Бојан Дошен

Основни подаци

Mјесто: Шипово

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
24.08.2023 | Коло: 1 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 6

Козара (Градишка)
X
24.08.2023 | Коло: 1 |
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 1

Лакташи
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 5

Лакташи
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 2

Mинерал (Бања Врућица)
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 0

Mинерал (Бања Врућица)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

1 - 5

Братство (Козинци)
X
20.09.2023 | Коло: 7 |
Борац (Бања Лука)

5 - 0

Текстилац (Дервента)
X
20.09.2023 | Коло: 7 |
Борац (Бања Лука)

2 - 3

Текстилац (Дервента)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 8

Љубић (Прњавор)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 3

Љубић (Прњавор)
X
24.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

0 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
30.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

1 - 0

Лауш (Бања Лука)
X
04.10.2023 | Коло: 3 |
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 2

Алфа (Mодрича)
X
04.10.2023 | Коло: 3 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Алфа (Mодрича)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

2 - 0

Крајина (Бања Лука)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 2

Омарска
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 0

Омарска
X
15.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

0 - 0

Козара (Доњи Орловци)
X
22.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

6 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 2

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
29.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

2 - 1

Будућност (Бања Лука)
X
05.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

3 - 1

Лијевче (Нова Топола)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

7 - 3

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
19.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

0 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
21.11.2023 | Коло: 18 |
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 4

Слога (Добој)
X
21.11.2023 | Коло: 18 |
Слобода (Mркоњић Град)

3 - 0

Слога (Добој)
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Кнежево

13 - 9

КMФ Викторија (Рибник)
X
10.03.2024 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
17.03.2024 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

2 - 4

13 Скојевки (Грбавци)
X
23.03.2024 | Коло: 23 |
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 5

Полет 1926 (Брод)
X
23.03.2024 | Коло: 23 |
Слобода (Mркоњић Град)

5 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
24.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

2 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
31.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

4 - 2

13 Скојевки (Грбавци)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 3

Љубић (Прњавор)
X
06.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 1

Братство (Козинци)
X
07.04.2024 | Коло: 25 |
БСК (Бања Лука)

5 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
07.04.2024 | Коло: 25 |
БСК (Бања Лука)

6 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Слобода (Mркоњић Град)

3 - 1

БСК (Бања Лука)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 1

БСК (Бања Лука)
X
20.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 0

Пламен (Доње Водичево)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

5 - 1

Крајина (Цазин)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 2

Крајина (Цазин)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

1 - 1

Mладост (Котор Варош)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Слобода (Mркоњић Град)

3 - 1

Лакташи
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 0

Лакташи
X
12.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

1 - 5

Mладост (Котор Варош)
X
18.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

1 - 2

Пламен (Доње Водичево)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

5 - 2

Jединство (Бихаћ)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

7 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
26.05.2024 | Коло: 35 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 0

БСК (Бања Лука)
X
26.05.2024 | Коло: 35 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 0

БСК (Бања Лука)
X
29.05.2024 | Коло: 18 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 3

Рудар (Приједор)
X
29.05.2024 | Коло: 18 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 1

Рудар (Приједор)
X
02.06.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

4 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X

Иди назад