Mилан Алексић

Основни подаци

Mјесто: Бања Лука

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
БСК (Бања Лука)

0 - 13

Слога (Добој)
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
БСК (Бања Лука)

0 - 0

Слога (Добој)
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
Напријед (Бања Лука)

3 - 0

Челинац
X
02.09.2023 | Коло: 3 |
Пролетер (Теслић)

0 - 0

Дубраве
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

1 - 0

Лакташи
X
23.09.2023 | Коло: 6 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 0

Текстилац (Дервента)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Рудар (Приједор)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
БСК (Бања Лука)

1 - 3

Рудар (Приједор)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Брдо (Хамбарине)

1 - 4

Црни врх (Jаружани)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

0 - 1

БСК (Бања Лука)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 0

БСК (Бања Лука)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

8 - 0

Текстилац (Дервента)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 1

Текстилац (Дервента)
X
07.10.2023 | Коло: 8 |
Слога (Трн)

9 - 0

Слобода (Нови Град)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Слобода (Mркоњић Град)

9 - 1

Омарска
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Слобода (Mркоњић Град)

5 - 0

Омарска
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
БСК (Бања Лука)

1 - 4

Борац (Бања Лука)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
БСК (Бања Лука)

0 - 8

Борац (Бања Лука)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 1

Рудар (Каменград)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

6 - 1

Рудар (Каменград)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Слога (Трн)

1 - 0

Борац (Шамац)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Дубраве

1 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Викторија (Рибник)

6 - 4

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Кнежево

4 - 3

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Слобода (Mркоњић Град)

3 - 5

Подгрмеч (Сански Mост)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 1

Подгрмеч (Сански Mост)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Викторија (Рибник)

6 - 4

КMФ Теслић
X
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Теслић

7 - 2

КMФ Jошавка
X
20.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Приједор

2 - 4

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
23.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Шампион (Лакташи)

7 - 7

КMФ Љубић (Прњавор)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
Текстилац (Дервента)

6 - 0

Челинац
X
25.11.2023 | Коло: 5 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

7 - 4

КMФ Викторија (Рибник)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 0

Љубић (Прњавор)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 1

Љубић (Прњавор)
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Викторија (Рибник)

5 - 10

КMФ Челинац
X
03.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

2 - 6

КMФ Теслић
X
07.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Дервента

5 - 3

КMФ Котор Варош
X
17.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Викторија (Рибник)

5 - 1

КMФ Jошавка
X
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Шампион (Лакташи)

-

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Кнежево

13 - 9

КMФ Викторија (Рибник)
X
07.03.2024 | Коло: 17 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 0

БСК (Бања Лука)
X
07.03.2024 | Коло: 17 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

7 - 0

БСК (Бања Лука)
X
09.03.2024 | Коло: 17 |
Текстилац (Дервента)

0 - 2

ФСА (Приједор)
X
12.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Кнежево

7 - 4

КMФ Jошавка
X
16.03.2024 | Коло: 18 |
Челинац

4 - 2

Прогрес (Кнежево)
X
16.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Теслић

3 - 3

КMФ Челинац
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
БСК (Бања Лука)

1 - 4

Љубић (Прњавор)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
БСК (Бања Лука)

4 - 2

Љубић (Прњавор)
X
18.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Приједор

5 - 5

КMФ Љубић (Прњавор)
X
24.03.2024 | Коло: 23 |
Борац (Бања Лука)

3 - 1

Слога (Добој)
X
24.03.2024 | Коло: 23 |
Борац (Бања Лука)

2 - 1

Слога (Добој)
X
27.03.2024 | Коло: 4 |
Борац (Шамац)

4 - 1

Слобода (Нови Град)
X
30.03.2024 | Коло: 20 |
Челинац

0 - 2

Црни врх (Jаружани)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Борац (Бања Лука)

1 - 2

Козара (Градишка)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Борац (Бања Лука)

3 - 2

Козара (Градишка)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Борац (Шамац)

5 - 1

Челинац
X
10.04.2024 | Коло: 19 |
Текстилац (Дервента)

0 - 1

Слога (Србац)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Рудар (Приједор)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Рудар (Приједор)
X
04.05.2024 | Коло: 25 |
Борац (Шамац)

1 - 3

Слога (Трн)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Jединство (Жеравица)

3 - 0

Текстилац (Дервента)
X
15.05.2024 | Коло: 27 |
Дубраве

0 - 1

Слога (Трн)
X
19.05.2024 | Коло: 28 |
Слога (Трн)

2 - 1

Полет 1926 (Брод)
X

Иди назад