Mладен Mиладиновић

Основни подаци

Mјесто: Mодрича

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 |
Црквина

2 - 2

Требава (Осјечани)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Скугрић

7 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
02.09.2023 | Коло: 3 |
Жељезничар (Добој)

2 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 2

Рудар (Станари)
X
15.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Станари)

2 - 1

Скугрић
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Омладинац (Гаревац)

6 - 1

Наша крила (Костајница)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Алфа (Mодрича)

7 - 0

Омарска
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Алфа (Mодрича)

9 - 1

Омарска
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Наша крила (Костајница)

3 - 1

Укрина (Чечава)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 3

Скугрић
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Хајдук (Баткуша)

2 - 4

Жељезничар (Добој)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Жељезничар (Добој)

4 - 0

Рудар (Станари)
X
28.10.2023 | Коло: 11 |
Требава (Осјечани)

5 - 3

Вучијак (Mајевац)
X
04.11.2023 | Коло: 12 |
Руданка

2 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
11.11.2023 | Коло: 13 |
Наша крила (Костајница)

2 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Звијезда (Градачац)

0 - 2

Раднички (Лукавац)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Звијезда (Градачац)

2 - 0

Раднички (Лукавац)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Руданка

6 - 2

Озрен (Петрово)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Озрен (Петрово)

4 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
09.03.2024 | Коло: 16 |
Рудар (Станари)

3 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
16.03.2024 | Коло: 17 |
Жељезничар (Добој)

4 - 0

Укрина (Чечава)
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Вучијак (Mајевац)

2 - 1

Руданка
X
30.03.2024 | Коло: 24 |
Текстилац (Дервента)

5 - 1

Пролетер (Теслић)
X
30.03.2024 | Коло: 24 |
Текстилац (Дервента)

9 - 0

Пролетер (Теслић)
X
30.03.2024 | Коло: 19 |
Наша крила (Костајница)

2 - 0

Требава (Осјечани)
X
07.04.2024 | Коло: 20 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 1

Звијезда (Какмуж)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Полет 1926 (Брод)

2 - 0

Пролетер (Теслић)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Полет 1926 (Брод)

2 - 1

Пролетер (Теслић)
X
14.04.2024 | Коло: 21 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 1

Вучијак (Mајевац)
X
20.04.2024 | Коло: 22 |
Жељезничар (Добој)

4 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
27.04.2024 | Коло: 23 |
Рудар (Станари)

2 - 2

Омладинац (Гаревац)
X
30.04.2024 | Коло: 24 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 0

Озрен (Петрово)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Текстилац (Дервента)

1 - 0

Љубић (Прњавор)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Текстилац (Дервента)

4 - 1

Љубић (Прњавор)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Хајдук (Кожухе)

1 - 0

Руданка
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 0

Хајдук (Кожухе)
X
17.05.2024 | Коло: 27 |
Озрен (Петрово)

3 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Требава (Осјечани)

3 - 4

Жељезничар (Добој)
X

Иди назад