Лазар Вокић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

0 - 1

Лакташи
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

0 - 6

Лакташи
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 10

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 9

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
23.08.2023 | Коло: 2 |
Рудар (Приједор)

4 - 0

БСК (Бања Лука)
X
23.08.2023 | Коло: 2 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Омарска

1 - 3

Слога (Трн)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Омарска

0 - 2

Слога (Трн)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Борац (Коз. Дубица)

5 - 2

Братство (Бос. Крупа)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 1

Братство (Бос. Крупа)
X
31.08.2023 | Коло: 4 |
Рудар (Приједор)

0 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
31.08.2023 | Коло: 4 |
Рудар (Приједор)

0 - 5

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Омарска

6 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Омарска

4 - 2

Борац (Коз. Дубица)
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Рудар (Приједор)

6 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Рудар (Приједор)

10 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
03.10.2023 | Коло: 7 |
Омарска

0 - 2

Рудар (Каменград)
X
03.10.2023 | Коло: 7 |
Омарска

1 - 4

Рудар (Каменград)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Рудар (Приједор)

0 - 4

Жељезничар (Добој)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Рудар (Приједор)

2 - 3

Жељезничар (Добој)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Приједор)

3 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Приједор)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 1

БСК (Бања Лука)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 3

БСК (Бања Лука)
X
04.11.2023 | Коло: 15 |
Омарска

0 - 3

Пролетер (Теслић)
X
04.11.2023 | Коло: 15 |
Омарска

2 - 0

Пролетер (Теслић)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Омарска

3 - 5

Љубић (Прњавор)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Омарска

0 - 1

Љубић (Прњавор)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Mинерал (Бања Врућица)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Рудар (Приједор)

3 - 0

Mинерал (Бања Врућица)
X
10.03.2024 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
16.03.2024 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

4 - 1

Карановац
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 4

Омарска
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Борац (Коз. Дубица)

7 - 2

Омарска
X
23.03.2024 | Коло: 23 |
Омарска

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
23.03.2024 | Коло: 23 |
Омарска

0 - 4

Љубић (Прњавор)
X
24.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

0 - 2

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
30.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

0 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 12

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 8

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
02.04.2024 | Коло: 17 |
Омарска

0 - 5

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
02.04.2024 | Коло: 17 |
Омарска

1 - 8

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
07.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

0 - 0

Полет Крајишник (Драгочај)
X
20.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 0

Пламен (Доње Водичево)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

1 - 1

Mладост (Котор Варош)
X
04.05.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

0 - 0

Братство (Козарац)
X
07.05.2024 | Коло: 25 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 5

Рудар (Каменград)
X
07.05.2024 | Коло: 25 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 10

Рудар (Каменград)
X
12.05.2024 | Коло: 16 |
Приједор

0 - 6

Слога (Србац)
X
19.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

1 - 0

Будућност (Бања Лука)
X
25.05.2024 | Коло: 35 |
Омарска

1 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
25.05.2024 | Коло: 35 |
Омарска

0 - 8

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
26.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

2 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
02.06.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

3 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X

Иди назад