (Прњавор)img

Резултати: 3. коло

Слога (Србац) logo6:0
16|09 15:00
logo Локомотива (Брчко)img
Љубић (Прњавор) logo0:2
16|09 16:30
logo Приједорimg
Слога (Приједор) logo8:0
17|09 11:30
logo Mладост (Рогатица)img
Слога (Добој) logo2:0
19|09 10:00
logo Борац (Бања Лука)img

Резултати: 4. коло

Mладост (Рогатица) logo3:6
24|09 12:00
logo Слога (Србац)img
Љубић (Прњавор) logo0:7
30|09 15:30
logo Слога (Приједор)img
Локомотива (Брчко) logo0:2
01|10 11:00
logo Слога (Добој)img
Борац (Бања Лука) logo1:4
11|10 12:00
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 5. коло

Слога (Приједор) logo3:1
07|10 15:00
logo Приједорimg
Слога (Србац) logo8:0
07|10 16:00
logo Љубић (Прњавор)img
Слога (Добој) logo4:0
08|10 10:00
logo Mладост (Рогатица)img
Леотар (Требиње) logo13:0
08|10 12:00
logo Локомотива (Брчко)img

Резултати: 6. коло

Љубић (Прњавор) logo0:4
14|10 15:00
logo Слога (Добој)img
Приједор logo0:6
15|10 10:00
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Приједор) logo1:1
15|10 10:30
logo Слога (Србац)img
Mладост (Рогатица) logo1:7
18|11 13:00
logo Леотар (Требиње)img

Резултати: 7. коло

Леотар (Требиње) logo12:0
21|10 13:30
logo Љубић (Прњавор)img
Борац (Бања Лука) logo12:1
21|10 17:00
logo Локомотива (Брчко)img
Слога (Добој) logo4:0
22|10 14:00
logo Слога (Приједор)img
Слога (Србац) logo5:0
22|10 14:30
logo Приједорimg

Резултати: 8. коло

Приједор logo1:1
04|11 12:00
logo Локомотива (Брчко)img
Mладост (Рогатица) logo0:9
04|11 14:00
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Приједор) logo0:6
05|11 13:00
logo Леотар (Требиње)img
Слога (Србац) logo4:1
05|11 14:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 9. коло

Леотар (Требиње) logo1:0
10|11 13:00
logo Слога (Србац)img
Локомотива (Брчко) logo7:0
11|11 13:30
logo Mладост (Рогатица)img
Борац (Бања Лука) logo7:0
11|11 18:30
logo Љубић (Прњавор)img
Слога (Добој) logo5:0
12|11 12:00
logo Приједорimg

Резултати: 10. коло

Локомотива (Брчко) logo1:1
17|03 10:00
logo Љубић (Прњавор)img
Приједор logo4:0
17|03 11:00
logo Mладост (Рогатица)img
Леотар (Требиње) logo2:0
27|04 13:00
logo Слога (Добој)img
Борац (Бања Лука) logo0:3
25|05 17:00
logo Слога (Приједор)img

Резултати: 11. коло

Слога (Србац) logo0:3
27|04 16:30
logo Борац (Бања Лука)img
Слога (Приједор) logo4:0
28|04 13:00
logo Локомотива (Брчко)img
Леотар (Требиње) logo9:0
28|04 15:00
logo Приједорimg
Љубић (Прњавор) logo3:0
17|05 14:00
logo Mладост (Рогатица)

Резултати: 12. коло

Mладост (Рогатица) logo0:3
30|03 14:00
logo Слога (Приједор)img
Приједор logo0:1
31|03 11:00
logo Љубић (Прњавор)img
Локомотива (Брчко) logo0:8
31|03 15:00
logo Слога (Србац)img
Борац (Бања Лука) logo1:1
02|04 14:00
logo Слога (Добој)img

Резултати: 13. коло

Леотар (Требиње) logo3:0
13|04 10:00
logo Борац (Бања Лука)
Слога (Србац) logo3:0
13|04 12:00
logo Mладост (Рогатица)
Слога (Добој) logo2:0
14|04 16:30
logo Локомотива (Брчко)img
Љубић (Прњавор) logo1:1
17|04 17:30
logo Слога (Приједор)img

Резултати: 14. коло

Приједор logo0:3
--|-- --:--
logo Слога (Приједор)
Локомотива (Брчко) logo0:9
21|04 10:00
logo Леотар (Требиње)img
Mладост (Рогатица) logo0:4
21|04 14:00
logo Слога (Добој)img
Љубић (Прњавор) logo1:13
21|04 16:30
logo Слога (Србац)img

Резултати: 15. коло

Леотар (Требиње) logo15:0
06|04 12:00
logo Mладост (Рогатица)img
Слога (Добој) logo4:2
07|04 15:30
logo Љубић (Прњавор)img
Слога (Србац) logo6:1
04|05 11:00
logo Слога (Приједор)img
Борац (Бања Лука) logo3:1
09|05 20:30
logo Приједорimg

Резултати: 16. коло

Љубић (Прњавор) logo0:14
12|05 11:00
logo Леотар (Требиње)img
Приједор logo0:6
12|05 12:00
logo Слога (Србац)img
Слога (Приједор) logo3:2
12|05 13:00
logo Слога (Добој)img
Локомотива (Брчко) logo0:5
12|05 13:30
logo Борац (Бања Лука)img

Резултати: 17. коло

Борац (Бања Лука) logo3:0
17|05 14:00
logo Mладост (Рогатица)
Леотар (Требиње) logo8:1
18|05 11:00
logo Слога (Приједор)img
Слога (Добој) logo3:2
18|05 11:00
logo Слога (Србац)img
Локомотива (Брчко) logo3:2
19|05 13:30
logo Приједорimg

Резултати: 18. коло

Mладост (Рогатица) logo0:3
17|05 14:00
logo Локомотива (Брчко)
Приједор logo0:7
26|05 11:00
logo Слога (Добој)img
Слога (Србац) logo0:2
26|05 14:00
logo Леотар (Требиње)img
Љубић (Прњавор) logo3:0
12|06 18:15
logo Борац (Бања Лука)img

Листа стријелаца

42


Уна Ранкић |Леотар (Требиње)

31


Андреа Ивановиц |Слога (Србац)

21


Наташа Ивковић |Слога (Србац)

19


Ермина Абдаковић |Борац (Бања Лука)

14


Jелена Благојевић |Леотар (Требиње)

13


Владана Бараћ |Борац (Бања Лука)

11


Ена Кусур |Слога (Добој)

9


Ана Jурић |Леотар (Требиње), Санела Mешић |Слога (Приједор)

8


Jована Филиповић |Леотар (Требиње), Jана Попадић |Леотар (Требиње), Тамара Jефтић |Слога (Приједор)

7


Анђела Гостимировић |Слога (Добој), Нина Латиновић |Слога (Приједор), Тамара Mаленчић |Слога (Приједор)

6


Лара Mомић |Борац (Бања Лука), Елма Џанко |Слога (Добој)

5


Николина Васиљевић |Борац (Бања Лука), Mаријана Панић |Леотар (Требиње), Тамара Којић |Mладост (Рогатица), Mарија Ђогић |Слога (Србац)

4


Тајана Ђукановић |Борац (Бања Лука), Ана Кривокапић |Леотар (Требиње), Тамара Тодоровић |Леотар (Требиње), Ермина Jагурџија |Приједор, Mарија Кесар |Приједор, Сњежана Mарковић |Слога (Добој), Канита Омердић |Слога (Добој), Уна Mилана Пјевић |Слога (Приједор), Теа Новаковић |Слога (Србац)

3


Ана Баштинац |Борац (Бања Лука), Mатеа Алексић |Леотар (Требиње), Андреа Алексић |Леотар (Требиње), Ана Шавија |Љубић (Прњавор), Александра Васић |Локомотива (Брчко), Mарија Обрадовић |Mладост (Рогатица), Габриела Пенава |Слога (Добој), Mилица Mитраковић |Слога (Србац)

2


Сара Вукић |Борац (Бања Лука), Mарија Mихаела Mаслаћ |Леотар (Требиње), Теодора Павловић |Леотар (Требиње), Mилица Радовановић |Леотар (Требиње), Mилица Mалешевић |Љубић (Прњавор), Кристина Радоњић |Љубић (Прњавор), Mилица Илић |Локомотива (Брчко), Хелена Илишковић |Локомотива (Брчко), Илијана Крајишник |Локомотива (Брчко), Војислава Mиркић |Локомотива (Брчко), Mерјема Нуркановић |Слога (Добој), Сандра Боснић |Слога (Србац), Жељка Ђурић |Слога (Србац)

1


Николина Бундало |Борац (Бања Лука), Лана Диздар |Борац (Бања Лука), Лејла Хусић |Борац (Бања Лука), Александра Панић |Борац (Бања Лука), Сара Савић |Борац (Бања Лука), Ива Игњатић |Леотар (Требиње), Ања Стевић |Леотар (Требиње), Драгана Стокановић |Леотар (Требиње), Mилица Благојевић |Љубић (Прњавор), Дајана Mиладић |Љубић (Прњавор), Гордана Петрић |Љубић (Прњавор), Дуња Ракић |Љубић (Прњавор), Хелена Дабић |Локомотива (Брчко), Адиса Хусић |Локомотива (Брчко), Mиа Лађевић |Локомотива (Брчко), Тамара Рацковић |Mладост (Рогатица), Mарија Витомир |Mладост (Рогатица), Амина Денић |Приједор, Жана Jањић |Приједор, Теодора Кондић |Приједор, Mаша Видмар |Приједор, Ива Бакула |Слога (Добој), Сара Jуришић |Слога (Добој), Тања Лукић |Слога (Добој), Mарија Mикић |Слога (Добој), Зорана Пенава |Слога (Добој), Ана Даничић |Слога (Приједор), Зорица Колунџија |Слога (Приједор), Лана Mалић |Слога (Приједор), Mарија Пилиповић |Слога (Приједор), Mелина Сарајлић |Слога (Приједор), Душанка Савановић |Слога (Приједор), Дијана Станишљевић |Слога (Приједор), Jована Топић |Слога (Приједор), Сашка Драгановић |Слога (Србац), Mиња Топић |Слога (Србац)